exit
search serach
Вакцинация "Хиберикс" в Киеве
1238. * Вакцинація "Хіберикс"
519 грн.
Більше Згорнути down

Вакцинація «Хіберикс» у Києві

Пройти вакцинацію «Хіберикс» у Києві ваша дитина може в медичному центрі МЕДІКОМ. За необхідності на етапі підготовки до виконання щеплення призначаються консультації профільних фахівців. Вакцина «Хіберикс» — це медичний засіб для запобігання хвороб, які викликаються гемофільною паличкою типу В і виконується немовлям з 6 тижня життя.

Щеплення від гемофільної інфекції однокомпонентне і містить полірібозил-рибітол-фосфатний капсулярний полісахарид Haemophilus influenzae, очищений і ковалентно пов'язаний із правцевим анатоксином. Hib-вакцина активно застосовується педіатрами, терапевтами, імунологами, алергологами та отоларингологами.

Відкрити Згорнути down

Вакцина «Хіберикс»: загальні характеристики

Вакцина «Хіберикс» випускається бельгійським підприємством GlaxoSmithKline Biologicals S.A. Препарат йде у флаконі у вигляді білого порошку або щільної маси білого кольору (іноді має трохи сірий відтінок). В упаковці міститься також розчинник у вигляді прозорої рідини, що не має запаху та видимих на око механічних домішок.

У складі препарату для щеплення «Хіберикс» для внутрішньом'язового введення міститься капсульний полісахарид (PRP), лактоза і розчин натрію хлориду.

Вакцина «Хіберикс» відповідає всім вимогам ВООЗ до випуску кон'югованих Hib-щеплень. Правила вакцинації «Хіберикс», транспортування при певному температурно холодовому режимі та зберігання, рекомендовані ВООЗ, дотримуються клінікою МЕДІКОМ вкрай точно.

Вакцинація ХІБЕРИКС

Відкрити Згорнути down

Вакцинація «Хіберикс»: показання

Вакцинація «Хіберикс» особливо актуальна для дітей молодшого віку, оскільки саме вони найважче переносять ті захворювання, які викликаються гемофільною паличкою типу В. Щеплення починають проводити з 6-тижневого віку. Їх виконують триразово до шести місяців для отримання необхідної захисної реакції з боку імунної системи. Інші вакцинації із загальноприйнятого календаря щеплень не є перешкодою для введення «Хіберикс» дітям. Провідні педіатри багатьох країн навіть рекомендують поєднане виконання таких вакцинацій.

Своєчасна вакцинація від гемофільної інфекції допоможе уникнути небажаних ускладнень.

Відкрити Згорнути down

Від яких захворювань захищає «Хіберикс»?

Вакцинація «Хіберикс» у Києві, в клініці МЕДІКОМ, допоможе захиститися від низки захворювань. Серед них:

 • Пневмонія
 • Гнійний менінгіт
 • Синусит
 • Бронхіт
 • Запалення підшкірної клітковини (целюліт)
 • Епіглотит (запалення надгортанника)
 • Гнійний артрит
 • Перикардит
 • Септицемія
Відкрити Згорнути down

Чим небезпечні ускладнення гемофільної інфекції?

Ймовірність розвитку пневмоній підвищується за наявності в анамнезі хронічних синуситів, трахеїтів, тонзилітів, серцево-судинних патологій та імунодефіцитних станів. Саме пневмонія як і раніше входить в десятку причин летальних результатів, і за даними ВООЗ, близько 2 мільйонів дітей гинуть від запалення легенів. Ризик цього захворювання зростає після припинення грудного вигодовування і саме тому щеплення «Хіберикс» рекомендоване МОЗ України та проводиться тричі згідно з календарем обов'язкових щеплень: у 2, 4 і 12 місяців.

Проживання в екологічно несприятливій місцевості та низький імунітет провокує часте виникнення бронхітів. Це захворювання нерідко ускладнює ГРВІ, грип, парагрип, цитомегаловірусну або аденовірусну інфекції. Симптоми запального процесу відкривають ворота для інфікування гемофільною паличкою, а вакцина «Хіберикс» здатна запобігти обтяженому перебігу захворювання.

Гнійні менінгіти особливо небезпечні для дітей до 5 років і їх розвиток у 50 % випадків провокується саме гемофільною інфекцією. Інфікування відбувається повітряно-крапельним або контактним шляхом, і тому ймовірність зараження залишається високою. Менінгіт може призводити до неврологічних ускладнень, погіршення або втрати зору і слуху. За даними статистики, у 10–14 % випадків гнійні менінгіти мають летальний результат.

