exit
search serach
лапароскопічна холецистектомія
4187. * Лапароскопічна холецистектомія
18900 грн.
Більше Згорнути down

Видалення жовчного міхура (холецистектомія) в Києві

Лапароскопічна холецистектомія - еталон в оперативному лікуванні гострої й хронічної патології жовчного міхура. Це - високотехнологічна щадна операція, яка виконується під відеоконтролем в порожнині живота через кілька проколів передньої черевної стінки. Мета такого хірургічного втручання - видалення жовчного міхура. Лапароскопічна холецистектомія - малоінвазивна операція з відносно коротким періодом реабілітації, яка здатна зупинити процес утворення каменів, поліпшити щоденне самопочуття та підвищити якість життя людини.

Відкрити Згорнути down

Зверніться по допомогу в нашу клініку, якщо ви:

 1. Маєте спадкову схильність до каменеутворення.
 2. Точно знаєте, що згідно з діагнозом вам показана така процедура як холецистектомія.
 3. Маєте хронічний холецистит, порушення ферментативної діяльності, захворювання печінки і підшлункової залози.
 4. Мало рухаєтесь протягом дня, не маєте чіткого режиму харчування і останнім часом почали відчувати дискомфорт або/ і біль в правому підребер'ї, а також маєте інші симптоми, які приведені нижче.
Відкрити Згорнути down

Симптоми, при яких обов'язкова консультація досвідченого гастроентеролога:

 • різі і ниючий біль в підребер'ї з правого боку;
 • біль, що розповсюджується в шию, а також лопатку та плече з правого боку;
 • посилення больових відчуттів і дискомфорту після прийому жирних, смажених, копчених страв;
 • підвищена температура тіла;
 • гіркота і присмак металу в роті;
 • нудота, напади блювоти;
 • метеоризм, розлади стільця;
 • також, при патологіях жовчного міхура може бути свербіж шкіри.

Знайомі з одним або з декількома з цих симптомів? Точно знаєте, що маєте камені в жовчному міхурі або холецистит, лікування якого не дає результат? Тоді поспішіть записатися на прийом в клініку МЕДІКОМ (м. Київ, Україна). Досвідчений лікар нашого медичного центру після високоточної діагностики стану вашого організму встановить діагноз, порадить ефективне лікування, в разі необхідності, порекомендує проведення операції.

операція на жовчному міхурі
операция з видалення жовчного міхура
Відкрити Згорнути down

Основні показання до проведення холецистектомії:

 • Жовчокам'яна хвороба
 • Поліпоз жовчного міхура
 • Гострий і хронічний холецистит
 • Гострий і хронічний безкам'яний холецистит
 • Холестероз жовчного міхура (відкладення в стінці жовчного міхура кристалів холестерину)
 • Закупорка жовчних проток дрібним камінням (з запальним процесом)
Відкрити Згорнути down

Захворювання, при яких холецистектомія протипоказана:

Відкрити Згорнути down

Діагностика перед холецистектомією

Перед операцією кожному пацієнту (незалежно від того, який йому поставили діагноз: жовчнокам'яна хвороба, холецистит тощо) обов'язково доведеться пройти комплексну діагностику стану організму. Це потрібно не тільки для підтвердження і деталізації діагнозу, але і для визначення протипоказань, переліку можливих ускладнень, супутніх захворювань, а також загального стану організму. Незважаючи на малоінвазивність втручання, лікарю необхідно переконатися, що пацієнт готовий до процедури.

Види діагностичних досліджень, які потрібно пройти перед холецистектомією в центрі МЕДІКОМ:

 1. Ультразвукове дослідження органів черевної порожнини (яке підтверджує наявність каменів, поліпів в жовчному міхурі тощо).
 2. Комплекс лабораторних аналізів крові, необхідний для виконання операції в умовах загального знеболювання.
 3. Електрокардіограма (ЕКГ).
 4. Фіброгастродуоденоскопія (за показаннями).
 5. Додаткові методи обстеження, що призначаються лікарем-анестезіологом індивідуально для кожного пацієнта.
Відкрити Згорнути down
ВЕГДС
ЕФГДС
Кардиограмма
Електрокардіограма (ЕКГ)
УЗИ брюшной полости
УЗД черевної порожнини
Биохимический анализ крови
Біохімічний аналіз крові

Лапароскопічні операції з видалення жовчного міхура

Операції виконуються в умовах загального знеболювання на наркозно-дихальному обладнанні експертного класу (DRAGER, LEON) останнього покоління. Косметичне ушивання шкірних розрізів виконується з використанням найсучасніших видів шовного матеріалу.

