exit
search serach
Спермограмма в Києві
1003. Спермограма
800 грн.
Більше Згорнути down

Спермограма в Києві

Спермограма — це лабораторне дослідження сперми (еякуляту) чоловіка, яке використовують для виявлення захворювань статевої системи. Найчастіше, аналіз сперми проводять при обстеженні на безпліддя. Також, результати аналізу допомагають діагностувати хронічні, запальні, онкологічні захворювання. Спермограма в Києві проводиться на сучасному обладнанні в лабораторіях клініки МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську. Після проведення діагностики буде виконана розшифровка спермограми, результати якої пацієнт зможе отримати на руки вже через 24 години.

Відкрити Згорнути down

Спермограма: показання

Аналіз сперми дає можливість діагностувати гормональні порушення чоловічої репродуктивної системи. Мікроскопічне дослідження насінної рідини дозволяє оцінити морфологію сперматозоїдів, їх кількість і рухливість. Якщо пара протягом 1 року не може зачати дитину, а жінка здорова, лікар призначить спермограму. Цей аналіз невіддільна частина обстеження перед процедурою ЕКЗ (штучне запліднення). В цілому, планування вагітності при проблемах зі здоров'ям чоловіка неможливе без проведення спермограми.

Відкрити Згорнути down

Також, показаннями до проведення спермограми є такі симптоми урологічних захворювань:

 • болі в паху, промежині та попереку;
 • слиз, гній, кров у сечі або спермі;
 • часте або утруднене сечовипускання;
 • хворобливість пахових лімфовузлів;
 • зниження сексуального потягу;
 • гормональні порушення;
 • почервоніння, ущільнення, набряк або хворобливість яєчок, зміна їх розміру та форми;
 • розлади еякуляції (передчасна або відстрочена).
Відкрити Згорнути down

Як правильно підготуватися до процедури

Щоб отримати коректний результат аналізу насінної рідини, слід дотримуватися правил підготовки до спермограми:

 1. Перед аналізом сперми необхідно протягом 2-7 діб утримуватися від статевих контактів. Оптимальний термін утримання — 4 доби. Утримання менше ніж  2 доби призводить до зменшення обсягу сперми та кількості сперматозоїдів. А тривале утримання, більш ніж 7 діб, призводить до загибелі «старих» сперматозоїдів, що спотворює результати спермограми. Під час повторної здачі спермограми період утримання повинен бути таким же, як в попередній раз.
 2. За 2 доби не вживати алкогольні напої. Алкоголь змінює форму сперматозоїдів і знижує їх рухливість, призводить до збільшення кількості нежиттєздатних клітин.
 3. Виключається прийом снодійних та заспокійливих засобів, а також будь-яких сильнодійних препаратів.
 4. У разі запальних урологічних, вірусних та інших захворювань, що супроводжуються підвищенням температури тіла, дослідження насінної рідини проводиться через 2 тижні після одужання.
 5. Протягом доби перед аналізом сперми не допускати перегрівання статевих органів, оскільки це пригнічує вироблення сперматозоїдів. Слід утриматися від відвідування лазні, прийняття гарячих ванн, не слід користуватися підігрівом сидінь в машині.
 6. Накопичення молочної кислоти при важких фізичних навантаженнях негативно впливає на якість сперматозоїдів, а стреси можуть призвести до відхилень в гормональному фоні. Тому, підготовка до спермограми вимагає відмови від фізичних і нервових навантажень.
Відкрити Згорнути down

Як проходить процедура

Відповідь на питання «Як здавати спермограму?» визначається рекомендаціями Всесвітньої Організації Здоров'я. При здачі спермограми використовується мастурбація. Процедура проводиться в спеціальній кімнаті. Пацієнту забезпечуються комфортні умови та гарантується конфіденційність.

Проведення процедури в домашніх умовах не рекомендується. У цьому випадку неможливо дотримати тепловий режим при транспортуванні, сувору стерильність. До того ж, матеріал повинен бути доставлений в лабораторію протягом 1 години. Тільки в цьому випадку можна гарантувати достовірність результатів спермограми.

При зборі матеріалу необхідно зібрати весь еякулят, не загубивши жодної краплі. По-перше, це дозволить точно встановити одну з найважливіших характеристик — обсяг еякуляту. По-друге, саме в першій порції міститься найбільша кількість сперматозоїдів.

Відкрити Згорнути down

Розшифровка результатів

Дослідження сперми починають відразу після забору матеріалу, максимальний проміжок становить 1 годину. Розшифровка спермограми проводиться в той же день. Уже через 24 години результати дослідження видаються пацієнту.

Направлення на спермограму дає лікар-сексопатолог, андролог або уролог. Результати аналізу надають фахівцеві цінну інформацію про наявність чи відсутність сперматозоїдів в еякуляті та число сперматозоїдів в одиниці об'єму сперми.

Аналіз дозволяє оцінити:

 • фізико-хімічні показники еякуляту — обсяг, в'язкість, кислотність та ін.;
 • число сперматозоїдів в незабарвленому («живому») біологічному матеріалі;
 • розміри та форми кожного сперматозоїда;
 • кількість сперматозоїдів в пофарбованому матеріалі.

