exit
search serach
Септопластика Київ відгуки
680. * Септопластика
16800 грн.
Більше Згорнути down

Септопластика у Києві

Часто люди страждають від хропіння, постійного нежитю, кисневого голодування, тахікардії, підвищеного артеріального тиску і водночас навіть не підозрюють, що причина полягає у викривленні носової перегородки. Для усунення патології отоларингологи вдаються до хірургічної операції з виправлення носової перегородки.

Септопластика — це хірургічна маніпуляція, яка проводиться за медичними показаннями. В процесі операції вирівнюють перегородку носа та переміщують її в анатомічно правильне положення, видаляючи частини носової кістки та хряща.

Завдання септопластики — відновлення нормального дихання за допомогою розкриття просвітів носової порожнини. Часто септопластика є етапом ринопластики — пластичної операції, коли коригують зовнішню частину, розмір та форму носа.

Септопластика у Києві виконується багатьма медичними центрами. Водночас у клініці МЕДІКОМ ви можете отримати професійну консультацію оперуючого отоларинголога, провести ендоскопічне дослідження носової порожнини, щоби підготуватися до операції.

Відкрити Згорнути down

Види септопластики

Патологія перегородки носа має три різновиди з огляду на причини виникнення:

 • Компенсаторна.
  Формується через утворення носових поліпів або потрапляння стороннього тіла в порожнину носа.
 • Посттравматична.
  З'являється внаслідок різних травм, забиттів, переломів.
 • Вроджена.
  Виникає в результаті неправильного розвитку кісткової та хрящової тканини (трапляється найчастіше).

Існують різні види септопластики, але найпоширенішими є:

 • Класична.
  Відкритий вид операційного втручання, коли ЛОР-хірург скальпелем проводить формування носової перегородки.
 • Ендоскопічна.
  Септопластика з використанням спеціального приладу (ендоскопа), який відображає операційне поле на екрані.
 • Лазерна.
  Малоінвазивне вирівнювання носової перегородки за допомогою лазера, яке може проводитися амбулаторно.

Багато пацієнтів віддають перевагу ендоскопічній операції, порівнюючи з відкритою, оскільки після такої процедури немає зовнішніх швів і синців. Під час ендоскопічного втручання всі розрізи роблять усередині порожнини носа, операція проводиться з мінімальним ушкодженням тканин.

Ендоскопічна септопластика виконується досвідченими хірургами клініки МЕДІКОМ в умовах комфортного стаціонару на Оболонській набережній.

Риноскопія в Києві
Відкрити Згорнути down

Показання

Показання до септопластики:

 • проблеми зі слухом;
 • головні болі;
 • хропіння;
 • апное;
 • порушення носового дихання;
 • асиметричність носа;
 • рецидивні синусити, гайморити, риніти;
 • часті кровотечі з носа;
 • сухість слизових оболонок.
Відкрити Згорнути down

Якщо ви спостерігаєте хоча б кілька з перелічених симптомів, необхідно звернутися за консультацією до ЛОРів клініки МЕДІКОМ.

Відкрити Згорнути down

Протипоказання

Незважаючи на те, що септопластика носа є досить простим і безпечним втручанням, вона все-таки містить низку протипоказань, при яких операція з вирівнювання носової перегородки має бути відкладена.

Головним протипоказанням є вік. Хрящова тканина перегородки носа росте й остаточно формується до 18 чи 21 років. Операцію не проводять до цього віку за рідкісними винятками.

Інші протипоказання до септопластики:

 • період вагітності;
 • висока температура;
 • період годування груддю;
 • туберкульоз;
 • інфекційні захворювання;
 • погане згортання крові;
 • нещодавній інфаркт чи інсульт;
 • дихальна недостатність;
 • онкологічні патології;
 • хвороби нирок та печінки;
 • гостра стадія серцево-судинних захворювань.
Відкрити Згорнути down
септопластика в Києві на Оболоні
операція на викривленній носовій перетинці

Підготовка до операції

Підготовка до септопластики охоплює низку консультацій фахівців та діагностичних заходів, оскільки це повноцінне хірургічне втручання. У разі прийому антикоагулянтів потрібна їхня відміна за 2 тижні перед операцією на носовій перегородці. При цьому необхідно проконсультуватися з лікарем щодо припинення прийому ліків. Якщо це неможливо, варто повідомити оперуючого хірурга. У такому разі метод лікування може бути змінений.