лапароскопічна хірургія
лапароскопічна операція

Стаціонарне перебування в клініці після операції триває не більше 36 годин і протікає в обстановці, максимально сприятливій для одужання. Весь процес відновлення проходить під цілодобовим контролем і наглядом за станом пацієнта медичним персоналом.

Незважаючи на малоінвазивність та високотехнологічність лапароскопії жовчного міхура, щоб уникнути появи ускладнення (наприклад, такого як постхолецистектомічний синдром), протягом перших 3-7 тижнів після втручання пацієнтові потрібно дотримуватися особливого режиму:

 • Лікувальна дієта №5 для звикання травної системи.
 • Уникати підняття вантажів вагою понад 4 кг.
 • Уникати психоемоційного перенапруження і стресових ситуацій.
 • Робити систематичні піші прогулянки на свіжому повітрі.
 • Через 1 місяць виконати ультразвукове дослідження жовчного міхура.
Відкрити Згорнути down

Основні переваги лікування - лапароскопічної холецистектомії - в медичному центрі МЕДИКОМ:

 • Мінімальний травматизм тканин передньої черевної стінки, що веде до мінімально вираженого больового синдрому після операції.
 • Пацієнт піднімається з ліжка і починає ходити через 4-6 годин після операції і через добу-півтори виписується додому.
 • Косметичний операційний доступ: 3-4 мікророзріза до 0,5 см на передній черевній стінці, після загоєння слідів практично не видно.
 • Швидке відновлення працездатності і повернення до звичайного для пацієнта способу життя.
 • Мінімальний ризик розвитку післяопераційних гриж передньої стінки живота.
 • Висока точність діагностики і лікування, що досягається за рахунок виконання операції під оптичним збільшенням з деталізацією найменших анатомічних структур.
 • Мінімальна травматичність операції дозволяє успішно виконувати її у пацієнтів похилого віку з різною супутньою патологією, що раніше було протипоказанням до оперативного лікування.

Але, головна перевага холецистектомії, проведеної з використанням лапароскопа, - під час операції видаляється лише жовчний міхур, а протоки зберігаються. За ними, як і до хірургічного втручання з видалення жовчного міхура, кожну секунду жовч надходить в 12-палої кишки. Внаслідок звикання організму і формування умовного рефлексу на їжу, по протоках (і без жовчного міхура) з печінки подається звичайний обсяг жовчі для обробки харчового хімусу. Тобто, операція практично не впливає на подальше життя пацієнта. Після реабілітаційного періоду людина з видаленим жовчним міхуром може жити тим же повноцінним життям, що й люди з здоровим жовчним міхуром.

Хірурги клініки МЕДИКОМ володіють досвідом виконання понад 3 тисяч подібних оперативних втручань і відмінно відпрацьованим циклом лікування: первинний прийом, передопераційне обстеження, індивідуальний підбір виду знеболювання, оперативне втручання, післяопераційний період під контролем висококваліфікованого персоналу, амбулаторний період відновлення в наших поліклініках.

Фахівці клініки мають унікальний досвід одночасного виконання поєднаних з лапароскопічною холецистектомією (видаленням жовчного міхура) операцій. Це - операція на придатках матки, лапароскопічне видалення матки, видалення грижі при грижах різної локалізації, а також різні види пластичної хірургії.

Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Скільки за часом триває лапароскопічне видалення жовчного міхура?

Тривалість лапароскопічної холецистектомії найчастіше складає 40-50 хвилин, операція може тривати від 20 хвилин до 2 годин. Це залежить від складності клінічного випадку, анатомічних особливостей пацієнта.

Яка підготовка потрібна перед лапароскопічною холецистектомією?