Синусити та отити стали частими патологіями, з якими стикаються отоларингологи. Вони нерідко розвиваються у дітей, дорослих. При запаленні придаткових пазух носа ймовірність зараження гемофільною паличкою зростає, і Хіб-вакцина може попередити це небезпечне інфікування.

Відкрити Згорнути down

Протипоказання для введення «Хіберикс»

Щеплення «Хіберикс» протипоказане, якщо у пацієнта спостерігається:

 • гіперчутливість до будь-яких компонентів щеплення;
 • алергічна відповідь організму на вакцину Hiberix у минулому;
 • підвищення температури, лихоманка різної етіології (Хіб-вакцина може використовуватися після нормалізації температури).
Відкрити Згорнути down

Підготовка до вакцинації

Хіб-щеплення призначається педіатром або терапевтом після комплексного обстеження, обсяг якого залежить від персонального клінічного випадку. Педіатр проводить фізикальний огляд, термометрію та уважно вивчає скарги й анамнез пацієнта. Для виключення запальних та інших захворювань призначається виконання загального аналізу крові та аналізу сечі. За необхідності рекомендуються консультації алерголога, імунолога. Після вивчення всіх результатів досліджень лікар призначає дату щеплення вакциною «Хіберикс».

Відкрити Згорнути down

Порядок проведення

Профілактика захворювань, що викликаються гемофільною паличкою, щепленням «Хіберикс» за календарем щеплень дітям проводиться у 2, 4 і 12 місяців. Якщо дитина після 1 й до 5 років, не була вакцинована Hiberix, їй вводять одну дозу вакцини. Щеплення роблять внутрішньом'язово, в рідкісних випадках — підшкірно.

При вакцинуванні в один день кількома вакцинами, у тому числі й «Хіберикс», згідно з епідемічними показаннями препарати необхідно вводити, використовуючи різні шприци, а також у віддалені одна від одної ділянки тіла.

Вакцина «Інфанрікс» є винятком: її можна комбінувати з «Хібериксом» в одному шприці. Цей спосіб скорочує кількість ін'єкцій, які часто погано переносяться дітьми психоемоційно, і одночасно збільшують кількість компонентів імунного захисту. Однак про суміщення декількох щеплень і вакцинації ними в один день слід проконсультуватися з педіатром, оскільки суміщення щеплень може бути протипоказане за станом здоров'я.

«Хіберикс» після розведення фізіологічним розчином вводиться в сідничний м'яз. Якщо у пацієнта в результатах загального аналізу крові є дані про тромбоцитопенію, то щеплення вводять підшкірно в передньолатеральну частину стегна або дельтовидний м'яз плеча.

Відкрити Згорнути down

Особливі вказівки

Під час виконання щеплення можливий розвиток анафілактичної реакції. Це ускладнення виникає в одиничних випадках. Для запобігання негативних наслідків після введення дози Hib-вакцини пацієнту рекомендується залишатися під наглядом лікаря протягом 30 хвилин у процедурному кабінеті, який оснащений апаратурою та препаратами для надання невідкладної допомоги.

Той, хто робить це щеплення, повинен пам'ятати, що присутність у складі препарату правцевого анатоксину не здатна забезпечити захисний ефект від правця.

Відкрити Згорнути down

Побічні ефекти та небажані результати

Після введення «Хіберикса» побічні ефекти спостерігаються рідко і здебільшого проходять протягом 48 годин.

У місці введення можливе почервоніння, біль і припухлість, однак ці явища короткочасні. Випадки передозування «Хібериксом» не спостерігалися і не були описані.

Програми

У клініці МЕДІКОМ можуть виконуватися як одноразові щеплення препаратом «Хіберикс», так і програми, які передбачають проведення ревакцинації або вакцинування щепленнями від інших інфекцій.

Відкрити Згорнути down

Програма вакцинації Хібериксом

Відкрити Згорнути down

Переваги вакцинації «Хібериксом» у нашій клініці

Відгуки на «Хіберикс» від пацієнтів, щеплених у нашій клініці, вказують на отримання низки переваг:

 1. Індивідуальний підхід при визначенні показань і протипоказань до вакцинації щепленням «Хіберикс» дорослим, дітям.
 2. Гарантоване дотримання рекомендованого виробником холодового режиму під час транспортування, зберігання вакцини.
 3. Індивідуальний підхід до вакцинації будь-якого пацієнта.
 4. Запис на зручний для пацієнта час.
 5. Можливість підготовки до щеплення в стінах одного закладу (проведення аналізів, консультацій алерголога, імунолога та інших профільних фахівців).
 6. Доступна на «Хіберикс» ціна.

