exit
search serach
Консультація кардіолога в Києві
88. Консультація кардіолога
1170 грн.
Більше Згорнути down

Кардіологія Києва

Смертність від серцево-судинних захворювань займає 1 місце серед населення України. Багато людей недооцінюють, наскільки високий ризик розвитку серйозних ускладнень, таких як: інфаркт міокарда, інсульт - на тлі вчасно не виявленої і неконтрольованої артеріальної гіпертензії. Багато видів аритмій можуть призвести до серйозних тромбоемболічних ускладнень і інсультів. Кардіолог - це вузький фахівець, область діяльності якого - захворювання серця і судин: пороки серця (різної етіології), артеріальна гіпертензія, ішемічна хвороба серця, всі види аритмій, ускладнення після простудних захворювань - (міокардит гострі і підгострі), лікування серцевої недостатності і т.п.

Відкрити Згорнути down

Консультація кардіолога

Записатися на прийом до кардіолога варто, якщо:

 • Є підтверджені захворювання серця або судин.

Якщо у вас діагностовано захворювання серця і судин - ішемічна хвороба серця, артеріальна гіпертензія, напади аритмії різних видів тощо.

 • Є нестабільний емоційний стан.

У людей з дисфункцією вегетативної нервової системи можуть спостерігатися прояви, що нагадують артеріальну гіпертензію або стенокардію.  При цьому в серці та судинах ніяких органічних змін не буде.  Для верифікації та корекції цього стану потрібен кардіолог (Київ це чи будь-яке інше місто - не важливо).

 • Є зайва вага.

Надлишкова маса тіла в рази підвищує ризик розвитку ІХС і гіпертонії. Тому, тим, хто страждає ожирінням, обов'язково слід стежити за станом судин і серця.

 • Є захворювання ендокринної системи.

У людському організмі все взаємозв’язане. Тому, збої в одній системі спричиняють патологічні зміни в інший. При таких захворюваннях як цукровий діабет, а також хворобах щитоподібної та надниркової залоз, необхідна консультація кардіолога.

 • Якщо плануєте розпочати заняття спортом.

До занять спортом потрібно підходити відповідально. Оскільки, надмірні, не дозовані фізичні навантаження можуть стати причиною проблем зі здоров'ям, якщо тренуватися необдумано, не знаючи можливостей свого організму. Для того, щоб заняття спортом принесли користь, перш ніж приступити до них, рекомендується пройти обстеження.

 • Якщо ви досягли 40 років і дбаєте про своє здоров'я.

Після 40 років обов'язковим елементом щорічних профілактичних оглядів повинен стати огляд у компетентного лікаря-кардіолога.

Відкрити Згорнути down

Симптоми, при яких необхідно звернутися до лікаря-кардіолога

 1. Напади загрудинного болю, який носить стискаючий, гнітючий характер, з іррадіацією в шию, обидві руки або в ліву руку, ліву лопатку, нижню щелепу. Виникає біль, найчастіше, при фізичному навантаженні або при емоційному напруженні. Також, біль може виникнути через деякий час після вищеописаних станів.
 2. Задишка при навантаженні або в горизонтальному положенні, напади задишки в спокійному стані.
 3. Поява набряклості обличчя і ніг.
 4. Відчуття перебоїв у роботі серця, порушення ритму серцебиття, прискорення або уповільнення пульсу.
 5. Нестабільний артеріальний тиск зі схильністю до підвищення.
 6. Сильні головні болі в поєднанні з підвищенням артеріального тиску, нудотою, блювотою, порушенням зору.

результати ЕКГ
ЕхоКГ
Відкрити Згорнути down

Які захворювання лікує кардіолог?

Відкрити Згорнути down

Також лікарі-кардіологи нашої клініки проводять спостереження пацієнтів після інтервенційних втручань на коронарних судинах - стани після ангіопластики (стентування коронарних судин) і аорто-коронарного шунтування.

Відкрити Згорнути down
Кардіологія в Києві
Лікар-кардіолог в Києві

Методи діагностики у кардіології

У нашій клініці проводяться всі основні діагностичні дослідження, які припускає сучасна кардіологія в Києві.

 • Електрокардіографія.

