exit
search serach
Пульмонология Киева
106. Консультація пульмонолога
1220 грн.
Більше Згорнути down

Пульмонологія Києва

Захворювання органів дихання входять до п'ятірки найбільш поширених захворювань сучасності. Хвороби дихальної системи найчастіше викликають наступні фактори: інфекційні агенти, забруднене повітря, різні алергени, погана спадковість тощо. У центрі МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську (Україна, м.Київ) висококваліфіковані лікарі-пульмонологи проведуть необхідну діагностику, призначать адекватне лікування і нададуть ефективні рекомендації по профілактиці рецидивів хронічних захворювань легенів і дихальних шляхів. «Грудна медицина» або пульмонологія — це розділ медицини, що вивчає захворювання нижніх дихальних шляхів, а також методи їх діагностики та способи профілактики.

Відкрити Згорнути down

До лікаря-пульмонолога потрібно звернутися, якщо:

 • ви часто хворієте на пневмонію або інфекційними захворюваннями дихальних шляхів;
 • є спадкова схильність розвитку захворювань легенів;
 • ви палите;
 • присутні спадкові аутоімунні захворювання;
 • є супутні захворювання внутрішніх органів (ішемічна хвороба серця, серцева недостатність, гіпертонія, остеопороз, цукровий діабет, васкулопатії та ін.);
 • було тривале вдихання токсичних газів, пилу, диму;
 • були травми грудної клітини;
 • вам більше ніж 45 років щорічний профілактичний огляд повинен обов'язково включати консультацію пульмонолога.

Пульмонолог це, перш за все, лікар легенів. Крім цього, він лікує захворювання трахеї, бронхів, плеври. Розвиток патологічних процесів в нижніх відділах дихальної системи може бути наслідком відсутності лікування хвороби гортані.

Консультація лікаря-пульмонолога
Відкрити Згорнути down

Симптоми. Коли потрібна консультація лікаря-пульмонолога:

 • відчуття задухи;
 • постійне першіння в горлі;
 • кашель (сухий або вологий, з мокротою, зі згустками крові, затяжний або той, що супроводжується підвищенням температури тіла);
 • задишка, що виникає навіть при незначному фізичному навантаженні й / або супроводжується утрудненим видихом;
 • загальна слабкість, підвищена стомлюваність і сильна сонливість, що поєднується з неприємними відчуттями в роті та в горлі після пробудження;
 • болі в грудях, що виникають при диханні.

Пульмонологія тісно пов'язана з інтенсивною терапією, реаніматологією, торакальною хірургією, алергологією, кардіологією.

Відкрити Згорнути down

Захворювання, які лікують у клініці МЕДІКОМ:

Відкрити Згорнути down
Пульмонологія

Діагностика

Діагностика органів дихання і консультація пульмонолога в м.Київ в клініці МЕДІКОМ проводиться на сучасному обладнанні з використанням новітніх технологій в області пульмонології.

Методи діагностики:

1. Лабораторна діагностика.
Лабораторна діагностика включає загальний аналіз сечі й крові, дослідження мокротиння, трахеобронхіальних виділень, мікробіологічну діагностику та ін. При підозрі на розвиток онкозахворювання в легенях береться пункція й проводиться мікроскопічна діагностика тканин. Дослідження мокротиння допомагає встановити наявність серйозної хвороби. Також, лабораторне дослідження біоматеріалу визначає наявність і вираженість запального процесу, виявляє інфекційних агентів, а також їх чутливість до антибіотиків.

2. Методи функціональної діагностики.
Відіграють важливу роль в диференційній діагностиці уражень органів дихання.

 • Спірографія допомагає оцінити життєву ємність легенів, ступінь їх вентиляції.
 • Спірографія з навантажувальними пробами показує максимальну швидкість повітря, що видихається, і дозволяє судити про ступінь звуження дихальних шляхів.
 • Оксигемометрія, пульсоксиметрія показують ступінь насичення артеріальної крові киснем.

3. Цифрова рентгенографія грудної клітки.
За рентгенівським знімком можна судити про будову і функціональний стан легенів, бронхів, судин і лімфатичних вузлів. Рентген показує наявність туберкульозу, новоутворення, венозного застою в малому колі кровообігу, набряклості легеневої тканини тощо. Метод дозволяє отримати чітке зображення на знімках при максимальному збільшенні.

4. Комп'ютерна томографія.
КТ дозволяє уточнити діагноз, розмір і характер патологічних вогнищ в легенях. Метод допомагає диференціювати доброякісні та злоякісні новоутворення, дифузні захворювання (вроджені або набуті вади розвитку легеневої тканини, виявити ознаки інфекційної деструкції тощо).

