exit
search serach
Мищенко Алена Юрьевна
comment 0

Міщенко Альона Юріївна

Лікар-терапевт вищої категорії

 • Cпеціалізація: терапія.
 • Стаж: 22 роки, у Медіком – з 2018 року.
записатися на прийом

Досвід роботи

11 років роботи в стаціонарі з реанімацією.

 

Освіта

Лікар регулярно підвищує кваліфікацію на спеціальних курсах і тренінгах, тематичних удосконаленнях, бере  участь у просвітницьких програмах та науково-практичних конференціях, відвідує майстер-класи. Має великий практичний досвід лікування внутрішніх захворювань, веде пацієнтів у стадії важких загострень в повну компенсацію.

 

Стратегія лікування

Точна діагностика та оптимальна схема лікування. У своїй професійній діяльності переважно використовує тільки досягнення доказової медицини, визнаної і рекомендованої експертами світового рівня.

 

Мета

Максимально поліпшити якість життя пацієнта.

 

Процедури, що виконує лікар:

 • Швидка й точна діагностика внутрішніх захворювань.
 • Аналіз і синтез даних про стан здоров'я всіх систем та органів пацієнта з подальшою виробленням оптимальної стратегії подальшого ведення.
 • Самостійно інтерпретує дані рентгенологічних методів дослідження, ЕКГ, ехокардіоскопії, добового холтерівського моніторування, спірометрії тощо.
 

Захворювання, які лікує лікар:

 • Хвороб органів дихання: пневмонії, гострі та хронічні бронхіти, в т.ч. хронічні обструктивні захворювання легенів й бронхіальні астми, гострі респіраторні інфекції верхніх та нижніх дихальних шляхів, ангіни, тонзиліти, фарингіти, риніти, синусити.
 • Гострих інфекційних захворювань: кір, вітряна віспа, паротит, грип тощо.
 • Хвороб органів серцево-судинної системи: ішемічна хвороба серця (стабільні форми, діагностика нестабільних форм з розробкою тактики подальшого лікування), серцева недостатність на різних стадіях, декомпенсована серцева недостатність; артеріальна гіпертензія; міокардити; ведення пацієнтів з набутими та вродженими вадами серця; ведення пацієнтів з різними порушеннями ритму; ведення пацієнтів з імплантованими штучними водіями ритму, з протезованими клапанами серця.
 • Хвороб органів шлунково-кишкового тракту: гастрити, коліти, рефлюксна хвороба шлунково-кишкового тракту, виразкова хвороба, холецистити, панкреатити, гепатити;
 • Хвороб сечовидільної системи: гломерулонефрити, пієлонефрити, цистити, МКХ.
 • Хвороб ендокринної системи: щитовидної залози, цукрового діабету та порушень толерантності до глюкози, метаболічний синдром, ожиріння тощо.
 • Ведення пацієнтів в періоди ремісії та загострень хронічних захворювань, враховуючи індивідуальні особливості пацієнта та всі його супутні захворювання; корекція факторів ризику та оптимізація способу життя; превентивна медицина, з урахуванням індивідуальних особливостей способу життя пацієнта.

Відгуки

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
Заказ звонка принят. Мы Вам уже звоним!
Хотите, перезвоним Вам?
Например: 067 000 00 00
Свободных операторов на линии: 6
Заказов звонков сегодня: 100+
Заказ звонка принят. Мы Вам уже звоним!
Хотите, перезвоним Вам?
Например: 067 000 00 00
Свободных операторов на линии: 6      Заказов звонков сегодня: 100+
Заказ звонка принят. Мы Вам уже звоним!
Хотите, перезвоним Вам
в удобное время?
КНОПКА
СВЯЗИ
page-down