exit
search serach
Харлап Игорь Васильевич
comment 26

Харлап Ігор Васильович

Лікар-невролог, вертебролог, мануальний терапевт вищої категорії, рефлексотерапевт вищої категорії

записатися на прийом

Сертифікати

Досягнення

2001 р. – патент на корисну модель «Пристрій для біорезонансної терапії».

 

Освіта

 • 1978-1984 рр. - Донецький національний медичний університет (ДонМУ) ім. М. Горького, спеціальність «Лікувальна справа».
 • 2006 р. - «Мануальна терапія», Харківська медична академія післядипломної освіти.
 • 2015 р. - «Ін'єкційна методика біопунктури. Оптимізація схем лікування захворювань опорно-рухового апарату препаратами компанії Хеель», Українська академія біологічної медицини, м. Київ.
 • 2015 р. - майстер-клас «Локально-ін'єкційна терапія при захворюваннях опорно-рухового апарату», ТОВ «Ревмоцентр», м. Київ.
 • 2015 р. - «Мультітейпінг у фізичній реабілітації дорослих і дітей», Школа відновлювальної та спортивної медицини «Реабилитолог», м. Київ.
 • 2016 р. - «Манульна терапія опорно-рухового апарату. М'які техніки», Асоціація народної мануальної терапії, м. Київ.
 • 2017 р. - «М'які техніки мануальної терапії соматичних дисфункцій», Національна медична академія ім. П. Л. Шупика, м. Київ.
 • 2017 р. - семінар з акупунктури «Метод Балансу 1, 2, 3», Ізраїльський центр акупунктури Річарда Тана, м. Київ.
 • 2017 р. - науково-практична конференція «БОТОКС» – золотий стандарт ботулінотерапії.»
 • 2018 р. - «Мобілізаційно-маніпуляційні техніки класичної мануальної терапії хребта і суглобів», Українська асоціація остеопатичних та хіропрактичних мануальних терапевтів, м. Київ.
 • 2019 р. - семінар «Болі в попереку Вісцеральні та міофасціальні причини та техніки їх усунення», м. Київ.
 • 2019 р. - навчання із застосування «Високо інтенсивна лазеротерапія ударно-хвильова терапія» BTL-Україна.
 • 2021 р. - симуляційний тренінг «Плазмотерапія в неврології та ортопедії».
 • 2021 р. - семінар «Компресійні синдроми поперекового відділу хребта.» Академія медичної кінезіології та мануальної терапії Л. Ф. Васильєвої.
 • «Реабілітація захворювань нервової системи із застосуванням мануальної терапії та електростимуляції», Київський інститут удосконалення лікарів.
 • «Актуальні питання вертеброгенних захворювань нервової системи», Український інститут удосконалення лікарів, м. Харків.
 • «Мануальна терапія вертеброгенних захворювань нервової системи», Донецький державний медичний інститут.
 • 2023 р. - PRP терапія захворювань і травм опорно-рухового апарату, Асоціація спортивної медицини України. 
 • 2023 р. - практичний курс «Серцево-легенева реанімація» за програмою, що базується на матеріалах Advanced Life Support (ALS) і Advanced Cardiovascular Life Support (ACLS).
 • 2023 р. - навчання по використанню препаратів фірми "Guna" на базі відділення реабілітації "Інститута травматології та ортопедії НАМН".
 

Учасник професійних співтовариств

 • Асоціація неврологів України.
 • Всеукраїнська асоціація неврології й рефлексотерапії.
 

Унікальна компетенція

 • Досвідчений невролог, який професійно володіє всіма видами неврологічних блокад, методами мануальної терапії та рефлексотерапії (китайської акупунктури - «метод балансу Річарда Тана» і ін.).
 • Лікар має багаторічний досвід надання спеціалізованої лікарської вертеброневрологічної допомоги на дому у пацієнтів (медикаментозні блокади, рефлексотерапія та ін.) хворим з гострим больовим синдромом внаслідок ускладнень остеохондрозу хребта при міжхребцевих грижах, радикулопатиях і ін.
 

Стратегія лікування

Індивідуальний комплексний підхід.

