exit
search serach
Стационар в Киеве

Стаціонар в Києві

Багато захворювань вимагають лікування під постійним медичним наглядом в умовах стаціонару. Госпіталізація проводиться і для виконання хірургічних операцій або комплексного діагностичного обстеження.

Шукаєте сучасний комфортний стаціонар в Києві для себе або близьких? Новий стаціонар клініки МЕДИКОМ на Оболонській набережній - унікальний для України багатопрофільний медичний центр - спроектований і обладнаний за міжнародними стандартами JCI.

Наші пацієнти можуть розраховувати на мультидисциплінарної допомогу від команди висококваліфікованих лікарів, індивідуальний підхід, високі стандарти комфорту і сервісу, шанобливе ставлення, безпеку та повну конфіденційність.

Показання для звернення в стаціонар

Показаннями для планового ушпиталення в стаціонар є:

 • необхідність проведення лікувальних процедур у цілодобовому режимі;
 • необхідність постійного медичного контролю та динамічного спостереження;
 • неможливість лікування та/або діагностики в амбулаторному режимі;
 • показання для проведення планового курсу терапії хронічних патологій;
 • показання для лікування післяопераційних ускладнень;
 • необхідність курсу реабілітації під контролем лікарів;
 • необхідність проведення хірургічної операції та ведення післяопераційного періоду під постійним наглядом лікарів;
 • гострі захворювання і/або рецидиви хронічних патологій, які загрожують здоров'ю й життю пацієнта;
 • необхідність відновлення після хірургічної операції, інтенсивного курсу терапії важкого захворювання.

Показання до екстреного ушпиталення визначаються лікарями швидкої допомоги або лікарем. У разі необхідності наші оператори допоможуть викликати бригаду швидкої допомоги додому або в будь-яке інше місце в Києві.

Структура стаціонару

Стаціонар клініки МЕДІКОМ працює в режимі 24/7. Структура стаціонару включає:

Оскільки медичні послуги в стаціонарі клініки МЕДІКОМ надаються у багатьох напрямах, у складних клінічних випадках ми зможемо оперативно зібрати консиліум вузькопрофільних фахівців для пошуку найкращого рішення.

Хірургічний стаціонар

3 операційних, в тому числі рентген-захищена операційна.

Оперблок оснащено сучасними хірургічними інструментами для проведення порожнинних і мікрохірургічних операцій, наркозно-дихальними апаратами PRO-класу останнього покоління, хірургічними стійками від світових виробників медичного обладнання, стаціонарними і мобільними станціями моніторингу стану пацієнта Nihon Kohden (Японія).

У рентген-операційній встановлено апарат С-дуга для візуалізації під час виконання ангіохірургічних втручань, операцій на хребті, ортопедичних операцій, пластики. Повітря, що знаходиться над операційним столом, ретельно фільтрується за допомогою ламінарних систем і стає практично стерильним. Таким чином досягається ефект повітряного капсулювання.

Логістичні рішення в наших операційних у вигляді стельових консолей відповідають стандартам JCI і роблять роботу хірургів максимально ефективною і точною.

Блок для надання реанімаційної допомоги та інтенсивної терапії на 7 ліжок.

Оснащений системою централізованої подачі О2 (Фінляндія), системами для моніторингу пацієнта Nihon Kohden (Японія) і динамічного спостереження за виконанням штучної вентиляції легенів.

Окремо варто сказати про апарати ШВЛ Hamilton PRO (Німеччина), призначені для тривалої вентиляції легень з мінімальним пошкодженням тканин.

Спостереження за хворим здійснюється з цілодобового поста медперсоналу. Доступ в палати тільки за картками персоналу з фіксацією всіх дій.

Палати відновлення (recovery room) - відділення постанестезіологіческої допомоги на 6 ліжок.

Ця зона обладнана системами для спостереження за станом після операції в момент виходу з анестезії. Система мобільного моніторингу дозволяє стежити за пацієнтом від операційного столу і до післяопераційної палати. Ні секунди без контролю!

