exit
search serach
Иммуноферментный анализ крови на коронавирус
3948. * Коронавірусна інфекція, SARS-CoV-2, антитіла IgG, метод ІФА, кров
450 грн.

Опис

Строк виконання - 2 робочі дні, контрагент - лабораторія ІМД. Біоматеріал: сироватка крові, пробірка біохімічна.

Більше Згорнути down

Імуноферментний аналіз крові на коронавірус (ІФА-тест) в Києві

Імуноферментний аналіз крові на коронавірус (англ. enzyme-linked immunosorbent assay, ELISA), або ІФА-тест – це сучасний метод діагностики коронавірусної інфекції, що дозволяє в короткі терміни та з високою точністю виявити хворих, а також тих, хто перехворів: визначити наявність в крові антитіл до COVID-19. Тест дозволяє визначити стадію інфікування, виявити пацієнтів з безсимптомним (прихованим) перебігом.

Відкрити Згорнути down

Коли потрібно проводити ІФА-тест на коронавірус?

Імуноферментний аналіз крові показаний при підозрі на наявність коронавіруса, для перевірки імунної реакції в динаміці у пацієнтів, які перенесли коронавірусну інфекцію, а також як додатковий метод діагностики до ПЛР. Аналіз на антитіла IgG до COVID-19 дозволяє перевірити наявність імунітету до коронавірусу та те, як довго він буде захищати від повторного зараження.

Показання до ІФА-тестування:

 • підозра на наявність коронавірусної інфекції;
 • уточнення діагнозу при хибно негативному результаті полімеразної ланцюгової реакції або на додаток до ПЛР-тесту при наявності респіраторних симптомів;
 • при госпіталізації для стаціонарного лікування/ операції;
 • оцінка рівня імунної відповіді організму при повторних тестуваннях;
 • оцінка рівня імунної відповіді організму після одужання (імунітет до повторного інфікування).

Імуноферментний аналіз крові дозволяє в короткі терміни отримати результат дослідження для підтвердження коронавірусної інфекції (час підготовки аналізу – 1 доба).

Відкрити Згорнути down

Симптоми, при яких слід провести ІФА-тест на SARS-CoV-2:

 • респіраторні симптоми;
 • сильна слабкість;
 • головний і м'язовий біль;
 • підвищення температури;
 • диспное;
 • кашель;
 • кон'юнктивіт;
 • втрата смаку;
 • зміна сприйняття запахів;
 • розлади травлення.
Відкрити Згорнути down

Кому не потрібно тестування на коронавірус?

У відповідь на потрапляння вірусу COVID-19 в організм виробляються два типи імуноглобулінів – IgM та IgG. При першій імунній реакції організму виробляються антитіла IgM. Трохи пізніше починається вироблення антитіл IgG. Саме вони вказують на імунітет, що формується в організмі. Максимальна кількість антитіл виробляється через 2 тижні після інфікування.

Якщо після ймовірного контакту з джерелом інфекції пройшло менше, ніж 7 днів, то імуноферментний аналіз на антитіла до COVID-19 проводити не рекомендовано, оскільки організм ще не виробив достатньої кількості імуноглобулінів, і результат може бути псевдонегативним.

Відкрити Згорнути down

Як проводять ІФА-тест на COVID-19?

Для проведення ІФА-тесту на антитіла до коронавірусу проводять забір крові. Процедуру проводять вранці натщесерце (через 6-8 годин після останнього прийому їжі), кров беруть з ліктьової вени в кількості 10-20 мл.

При проведенні тестування клініка використовує аналізатор імунологічний mini VIDAS, набір реагентів для визначення IgM, IgG до коронавірусу SARS-COV-2.

ІФА на COVID

Відкрити Згорнути down

Як підготуватися до здачі аналізу?

Підготовка до тесту на COVID включає прості правила, дотримання яких дасть змогу отримати достовірні результати.

