exit
search serach
Частный педиатр на Оболони в Киеве
70. Консультація педіатра
1170 грн.
Дитячий

Опис

ПЕДІАТРИ Медиком - ДОСВІДЧЕНІ лікарі лише ВИЩОЇ та ПЕРШОЇ КАТЕГОРІЇ. ІНДИВІДУАЛЬНИЙ підхід до кожної дитини від 0 до 18 років. Сучасні методи ЛІКУВАННЯ, засновані на принципах ДОКАЗОВОЇ медицини.

Більше Згорнути down

Приватний педіатр на Оболоні в Києві

Шукаєте послуги приватного педіатра на Оболоні? Фахівці клініки МЕДІКОМ завжди готові допомогти вам виростити здорову дитину. Наші досвідчені лікарі навчать діток піклуватися про своє здоров'я з ранніх літ і допоможуть батькам розібратися в складних медичних питаннях. У сучасному медичному центрі педіатрії МЕДІКОМ на Володимира Івасюка створені комфортні умови, а також є все необхідне оснащення для точної діагностики й ефективного лікування.

Педіатр — це лікар, який спеціалізується на розвитку дітей. Приватний педіатр не просто лікує дітей від різних захворювань. Це перший помічник батьків у питаннях профілактики. З перших днів життя та до повноліття цей лікар стає вірним другом сім'ї. Він точно знає, коли і якою вакциною робити щеплення, як вводити прикорм та адаптувати раціон, як підвищити імунітет і запобігти сезонним захворюванням. За необхідності лікар призначає консультації вузьких фахівців.

Відкрити Згорнути down

Прийом у педіатра на Оболоні

Лікарі нашої дитячої клініки на Оболоні завжди готові допомогти вам у всьому, що стосується здоров'я вашої дитини. Вже на першому прийомі педіатр ретельно оглядає маленького пацієнта, вивчає анамнез і спілкується з батьками.

Для діагностики дитячих захворювань лікар-педіатр може призначити додаткові лабораторні аналізи та інструментальну діагностику. Якщо потрібні консультації вузьких фахівців, педіатр випише направлення та порекомендує найкращого фахівця.

У клініці МЕДІКОМ розроблені програми спостереження дітей. Це пакет послуг на рік дозволяє проводити повне обстеження дитини і контролювати її здоров'я. На прийомі лікар-педіатр може підібрати програму спостереження з урахуванням віку. А за необхідності проведення профогляду для спортивної секції, садочка, школи або вишу, запропонує відповідну програму обстежень і консультацій.

огляд дитини
поліклініка на Оболоні
Відкрити Згорнути down

Послуги приватного педіатра на Оболоні

У клініці МЕДІКОМ на Оболоні педіатр надає такі послуги:

 • диспансеризація дитини;
 • створення програм реабілітації для дітей;
 • інтерпретація МРТ, УЗД, ЕЕГ, ЕМГ, ЕКГ;
 • імунопрофілактика у дітей;
 • вакцинація дітей з обов'язковим оглядом;
 • консультації з виїздом додому;
 • рекомендації щодо харчування та фізичної активності;
 • призначення та трактування результатів лабораторних аналізів;
 • діагностика та лікування дитячих захворювань відповідно до протоколів МОЗ України та міжнародних протоколів;
 • підготовка дітей до відвідування дитячого колективу, оформлення довідок;
 • розробка індивідуальних графіків вакцинації.
Відкрити Згорнути down
Вакцинация детей
Вакцинація дітей
Лабораторная диагностика детей
Лабораторна діагностика дітей
Программы наблюдения детей
Програми спостереження дітей
Програми спостереження дітей до року
Програми спостереження дітей до року
Дитяча невідкладна допомога
Дитяча невідкладна допомога
Дети 1-2 років
Спостереження дітей від 1 до 2 років

Якщо у вас захворіло немовля, то найкращим рішенням буде виклик педіатра додому. Викликати лікаря додому ви можете за телефоном гарячої лінії нашої клініки.

