exit
search serach
УЗИ органов брюшной полости
163. Ультразвукове дослідження органів черевної порожнини
900 грн.
Більше Згорнути down

УЗД органів черевної порожнини в Києві

Швидко отримати правдиву інформацію про стан внутрішніх органів та про розвиток патологічних процесів дозволяє УЗД органів черевної порожнини (м.Київ). У клініці МЕДІКОМ ультразвукова діагностика проводиться на новітньому обладнанні, що дозволяє отримати точне зображення й надати пацієнту комплексну оцінку стану здоров'я органів черевної порожнини.

УЗД черевної порожнини — це метод дослідження, заснований на властивості біологічних тканин відбивати ультразвук та дозволяє виявити патологічні стани органів черевної порожнини (печінки, підшлункової залози, жовчного міхура, жовчних проток та селезінки, шлунка, відділів кишківника, судинного русла органів), а також нирок та надниркових залоз.

Відкрити Згорнути down

Показання до ультразвукового дослідження органів черевної порожнини

Найчастіше на УЗД черевної порожнини направляє лікар-гастроентеролог при болях та неприємних відчуттях в животі, для підтвердження діагнозу й контролю ефективності терапії, для оцінки динаміки хронічних захворювань.

Показання до УЗД черевної порожнини:

 • підозра на розвиток запальних процесів;
 • хвороби внутрішніх органів;
 • виявлення причин порушення роботи шлунково-кишкового тракту;
 • патології ендокринної системи;
 • анемія та інші захворювання крові;
 • обстеження після отруєння;
 • алергічні патології;
 • травми живота.

УЗД органів черевної порожнини проводять при плановому профілактичному огляді, а також якщо результати аналізів й проведених обстежень вказують на можливі онкологічні, інфекційні, запальні та функціональні захворювання. Регулярне УЗД підшлункової залози показано хворим з цукровим діабетом, обстеження наднирників — при гормональних порушеннях.

Відкрити Згорнути down

Показанням до УЗД черевної порожнини є наявність одного або декількох симптомів:

 • больові відчуття в животі, підребер'ї, поперековій області гострого, колючого типу, що тягнуть, ріжуть;
 • диспепсичні розлади (нудота, печія, відрижка, розлад шлунку, закрепи);
 • відчуття тяжкості в правій клубовій області після прийняття їжі;
 • гіркота або металічний присмак у роті, неприємний запах з рота;
 • лихоманка, підвищення температури тіла;
 • ускладнене сечовипускання;
 • жовтушність шкірних покривів і слизових оболонок;
 • гепатомегалія (патологічне збільшення печінки);
 • спленомегалія (патологічне збільшення селезінки);
 • загальна інтоксикація організму;
 • різке підвищення або зниження ваги;
 • метеоризм.
Відкрити Згорнути down

Протипоказання до УЗД органів черевної порожнини

Протипоказання до УЗД черевної порожнини відсутні. Дослідження відрізняється своєю простотою, воно абсолютно нешкідливе та безболісне.

Відкрити Згорнути down

Захворювання, які можна діагностувати за допомогою УЗД ОЧП

УЗД черевної порожнини допомагає виявити ряд захворювань:

Відкрити Згорнути down

УЗД органів черевної порожнини допомагає діагностувати ущільнення стінок жовчного міхура, розширення жовчовивідних проток, аневризми, розширення аорти, механічні або хімічні пошкодження органів, збільшення, аномалії або зміщення органів.

Біль в животі може бути викликана ураженням або пошкодженням черевної стінки. УЗД черевної стінки дозволяє виявити, чим викликані дискомфорт та болючість живота, локалізацію пошкодження, його характеристики, наявність або відсутність скупчень рідини, дефекти в фасціях черевної стінки і т.д.

Ультразвукове дослідження черевної стінки допомагає діагностувати широкий спектр патологічних процесів та захворювань: пахові та стегнові грижі, метастатичні лімфатичні вузли, шкірні метастази, ліпоми, лімфоми, саркоми м'яких тканин, кісти сальних залоз, лімфаденопатії, псевдоаневризми та судинні шунти та ін.