Підготовка до ІФА-тестування:

 • за 24 години до дослідження відмовитися від вживання спиртовмісних напоїв;
 • уникати перед процедурою впливу ультрафіолету (відкритих сонячних променів);
 • відмовитися від прийому протимікробних і противірусних препаратів (під контролем лікаря);
 • уникати протягом доби важкої фізичної роботи, великих навантажень.
Відкрити Згорнути down

Який може бути результат і що робити в кожному випадку?

Імуноферментний аналіз на антитіла до SARS-COV-2 показує рівень вмісту в крові імуноглобулінів IgM і IgG. Залежно від їх рівня можна визначити імунний статус пацієнта і наявність антитіл до інфекції.

Розшифровка ІФА на коронавірус:

 • IgM <1, IgG <10 – людина не має антитіл до вірусу, необхідно дотримуватися підвищених запобіжних заходів;
 • IgM від 1 до 2, IgG <10 – результат сумнівний, можливо, що інфікування відбулося і захворювання протікає в безсимптомній формі, рекомендується обмежити контакти з оточуючими й через 7 днів провести повторний аналіз;
 • IgM> 2, IgG <10 – організм інфікований і людина несе загрозу зараження для оточуючих, важливо перебувати в режимі самоізоляції й під наглядом лікаря;
 • IgM> 2, IgG> 10 – в організмі присутні антитіла до вірусу, але інфікування може протікати у прихованій формі, важливо обмежити контакти з оточуючими, через тиждень потрібно здати повторний аналіз;
 • IgM <2, IgG> 10 – до вірусу виробилися антитіла, можна говорити про те, що людина перехворіла на коронавірус.

Відкрити Згорнути down

Переваги ІФА-тестів на коронавірус в нашій клініці

 1. Короткі терміни обстеження (1-2 доби).
 2. Невисока вартість ІФА-тесту (більш, ніж у 2 рази нижче ПЛР).
 3. Висока точність.
 4. Не вимагає такої ретельної підготовки як при ПЛР.
 5. Показує динаміку захворювання (ПЛР - лише факт наявності інфекції).
 6. Вказує на рівень імунітету до коронавірусу після одужання.
 7. Можливість проведення ІФА на коронавірус вдома.
Відкрити Згорнути down

Скільки коштує тест на коронавірус?

Дізнатися де і як може проводитися імуноферментний аналіз, ціну на ІФА-тестування, тест на COVID-19 для поїздок за кордон та інші методи діагностики на коронавірус ви можете, зателефонувавши за одним з телефонів, зазначених на сайті клініки МЕДІКОМ (м. Київ).

Відкрити Згорнути down

Тестування на дому

З'явилися симптоми коронавірусу у вас або ваших близьких? Не знаєте, де зробити ІФА на COVID в Києві? Отримати швидко результати дослідження допоможе не тільки проведення тестування в клініці, але і вдома. Для виклику фахівця вам необхідно залишити заявку в оператора наших підрозділів на Оболоні та Печерську або оформити її через сайт.

Відкрити Згорнути down

Вартість ІФА-тесту на коронавірус

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Аналізи

Опис

Строк виконання - 2 робочі дні, контрагент - лабораторія ІМД. Біоматеріал: сироватка крові, пробірка біохімічна.

Більше Згорнути down
3947. * Коронавірусна інфекція, SARS-CoV-2, антитіла IgG, метод ІФА на виїзді, кров

1000 грн

Більше Згорнути down
3957. * Коронавірусна інфекція, SARS-CoV-2, антитіла IgМ, метод ІФА, кров

550 грн

Опис

Строк виконання - 2 робочі дні, підготовка: натщесерце (4 години від останнього вживання їжі, водний режим звичайний). Біоматеріал: сироватка венозної крові, пробірка біохімічна. Оформлення направлення: як на ПЛР (за 722 наказом). Стверджувальні результати обробляти за алгоритмом для стверджувальних ПЛР.
Більше Згорнути down
3956. * Коронавірусна інфекція, SARS-CoV-2, антитіла IgМ, метод ІФА, кров на виїзді

