exit
search serach
Гистероскопия в Киеве

Гістероскопія у Києві

Гістероскопія – це метод обстеження і лікування за допомогою ендоскопічного приладу гістероскопа, призначеного для візуального дослідження каналу шийки матки, істмічного відділу і внутрішньоматкового простору, проведення хірургічних процедур. Сучасну гінекологію без цього методу уявити дуже важко, практично неможливо. Гістероскопія (м. Київ, МЕДІКОМ) дозволяє провести якісний огляд, а також здійснити різні лікувальні маніпуляції.

Хірургічна та діагностична гістероскопія у центрі МЕДІКОМ (Оболонь)

У центрі МЕДІКОМ проводять хірургічну та діагностичну гістероскопію. Перед обстеженням лікар-гінеколог збирає анамнез, виходячи з особливостей захворювання і мети проведення гістероскопії, призначає необхідні лабораторні та інструментальні методи обстеження (загальний аналіз крові, коагулограму, мазок на флору, аналіз крові на різні групи інфекцій, електрокардіограму й ін.).

Відкрити Згорнути down

Коли необхідне таке обстеження, як гістероскопія?

Лікарі також рекомендують провести гістероскопію при багаторазових невдачах в ЕКЗ, підозрі на ураження ендометрія і міометрія, аномалії розвитку внутрішніх статевих органів, для оцінки ефективності гормонотерапії, контролю лікування хронічних запальних процесів та ін.

З діагностичною метою гістероскопію можна проводити для:

 • стану ендометрію;
 • аналізу місцезнаходження і розмірів міоми;
 • виявлення поліпів ендометрія;
 • діагностики захворювань шийки матки.

За бажанням пацієнтки обстеження може проходити без наркозу або під місцевою анестезією. Такий вид гістероскопії допомагає виявити дрібні міоматозні вузли, непомітні під час УЗД, тонкі синехії (спайки в цервікальному каналі, внутрішньоматковому просторі), гіперплазію ендометрія. Під час обстеження можна провести невеликі оперативні втручання: видалити поліпи, окремі міоматозні вузли, розділити спайки.

gisreroskopia

Відкрити Згорнути down

Гістероскопія. Протипоказання

 • Вагітність
 • Маткова кровотеча
 • Менструація
 • Гострі запальні процеси
 • Стеноз шийки матки
 • Порушення згортання крові
 • Важкі хронічні патології
 • Інфекції, що передаються статевим шляхом
 • Рак шийки матки та ін.
Відкрити Згорнути down

Устаткування

Для хірургічної та діагностичної гістероскопії в гінекології клініки МЕДІКОМ використовують тільки сучасне якісне обладнання:

 • гістерорезектоскоп Karl Storz (Німеччина);
 • гістероскоп за BETTOCCHI (Німеччина).

Гістерорезектоскоп Karl Storz

Гістерорезектоскоп Karl Storz – модульна система для внутрішньоматкової електрохірургії, яку найчастіше використовують для абляції ендометрія, лікування ендометріозу, міомектомії, розсічення синехій та інших оперативних втручань.

Гістероскоп за BETTOCCHI

Модульний амбулаторний гістероскоп B.I.O.H. (Bettocchi Integrated Office Hysteroscope) за BETTOCCHI, призначений для діагностики внутрішньоматкових патологій і проведення операцій в гінекології. Апарат має 2 основних переваги для пацієнтів:

 • якісну передачу зображення, завдяки тонкій, посиленій і стабільній оптиці;
 • зовнішній овальний тубус маленького перетину (усього 4 мм) – цей параметр сприяє атравматичному введенню гістероскопа в шийку матки.
Відкрити Згорнути down

Переваги використання гістероскопа

 • Висока інформативність за рахунок наявності спеціальної оптичної системи, яка дозволяє бачити реальну картину досліджуваної області при хорошому освітленні.
 • Отримання діагностичних даних про стан ендо- та міометрія, причини порушення менструального циклу, безпліддя без травмуючих маніпуляцій.
 • Передача на монітор зображення з багаторазовим збільшенням, завдяки наявності оптичного волокна.
 • Зведення до мінімуму можливості отримання травми, оскільки обстеження проводиться під відеоконтролем.
 • Прицільна біопсія ендометрію.
 • Поєднання діагностичних і лікувальних заходів.

При необхідності при гістероскопії проводять біопсію ендометрія – забір невеликих шматочків тканини для лабораторного дослідження з причини необхідності виключення наявності злоякісних новоутворень. Біопсія ендометрія направляється до власної лабораторії, тому результати повідомляють дуже швидко.

Гістерорезектоскопія і діагностична гістероскопія проводяться за допомогою різних апаратів, які, у залежності від мети використання, можуть відрізнятися конструкцією корпусу, наявністю або відсутністю спеціальних каналів для хірургічних інструментів. Поєднання даних, отриманих під час гістероскопії, з результатами біопсії дає найбільш точну картину анатомо-фізіологічного стану репродуктивної системи жінки.