УЗД дітям — один з найбільш прийнятних та безпечних методів обстеження в педіатрії. Дослідження можна проводити навіть новонародженим дітям. Цей діагностичний метод не інвазивний, відсутня необхідність використання контрастних речовин, додаткових медикаментозних препаратів або іонізуючої радіації. У дітей зазвичай менше жирової тканини, тонша черевна стінка, що також сприяє проведенню якісної діагностики.

УЗД черевної порожнини дітям

Відкрити Згорнути down

Підготовка до ультразвукового дослідження черевної порожнини

Підготовка до УЗД черевної порожнини починається за кілька днів до процедури. На цей час бажано відмовитися від продуктів, що сприяють газоутворенню (хліба, молока, картоплі, капусти, фруктів, бобових і т.д.). При схильності до метеоризму лікар може призначити адсорбенти й ферментативні препарати, а при регулярних закрепах — проносні препарати, мікроклізми.

УЗД черевної порожнини проводиться натщесерце або після 6-8 годинного голодування.

Якщо дослідження призначене після обіду (після 14.00-15.00 годин), то вранці можна легко поснідати (8.00-9.00 годин), після чого вживати їжу та воду не рекомендується (за винятком тяжкохворих пацієнтів та хворих на цукровий діабет).

Відкрити Згорнути down

Порядок проведення УЗД черевної порожнини

Ультразвукове дослідження ОЧП проводять лікарі відділення ультразвукової діагностики. Для обстеження дитини необхідно направлення від дитячого гастроентеролога. УЗД черевної порожнини проводиться апаратом високого класу – Canon MRAD-A80S.

Порядок проведення ультразвукового обстеження дуже простий і не вимагає від пацієнта будь-яких зусиль. Дослідження проводиться в положенні лежачи на спині, іноді лікар може попросити трохи розвернутися на бік або затримати дихання. Для кращого контакту з тканинами організму, поверхню тіла змащують спеціальним гелем, після чого проводять датчиком УЗД-апарату по окремих дільницях тіла, фіксуючи розміри, контури, ехогенність, наявність патологічних змін обстежуваних органів і т.д.

Для оцінки судинних структур органів черевної порожнини проводиться доплер-сканування.

Все дослідження займає в середньому до 20-30 хвилин.

УЗД органів черевної порожнини може бути доповнено лабораторними, цитологічними, рентгенологічними дослідженнями, комп'ютерною томографією.

Відкрити Згорнути down

Переваги проведення ультразвукової діагностики в клініці МЕДІКОМ

 1. УЗД органів черевної порожнини є високо інформативним, абсолютно безболісним і нешкідливим методом діагностики, який не має протипоказань.
 2. Діагностика проводиться сучасним УЗД-обладнанням з використанням новітніх технологій, які дозволяють використати розширені можливості обробки даних та отримати неперевершену якість зображення.
 3. Дозволяє виявити відхилення від норми на ранніх стадіях захворювання, порівняти стан з більш ранніми результатами.
 4. Не вимагає спеціальної госпіталізації, прийняття додаткових медикаментів, займає небагато часу.
 5. Швидка й достовірна розшифровка результатів дослідження.
 6. У клініці доступні всі види ультразвукової діагностики дітям.
Відкрити Згорнути down

Лікарі

УЗД черевної порожнини — розповсюджений та достовірний метод діагностики організму. У нас ви можете пройти комплексне обстеження, дізнатися як здійснити підготовку до УЗД черевної порожнини, отримати професійні рекомендації щодо профілактики захворювань та індивідуальну схему лікування в разі виявлення патологічних процесів.

comment 3
Чайковська Інга Павлівна
Лікар УЗД вищої категорії
comment 15
Бекирова Зера Февзіївна
Лікар УЗД вищої категорії
comment 13
Гусєв Валентин Вікторович
Лікар УЗД вищої категорії
comment 8
Дрюк Анна Олексіївна
Лікар УЗД першої категорії
comment 10
Завалько Світлана Василівна
Лікар УЗД вищої категорії
comment 13
Зінькевич Людмила Андріївна
Лікар УЗД другої категорії
comment 1
Кулєва Марина Леонідівна
Лікар УЗД, лікар-радіолог вищої категорії
comment 8
Мамедова Марина Аліївна
Лікар УЗД вищої категорії

Вартість УЗД ОЧП

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Діагностика
162. * Ультразвукове дослідження органів черевної порожнини в стаціонарі з 17.00 до 8.00, а також в святкові та вихвідні дні

980 грн

Більше Згорнути down
2017. Ультразвукове дослідження органів черевної порожнини з визначенням скорочувальної функції жовчного міхура

1200 грн

Більше Згорнути down

УЗД черевної порожнини вдома

Немає можливості приїхати в клініку? Ви можете зробити УЗД черевної порожнини в Києві (Оболонь, Печерськ та інші райони міста) вдома. Записатися на УЗД черевної порожнини, ціна якого приємно вас здивує, можна в будь-який час, зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами.