При діагностованій виразці, гіпертонії, патологіях серця або астмі необхідна консультація лікаря щодо підготовки до операції септопластики та можливості її проведення.

За 2 тижні варто уникати куріння та вживання алкоголю. Жінки, які приймають гормональні контрацептиви, мають звернутися до гінеколога.

Також за 2–4 тижні до процедури необхідне обстеження лікаря-отоларинголога щодо вираженої сухості слизової носової порожнини, яка може ускладнити операцію та післяопераційний період.

У нашій клініці ви зможете пройти повне передопераційне обстеження за допомогою сучасного обладнання:

 • КТ;
 • рентген;
 • риноскопію;
 • ендоскопічну діагностику;
 • пакет передопераційних лабораторних досліджень.
Відкрити Згорнути down
Рентгенографія
Рентген
Компьютерная томография (КТ)
Комп'ютерна томографія (КТ)
Отоларингологія
Консультація отоларинголога
Эндоскопическая риноскопия
Ендоскопічна риноскопія

Завдяки високій кваліфікації наших досвідчених лікарів, операція на носовій перегородці пройде максимально швидко та з мінімальними незручностями. Ми пропонуємо найкращі умови, про що свідчать вдячні відгуки про септопластику від наших пацієнтів.

Відкрити Згорнути down

Як роблять септопластику?

У клініці МЕДІКОМ є все необхідне, щоби зробити септопластику навіть при найскладніших викривленнях носової перегородки.

На консультації отоларинголога перед хірургічним втручанням із пацієнтом обговорюють показання, протипоказання, перебіг операції, відновлювальний період. Менеджер медичного центру допоможе розрахувати повну вартість операції з виправлення носової перегородки та вибрати відповідну дату.

Септопластика носа триває від 30 хвилин до 1 години. Викривлені частини перегородки вирівнюються та встановлюються в анатомічно правильному положенні. Якщо деформації надто сильні, проводять видалення хрящових та кісткових тканин, але так, щоби збереглася опора носової перегородки. Наприкінці хрящ фіксується нитками, що розсмоктуються, порожнина носа закривається еластичними тампонами та силіконовими сплінтами (видаляються через 1 день). Для забезпечення носового дихання в порожнині носа встановлюються респіраторні трубки.

Септопластика проводиться під загальним наркозом. Ми використовуємо безпечні види анестезії.

ендоскопічна септопластика
вирівнювання носової перегородки

Після процедури пацієнт 1 добу перебуває у клініці в умовах стаціонару. Відновлення відбувається швидко, оскільки для проведення септопластики лікарі МЕДІКОМ використовують максимально щадні методики, спрямовані на збереження слизових оболонок носа неушкодженими.

Відкрити Згорнути down

Септопластика: післяопераційний період

Реабілітація після септопластики може тривати до двох тижнів. Зазвичай післяопераційний період переноситься пацієнтами добре. 2–3 дні після хірургічних маніпуляцій є відчуття, подібні до грипу або застуди. При цьому відзначається незначне підвищення температури тіла, загальне нездужання, ломота. Невеликі кровотечі носа є нормою. Для поліпшення стану пацієнта лікар призначає протизапальні та знеболювальні препарати.

Коли витягуються тампони, 5–7 днів йде відновлення нормального носового дихання. Майже місяць після септопластики пацієнт повинен уникати фізичних навантажень та обов'язково відвідувати лікаря згідно із затвердженим графіком лікування.

Відкрити Згорнути down

Результати та ефект

Після проведення септопластики результати оцінюються не раніше, ніж через 2–3 місяці. Ефект від проведеної операції залежить від особливостей організму. Зазвичай пацієнти вказують на поліпшення якості життя, відновлення нормального носового дихання, звільнення від хропіння, нежитю, кровотеч і неприємних відчуттів у носі.

Відкрити Згорнути down

Ускладнення

Ускладнення після септопластики бувають вкрай рідко. Але фахівці попереджають, що через особливості організму та невиконання рекомендацій у післяопераційний період можуть відбутися такі ускладнення:

 • порушення цілісності носової перегородки;
 • деформація зовнішніх структур носа;
 • носова кровотеча;
 • зрощення носової порожнини.

Тому дуже важливо під час реабілітації після септопластики суворо дотримуватися приписів лікаря.