Відкрити Згорнути down

Принципи проведення гістероскопії

Лікувальна або хірургічна гістероскопія в клініці МЕДІКОМ (м. Київ, Україна) дозволяє проводити різні оперативні маніпуляції, такі як: видалення поліпів, спайок, міоматозних вузлів, резекція або абляція міометрія, видалення сторонніх тіл. Процедура проходить тільки під анестезією. Тому перед введенням наркозу лікар-анестезіолог клініки проводить огляд пацієнтки і підбирає оптимальний анестезуючий засіб. Потім тоненьку трубочку гістероскопа вводять через піхву і шийку матки у внутрішньоматковий простір. Для кращої візуалізації порожнини матки додатково можуть подаватися рідина або газ.

При огляді гінеколог приділяє увагу оцінці порожнини матки (її розміру, форми, стану слизової, кольору тощо), доступності гирла маткових труб, дна матки, бічних стінок, цервікального каналу та ін.

Вибір фази в менструальному циклі, коли може бути проведена маніпуляція, індивідуальний. Все залежить від цілей гістероскопії і передбачуваного діагнозу жінки. Рішення про проведення дослідження приймає лікуючий гінеколог.

Поряд з плановим (не терміновим) проведенням гістероскопії існує й екстрена, яку проводять також лише за показаннями і відповідно до стану здоров'я пацієнтки.

Успіх лікування багато в чому залежить від точності діагностичних заходів, кваліфікації і досвіду фахівців. Якщо ви хочете дізнатися більш детально, як проводиться гістероскопія, ціну послуги та особливості біопсії, зателефонуйте до клініки, і оператор відповість на всі ваші запитання.

Відкрити Згорнути down

Лікарі

У клініці МЕДІКОМ гістероскопія (м. Київ) проводиться компетентними фахівцями, які пройшли спеціальне навчання з ендоскопічної гінекології, на новітньому обладнанні, з дотриманням загальноприйнятих міжнародних методик.

comment 9
Іванкова Ірина Миколаївна
Лікар акушер-гінеколог, гінеколог-онколог, дитячий гінеколог, к.м.н.
comment 6
Лавренюк Юлія Василівна
Лікар акушер-гінеколог першої категорії, хірург, лікар УЗД, к.м.н.
comment 35
Піскун Ольга Валеріївна
Завідуюча гінекологічним відділенням стаціонару, лікар акушер-гінеколог, гінеколог-хірург
comment 4
Суханова Ауріка Альбертівна
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, д.м.н., професор, науковий куратор напрямку гінекології

Вартість гістероскопії

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Діагностика
4464. * Гістерорезектоскопія підвищеної складності у виконанні експерта Суханової А.А., професора

15200 грн

Більше Згорнути down
Операції
4131. * Діагностична гістероскопія

7500 грн

Більше Згорнути down
4132. * Гістерорезектоскопія: Поліпектомія

9600 грн

Більше Згорнути down
4136. * Гістероскопія. Розсічення сінехій при синдромі Ашермана

9300 грн

Більше Згорнути down
4456. * Діагностична гістероскопія у виконанні експерта Суханової А.А., професора

9100 грн

Більше Згорнути down
4457. * Гістерорезектоскопія: Поліпектомія у виконанні експерта Суханової А.А., професора

12400 грн

Більше Згорнути down
4458. * Гістерорезектоскопія: Видалення плодової ділянки чи стороннього тіла з порожнини матки у виконанні експерта Суханової А.А., професора

12400 грн

Більше Згорнути down
4459. * Гістерорезектоскопія при гіперплазії ендометрію у виконанні експерта Суханової А.А., професора

12400 грн

Більше Згорнути down
4460. * Гістерорезектоскопія. Висічення перетинки порожнини матки/метропластика у виконанні експерта Суханової А.А., професора

13000 грн

Більше Згорнути down
4461. * Гістероскопія. Розсічення сінехій при синдромі Ашермана у виконанні експерта Суханової А.А., професора

13000 грн

Більше Згорнути down
4462. * Гістерорезектоскопія: Консервативна міомектомія (відалення вузла стінки матки) у виконанні експерта Суханової А.А., професора

15200 грн

Більше Згорнути down
4463. * Гістерорезектоскопія. Тотальна резекція ендометрію з послідуючою абляцією у виконанні експерта Суханової А.А., професора

15200 грн

Більше Згорнути down
Пов'язані послуги
Консультация гинеколога
Консультація гінеколога
Оперативная гинекология
Оперативна гінекологія
Биопсия
Біопсія
Полипэктомия
Поліпектомія

Вiдгуки

06.02.2023 22:03
Дмитриченко З. Ф.

Від щирого серця вдячна за якісно проведену діагностику!