Блок для проведення ендоскопічних досліджень на 4 ліжка.

Відділення ендоскопічніх досліджень вікорістовується для проведення діагностичних и лікувальніх маніпуляцій на органах верхніх и ніжніх відділів шлунково-кишково тракту. Наш багатопрофільний стаціонар обладнань ендоскопічнім обладнанням експерт-класу (Pentax). Для комфорту пацієнта во время процедури проводитися седація.

16 одномісних післяопераційних палат.

Комфортні палати для перебування пацієнтів (дітей та дорослих) в післяопераційний період і під час реабілітації. Палати стаціонару під постійним контролем лікарів і медсестер.

Стаціонар для дорослих пацієнтів

Терапевтичний стаціонар - 21 одномістної палати. Це комфортні кімнати з умовами для ефективного лікування дорослих пацієнтів за напрямками:

 • Терапія
 • Гастроентерологія
 • Кардіологія
 • Неврологія
 • Пульмонологія
 • Ендокринологія
 • Ревматологія
 • Нефрологія
 • Гематологія
 • Алергологія

Якщо вам необхідно пройти курс стаціонарної терапії, комплексне обстеження або профільне лікування, зателефонуйте операторам цілодобового контакт-центру та дізнайтесь подробиці.

Дитячий стаціонар

Педіатричний стаціонар - 12 одномістних палат з повноцінним спальним місцем для супроводжуючої особи. У новому стаціонарі на Оболоні надається допомога дітям за напрямками:

 • Педіатрія
 • Дитяча гастроентерологія
 • Дитяча кардіологія
 • Дитяча пульмонологія
 • Дитяча алергологія

Про умови розміщення дітей на лікування та обстеження можна дізнатись цілодобово за номерами контакт-центру клініки МЕДІКОМ.

Діагностика

Обстеження в стаціонарі клініки МЕДІКОМ може проводитися по всіх необхідних напрямах. У центрі є все необхідне обладнання експертного класу для оперативного і якісного проведення таких діагностичних процедур, як:

Всі дослідження в стаціонарі виконуються на місці. Завдяки своєчасній і точній діагностиці, лікування будь-якого захворювання починається максимально швидко, що дозволяє уникнути небажаних ускладнень.

Технічна база стаціонару

Висока кваліфікація медичного персоналу, сучасна технічна база закладу дає змогу проводити роботу з пацієнтами зі складними клінічними випадками в режимі «від операційної до палати».

Технічна база стаціонару в Києві МЕДІКОМ містить таку апаратуру:

 • комп'ютерний томограф Toshiba Aquilion Lightning SP 160-зрізовий;
 • апарат для штучної вентиляції легенів HAMILTON-C1 та HAMILTON-C3;
 • дефібрилятор TEC-5631 Nihon Kohden;
 • приліжковий монітор пацієнта Nihon Kohden;
 • багатофункціональні лікувальні ліжка Famed;
 • система УЗДГ Logiq P9;
 • рентгенівська система Canon;
 • відеогастроскоп Pentax EG27-i10;
 • наркозно-дихальна апаратура Leon, Drager.
 • Освітлення X-LED для операційних STERIS (США)

Лікування та реабілітація в комфорті

Приватний стаціонар у Києві — це ефективне лікування й максимально комфортні умови для діагностики та медичної допомоги. Після надходження в приймальне відділення та реєстрації стабільного пацієнта переводять в особисту одномісну палату. За бажанням пацієнт може перебувати в палаті разом з особою, яка його супроводжує. Для цього у всіх палатах передбачені додаткові повноцінні спальні місця.

У стаціонарі МЕДИКОМ пацієнтів забезпечують одягом (індивідуальною одноразовою піжамою, капцями, халатом). Доступне все гігієнічне приладдя. У центрі працює своя пральня, яка використовує тільки сертифіковані безпечні засоби для прання постільної білизни.