ЛОР хрургия на Оболони

Відкрити Згорнути down

Переваги проведення септопластики у нашій клініці

Важлива перевага виконання септопластики носа у медичному центрі МЕДІКОМ — комфорт та безпека. Стандарти сервісу та надання медичної допомоги в клініці перебувають на європейському рівні. Усі операції проводяться досвідченими фахівцями в ЛОР-хірургії після всебічної діагностики на сучасному обладнанні.

Переваги проведення септопластики в МЕДІКОМ:

 1. Операції виконуються за принципом «хірургія одного дня».
 2. Комфортні умови та ввічливий медперсонал.
 3. Сучасні хірургічні методики без швів та розрізів.
 4. Короткий період реабілітації.
 5. Сучасне діагностичне устаткування.
 6. Можливість залучення пластичних хірургів у межах одного втручання.
 7. Сучасні операційні.
 8. Інфекційна безпека.
 9. Досвідчені лікарі-анестезіологи та палата інтенсивної терапії.

Виправлення перегородки носа у Києві на Оболоні в клініці МЕДІКОМ — це найкраще рішення для справжнього піклування про своє здоров'я. Записатися на прийом можна за телефоном цілодобового контакт-центру або через форму на сайті.

Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Що буде, якщо не робити септопластику?

Порушення носового дихання призводить до гіпоксії та низки патологічних змін. Особливо чутливі до кисневого голодування нервова, кровотворна та серцево-судинна системи. Серед можливих ускладнень за відсутності септопластики: тахікардія, зниження імунітету, порушення працездатності мозку, гайморит та синусит, проблеми зі слухом.

Який наркоз краще під час септопластики?

Операцію з виправлення викривленої носової перегородки роблять під загальним наркозом, інфільтраційним знеболенням або застосовують аплікаційну анестезію. Оптимальний варіант обирає анестезіолог з огляду на стан пацієнта, складність та спосіб втручання.

Скільки лежать у стаціонарі після септопластики?

Після хірургічної корекції викривленої носової перегородки пацієнту необхідно перебувати під лікарським наглядом щонайменше 1 добу. У сучасних медичних центрах для цього передбачені палати стаціонару при ЛОР-відділенні клініки.

Як краще спати після септопластики?

Перші кілька днів необхідно спати, піднявши верхню частину ліжка так, щоб отримати нахил голови приблизно 45 градусів. Вдома забезпечити потрібну позицію можна за допомогою подушок. Спати на боці дозволяється, якщо при цьому людина лежить, не торкаючись носом подушки.

Що не можна робити після септопластики?

У післяопераційному періоді необхідно виконувати всі призначення лікаря. Варто намагатися не чіпати ніс, чхати з відкритим ротом, не сякатися. Протягом 4 тижнів після операції рекомендується уникати навантажень. Також не варто відвідувати лазню, сауну та басейн. Краще утриматися від перельотів.

Лікарі

comment 22
Товстолит Валерій Павлович
Завідуючий стаціонарним ЛОР-відділенням, лікар-отоларинголог вищої категорії, ЛОР-хірург
comment 32
Миронюк Борис Миколайович
Лікар-отоларинголог вищої категорії, кандидат медичних наук
comment 0
Яніогло Олеся Олексіївна
Лікар-отоларинголог, дитячий отоларинголог, ЛОР-хірург

Ціна септопластики

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Операції

16800 грн

Більше Згорнути down
4519. * Риносептопластика 1 категорія

140000 грн

Більше Згорнути down
4520. * Риносептопластика 2 категорія

150000 грн

Більше Згорнути down
4674. * Пластика перфорації носової перегородки

32400 грн

Більше Згорнути down
5007. * Пластика нижніх носових раковин з латерізацією, двостороння вазотомія нижніх носових раковин у виконанні КМН лікаря-отоларинголога Миронюка Б.М.

8700 грн

Більше Згорнути down
5010. * Септопластика у виконанні КМН лікаря-отоларинголога Миронюка Б.М.

18400 грн

Більше Згорнути down

Вiдгуки

01.10.2023 04:21
Віта

Робила септопластику у клініці у чудового, професійного і чуйного лікаря Валерія Павловича. Операція пройшла успішно , відновлення проходить також добре. Умови в клініці чудові , весь персонал вихований , уважний і тактовний. Валерій Павлович, дякую вам за моє вільне дихання носом і за ваше турботливе, уважне і хороше ставлення до пацієнтів.

