exit
search serach
Детская кардиология Киев
30. Консультація дитячого кардіолога
1170 грн.
Більше Згорнути down

Дитяча кардіологія Києва

Дитяча кардіологія - розділ медичної науки, що вивчає методи діагностики, терапії та профілактики захворювань серцево-судинної системи у дітей. На жаль, все більше батьків змушені звертатися до лікарів з приводу захворювань серця у дитини. Дитячий кардіолог в Києві в медичному центрі МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську проведе необхідну діагностику і призначить лікувальні заходи вашій дитині, використовуючи новітні досягнення медицини в області кардіології.

Дитячий кардіолог - це висококваліфікований фахівець, що виявляє наявність можливих аномалій і дефектів в будові серця, порушень у функціонуванні серцево-судинної системи. Залежно від ступеня вираженості патологій і їх типу кардіолог вибере необхідну тактику лікування. Дитяча кардіологія дозволяє виявити схильність організму дитини до розвитку патологій серцево-судинної системи.

Консультація дитячого кардіолога повинна проводиться регулярно, що особливо важливо дітям до 1 року (для виявлення можливих вроджених патологій і контролю розвитку серцево-судинної системи), і в 13-16 років, коли відбувається інтенсивний ріст і розвиток усіх органів і систем організму, а також дітям шкільного віку щорічно і дітям, які займаються спортом.

Відкрити Згорнути down

Консультація дитячого кардіолога важлива, якщо ви спостерігаєте у дитини такі симптоми як:

 • часті відрижки і поява почуття втоми при годуванні (в перші півроку життя);
 • підвищена стомлюваність;
 • болі в суглобах;
 • набряклість в ногах;
 • часті запаморочення;
 • непритомність;
 • «синюшність» навколо рота;
 • сильне серцебиття в стані спокою і після незначної фізичної активності;
 • біль в грудях та області серця, аритмія, головний біль;
 • хронічні запальні захворювання верхніх дихальних шляхів, мигдаликів, глотки.

Обов'язково відвідайте дитячого лікаря-кардіолога, якщо дитина перенесла запалення легенів, ангіну або скарлатину. Також, важливо показати дитину лікарю після всіх інфекційних захворювань, перенесених у важкій формі.

Відкрити Згорнути down

Дитячий лікар-кардіолог виявляє і лікує такі дефекти і захворювання:

Відкрити Згорнути down
Дитяча кардіологія
Консультація дитячого кардіолога

Діагностика

Ваша дитина відвідує або хоче відвідувати танцювальні гуртки чи спортивні секції? Тоді спостереження у кардіолога повинно стати регулярною і обов'язковою процедурою. Про спеціальну програму для юних спортсменів «Безпечний спорт для дітей» ви можете дізнатися у фахівців нашого медичного центру або координатора колл-центру.

У Києві в клініці МЕДІКОМ вашій дитині проведуть повне обстеження на сучасному обладнанні. Хороший дитячий кардіолог, який має багатий досвід роботи в даній сфері, визначить симптоми захворювань серцево-судинної системи навіть за непрямими проявам, а комплексна діагностика організму допоможе виявити зародження патології на ранніх етапах її формування.

В діагностичному центрі МЕДІКОМ можна пройти такі обстеження дитини як:

 • лабораторне обстеження (загальний аналіз крові, біохімічний аналіз крові і ін.);
 • електрокардіограма;
 • холтерівське моніторування ЕКГ;
 • ехокардіографія;
 • УЗД судин голови та шиї.

Кардіоревматолог дитячий при підозрі на ревматологічний захворювання може призначити здати аналізи на серологічне дослідження крові і ревмопроби.

Наші дитячі кардіологи, відгуки про яких завжди є позитивними і сповненими вдячності, роблять все для збереження здоров'я і поліпшення якості життя вашої дитини.