Перевірений часом метод, що дозволяє оцінити частоту пульсу, роботу провідної системи серця, визначити наявність гострого або хронічного порушення кровопостачання міокарда.

 • Ультразвукова діагностика серця (ехокардіографія).

ЕхоКГ дає можливість оцінити роботу серця, його будову, анатомію великих судин, стан порожнин серця і клапанів, виміряти товщину стінок серця і скорочувальну здатність міокарда.

 • Холтерівське моніторування ЕКГ.

Метод, що дозволяє проаналізувати роботу серця в спокої і в навантаженні за добу або більше, за допомогою мікро-монітора, який реєструє ЕКГ.

 • Бездротовий холтер-моніторинг.

Бездротовий холтер MAWI дозволяє дистанційно фіксувати серцевий ритм протягом 3-5 діб у різних умовах активності/спокою.

 • Тредмил-діагностика з дозованим фізичним навантаженням.

Тест, який дозволяє оцінити стан серцево-судинної системи і її реакцію на фізичні навантаження.

 • Діагностика функцій зовнішнього дихання.

Необхідна для диференціальної діагностики захворювань на стику таких розділів медицини як кардіологія і пульмонологія.

 • Лабораторні методи.

У клініці МЕДІКОМ є своя лабораторія, в якій проводиться широкий спектр досліджень.

Відкрити Згорнути down
Консультація терапевта
Консультація терапевта
Холтер ЭКГ
Холтер ЕКГ
Кардиограмма
Електрокардіограма (ЕКГ)
Тредмил-тест
Тредміл-тест
Беспроводной холтер ЭКГ
Бездротовий холтер ЕКГ
УЗИ сердца
УЗД серця
Доплерографія судин голови та шиї
Доплерографія судин голови та шиї

Лікування серцево-судинних захворювань

У нашій клініці вам підберуть і призначать індивідуальне лікування, з метою стабілізації стану, профілактики можливих ускладнень і поліпшення якості життя.

Відкрити Згорнути down

Програми

Ми підтримуємо бажання наших пацієнтів вести здоровий і активний спосіб життя. З цією метою ми розробили спеціальну пропозицію для клієнтів, які займаються спортом або планують розпочати тренування:

Це комплексне обстеження органів серцево-судинної системи, яке дозволяє оцінити її стан і визначити адекватний рівень навантаження, щоб скласти безпечний ритм тренувань.

Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Що входить у консультацію кардіолога?

На первинному візиті кардіолог зазвичай визначає особливості стану пацієнта: вимірює АТ, пульс у спокої, прослуховує серцевий ритм, збирає анамнез, запитує про наявність та проявах симптомів. Після цього лікар призначає необхідну діагностику. Для профілактичного огляду, зазвичай, достатньо ЕКГ, яке проводиться зразу ж на прийомі. А за наявності скарг може бути призначено: ЕКГ, ЕхоКГ (УЗД серця), доплер судин, динамічне спостереження за тиском і серцевим ритмом (зокрема холтер-моніторинг), лабораторні аналізи. На повторній консультації лікар детально вивчає результати досліджень, призначає лікування та рекомендує корекцію способу життя та харчування (за потреби).

Які аналізи слід здати перед візитом до кардіолога?

Якщо ви вперше звертаєтеся до кардіолога, приходьте на консультацію без будь-яких досліджень, не варто проходити заздалегідь обстеження, рекомендовані вашим знайомим! Якщо ж у вас на руках є актуальна ЕКГ, результати лабораторних аналізів, знімки, висновки лікарів з інших клінік, пов'язані з кардіологічним напрямком, їх потрібно взяти на прийом. Додатково лікар може призначити біохімічний аналіз крові (зокрема ліпідограму, креатинін), УЗД серця, допплер тощо. Практично до кожного дослідження необхідна відповідна підготовка, яку кардіолог клініки обговорить з вами на прийомі.

Який аналіз крові показує проблеми з серцем?

Для оцінки серцевої функції лікарем можуть призначатися такі показники: NT-proBNP, коагулограма, D-димер, тропонін, КФК-МВ, ліпідний профіль, глікований гемоглобін тощо. Призначення необхідних аналізів, їх трактування, формулювання діагнозу та подальше лікування проводиться тільки лікарем, після комплексної оцінки стану та враховуючи індивідуальні особливості пацієнта.

