exit
search serach
Вакцинація «Бустрікс Поліо» в Києві
3205. * Вакцинація "Бустрікс Поліо"
1615 грн.
Більше Згорнути down

Вакцинація «Бустрікс Поліо» в Києві

Вакцина «Бустрікс Поліо» — це комбінована інактивована вакцина від дифтерії, коклюшу, правця, поліомієліту, яка використовується в профілактичних цілях. Застосовується для бустерної імунізації людей різного віку, але не раніше 4-х років. Якщо вам цікава вакцинація «Бустрікс Поліо» в Києві, зверніться до менеджера клініки МЕДІКОМ.

Відкрити Згорнути down

Загальний опис «Бустрікс Поліо»

Вакцина «Бустрікс Поліо» належить до ацелюлярних, очищених, інактивованих. Поставляється у вигляді суспензії для підшкірної ін'єкції. В одній дозі (0,5 мл) є:

 • анатоксин дифтерійного типу;
 • правцевий анатоксин;
 • антигени коклюшу;
 • віруси поліомієліту інактивованого характеру.

При розробці вакцини «Бустрікс Поліо» виробники намагалися зробити її:

 • ефективною — мінімальний ризик захворіти або мати важкий перебіг захворювання після вакцинування;
 • нетоксичною — мінімальний ризик появи поствакцинальних реакцій;
 • безпечною — відсутність згубного впливу на організм.

Щеплення «Бустрікс Поліо» — новітня вакцина, яка довела високий рівень ефективності, тому її відносять до імунобіологічних препаратів нового покоління.

Вакцина відрізняється низьким рівнем токсичності, що висуває її на перший план при проведенні процесу вакцинації, особливо маленьким дітям. Висока якість препарату досягається шляхом сучасної, вдосконаленої технології виробництва. Саме тому вартість щеплення «Бустрікс Поліо»відрізняється від вартості інших подібних препаратів.

Головний компонент щеплення «Бустрікс Поліо» — інактивовані бактеріальні та вірусні частинки, не здатні інфікувати організм людини. Але вони формують його стійкість до хвороби, викликаючи відповідну реакцію імунної системи.

Важливим моментом при вивченні вакцини є її повна відповідність європейським стандартам якості на кожному окремому етапі розробки. Виробник «Бустрікс Поліо» — бельгійська компанія «Глаксосмитклайн Біолоджикалз С. А.» — вважається найкращим у своїй галузі. Підприємство розробляє вакцини вже понад 50 років.

Відкрити Згорнути down

Кому і коли потрібно пройти вакцинацію «Бустрікс Поліо» у Києві

Щеплення «Бустрікс Поліо» призначене спеціально для проведення вакцинації дітей і дорослих з метою захисту від дифтерії, правця, поліомієліту, коклюшу. Це ацелюлярна очищена вакцина, яка використовується також для ревакцинації.

ВООЗ рекомендує керуватися національним календарем щеплень, згідно з яким вакцинація «Бустрікс Поліо» проводиться дітям старше 4 років. До досягнення цього віку рекомендується прищеплювати дитину іншими вакцинами. Дітей, які досягли 6-річного та 14-річного віку вакцинують саме цим препаратом. А дорослим необхідно проходити ревакцинацію кожні 10 років.

Щоб отримати більш детальну інформацію, зверніться за консультацією до педіатра. Якщо ви ще не знайшли хорошого педіатра — зателефонуйте в клініку МЕДІКОМ, і ви отримаєте детальну інформацію про працюючих у нас фахівців.

Вакцинація для дорослих - Бустрікс Поліо

Відкрити Згорнути down

Вакцина «Бустрікс Поліо»: від яких хвороб вона захищає

Головними складовими щеплення «Бустрікс Поліо» є компоненти, які забезпечують чудовий імунітет у людини проти низки захворювань. До них належать:

 • Дифтерія
 • Коклюш
 • Правець
 • Поліомієліт
Відкрити Згорнути down

Що таке дифтерія

Дифтерія — непроста хвороба інфекційного характеру. Заразитися можна від іншої людини та повітряно-крапельним шляхом. Навіть якщо людина зовні здорова, вона все одно може бути переносником захворювання.

Однією з найнебезпечніших форм хвороби є дифтерія горлянки. Вона розвивається плавно, супроводжується збільшенням нальоту специфічного характеру. Головні ознаки захворювання — незначне підвищення температури тіла, відсутність больових відчуттів у горлі при яскраво вираженій ангіні.

