exit
search serach
Підтяжка грудей (мастопексія) у Києві
3598. * Мастопексія (підтяжка, корекція молочних залоз) 1 категорія
83500 грн.
Більше Згорнути down

Підтяжка грудей (мастопексія) у Києві

Мастоптоз або опущення молочних залоз — поширена проблема жінок після різкого зниження ваги, вагітності, лактації або гормонального збою. Зміни форми та положення грудей часто зумовлені віковим фактором. Це призводить до фізичного та психологічного дискомфорту, що погіршує якість життя жінки. Клініка МЕДІКОМ пропонує послуги з проведення мастопексії у Києві.

Мастопексія — це хірургічне втручання, у результаті якого груди набувають гармонійної форми, усувається птоз, зберігається колишній або, за бажанням клієнта, збільшується об'єм молочних залоз.

Підтяжка грудей — один із численних видів операцій на грудях, які проводяться у нашій клініці. Завдяки багатому практичному досвіду та високому рівню кваліфікації пластичних хірургів клініки нам вдається досягати високих результатів роботи, повертаючи грудям колишню досконалість та привабливість.

Відкрити Згорнути down

Види підтяжки грудей

Перед вибором методики мастопексії враховують низку факторів:

 • який дефект варто усунути;
 • ступінь опущення грудей;
 • вікові дані пацієнтки;
 • попередні операції на грудях в анамнезі;
 • еластичність шкіри;
 • загальний стан здоров'я.
Відкрити Згорнути down

У пластичній хірургії застосовують кілька видів підтяжки молочних залоз, що відрізняються специфічними особливостями.

Сучасні способи підтяжки грудей:

 • Періареолярна мастопексія молочної залози.
  Показана власницям невеликих грудей із мінімальним рівнем птозу. Сосок піднімається нагору за допомогою невеликого серповидного розрізу над ареолою. При цьому шов накладається на межі шкіри та ареолою, що робить його практично непомітним.
 • Вертикальна підтяжка грудей.
  Операція з незначною травматизацією тканин, під час якої розріз робиться навколо соска та вертикально вниз (до інфрамамарної складки). Універсальність техніки дає змогу використовувати її за різних стадіях опущення грудей.
 • Т-подібна мастопексія.
  Дає змогу вирішити проблему сильного опущення грудей.

У нашій клініці проводять операції з підтяжки грудей із паралельним встановленням імплантатів, що виконують роль внутрішнього каркасу.

методи підтяжки грудей

Відкрити Згорнути down

Мастопексія: показання

Ні спортивні вправи, ні косметичні засоби не здатні повернути молочним залозам колишню форму. Надати естетичність та гарну форму грудей може виключно пластична операція, зокрема операція з підтяжки молочних залоз.

Дефекти, при яких показано оперативне втручання:

 • опущення грудних залоз;
 • надмірна маса молочних залоз, що супроводжується слабкістю м'язово-зв'язкового апарату та зміщенням соска вниз;
 • асиметрія молочних залоз.

Водночас дефект може бути як вродженим, так і набутим внаслідок вікових або гормональних змін. Нерідко птоз спостерігається у жінок після народження дитини або грудного вигодовування. Опущення грудей також зустрічається у тих, хто різко скинув зайву вагу. У будь-якому з цих випадків можна звернутися до фахівця у галузі пластичної хірургії, який об'єктивно оцінить наявність та вираженість опущення.

Відкрити Згорнути down

Протипоказання до мастопексії

 • аутоімунні та онкологічні захворювання;
 • цукровий діабет;
 • патології судин;
 • хвороби щитовидної залози;
 • ниркова та печінкова недостатність;
 • гіпертонія;
 • інфекційні захворювання будь-якого генезу;
 • проблеми згортання крові.
Відкрити Згорнути down

Підготовка до операції з мастопексії

Перед проведенням хірургічного втручання жінка проходить повне обстеження, що охоплює:

Це надасть змогу виявити можливі порушення та захворювання, які є протипоказанням до проведення операції. Після завершення обстеження хірург складає схему операції та вибирає техніку проведення підтяжки грудей. У разі використання грудних ендопротезів обговорюється їхній вибір та розмір.

Это позволит выявить возможные нарушения и заболевания, которые являются противопоказанием к проведению операции. После завершения обследования хирург составляет схему операции и выбирает технику проведения подтяжки груди. В случае использования грудных эндопротезов обсуждается их выбор и размер.

палата стационар на Оболони
стационар Оболонь
Відкрити Згорнути down

Як роблять підтяжку грудей

Особливості операції з підтяжки грудей роблять її технічно складною, що вимагає від лікаря високого рівня кваліфікації та достатнього практичного досвіду. У клініці МЕДІКОМ працюють професійні пластичні хірурги, які мають необхідні знання та навички для успішного проведення складного хірургічного втручання.