950 грн

Опис

Строк виконання - 2 робочі дні, підготовка: натщесерце (4 години від останнього вживання їжі, водний режим звичайний). Біоматеріал: сироватка венозної крові, пробірка біохімічна. Оформлення направлення: як на ПЛР (за 722 наказом). Стверджувальні результати обробляти за алгоритмом для стверджувальних ПЛР.
Більше Згорнути down

Вiдгуки

04.08.2022 22:15
Геннадій Борисович

Мені мали проводити обстеження в інституті Шалімова та обов'язковою умовою для виконання процедури був тест на ковід. Звернувся до клініки Медиком, але не зовсім розібрався який саме аналіз мені потрібен. Там мені все підказали і я швидко здав ІФА-тест. Наступного дня забрав результати та зміг благополучно провести обстеження. Дякую персоналу!

29.06.2022 18:02
Гліб

Звертався до клініки Медіком на проспекті Героїв Сталінграда 6д для здачі аналізу ІФА на COVID. Залишилися лише приємні враження. Черг немає, чистота та порядок, ціна нормальна, результати можна забрати вже наступного дня. Виявилося, що процедура здачі мазка може і вдома проходити. Якщо буде така потреба, то обов'язково скористаюся.

16.05.2022 21:45
Ольга

Я доглядаю лежачого хворого тата і мені дуже складно буває вибратися з дому. Сімейний лікар призначила мені ІФА-тест на ковід. Вирішила зробити його в Медіком, до якої я часто зверталася щодо хвороби батька. Мені подобається, як у клініці організовано роботу. Завжди швидко, скрізь чистота та затишок. І ціни при цьому помірні. Виявилося, що цей аналіз можна здати і вдома, тож так і вчинила. Це дуже зручно! Результати отримала через 2 дні, але можна було забрати і наступного дня.

17.02.2022 14:27
Валерій

Не пощастило мені отримати важкий перелом ноги під час ожеледиці. Лікуватися мені треба було лише у стаціонарі, а зараз через COVID ніде без аналізу не приймають. Подруга дружини порекомендувала звернутися в Медіком і дуже нас врятувала цією порадою. Тест я зміг здати вдома. У клініки є така послуга. Результати ІФА тесту я отримав вже наступного дня. Дуже вдячний керівництву клініки за таку організацію роботи!

20.01.2022 17:05
Анастасія Мельник

Я живу разом із сестрою, і вона на щось перехворіла. Перед вакцинацією вирішили дізнатися чим саме. Записалися до клініки Медіком на тест ІФА. Виявилося, що у сестри був саме ковід. Антитіла і в мене виявили, хоча я почувала себе нормально і симптомів не відчувала. Буквально кілька вечорів була слабкість сильніша, ніж звичайно, але я думала, що це через роботу. Добре, що все пройшло в легкій формі!

23.12.2021 08:58
Тарасевич Д.

Був у відпустці і перехворів на щось схоже на ковид. До сімейного лікаря не звертався. Знаю, що це неправильно, але не хотілося в чергах стирчати. Для себе вирішив, що здам ІФА-тест на ковід і дізнаюся, хворів чи ні. Звернувся до клініки Медіком, вона поруч з моїм будинком. Процедура була швидка та безболісна. Вже наступного дня отримав відповідь. Виявляється, у мене звичайна ГРВІ була, і антитіл до ковіду немає. Я працюю в дуже людному місці і мені було важливо знати, чи не підчепив саме ковид. Тепер піду вакцинуватись.

04.10.2021 20:30
Зинаида Романовна

Я переболела ковидом в легкой форме и фактически не обращалась к семейному врачу. Все лечение мы провели в телефонном режиме. Перед выходом на работу мне было нужно срочно сдать ИФА-тест, чтобы меня сразу не погнали на вакцинацию. Я приняла решение, что не пойду в обычную поликлинику. Там же ад настоящий из-за очередей болеющих. Записалась по совету подруги на эту процедуру в клинику Медиком на В.Тютюнника, 37/1. И не ошиблась! Тут все работает строго по часам. Анализ быстро сдала и уже на следующий день получила ответ. Его тоже забрала без очереди и нервотрепок. Думаю, что такая организация работы - заслуга заведующей лаборатории Нестеренко Светланы Николаевны. Я бывала в разных частных клиниках и далеко не всегда так отлично организована работа, даже в недешевых учреждениях. У меня уже давно есть желание полностью перейти в эту клинику и забыть об очередях, вечно спешащих врачах и не всегда эффективном лечении.