Якщо вірити статистиці, близько 10–20 % випадків захворювання призводить до смерті людини. Єдиний спосіб захистити себе і своїх близьких — зробити щеплення «Бустрікс Поліо».

Що таке коклюш

Коклюш називають одним з найнебезпечніших для життя захворювань. Ним можуть захворіти не тільки у дорослі, але й малюки від 1 року. Для нього характерний кашель, який сильно вимотує організм. Під час таких нападів можуть початися судоми. Це пояснюється тим, що в процесі кашлю кисень не надходить в організм в потрібній кількості. Крім того, це загрожує крововиливом у відділ головного мозку. Без вакцинації «Бустрікс Поліо» таке захворювання може призвести до летального результату.

Зробивши ін'єкцію «Бустрікс Поліо», ви створюєте максимально стійкий імунітет. Вакцина виступає своєрідною гарантією захисту від головного збудника хвороби — кашлюкової палички. Вона може потрапити в організм повітряно-крапельним шляхом. Причому відразу починає виділяти небезпечні токсини, що впливають на рецептори слизової, в результаті чого людина починає кашляти.

Що таке правець

Правець є хворобою, для якої характерні ураження нервової системи людини, судоми, почуття задухи. Її викликає правцева паличка, яка потрапляє в організм крізь пошкодження кожного покриву. Спори цього мікроорганізму відрізняються стійкістю до різних факторів. Тому вони можуть бути присутніми в організмі людини протягом декількох років.

Коли правцева паличка потрапляє в ранку на шкірі, вона починає виділяти токсин, який вважається найнебезпечнішою біологічною отрутою. Тому так важливе і навіть необхідне щеплення від правця, поліомієліту, коклюшу і дифтерії «Бустрікс Поліо», адже вона здатна захистити вас (дорослих) і ваших дітей від негативних наслідків цієї хвороби.

Що таке поліомієліт

Поліомієліт — захворювання, яке спрямоване на ураження нервової системи людини. Результати згубного впливу хвороби не можна виправити. А ось захворіти на поліомієліт можна де завгодно. Захворювання передається теж повітряно-крапельним шляхом, через побутові предмети. Якщо не вживати жодних попереджувальних це захворювання заходів, може бути летальний результат.

Відкрити Згорнути down

Показання до вакцинації «Бустрікс Поліо»

Boostrix Polio рекомендована до використання дітям від трирічного віку, щоб захистити організм, який ще розвивається та не встиг зміцніти, від наслідків таких захворювань, як дифтерія, правець, коклюш і поліомієліт.

Це щеплення не призначене для первинної імунізації. Зверніться до дитячого імунолога, щоб дізнатися більше.

Щеплення виконують також і дорослим людям, які в момент її проведення є повністю здоровими та не мають жодних скарг.

Відкрити Згорнути down

Протипоказання до вакцинації «Бустрікс Поліо»

Вакцина «Бустрікс Поліо» використовується тільки після огляду терапевта. Категорично заборонено проводити її людині, яка має гіперчутливість до компонентів щеплення.

Протипоказання до вакцинації «Бустрікс Поліо»:

 • енцефалопатія;
 • ускладнення неврологічного характеру;
 • негативні реакції на попередні щеплення;
 • висока температура.
Відкрити Згорнути down

Особливості підготовки та порядок виконання щеплення від дифтерії, коклюшу, правця, поліомієліту

Плануючи щеплення від дифтерії, коклюшу, правця, поліомієліту рекомендується пройти ретельний медичний огляд. Лікар повинен уважно вивчити анамнез пацієнта. Особлива увага приділяється результатам проведених раніше щеплень.

Виконання вакцинування «Бустрікс Поліо» відбувається покроково:

 • візуальна перевірка на наявність відхилень фізичних показників;
 • перевірка цілісності ампули з вакциною;
 • струшування флакона із суспензією;
 • забір щеплення в шприц;
 • обробка місця уколу антисептиком;
 • безпосереднє введення вакцини під шкіру;
 • утилізація шприца і залишків суспензії.
Відкрити Згорнути down

Можливі побічні ефекти «Бустрікс Поліо»

Побічні ефекти від «Бустрікс Поліо» спостерігаються досить рідко:

 • почервоніння місця уколу;
 • набряклість;
 • наростання больових відчуттів (больовий синдром) в місці уколу.

