Цілодобово:
+38
(044)503-00-00
+38
(044)503-77-77
15-55
Візовий центр США:
+38
(050)422-62-61
запис на прийом
exit
search serach
pulmonologiya kiev

Пульмонологія Києва

Захворювання органів дихання входять до п'ятірки найбільш поширених захворювань сучасності. Хвороби дихальної системи найчастіше викликають наступні фактори: інфекційні агенти, забруднене повітря, різні алергени, погана спадковість тощо. У центрі МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську (Україна, м.Київ) висококваліфіковані лікарі-пульмонологи проведуть необхідну діагностику, призначать адекватне лікування і нададуть ефективні рекомендації по профілактиці рецидивів хронічних захворювань легенів і дихальних шляхів. «Грудна медицина» або пульмонологія — це розділ медицини, що вивчає захворювання нижніх дихальних шляхів, а також методи їх діагностики та способи профілактики.

До лікаря-пульмонолога потрібно звернутися, якщо:

 • ви часто хворієте на пневмонію або інфекційними захворюваннями дихальних шляхів;
 • є спадкова схильність розвитку захворювань легенів;
 • ви палите;
 • присутні спадкові аутоімунні захворювання;
 • є супутні захворювання внутрішніх органів (ішемічна хвороба серця, серцева недостатність, гіпертонія, остеопороз, цукровий діабет, васкулопатії та ін.);
 • було тривале вдихання токсичних газів, пилу, диму;
 • були травми грудної клітини;
 • вам більше ніж 45 років щорічний профілактичний огляд повинен обов'язково включати консультацію пульмонолога.

Пульмонолог це, перш за все, лікар легенів. Крім цього, він лікує захворювання трахеї, бронхів, плеври. Розвиток патологічних процесів в нижніх відділах дихальної системи може бути наслідком відсутності лікування хвороби гортані.

Симптоми. Коли потрібна консультація лікаря-пульмонолога:

 • відчуття задухи;
 • постійне першіння в горлі;
 • кашель (сухий або вологий, з мокротою, зі згустками крові, затяжний або той, що супроводжується підвищенням температури тіла);
 • задишка, що виникає навіть при незначному фізичному навантаженні й / або супроводжується утрудненим видихом;
 • загальна слабкість, підвищена стомлюваність і сильна сонливість, що поєднується з неприємними відчуттями в роті та в горлі після пробудження;
 • болі в грудях, що виникають при диханні.

Пульмонологія тісно пов'язана з інтенсивною терапією, реаніматологією, торакальною хірургією, алергологією, кардіологією.

Захворювання, які лікують у клініці МЕДІКОМ:

 • Пневмонія
 • Бронхіальна астма
 • Гострий і хронічний бронхіт
 • Кашель курця
 • Хронічне обструктивне захворювання легень (ХОЗЛ)
 • Новоутворення органів дихання

Діагностика

Діагностика органів дихання і консультація пульмонолога в м.Київ в клініці МЕДІКОМ проводиться на сучасному обладнанні з використанням новітніх технологій в області пульмонології.

Методи діагностики:

1. Лабораторна діагностика.

Лабораторна діагностика включає загальний аналіз сечі й крові, дослідження мокротиння, трахеобронхіальних виділень, мікробіологічну діагностику та ін. При підозрі на розвиток онкозахворювання в легенях береться пункція й проводиться мікроскопічна діагностика тканин. Дослідження мокротиння допомагає встановити наявність серйозної хвороби. Також, лабораторне дослідження біоматеріалу визначає наявність і вираженість запального процесу, виявляє інфекційних агентів, а також їх чутливість до антибіотиків.

2. Методи функціональної діагностики.

Відіграють важливу роль в диференційній діагностиці уражень органів дихання.

 • Спірографія допомагає оцінити життєву ємність легенів, ступінь їх вентиляції.
 • Спірографія з навантажувальними пробами показує максимальну швидкість повітря, що видихається, і дозволяє судити про ступінь звуження дихальних шляхів.
 • Оксигемометрія, пульсоксиметрія показують ступінь насичення артеріальної крові киснем.

3. Цифрова рентгенографія грудної клітки.

За рентгенівським знімком можна судити про будову і функціональний стан легенів, бронхів, судин і лімфатичних вузлів. Рентген показує наявність туберкульозу, новоутворення, венозного застою в малому колі кровообігу, набряклості легеневої тканини тощо. Метод дозволяє отримати чітке зображення на знімках при максимальному збільшенні.

4. Комп'ютерна томографія.

КТ дозволяє уточнити діагноз, розмір і характер патологічних вогнищ в легенях. Метод допомагає диференціювати доброякісні та злоякісні новоутворення, дифузні захворювання (вроджені або набуті вади розвитку легеневої тканини, виявити ознаки інфекційної деструкції тощо).

5. Бронхоскопія.

Ендоскопічний метод дослідження гортані, трахеї, бронхів. Використовується для уточнення локалізації патологічного процесу, проведення біопсії (взяття біологічного матеріалу для дослідження), з терапевтичною метою (введення лікарських препаратів в область ураження, промивання дрібних бронхів, видалення сторонніх тіл, слизу і гною, для зупинки кровотечі та ін.). Бронхоскопія використовується при підозрі на онкологічне захворювання, при гнійно-запальних хворобах трахеї і бронхів.