5. Бронхоскопія.
Ендоскопічний метод дослідження гортані, трахеї, бронхів. Використовується для уточнення локалізації патологічного процесу, проведення біопсії (взяття біологічного матеріалу для дослідження), з терапевтичною метою (введення лікарських препаратів в область ураження, промивання дрібних бронхів, видалення сторонніх тіл, слизу і гною, для зупинки кровотечі та ін.). Бронхоскопія використовується при підозрі на онкологічне захворювання, при гнійно-запальних хворобах трахеї і бронхів.

Відкрити Згорнути down
Бронхоскопія
Бронхоскопія
Рентген органів грудної клітини
Флюорографія
Спирография
Спірографія
УЗИ легких
УЗД легень
КТ легких
КТ легенів
Скринінг раку легенів

Лікування

Тільки після проведення всіх необхідних діагностичних заходів лікар-пульмонолог клініки МЕДІКОМ поставить остаточний діагноз, спланує оптимальне лікування з урахуванням віку, статі, характеру і ступені захворювання. Протягом всього курсу лікування, пульмонолог здійснює контроль за його ефективністю. Після закінчення терапії пацієнт отримує від лікаря рекомендації щодо запобігання розвитку рецидивів і ускладнень.

Відкрити Згорнути down

Лікарі

В медичному центрі ви зможете отримати консультації всіх необхідних фахівців.

Якщо ви в пошуках медичної установи, де веде прийом грамотний лікар-пульмонолог в м.Києві, то вам потрібно звернутися в центр МЕДІКОМ. Наші фахівці безпомилково виявлять причини вашого нездужання, правильно поставлять діагноз, призначать ефективне лікування, нададуть допомогу в ситуації будь-якої складності.

comment 3
Заєць Наталія В'ячеславівна
Лікар-пульмонолог
comment 9
Піонова Олена Миколаївна
Пульмонолог, терапевт вищої категорії, к.м.н.
comment 12
Юркіна Алла Валеріївна
Лікар-алерголог, пульмонолог першої категорії

Вартість прийому пульмонолога

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
Більше Згорнути down
Діагностика

800 грн

Більше Згорнути down
131. Спірографія з медикаментозними пробами

950 грн

Більше Згорнути down
2053. * Рентгенографія цифрова органів грудної клітки (флюорографія)*

700 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
4767. Бронхоскопія експертного класу

3000 грн

Більше Згорнути down
Програми
5382. Обстеження на туберкульоз

1250 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
4322. Санаційна бронхоскопія

1520 грн

Більше Згорнути down

Лікар додому

З якихось причин ви особисто, ваш родич, близька людина, дитина не може потрапити на прийом лікаря-пульмонолога в клініку? Ви можете оформити виклик лікаря додому. Такий візит включає: огляд, збір анамнезу, встановлення діагнозу, призначення лікування. Також, вдома може бути проведений ряд діагностичних досліджень для уточнення діагнозу — УЗД, ЕКГ, забір крові та сечі й тому подібне.

Відкрити Згорнути down
Пов'язані послуги
Консультація терапевта
Консультація терапевта
Педиатрия
Консультація педіатра
Консультація кардіолога
Консультація кардіолога
Неотложная помощь
Невідкладна допомога
Вызов врача на дом
Виклик лікаря додому

Вiдгуки

27.02.2024 09:02
Катерина

Заєць Наталія В'ячеславівна не те що, не компетентний лікар,а .... Онкохворому пацієнту поставила діагноз пневмонія, та лікувала 14 днів запалення легенів якого не було й близько.Завдяки їй ми витратили місяць такого дорогоцінного часу. Питання до керівництва клініки : ви взагалі перевіряєте кого берете на роботу? А зараз інформація про цього чудо лікаря взагалі пропала з сайту, але чомусь за телефоном до неї можливо записатись. МЕДІКОМ ПРИКРИВАЄ НЕКОМЕМПЕТЕНТНИХ ЛІКАРІВ, ТРИМАЙТЕСЯ ВІД ЦІЄЇ КЛІНИКИ ПОДАЛІ.