Відкрити Згорнути down

Відновлення після мастопексії

Після підтяжки грудей пацієнтку переводять до одномісної палати готельного типу, обладнаної комфортним ліжком, кнопкою виклику медсестри та всіма необхідними речами. Догляд за жінкою здійснює уважний персонал клініки, можливе перебування в палаті супроводжуючої особи.

Після пробудження пацієнтки медсестра надягає на неї спеціально компресійну білизну, яку потрібно носити від 4 до 6 тижнів. Через кілька днів жінка може повернутись до звичного способу життя. Зняття швів проводить хірург через 1–2 тижні після операції.

У місці проведення втручання можуть спостерігатися синці та набряки, які зникнуть за кілька тижнів. Остаточне формування зовнішнього вигляду грудних залоз завершиться через 8–12 місяців після їхньої підтяжки. Дозрівання післяопераційних рубців настає через 8–12 місяців, після чого вони стають непомітними.

Перші дні після виписки з клініки рекомендується провести вдома, не роблячи різких рухів руками. Також варто утриматися від керування автомобілем. Тимчасово протипоказаний підйом великої ваги та виконання всіх фізичних вправ із навантаженням на плечовий пояс. У період відновлення після мастопексії не протипоказаний біг, плавання та вправи для черевного преса.

Відкрити Згорнути down

Результати підтяжки грудей

Первинний ефект від проведення операції стає помітним практично відразу. Через тиждень після її проведення призначають консультацію хірурга з метою оцінювання результатів втручання. Як показує медична практика та відгуки щодо підтяжки грудей, тривалість її ефекту досить велика. Водночас вона залежить від виконання всіх рекомендацій спеціаліста.

Необхідно дотримуватись правил носіння компресійної білизни, уникати різких коливань маси тіла, не приймати гормональні препарати без призначення лікаря. Як показує практика, це дає змогу зберегти початковий ефект від операції протягом 10–15 років.

Відкрити Згорнути down

Ускладнення після мастопексії

Як і будь-яка хірургічна операція, підтяжка молочних залоз має свої наслідки. У перші дні після її проведення жінка відчуває болючість в області втручання. Можливі гематоми, набряки та зниження чутливості шкіри грудей. Усі ці явища тимчасові та швидко минають.

До післяопераційних ризиків можна додати тривале загоєння, втрату можливості лактації та інфекції. У клініці МЕДІКОМ хірурги працюють в операційних із ламінарними потоками, що забезпечують максимальний рівень інфекційної безпеки для унеможливлення гнійно-запальних ускладнень. Наші лікарі мають багатий досвід та високу кваліфікацію, що дає змогу уникнути таких ускладнень, як асиметрія розміру грудей, нерівні рубці та зміна контурів молочних залоз.

Відкрити Згорнути down

Переваги мастопексії в нашій клініці

 1. Усі пластичні операції проводять досвідчені хірурги з багаторічним досвідом. Клініка працює з 1992 року й цінує свою високу репутацію та довіру пацієнтів.
 2. Центральне стерилізаційне відділення клініки, обладнане відповідно до міжнародних стандартів JCI. Під час проведення хірургічних операцій унеможливлюється будь-яка можливість інфікування.
 3. Високоякісні шовні матеріали, що відповідають міжнародним стандартам якості.
 4. Використання найновішого обладнання та сучасних методик проведення операцій.
 5. Доступна мастопексія — ціна в Києві конкурентна й на рівні середньоринкової. Водночас операцію проводять спеціалісти найвищого рівня.
 6. Комфортний стаціонар на Оболоні готельного типу та цілодобовий догляд медичного персоналу.
 7. Можливість пройти обстеження перед операцією в стінах клініки.
 8. Індивідуальний підхід до кожної пацієнтки.
Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Чи можна зробити підтяжку грудей без імплантів?

У практиці пластичної хірургії є кілька способів мастопексії. Під час вибору техніки виконання операції розглядаються індивідуальні особливості жінки: форма грудей, виразність птозу, наявність асиметрії та інші фактори. Якщо в молочній залозі багато шкіри, але мало тканини, груди необхідно наповнити. Саме в цьому випадку використовують ендопротези, які створюють необхідний об'єм молочних залоз. У більшості випадків хірург видаляє надлишок шкіри та залізистої тканини, піднімаючи сосок та ареолу на рівень субмамарної складки.

Чи можна годувати грудьми після підтяжки?

Мастопексія не впливає на грудне годування й може бути зроблена до вагітності. У період виношування дитини та лактації в організмі жінки відбуваються серйозні гормональні зміни. При цьому груди збільшуються, розширюються молочні протоки. Це може негативно позначитися на зовнішньому вигляді грудей та вимагати повторної підтяжки. Тому лікарі рекомендують зробити мастопексію після народження дітей та закінчення грудного вигодовування.

