exit
search serach
Хромоэндоскопия в Киеве

Хромоендоскопія в Києві

Хромоендоскопія в Києві - ефективний спосіб діагностики захворювань шлунково-кишкового тракту (ШКТ). Останні досягнення в ендоскопії з високою роздільною здатністю дали можливість значно поліпшити якість зображення і підвищити результативність дослідження.

Хромоендоскопія - це спеціальний ендоскопічний метод, вживаний для обстеження шлунково-кишкового тракту, який грунтується на фарбуванні поверхні ділянок патологічно зміненої слизової оболонки, що дозволяє виявляти мінімальні патологічні зміни в цій області.

Хромоендоскопія показана для виявлення таких захворювань як:

Протипоказання до обстеження:

  • загальні протипоказання до фіброгастродуоденоскопії;
  • непереносимість фарбувальних речовин;
  • гострий панкреатит;
  • інфекційний гепатит;
  • запалення жовчних проток з септичними ускладненнями.

Обстеження

При стандартному ендоскопічному дослідженні окремі ураження слизової оболонки можуть залишитися недіагностованими.

У клініці МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську хромоендоскопія проводиться в двох модифікаціях - прямий (нанесення барвника безпосередньо на поверхню досліджуваного органу) і непрямий (введення барвника в просвіт досліджуваного органу) методи. Віртуальне обстеження засноване на використанні ендоскопів зі спеціальними оптичними фільтрами, застосуванні технологій комп'ютерної оцінки спектральних параметрів та інших технологічних досягнень в області ендоскопії.

Контрастна хромоендоскопія проводиться гастроентерологом за допомогою фіброгастроендоскопа, через який на епітелій розпорошуються барвники: метиленовий синій, конго червоний, толуїдиновий синій, індигокармін, розчин Люголя, синій Еванса. Використання контрастуючих речовин при проведенні цього дослідження дозволяє відрізнити уражені ділянки слизової від здорових.

Хромоендоскопія в клініці МЕДІКОМ (м. Київ) дозволяє провести прицільну біопсію різних утворень шлунково-кишкового тракту, взяти матеріал для гістологічного і цитологічного дослідження. На підставі візуального обстеження і результатів лабораторної діагностики лікар може диференціювати доброякісні та злоякісні новоутворення стравоходу, шлунка і кишківника.

Метод хромоендоскопіі для дорослих клієнтів в центрі МЕДІКОМ проводиться на сучасному діагностичному обладнанні з використанням сертифікованих і абсолютно безпечних барвників.

Якщо ви в пошуках діагностичного відділення, де вам буде зроблена якісна хромоендоскопія, варто звернутися в наш центр. Безпомилково діагностувати новоутворення, його локалізацію, розміри і стадію розвитку дозволить хромоендоскопія в Києві в медичному центрі МЕДІКОМ. Більш ніж 20-річний досвід роботи гастроентерології клініки довів, що дана ендоскопічна процедура - дуже ефективний і, разом з тим, безпечний метод діагностики.

Питання-Відповідь

Як підготуватися до хромоендоскопії?

Хромоендоскопія проводиться натщесерце, тому за кілька днів до процедури призначається спеціальна дієта. Крім цього, необхідно очиститися за допомогою клізми та вжити до процедури лікарські препарати, які пригнічують скорочення. Препарати приймаються тільки за призначенням гастроентеролога.

Що таке вітальна хромоскопія?

Вітальна хромоскопія — це метод диференціальної діагностики, що дає змогу визначити ділянки, які зазнали уражень, для аналізу на біопсію та гістологію. Проводиться за допомогою фарбування безпечним для організму людини барвником, здатним виявити уражені ділянки.

Коли можна отримати результати хромоскопії?

Аналіз результатів хромоскопії проводиться швидко. Отримати висновок від лікаря ви можете вже через 10-20 хвилин після обстеження. Також лікар може пояснити вам, про що саме свідчать результати, і скласти для вас стратегію подальшого лікування.