18.12.2022 14:17
Thalia

Всё прошло отлично! Меня много пугали последствиями и я очень боялась проходить это обследование. Поэтому по-настоящему благодарна Іванковой І. М., что она убедила, успокоила... Как оказалось, именно это было решающим в моем случае... Гистероскопия показала некоторые нюансы, которые не были видны при других обследованиях... Сейчас лечусь...

20.11.2022 18:59
Анна Володимирівна

Проходила обстеження 19.11. Все пройшло без ускладнень. Дякую Юлії Василівні за якісно проведену процедуру!

13.10.2022 12:46
Галина

Все пройшло як найкраще!

30.08.2022 17:24
STELLA

Дуже боялася гістероскопії, але все пройшло добре. Якщо справді треба, то залиште всі страхи дома та робіть. Мені тільки ця процедура й допомогла завагітніти. Вдалося майже відразу, до цього було 3 роки намагань

11.07.2019 21:52
Евгения

Я со всеми женскими проблемами хожу к Пащенко Сергею Александровичу. Хоть он и мужчина, но Сергей Александрович очень хорошо разбирается в тонкостях женского здоровья, всегда поможет, подскажет, направит. Прекрасный врач!

29.03.2019 19:38
Татьяна

Я удаляла миому в клинике на ул. Кондратюка, 8. Меня оперировала гинеколог Сагинадзе Нино Баталбиевна. Сначала с помощью гистероскопа (или как-то так) провела обследование для более точного определения положения миомы, а после аккуратно прооперировала и удалила заразу эту. Операция проходила под спинальной анестезией. Я и боли не чувствовала, и при этом была в сознании, будучи “на связи”, так сказать. Спустя полгода сделала УЗИ - и следов миомы нет!!!

22.12.2018 11:32
Мария Федоровна

Для меня просто незаменимый гинеколог - Арендарь Елена Анатольевна. Назначает только нужные анализы и обследования, ничего лишнего, не воспринимает пациентов как источник дохода. Относиться к каждому пациенту как к человеку, которому нужно помочь, спасти.

16.08.2018 20:10
Ирина

Нет слов, чтобы выразить благодарность прекрасному специалисту Пискун Ольге Валериевне. В клинику “Медиком” меня занесли постоянные кровотечения с перерывом в 3-5 дней. Мне уже несколько раз и чистку делали, и надолго этого не хватало. Врач меня направила сдать кровь на гормоны, провела обследования и не нашла видимых проблем, кроме высоковатого эстрогена. Сказала, что оперироваться мне не нужно, а вот что нужно - заняться своим физическим здоровьем в плане увеличения количества физических нагрузок, постепенно уменьшать количество жировой ткани, потому что в ней как оказалось как раз и содержится этот гормон. Спустя 4 месяца занятий цикл вошел в норму, нет таких лютых кровопотерь, а я сама похудала на 7 килограмм. Чувствую себя гораздо привлекательнее, но это еще не предел, буду заниматься дальше, потому что мне это действительно понравилось. А то ведь до этого диеты не помогали совсем. Не тот подход у меня был. А сейчас я довольна как слон))

21.02.2018 15:25
Валерия

После родов критические дни проходили болезненно, отдавало и в поясницу, и тошнило. Я была практически недееспособна от этих адских ощущений. Даже поесть приготовить, банально суп сварить - превращалось в ад. Я поняла, что дальше так продолжаться не может, нужно выяснять причину и заниматься ее лечением, если это возможно. Пришла в эту клинику, попала на консультацию к гинекологу Арендарь Елене Анатольевне. Доктор провела внимательный осмотр, назначила по списку нужные анализы, УЗИ. И вроде бы с виду все нормально, гормоны в пределах нормы, никаких новообразований нет. Доктор порекомендовала пройти процедуру гистероскопии, чтоб внимательнее осмотреть внутренние стенки матки. Тут уже на обследовании нашлись небольшие полипы. Но по словам врача, они не должны быть причиной болезненности. Раз они есть, пришлось соглашаться на выскабливание, потому что сами по себе полипы не пройдут. Перед процедурой у меня поинтересовались, планирую ли я в ближайшее время беременность. Я ответила что нет. Поэтому, для нормализации состояния мне прописали противозачаточные таблетки. Большое спасибо! Будем лечиться!

04.11.2017 10:31
Анна

Делала у Сагинадзе Нино Баталбиевны гистероскопию. Приятного в процедуре мало, но нужно было взять образцы тканей на исследование, так что куда денешься? Ну слава богу, все хорошо, по анализам никаких серьезных болезней нет. Хорошо, что перестраховалась, не отказалась от такой процедуры. Лучше заплатить и перебдеть, чем пропустить и потом не знать что делать.

17.01.2017 07:55
Кристина Щербакова

Я с нарушениями цикла обследовалась и лечилась у Пискун Ольги Валериевны. Она мне выписала направление на анализы, взяла мазки. В общем, полный комплект. УЗИ тоже делали. Теперь вот занимаюсь лечением найденных гормональных проблем.

Показати ще 3

arrow

Всього 12 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down