exit
search serach
Приватний педіатр на Печерську в Києві
70. Консультація педіатра
950 грн.
Дитячий
Більше Згорнути down

Приватний педіатр на Печерську в Києві

Шукаєте приватного педіатра на Печерську в Києві? Зверніться в клініку МЕДІКОМ на вул. Василя Тютюнника 37/1. У нас працюють висококваліфіковані та досвідчені педіатри, яким можна довірити турботу про здоров'я дитини. 

По направленню педіатра можна здати необхідні аналізи або пройти обстеження день в день — без додаткового запису та очікування! У клініці на Печерську є необхідне обладнання, щоб провести точну діагностику та призначити ефективне лікування дітям від 0 до 18 років. 

Клініка розташована на території ЖК «Престиж Хол». Дитяче відділення має окремий вхід і рецепцію. Зони очікування та все приміщення клініки адаптовані під маленьких пацієнтів. Є кімната для годування, дитячі туалетні кімнати, пеленатори, кулери з чистою питною водою.

Запис на прийом до лікаря-педіатра здійснюється цілодобово за номерами контакт-центру. Клініка працює 7 днів на тиждень без вихідних. Ми легко підберемо зручний час для консультації педіатра в дитячій поліклініці на Печерську.

Відкрити Згорнути down

Прийом лікаря-педіатра на Печерську

Дитячий лікар — це фахівець широкого профілю, який забезпечує підтримку здоров'я дітей з раннього дитинства до повноліття. У разі виникнення будь-яких захворювань, патологій або відхилень у фізичному розвитку, педіатр повинен направити дитину на консультації до вузьких спеціалістів, призначити обстеження, щоб поставити точний діагноз і призначити ефективне лікування.

Але перш за все, дитячий лікар займається профілактикою захворювань, консультує і навчає батьків як зміцнити здоров'я дітей. Якщо дитина спостерігається педіатром в клініці МЕДІКОМ, наш лікар стежить за календарем профілактичних щеплень. Безпечна імунізація якісними вакцинами проводиться під його контролем. 

Відділення педіатрії клініки МЕДІКОМ на Печерську пропонує первинні та повторні консультації, пакетні програми спостереження дітей до року і старше, медогляди перед садком, школою, дитячим табором, надходженням в ВНЗ, вакцинацію. Педіатр в приватній клініці підбере лікування виходячи з індивідуальних особливостей організму вашої дитини. Нашим пацієнтам також доступна послуга «Виклик дитячого лікаря додому».

Педіатр на Печерську
Відкрити Згорнути down

За яких симптомах звертатися до педіатра

Огляд педіатра знадобиться в тому випадку, якщо у вашої дитини спостерігаються такі симптоми:

 • підвищення температури тіла;
 • порушення в роботі травлення;
 • підозри на відхилення у фізичному, психомоторному або інтелектуальному розвитку дитини;
 • дискомфорт і хворобливі відчуття в зоні голови, живота, в грудях або в суглобах;
 • симптоми алергічних або інфекційних захворювань - почервоніння очей, висипи на шкірі, кашель і т. д.
Відкрити Згорнути down

Перший візит до педіатра слід нанести, коли дитині виповниться 1 місяць, або раніше, якщо у дитини спостерігаються будь-які симптоми. Якщо малюк погано себе почуває, то краще викликати лікаря додому. Телефонуйте за номером контакт-центру клініки МЕДІКОМ в будь-який час, і оператори допоможуть організувати виклик лікаря з консультацією на дому в найближчий можливий час.

Лікарі-педіатри клініки МЕДІКОМ пройшли навчання по адаптивному медичному обслуговуванню дітей з розладами аутистичному спектру. У клініці створені умови для прийому, є тихі зони, де малюк зможе відчувати себе комфортно. Перед візитом до педіатра ми радимо батькам дітей з РАС попереджати про це операторів, щоб ми запланували додатковий час.

Ми можемо організувати прийом англомовного лікаря-педіатра в Києві (english speaking pediatrician) або забезпечити супровід перекладача на прийомі.

Відкрити Згорнути down

Діагностика захворювань у дітей

Консультація дитячого педіатра передбачає проведення таких заходів:

 • Вивчення історії хвороби дитини.
 • Пальпація.
 • Знайомство з дитиною - щоб подальша бесіда була довірчою.
 • Огляд слизових ротоглотки за допомогою одноразового шпателя.
 • Візуальний огляд, під час якого можуть бути виявлені інші симптоми захворювання.
 • Прослуховування за допомогою стетоскопа (аускультація).
 • Опитування дитини на предмет скарг (якщо дитина в силу віку або інших факторів не в змозі відповісти, то приватний педіатр опитує його батьків).
 • Вимірювання температури тіла, АТ, пульсу.
Відкрити Згорнути down

У послуги лікаря-педіатра входить: формування висновку з діагнозом, призначення лікування та рекомендацій по режиму. Також може бути видано направлення на проведення додаткових консультацій і діагностичних досліджень (лабораторних аналізів, УЗД, ЕКГ, ЕЕГ, ЕхоКГ, рентген). 

