exit
search serach
вакцинация "Инфанрикс Гекса" "Гексаксим"
919. * Вакцинація "Інфанрікс-Гекса"
2219 грн.
Більше Згорнути down

Вакцинація "Інфанрікс Гекса" та "Гексаксім" у Києві

Для дифтерії, правця, коклюшу, поліомієліту, гепатиту В і гемофільних інфекцій характерний високий відсоток летальних випадків серед хворих. Ці захворювання відрізняються високою контагіозністю, важко переносяться і характеризуються серйозними наслідками. На сьогодні не існує в повній мірі ефективного лікування поліомієліту та правця, тому кращий спосіб убезпечити здоров'я та життя дитини — своєчасна вакцинація препаратом "Інфанрікс Гекса" (Бельгія) аба "Гексаксім" (Франція). Зробити в Києві щеплення ви можете вже сьогодні в нашій клініці.

Вакцинація "Інфанрікс Гекса" та "Гексаксім" в Києві в клініці МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську допоможе виробити стійкий захист в попередженні важких інфекційних захворювань, які здатні призвести до серйозних ускладнень і навіть летального результату.

Відкрити Згорнути down

Специфіка вакцин "Інфанрікс Гекса" та "Гексаксім"

Гексаксім (Hexaxim) - препарат для щеплення, виготовлений у Франції. Він містить очищені анатоксини збудників таких небезпечних захворювань як: дифтерія, правець, коклюш. А також інактивований вірус поліомієліту, Hepatitis B surface Antigen і полісахариди Hib-інфекцій.

Інфанрікс Гекса (Infanrix Hexa) - схожий за складом препарат виробництва Бельгія. Містить очищені анатоксини дифтерійний, правцевий, коклюшу, а також HBS-протеїн, який є основним поверхневим антигеном вірусу гепатиту B, інактивований вірус поліомієліту 3-х типів, кон'югат капсульного полісахариду Haemophilus influenzae типу b.

Важливою відмінністю є наявність окремого флакону ХІБ-компоненту в упаковці вакцини "Інфанрікс Гекса".

Обидві вакцини успішно застосовуються для вакцинації в країнах ЄС і мають мінімальні побічні ефекти при високій імуногенності. Імовірність виникнення ускладнень після їх введення знижена до мінімуму, а наявність шести компонентів дозволяє скоротити число ін'єкцій.

Відкрити Згорнути down

Показання для імунізації

Вакцина "Інфанрікс Гекса" та "Гексаксім" застосовуються для:

 1. Первинній плановій вакцинації.
 2. Ревакцинації.
 3. При одноразовій заміні вакцинації проти одного з захворювань, збудники яких входять в препарат для щеплення.
 4. При продовженні або завершенні курсу вакцинації, якщо спочатку вводились інші препарати.

Безпечна і якісна вакцинація в клініці МЕДИКОМ (м.Київ) проводиться під контролем кваліфікованих лікарів, згідно рекомендацій МОЗ України щодо проведення профілактичних щеплень.

Первинна імунізація включає триразове введення щеплень препарату в 2, 4 і 6 місяців. Також, дитячий лікар може запропонувати іншу схему первинної імунізації - в 3, 4 і 5 місяців.

Бустерна імунізація - введення додаткової дози препарату після первинної вакцинації для посилення іммунітету - проводиться в 18 місяців і не менше, ніж через 6 місяців після останнього щеплення.

Ревакцинація від дифтерії, правця та поліомієліту проводиться іншими препаратами.

Вакцина

Відкрити Згорнути down

Протипоказання для введення:

 1. Судомний синдром.
 2. Висока температура тіла.
 3. Прогресуюче неврологічне захворювання.
 4. Епілепсія, енцефалопатії.
 5. Аутоімунні захворювання.
 6. Шок або колапс в анамнезі.
 7. Хронічні захворювання в стадії загострення.
 8. Кишкові інфекції, гострі респіраторні інфекції.
 9. Гостре захворювання (включаючи алергію в стадії загострення).
 10. Тимчасова тромбоцитопенія в анамнезі на введення АДП або АКДП.
 11. Індивідуальна непереносимість окремих складових вакцини.

Вакцину "Інфанрікс Гекса" не використовують для дітей старше 2 років, а "Гексаксім" - старше 3 років.