Відкрити Згорнути down

Лікарі

Відвідайте дитячого кардіолога в Києві в клініці МЕДІКОМ, навіть при незначних нездужання дитини. Пам'ятайте: чим раніше будуть діагностовані патології в будові і роботі серцево-судинної системи вашої дитини, тим більше у неї шансів на швидке відновлення і повне одужання!

comment 27
Єрьоменко Світлана Миколаївна
Дитячий лікар-кардіоревматолог вищої категорії

Вартість послуг дитячого кардіолога

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
3529. Консультація дитячого/ дорослого кардіохірурга

1500 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
Діагностика
191. Ехокардіографія (ЕхоКГ) для дітей в поліклініці
Дитячий

1200 грн

Більше Згорнути down
Програми
5370. * Кардіологічний пакет (ЛДГ, КФК, АЛТ, АСТ, калій, натрій, СРБ, холестерин загальний, тригліцериди, ХЛПВЩ, ХЛННЩ, ХЛПОНЩ, коефіцієнт атерогенності) (Враховано знижку 20%)

2328 грн

Більше Згорнути down

Лікар додому

У координатора колл-центру медичного центру МЕДІКОМ ви можете оформити виклик лікаря додому.

Відкрити Згорнути down
Пов'язані послуги
Допплерография для детей
Доплерографія для дітей
Педиатрия
Консультація педіатра
Кардиограмма
Електрокардіограма (ЕКГ)
УЗИ детям
УЗД дітям
Ехокардіографія
Ехокардіографія
Тредмил-тест
Тредміл-тест

Вiдгуки

06.11.2023 18:45
Загацька

У моєї дитини є кардіологічні проблеми. Спостерігаємося вже третій рік в цій клініці. Для мене це дає хоч якусь впевненість, що все буде добре, бо дитячий кардіолог в клініці дуже ретельно підходить до обстежень і призначення профілактики.

24.05.2023 20:46
Регіна

Під час заняття фізкультурою моя донька (10 років) відчула біль в області серця. Він не зникав. Тому відразу звернулися у “МЕДІКОМ”. Тут після детального обстеження лікар Світлана Єрьоменко нам пояснила всі нюанси і чітко розписала для доньки рівень навантажень, щоб подібні випадки не повторювалися.

19.02.2022 11:22
Софія

В нашій поліклініці лікарі висловили підозру, що у мого Іллюши можуть бути вади серця. Я три дні була не своя. Потім з чоловіком звернулися в Медіком на обстеження. Все перевірили детально і ніяких особливих проблем не виявили. Я після цього була на сьомому небі від щастя.

23.04.2021 13:59
Пономаренко

Звертались за консультацією до Єрьоменко Світлани Миколаївни. Лікарка нам сподобалася, швидко знайшла підхід до дитини і пояснила все нам простими словами. Дуже задоволена, що ми потрапили на прийом до такого хорошого спеціаліста.

11.02.2020 11:14
Тихова Катя

Нещодавно переїхали жити в Київ. Так як у сина вроджена вада серця, одразу почали шукати хорошого кардіолога. По відгукам обрали клініку Медіком. Нас приймала Тишко Лариса Антонівна. Консультація пройшла чудово, лікарка ознайомилася з нашою історією, оглянула малого, дала нам деякі рекомендації. Дуже рада, що нам так швидко вдалося знайти такого прекрасно спеціаліста! Тепер будемо спостерігатися у Лариси Антонівни.

06.05.2019 20:50
Марина

Делали Суточное мониторирование ЭКГ по Холтеру ребенку, по назначению из поликлиники. Специально приехали в Киев к Тишко Ларисе Антоновне. И нам ее и клинику МЕДИКОМ посоветовали не зря. Это уникальный врач, который в нашем случае (ревматоидный артрит и пролапс митрального клапана у ребенка) подходит нам идеально! А как она общается с детьми! Можно просто сидеть и наблюдать с удовольствием. Мы теперь будем лечиться только у этого врача. Всё объясняет, и видно, что любит свою работу и детей, и постоянно совершенствует знания. Это врач, который всегда в курсе самых новых тенденций в лечении (мы то пациенты с опытом, сравнить можем где нам пытаются впарить нафталин, а где что поновее). И это замечательно!