23.09.2020 13:57
Тетяна Іващенко

Корисне дослідження, а головне доступне. Можна всією родиною пройти і якийсь час жити спокійно далі. Що ми і зробили)) Дякую дівчаткам з лабораторії, працюють швидко і професійно.

31.08.2020 20:32
Олена Віталіївна

Хочу подякувати клініці, колективу лабораторії і особисто Черкашиній Світлані Миколаївні за прекрасно організовану роботу. З роботи в терміновому порядку відправили у відрядження за кордон, і попередили, що потрібен свіжий аналіз на ковід, інакше просто не пропустять. Звернулася в цю клініку. 15 липня аналіз здала, а 16 вранці вже був результат. Все пройшло гладко і без заковик. Слава Богу, все обійшлося. І обслуговування сподобалося. Ніяких тобі черг або нервування. Все цивілізовано, співробітники ввічливі. Одним словом, тепер буду звертатися тільки сюди. Кому потрібно, лабораторія знаходиться на проспекті Героїв Сталінграда, 6.

21.07.2020 19:33
Єлісєєва Юлія

Хочу подякувати клініці на пр. Героїв Сталінграда, 6, що дають можливість пройти тестування і достовірно дізнатися є у мене імунітет до ковід чи ні. Я дуже боюся заразитися. У мене маленькі діти. Зараз бог знає що говорять про корону. Намагалася дізнатися, як можна перевіритись в лікарні, до якої ми ходимо, сказали, тестів немає і не буде ((. Але спасибі хоч підказали, що можна звернутися до приватної лікарні. Без проблем знайшла в інтернеті телефон, зателефонувала і вже на наступний день мене записали на процедуру. Чекати не довелося, прийняли відразу. Процедура теж пройшла швидко, не більше 15 хвилин. Через день отримала відповідь.

02.07.2020 21:15
Анастасия

Спасибо клинике за возможность быстро и достоверно узнать болел ты ковид или нет! У меня пожилые родители, живут отдельно, а здесь буквально “ниоткуда” появились симптомы гриппа. А сейчас как, чуть кашлянул и все, на тебя уже косо смотрят. Но я больше боялась не заразить родителей. Оказалось, обошлось. Не ковид.

18.06.2020 10:08
Александр

Сдать анализ на корону решил, что называется “за компанию”. Друг сильно переболел воспалением легких, хотел убедиться, что это не ковид. К сожалению у него надежды не оправдались. Я свой ответ получил буквально через пару дней. Как то там по крови установили, что оказывается я уже болел и даже не заметил! Объяснили, что на какое-то время у меня есть защита от коронавируса. И это успокаивает, ведь на пороге вторая волна. Я бы всем посоветовал для собственного спокойствия сдать такой анализ. По крайней мере можно знать, к чему готовиться. Но лучше не болейте!

30.05.2020 18:54
Алена

В этой клинике мы были много раз. Раньше обращались по поводу межпозвоночной грыжи у мужа, спасибо помогли. А в этот раз решили провериться на ковид. Муж переболел непонятно чем. Температуры не было, поэтому и в больницу обращаться не стали. Но все-таки боязно, вокруг столько про этот вирус говорят. Сдали кровь.. Анализы показали, что и у мужа и меня антитела есть. Получается, что я безсимптомно все перенесли. Зато теперь точно знаем, что это было.

10.05.2020 11:45
Ольга

Я тоже сдавала анализ на ИФА. Результат показал, что антитела есть. Уговорила пройти процедуру родственников. Тоже положительный результат. Но в семье никто не болел и я не болела. Поэтому даже интересно откуда?

Показати ще 3

arrow

Всього 14 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down