Педіатр залишається на зв'язку з батьками, щоб дізнатися про самопочуття дитини або відкоригувати призначене лікування, опираючись на отримані результати діагностики.

Педіатр
Відкрити Згорнути down

Лікування дитячих захворювань на Печерську

Педіатрія клініки МЕДІКОМ включає в себе такі напрямки:

 • Профілактичне.
  Профілактичні огляди, вакцинація дітей та їх диспансеризація.
 • Клінічне.
  Комплексна діагностика та лікування дитини, реабілітація дітей після перенесеної хвороби.
 • Соціальне.
  Консультації педіатра з питань раціону та режиму дитини, впливу різних чинників на його здоров'я та розвиток, загальні рекомендації щодо запобігання хвороб, до яких діти особливо уразливі.
 • Неонатологія.
  Розвиток, захворювання та спостереження за розвитком новонароджених. 

Лікар-педіатр проводить діагностику та лікування багатьох захворювань, серед яких можна виділити:

 • ГРВІ, грип
 • Вітрянку
 • Цукровий діабет
 • Атопічний дерматит
 • Кір
 • Бронхіт
 • Анемію
 • Краснуху
 • Скарлатину
 • Бронхіальну астму
 • Різні кишкові інфекції та ін.
Відкрити Згорнути down

Крім комплексного обстеження дитини та лікування вищевказаних захворювань, педіатр на Печерську може:

 • вивчити особливості поведінки дитини та зробити висновок про те, чи є це віковою нормою, або ж це відхилення;
 • дати рекомендації по харчуванню дитини, керуючись його станом здоров'я та фізіологічними особливостями;
 • скласти індивідуальний графік вакцинації;
 • провести огляд перед плановою вакцинацією;
 • оформити потрібну документацію, наприклад: довідку від педіатра про стан здоров'я дитини, довідку про факт непрацездатності, викликаної необхідністю догляду за хворою дитиною, довідку в басейн, в табір або спортивну секцію;
 • надати допомогу в реабілітації дитини, якщо вона знадобиться після перенесеного їм захворювання.
Відкрити Згорнути down

Як записатися до приватного педіатра в МЕДІКОМ на Печерську

Щоб записатися на прийом до дитячого лікаря на Печерську, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті нашої клініки або залиште свої контакти в формі зворотного зв'язку. Наш фахівець зв'яжеться з вами в телефонному режимі та відповість на всі ваші запитання. Приватний педіатр на Печерську веде прийом пацієнтів щодня. Актуальний графік роботи дитячої поліклініки опублікований на сайті в розділі «Контакти».

Якщо вас цікавить вартість консультації педіатра — з цінами на послуги дитячої поліклініки можна ознайомитися на сайті в розділі «Ціни». Тут також вказані розцінки на програмний супровід пацієнтів за різними напрямками.

Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Коли відбувається перший прийом педіатра для новонародженого?

Перший патронаж новонародженого краще провести одразу після виписки малюка додому з пологового будинку. Неонатолога можна запросити додому або привезти дитину до клініки. Дитячий лікар оглядає дитину щомісяця. При цьому малюка зважують, вимірюють зріст, спостерігають за розвитком, призначають планові щеплення.

Що дивиться педіатр в перший місяць?

У перший місяць після народження дитини лікар-педіатр вимірює окружність (обсяг) грудей та голови, розміри джерельця, довжину тіла. Лікар дивиться: скільки дитина набрала за місяць у вазі, оцінює чи є дефіцит у харчуванні. Педіатр оглядає місце щеплення БЦЖ, вирішує, чи можна вакцинувати малюка від гепатиту В. Педіатр може направити дитину на огляд до ортопеда, невролога, призначити нейросонографію.

Як отримати довідку від педіатра для школи?