Усі перераховані вище реакції можуть спостерігатися, зазвичай, протягом перших двох днів після щеплення від поліомієліту, дифтерії, коклюшу, правця.

Відкрити Згорнути down

Чому варто зробити щеплення від коклюшу, дифтерії, правця та поліомієліту в клініці МЕДІКОМ

Якщо вам потрібна безпечна вакцинація дорослих або дітей якісною і перевіреною вакциною, а також контроль з боку лікаря після вакцинування, звертайтеся до клініки МЕДІКОМ, і ви гарантовано отримаєте:

 • високий рівень комфорту;
 • індивідуальний підхід;
 • гарантії якості та безпеки вакцини, що вводиться;
 • послуги висококваліфікованих фахівців;
 • доступні ціни на послуги вакцинації.
Відкрити Згорнути down

Ціна на «Бустрікс Поліо» в клініці МЕДІКОМ доступна будь-якому пацієнту і повністю відповідають якості пропонованих клінікою послуг, професіоналізму всього медичного персоналу та європейському рівню обслуговування.

Якщо ви сумніваєтеся, робити щеплення чи ні — вивчіть про «Бустрікс Поліо» відгуки на сайті клініки. Зробіть правильний вибір!

Ознайомитися з умовами надання послуг з вакцинації можна за посиланням.

Відкрити Згорнути down

Програма вакцинації Бустрікс Поліо

Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Чим відрізняється "Бустрікс" від "Бустрікс Поліо"?

«Бустрікс Поліо» і «Бустрікс» — це багатокомпонентні вакцини, які не містять в собі бактерії вірусів, а всього лише токсини. Обидві призначені для ревакцинації не раніше ніж у 4 роки. «Бустрикс» — вакцина від дифтерії, кашлюку, правця. «Бустрікс Поліо» — вакцина проти дифтерії, кашлюку, правця, поліомієліту. Між «Бустрікс» і «Бустрікс Поліо» різниця в змісті антигенів поліовірусу.

Чи можна вакцинуватися "Бустрікс Поліо" вагітним?

Вакцинація «Бустрікс Поліо» під час вагітності протипоказана. Сьогодні не вивчено згубний вплив вакцини на вагітність і розвиток плоду. У разі потреби вакцинації доведеться прийняти зважене рішення, оцінити перевагу передбачуваної користі над можливим ризиком. Для цього потрібно звернутися за консультацією до гінеколога.

Чи можна мочити місце щеплення "Бустрікс Поліо"?

Рекомендується після вакцинації не мочити місце уколу в день щеплення. Також лікарі радять у цей день краще прийняти протиалергенні препарати, щоб у місці щеплення уникнути алергічної реакції. Більш точні вказівки можна отримати на консультації терапевта або педіатра.

Лікарі

Хочете зробити щеплення «Бустрікс Поліо» в Києві (Оболонь, Печерськ), але не знаєте де? Потрібні додаткові гарантії? Наша клініка готова допомогти, адже тут працюють висококваліфіковані лікарі з величезним досвідом роботи в цій сфері. Наші фахівці проводять вакцинацію дітей і дорослих швидко та якісно.

Щоб записатися на вакцинацію «Бустрікс Поліо» до фахівців клініки МЕДІКОМ, телефонуйте за вказаним номером або залишайте заявку на сайті, оператор кол-центру зв'яжеться з вами для уточнення часу вашого візиту.