Передопераційна підготовка до лапароскопічної холецистектомії передбачає проведення УЗД органів черевної порожнини, ЕКГ, загального та біохімічного аналізів крові, коагулограми, досліджень крові для виявлення інфекцій (ВІЛ, гепатит В і С, сифіліс). Фіброгастродуоденоскопія і деякі інші види обстежень можуть призначатися при наявності відповідних показань. Потрібно проконсультуватися зі своїм лікарем щодо прийому лікарських препаратів, оскільки застосування таких засобів, як антикоагулянти та деякі інші медикаменти, слід припинити. За кілька днів перед хірургічним втручанням варто дотримуватися дієти, виключити вживання смаженої, гострої їжі, копчених страв, алкогольних та газованих напоїв. Останній прийом їжі має бути не пізніше 19.00 напередодні операції. Ввечері та зранку рекомендується зробити очисну клізму.

Як проводиться операція лапароскопічна холецистектомія?

Лапароскопічна холецистектомія складається з наступних етапів. Спочатку застосовується загальний наркоз. Потім лікар робить 3-4 невеликих прокола для введення ендоскопічних інструментів. Черевну порожнину заповнюють вуглекислим газом для забезпечення зручного доступу. Далі проводиться видалення жовчного міхура під контролем відеокамери, яка передає на комп'ютер чітке збільшене зображення. Після виконання всіх маніпуляцій обладнання вилучається, накладаються шви та стерильні пов'язки.

Як швидко виходить газ після лапароскопічного видалення жовчного?

Тривалість процесу виведення газу після лапароскопії відрізняється у різних пацієнтів. Більшість газу видаляють відразу після хірургічного втручання, решта – розсмоктується самостійно протягом кількох діб. Здуття живота може спостерігатися упродовж 2 тижнів.

Як довго болить живіт після лапароскопії жовчного міхура?

Відновлювальний період після лапароскопічної холецистектомії триває менше, ніж при традиційному відкритому хірургічному втручанні, тому біль вщухає вже через 5-6 днів. У перші дні після операції для усунення болісних відчуттів застосовуються знеболювальні препарати.

Коли можна спати на животі після лапароскопії жовчного?

Спати після лапароскопічної холецистектомії потрібно на спині. На животі можна спати лише при відсутності дренажа та неприємних відчуттів. Рекомендується зачекати приблизно 4 тижні після хірургічного втручання.

Лікарі

Більш докладно про операцію ви можете дізнатися, зателефонувавши до кол-центру нашої клініки. Тут дадуть відповідь на всі ваші запитання, запишуть на прийом до лікаря, щоб ви змогли дізнатися чи є у вас холецистит, поліпи, камені в жовчному міхурі тощо, чи потрібна вам операція, а також яка ціна в Києві, в стаціонарі МЕДІКОМ на оперативне втручання і післяопераційне відновлення.

comment 28
Авершин Валерій Іванович
Заступник Головного лікаря стаціонару з хірургії, хірург вищої категорії, пластичний хірург, к.м.н., доцент
comment 26
Гаврилов Григорій Олександрович
Завідувач хірургічним відділенням, лікар-хірург вищої категорії, пластичний хірург, хірург-проктолог, онкохірург
comment 34
Корнієнко Олександр Володимирович
Лікар-хірург вищої категорії, проктолог
comment 45
Меркотан Володимир Георгійович
Лікар-хірург вищої категорії, проктолог першої категорії
comment 41
Счастний Володимир Михайлович
Лікар-хірург вищої категорії, судинний хірург, флеболог, проктолог, спеціаліст з бариатричної хірургії

Ціни на лапароскопічну холецистектомію та обстеження

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Програми
1611. * Програма консультацій і досліджень " Обстеження перед операцією з діагностикою коронавирусной інфекції "

5416 грн

Більше Згорнути down
5371. * Програма консультацій і досліджень " Обстеження перед операцією " (Враховано знижку 20%)

4824 грн

Більше Згорнути down
Операції
4180. * Лапароскопічна холецистектомія (гострий холецистит)

21400 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
4232. * Лапароскопія діагностична

13900 грн

Більше Згорнути down
Пов'язані послуги
Хирургия
Консультація хірурга
Гастроентерологія
Консультація гастроентеролога
Анестезіологія
Анестезіологія
Загальна хірургія
Загальна хірургія

Виїзд по Києву та районамВиїзд бригад невідкладної допомоги здійснюється по всіх районах Києва (Оболонь, Печерськ, Поділ, Святошин, Дарниця, Голосіївський, Шевченківський, Солом'янський, Дніпровський, Деснянський) та передмістя (Вишгород, Буча, Ірпінь, Бровари).