Лікування

Тільки після проведення всіх необхідних діагностичних заходів лікар-пульмонолог клініки МЕДІКОМ поставить остаточний діагноз, спланує оптимальне лікування з урахуванням віку, статі, характеру і ступені захворювання. Протягом всього курсу лікування, пульмонолог здійснює контроль за його ефективністю. Після закінчення терапії пацієнт отримує від лікаря рекомендації щодо запобігання розвитку рецидивів і ускладнень.

Лікарі

В медичному центрі ви зможете отримати консультації всіх необхідних фахівців.

Якщо ви в пошуках медичної установи, де веде прийом грамотний лікар-пульмонолог в м.Києві, то вам потрібно звернутися в центр МЕДІКОМ. Наші фахівці безпомилково виявлять причини вашого нездужання, правильно поставлять діагноз, призначать ефективне лікування, нададуть допомогу в ситуації будь-якої складності.

Гришило Антон Павлович
Лікар-пульмонолог, алерголог вищої категорії, кандидат медичних наук
comment 1
Лисак Юлія Володимирівна
Завідуюча терапевтичним відділенням на Оболоні, лікар-терапевт вищої категорії, пульмонолог першої категорії
comment 11
Юркіна Алла Валеріївна
Лікар-алерголог, клінічний імунолог, пульмонолог першої категорії
comment 0

Лікар додому

З якихось причин ви особисто, ваш родич, близька людина, дитина не може потрапити на прийом лікаря-пульмонолога в клініку? Ви можете оформити виклик лікаря додому. Такий візит включає: огляд, збір анамнезу, встановлення діагнозу, призначення лікування. Також, вдома може бути проведений ряд діагностичних досліджень для уточнення діагнозу — УЗД, ЕКГ, забір крові та сечі й тому подібне.

Відгуки

15.04.2019 20:09
Филип

Нужен был срочно пульмонолог детский. Ребенок кашлял, казалось, из-за нехватки воздуха. Наш спаситель Юркина Алла Валерьевна. Она усадила малого за ингалятор, а потом отправила на обследование, назначила анализы, начала лечение. У нас уже все в порядке. Хорошая клиника - “Медиком” и пульмонология в Киеве тут точно лучшая!

21.02.2019 16:31
Шура

Мы очень благодарны доктору Лысак Юлии Владимировне! Если вам нужен хороший пульмонолог в Киеве, обращайтесь именно к ней. Она принимает в клинике “Медиком” на Анри Барбюса, 37/1, а может и еще в каком-то филиале, надо уточнять. Но я была на Печерске. С ней прием пульмонолога превращается в отдых. Очень внимательный врач, только четкие действия и нужные анализы. Спасибо!

17.01.2019 23:06
Юрий

Хочу выразить искреннюю благодарность Гришило Антону Павловичу за хорошее отношение и лечение. Не везде встретишь таких врачей. Я часто болею, и заметил, что кашель выступает на первый план. Заволновался, обратился в клинику Медиком. Здесь отправили на обследование и анализы, а после доктор-пульмонолог Антон Павлович диагностировал хронический бронхит. Конечно же, его подлечили, и сейчас болеть я стал намного реже. Но если и появляется простуда, уже знаю, что делать и самолечением не страдаю - сразу иду к врачу. Не могу не отметить, что “грудная” медицина прогрессирует, заболевания, которые лечит пульмонолог, диагностируются намного быстрее, чем раньше. Единственное, о чем стоит помнить, что нужно заранее записаться к пульмонологу, так как в наше время живые очереди в больницах не популярны, а то и вовсе вас могут не принять. Будьте здоровы и держите клинику на заметке, т.к. пульмонология в Киеве есть далеко не везде, чтоб не тратить время на лишние поиски.

29.10.2018 12:15
Руслана

Обнаружили левостороннее воспаление легких. Лечение решила проводить в частной клинике. Лучше дороже, но качественнее. Очень благодарна пульмонологу Юркиной Алле Валерьевне за ее заботу!

26.08.2018 19:42
Петр

Доктор Гришило Антон Павлович - очень хороший пульмонолог, профессионал своего дела. Лечил у него трахеит. Современные методы и подходы. К таким врачам не страшно ходить на прием. Если вам нужно лечение воспаления легких у взрослых, лечение бронхиальной астмы в Киеве или даже лечение пневмонии дома, обращайтесь к этому врачу. Его опыт, безграничные знания и профессионализм быстро поставят вас на ноги. Это тот человек, которому стоит доверить свое здоровье. Огромное ему спасибо!

14.05.2018 14:25
Тамара Александровна

Здесь отличные профилактики респираторных заболеваний. Посещаем профилактические курсы регулярно два раза в год - весной и осенью. Результат налицо. Гришило Антону Павловичу отдельное спасибо!

19.03.2018 18:54
Сергей

Обратился к доктору Лысак Юлии Владимировне в клинику Медиком, когда ощутил боль в груди при кашле. Сдал анализы, сделал флюорографию. Оказалось на грани воспаление легких. Этот доктор осуществляла и лечение пневмонии. Цена, кстати, в этой клинике доступна. Успешно,спасибо!

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
Заказ звонка принят. Мы Вам уже звоним!
Хотите, перезвоним Вам?
Например: 067 000 00 00
Свободных операторов на линии: 6
Заказов звонков сегодня: 100+
Заказ звонка принят. Мы Вам уже звоним!
Хотите, перезвоним Вам?
Например: 067 000 00 00
Свободных операторов на линии: 6      Заказов звонков сегодня: 100+
Заказ звонка принят. Мы Вам уже звоним!
Хотите, перезвоним Вам
в удобное время?
КНОПКА
СВЯЗИ
page-down