Відкрити Згорнути down

Можливі ускладнення:

 • лихоманка;
 • нервозність;
 • апное, задишка;
 • втрата апетиту;
 • висипання і свербіж;
 • лімфоаденопатія;
 • м'язова слабкість;
 • підвищена стомлюваність;
 • диспепсичні розлади;
 • хворобливість, набряклість і гіперемія в місці ін'єкції.

Поствакцинальні реакції можуть розвиватися не пізніше 2-3 діб після ін'єкції та тривати не більш ніж 48-72 години.

Використання новітніх вакцин, які пройшли всі клінічні випробування, спостереження за станом вакцинованого до, під час і після щеплення зводять до мінімуму можливість розвитку ускладнень після введення вакцини "Гексаксім" або "Інфанрікс Гекса".

Відкрити Згорнути down

Як проводиться вакцинація Hexaxim и Infanrix Hexa?

Вакцинація (Київ) в клініці МЕДІКОМ відрізняється безпекою, високим професіоналізмом медиків, безперечною якістю медичних препаратів та дотриманням режиму зберігання вакцини.

Перед вакцинацією проводиться стандартна підготовка до щеплення: консультація у педіатра/ терапевта для підтвердження відсутності протипоказань, антигістамінна терапія. При необхідності може бути призначено додаткове обстеження в імунолога або алерголога клініки. У день щеплення слід уникати підвищеного фізичного навантаження, заняття в спортивних гуртках та секціях краще скасувати.

Після введення вакцини протягом 30 хвилин за пацієнтом ведеться необхідне медичне спостереження.

Препарат для щеплення "Гексаксім" є одним з найбільш слабореактогенних. Однак у людей з підвищеною чутливістю можуть спостерігатися незначні реакції на його введення.

Вакцинацію можна поєднати з іншими щепленнями з календаря щеплень. Виняток становить тільки БЦЖ — щеплення проти туберкульозу.

Не варто щепити дитину перед тривалою поїздкою, якщо найближчим часом передбачається перебування серед великої кількості людей, є несприятливі фактори (сильний холод або спека, застуда в одного з членів сім'ї тощо).

Ознайомитися з умовами надання послуг з вакцинації можна за посиланням.

Відкрити Згорнути down

Переваги вакцинації в клініці МЕДІКОМ:

 1. Досвід вакцинації понад 20 років.
 2. Ретельне обстеження перед проведенням вакцинації.
 3. Мінімальний ризик виникнення ускладнень після щеплення.
 4. Вакцинація сучасними препаратами європейського виробництва.
 5. Використання високоякісних вакцин і дотримання умов зберігання препарату для вакцинації.
 6. Надання повної інформації про вакцину, особливості проведення процедури, можливі ускладнення.
 7. Зручний запис через колл-центр з докладними роз'ясненнями про підготовку до вакцинації.
Відкрити Згорнути down

Програма вакцинації Гексаксімом

Відкрити Згорнути down

Вартість вакцинації "Інфанрікс Гекса" та "Гексаксім"

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Програми
761. * Програма Вакцинація "Інфанрікс-Гекса"
Дитячий

3219 грн

Більше Згорнути down
3392. * Програма Вакцинація «Гексаксім»

3325 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
919. * Вакцинація "Інфанрікс-Гекса"

2219 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down

Вiдгуки

16.05.2019 14:00
Запашная Дарья

Я не хотела делать ребенку миллион уколов по стандартной вакцинации. Слышала о препарате “Инфарикс-Гекса”, сколько раз делать его и можно ли вообще нам эту прививку - не знала. Записалась в эту клинику с ребенком на консультацию. В день приема нас проводили к Антроповой Татьяне Викторовне. Врач мне понравилась с первого взгляда и это впечатление не было ошибочным. Она рассказала мне как проходит вакцинация интересующим меня препаратом. Оказалось, нужно 3 укола всего в определенным интервалом для формирование иммунитетла аж от 6 болезней! Мы согласились, конечно же. Первый раз уже сделали прививку, ребенок себя чувствует замечательно.

09.04.2019 11:33
Саша

Лысенко Елена Всячеславовна - славная, очень добрая. В своей профессии не просто так. Очень внимательна к ребенку, терпелива к нервным мамам с миллиардом вопросов (мне еще ни разу не отказала в ответах). Перед тем, как направить на вакцинацию, сама собрала нужную информацию о ребенке (осмотр, опрос), меня успокоила... В общем, нам сделали вакцинацию “Инфарикс-Гекса”. Я так боялась, что будут какие-то побочные реакции, но на деле ничего такого. Вечером была легкая слабость и температура 37,1, а на утро все как рукой сняло!