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

20.04.2024 14:19
Юля

Виношу подяку від імені нашої сім'ї. Лікарі клініки дуже допомогли нашій мамі. Операція відбулася спокійно. Результатом ми задоволені.

03.02.2024 22:28
Світлана К.

Свій діагноз з камнями в жовчному я сприйняла спокійно, бо була під наглядом лікарів Медікому, які нашій сім’ї вже не раз допомагали. Тому й операцію сприйняла і перенесла нормально. Можна сказати, що особливо й не відчула змін в своєму загальному стані.

11.10.2023 19:01
Надія

Робота всіх спеціалістів МЕДІКОМ - на найвищому рівні! Претензій жодних. Зате вилика подяка, що допомогли мені знову почуватися нормально.

28.07.2023 21:21
Решко Т. Г.

До операції в мене були такі болі, що хотілося на стіну лізти. Але спочатку я просто не вірила, що це може бути через пару мініатюрних камінців у жовчному. Врешті все опинилося позаду. Операцію проводив Григорій Олександрович Гаврилов.

06.03.2023 09:08
Ольга Михайлова

Благодарна специалистам клиники Медиком, они избавили меня от жутких приступов боли! Операция прошла успешно. Даже не думала, что так быстро после нее восстановлюсь и что правда практически не останется следов, потому что много раз видела последствия операций на желчных... И мне не хотелось иметь такие шрамы

22.02.2023 14:32
Yajaira

Все пройшло добре. Почуваюся набагато ліпше ніж до операції.

19.12.2022 16:40
Тарас Іванович

2 місяці тому мене оперував Володимир Георгійович Меркотан.Операція пройшла вдало, без ускладнень. Через добу вже був дома. Лікар гарний, освячений, як людина порядний - рекомендую!

13.05.2019 11:54
Михайло Олексійович

Хірургія в клініці “Медіком” на відмінному рівні. Не довелося жалкувати, що поміж багатьох клінік Києва для видалення каменів, обрав саме цей медичний заклад. Увага, зацікавленість в пацієнті, високий рівень етіки, професійність медичного персоналу й адміністрація, нова апаратура, людяність - це далеко не всі гідності, з яким я тут зіткнувся. А головне - операція мала добрий результат, через місяць я вже майже про неї і не згадував, шрамів практично не залишилось. Вони хоч і прикрашають чоловіків, але не дуже би хотілося, щоб весь живіт розпанахали. Тому, щире дякую лікарю-хірургу Корнієнко Олександру Володимировичу та його команді!!! Ніколи не забуду

01.04.2019 17:51
Галина

В ноябре 2018 года мне проводилась лапароскопическая холецистэктомия. Операцию проводил опытный хирург - Корниенко Александр Владимирович. Скажу честно, безумно боялась операции, поскольку она была первой в моей жизни. Спасибо доктору, он не просто хороший врач, но и как человек - золото. Александр Владимирович поговорил со мной, успокоил, уверил, что все будет нормально. Так и есть. Благодаря ему же операция прошла успешно, без каких-либо осложнений. Спасибо огромное всем работникам клиники Медиком по ул. Кондратюка 8, которые имели отношение к моей операции! Желаю Вам дальнейших успехов в работе, счастья и благополучия в жизни!

17.03.2019 20:50
Иван

Делал операцию в клинике Медиком по ул. Кондратюка, 8 2 года назад, т.е. всецело могу оценить все за и против. Из против, даже не цена процедуры (тут, конечно, каждый судит по мере своих возможностей, но я не думаю, что качество может стоит 3 ломаных гроша), а то, что диеты после нее все така стоит придерживаться, для меня это был ахтунг, не привык себе отказывать в гастрономических изысках. Из достоинств: я думаю, тем, кто хоть раз обращался в клинику даже не нужно рассказывать как быстро делают анализы и другие обследования, то же УЗИ, сколько внимания здесь получает пациент, в стационаре оно еще большей концентрации и это при том, что в принципе операция не относится к особо сложным, мой организм восстановился после нее быстро. Спасибо клинике и ее специалистам, в особенности Счастному Владимиру Михайловичу! Рад, что в минуту болезни попал именно сюда и именно к этому хирургу!