Для того, щоб отримати довідку для оформлення до школи малечі, необхідно звернутися до клініки для проходження медичного профілактичного огляду. Записатися на консультацію до педіатра можна, зателефонувавши по одному з номерів, вказаних на сайті клініки, або оформивши заявку на зворотній зв’язок.
Відкрити Згорнути down

Лікарі 

У відділенні педіатрії на Печерську прийом ведуть кваліфіковані педіатри вищої та першої категорії й неонатолог. При необхідності у нас же можна пройти консультацію більш вузьких фахівців: дитячого імунолога, дитячого невролога, пульмонолога, дерматолога, дитячого гастроентеролога, підліткового гінеколога, інфекціоніста, офтальмолога. Багато лікарів нашої клініки є учасниками Асоціації педіатрів України та міжнародних професійних співтовариств. Якщо ви проживаєте не в центрі Києва, ви можете звернутися до приватного педіатра на Оболоні.

comment 19
Волова Катерина Федорівна
Завідуюча педіатричним відділенням на Печерську, лікар-педіатр вищої категорії
comment 3
Перепечаєнко Марина Дмитрівна
Дитячий невролог вищої категорії, лікар-педіатр першої категорії
comment 56
Серга Олена Миколаївна
Лікар педіатр-неонатолог вищої категорії
comment 5
Бондаренко Марія Сергіївна
Лікар-педіатр, консультант з грудного вигодовування
comment 2
Бурчак Олена Костянтинівна
Лікар-педіатр першої категорії, дитячий гастроентеролог
comment 12
Лисенко Олена В'ячеславівна
Лікар педіатр-неонатолог першої категорії

Вартість послуг лікаря-педіатра

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
1. * Консультація лікаря спеціалізованого медичного закладу

1740 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
Дитячий

950 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
784. Консультація педіатра на дому 2(3)-х дітей в межах м.Києва (1 дитину)
Дитячий

1300 грн

Більше Згорнути down
4853. Консультація педіатра повторна

750 грн

Більше Згорнути down
4856. Консультація педіатра, неонатолога Лисенко О.В. повторна
Дитячий

900 грн

Більше Згорнути down
4858. Консультація педіатра експерта Серга О.М. повторна
Дитячий

900 грн

Більше Згорнути down
4863. Консультація провідного педіатра на дому в межах міста Києва
Дитячий

2400 грн

Більше Згорнути down
4864. Консультація провідного педіатра на дому за межами міста Києва до 30 км
Дитячий

3000 грн

Більше Згорнути down
4865. Консультація провідного педіатра на дому за межами Києва понад 30 км
Дитячий

3400 грн

Більше Згорнути down
4866. Консультація провідного педіатра на дому 2 (3) -х дітей в межах міста Києва (за 1 дитину)

1500 грн

Більше Згорнути down
4867. Консультація провідного педіатра 2 (3) -х дітей на дому за межами міста Києва до 30 км (за 1 дитину)
Дитячий

1800 грн

Більше Згорнути down
4868. Консультація провідного педіатра 2 (3) -х дітей на дому за межами міста Києва понад 30 км (за 1 дитину)
Дитячий

2000 грн

Більше Згорнути down
5011. Консультація педіатра з пакету спостереження дитини
Дитячий

950 грн

Більше Згорнути down
Діагностика
3046. * Визначення антигену стрептококів групи А

270 грн

Більше Згорнути down
Аналізи
298. Комплексне дослідження мікрофлори кишечника на баканалізаторе (аналіз калу на дисбактеріоз)

1150 грн

Більше Згорнути down
299. Бактеріологічне дослідження зів, ніс (2 локалізації) на баканалізаторе. Антибіотикограмою і антимікотикограма. 2 локалізації

1770 грн

Більше Згорнути down
3938. * Коронавірусна інфекція SARS-CoV-2, метод ПЛР, якісне визначення

1050 грн

Більше Згорнути down
3947. * Коронавірусна інфекція, SARS-CoV-2, антитіла IgG, метод ІФА на виїзді, кров

1350 грн

Більше Згорнути down
3950. Бактеріологічне дослідження на стрептококи групи В (Streptococcus agalactiae). антибіотикограмою
Дитячий

590 грн

Більше Згорнути down
Програми
738. * Програма консультацій та досліджень "Дитина до року - домашнє спостереження"
Дитячий

26768 грн

Більше Згорнути down
740. * Програма консультацій та досліджень "Дитина до року - домашнє спостереження за містом до 30 км"
Дитячий

31504 грн

Більше Згорнути down
743. * Програма консультацій та досліджень "Дитина до року - домашнє спостереження за містом понад 30 км"
Дитячий

30864 грн

Більше Згорнути down
748. * Програма консультацій та досліджень "Спостереження дитини від 1-го до 2-х років" (в межах міста)
Дитячий

20488 грн

Більше Згорнути down
749. * Програма консультацій та досліджень "Спостереження дитини від 1-го до 2-х років" (за межами міста)
Дитячий

23144 грн

Більше Згорнути down
750. * Програма консультацій та досліджень "Привіт садочок"
Дитячий

7072 грн

Більше Згорнути down
1381. * Програма консультацій та досліджень "Спостереження дитини від 2-х до 3-х років" (в межах міста)"

18968 грн

Більше Згорнути down
1877. * Програма консультацій та досліджень "Дитина до року - домашнє спостереження" (Серга О.М.)

