exit
search serach
Дитячий хірург Київ
43. Консультація дитячого хірурга
1030 грн.
Дитячий
Більше Згорнути down

Дитяча хірургія Києва

В останні роки спостерігається тенденція до збільшення вад розвитку у дітей, а також захворювань, що вимагають спостереження хірурга й оперативного лікування. Дитячий хірург в м. Київ в клініці МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську проведе комплексну діагностику, поставить діагноз, підбере індивідуальну схему лікування, при необхідності, проведе оперативне втручання.

Дитяча хірургія — розділ медицини, що вивчає вроджені вади, набуті захворювання й травми, методи їх оперативного лікування та корекції, а також особливості подальшого відновлення після операцій.

Відкрити Згорнути down

Коли потрібна консультація дитячого хірурга:

 1. Дитина отримала травму грудної клітини, живота, поперекової області або паху.
 2. Якщо у дитини є вроджене захворювання або порок, що вимагають хірургічного втручання.
 3. Плановий огляд дитячого хірурга у віці 1, 9, 12 місяців, 1 раз на рік до 7-річного віку й 1 раз у 2 роки до досягнення 18 років.
 4. Якщо у хлопчика надмірно збільшена мошонка, спостерігається відсутність або підозра на відсутність в мошонці одного або двох яєчок.

Як проводиться прийом дитячого хірурга? На консультації у дитячого хірурга лікар огляне дитину, збере анамнез (скарги, симптоми, особливості розвитку хвороби або отримання травми). Спираючись на отримані дані, буде призначено комплексне діагностичне обстеження, та за його результатами обрані найбільш оптимальні методи лікування (медикаментозне та / або оперативне лікування).

Консультація дитячого хірурга
Огляд у дитячого хірурга
Відкрити Згорнути down

Симптоми в хірургії, коли дитину необхідно показати фахівцеві:

 • болюча дефекація;
 • у випорожненнях присутня кров;
 • гострий біль в животі, блювота, запори, кровотечі;
 • висока температура, наявність гнійного запалення;
 • наявність об'ємних утворень нез'ясованої етіології;
 • спостерігається асиметрія живота, значно збільшені його нижні відділи;
 • запалюється й довго не загоюється пупкова ранка, з неї виділяється сукровиця.
Відкрити Згорнути down

Оперативна хірургія лікує:

Відкрити Згорнути down

Крім захворювань, що зустрічаються й у дітей, і у дорослих, дитячий хірург лікує захворювання, яких не буває у дорослих пацієнтів:
- перитоніт у новонароджених;
- хірургічну інфекцію у новонароджених;
- захворювання періоду новонародженості (пілоростеноз);
- патології організму, що росте (гематогенний остеомієліт);
- пороки розвитку новонароджених, які потребують екстреної хірургічної корекції (вроджена кишкова непрохідність, атрезія стравоходу, анального отвору, грижі пупкового канатика та ін.).

Відкрити Згорнути down

Діагностика хірургічних захворювань у дітей та їх лікування

В діагностиці та лікуванні таких захворювань хірург загальної практики не може обійтися без кваліфікованої консультації педіатра. Більшість перерахованих патологій має лікуватися виключно в спеціалізованому стаціонарі — дитячої хірургії. Багато пороків розвитку та хірургічних захворювань складно діагностувати через психологічну неготовність дитини й функціональні особливості дитячого організму.

Лікування у дитячій хірургії

Діагностика хірургічних захворювань в центрі МЕДІКОМ проводиться на новітньому сучасному обладнанні та включає:

 • комп'ютерну томографію;
 • цифрову рентгеноскопію;
 • УЗД-обстеження органів;
 • ендоскопічні методи діагностики;
 • лабораторні методи дослідження (аналіз крові й сечі, гістологічна діагностика).

Успіх лікування дітей з різними вадами розвитку й захворюваннями в дитячій хірургії багато в чому залежить від правильної та своєчасної діагностики, а також від вчасно проведеного комплексу лікувальних заходів.