29.02.2024 13:08
Клініка Медіком

Катерино, дякуємо вам за зворотній зв`язок. Дуже прикро, що остаточний  діагноз  пацієнта  після проведеного дообстеження (КТ) перейшов у напрямок "онкологія". На жаль, такі кейси не рідкість. Рак легенів, має неспецифічні ознаки, які характерні для багатьох захворювань органів дихання. Пневмонія часто "маскує" рак. На першому візиті НЕ завжди можливо поставити остаточний діагноз. Якщо після лікування залишаються скарги, йде другий етап діагностичного пошуку  для виключення, зокрема, раку (КТ, специфічні лабораторні аналізи, біопсія). Тобто на першому етапі діагностичного пошуку лікар працює з інформацією на момент звернення, робить висновки, призначає лікування. В залежності від ефективності діє далі. У вашому випадку, на підставі скарг, анамнеза, об’єктивних даних, представленої документації, обстеження в клініці (УЗД легень від 10.02.24 р), ЗАК лікар поставив діагноз і призначив лікування, що відповідає діагнозу. Пульмонолог Заєць Н.В. діяла в межах протоколів. Порушень у спостереженні пацієнта не виявлено. Нам дуже прикро, що колеги медики висловлюють свої думки не відповідаючи за наслідки, які ображають лікаря і клініку. Бажаю вам і вашій родині сил і повного одужання!

19.04.2023 19:19
Зоряна

19.11.2022 13:42
Михайло Сергійович

Звернувся до Медіком через постійний кашель та біль у грудях. Виявилося, що в мене пневмонія... Потрапив Піонової Олени Миколаївни. Вона ретельно та якісно підібрала мені курс лікування, тому покращення самопочуття відбулося досить швидко. В цілому, клініка сподобалась.

03.02.2022 14:24
Женя Акімова

Була на консультації у Піонової Олени Миколаївни. Нарікань не маю, справді дуже хороший пульмонолог. Я отримала всі потрібні мені відповіді та рекомендації.

15.04.2019 20:09
Филип

Нужен был срочно пульмонолог детский. Ребенок кашлял, казалось, из-за нехватки воздуха. Наш спаситель Юркина Алла Валерьевна. Она усадила малого за ингалятор, а потом отправила на обследование, назначила анализы, начала лечение. У нас уже все в порядке. Хорошая клиника - “Медиком” и пульмонология в Киеве тут точно лучшая!

21.02.2019 16:31
Шура

Мы очень благодарны доктору Лысак Юлии Владимировне! Если вам нужен хороший пульмонолог в Киеве, обращайтесь именно к ней. Она принимает в клинике “Медиком” на Анри Барбюса, 37/1, а может и еще в каком-то филиале, надо уточнять. Но я была на Печерске. С ней прием пульмонолога превращается в отдых. Очень внимательный врач, только четкие действия и нужные анализы. Спасибо!

17.01.2019 23:06
Юрий

Хочу выразить искреннюю благодарность Гришило Антону Павловичу за хорошее отношение и лечение. Не везде встретишь таких врачей. Я часто болею, и заметил, что кашель выступает на первый план. Заволновался, обратился в клинику Медиком. Здесь отправили на обследование и анализы, а после доктор-пульмонолог Антон Павлович диагностировал хронический бронхит. Конечно же, его подлечили, и сейчас болеть я стал намного реже. Но если и появляется простуда, уже знаю, что делать и самолечением не страдаю - сразу иду к врачу. Не могу не отметить, что “грудная” медицина прогрессирует, заболевания, которые лечит пульмонолог, диагностируются намного быстрее, чем раньше. Единственное, о чем стоит помнить, что нужно заранее записаться к пульмонологу, так как в наше время живые очереди в больницах не популярны, а то и вовсе вас могут не принять. Будьте здоровы и держите клинику на заметке, т.к. пульмонология в Киеве есть далеко не везде, чтоб не тратить время на лишние поиски.

29.10.2018 12:15
Руслана

Обнаружили левостороннее воспаление легких. Лечение решила проводить в частной клинике. Лучше дороже, но качественнее. Очень благодарна пульмонологу Юркиной Алле Валерьевне за ее заботу!

26.08.2018 19:42
Петр

Доктор Гришило Антон Павлович - очень хороший пульмонолог, профессионал своего дела. Лечил у него трахеит. Современные методы и подходы. К таким врачам не страшно ходить на прием. Если вам нужно лечение воспаления легких у взрослых, лечение бронхиальной астмы в Киеве или даже лечение пневмонии дома, обращайтесь к этому врачу. Его опыт, безграничные знания и профессионализм быстро поставят вас на ноги. Это тот человек, которому стоит доверить свое здоровье. Огромное ему спасибо!

14.05.2018 14:25
Тамара Александровна

Здесь отличные профилактики респираторных заболеваний. Посещаем профилактические курсы регулярно два раза в год - весной и осенью. Результат налицо. Гришило Антону Павловичу отдельное спасибо!

19.03.2018 18:54
Сергей

Обратился к доктору Лысак Юлии Владимировне в клинику Медиком, когда ощутил боль в груди при кашле. Сдал анализы, сделал флюорографию. Оказалось на грани воспаление легких. Этот доктор осуществляла и лечение пневмонии. Цена, кстати, в этой клинике доступна. Успешно,спасибо!

Показати ще 3

arrow

Всього 11 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down