В палатах встановлені функціональні ліжка, які забезпечать комфортне положення тіла під час сну, відпочинку і процедур. Є компактний робочий стіл з підключенням до інтернету по Wi-Fi. Мікроклімат в палатах забезпечує сучасна система очищення повітря hepa-фільтрами і система кондиціонування.

За станом хворого ведеться постійне спостереження через автоматичну систему. Біля ліжка і в санвузлі є кнопки виклику медперсоналу.

Умови перебування в стаціонарі максимально наближені до готелю. При цьому кожна палата відповідає вимогам і нормативам, встановлених для лікувальних установ стаціонарного типу. При необхідності деякі діагностичні та лікувальні процедури можуть виконуватися прямо в палаті.

Перебування в стаціонарі буде максимально комфортним. У встановлені години пацієнта можуть відвідувати рідні та близькі. Ваш лікар завжди на зв'язку. Територія охороняється власною службою охорони.

Обговорити умови та вартість перебування в стаціонарі ви можете у операторів контакт-центру.

Приватний стаціонар у Києві

Переваги стаціонарного лікування в клініці МЕДІКОМ

Переваги лікування в стаціонарі в нас — це:

 1. Індивідуальний підхід і сучасні протоколи лікування.
 2. Досвідчені лікарі та медперсонал.
 3. Приймальне відділення з протишоковою палатою і зручним під'їздом для швидких.
 4. Операційна з якісним світлом та обладнанням.
 5. Гарантія найвищого ступеню чистоти повітря в операційній. 
 6. Сучасні реанімаційні палати із модульним моніторуванням.
 7. Апарати ШВЛ Hamilton PRO (Німеччина), які не ушкоджують тканини легенів.
 8. Наркозно-дихальні апарати PRO-класу.
 9. Мобільні станції спостереження за хворим у режимі «від операційної до палати».
 10. Виконання аналізів у сучасній лабораторії за стандартом ISO.
 11. Наявність банку крові - зберігання препаратів крові з дотриманням режиму.
 12. Джерело безперебійного живлення та резервний електро-генератор на випадок аварій. 
 13. Власне ЦСВ з миючими, сушильними, стерилізуючими автоматами для обробки хірургічного інструменту.
 14. Розташування клініки в парковій зоні на Оболонській набережній.
 15. Комфорт і сервіс рівня мережевого готелю.
 16. Ми цінуємо свою репутацію з 1992 року.

Лікарі

Шукаєте комфортабельний і надійний стаціонар в Києві, контакти досвідченого хірурга в Києві або фахівця для лікування дитини? Зверніться до медичного центру МЕДІКОМ. Наш приватний стаціонар у Києві на Оболоні — відмінний вибір для лікування багатьох патологій. У нас є стаціонар для дорослих і дитячі палати. У наших стінах працюють висококваліфіковані лікарі та навчений медичний персонал, а також кафедра для навчання медиків. Довіряйте своє здоров'я тільки професіоналам.

