exit
search serach
УЗИ органов брюшной полости в Киеве

УЗД органів черевної порожнини в Києві

Швидко отримати правдиву інформацію про стан внутрішніх органів та про розвиток патологічних процесів дозволяє УЗД органів черевної порожнини (м.Київ). У клініці МЕДІКОМ ультразвукова діагностика проводиться на новітньому обладнанні, що дозволяє отримати точне зображення й надати пацієнту комплексну оцінку стану здоров'я органів черевної порожнини.

УЗД черевної порожнини — це метод дослідження, заснований на властивості біологічних тканин відбивати ультразвук та дозволяє виявити патологічні стани органів черевної порожнини (печінки, підшлункової залози, жовчного міхура, жовчних проток та селезінки, шлунка, відділів кишківника, судинного русла органів), а також нирок та надниркових залоз.

Показання

Найчастіше на УЗД черевної порожнини направляє лікар-гастроентеролог при болях та неприємних відчуттях в животі, для підтвердження діагнозу й контролю ефективності терапії, для оцінки динаміки хронічних захворювань.

Показання до УЗД черевної порожнини:

 • підозра на розвиток запальних процесів;
 • хвороби внутрішніх органів;
 • виявлення причин порушення роботи шлунково-кишкового тракту;
 • патології ендокринної системи;
 • анемія та інші захворювання крові;
 • обстеження після отруєння;
 • алергічні патології;
 • травми живота.

УЗД органів черевної порожнини проводять при плановому профілактичному огляді, а також якщо результати аналізів й проведених обстежень вказують на можливі онкологічні, інфекційні, запальні та функціональні захворювання. Регулярне УЗД підшлункової залози показано хворим з цукровим діабетом, обстеження наднирників — при гормональних порушеннях.

Показанням до УЗД черевної порожнини є наявність одного або декількох симптомів:

 • больові відчуття в животі, підребер'ї, поперековій області гострого, колючого типу, що тягнуть, ріжуть;
 • диспепсичні розлади (нудота, печія, відрижка, розлад шлунку, закрепи);
 • відчуття тяжкості в правій клубовій області після прийняття їжі;
 • гіркота або металічний присмак у роті, неприємний запах з рота;
 • лихоманка, підвищення температури тіла;
 • ускладнене сечовипускання;
 • жовтушність шкірних покривів і слизових оболонок;
 • гепатомегалія (патологічне збільшення печінки);
 • спленомегалія (патологічне збільшення селезінки);
 • загальна інтоксикація організму;
 • різке підвищення або зниження ваги;
 • метеоризм.

Протипоказання

Протипоказання до УЗД черевної порожнини відсутні. Дослідження відрізняється своєю простотою, воно абсолютно нешкідливе та безболісне.

Захворювання

УЗД черевної порожнини допомагає виявити ряд захворювань:

УЗД органів черевної порожнини допомагає діагностувати ущільнення стінок жовчного міхура, розширення жовчовивідних проток, аневризми, розширення аорти, механічні або хімічні пошкодження органів, збільшення, аномалії або зміщення органів.

Біль в животі може бути викликана ураженням або пошкодженням черевної стінки. УЗД черевної стінки дозволяє виявити, чим викликані дискомфорт та болючість живота, локалізацію пошкодження, його характеристики, наявність або відсутність скупчень рідини, дефекти в фасціях черевної стінки і т.д.

Ультразвукове дослідження черевної стінки допомагає діагностувати широкий спектр патологічних процесів та захворювань: пахові та стегнові грижі, метастатичні лімфатичні вузли, шкірні метастази, ліпоми, лімфоми, саркоми м'яких тканин, кісти сальних залоз, лімфаденопатії, псевдоаневризми та судинні шунти та ін.

УЗД дітям — один з найбільш прийнятних та безпечних методів обстеження в педіатрії. Дослідження можна проводити навіть новонародженим дітям. Цей діагностичний метод не інвазивний, відсутня необхідність використання контрастних речовин, додаткових медикаментозних препаратів або іонізуючої радіації. У дітей зазвичай менше жирової тканини, тонша черевна стінка, що також сприяє проведенню якісної діагностики.