Відкрити Згорнути down

З якими симптомами потрібно звернутися до дитячого педіатра на Оболоні

Огляд педіатра необхідний у тих випадках, коли у вашої дитини спостерігаються такі симптоми:

 • біль і закладеність у вухах;
 • кашель, охриплість голосу, задишка;
 • почервоніння та висип на шкірі;
 • збільшення лімфовузлів;
 • нудота, блювота, проблеми зі шлунком, погіршення апетиту;
 • поганий набір ваги, зросту, відхилення у розвитку дитини;
 • блідість, синюшність, жовтизна шкіри;
 • відхилення в лабораторних аналізах;
 • підвищена температура у поєднанні із закладеністю носа, болем у горлі, труднощами під час ковтання;
 • головний біль, біль у м'язах, суглобах, у грудях, під ребром.
Відкрити Згорнути down

Записатися на прийом педіатра необхідно в тому випадку, якщо у вас виникли сумніви щодо нормального розвитку дитини. Це стосується як фізичної, так і психічної його складових.

огляд дитини
педіатрія Оболонь
Відкрити Згорнути down

Лікування та профілактика дитячих захворювань

Приватний педіатр ставить діагноз з використанням таких методів:

 • Вимірювання температури тіла.
 • Оксигемометрія.
 • Пальпація, тобто обмацування пацієнта з метою діагностики.
 • Аускультація, тобто вислуховування звуків за допомогою стетоскопа.
 • Збір анамнезу - опитування дитини або батьків на предмет скарг і вивчення історії хвороби.
 • Фарингоскопія - огляд горлянки, мигдалин і слизової рота за допомогою шпателя.
 • Первинний візуальний огляд - дозволяє виявити симптоми захворювань, візуалізувати висипання, нальоти, почервоніння, набряклість очей або горла.
 • Заміри зросту, ваги.
Відкрити Згорнути down

Педіатр у Києві на Оболоні після огляду та діагностики призначить дитині лікування, а в разі необхідності випише направлення до профільного фахівця.

Педіатр також може:

 • підібрати для дитини раціон, який найкраще підходить його поточному стану здоров'я;
 • вивчити, чи є поведінка дитини нормальною, пов'язаною з її віком, чи це відхилення;
 • визначити причину хвороби дитини, призначити лікування й дати рекомендації з приводу профілактики;
 • допомогти дитині пройти реабілітаційний період після перенесеної хвороби, щоб її організм швидше відновився;
 • підібрати відповідну вакцину й написати відповідний для дитини графік щеплень;
 • оцінити фізичний і психоемоційний розвиток дитини.
Відкрити Згорнути down

Як записатися до приватного педіатра на Оболоні

Потрібен дитячий лікар-педіатр? Запишіться на консультацію до фахівця в клініку МЕДІКОМ. Вартість прийому педіатра і ціни на додаткові дослідження можна подивитися в нижній частині сторінки. Приватний педіатр на Оболоні проведе детальну діагностику і призначить вашій дитині ефективне лікування.

Записатися на прийом до педіатра можна за телефоном, який вказаний на сайті. Або заповніть заявку на зворотний дзвінок, і наші фахівці передзвонять вам, щоб ви уточнили всі ваші питання або записали дитину на прийом до лікаря.

Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Що перевіряють у педіатра?

Педіатр — це дитячий лікар, на прийомі у якого проходить загальний огляд дитини, аналіз анатомо-фізіологічного розвитку, відповідність антропометричних даних (зріст, вага) віку. Лікар оглядає шкірні покриви, горло, живіт. У функції педіатра входить медогляд перед дитячим садком та школою.

Чи потрібно перед щепленням йти до педіатра?

Вакцинація дітей проводиться після огляду у педіатра згідно з графіком щеплень. Лікар оцінює стан дитини, перевіряє відсутність протипоказань, вимірює температуру тіла і лише після цього дає допуск до щеплення.

Що брати із собою на прийом до педіатра?