Як відбувається прийом у кардіолога?

Прийом у лікаря-кардіолога може включати: огляд (лікар слухає серцевий ритм, вимірює артеріальний тиск, пульс тощо), збирання скарг та анамнезу шляхом опитування пацієнта, ознайомлення з наявною медичною документацією. У кабінеті кардіолога може бути зроблена ЕКГ. Далі лікар призначає додаткову діагностику, медикаментозну терапію (при необхідності), дає рекомендації щодо організації раціону, фізичної активності та способу життя. Прийом кардіолога може мати на меті як профілактику серцево-судинних захворювань, так і їх лікування.

Коли госпіталізують у кардіологію?

До кардіології можуть госпіталізувати для лікування серцево-судинного захворювання та його ускладнень, обстеження, профілактики. Здебільшого, це планова госпіталізація. Але також кардіологічні патології можуть вимагати екстреної госпіталізації до стаціонару та надання невідкладної допомоги. Госпіталізацію проводять при гіпертоніїІХСінфаркті, інфекційному ендокардиті, тромбоемболії легеневої артерії та інших станах, коли кардіолог або лікар невідкладної допомоги рекомендує лікування в умовах стаціонару.

Лікарі-кардіологи

Якщо ви перебуваєте в пошуках лікувального закладу, в якому пацієнтів приймає грамотний кардіолог, вам варто звернутися до підрозділів клініки МЕДИКОМ на Оболоні або Печерську. У стінах нашого медичного центру працюють досвідчені фахівці, які нададуть вам необхідну допомогу в ситуаціях будь-якої складності.

comment 11
Папуша Ірина Андріївна
Завідуюча терапевтичним відділенням, лікар-кардіолог першої категорії, терапевт вищої категорії
comment 22
Рудковська Наталія Миколаївна
Заступник медичного директора стаціонару, лікар-терапевт, кардіолог першої категорії
comment 4
Бортник Оксана Григорівна
Лікар-терапевт вищої категорії, лікар-кардіолог першої категорії
comment 8
Ваврук Ольга Анатоліївна
Лікар-кардіолог, лікар невідкладних станів
comment 10
Гиндич Павло Андрійович
Інтервенційний судинний хірург, інтервенційний кардіолог.
comment 19
Голод Андрій Григорович
Лікар-кардіолог вищої категорії, терапевт, к.м.н.
comment 9
Залізна Юлія Іванівна
Лікар-кардіолог вищої категорії, лікар функціональної діагностики, к.м.н.
comment 10
Лапшин Олекса Вікторович
Лікар-кардіолог, к.м.н.
comment 10
Мусіяка Юрій Вікторович
Лікар-кардіолог другої категорії, лікар-терапевт
comment 9
Оніщук Вероніка Вадимівна
Лікар-терапевт другої категорії, лікар-кардіолог другої категорії
comment 6
Парафейник Катерина Сергіївна
Лікар-кардіолог вищої категорії, лікар функціональної діагностики

Ціни на послуги кардіолога

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
3529. Консультація дитячого/ дорослого кардіохірурга

1500 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
Діагностика
122. Моніторинг артеріального тиску (1 доба)

1800 грн

Більше Згорнути down
3091. Моніторинг ЕКГ - холтерівське моніторування (1 доба) на дому в межах міста Києва

3000 грн

Більше Згорнути down
3092. Моніторинг ЕКГ - холтерівське моніторування (1 доба) на дому за межами міста Києва до 30 км

3600 грн

Більше Згорнути down
3435. Моніторинг ЕКГ – холтерівське моніторування (2 доби)

4200 грн

Більше Згорнути down
3186. Фрагментарне холтерівське моніторування ЕКГ (2-3 години)

1000 грн

Більше Згорнути down
139. Електрокардіографія (ЕКГ) з медикаментозною пробою

760 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
3371. Ехокардіографія (динамічне дослідження)

900 грн

Більше Згорнути down
3966. Електрокардіографія (ЕКГ) без опису

350 грн

Більше Згорнути down
4046. * Бездротове холтерівське моніторування ЕКГ (MAWI) 5 діб