29.03.2019 19:45
Наталия Юрьевна

Меня очень напугала врач нашей районной поликлиники. Дочь родилась с небольшим пороком сердца, у ребенка диагностирована аневризма сердечной перегородки, поэтому мы наблюдались у кардиолога с рождения. Были и небольшие шумы в сердце у ребенка (2 года). И вот на очередном обследовании в 3 года врач заявила, что у ребенка увеличено сердце. Жалоб у нас не было, но в горбольнице врач меня запугала, говорила о миокардите и направила в стационар. Хотя я в интернете смотрела и дети с миокардитом выглядят совсем не так, как моя дочь, она вообще не имела жалоб и была очень активной. В больнице никакого миокардита у нас не нашли, но я переживала все равно. Обратились в клинику МЕДИКОМ на Оболони на Героев Сталинграда 6 Д. Сделали нам там сначала свежую ЭКГ (для Киева цена оказалась низкой даже), хотя врач говорила, что нашей достаточно. Но я настояла. Но сделала вывод что денег они не выкачивают. Потом сделали эхокардиографию. Подтвердилась аневризма перегородки в сердце, но она уменьшилась. Наш врач-кардиолог Беличенко Елена Александровна сказала, что с возрастом проблема может сойти на нет и на состояние сердца она в нашем случае не влияет, так как очень незначительного размера и удачно расположена. Врач посмотрела наши анализы (сдавали три дня назад). Также Елена Александровна объяснила, что у дочери не увеличено сердце, просто ребенок может неравномерно расти. Спасибо за моё спокойствие, доктор! Теперь мы только к вам! Уже поняли, что детская кардиология в Киеве у вас в клинике лучше всех!

18.01.2019 15:50
Гена

Были на приеме у Еременко Светланы Николаевны. Искали сначала где сделать УЗИ сердца ребенку на Оболони. Нашли эту клинику, почитали о ней. Потом решили и на прием попасть, у ребенка ювенильный ревматоидный артрит. Недорого, быстро, дали очень полное заключение. Проконсультировали. Клиника МЕДИКОМ светлая, удобная, приятно там находиться, детская кардиология в Киеве тут самая светлая, чистая, не нагоняет. Нет противного госпитального духа, как во многих клиниках. Ощущение, что находишься в надежных руках и все будет хорошо. Доктор образованная и приятная в общении. Подкорректировала нам терапию по анализам.

09.12.2018 18:20
Станислава Клец

Была с сыном три раза на приеме у Тишко Ларисы Антоновны. Врач нравится и мне, и сыну. Диагноз у нас уже стоит, но находимся в поиске постоянного кардиолога, чтобы наблюдаться. Думаю, что останемся скорее всего в клинике МЕДИКОМ у этого врача. Она и мне все объясняет так, что понятно, и нравится ребенку, а это важно. Сын уходит с приема в отличном настроении, даже если пришел букой. Доктор Тишко умеет очень хорошо общаться с детьми.

30.09.2018 16:55
Саша и Алёна

В поисках детского кардиолога-ревматолога в Киеве мы объездили буквально весь город. Искали для дочери лучшего врача. Беличенко Елена Александровна из клиники Медиком именно такой доктор. Вы - лучшая! Не буду вдаваться в детали и писать о диагнозе. Но суть в том, что здесь нас приняли тепло и сердечно, объяснили, как протекает заболевание и как можно его остановить. Пришли мы настроенные на хронический недуг которых коверкает человеку всю жизнь, а вышли из кабинета со знанием, что ребенок может жить полноценно, если будет принимать нужные лекарства и постоянно наблюдаться, и болезнь можно затормозить. Спасибо вам, мы очень вам благодарны!

04.08.2018 21:18
Марианна

Меня зовут Марианна, мне 14 лет))). Мама меня регулярно водит в Медикоме. Я наблюдаюсь там у Тишко Ларисы Антоновны, она же мне назначает анализы. Советую всем этого врача, если вы это читаете))) Она не только все объясняет что происходит в организме и реально дает нужные назначения, но и говорит с вами по душам как близкий человек и успокаивает. Врачи бывают иногда высокомерными или общаются с тобой как с тупой малолеткой, но только не этот врач!!! Разговаривает как бы на равных, поясняет человеческим языком. Я у нее лечусь, хотя мы переехали и ездить теперь далеко. Родители меня возят и поддерживают, что не надо менять врача. Если кто ищет кардиоревматолога - обращайтесь сюда!

29.06.2018 22:05
Тарас Ступин

Я ходил консультироваться к Еременко Светлане Николаевне. У младшей сестренки геморрагический васкулит и множество других жалоб. Мама наша на заработках, получается я старший в семье и несу ответственность за малую. Записал ее на прием и на УЗИ сосудов головы и шеи. Киев большой город, клиник полно, но мы обратились именно к этому доктору, потому что нам ее очень рекомендовали. На данный момент состояние сестры стабильное, а ведь было ей совсем плохо. Доктор посмотрела все анализы и назначила другую схему. Большое вам спасибо!

Показати ще 3

arrow

Всього 12 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down