21.03.2019 20:15
Катя

Я очень внимательно отношусь к вакцинации. Но как вспоминаю как плакал ребенок начиная с первых прививок в роддоме... У меня как у мамы сердце не на месте, поэтому мне бы так, чтоб сделать все прививки, но чтоб по факту было меньше уколов. От одной мамочки, когда в парке гуляла с ребенком, узнала о клинике “Медиком” и классной вакцине сразу от 6 инфекций! Вот это ничего себе! Вместо 3-4 прививок - одна! Это круто и меня это заинтересовало. Пришла домой, позвонила в клинику. В колл-центре порадовали - в стоимость вакцинации входит консультация педиатра. Нас записали на прием к Вишневской Ларисе Владимировне в клинику на ул. Анри Барбюса, 37/1. Что понравилось, врач не для галочки осмотрела ребенка, назначила нужные анализы. Я ей богу была приятно удивлена, что тут выясняют есть ли у ребенка аллергия ДО того, как сделать укол, а не после. Это реально удивление. Я помню, ты с ребенком с гриппом лежали в городской детской поликлинике, я пока отходила из палаты, ребенку поставили капельницу, от которой ТАКОЙ огроменный отек пошел. Так мне еще (представьте) пришлось бегать покупать спирт, чтоб сделали компресс для снятия этого отека! Это полнейшая жесть! Я после такого побаиваюсь больниц. А в “Медикоме” как были, так на каждом углу диву давалась. Вон после вакцинации нас не выперли из клиники, а на полчаса оставили под наблюдением врача! Я очень благодарна той мамочке, которая мне о клинике рассказала, и конечно же самой клинике, а особенно нашей дорогой Ларисе Владимировне! Теперь - только к ней, уже знаем где делать прививки ребенку! Она очень компетентный и терпеливый врач. Спасибо вам за терпение))) .

03.12.2018 12:24
Мария

А мы вот очень любим Кирдан Наталью Александровну! Ребенок ее совсем не боится, она ведет наш календарь прививок. А тут я услышала об “Инфарикс-Гекса”. От чего она - спросила у врача. Я стараюсь не шарить по интернету в поисках “диагнозов и назначений”. Предпочитаю доверять оценке квалифицированных специалистов. Наша врач сказала, что прививка эта очень хорошая - сразу от шести инфекций (столбняк, коклюш, дифтерия, полиомиелит, гепатит В и гемофильная инфекция). В общем, объединяет в себе 4 укола. Это же удобно! Современная вакцина, ребенка не надо 4 раза мучить. Раз сделали укол и хорошо. И слез меньше. Мамы меня поймут)) У нас после прививки или посещения стоматолога весь день веселье и малого надо задобрить, чтоб успокоился))

14.10.2018 19:02
Александр

Нас наблюдает педиатр Татьяна Виленовна Кравец. Она то и посоветовала вакцинироваться не по-старинке, а препаратом “Инфарикс-Гекса”. “Что входит в нее?” - мой первый вопрос. Она и рассказала, что вакцина абсолютно безопасная, из новых разработок, дает возможность снизить количество стрессовых ситуаций из-за вакцинации, но при этом формирует нужный иммунитет у ребенка. Считаю это превосходным предложением! Спасибо, что вы есть! По-хорошему, клинике было бы выгоднее делать стандартные прививки пачками - больше бы заработали, а они так не делают! Работают не на заработок, а на комфорт пациентов! И что интересно, ради этого люди к ним идут, платят и получается по логике вещей, такое отношение вполне окупается, ведь клиника работает и процветает! Советую сюда обращаться!

06.08.2018 13:29
Яна

Я обращалась к педиатру Данилюк Н. В. Врач квалифицированный, к детям относится хорошо. На приеме хорошая обстановка, доброжелательная. Осмотрела, отпустила делать вакцинацию “Инфарикс-Гекса”. Анализы не сдавали, т.к. врач по результатам осмотра и опроса не нашла противопоказаний. Выводы врача не были ошибочными, период после вакцинации прошел без проблем. Как говорится, большой плюсик в карму нашему врачу!)

27.05.2018 18:44
Игорь

Вакцина нормальная, никаких побочных эффектов не вылезло. Наш врач посоветовала, как готовить ребенка к прививке. Но это не особенно помогло. Все равно плакал, как ни отвлекали и не заговаривали. Ну спасибо тем, кто делал саму прививку. Сделали быстро и качественно, ребенка лишний раз не напугали.

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down