02.02.2019 15:08
Ольга

Щира подяка Авершину Валерію Івановичу і його команді !! Зробили мені лапароскопічну холецистектомію без будь-яких ускладнень. Доктор все мені в деталях розписав по реабілітаційному періоду, усе дуже ясно пояснив і сказав, що якщо будуть якісь питання чи я відчую себе недобре, то можу йому телефонувати. Завдяки його професіоналізму, дзвінків не знадобилося. Відчуваю себе пречудово, наче й не було операції!!!

11.01.2019 13:56
Володимир

Добридень! Відгуки залишаю не дуже часто. Але тут вирішив написати. У мене були камені в жовчному, довго не наважувався їх оперувати, все знаходив причини відстрочити цей процес. Але в вересні 2018 зважився, але тут постало питання про вибір клініки. По відгукам знайомих вибрав клініку “Медіком”, приїхав на консультацію і буквально через кілька днів уже ліг в клініку. Все пройшло відмінно, від наркозу відійшов просто чудово (хоча до цього наркоз мені давався нелегко). Ускладнень не було. Єдина складність - дієта, якої треба дотримуватися якийсь час. Але це питання не до хірурга, а більше до організму, моїх гастрономічних уподобань та періоду відновлення. А Валерію Івановичу Авершину, величезне спасибі, тепер я знову бадьорий і веселий, веду активне життя!

20.12.2018 22:04
Дмитрий

Отличная клиника. Очень внимательный персонал. Медсестры всегда готовы прийти на помощь. Отдельная самая искренняя благодарность Владимиру Георгиевичу Меркотану. Вот таким и должен быть врач. Не просто добросовестно прооперировал, но и оказал моральную поддержку до и после операции, убедил, что в моем состоянии и с моими анализами и данными УЗИ лапароскопия желчного - действительно жизненная необходимость. Сейчас готов признать, он был на все 200% прав, сейчас чувствую себя намного лучше!!

27.11.2018 21:12
Елена Николаевна Морошенко

Всегда боялась операций и бежала от них как от огня, но тут Гаврилов Г.А. на холецистэктомию подписал, сказал, что деваться некуда - нужно делать, иначе самый оптимистический его прогноз частые больничные и постоянный дискомфорт, гастроэнтеролог подтвердил его диагноз. Пол года назад меня прооперировали. Операция в клинике “Медиком” прошла без осложнений, спасибо доктору - он хороший, грамотный специалист!

14.10.2018 19:41
Марина

Нічого страшного як в самій лапароскопічній холецистектомії, так і в житті після видалення жовчного міхура. Якщо лікарі радять - наважитися треба от и усе. Тут у хірургів золоті руки, анестезія хороша. У мене після операції шрамів практично немає і відчуваю себе чудово. Дякую Гаврилову Григорію Олександровичу за кваліфіковану допомогу! Дуже класний лікар! У клініці чисто, порядно і увага від персоналу

09.09.2018 20:39
Татьяна Сидорова

Не скажу, что перед операцией вообще не волновалась, но когда посмотрела видео и увидела, что все действия действительно выполняются через маленькие отверстия, без разрезов, а значит и без огромных некрасивых шрамов после - я очень обрадовалась. Потом и сама на себе убедилась, что послеоперационный период быстрый, следов почти не заметно. В клинике Медиком понравился и сервис, и отношение персонала, оснащение клиники тоже очень хорошее, в государственных больницах, наверное, пока такого и нет, а жаль. Тем, кто сомневается желаю по-быстрее решиться на операцию, я после нее стала чувствовать себя намного лучше и удаление желчного - не конец жизни . Меня оперировал супер-классный хирург, которому буду благодарна до конца жизни, - Александр Владимирович Корниенко. Он и анестезиолог (к сожалению, не помню имени) не отошли от меня пока я не отошла от наркоза

02.07.2018 12:48
Оксана Голубовська

Зробила цю операцію в кліниці МЕДІКОМІ в 2017 році. Все пройшло дуже файно. Зараз треба дуже постаратися, щоб знайти шрами, да й відчуваю себе на всі +10500, як до всіх цих проблем з жовчним. Рекомендую цей медичний центр - дуже людське ставлення до пацієнтів та рівень медицини гарний! Я потрапила до них по швидкій, так мені тут же були зроблені всі необхідні аналізи, УЗД та таке інше. Зразу ж викликали гастроентеролога та хірурга. До речі, Валерій Іванович Авершин потім мене й оперував. Це лікар від Бога, золоті руки! Дякую!

