Медогляд для візи США:
+38
(050)422-62-61
запис на прийом
exit
search serach
Эхокардиография

Ехокардіографія (ЕхоКГ)

Ехокардіографія дає змогу вирішити одне з головних завдань кардіології - встановити власне факт дисфункції серця, а також провести порівняльну оцінку стану серця в динаміці.

Дослідження проводять із використанням кількох режимів ехокардіографії: М-режиму, В-режиму та допплерівського режиму. Так само застосовують тривимірну ехографію, ехографію з контрастуванням, черезстравохідну ехографію. ЕхоКГ дає змогу уточнити причини ураження міокарда, наявність і характер дисфункції, стан клапанного апарату, зміни ендокарда і перикарда, патологію великих судин, оцінити розміри порожнин серця, товщину стінок шлуночків, визначити тиск у порожнинах серця та магістральних судинах. У деяких випадках ЕхоКГ застосовують при проведенні тестів із фізичним навантаженням.

Діагностичну цінність цього виду дослідження важко переоцінити, оскільки список показань для його проведення вельми великий, а відсутність протипоказань дозволяють дає змогу застосовувати його не тільки до дорослих, а й до найменших пацієнтів.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хотите, перезвоним Вам?
Например: 067 000 00 00
Свободных операторов на линии: 6
Заказов звонков сегодня: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хотите, перезвоним Вам?
Например: 067 000 00 00
Свободных операторов на линии: 6      Заказов звонков сегодня: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хотите, перезвоним Вам
в удобное время?
КНОПКА
СВЯЗИ
page-down