Відкрити Згорнути down
Пов'язані послуги
Детский гастроэнтеролог
Дитячий гастроентеролог
Рентгенографія
Рентген
Гастроэнтерология
Консультація гастроентеролога
Педиатр
Консультація педіатра
Компьютерная томография (КТ)
Комп'ютерна томографія (КТ)
Лаборатория
Лабораторна діагностика

Виїзд по Києву та районамОбслуговуємо всі райони Києва та передмістя: Оболонь, Печерськ, Поділ, Святошин, Дарниця, Голосіївський, Шевченківський, Солом'янський, Дніпровський, Деснянський.

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

26.12.2019 12:50
Ксюша

На прийом до Валентина Вікторовича Гусєва потрапила за порадою подруги. Дуже здивувалася, коли побачила, що у такого класного доктора так мало відгуків. Доброзичливий і компетентний, просто чудовий лікар! Мені дуже сподобалося!

18.09.2019 15:54
Андрей

Хочу выразить слова глубокой благодарности врачу ультразвуковой диагностики Руслану Юрьевичу Директору за правильно поставленный диагноз! В клинику на ул. Кондратюка 8 я поступил можно сказать в срочном порядке (насилу привезла жена). Два дня мучился желудком, тошнота, рвота, сильные боли. Сначала думал, что отравился, но становилось все хуже. Попал на УЗИ органов брюшной полости к Руслану Юрьевичу. И вот здесь выяснилось, что оказывается в желчном большой камень. Даже не думал, что от камней рвать можно. Лечиться остался в этой же больнице. В срочном порядке у меня взяли на анализ кровь, мочу, сделали ЭКГ. Операцию делали через “дырочки”, кажется лапароскопия. Домой отправился буквально через два дня. Чувствую себя прекрасно, за что еще раз благодарю всех работников клиники, а особенно ДИРЕКТОРА за правильно поставленный диагноз!

29.07.2019 10:01
Марина

Людмила Андреевна Зинькевич очень спокойная, внимательная и доброжелательная врач. Спасибо вам за чуткое отношение и высокий профессионализм!

03.03.2019 17:07
Людмила

Чайковская И.П. - отличный врач УЗИ. По состоянию здоровья обследоваться и сдавать анализы приходиться часто, но узи делаю только у нее. Во время исследования всегда все комментирует, объясняет. Ее советы по здоровью всегда стараюсь соблюдать. Настоящий профессионал своего дела. Спасибо Вам большое!

12.11.2018 14:03
Олександра

Велике спасибі лікарю Місюрі Ларисі Іванівні за те, що повернула мені віру в нашу медицину. Після нескінченних походів в поліклініку за місцем проживання, величезного числа різних аналізів і процедур, і вже коли практично настав відчай, що я так і не дізнаюся, що зі мною, знайомі порадили звернутися в клініку на вул. Кондратюка, 8. Лариса Іванівна не тільки провела ретельне обстеження, але ще і призначила лікування, яке вже помітно поліпшило мій стан. І хоча до повного одужання ще далеко, тепер я знаю, що з такою шаленою підтримкою я точно стану знову здоровою!

06.08.2018 20:09
Поліна

Хочу висловити подяку кращому узісту Києва - Іщенко Олександру Володимировичу. Відмінний фахівець, який знає свою справу на 100%. Лікуємося у нього всією родиною, справжній сімейний лікар. Ніколи ні в чому не помилявся. Однозначно рекомендую всім!

21.02.2018 18:42
Аліна

Назаретська Надія Іванівна - дуже хороший лікар, легко знаходить спільну мову з людьми. УЗД органів черевної порожнини пройшло в спокійній обстановці. На всі мої запитання я отримала повні відповіді. Думаю, якщо б у нас було побільше таких лікарів, то і запущених захворювань стало б набагато менше.

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down