Результати застосування «Хіберикса» проявляються у виробленні колективного захисту на загальнонаціональному рівні, оскільки ланцюжок передачі бактерії при імунній відповіді перерветься.

Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Чи можна вводити "Хіберікс" внутрішньовенно?

Ні. «Хіберікс» в жодному разі не можна вводити внутрішньовенно. Введення цієї вакцини проводиться тільки внутрішньом'язово. Однак порядок введення щеплення «Хіберікс» має низку особливостей. Після щеплення людина має знаходитися під спостереженням лікаря не менше 30 хвилин, оскільки можуть проявитися побічні ефекти: запаморочення, непритомність, психогенна реакція.

У яких вакцинах, крім однокомпонентних, також міститься хіб-компонент?

На сьогодні хіб-компонент міститься у низці сучасних комбінованих вакцин, таких як: «Гексаксим», «Інфанрікс Гекса»«Пентаксим».

Чи можна робити щеплення «Хіберікс» при температурі у дитини 37 °C?

У період будь-якої вакцинації людина повинна бути абсолютно здоровою. Тому щеплення «Хіберікс» дітям при температурі тіла 37 °C робити не рекомендується. Як і перед будь-яким щепленням, потрібна попередня консультація лікаря: огляд педіатрааналіз кровіаналіз сечі.

Лікарі

Виконати вакцинацію бельгійським «Хібериксом» у Києві можна в одному з підрозділів клініки МЕДІКОМ на Оболоні або Печерську під наглядом професіоналів. Також тут можна записатися на вакцинацію «Хіберикс» і отримати інформацію про ціну одного щеплення або програми, в чому вам допоможуть оператори нашого кол-центру.

Хочете, але не знаєте, де краще зробити щеплення «Хіберикс» у Києві? Скористайтеся послугами досвідчених лікарів, звертайтеся до фахівців, які допоможуть провести ефективну профілактику гемофільної інфекції та не допустять її ускладнень.

comment 20
Антропова Тетяна Вікторівна
Завідуюча педіатричним відділенням на Оболони, лікар-педіатр вищої категорії
comment 9
Бурчак Олена Костянтинівна
Лікар-педіатр першої категорії, дитячий гастроентеролог
comment 1
Прунцева Христина Олександрівна
Лікар-алерголог, педіатр вищої категорії
comment 18
Старунова Тетяна Григорівна
Лікар-алерголог вищої категорії

Вартість вакцинації "Хіберікс"

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Програми
1237. * Програма Вакцинація "Хіберикс"

1519 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
Більше Згорнути down

Вiдгуки

30.03.2021 08:53
Дмитро

Працюю на протягах - отит вже прийняв хронічну форму. Мій лікуючий лікар Лисак Ю.В. порадила зробити щеплення "Хіберікс". І я дуже задоволений. Щеплення пережив з невеликим нездужанням, зате вже забув, що таке біль у вухах. Спасибі вам велике.

04.02.2021 20:05
Ася

Спасибо, огромное, нашей доброй феи, нашему терапевту. Наблюдаемся у Антроповой Татьяны Викторовны уже полгода. Очень внимательный врач. Скрупулезно и самое главное - тщательно делает осмотр. Перед прививками, всегда сдаем анализы. Последняя прививка от менингита прошла без последствий.

15.01.2021 12:53
Ольга

Делали ребенку прививку почти в годик. Наш замечательный врач Антропова Т.В. провела обследование, она никогда не делает прививку в слепую, за что ей огромное спасибо. Правда в этот раз у сына была температура.

21.12.2020 10:18
Марія

Хочу висловити подяку Марунчин Т. А. Наблюдаємся у неї з малюком. Тетяна Андріївна, хороший лікар, чудова людина. Завжди вислухає підкаже. Всі застуди, щеплення і т. д. переживає разом з нами. Спасибі вам величезне.

09.10.2020 18:43
Людмила

Надія Віталіївна Тичук, дуже хороший доктор. Уважно ставиться до своїх пацієнтів та їх здоров'я. Довелося недавно зробити щеплення, від менінгіту, так вона більше ніж я переживала.

Показати ще 2

arrow

Всього 5 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down