exit
search serach
Вакцинація дітей від поліомієліту
921. * Вакцинація "Імовакс-поліо"
396 грн.
Більше Згорнути down

Щеплення від поліомієліту в Києві

Зараз, все частіше, в Україні трапляються випадки зараження небезпечним і серйозним захворюванням - поліомієлітом. Від важких наслідків інфекції ваших близьких вбереже щеплення від поліомієліту. Вакцинація від поліомієліту проводиться в медичному центрі МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську в м. Києві протягом багатьох років, тільки сучасними і перевіреними препаратами.

Поліомієліт – це дитяче інфекційне захворювання, при якому ентеровірус Poliovirus Hominis вражає сіру речовину спинного мозку і веде до розвитку спинномозкового паралічу, порушення опорно-рухових функцій, патологічних станів центральної нервової системи.

Шляхи передачі вірусу:

 • повітряно-крапельний;
 • фекально-оральний.

Вірус може передаватися від хворої людини або вірусоносія. Ураження, що викликаються поліовірусом, мають незворотній характер. Всі відповідальні мами та тати повинні знати, що вберегти дитину від хвороби може тільки щеплення. Поліомієліт складно діагностувати, тому що клінічні прояви хвороби можуть варіювати від прихованих і стертих форм до важких паралічів з розвитком інвалідності. Найчастіше, заражаються і хворіють діти до 7 років. Особливо схильні до дії поліовірусу малюки до 1 року. Однак, не потрібно вважати, що діти після 7 років і дорослі застраховані від хвороби. На даний час, є випадки зараження і серед дорослих осіб.

Відкрити Згорнути down

Симптоми захворювання:

 • Диспепсичні розлади
 • Паралічі м'язів
 • Втрата мімічних рухів
 • Поразка дихальних м'язів
 • Порушення функції ковтання
 • "Всихання" і деформації кінцівок
 • Температура, погане самопочуття, біль в горлі
 • Порушення дефекації і сечовипускання
 • Посиніння шкірних покривів, холодні руки і ноги
 • Порушення роботи травної та серцево-судинної систем
 • Нерівномірне скорочення уражених і здорових м'язових груп
 • Набряк та інфільтрація мозкових оболонок
Відкрити Згорнути down

Перебіг поліомієліту часто ускладнюють: пневмонія, міокардит, гостре розширення шлунка, розлади ШКТ з виразками і кровотечами, непрохідність кишечника.

Вакцинація від поліомієліту «Імовакс Поліо»

Вакцинація препаратом «Імовакс Поліо»

Графік щеплень від поліомієліту передбачає, що вакцинація від поліомієліту дітям повинна проводитись кілька разів: в 2, 4, 6 місяців, в 1.5 року, в 6 і в 14 років.

Вакцина проти поліомієліту може вводитися перорально крапельно (щеплення ОПВ) та внутрішньом'язово у вигляді ін'єкції (щеплення ІПВ). Краплі містять живі, штучно ослаблені і змінені поліовіруси. Щеплення ІПВ проводиться інактивованими мертвими поліовірусами. Введення 2 ін'єкцій інактивованого препарату вже значно знижує, а в деяких випадках зводить до нуля, ймовірність розвитку поліомієліту.

У клініці МЕДІКОМ (Україна) щеплення від поліомієліту проводиться препаратом «Імовакс Поліо» - сучасною, безпечною і ефективною вакциною, яка вкрай рідко викликає ускладнення. Склад препарату повністю відповідає всім рекомендаціям ВООЗ і містить інактивований вірус кількох штамів. Імунна відповідь антитіл досягається протягом 3-4 тижнів. Термін дії вакцини - від 4 до 5 років. Після чого, речовина повністю виводиться з організму. Це означає, що захист організму від вірусу поліомієліту зберігається протягом 5 років.

Вакцина «Імовакс Поліо» призначена для внутрішньом'язового введення в стегно або плече, або підшкірно під лопатку. Поліомієліт вакцину ОПВ - це 2 рожеві краплі, які капають у рот, на поверхню піднебінних мигдалин.