Авершин Валерій Іванович
Головний лікар стаціонарного відділення, лікар-хірург вищої категорії, пластичний хірург, к.м.н., доцент
comment 18
Арендарь Олена Анатоліївна
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук
comment 37
Баран Володимир Євгенович
Лікар-уролог вищої категорії
comment 0
Гаврилов Григорій Олександрович
Завідувач хірургічного відділення, лікар-хірург вищої категорії, пластичний хірург, лікар-проктолог
comment 14
Герасименко Сергій Іванович
Завідувач ЛОР-відділенням, лікар-отоларинголог вищої категорії, кандидат медичних наук
comment 27
Гришило Антон Павлович
Лікар-пульмонолог, алерголог вищої категорії, кандидат медичних наук
comment 7
Єсип Іван Вікторович
Лікар-анестезіолог
comment 4
Єфімова Олена Олександрівна
Лікар-анестезіолог другої категорії
comment 0
Запорожець Тетяна Юріївна
Лікар-отоларинголог вищої категорії, пластичний хірург, кандидат медичних наук
comment 36
Калашникова Жанна Василівна
Лікар-ендокринолог вищої категорії
comment 13
Корнієнко Олександр Володимирович
Лікар-хірург вищої категорії, проктолог
comment 25
Кот В'ячеслав Федорович
Лікар-отоларинголог, дитячий отоларинголог вищої категорії
comment 16
Крейдич Олександра Сергіївна
Лікар-анестезіолог вищої категорії
comment 1
Меркотан Володимир Георгійович
Лікар-хірург вищої категорії, проктолог першої категорії
comment 34
Миронюк Борис Миколайович
Лікар-отоларинголог вищої категорії, кандидат медичних наук
comment 21
Невечеря Ліна Григорівна
Лікар-анестезіолог першої категорії
comment 0
Овчинніков Сергій Анатолійович
Лікар ультразвукової діагностики першої категорії
comment 7
Овчиннікова Наталія Миколаївна
Завідуюча консультативно-діагностичним відділенням стаціонару, лікар-терапевт вищої категорії
comment 27
Піскун Ольга Валеріївна
Провідний фахівець, лікар акушер-гінеколог, гінеколог-хірург
comment 29
Присяжнюк Андрій Олегович
Завідуючий відділенням анестезіології, лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії
comment 54
Рудковська Наталія Миколаївна
Завідуюча терапевтичним відділенням стаціонару, лікар-терапевт, кардіолог першої категорії
comment 11
Саввін Костянтин Едуардович
Лікар-уролог вищої категорії
comment 24
Сіваш Неллі Василівна
Лікар-терапевт вищої категорії, лікар-гастроентеролог вищої категорії
comment 12
Счастний Володимир Михайлович
Лікар-хірург вищої категорії, судинний хірург, флеболог, проктолог, спеціаліст з бариатричної хірургії
comment 30
Толчинський Вадим Вікторович
Лікар-отоларинголог, фоніатр вищої категорії, кандидат медичних наук
comment 4
Томін Олександр Миколайович
Лікар-отоларинголог вищої категорії
comment 15
Усаковський Микола Георгійович
Завідувач ортопедичного відділення, лікар ортопед-травматолог вищої категорії
comment 11
Устьянцева Софія Борисівна
Лікар-невролог вищої категорії, лікар-сомнолог
comment 13
Храпач Василь Васильович
Професор, доктор медичних наук, пластичний хірург
comment 7
Чернов Олександр Павлович
Кардіолог вищої категорії
comment 5
Шихалієв Фарид Боюкага огли
Лікар-уролог
comment 0
Яковлєв Олександр Олексійович
Лікар-ендоскопіст вищої категорії
comment 29

Ціни

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
4231. Консультація провідного травматолога Циганкова М.А.

859 грн

Більше Згорнути down
4233. Консультація провідного уролога Саввіна К.Е.

859 грн

Більше Згорнути down
4234. Консультація провідного невропатолога Устьянцевої С.Б.

859 грн

Більше Згорнути down
Діагностика
3732. МР скринінг хребта ревматологічний шийний, грудний, поперековий відділ хребта в сагітальній проекції з використанням Т1,Т2,Т2fs послідовностей та здухвинно-крижові сполучення (крижово-клубові) в аксіальній проекції з використанням Т2tirm послідовності (плівка , висновок, CD)
Дитячий

2500 грн

Більше Згорнути down
3769. Інструментальне дослідження з рентген супровождением

1125 грн

Більше Згорнути down
4044. * Скринінг апное сну в умовах стаціонару (1 ніч)

4300 грн

Більше Згорнути down
4235. * МРТ придаткових пазух носа

1450 грн

Більше Згорнути down
Операції
4076. * Циркумцизіо - кругове обрізання крайньої плоті