 

Процедури, що виконує лікар:

 • Блокади медикаментозні: всі види неврологічних блокад, включаючи корінцеву селективну і сакральну епідуральну, із застосуванням знеболюючих і протизапальних препаратів.
 • Мануальна терапія («м'які техніки») хребта: безболісне мануальное усунення функціональних блокад (підвивихів, зсувів хребців, випадінь дисків) в хребцевих рухових сегментах.
 • Голкорефлексотерапія (китайська акупунктура) застосовується як одна з найбільш популярних у всьому світі методик акупунктури при лікуванні хронічного болю: метод балансу Річарда Тана, при якому лікувальний ефект відчувається з першого сеансу; аурікулярна (пролонгована мікроіглотерапія) - постановка одноразових акупунктурних мікроголок на 1-2 тижні.
 • Рефлексотерапевтичний масаж: поєднане застосування прийомів класичного лікувального і баночного китайського масажу.
 • Медичне кінезіологічне тейпування: накладання за розробленими медичним методикам спеціальних бавовняних стрічок (тейпів), що не обмежують рух, які забезпечують адекватну роботу м'язів, поліпшення функції суглобів, зменшення болю, поліпшення крово- і лімфотоку. Тейпи можуть використовуватися протягом 5 днів, 24 години на добу, навіть у воді.
 • Фармакопунктура: введення лікарських препаратів протизапальної і знеболюючої дії в патологічно змінені хворі тканини (біопунктура по Керсшоту), в проекційні зони, метамерно пов'язаних з хворими тканинами (метамерна нейротерапія по Берсеньову), в точки акупунктури (гомеосиніатрія по Фразе і Бауеру).
 • PRP-терапія в травматології і ортопедії.
 • Використання препаратів фірми "Guna"(Італія), які містят колаген, при болях у спині, остеохондрозі, спондилоартрозі та інших вертеброневрологічних захворюваннях.
 

Захворювання, які лікує лікар:

 

Володіння іноземними мовами

Англійська.

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

09.07.2024 10:52
Вікторія Збойчик

Хочу подякувати Харлап Ігорю Васильовичу за приділену ним увагу у наданні допомоги і подальшому лікуванні мого чоловіка. Чуйність і людяність-це саме те на що розраховує пацієнт,а Ігор Васильович саме така людина. Працює за для допомоги пацієнту,фахівець своєї справи. Звернулись по рекомендації і рекомендуємо самі. Щиро дякуємо!!!

28.05.2024 20:23
Люда Трохименко

Ігор Васильович - людина з великої літери. Мені дуже імпонує його манера спілкування з пацієнтами - без жодних докорів, що ти щось робив не так як треба, тому й захворів. Натомість він до деталей пояснює суть лікування і профілактики.

31.03.2024 10:07
Ніна

Ніколи не думала, що в остеохондрозу бувають такі негативні прояви. Добре, що натрапила на такого спеціаліста, чия робота допомогла позбутися всіх симптомів. А їх у мене було не один і не два.

19.01.2024 17:50
Тарас

Звернувся з гострим болем у спині. Потрапив на прийом до цього лікаря-невролога. Хочу висловити йому величезну подяку за уважне ставлення. Лікування, яке він мені призначив допомогло відразу. Біль у спині вщухла. Ще порекомендував набір вправ для підтримки м'язів спини.

15.12.2023 17:49
Катерина С.

За цей час лікування відчуваю суттєве поліпшення та впевненість, що вибір лікаря був дуже і дуже вдалим.

10.11.2023 11:39
Роман

Рекомендую всім, хто шукає не лише високий професіоналізм, але і людяність у лікарі.

10.09.2023 14:27
Марина Феколкіна

Хочу дуже подякувати лікарю, Ігорю Васильовичу! Прийшла до лікаря з гострим болем у шиї, та постійним ниючим болем у спині протягом багатьох років. Я просто у захваті, за одну консультацію в мене пройшов не тільки гострий біль, але й той біль, що мучив мене протягом багатьох років. Лікар реально просто чарівник. Дуже уважний, спокійний, впевнений. Консультацію проводить дуже якісно та професійно. Я вважаю, що це професіонал з великої літери. Лікуватись у такого лікаря просто задоволення. Щиро дякую, Ігоре Васильовичу, ви найкращий!

21.07.2023 10:46
Надія Іванівна Крят

Ігор Васильович провів мені голкорефлексотерапію (китайську акупунктуру) для лікування хронічного болю у спині. Відчула полегшення вже після першого сеансу. Його методи та підхід - дуже ефективні. Дякую за допомогу у знятті болю і покращенні мого самопочуття!

31.05.2023 23:46
Лариса Балай

Я и моя семья неоднократно обращалась за помощью к Игорю Васильевичу. Это настоящий профессионал, гений своего дела. Чуткий, интеллигентный, умный, неоднократно приходил на помощь. Один из лучших врачей в Медикоме. Желаю Игорю Васильевичу и его семье здоровья, долгих лет, успехов! С огромным уважением к его таланту, Балай Лариса Алексеевна.