Щеплення ІВП проводиться особам, у яких є протипоказання для використання орального поліомієлітного препарату і для ревакцинації осіб, котрим раніше проводилась вакцинація перорально.

В ході прийому фахівці нашої клініки розкажуть: коли краще прищепити дитину від поліомієліту, чи потрібна вакцинація дорослому. Лікар огляне дитину перед вакцинацією, призначить обстеження (при необхідності), проконтролює його стан під час і після процедури.

Ознайомитися з умовами надання послуг з вакцинації можна за посиланням.

Відкрити Згорнути down

Щеплення від поліомієліту. Протипоказання:

 • гіперчутливість до компонентів препарату;
 • алергія на неоміцин, стрептоміцин, поліміксин В;
 • важкі алергічні реакції на попередню вакцинацію;
 • висока температура в день щеплення або напередодні;
 • гостра інфекційна хвороба;
 • загострення хронічного захворювання.

Вакцина проти поліомієліту вводиться через 2-4 тижні після одужання.

Відкрити Згорнути down

Щеплення ІПВ. Ускладнення:

 • хворобливість / гіперемія / набряклість в місці ін'єкції;
 • підвищення температури до 39,5 ° С;
 • головний біль;
 • сонливість або перезбудження;
 • дратівливість.

Рідше, в результаті проведення вакцинації, можна спостерігати: збільшені і хворобливі лімфовузли, м'язові болі, болі в суглобах, судоми, шкірні висипання, біль у животі. Як правило, всі реакції на щеплення повністю проходять через 1-2 дня.

Відкрити Згорнути down

Переваги вакцинації в МЕДІКОМ:

 1. Більш ніж 10-річний досвід вакцинації.
 2. Використання сучасних французьких препаратів.
 3. Мінімальні ризики виникнення ускладнень після щеплення.

Щеплення від поліомієліту в Києві в клініці МЕДІКОМ проводиться під контролем кваліфікованих лікарів найбільш ефективним препаратом для профілактики поліомієліту - вакцина «Імовакс Поліо». Щеплені діти надійно захищені від небезпечної інфекції!

Відкрити Згорнути down

Програма вакцинації від поліомієліту

Відкрити Згорнути down

Лікарі

У оператора колл-центру клініки ви можете записатися на прийом до педіатра, дізнатися особливості проведення процедури введення препарату для щеплення «Імовакс Поліо», ціну вакцинації.

comment 25
Волова Катерина Федорівна
Завідуюча педіатричним відділенням на Печерську, лікар-педіатр вищої категорії
comment 60
Серга Олена Миколаївна
Лікар педіатр-неонатолог вищої категорії
comment 20
Антропова Тетяна Вікторівна
Завідуюча педіатричним відділенням на Оболони, лікар-педіатр вищої категорії
comment 14
Бондаренко Марія Сергіївна
Лікар-педіатр, консультант з грудного вигодовування
comment 9
Бурчак Олена Костянтинівна
Лікар-педіатр першої категорії, дитячий гастроентеролог
comment 21
Лисенко Олена В'ячеславівна
Лікар педіатр-неонатолог першої категорії
comment 22
Подколзіна Ольга Фрідріхівна
Лікар-педіатр вищої категорії
comment 31
Попович Світлана Михайлівна
Лікар-педіатр першої категорії
comment 1
Прунцева Христина Олександрівна
Лікар-алерголог, педіатр вищої категорії

Ціни

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Програми
758. * Програма Вакцинація "Імовакс-поліо"

1396 грн

Більше Згорнути down
764. * Програма Вакцинація "Поліомеліт"

1149 грн

Більше Згорнути down
3206. * Програма Вакцинація "Бустрікс Поліо"

2685 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
921. * Вакцинація "Імовакс-поліо"

396 грн

Більше Згорнути down
915. * Вакцинація "Поліомеліт"

149 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down

Вiдгуки

27.08.2019 18:50
Покровський Ігор

У Медікомі станом на 27.08.2019р. вакцини про полієміліту нема!