9600 грн

Більше Згорнути down
4077. * Операція при гідроцелє

11200 грн

Більше Згорнути down
4078. * Операція при варікоцелє

11200 грн

Більше Згорнути down
4079. * Видалення кісти придатка яєчка

8950 грн

Більше Згорнути down
4080. * Лазерне видалення поліпа уретри

8950 грн

Більше Згорнути down
4081. * Вазорезекція

8950 грн

Більше Згорнути down
4083. * Френулотомія - пластика вуздечки крайньої плоті

4250 грн

Більше Згорнути down
4084. * Лазерна коагуляція гострокінцевих кондилом (операція 5 категорії)

3000 грн

Більше Згорнути down
4086. * Видалення парауретральної кісти

8950 грн

Більше Згорнути down
4087. * Орхіектомія одностороння

8200 грн

Більше Згорнути down
4088. * Цистоскопія (жіноча)

2200 грн

Більше Згорнути down
4089. * Цистоскопія (чоловіча)

2450 грн

Більше Згорнути down
4090. * Ендоуретротомія

11380 грн

Більше Згорнути down
4104. * TVT-O (не включаючи набір)

9563 грн

Більше Згорнути down
4105. * Висічення міхурово-піхвової нориці

16450 грн

Більше Згорнути down
4106. * Уретероцистостомія

14720 грн

Більше Згорнути down
4118. * Видалення папілом, кондилом шкіри промежини та зовнішніх статевих органів

3300 грн

Більше Згорнути down
4121. * Бужування цервікального каналу, санація порожнини матки

5740 грн

Більше Згорнути down
4122. * Малоінвазивна процедура в ділянці промежини та зовнішніх статевих органів (ушивання чи коагуляція посттравматичних руптур та ін.)

5740 грн

Більше Згорнути down
4124. * Марсупіалізація кісти бартолінової залози

6300 грн

Більше Згорнути down
4125. * Відалення кістозно-зміненої бартолінової залози

7250 грн

Більше Згорнути down
4126. * Видалення парауретральних кіст

7250 грн

Більше Згорнути down
4127. * Хірургічна дефлорація

7250 грн

Більше Згорнути down
4128. * Відновлення гімена

7250 грн

Більше Згорнути down
4130. * Пластика промежини при рубцевій деформації

8800 грн

Більше Згорнути down
4131. * Діагностична гістероскопія

6300 грн

Більше Згорнути down
4132. * Гістерорезектоскопія: Поліпектомія

7800 грн

Більше Згорнути down
4133. * Гістерорезектоскопія: Видалення плодової ділянки чи стороннього тіла з порожнини матки

7800 грн

Більше Згорнути down
4134. * Гістерорезектоскопія при гіперплазії ендометрію

7800 грн

Більше Згорнути down
4135. * Гістерорезектоскопія. Висічення перетинки порожнини матки / метропластика

8100 грн

Більше Згорнути down
4136. * Гістероскопія. Розсічення сінехій при синдромі Ашермана

7800 грн

Більше Згорнути down
4137. * Гістерорезектоскопія: Консервативна міомектомія (відалення вузла стінки матки)

8700 грн

Більше Згорнути down
4138. * Гістерорезектоскопія. Тотальна резекція ендометрію з послідуючою абляцією

10300 грн

Більше Згорнути down
4139. * Гістерорезектоскопія підвищеної складності 1 категорія

10300 грн

Більше Згорнути down
4140. * Консервативна міомектомія

12150 грн

Більше Згорнути down
4141. * Консервативна міомектомія 1 категорії складності

15600 грн

Більше Згорнути down
4142. * Метропластика

15600 грн

Більше Згорнути down
4156. * Пластика маткових труб 1 категорії складності

14450 грн

Більше Згорнути down
4157. * Хірургічна стерилізація

10450 грн

Більше Згорнути down
4158. * Хірургічні втручання при інфільтративному ендометріозі

12050 грн

Більше Згорнути down
4159. * Хірургічні втручання при інфільтративному ендометріозі 2 категорії складності

15600 грн

Більше Згорнути down
4160. * Хірургічні втручання при інфільтративному ендометріозі 1 категорії складності