5700 грн

Більше Згорнути down
4242. Ехокардіографія (включена вартість CD диска) для протокольних пацієнтів

1400 грн

Більше Згорнути down
4972. Ультразвукова доплерографія сонних та стегнових артерій (скринінг атеросклерозу)

950 грн

Більше Згорнути down
Аналізи
3106. Антитіла до фосфоліпідів IgМ

730 грн

Більше Згорнути down
3105. Антитіла до фосфоліпідів IgG

730 грн

Більше Згорнути down
5470. Дігоксин

550 грн

Більше Згорнути down
329. * Ангіотензинперетворюючий фермент (АПФ)

950 грн

Більше Згорнути down
Програми
5093. * Коронарографія «все включено»

15000 грн

Більше Згорнути down
5370. * Кардіологічний пакет (ЛДГ, КФК, АЛТ, АСТ, калій, натрій, СРБ, холестерин загальний, тригліцериди, ХЛПВЩ, ХЛННЩ, ХЛПОНЩ, коефіцієнт атерогенності) (Враховано знижку 20%)

2328 грн

Більше Згорнути down
5380. * Ліпідограма (холестерин загальний, тригліцериди, холестерин ЛПВЩ, холестерин ЛПНЩ, холестерин ЛПДНЩ, коефіцієнт атерогенності) (Враховано знижку 20%)

1112 грн

Більше Згорнути down
5379. * Ліпідограма розширена (холестерин загальний, тригліцериди, ХЛПВЩ, ХЛННЩ, ХЛПОНЩ, коефіцієнт атерогенності, аполіпопротеїн А, аполіпопротеїн В) (Враховано знижку 20%)

1528 грн

Більше Згорнути down
Операції
5090. * Стентування коронарної артерії (КА) з урахуванням 1 стент-системи

60000 грн

Більше Згорнути down
5091. * Стентування коронарних артерій (КА) з урахуванням 2 стент-систем

88000 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
5097. * Пункція та катетеризація артерії

540 грн

Більше Згорнути down
5427. * Ехокардіографія черезстравохідна в умовах стаціонару

3000 грн

Більше Згорнути down
Послуги
4059. * Стаціонарне лікування в дорослій одномісній терапевтичній палаті з триразовим лікувальним харчуванням (1 доба)

7100 грн

Більше Згорнути down

Виїзд по Києву та районамВиїзд бригад невідкладної допомоги здійснюється по всіх районах Києва (Оболонь, Печерськ, Поділ, Святошин, Дарниця, Голосіївський, Шевченківський, Солом'янський, Дніпровський, Деснянський) та передмістя (Вишгород, Буча, Ірпінь, Бровари).

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

17.07.2023 11:17
Володимир Куковський

Дякую співробітникам Медікому за їх труд. Особлива вдячність - кардіологу Алексєєнко Олені Іванівні! Професіоналізм, інтуїція і чуйність до пацієнтів таких лікарів як Олена Іванівна формують високий авторитет клініки Медіком.

03.03.2023 09:14
Емілія Володимирівна

Випадково потрапила до Ваврук Ольги Анатоліївни. Випадково тому що звернулась до клініки без запису, була поруч - стало зле, а ця лікарка була якраз вільною. Мені сподобалось все на прийомі, досить ввічлива людина, одразу видно, що спеціаліст своєї справи. Дуже гарно пояснила моє самопочуття, надала першу допомогу, призначила обстеження - які до речі мені зробили тут же, бо вона пішла зі мною, призначила лікування. Після обстежень виявилось, що в мене дуже серйозні проблеми, про які я й не здогадувалась. Вдячна лікарці за своєчасну допомогу!

26.01.2023 14:28
Яковенко К. Г.

В клініці на Тютюнника дуже хороший персонал, доброзичливий. Мені все сподобалося. Від мене рекомендація знайомим!

09.12.2022 12:51
Александра

Всё понравилось!

23.11.2022 18:02
Роман Романович

Все чудово. Медіком перша клініка, в якій мені відповіли на всі запитання та провели повноцінну консультацію, а не так, для годиться. Велике дякую Олені Іванівні за професійну корекцію фізичних навантажень. Зараз дотримуюсь всіх її рекомендацій і почуваюся набагато краще.