Плановий огляд дитячого хірурга

Відкрити Згорнути down

Лікарі

Є підозри на розвиток хірургічної хвороби у дитини? Не відкладайте, телефонуйте за телефонами, вказаними на сайті. Дитячий хірург м. Київ в клініці МЕДІКОМ надасть допомогу вашій дитині в будь-який час.

comment 9
Моцна Наталія Олександрівна
Дитячий лікар-уролог вищої категорії
comment 12
Новіков Сергій Анатолійович
Дитячий лікар-хірург вищої категорії
comment 8
Приходько Олександр Сергійович
Дитячий лікар-хірург першої категорії
comment 4
Симулик Євген Володимирович
Пластичний хірург вищої кваліфікаційної категорії, судинний хірург, к.м.н.
comment 15
Христенко Юрій Олексійович
Лікар ортопед-травматолог, дитячий хірург

Ціна прийому дитячого хірурга

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
Більше Згорнути down
Діагностика
177. Ультразвукове дослідження органів мошонки

650 грн

Більше Згорнути down
173. Ультразвукове дослідження м'яких тканин

600 грн

Опис

Дослідження на повністю цифровій УЗ-системі високого класу, виробник General Electric (США) з ексклюзивною технологією TruScan. Неперевершена якість зображення, розширені можливості обробки даних. Дослідження проводять досвідчені лікарі УЗ-діагностики першої і вищої категорії.

Більше Згорнути down
178. Ультразвукове дослідження пілоричного відділу шлунка

650 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
Аналізи
Операції
475. * Вартість операції 1 категорії складності

1400 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
Більше Згорнути down
815. Перев'язка

400 грн

Більше Згорнути down
Пов'язані послуги
Рентгенография для детей
Рентгенографія для дітей
Педиатр
Консультація педіатра
УЗИ детям
УЗД дітям
Неотложная помощь
Невідкладна допомога

Виїзд по Києву та районамВиїзд бригад невідкладної допомоги здійснюється по всіх районах Києва (Оболонь, Печерськ, Поділ, Святошин, Дарниця, Голосіївський, Шевченківський, Солом'янський, Дніпровський, Деснянський) та передмістя (Вишгород, Буча, Ірпінь, Бровари).

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

15.12.2022 20:10
Марченко Т.

Зверталися до дитячого хірурга з підозрою на фімоз у сина. Відбулися легкою стадією - вчасно прийшли на огляд. Лікар провів необхідну маніпуляцію, а також пояснив правила гігієнічного догляду після процедури, щоб забезпечити максимальний комфорт і швидше загоєння. Загалом я задоволений прийомом та можу сміливо рекомендувати Новікова Сергія Анатолійовича всім, хто шукає якісну медичну допомогу для своєї дитини. Лікар дуже уважний та доброзичливий!

26.06.2021 14:02
Сак Юлія

Потрібна була консультація дитячого хірурга (синочку 8 місяців), нас записали до Новікова Сергія Анатолійовича. Лікар дуже сподобався, одразу знайшов підхід до малюка, той навіть не налякався, хоча походи до районної поліклініки у нас завжди проходять зі сльозами... В цілому, консультація пройшла на найвищому рівні, відхилень у малого не виявили, але лікар нам детально пояснив, яким моментам приділяти більше уваги, щоб розвиток і далі проходив за планом. Клініка чудова, за потреби тепер будемо звертатися тільки сюди.

30.01.2020 10:39
Мар'яна Вікторівна

Якось ввечері син поскаржився на біль внизу живота, такий сильний, що він практично не міг рухатися... Ми з чоловіком дуже перелякалися, негайно викликали невідкладну допомогу із клініки Медіком, бо вона як раз не дуже далеко від нашого будинку знаходиться. Нас зустрів Рінзберг Борис Сергійович, після огляду і кількох аналізів стало зрозуміло, що це гострий апендицит. Хочу висловити величезну подяку лікарю, бо операція пройшла максимально якісно і без ускладнень! Тепер наш син почувається добре і все завдяки прекрасним спеціалістам клініки!

13.04.2019 19:24
Анатолий

Клиника “Медиком” рекомендована нашими хорошими друзьями, были на приёме у Христенко Юрия Александровича с сыном 4 месяца. Врач в городской поликлинике до этого сказал, что у малыша проблемы с тазобедренным суставом и нужна срочно шина Фрейка. Но детский хирург из “Медикома” всё нам доступно объяснил, снял этот диагноз. Ребёнок здоров. Дал рекомендации плавать, делать гимнастику. Все "проблемы" надуманные, а сын всего лишь эмоциональный и торопливый, что является причиной периодического мышечного напряжения. Врач профессионал своего дела и вызывает доверие и уверенность в своих действиях и словах. Спасибо большое буду рекомендовать, так как в этой клинике лучшие хирурги Киева!

28.02.2019 17:30
Валентина

Клиника Медиком расположенная на Оболони пр-т Героев Сталинграда, 6Д это наше лучшее решение. Клиника чистая, светлая с приветливым персоналом и прекрасным высококвалифицированным специалистом детским хирургом Новиковым Сергеем Анатольевичем. Очень внимательный, чуткий знающий доктор. Большое спасибо, побольше бы таких! Сразу выявил проблему, и назначил правильное лечение, благодаря чему, в короткий срок всё наладилось, хотя ситуация была не простая. Могу сказать, что в сравнении с гос. хирургией, платные хирургические услуги оказались более качественными. Ещё раз спасибо!