Саме спермограма, її результати дозволяють оцінити здатність чоловіка до зачаття дитини. Лікування безпліддя у чоловіків без цього аналізу не проводять. А результати дозволяють вибрати оптимальну стратегію та тактику лікування.

Спермограму проводять одноразово, якщо всі показники в нормі. Але в разі поганої спермограми або при значеннях показників, що знаходяться на межі норми, дослідження доведеться провести повторно, адже якість сперми змінюється при впливі навколишнього середовища, здоров'я та стану чоловіка.

Відкрити Згорнути down

Наші переваги

 1. Компетентність фахівців, які постійно підвищують рівень своєї кваліфікації на семінарах, конгресах тощо.
 2. Дотримання жорсткої конфіденційності та захист персональних даних клієнтів.
 3. Мінімальні терміни виконання (24 години).
 4. Висока інформативність, достовірність результатів аналізу.
 5. Комфортна обстановка.
 6. Доступна ціна спермограми.

Спермограма — складний аналіз для лікарів-лаборантів. Достовірність результатів аналізу часто залежить від кваліфікації сперміолога. Тому, необхідно ретельно вибирати клініку, в якій можна зробити цей аналіз. Здати спермограму в Києві та отримати достовірні результати, а також консультацію досвідченого лікаря можна в клініці МЕДІКОМ.

Відкрити Згорнути down

Лікарі

Достовірні результати дослідження дозволяють точно визначити проблему. Досвідчені лікарі нашого центру — лаборанти-сперміологи, урологи, андрологи, ендокринологи призначать правильне лікування та допоможуть одужати. Зверніться в наш колл-центр. Тут можна записатися на прийом до лікаря або обстеження, уточнити ціну послуги. Цей дзвінок стане вашим першим кроком на шляху до здоров'я.

Вартість спермограми

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Аналізи

800 грн

Більше Згорнути down
Пов'язані послуги
Планування вагітності
Планування вагітності
Бесплодие
Лікування безпліддя
Анализ на тестостерон
Аналіз на тестостерон
УЗИ предстательной железы
УЗД передміхурової залози

Вiдгуки

06.01.2020 09:54
Константин

Сдавал анализ спермы в лаборатории клиники. Все быстро, четко. Результаты подробные. Рекомендую всем.

16.12.2019 20:01
Татьяна

Хочу поблагодарить врачей клиники за профессионализм и возможность наконец-то стать мамой. Я замужем уже пять лет, но детей до сих пор не было. Муж во всем винил меня, мол это ты не можешь забеременеть, у меня же все работает нормально. Даже передать не могу, сколько пришлось сдать анализов и обойти врачей! Но все говорили, что со мной все нормально. В клинику на ул. Василия Тютюнника, 37/1 обратилась по совету знакомых. У них тоже была какая-то серьезная проблема и очень хорошо там помогли. Мне гинеколог сразу сказала, что нужно обследовать и мужа, отправила к урологу Олегу Львовичу Билинскому, и уже он назначил сделать спермограмму. Проблема действительно оказалась в муже. После курса гормональной терапии долгожданная беременность наступила! Наблюдаться я тоже осталась здесь. Верю, что с такими специалистами все пойдет хорошо!

09.09.2019 10:48
Мария

Гинеколог клиники Наталья Владимировна Ткачук и уролог Константин Эдуардович Саввин - просто волшебники и спасители. Мы уже и не надеялись избавиться от бесплодия. Просто очень долго мы с мужем пытались завести ребенка, но все было напрасно. Решили обратиться за профессиональной помощью, так как терять было нечего уже. После кучи анализов и процедур врачи сказали, что не все безнадежно. Оказывается, все дело было в подвижности сперматозоидов. Сейчас я уже на третьем месяце беременности! Мы безмерно счастливы! Спасибо всему персоналу клиники.

12.08.2019 23:41
Ден

Величезне спасибі К.Е. Саввіну за професіоналізм і роботу! Всього один аналіз спермограми показав, в чому проблема. Лабораторія працює злагоджено. Все комфортно, ніяких незручностей. Практично домашня обстановка. Рекомендую.

05.06.2019 18:17
Віктор

Я замінив багато лікарів на шляху до вирішення своєї проблеми і лише в уролога О.Л. Білинського я отримав потрібне результативне лікування. Я звернувся до нього з інтимною проблемою. Олег Львович дуже тактовний, вміє вислухати і розташувати до себе. З першого погляду видно, що кваліфікований і грамотний фахівець. Я отримав відповіді абсолютно на всі питання. Буду рекомендувати лікаря і клініку знайомим. До речі, ціни цілком помірні.

20.02.2019 21:03
Сергій

4 роки життя і три різних лікаря в різних клініках. Не кажучи вже про витрачені фінанси. І тільки Владислав Іванович допоміг грамотно і швидко перемогти хворобу. Спасибі!

26.11.2018 19:29
Ріта

Уролог В.І. Чорний - справжній майстер своєї справи, знавець чоловічих проблем! Спасибі вам! Ось уже кілька років ми ніяк не могли зачати дитину. І тільки завдяки цьому доктору і призначеним аналізам ми впоралися з проблемами чоловіка, і ось вчора ми нарешті дізналися, що у нас буде дитина! Навіть не можу передати словами, те що відчуваю! Бажаю бути здоровими вам і вашим дітям!

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down