12.09.2022 09:38
Josie

Андрей Григорьевич Голод действительно профессионально подходит к своей работе. Внимательный осмотр, опрос, никаких лишних назначений лекарств и кучи исследований, всё максимально четко, быстро с понятными комментариями. Был до этого у нескольких кардиологов, так сложилось такое впечатление, что их главная задача по отношению ко мне, как к пациенту, засыпать непонятными терминами и закормить лекарствами. Тут всего по минимуму, зато огромное количество полезных рекомендаций по образу жизни и быстрый эффект в лечении. Сейчас ещё прохожу терапию, но уже чувствую себя во сто крат лучше, что подтверждено не только моими субъективными ощущениями, но и результатами промежуточного обследования.

04.06.2022 16:22
Карасик Альбіна Миколаївна

Дякую! Консультація на найвищому рівні!

27.03.2022 20:11
Юліана Макарова

Восени проходила лікування у лікарки Залізної. Дуже гарна людина, професійний та кваліфікований лікар. Мені вона дуже сподобалася. Дала дуже повні відповіді на мої запитання та рекомендації. Дякую!

30.11.2021 17:13
Даніл Г.

Консультація пройшла вчасно, без затримок. Лікар все пояснив.

21.06.2021 23:04
Denis

Лікарем задоволен, а ось паркуватися біля клініки не айс... а ще прийом затримали на 10 хвилин... Але треба сказати, що про це попередили ще на рецепції, а лікар перепросив. Сподобалось, що всі були ввічливі.

14.10.2020 12:47
Русана Андріївна Юрковська

Високі ціни на послуги, але лікарі тут професійні, а ще дуже зручно, що усе можна зробити в одному місці (обстеженні, аналізи...). Я впоралася за 2 години. Багато не призначають, тільки те, що справді необхідне. Тому, якщо порахувати середній цінник, вийде, що лікування обійшлося мені дешевше ніж в більш дешевшій лікарні рік тому...

18.05.2019 17:40
Ирма

Беличенко Елена Александровна просто великолепный специалист. Я определенно оцениваю качество ее работы на пятерку. Я сама не была на приеме, пациентом была моя мама. Но дело в том, что раньше я сама лично записывала ее ко многим врачам, но такого впечатления у нее не оставалось. Мама осталась, полностью удовлетворена консультацией и обязательно пойдет еще к ней. Врач ей на данный момент помог: назначила лечение, и направила на дополнительное обследование. Отношение у доктора, да и у всего персонала в целом было довольно внимательным. Врач маму хорошо выслушала, все ей разъяснила, ответила на ее вопросы. Мы считаем, что Елена Александровна профессионал высокого уровня с широким уровнем кругозора и большим уровнем знаний. Моя мама на все сто процентов обязательно продолжит у нее наблюдаться.

18.04.2019 19:50
Сара

При посещении терапевта, мне назначили электрокардиограмму. Где сделать ЭКГ даже вопросов не возникало, конечно же, это клиника Медиком. По результатам процедуры (тахикардия) дали направление на УЗИ сердца. Голод Андрей Григорьевич сказал, что данный анализ простой и абсолютно безопасный. Так и оказалось. Мне делали трехмерное УЗИ, так как оно более современно и дает больше информации. Никакой предварительной подготовки к УЗИ не нужно. Никакого дискомфорта, исследование безболезненное. На мониторе врач видел мое сердце и мог оценить его работу. Длилась процедура примерно 20 минут. Я немного переживала за результаты УЗИ, однако доктор сказал, что есть лишь небольшие отклонения и лечение, назначенное моим терапевтом, правильное, нужно его продолжать, а эхокардиографию желательно делать ежегодно. Обращалась я по адресу Печерск ул. Анри Барбюса, 37/1. Огромное спасибо Андрею Григорьевичу это врач, который не просто провел процедуру, а все объяснил, успокоил! С такими врачами кардиология в Киеве вызывает доверие.