08.06.2018 19:06
Денис

Лапароскопия - отличный выход для тех, кто не хочет ходить в шрамах. Чтобы сделать лапароскопическую холецистэктомию такого качества специально ехал в клинику Медиком с Харьковской области, и не пожалел о своем путешествии. Конечно, влетело в копеечку, но того стоило. Спасибо золотым рукам Счастного Владим. Михайл. Несколько месяцев восстановления и чувствую себя превосходно, диеты придерживаюсь, но в остальном себя не ограничиваю, как и раньше занимаюсь спортом, только при беге теперь ничего в богу не хватает и во рту не горчит. Что касается уровня клиники, то тут без лишних слов: заходишь и попадаешь в музей, отношение к пациентам со сторону медсестр и врачей отличное, не почувствовал себя мясом, с которого хотят выкачать побольше денег, в кабинеты вносили и выносили на руках, пусть даже за мои гроши, все равно приятно!

23.05.2018 18:34
Инесса Щерба

Хочу выразить слова искренней благодарности хирургу Меркотану Владимиру Гергиевичу и всей его команде за успешно проведённую операцию по удалению желчного пузыря. Спасибо, что взялись за мой случай, не отказали! Дело в том, что моя операция была экстренной, незапланированной. Обратилась я в клинику МЕДИКОМ 08.04.2018 года по скорой с болевым приступом в правом боку. Доктор осмотрел меня, направил на необходимые обследования, по результатам которых предложили сделать лапароскопию. Операция по удалению желчного пузыря была проведена уже через несколько дней 12.04.2018, длилась не больше 1 часа. Отдельное спасибо за качественно подобранный наркоз, переживала за него больше всего, потому что я аллергик. Врач не бросил меня после операции, как это сделали бы в гос. больнице, а был со мной пока не вышла из наркоза. Сейчас чувствую себя отлично, веду полноценную жизнь, а всегда думала, что если удалить желчный, придется себя во многом ущемлять. Что касается клиники, то за центр на ул. Кондратюка могу сказать, что тут у них чистота, вежливый персонал, есть вся необходимая аппаратура и человеческое отношение к пациентам. Огромное спасибо сотрудникам клиники за их бесценный труд!

28.02.2018 14:22
Гришко

Счастный Владимир Михайлович - лучший врач, с которым мне доводилось сталкиваться в моей жизни. Он классный не только как специалист, но и как человек. Казалось бы, назначил и вперед с кабинета, нет этот и поддержит и поговорит, с него бы и психолог отличный вышел, не хуже чем хирург. Я хотела от холецистэктомии увилять, но он меня убедил, что это опасно для меня же, а лапароскопия - намного безопаснее, чем если меня где-то в командировке прижмет, там где мне смогут только полостную операцию по-старинке сделать, тем более, что в случае с современными методами - жизнь после не будет отличаться от жизни до. В общем, он разложил по полочкам, объяснил, что плановая операция, в любом случае, всегда безопаснее экстренной, я поверила и пошла на нее, о чем не пожалела. Спасибо Владимиру Михайловичу! Чувствую себя просто замечательно!

22.02.2018 11:30
Пацієнтка

Гарна клініка. Гарні спеціалісти. Дуже рада, що звернулася за допомогою саме сюди. Операцію зробили акуратно. Ускладнень і в ході операції, і після неї не було, відновний період швидкий - до праці встала вже за тиждень, правда ще місяць строгої дієти... це важче ніж зважитися на операцію.. Дякую лікарю-хірургу Володимиру Меркотану за професійність та переконливість. Якщо б не він - не наважилася б

04.01.2018 08:21
Тарас

Операція пройшла чудово - мене перестали турбувати симптоми, які заважали жити до неї, особливо гіркота у роті та біль в правому боці під ребрами. Не шкодую, що наважився та прислухався до думки лікаря-хірурга Гаврилова Григорія Олександровича! Дуже файний лікар, а ще уважний до скарг та людяний, таких би побільше в Україні

Показати ще 3

arrow

Всього 22 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down