Якщо ви йдете на первинний прийом до педіатра з немовлям, необхідно взяти з собою обмінну карту. Огляд неонатологом дозволить унеможливити можливі особливості розвитку. На всі наступні прийоми бажано мати медичну карту дитини. Усі висновки лікарів клініки зберігаються у електронній карті пацієнта.

Чи можна потрапити до педіатра без запису?

Педіатр веде прийом по попередньому запису. Щоб записатись на прийом потрібно зателефонувати за вказаним на сайті клініки номером або заповнити форму заявки на зворотний зв’язок. Щоб дізнатися, чи зможе вас прийняти лікар без запису, необхідно зателефонувати на номер телефону МЕДІКОМ. Також у нашій клініці ви можете оформити виклик лікаря додому.

Лікарі

У клініці МЕДІКОМ на Оболоні працюють досвідчені педіатри вищої, першої категорії та лікар-неонатолог. За необхідності в цьому ж підрозділі можна пройти консультацію дитячого імунолога, дитячого алерголога, дитячого невролога, дитячого гастроентеролога, пульмонолога, дерматолога, підліткового гінеколога, інфекціоніста, офтальмолога та інших вузьких фахівців. Багато лікарів — учасники Асоціації педіатрів України. Якщо ви проживаєте в центрі Києва, можна записатися на прийом до педіатра на Печерську.

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

18.12.2023 20:53
Ніна

Може, це моя суб'єктивна думка, але мені здається, що у нас на Оболоні кращого варіанту по медичному догляду за дітьми нема, ніж Медіком.

29.08.2023 22:32
Ангеліна

Не знаю як вас, але моя мала на прийом до лікаря в клініку йде з посмішкою. Завжди каже, що ставлення лікарів та персоналу їй дуже подобається і позитивна енергія передається. Дітки завжди швидко реагують на позитивні емоції.

20.03.2023 18:21
Жанна Ш.

Мої Соломійка і Тарасик перебувають на обліку в педіатрів Медікому. Дуже задоволені роботою і доступністю консультацій протягом всього дня.

07.12.2022 13:53
Шевченко Валерія

Ми живемо на Героїв Дніпра. І вже з другою дитиною спостерігаємося в Медікомі. Поки робота педіатра нас влаштовує повністю. Дуже подобається, що лікують за новими протоколами, а не старими совковими лекалами.

27.01.2022 20:31
Наталя

Дякую вам за турботливе відношення до наших діток!

20.10.2021 22:53
Елена М.

Всегда приятно, когда имеешь дело с профессионалом! От всего сердца хочу поблагодарить первого врача моей малышки педиатра Марию Сергеевну Бондаренко. Мы с ней уже почти полгода. За это время она не только следила за ростом и развитием дочери, но и дала действительно бесценные советы, когда у меня катастрофически стало уменьшаться количество грудного молока. Каждый месяц мы приезжаем на Оболонь, чтобы взвеситься и если нужно, сделать прививку. Полностью доверяю Марии Сергеевне. Знаю, что за моим ребенком наблюдает настоящий специалист своего дела!

30.09.2021 12:55
Богдан

Являюсь батьком-одинаком двох прекрасних дівчаток 10 і 12 років. У клініці на Оболоні стали спостерігатися, як тільки приїхали до Києва. Влаштовує все: місце розташування, оснащення та фахівці. Але особливо хочу виділити нашого постійного педіатра Світлану Михайлівну Попович! Вона - наш ангел-охоронець. На зв'язку в будь-який час. Завжди готова прийняти та вислухати, її поради та рекомендації дуже допомагають. Хотілося б, щоб адміністрація клініки відзначила роботу цього чудового лікаря.

26.08.2021 17:10
Софія Терещенко

Доброго дня! З цією клінікою зіткнулася вперше. Потрібно було швидко, без черг отримати довідку. На прийом з дитиною ми потрапили до лікаря-педіатра Каламанової О.П. Дуже сподобалося звернення та підхід до роботи. Призначила мінімум аналізів. Все встигли зробити за один день. Дякуємо!

Показати ще 3

arrow

Всього 8 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down