09.08.2023 09:19
Савчук Є.В.

Валерій Павлович виправив перегородку. Дякую лікарю та персоналу медікома за професіоналізм. Оперативно, зручно та комфортно. За тиждень після операції зрозумів що носом таки можна дихати.

02.07.2023 22:05
Полицеймако Оксана

Хочу подякувати лікарю Товстолит Валерію Павловичу за операцію септоплстіка. професійність на висшому рівні.весь персонал в клініці дуже уважний,я рада що попала іменно в цей заклад і мені допомогли вирішити проблему яка не давала мені жити повноцінно.Всім людям ,яких турбуе хроничний гайморит настоятельно рекомендую .я почала дихати ,и це змінило може життя на краще.Медиком супер.

11.02.2023 14:37
Градиський Роман

Дуже задоволений резутатом. До цього часу більшість часу дихав переважно ротом Вирішились проблеми сухості, поганого запаху, хропіння, відсутністю вільного дихання і головним болем. Дякую хірургу за швидку операцію і відсутність синців

21.10.2021 11:21
Олеся

После травмы носа стало совершенно невозможно дышать. Друзья посоветовали обратиться в эту клинику. На прием записалась к Запорожец Татьяне Юрьевне! Очень рада, что попала именно к ней. Замечательная женщина и врач. Очень аккуратно все осмотрела, предложила решить проблему лазерной хирургией. Было безумно страшно, но Татьяна Юрьевна успокоила и сказала, что это один из самых действенных способов исправления перегородки носа. Анализы сдала по-минимуму. Сама процедура много времени не заняла. Сейчас чувствую себя отлично, наконец-то могу свободно дышать! Спасибо всем сотрудникам клиники на пр-те Героев Сталинграда 6Д!

17.09.2021 19:37
Ольга Николаевна

Хочу поблагодарить Бориса Николаевича Миронюк за то, что он наконец-то помог мне избавиться от гайморита. У кого была или есть такая же проблема, поймут меня. Дышать невозможно, постоянные головные боли, начала "гундосить". В клинике предложили септопластику. Я даже не поняла сразу, какая связь между моим заболеванием и перегородкой носа. Однако оказалось, что она все-таки есть. После операции мне стало намного лучше. По стоимости тоже все вполне приемлемо. Хочу посоветовать всем "собратьям" по несчастью: не терпите и не лечите гайморит самостоятельно! Только специалист точно может сказать, что с вами происходит. Говорю это по собственному опыту!

04.07.2021 16:14
Дмитро

Хочу поділиться своїм досвідом виправлення носа. Лікарень боюся з самого дитинства. Ще років у 10 сильно побився, після чого мій ніс був уже не прямий, а відхилився у ліву сторону. На операцію мене умовив ЛОР із МЕДИКОМ Томін Олександр Миколайович. Переживав сильно, але все обійшлося більш-менш добре. З тиждень після процедури септопластики відчував певний дискомфорт: ніс болів, була сухість, печіння, свербіж, нюх практично пропав, періодично зникало носове дихання. Але у процесі загоювання стан помітно покращувався. Спасибі Олександру Миколайовичу та всім, хто взяв активну участь у моєму одужанні!

14.06.2021 08:54
Віталій Гриценко

У клініці по вул. Василя Тютюнника 37/1 робив ендоскопічну септопластику. Залишився цілком задоволений. Процедура проводилась під анестезією, після цього перебував добу у стаціонарі. Своє звернення оцінив би на відмінно. Лікування, умови, аналізи, палата - усе на досить високому рівні. Хочу відзначити бездоганну роботу лікаря-отоларинголога Тинника Олексія Петровича. Тут працюють справжні фахівці. Рекомендую!

29.04.2021 12:03
Катерина Філіпова

З півроку не наважувалася піти до ЛОРа. Після досить неприємної ситуації була підозра на перелом носа, але до лікарні не стала звертатися. Поступово ніби все загоїлося, але стала помічати, що вранці одна ніздря закладена. Звернулася сюди до лікаря Сергієнка Віталія Андрійовича. Після огляду він рекомендував виправити перегородку, запропонував кілька варіантів. Зараз перебуваю у роздумах. Може хтось вже робив септопластику? Що порадите? Як переноситься? Заздалегідь дякую за відповіді.

Показати ще 3

arrow

Всього 9 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down