exit
search serach
Цыганков Максим Анатольевич
comment 20

Циганков Максим Анатолійович

Завідуючий відділенням травматології та ортопедії, ортопед-травматолог другої категорії, хірург к.м.н.

записатися на прийом

Досягнення

 • Науковий ступінь - Кандидат медичних наук.
 • Кандидатська дисертація на тему «Оптимізація лікування пацієнтів з переломами п'ясткових кісток».
 • 2011-2014 рр. - Аспірантура Національного медичного університету ім. А. А. Богомольця.
 • 2023 р. - доклад на тему "Сучасні принципи лікування пацієнтів з переломами п'ясткових кісток" з презентацією результатів досліджень на медичному форумі "Травма та її наслідки".
 

Досвід роботи

2007-2009 рр. - лікар ортопед-травматолог Інституту травматології та ортопедії, м. Київ.

 

Освіта

 • 2001-2007 рр. - Національний медичний університет ім. А. А. Богомольця.
 • 2009-2011 рр. - Клінічна ординатура, кафедра травматології та ортопедії Національного медичного університету ім. А. А. Богомольця.
 

Процедури, що виконує лікар:

 • Реконструктивно-відновна хірургія верхніх та нижніх кінцівок.
 • Мікрохірургія.
 • Мікрохірургічне відновлення периферичних нервів, лікування наслідків компресійно-ішемічних нейропатій, ортопедична корекція при застарілих пошкодженнях периферичних нервів.
 • Мікрохірургічне заміщення дефектів шкіри (клаптя на судинній ніжці).
 • Ендопротезування суглобів нижніх і верхніх кінцівок.
 • Операції на верхній кінцівці можуть бути виконані під провідниковою анестезією.
 • PRP-терапія.
 • Ліпофілінг, при дегенеративних захворюваннях суглобів.
 • Металоостеосинтез (МОС).
Відкрити Згорнути down
 

Захворювання, які лікує лікар:

 

Володіння іноземними мовами

Англійська.

 

Клінічні кейси:

эндопротезирование коленных суставов

Кейс: ендопротезування колінних суглобів

Пацієнтка звернулася до клініки зі скаргами на біль та значне обмеження рухливості, що виникли через дегенеративні зміни у суглобі. Фактично не могла ходити.

Лікарем пацієнтки став завідувач відділення травматології Циганков М.А., який провів дві операції з ендопротезування колінних суглобів.

Пацієнтка пройшла курс реабілітації у клініці. Функцію суглобів відновлено. Біль більше не турбує.

 
 
эндопротезирование тазобедренного сустава

Кейс: ендопротезування кульшових суглобів

Лікар ортопед-травматолог Циганков М.А. успішно провів операцію з ендопротезування кульшового суглоба пацієнту з деформованим артрозом. Хвороба була ускладнена асептичним некрозом головки стегнової кістки.

Пацієнт звернувся до нашої клініки зі скаргами на біль під час ходіння, який згодом переріс у порушення функції суглоба. Нога турбувала навіть у спокої. 

Після операції курс реабілітації з фізичним терапевтом. Функцію ходіння відновлено.

 
 
видалення гігроми

Кейс: видалення гігроми

Пацієнтка звернулася зі скаргою на виникнення шишки на верхній частині променево-зап'ясткового суглобу правої кисті.

Вказала, що освіта з'явилася після травмування (удар). Спостерігалося збільшення розмірів з появою відчуття дискомфорту під час руху.

Лікар підтвердив наявність гігром на зап'ясті під час діагностики. Проведено хірургічне видалення гігроми. В результаті відновлено функції суглобу та досягнуто естетичного ефекту.

вправлення вивиху

Кейс: закрите вправлення вивиху

Пацієнтка звернулась в клініку з гострим болем та порушенням рухливості руки після травми плеча (падіння).

Проведено КТ. Встановлено вивих голівки плечової кістки.

Виконано закрите вправлення вивиху під загальною анестезією з іммобілізацією суглобу. Зважаючи на вік пацієнтки, рекомендовано нетривалу іммобілізацію на 3 тижні (для уникнення ризику атрофії м'язів).

Больові відчуття зменшились за 2 години та повністю минули наступного дня. 

 
 
мос

Кейс: металоостеосинтез (МОС)

Пацієнтка звернулася до лікаря-травматолога Циганкова М.А. зі скаргами на біль та деформацію в області плеча правої верхньої кінцівки після травматичного події.

В ході діагностики було встановлено перелом та зміщення кісткових уламків в області шийки плечової кістки. Прийнято рішення про проведення металоостеосинтезу.