10.03.2023 11:08
Вікторія Михайлюк

Дуже вдячна лікарю за його професіоналізм і людські якості, приємна людина, яка задає багато питань, щоб зрозуміти проблему, пропонує декілька варіантів рішень, все пояснює і відноситься з обережністю до пацієнта. Виходиш щасливий і усміхнений, це дуже цінно))

04.02.2023 12:47
Золотова Лариса

От всей души благодарна доктору вертоброневрологу Харлапу И.В. за его профессионализм в лечении моего заболевания, за внимательное отношение к моим ощущениям и жалобам на боли в позвоночнике. Доктор обладает разными методиками лечения, пробует разные варианты лечения, о которых я смотрела в Ютубе. Большой опыт работы и разные ситуации, которых немало у любого лечащего врача,знание применения фармацевтических препаратов в комплексе помогает бороться с недугом.Несмотря на полную занятость,старается найти время и не отказывает в помощи. А также признательна сотрудникам колл-центра "Медиком" за поддержку и чуткое отношение при записи к докторам.

23.07.2022 18:53
Татьяна Клюшнева

Потрапила на прийом до лікаря по рекомендації. Дуже задоволена,що потрапила до Ігоря Васильовича. Лікар дійсно хороший спеціаліст і любить свою справу. До моєї проблеми він знайшов комплексний підхід. Лікар мене зустрів привітно,з усмішкою,поставив правильний діагноз,дав подальші рекомендації. На прийомі я дійсно відчула ту атмосферу де можна розслабитися і довірити своє здоров'я спеціалісту.Рекомендую лікаря своїм колегам і друзям.

21.06.2022 13:57
Алена

Хочу выразить слова благодарности Игорю Васильевичу за эффективное лечение, внимание, терпение по отношению ко мне. У меня был сложный случай с острыми болями, которые не давали спокойно жить. Игорь Васильевич индивидуально и тщательно подошел к моему случаю болезни, правильно поставил диагноз и назначил лечение. На протяжении лечения он подробно консультировал обо всех изменениях, проявлял заботу, что придавало мне уверенности в скорейшем выздоровлении. Он - настоящий профессионал. Рекомендую!

08.09.2021 20:56
Євсєєва Влада

Чудовий лікар! Велике дякую! Відчуття пацієнта, уважність до деталей, виключний професіоналізм, адекватні рекомендації.

28.08.2021 17:57
Вікторія

Потрапила на прийом до Ігоря Васильовича з мамою. Гострий біль у попереку унеможливлював рух і не давав жити повноцінним життям уже кілька тижнів. Була приємно вражена уважністю доктора, готовністю знайти першопричину та допомогти. В результаті був правильно встановленицй діагноз та надані подальші рекомендації. Мама зараз почувається добре і знову готова довіряти лікарям. Рекомендую Ігоря Васильовича своїм знайомим та друзям! Дякую!

16.04.2019 15:28
Роман

Я 6 месяцев хожу по врачам, много всего видел, есть возможность сравнить. Я за это все время не видел ни одного врача, который действительно хотел вылечить, хотел настолько как Игорь Харлап. Столько сил и времени сколько он потратил, нет слов чтобы сказать насколько я благодарен. Хочется пожелать всего всего всего хорошего ему. Огромное спасибо за все!!!

30.01.2019 15:28
Надія

Дуже дякую лікарю-неврологу, вертебрологу, мануальному терапевту вищої категорії Харлапу Ігорю Васильовичу за високу кваліфікацію, проявлений професіоналізм, багатий досвід, чуйність, гарний підхід до пацієнтів. Ігор Васильович - лікар від Бога, який володіє передовими методиками лікування. Правильно поставив мені діагноз і назначив ефективний курс лікування. Стан мого здоров'я відразу покращився. Всім рекомендую Медіком і лікаря Харлапа І.В. Ігорю Васильовичу, величезне Вам спасибі! Здоров'я і успіхів Вам!

21.10.2018 15:28
Евангелина

Очень профессиональный врач. Точно ставит диагноз и определяет самый эффективный метод лечения. Прекрасно выполняет фармакопунктуру - уже после первой процедуры ушла боль. Спасибо.

23.01.2018 15:28
Светлана

Очень хороший специалист, отнесся с пониманием,выслушал всю боль,приятно встретил и решил проблему,таких специалистов по пальцам можно собирать,рекомендую!)

29.09.2017 15:28
Ирина

Я выбирала врача очень тщательно, и скорее интуитивно. Пересмотрела многие клиники и многих врачей. Остановилась на Игоре Васильевиче.
И очень рада , что интуиция меня не подвела
Боль в тазобедренном суставе беспокоила меня давно-но не влияла на движение (до поры) Обратилась, когда уже стало тяжело ходить. На МРТ проблемы не было видно
И только благодаря таланту доктора, его внимательности(его пальцы нашли проблемные места) И уже после первой процедуры фармокопунктуры я ходила без болей в ноге.
Сейчас мое лечение еще продолжается. Мне импонирует, что Игорь Васильевич использует гомеопатию и рефлексотерапию. Потому что не хотела использовать химические медикаменты.
Приятно то, что доктор развивается, обучается, посещает медицинские конференции, а значит не стоит на месте. Он владеет самыми передовыми методами излечения своих пациентов
Благодарю Вас Игорь Васильевич. Буду рекомендовать Медиком и доктора
Харлап И .В.