23.01.2019 15:55
Дарина

Я, если честно, очень довольна нашим визитом и тем, что мы решили записаться на прием к хирургу Давыдок Наталье Борисовне. Осмотр ребенку по времени она провела даже больше, чем планировалось. То есть она рассматривала все полностью по проблеме, а не только по ее профилю. Врач повела с нами конструктивную, исчерпывающую консультацию. Помимо всего прочего она дополнительно выявила такую проблему, которая не касалась ее специализации. Но она посоветовала, к какому специалисту нам следует обратиться. Мы, на самом деле, попали к ней от другого врача, нам есть с чем сравнить, и хочу сказать, что здесь просто "небо и земля". Наталья Борисовна очень корректный, открытый, общительный человек. Я очень рада, что мы именно к ней попали, она может и поддержать и успокоить, если нужно. Я считаю, что она действительно профессионал высокого класса в своей области и детская хирургия Киева в этой клинике одна из лучших, благодаря таким специалистам!

04.12.2018 20:52
Алина

К Христенко Юрию Алексеевичу я водила своего сына-подростка. Врача мы нашли в интернете по отзывам. Он наши ожидания полностью оправдал. Прием прошел хорошо, впечатления о докторе только положительные. Мы обратились с проблемой, с которой уже наблюдаемся некоторое время. Он провел осмотр, назначил анализы и поставил диагноз, скорректировал нам лечение. Назначил сыну комплекс физио процедур, курс массажа, лечебную гимнастику. Этот лечебный комплекс был рассчитан на три месяца. Потом мы пошли к доктору на повторный прием. Юрий Алексеевич хороший детский хирург. Он очень, приятный человек, располагает к себе.

26.10.2018 18:05
Тереза

Мне нужен был прием уролога просто в профилактических целях, чтобы показать сына и проверить, все ли в порядке. Обращались к доктору Моцной Наталие Александровне. Прием у этого специалиста мне очень понравился. Доктор аккуратно обращалась с моим мальчиком, провела осмотр бережно, внимательно. Она объяснил мне, что патологий нет. Я задала несколько вопросов урологу, которые меня интересовали. Наталия Александровна отзывчивый, доброжелательный доктор. У меня не осталось ни толики сомнений, что мы посетили квалифицированного уролога, которому можно доверять.

30.08.2018 22:25
Илья

Мы обратились в клинику МЕДИКОМ по рекомендации наших родственников к Христенко Юрию Алексеевичу. Консультация началась раньше назначенного времени. Я была с одиннадцатилетним ребенком. Доктор все рассказал и подсказал не только по поводу основного вопроса, но и проконсультировал по всем другим вопросам, которые волновали нас. Он провела осмотр, и назначил анализы и диагностику. Дал советы по поводу осанки и уроков. Объяснил, как делать уроки, чтобы не возникало проблем с позвоночником в будущем. Все комментарии и рекомендации доктора профессиональны и ценны, так как это не только какие - то лекарства, а упражнения и разные лайфхаки для домашнего применения. Врач высшей категории. Спокойно разговаривает с пациентами, располагает к себе. У меня сложилось хорошее впечатление о нем. Условия в кабинете были комфортными, как и в самой клинике. Благодаря курсу физиотерапии и тому, что сын придерживается рекомендаций по истечению месяца стали заметны первые результаты, к тому же при необходимости хирург на дом выезжает, иногда это очень выручает. Мы продолжим курс лечения у детского хирурга Христенко, ведь детская хирургия Киева имеет в наличии не так много высококлассных специалистов.

11.07.2018 21:17
Сура

Мы были на приеме не один раз, клиника Медиком наш фаворит на сегодняшний День. Поэтому когда у сына под кожей появились опухолевидное образование, мы сразу обратились к ним к Давыдок Наталье Борисовне. Назначения врач делает четкие, по делу. Знаем ее на протяжении полугода, так как обращались к ней со старшей дочкой (был вросший ноготь). Я обращалась к ней с 9-летним ребенком. Общий язык она с ним нашла. Контакт с детьми доктор находит. Мы были и с 6-летним ребенком, никаких проблем не было. На приеме доктор поставила предположительный диагноз и назначила дополнительное обследование, а также биопсия. Оно подтвердило первоначальные предположения. Врачом была назначена операция, а после - и послеоперационное лечение.

Показати ще 3

arrow

Всього 10 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down