Наявність в операційній рентген-апарату дає можливість хірургу в реальному часі контролювати правильність фіксації елементів кістки.

Рекомендовано носіння іммобілізуючої пов‘язки протягом 4 тижнів з подальшою розробкою рухів після вдалої операції.

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

10.06.2024 16:18
Поддубна Ангела

Консультувалась у Максима Анатолійовича і хочу подякувати за уважне ставлення і професійний підхід. Дуже детальний огляд, лікар вивчив всі наявні дослідження і встановив діагноз. Призначене лікування діє. Чудово рухатись без болю!

03.04.2024 13:38
Алла

Доброго дня. Вдячна Максиму Анатолійовичу за професійно проведену операцію. Дякую за увагу, відношення до та в післяопераційний період. Величезна подяка також персоналу, що супроводжували під час операції. Відношення всіх співробітників просто супер.

12.02.2024 10:45
Михайло Сєріков

Хочу подякувати Циганкову Максиму Анатольовичу та всьому персоналу за дуже високу якість і підтримку при операції. Це єдина клініка де я побачив що лікарі турбуються як рідні. Максим Анатольович це лікар від бога, ювелірно все робить, а головне не боляче. Справжній професіонал своєї справи. Дяку великє всьому персоналу клініки. Всім рекомендую цю клініку тут найкращі лікарі.

17.01.2024 17:16
Марія

Консультувались у Максима Анатолійовича з приводу травми чоловіка. Отримали дуже змістовну консультацію. Призначене лікування допомогло. Приємний і сучасний лікар. Дякуємо!

24.11.2023 11:41
Лілія

Ще один мій відгук про професійність Максима Анатоліовича. На цей раз не про консультацію, а про операцію. Робота лікаря - ювелірна. Ставлення до пацієнтів - на вищому рівні. Велика подяка лікарю і всій операційній бригаді! В Медікомі працюють найкращі!

26.09.2023 12:29
Валерія

Була на консультації в Циганкова Максима Анатолійовича. Цілий рік мені помилково ставили діагноз «артрит», лікувались безуспішно. Порадили Максима Анатолійовича. Він уже по телефону направив на Мрт, чого жоден лікар не зробив. Приїхала на консультацію, все чітко розказав, показав, поставив правильний діагноз. Дуже вдячна йому за нарешті належний експертний огляд!

17.09.2023 12:39
Лілія

Обслуговування на вищому рівні! Співробітники клініки уважні, проявляють повагу до пацієнтів. Вся атмосфера всередені клініки допомогає правильно налаштуватися на лікування. Консультувалася у травматолога Циганкова Максіма Анатолійовича. Одразу відчуваєш, що людина добре знає і любить свою справу і є справжнім професіоналом. Перші враження від клініки, обслуговування та консультації - пречудові! Далі буде))

05.08.2023 16:41
Лілія Шведа

Дуже хороший хірург, розуміючий і дуже кваліфікований.Моя операція пройшла чудово, я йому дуже вдячна за допомогу. Можна сказати, що я заново навчилася ходити, спасибі Вам!

26.06.2023 12:31
Злата

Почала формуватися косточка на нозі. Таку проблему мають жінки у нашій родині. Звернулась в клініку. На щастя, поки операцію відклали. Розписали спеціальний догляд. Буду спостерігатись у Циганкова М.А. Дуже сподобався його підхід до пацієнтів

24.05.2023 21:19
Ірина

Була така, вважалось, банальна проблема- хальгус вальгус, випирали кістки, не можеш підібрати зручне взуття, деформація пальців(. Звернувшись до Максима Анатолійовича, отримала швидку, якісну, кваліфіковану консультацію. Звісно, було вирішено робити операцію. Все пройшло супер швидко, якісно, ювелірно. Післяопераційний період проходив під його контролем і я позбулась як дискомфорту та естетичної проблеми. Так і на диво, після операції хальгус вальгус на обох ніжках перестали турбувати болі в шиї та спині. Рекомендую і буду рекомендувати. Ювелір та крутий спеціаліст своєї справи

19.04.2023 23:37
Мусакаєва Л.В.

Дякую за лікування всій команді. Сервісна складова клініки на найвищому рівні. Лікар Максим Анатолійович Циганков - дуже гарний висококваліфікований спеціаліст

20.03.2023 13:20
Павло Крига

Вже думав, що після складного перелому не зможу серйозно займатися спортом, але Максим Анатолійович поставив мене на ноги. Вже бігаю, як новенький. Дякую, лікарю!