Лікарі

Зателефонуйте в наш колл-центр, координатор якого розповість особливості підготовки і проведення процедури, ціну обстеження, запише вас на прийом до лікаря.

Васкес Абанто Анна Естуардівна
Лікар-терапевт, лікар-гастроентеролог
comment 12
Гелбутовська Ольга Дмитрівна
Лікар-гастроентеролог вищої категорії
comment 12
Зарицька Юлія Михайлівна
Лікар-гастроентеролог вищої категорії
comment 10
Кравець Леонід Аркадійович
Лікар-гастроентеролог, ендоскопіст вищої категорії
comment 23
Сіваш Неллі Василівна
Лікар-терапевт вищої категорії, лікар-гастроентеролог вищої категорії
comment 12
Швець Олег Віталійович
Лікар-терапевт вищої категорії, лікар-гастроентеролог вищої категорії, лікар-дієтолог вищої категорії, к.м.н., доцент
comment 0
Яковлєв Олександр Олексійович
Лікар-ендоскопіст вищої категорії
comment 29
Ялтонський Андрій Володимирович
Лікар-гастроентеролог, ендоскопіст першої категорії
comment 18

Ціни

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
3462. Консультація провідного гастроентеролога Кравець Л.А.

869 грн

Більше Згорнути down
78. Консультація гастроентеролога

789 грн

Більше Згорнути down
Діагностика
129. pH-метрія шлункового вмісту

350 грн

Більше Згорнути down
425. Хелікобактер Пілорі (уреазним методом)

639 грн

Більше Згорнути down
2004. Відеоколоноскопія (з функцією I-SCAN)

1729 грн

Опис

Відеопроцесор ЕКСПЕРТ класу PENTAX EPK-i7010 (виробництво: Японія) 2019 року. Новітня модель OPTIVISTA, що поєднує в собі кращі розробки PENTAX. Технологія i-scan і електронний зум, що дозволяють діагностувати онкопатологію на самій ранній стадії і видалити поліпи найменшого розміру. Високий рівень безпеки - сучасні методи обробки ендоскопа в автоматичній миючої машині дезінфікуючими засобами високої якості. Обробка після кожного пацієнта.
Більше Згорнути down
1280. ВідеоЕГДС

929 грн

Опис

Повністю цифровий відеопроцесор Pentax EPK-100p (виробництва: Японія). Відмінна якість зображення, висока точність діагностики. Товщина зонда 8-9 мм. Високий рівень безпеки - сучасні методи обробки зонда після кожного пацієнта. Тривалість процедури - близько 10 хвилин.
Більше Згорнути down
Аналізи
271. Загальний аналіз крові (час виконання 100 хв.)

436 грн

Більше Згорнути down
255. Аналіз калу на приховану кровотечу, експрес-діагностика

238 грн

Більше Згорнути down
Програми
1669. * Пакет «ВідеоЕГДС під наркозом» (в умовах поліклініки)

3420 грн

Опис

Повністю цифровий відеопроцесор Pentax EPK-100p (вир. Японія). Відмінна якість зображення, висока точність діагностики. Товщина зонду - 8-9 мм. Високий рівень безпеки - сучасні методи обробки зонду після кожного пацієнта. Тривалість процедури - близько 10 хвилин.
Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
116. Дуоденальне зондування

799 грн

Більше Згорнути down
126. Назоінтестінальна інтубація

990 грн

Більше Згорнути down
2032. Хромоендоскопія стравоходу і шлунку

639 грн

Більше Згорнути down

Вiдгуки

03.05.2019 12:34
Аркадий

Обратился в клинику из-за проблем с желудком. Мне была назначена эндоскопия желудка - это один из способов осмотра желудка. С его помощью у меня выявили язву на ранней стадии. Процедура не самая приятная и повторять ее не хочется, но Яковлев Александр Алексеевич сделал все на отлично, по окончанию процедуры поинтересовался самочувствием. Результаты можно забрать в тот же день если срочно. Всех благ вам. Буду советовать клинику своим знакомым.