10.02.2017 15:28
Александр

Моя история началась с неудачной попытки сдвинуть тумбочку.
Боль в спине, спазмы мышц проявились сразу, а вот понимание того, что надо делать, пришло не сразу.
Сначала самолечение, надежда, что пройдет само.
Потом походы по врачам, которые помогли знакомым, отчаяние из-за отсутствия улучшения.
И вдруг –удача! Через сайт Медиком я записался на прием к Игорю Васильевичу Харлан. Сразу почувствовал его желание помочь, его стремление вникнуть в проблемы именно моего варианта болезни.
Появилось доверие и улучшение после первых процедур.
Этот отзыв пишу через полтора месяца после приема, когда убедился, что мануальные приемы и рекомендуемые упражнения реально помогли избавиться от болей в спине.

26.10.2015 15:28
Омерович Т.Л.

Огромная благодарность доктору Харлап Игорю Васильевичу!

Відкрити Згорнути down
Харлап Игорь Васильевич
21.07.2015 15:28
Светлана

Спасибо, Игорь Васильевич, за ваш профессионализм, труд и безмерное внимание! Когда я заболела, я обращалась ко многим неврологам, но никто мне не мог помочь. Я уже не могла терпеть эти сильнейшие боли. Встреча с Вами - это мой шанс к выздоровлению. Уже после первой процедуры боли уменьшились, а после второй - я начала потихоньку ходить, а на четвертую процедуру я приехала сама на метро. Я желаю Вам успехов и спасибо Вам за то, что вы работаете на благо других людей!

26.04.2015 15:28
Яшина Лидия

Очень благодарна Игорю Васильевичу за оказанную профессиональную помощь и серьезный подход к моей непростой ситуации.
В связи со сколиозом 3-ей степени за весь период лечения показывалась более, чем 15 специалистам, но так тщательно, как Игорь Васильевич, мой позвоночник никто не изучал, это факт! Доктор Харлап не только провел курс качественных массажей, но ежедневно давал необходимые рекомендации и советы. На первом приеме прощупал каждый позвонок и мышцу, ранее меня и правда так никто не осматривал. По завершении курса почувствовала облегчение в позвоночнике, боли в пораженных сколиозом участках ушли, также Игорь Васильевич порекомендовал физ. упражнения, которые я могу выполнять самостоятельно дома.
Смело могу сказать, что это врач, которому стоит доверять, поэтому всем, у кого имеются какие-либо проблемы с позвоночником, советую идти к Игорю Васильевичу- он замечательный врач.

26.11.2014 15:28
Татьяна

Уже несколько лет мучаюсь болями в нижней части спины. И ни один специалист не смог определить истинную причину боли, до того момента пока я не попала к Игорю Васильевичу. Он внимательно выслушал, просмотрел снимки, провел осмотр и объяснил доходчивым языком, что все мои надуманные проблемы связанны с врожденными сколеотическими изменениями в осанке. И назначил курс лечения - мануальная терапия, иглоукалывание, гомеапатические препараты и др. Во время каждой процедуры Игорь Васильевич интересовался как организм реагирует на проводимые процедуры и каково общее самочувствие. То есть вместо того, чтобы получить очередные страхи преследующие посещения больниц я получила удовольствие от лечения и общения с замечательным специалистом. И результат лечения оказался на высоте. Я чувствую себя намного лучше ! После курса лечения и рекомендованных упражнений я знаю как справляться со своей проблемой. Большое спасибо Игорю Васильевичу! И конечно всему персоналу больницы за профессиональную работу и ту замечательную атмосферу которая ощутима сразу при входе.
С уважением ,Татьяна !

30.10.2014 15:28
Геллер Татьяна

Я обратилась к доктору Харлапу в период острого воспаления хронического заболевания. При помощи правильно подобранного лечения, была снята острая боль( блокады сделаны профессионально и аккуратно) , после этого, доктор приступил к комплексному лечению моего заболевания! Игорь Васильевич подробно и понятно объяснил алгоритм лечения, подобрал лекарства , применил свой опыт в рефлексотерапии! На все возникающие у меня вопросы я получила ясные и подробные ответы! Доктор Харлап не только профессионал, но и очень приятный и отзывчивый человек! Ну и главное - я чувствую себя гораздо лучше! Спасибо персоналу " Медикома" и Вам, Игорь Васильевич ! С уважением , Татьяна Геллер

Показати ще 3

arrow

Всього 26 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down