22.10.2022 17:41
Ольга Крекотень

Дуже приємне враження склалося від спілкування з лікарем. Провів мені складну процедуру практично безболісно. Розумний, коректний, дотепний. Сподіваюся на покращення свого стану, хоча до візиту надії було мало. Якщо знадобиться повторний візит, без сумнівів піду до Максима Анатолійовича.

13.06.2022 10:52
Геннадій

Велика подяка Максиму Анатолійовичу Циганкову за лікування, зокрема за високопрофесійну операцію складної травми. Хірург від Бога. Я в січні потрапив до стаціонару зі складним переломом лівого ліктьового суглоба. Максим Анатолійович з колегами склали його. Післяопераційний період проходив під пильним наглядом лікаря. Завдячуючи Максиму Анатолійовичу та медперсоналу лікарні, які своєю доброзичливістю і турботою створили позитивний емоційний фон, видужувати було легко. Рука поступово відновлює свої функції в процесі реабілітації. Максим Анатолійович дуже уважний лікар, легкий і приємний у спілкуванні.

18.10.2021 22:14
Галина

Отличный врач, хирург и человек. Специалист, который разбирается не только в своей специальности, но и смотрит на проблему в целом. Такое встречается редко и дорогого стоит. А ещё у этого хирурга руки откуда надо. Грамотный, внимательный к пациентам и их проблемам, боли, не советует лишнего, не назначает не нужных исследований. Всё чётко и по сути. А главное, есть результат и он положительный. Спасибо, что такие люди есть в такой сложной и ответственной профессии. И ещё, к Максиму Анатольевичу часто идут через "сарафанное радио", что само по себе уже отлично рекомендует, его как профи!

28.01.2020 17:41
Надежда

Спасибо Цыганкову М.А. за проведенное обследование и оказанную помощь. Я рада, что попала на лечение к компетентному и опытному специалисту. Мне было даже приятно общаться с доктором, он интеллигентный, образованный человек. Всё доступно объяснял, отвечал на мои вопросы. Впечатления о докторе остались только самые хорошие, как и результаты от лечения. Перелом был сложный, но все срослось правильно, а благодаря назначенной физеотерапии уже хожу практически нормально)

20.12.2019 19:15
Дмитрий

Думаю, что Цыганкову Максиму Анатольевичу можно и пятерку по всем параметрам поставить. Нашел я специалиста через знакомых. Я получил ту консультацию, которая мне была необходима. Она длилась минут 20, за это время я узнал все, что меня интересовало. Максим Анатольевич выражался вполне доступно, понятно, вежливо и деликатно. В итоге он мне посоветовал сделать операцию, причем аргументировал почему. Он произвел впечатление профессионала своего дела. На мой взгляд, он умеет располагать к себе. Буду теперь всем его советовать и на следующей неделе проведу назначенную мне операцию.

02.11.2019 11:28
Екатерина Олеговна

Обратиться за консультацией к Максиму Анатольевичу Цыганкову мне порекомендовали мои знакомые, потому что мои попытки решить свою проблему с другими специалистами были безуспешными. Мне не помогало назначенное ими лечение. Да, собственно, и разговора с ними не получалось. У Максима Анатольевича на приеме я была уже два раза. Все прошло хорошо. Он очень корректный, вежливый, внимательный. Все мне рассказал, на все мои вопросы подробно ответил. Самое главное, что он установил причину моей проблемы и назначил лечение. Я уже начала выполнять все назначения, чувствую себя немного легче, лечение продолжаю. Я не знаю, потребуется ли мне очередной прием у доктора, сейчас нужно просто смотреть по ситуации. Я могла бы рекомендовать его как хорошего специалиста.

13.09.2019 21:05
Степан

Прекрасный ортопед-травматолог - профессионал высокого уровня. Видно, что он хорошо разбирается в своем деле. Я обратился к нему потому, что у меня была небольшая проблема с плечом, (вечно, то вывих, то еще какая фигня, я играю в баскетбол и колени и плечи больная тема) он прописал мне необходимые лекарства и сейчас мне гораздо лучше. Мне есть с кем сравнить, т.к. до него, я обращался к другому врачу и тот никак мне не помог. я очень доволен работой доктора Цыганкова.

21.07.2019 22:45
Илья

Хочу поблагодарить замечательного человека и доктора Цыганкова Максима Анатольевича. У меня перелом ноги был. Травма довольно серьезная, и вот я с ней попал именно к нему. На меня он сильное впечатление произвел, врач серьезный, ответственный и со знаниями.

Показати ще 3

arrow

Всього 20 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down