Підготовка

Підготовка до УЗД черевної порожнини починається за кілька днів до процедури. На цей час бажано відмовитися від продуктів, що сприяють газоутворенню (хліба, молока, картоплі, капусти, фруктів, бобових і т.д.). При схильності до метеоризму лікар може призначити адсорбенти й ферментативні препарати, а при регулярних закрепах — проносні препарати, мікроклізми.

УЗД черевної порожнини проводиться натщесерце або після 6-8 годинного голодування.

Якщо дослідження призначене після обіду (після 14.00-15.00 годин), то вранці можна легко поснідати (8.00-9.00 годин), після чого вживати їжу та воду не рекомендується (за винятком тяжкохворих пацієнтів та хворих на цукровий діабет).

Хід процедури

Ультразвукове дослідження ОЧП проводять лікарі відділення ультразвукової діагностики. Для обстеження дитини необхідно направлення від дитячого гастроентеролога. УЗД черевної порожнини проводиться апаратом високого класу (виробник General Electric, США) з ексклюзивною технологією TruScan.

Порядок проведення ультразвукового обстеження дуже простий і не вимагає від пацієнта будь-яких зусиль. Дослідження проводиться в положенні лежачи на спині, іноді лікар може попросити трохи розвернутися на бік або затримати дихання. Для кращого контакту з тканинами організму, поверхню тіла змащують спеціальним гелем, після чого проводять датчиком УЗД-апарату по окремих дільницях тіла, фіксуючи розміри, контури, ехогенність, наявність патологічних змін обстежуваних органів і т.д.

Для оцінки судинних структур органів черевної порожнини проводиться доплер-сканування.

Все дослідження займає в середньому до 20-30 хвилин.

УЗД органів черевної порожнини може бути доповнено лабораторними, цитологічними, рентгенологічними дослідженнями, комп'ютерною томографією.

Переваги проведення ультразвукової діагностики в клініці МЕДІКОМ:

 1. УЗД органів черевної порожнини є високо інформативним, абсолютно безболісним і нешкідливим методом діагностики, який не має протипоказань.
 2. Діагностика проводиться сучасним УЗД-обладнанням з використанням новітніх технологій, які дозволяють використати розширені можливості обробки даних та отримати неперевершену якість зображення.
 3. Дозволяє виявити відхилення від норми на ранніх стадіях захворювання, порівняти стан з більш ранніми результатами.
 4. Не вимагає спеціальної госпіталізації, прийняття додаткових медикаментів, займає небагато часу.
 5. Швидка й достовірна розшифровка результатів дослідження.
 6. У клініці доступні всі види ультразвукової діагностики дітям.

Лікарі

УЗД черевної порожнини — розповсюджений та достовірний метод діагностики організму. У нас ви можете пройти комплексне обстеження, дізнатися як здійснити підготовку до УЗД черевної порожнини, отримати професійні рекомендації щодо профілактики захворювань та індивідуальну схему лікування в разі виявлення патологічних процесів.

Бекирова Зера Февзіївна
Лікар ультразвукової діагностики вищої категорії
comment 14
Гусєв Валентин Вікторович
Лікар ультразвукової діагностики, лікар-терапевт вищої категорії
comment 13
Дрюк Анна Олексіївна
Лікар ультразвукової діагностики першої категорії
comment 8
Завалько Світлана Василівна
Лікар ультразвукової діагностики вищої категорії, лікар-терапевт
comment 10
Зінькевич Людмила Андріївна
Лікар ультразвукової діагностики другої категорії
comment 12
Кулєва Марина Леонідівна
Лікар ультразвукової діагностики, лікар-радіолог вищої категорії
comment 1
Мамедова Марина Аліївна
Лікар ультразвукової діагностики вищої категорії
comment 8
Назаретська Надія Іванівна
Лікар ультразвукової діагностики вищої категорії
comment 9
Овчинніков Сергій Анатолійович
Лікар ультразвукової діагностики першої категорії
comment 7
Чайковська Інга Павлівна
Лікар ультразвукової діагностики вищої категорії
comment 2

Ціни

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Діагностика
163. Ультразвукове дослідження органів черевної порожнини

809 грн

Опис

Дослідження на повністю цифровій УЗ-системі високого класу, виробник General Electric (США) з ексклюзивною технологією TruScan. Неперевершена якість зображення, розширені можливості обробки даних. Дослідження проводять досвідчені лікарі УЗ-діагностики першої і вищої категорії.