Чим відрізняється мастопексія від маммопластики?

Мастопексія — це підтяжка грудей, мамопластика — це збільшення або зменшення її форми та об'єму.

Де зробити підтяжку грудей?

Цікавитесь питаннями естетичної хірургії? Бажаєте провести підтяжку молочних залоз у Києві на Оболоні? Клініка МЕДІКОМ пропонує конкурентні ціни на операцію та високу якість обслуговування пацієнтів. Ми виконуємо всі види мамопластики на найвищому рівні. Щоби дізнатися, як роблять підтяжку грудей, запишіться на консультацію наших фахівців. За вказаними телефонами ви дізнаєтесь про вартість підтяжки грудей, а також отримаєте відповіді на супутні питання.

comment 28
Авершин Валерій Іванович
Заступник Головного лікаря стаціонару з хірургії, хірург вищої категорії, пластичний хірург, к.м.н., доцент
comment 26
Гаврилов Григорій Олександрович
Завідувач хірургічним відділенням, лікар-хірург вищої категорії, пластичний хірург, хірург-проктолог, онкохірург
comment 11
Симулик Євген Володимирович
Пластичний хірург вищої кваліфікаційної категорії, судинний хірург, к.м.н.

Ціна підтяжки грудей

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Операції
3599. * Мастопексія (підтяжка, корекція молочних залоз) 2 категорія

121000 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
Схожі послуги
Мамопластика
Мамопластика
Редукційна мамопластика
Корекція соска та ареоли
Корекція соска та ареоли
Ліпофілінг грудей
Ліпофілінг грудей

Вiдгуки

19.11.2021 16:54
Юлія

Хочу залишити відгук про свій досвід підтяжки грудей та сказати всім жінкам, хто ще вагається, щоб не боялися операції! Я давно хотіла зробити підтяжку, бо після різкого схуднення мої груди виглядали дуже непривабливо. На консультації у хірурга в клініці МЕДІКОМ мені розповіли всі тонкощі проведення операції, повідомили про можливі ускладнення та ризики. Виписали направлення на аналізи та обстеження, все проводилось дуже ретельно, щоб операція пройшла успішно. Це свідчить про професійний підхід до справи та про відповідальність лікаря та клініки. Операція пройшла швидко, в стаціонарі я пробула 2 дні. Після цього ще ходила на прийоми до лікаря, який контролював мій стан та оцінював результат. В цілому, я дуже задоволена! Зовнішній вигляд грудей значно змінився, а я теперь почуваюся набагато впевненіше! Дуже дякую лікарям та всьому персоналу МЕДІКОМУ!

01.11.2021 20:12
Людмила Олегівна

Після пологів у мене була депресія через мій зовнішній вигляд. Зайва вага, розтяжки на грудях, гормональні зміни - все наклало свій негативний відбиток. Після закінчення грудного вигодовування дитини я різко схудла. Але разом з цим мої груди теж дуже схудли і обвисли, що стало для мене справжнім шоком. Без вагань записалась на мастопексію до клініки МЕДІКОМ, бо там найкращі лікарі та обладнання. Саме в цій клініці я спостерігала вагітність по спеціальній програмі та залишилась дуже задоволена. Операцію мені проводив лікар Авершин. Можу сказати, що це справжній лікар від Бога, який робить жінок красивими та щасливими! Результат операції неперевершений, я дуже задоволена! Дуже дякую!

07.10.2021 14:03
Виктория Шапошникова

После рождения троих детей моя грудь стала совсем непривлекательной. Я ощущала себя некомфортно, да и белье стало сложно подбирать из-за асимметрии и сильной опущенности груди. После долгих раздумий решилась на подтяжку груди в клинике МЕДИКОМ. Могу сказать, что я ни на минуту не пожалела о принятом решении! Операция прошла даже лучше, чем я ожидала. Результат просто роскошный! Детей я больше не планирую, потому врач сказал, что результат операции сохранится на много лет. Благодаря проведенной подтяжке я снова чувствую себя красивой и привлекательной!

27.09.2021 10:57
Ирина

Хочу выразить огромную благодарность хирургу Авершину Валерию Ивановичу! Очень внимательный врач и талантливый пластический хирург! Делала у него мастопексию, результатом осталась очень довольна! Врач сделал аккуратные швы, которые уже практически незаметны. Грудь стала более подтянутой, приобрела красивую форму. Послеоперационный период прошел без осложнений, что тоже является большой заслугой врача! Стационар в клинике превосходный, очень комфортно! Я чувствовала себя как дома, ощущала заботу персонала и самого врача, который интересовался моим состоянием и результатами проведенной операции. Большое спасибо вам, доктор!

Показати ще 1

arrow

Всього 4 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down