comment 26
Васкес Абанто Анна Естуардівна
Лікар-терапевт, гастроентеролог
comment 25
Волова Катерина Федорівна
Завідуюча педіатричним відділенням на Печерську, лікар-педіатр вищої категорії
comment 55
Даневський Віталій Олександрович
Лікар-інфекціоніст вищої категорії, сімейний лікар
comment 12
Келемен Лариса Вікторівна
Завідуюча поліклінікою на Печерську, лікар загальної практики вищої категорії, терапевт
comment 34
Овчиннікова Наталія Миколаївна
Завідуюча консультативно-діагностичним і терапевтичним відділенням стаціонару, лікар-терапевт вищої категорії
comment 11
Папуша Ірина Андріївна
Завідуюча терапевтичним відділенням, лікар-кардіолог першої категорії, терапевт вищої категорії
comment 13
Рикова Олена Іванівна
Завідуюча поліклінікою на Оболоні, лікар-терапевт вищої категорії, ендокринолог
comment 22
Рудковська Наталія Миколаївна
Заступник медичного директора стаціонару, лікар-терапевт, кардіолог першої категорії
comment 60
Серга Олена Миколаївна
Лікар педіатр-неонатолог вищої категорії
comment 20
Антропова Тетяна Вікторівна
Завідуюча педіатричним відділенням на Оболони, лікар-педіатр вищої категорії
comment 13
Бондаренко Марія Сергіївна
Лікар-педіатр, консультант з грудного вигодовування
comment 9
Бурчак Олена Костянтинівна
Лікар-педіатр першої категорії, дитячий гастроентеролог
comment 18
Ганчева Олена Анатоліївна
Лікар-терапевт вищої категорії, гастроентеролог другої категорії
comment 19
Голод Андрій Григорович
Лікар-кардіолог вищої категорії, терапевт, к.м.н.
comment 18
Капшук Олена Володимирівна
Лікар загальної практики та сімейної медицини першої категорії
comment 13
Кіслова Оксана Леонідівна
Лікар-терапевт вищої категорії, гастроентеролог, дієтолог
comment 5
Корсунова Таміла Іванівна
Лікар-педіатр вищої категорії
comment 18
Лисенко Олена В'ячеславівна
Лікар педіатр-неонатолог першої категорії
comment 11
Міщенко Альона Юріївна
Лікар-терапевт вищої категорії
comment 10
Огієнко Наталія Юріївна
Лікар-терапевт, гастроентеролог першої категорії
comment 31
Попович Світлана Михайлівна
Лікар-педіатр першої категорії
comment 1
Прунцева Христина Олександрівна
Лікар-алерголог, педіатр вищої категорії
comment 13
Сіваш Неллі Василівна
Лікар-терапевт вищої категорії, лікар-гастроентеролог вищої категорії

Вартість вакцинації "Бустрікс Поліо"

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Програми
3206. * Програма Вакцинація "Бустрікс Поліо"

2685 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
Більше Згорнути down

Вiдгуки

07.04.2021 10:41
Инесса Токарева

Спасибо огромное педиатру Воловой Е. Ф. за профессиональный подход к делу. Ребенку три месяца. Начитавшись в интернете статей, очень боюсь прививок, особенно бесплатных. По совету таких же мамочек обратилась в Медиком по пр-ту Сталинграда. Врач очень бережно и внимательно осмотрела ребенка. Назначила необходимые анализы. Все подробно, доходчиво объяснила. Вакцинация прошла без осложнений. Теперь мы только сюда будем обращаться.

19.03.2021 16:22
Елена Костина

Робимо вже третє щеплення під контролем. Не було жодних побічних ефектів. Доктор дуже уважно ставиться, завжди оглядає дитину, дає слушні поради.

22.01.2021 08:15
Петренко

Проходили лікування желтушки в клініці, тому коли прийшов час вакцинації, відразу звернулися вже до рідного лікаря Анастасія І.А. Все пройшло на ура! Рекомендую увесь персонал клініки. Всі працівники високого класу. Дуже уважні медсестри і лікарі. Нове обладнання та якісна лабораторія. Спасибі вам.

09.01.2021 21:32
Альбина

Все прививки делали в МЕДИКОМЕ, очень довольны. Антропова Наталья Викторовна - очень внимательный, скрупулезный детский врач. Ребенок с радостью идет на прием. Прививки, конечно, проходят не без слез, но слава Богу ни температуры ни других последствий не было. Спасибо, побольше бы таких врачей.

16.11.2020 12:58
Ксения

Отличный сервис. Качественная вакцина. Внимательный персонал. Делаем уже первую ревакцинацию, три прививки позади. Все благополучно. Очень понравился педиатр Вишневская Л.В. - врач от Бога. Всегда внимательно осматривает ребенка, объяснит, расскажет, посоветует. Спасибо вам огромное за чуткость.

26.10.2020 17:29
Рита

Дитині зробили третю ревакцинацію в 14 років. Анастасій І. А. Уважний лікар, оглянув, призначив аналізи. Відповіді позитивні. Дозволив щеплення. Все начебто нічого, але перший день була температура, слабкість. Так начебто наслідків немає.

Показати ще 3

arrow

Всього 6 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down