34024 грн

Більше Згорнути down
1878. * Програма консультацій та досліджень "Дитина до року - домашнє спостереження за містом до 30 км" (Серга О.М.)

37864 грн

Більше Згорнути down
1879. * Програма консультацій та досліджень "Дитина до року - домашнє спостереження за містом понад 30 км" (Серга О.М.)

40424 грн

Більше Згорнути down
1880. * Програма консультацій та досліджень "Дитина до року - спостереження в клініці" (Серга О.М.)

17464 грн

Більше Згорнути down
1917. * Програма консультацій та досліджень "Спостереження дитини від 1-го до 2-х років" Серга О.М. (в межах міста)
Дитячий

24064 грн

Більше Згорнути down
745. * Програма консультацій та досліджень "Дитина до року - спостереження в клініці"

16504 грн

Більше Згорнути down
3514. * Програма консультацій та досліджень " Спостереження дитини від 2-х до 3-х років за містом до 30 км "

20744 грн

Більше Згорнути down
3744. * Програма "Консультацій та досліджень " Школяр "
Дитячий

4704 грн

Більше Згорнути down
3884. * Програма досліджень та маніпуляцій "Спостереження дитини від 1 року до 2-х років" Серга О.М. (За межами міста Києва до 30 км)
Дитячий

24624 грн

Більше Згорнути down
5014. Консультація педіатра на дому в межах м.Києва з пакету спостереження дитини
Дитячий

1960 грн

Більше Згорнути down
5016. Консультація провідного педіатра в клініці з пакету спостереження дитини
Дитячий

1100 грн

Більше Згорнути down
5017. Консультація провідного педіатра на дому в межах міста Києва з пакету спостереження дитини
Дитячий

2400 грн

Більше Згорнути down
5018. Консультація провідного педіатра на дому за межами міста Києва до 30 км з пакету спостереження дитини
Дитячий

3000 грн

Більше Згорнути down
5019. Консультація провідного педіатра на дому за межами міста Києва понад 30 км з пакету спостереження дитини
Дитячий

3400 грн

Більше Згорнути down
5020. Консультація педіатра на дому за межами міста Києва до 30 км з пакету спостереження дитини
Дитячий

2700 грн

Більше Згорнути down
5041. * Програма консультацій та дослідження "Дитина до року - домашнє спостереження"(провідний педіатр)

30184 грн

Більше Згорнути down
5050. * Програма консультацій та досліджень "Спостереження дитини від 1-го до 2-х років" в межах міста (провідний педіатр)
Дитячий

22944 грн

Більше Згорнути down
5051. * Програма консультацій та досліджень "Дитина до року - спостереження в клініці" (провідний педіатр)
Дитячий

17464 грн

Більше Згорнути down
Пов'язані послуги
Вакцинация детей
Вакцинація дітей
Лабораторная диагностика детей
Лабораторна діагностика дітей
Программы наблюдения детей
Програми спостереження дітей
Осмотр в школу и детский сад
Огляд в школу та дитячий садок
Пакет "Безопасный спорт для детей"
Пакет "Безпечний спорт для дітей"
Программы наблюдения детей до года
Програми спостереження дітей до року
Дитяча невідкладна допомога
Дитяча невідкладна допомога

Вiдгуки

30.09.2021 18:19
Оксана

Після реформи в охороні здоров'я я в державні клініки ні ногою, тим більше з дитиною. Помоталися, наслухалися невдоволень, таке відчуття, що не в лікарню приходиш, а до лікарів додому. Тому і вирішили з чоловіком підібрати приватну клініку в надії, що хоч у них буде порядок. Скажу чесно, вибирали ретельно та довго. Зупинилися на цій і зовсім не шкодуємо. Спостерігаємося у лікаря Марунчин Т.А. Педіатр мене повністю влаштовує. Завжди спокійна та врівноважена. Ніяких проблем з тим, щоб здати аналізи або провести будь-які процедури - все в одній будівлі, що дуже зручно. Щодо цінової політики - в даній клініці теж все прийнятно та доступно. Вибором ми залишилися дуже задоволені.

23.08.2021 11:50
Анна Биличенко

От посещения клиники остались только положительные эмоции. Сейчас с прививками непонятно что происходит, хотелось проверить, все ли мы сделали, и если нет - сделать нормальную вакцину. Моему сыну 5 лет и в больницу он идет с большой неохотой (есть печальный опыт). А здесь педиатр Машуренко Е.Ю. как-то сразу нашла к нему подход, и осмотр, и сама консультация прошли хорошо. Мне очень понравилось. Все, что хотела выяснить - узнала (даже больше). Рада, что постепенно мы все-таки избавляемся от "совковости".

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down