22.03.2019 15:45
Светлана

Клиника Медиком это клиника с грамотными специалистами современным оборудованием. Кардиолог-узист Беличенко Елена Александровна назначает УЗИ сердца мне периодически. Начались мои походы к врачу после родов. После окончания процедуры меня не выставляют в коридор, а просят подождать прямо в кабинете, пока идет описание результатов. К большим плюсам отношу квалификацию врача. Елена Александровна, не только прекрасный узист, но и очень грамотный кардиолог. Рекомендую.

01.02.2019 20:10
Николай

Андрей Григорьевич - внимательный доктор. Он отвечает на все вопросы. Не назначает лишние анализы. Объяснил мне все достаточно подробно. Вовремя начал консультацию. Проводили много анализов и диагностику. Дал рекомендации. Идет пятый день и мне уже получше. Буду продолжать лечиться. Обращусь снова при необходимости. Именно благодаря Голоду Андрею Григорьевичу я убедился, что кардиология в Киеве находится на очень высоком уровне!

28.12.2018 13:40
Тихон

Касьяненко Татьяна Владимировна - очень приятная женщина и самый компетентный кардиолог из всех, с кем довелось сталкиваться за последние 5 лет. Именно она заподозрила у меня атеросклероз сосудов сердца и после обследования направила на коронарографию, во время которой мне сразу сделали стентирование. И теперь я себя чувствую намного лучше. У Татьяны Владимировны продолжаю наблюдаться, она мне корректирует дозы препаратов, регулярно направляет на кардиограмму и УЗИ сердца цена, которого в этой клинике не завышена в отличие от других Киевских частных центров. Если бы не доктор, для меня давным-давно всё закончилось бы плачевно. Рад, что кардиология в Киеве представлена такими высококлассными специалистами

10.11.2018 17:55
Руслана

Не знала где сделать УЗИ сердца, и один коллега подсказал про клинику Медиком. Процедуру проводила врач-кардиолог, узист Беличенко Елена Александровна. Доктор сразу меня приняла, без задержек. Грамотно подошла к решению моей проблемы. Назначила мне лечение, и оно мне уже помогает. Считаю, что она отличный профессионал. Хорошо знает свое дело. Теперь я буду только к ней обращаться.

30.09.2018 21:35
Антон

Хочу поблагодарить доктора-кардиолога Лурину Наталью Анатольевну за помощь моей матери. Она у меня женщина в преклонном возрасте, проблем со здоровьем не оберешься. Врачи попадаются разные, но вот с лечащим кардиологом однозначно повезло. Мама наблюдается у Натальи Анатольевны постоянно. Доктор всегда вежлива, внимательна, бдительно относится. Все ее назначения всегда точно в цель, лечение не шаблонное, а с индивидуальным подходом. Такого доктора можно и нужно рекомендовать, я уверен.

07.08.2018 22:32
Мелиса

С кардиологом Касьяненко Татьяной Владимировной у нас сложилось продуктивное общение, она мне понравилась с первого приема. Сразу взялась за дело грамотно, провела полноценную диагностику, выявила мои проблемы во всей красе. Доктор прописала мне хорошие, современные препараты для поддержания артериального давления и для укрепления сердца. Как начала их принимать, стала чувствовать себя заметно лучше. Спасибо! Всем ее готова рекомендовать.

19.07.2018 20:50
Валера

Клиника Медиком одна из немногих в Киеве, где кроме сервиса и оборудования, существует высокопрофессиональное умение общаться с пациентами. На приеме у врача Голода Андрея Григорьевича возникает ощущение защищенности, хотя начинали мы, когда я решился на такое нововведение, как консультация кардиолога онлайн. Рекомендую и врача и клинику.

08.06.2018 22:20
Регина

Обратилась в Медиком, так как назначил мне кардиолог УЗИ сердца. Назначили мне ультразвуковое исследование после кардиограммы. Почему? Ну, что-то ему там кардиологу не очень понравилось. В итоге узист сказала, что всё нормально. В целом процедура безболезненна. Надо лежать, не двигаясь, я легла на кушетку, меня намазали гелем - ну, всё, как обычное УЗИ. Длится процедура не долго, минут 5-7. И тут же пишут заключение, говорят, все ли в порядке, у меня было все в норме. После кардиолог-узист Беличенко Елена Александровна проконсультировала меня. Все очень обстоятельно, по делу.

Показати ще 3

arrow

Всього 21 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down