10.05.2019 19:59
Мирослава

Доктор Серга Елена Николаевна очень внимательна и аккуратна не только касательно своих обязательств, но и по отношению к ребенку. Ревакцинация полиомиелита прошла успешно, без уколов и истерик. Использовали вакцину ОПВ. Отличное решение для деток.

23.03.2019 14:08
Андрей

В нашей семье прививки - обязательная вещь, делаем и себе и детям, следим, чтобы ничего не пропустить. Вакцинация детей от полиомиелита в наше время вещь обязательная, как впрочем и остальные обязательные прививки - их ведь явно придумали не просто так и сделали это люди поумнее нас, простых людей. С детьми обращаемся к педиатру Воловой Екатерине Федоровне. Когда делали прививки против полиомиелита она нам порекомендовала подходящую вакцину от полиомиелита, рассказала, когда следует делать прививки. Спасибо ей за выдержку к нашим непоседам, а у нас их трое. Теперь по календарю будем посещать врача и делать прививки. Иммунитет и здоровье - это главное.

03.02.2019 18:43
Ольга

В клинике “Медиком” вакцинация детей от полиомиелита проводится по всем правилам. Мы попали сюда случайно, когда бордили в поисках хороших детских врачей. Вакцина от полиомиелита “Имовакс Полио” для прививки не просроченная, мне и документы на нее показали, и журнал температур из холодильника, где она хранится. Был проведен инструктаж что делать после прививки полиомиелита, какая может быть реакция и от чего не стоит паниковать. Врач-педиатр Вишневская Лариса Владимировна рассказала обо всем, что меня интересовало, в общем, успокоила меня. Перед тем, как засылать нас делать вакцинацию, назначила обследования, ведь если в организме ребенка есть отклонения какие-то, то последствия вполне могут быть. Чтобы этого избежать, мы сдали нужные анализы. Мы сделали анализ крови, мочи и только потом пришли на прививку. Благодарны Ларисе Владимировне за внимательное отношение к ребенку, за ее аккуратность и деликатность. Все хорошо и обслуживанием в клинике “Медиком” на Героев Сталинграда, 6д и очень довольны отношением персонала! Про остальные филиалы не скажу, там не бывали, но этот - однозначно рекомендуем!

22.12.2018 17:05
Анна

Меня всегда страшили полиомиелит и другие сложные заболевания. Прививку ребенку решила делать в обязательном порядке. Но сдали анализ крови и выяснилось, что пока нельзя проводить вакцинацию. Очень благодарна что доктор Мамонова Елена Николаевна так внимательна и не стала вакцинировать ребенка без осмотра. Она нам сказала, что после выздоровления нам укол не грозит, его заменят капли от полиомиелита! Для меня как для мамы это проще - уколов дети боятся как огня.

03.09.2018 15:04
Оксана

Посещаем клинику МЕДИКОМ уже давно. Уже не одну прививку сделали здесь. Очень довольны. Спасибо доктору Кирдан Наталье Александровне за индивидуальный подход. При последнем посещении она нам делала прививки против полиомиелита.

05.06.2018 13:53
Илона

Искала где сделать прививку от полиомиелита. Почитала отзывы, выбрала клинику Медиком. Сначала пришла на консультацию к врачу педиатру Каламановой Елене Петровне. Она объяснила мне что такое вакциноассоциированный полиомиелит и сказала что лучше всего живая вакцина полиомиелита, чтоб иммунитет выработался правильно. Перед процедурой нас направили на анализы, чтобы исключить противопоказания к вакцинации. Вакцину уже вкололи, все нормально, хорошая клиника и хороший персонал!

13.01.2018 09:25
Диана

В больнице поведали что нужна ревакцинация от полиомиелита. Мы с мужем решили, что лучше обратиться в частную клинику. ОПВ-вакцина нашлась в этой, сюда и пришли. Попали к детскому специалисту Савченко Оксане Дмитриевне, довольны. Спасибо!

Показати ще 3

arrow

Всього 8 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down