18.03.2019 14:56
Ирина

Гастроэнтеролог Кравец Леонид Аркадьевич сказал, что мне необходима эндоскопия пищевода. При моих проблемах бояться не время, да и запускать не хотелось. Он же выполнил мне эту процедуру. Могу сказать, что все терпимо, не больно, но с легким дискомфортом. Но в этой клинике действительно хорошее оборудование и врачи знают свое дело. Рекомендую

05.02.2019 17:33
Елена Марковна

Мне была онкологом назначена хромоэндоскопия в Киеве, так как в нашем городе, такой услуги нет, пришлось тащиться в столицу Проходила обследование в Медикоме по адресу пр-т Героев Сталинграда, 6Д. Это мой второй опыт данной процедуры и могу сказать, что в этой клинике врач очень аккуратный, делает все четко, ощущается опыт и профессионализм. Красители качественные никакой реакции не было (в отличие от предыдущего случая). Огромное человеческое спасибо Кравцу Леониду Аркадьевичу за чуткость, компетентность и понимание некоторых терзаний в момент таких процедур. Ваша поддержка была бесценна.

10.12.2018 13:25
Эльдар

Мне необходима была эндоскопия тонкого кишечника, чтобы определить какое состояния стенок кишечника. Проводят ее специальным оборудованием. Процедуру проводил в связи с обострением гастрита. Есть с чем сравнить, так как гастрит со мной не первый месяц могу сказать, что оборудование в клинке новое высококлассное. Хвалить так же буду Яковлева Александра Алексеевича специалист своего дела и просто хороший отзывчивый человек.

21.09.2018 16:05
Мария

Мне очень понравилось клиника, очень приветливый, внимательный персонал. Прекрасные условия, оборудование. Мы не ожидали вообще, мы пришли, нас сразу пригласили. Только успели раздеться и сразу зашли. Время ожидания не было. Сначала была консультация и некоторые уточнения. Доктор-гастроэнтеролог Ялтонский Андрей Владимирович на все ответил, успокоил. С таким специалистом эндоскопия не кажется такой ужасной.

08.06.2018 18:39
Олег

Спасибо огромное Лужанскому Роману Владимировичу за профессионализм! Я очень сильно нервная, была паническая атака, хотела уйти, но врач смог меня успокоить. В итоге эндоскопия кишечника прошла прекрасно, и относительно быстро, даже не поняла, как это вышло) спасибо огромное, Роман Владимирович, что проявили выдержку

17.04.2018 15:46
Аврора

У меня был рак желудка, поэтому кроме ряда анализов периодически прохожу такую процедуру как хромоэндоскопия. В Киеве живу, тут пойти есть куда, но я неизменно обращаюсь в клинику МЕДИКОМ. На 200% уверена в их оборудовании и врачах. Эта процедура позволяет точно определить где здоровая часть органа, а где есть нарушение (язва там или как в моем случае - где была опухоль). Что мне особенно не нравится, так что перед процедурой надо принимать слабительное или сделать клизму. После этого какой-то дискомфорт в кишечнике, не нравится это состояние, но деваться некуда. Конечно, кушать перед обследованием нельзя, так что я каждый раз стараюсь записаться на раннее утро. В кабинете эндоскописта начинается самое интересное - ложишься на кушетку, на бок, в рот вставляется специальная блокирующая штуковина и затем врач вводит зонд для обследования. Боли не было, так как горло обработали анестетиком, однако возникает неприятное ощущение нехватки воздуха, рвотные позывы. Облегчить такое состояние можно только правильным настроем и заблаговременным приемом успокоительного (это лично моя рекомендация). Мне делали прямой метод хромоэндоскопии, при котором врач распылил краситель на внутреннюю поверхность желудка через катетер эндоскопа во время обследования (хотя могли ввести через зонд или я могла выпить раствор самостоятельно). Врач-эндоскопист Яковлев Александр Алексеевич все сделал, как всегда профессионально. Огромное спасибо за ваш труд и за советы, как более комфортно пройти этот анализ.

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down