Більше Згорнути down
162. * Ультразвукове дослідження органів черевної порожнини в стаціонарі з 17.00 до 8.00, а також в святкові та вихвідні дні

899 грн

Більше Згорнути down
186. Ультразвукове дослідження функції жовчного міхура

699 грн

Більше Згорнути down
2017. Ультразвукове дослідження органів черевної порожнини з визначенням скорочувальної функції жовчного міхура

1138 грн

Більше Згорнути down

УЗД вдома

Немає можливості приїхати в клініку? Ви можете зробити УЗД черевної порожнини в Києві (Оболонь, Печерськ та інші райони міста) вдома. Записатися на УЗД черевної порожнини, ціна якого приємно вас здивує, можна в будь-який час, зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами.

Вiдгуки

26.12.2019 12:50
Ксюша

На прийом до Валентина Вікторовича Гусєва потрапила за порадою подруги. Дуже здивувалася, коли побачила, що у такого класного доктора так мало відгуків. Доброзичливий і компетентний, просто чудовий лікар! Мені дуже сподобалося!

18.09.2019 15:54
Андрей

Хочу выразить слова глубокой благодарности врачу ультразвуковой диагностики Руслану Юрьевичу Директору за правильно поставленный диагноз! В клинику на ул. Кондратюка 8 я поступил можно сказать в срочном порядке (насилу привезла жена). Два дня мучился желудком, тошнота, рвота, сильные боли. Сначала думал, что отравился, но становилось все хуже. Попал на УЗИ органов брюшной полости к Руслану Юрьевичу. И вот здесь выяснилось, что оказывается в желчном большой камень. Даже не думал, что от камней рвать можно. Лечиться остался в этой же больнице. В срочном порядке у меня взяли на анализ кровь, мочу, сделали ЭКГ. Операцию делали через “дырочки”, кажется лапароскопия. Домой отправился буквально через два дня. Чувствую себя прекрасно, за что еще раз благодарю всех работников клиники, а особенно ДИРЕКТОРА за правильно поставленный диагноз!

29.07.2019 10:01
Марина

Людмила Андреевна Зинькевич очень спокойная, внимательная и доброжелательная врач. Спасибо вам за чуткое отношение и высокий профессионализм!

03.03.2019 17:07
Людмила

Чайковская И.П. - отличный врач УЗИ. По состоянию здоровья обследоваться и сдавать анализы приходиться часто, но узи делаю только у нее. Во время исследования всегда все комментирует, объясняет. Ее советы по здоровью всегда стараюсь соблюдать. Настоящий профессионал своего дела. Спасибо Вам большое!

12.11.2018 14:03
Олександра

Велике спасибі лікарю Місюрі Ларисі Іванівні за те, що повернула мені віру в нашу медицину. Після нескінченних походів в поліклініку за місцем проживання, величезного числа різних аналізів і процедур, і вже коли практично настав відчай, що я так і не дізнаюся, що зі мною, знайомі порадили звернутися в клініку на вул. Кондратюка, 8. Лариса Іванівна не тільки провела ретельне обстеження, але ще і призначила лікування, яке вже помітно поліпшило мій стан. І хоча до повного одужання ще далеко, тепер я знаю, що з такою шаленою підтримкою я точно стану знову здоровою!

06.08.2018 20:09
Поліна

Хочу висловити подяку кращому узісту Києва - Іщенко Олександру Володимировичу. Відмінний фахівець, який знає свою справу на 100%. Лікуємося у нього всією родиною, справжній сімейний лікар. Ніколи ні в чому не помилявся. Однозначно рекомендую всім!

21.02.2018 18:42
Аліна

Назаретська Надія Іванівна - дуже хороший лікар, легко знаходить спільну мову з людьми. УЗД органів черевної порожнини пройшло в спокійній обстановці. На всі мої запитання я отримала повні відповіді. Думаю, якщо б у нас було побільше таких лікарів, то і запущених захворювань стало б набагато менше.

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down