20300 грн

Більше Згорнути down
4161. * Кольпопоез

31200 грн

Більше Згорнути down
4162. * Вагінальна гістеректомія без додатків

9750 грн

Більше Згорнути down
4163. * Вагінальна гістеректомія без додатків 1 категорії складності

10920 грн

Більше Згорнути down
4164. * Пластика шийки матки при елонгації чи рубцевій деформації

8250 грн

Більше Згорнути down
4165. * Пластика стінок піхви при опущенні

8800 грн

Більше Згорнути down
4166. * Пластика передньої / задньої стінки піхви

5740 грн

Більше Згорнути down
4167. * Пластика стінок піхви з перінеолеваторопластикою

9300 грн

Більше Згорнути down
4168. * Видалення доброякісних утворень стінок піхви (кіст, фібром, кіст гартнерових ходів)

7800 грн

Більше Згорнути down
4169. * Гемітіреоїдектомія

15870 грн

Більше Згорнути down
4170. * Гемітіреоїдектомія тотальна

19600 грн

Більше Згорнути down
4171. * Тиреоїдектомія

18200 грн

Більше Згорнути down
4172. * Тиреоїдектомія з лімфодисекцією

24200 грн

Більше Згорнути down
4173. * Адреналектомія – видалення наднирника

29600 грн

Більше Згорнути down
4174. * Паратиреоїдектомія

18200 грн

Більше Згорнути down
4175. * Лапароскопічна апендектомія

13580 грн

Більше Згорнути down
4178. * Видаленням грижі при защемленої пахової грижі без непрохідності та перитоніту

13580 грн

Більше Згорнути down
4179. * Лапароскопічна герніопластика власними тканинами

15870 грн

Більше Згорнути down
4180. * Лапароскопічна холецистектомія (гострий холецистит)

17200 грн

Більше Згорнути down
4182. * Лапаротомні операції при будь яких ургентних хірургічних патологій при наявності поширеного перитоніту

19500 грн

Більше Згорнути down
4183. * Діагностична лапароскопія

10790 грн

Більше Згорнути down
4184. * Релапароскопія при ускладненому перебігу післяопераційного періоду після планових та ургентних втручань

8430 грн

Більше Згорнути down
4185. * Релапаротомія при ускладненому перебігу післяопераційного періоду після планових та ургентних втручань

10790 грн

Більше Згорнути down
4186. * Релапаротомія як етап лікування поширеного перитоніту

8430 грн

Більше Згорнути down
4187. * Лапароскопічна холецистектомія

15870 грн

Більше Згорнути down
4188. * Лапароскопічна холецистектомія (після раніше перенесених втручань -спаечний процес)

18100 грн

Більше Згорнути down
4189. * Sils -Холецистектомія

19680 грн

Більше Згорнути down
4190. * Видалення грижі по Ліхтенштейну

10790 грн

Більше Згорнути down
4191. * Видалення грижі ТАРР, ТЕР одностороння

19680 грн

Більше Згорнути down
4192. * Видалення грижі ТАРР, ТЕР двохстороння

23940 грн

Більше Згорнути down
4193. * Лапароскопічна герніопластика власними тканинами (пупкова грижа невеликих розмірів)

13580 грн

Більше Згорнути down
4194. * Видалення грижі IPOM (пупкова грижа)

19690 грн

Більше Згорнути down
4195. * Видалення грижі IPOM (післяопераційна вентральна грижа)

23100 грн

Більше Згорнути down
4196. * Діафрагмальнагрижа (лапароскопічна крурорафія, фундоплікація по TOUPET, NISSEN)

19690 грн

Більше Згорнути down
4197. * Поширені гнійно-запальні захворювання м'яких тканин різної локалізації

8450 грн

Більше Згорнути down
4198. * Постановка балона

9640 грн

Більше Згорнути down
4199. * Видалення балона

6700 грн

Більше Згорнути down
4200. * Sleeve -гастректомія

21200 грн

Більше Згорнути down
4201. * Операція міні -шунтування (mini-bypass)

21200 грн

Більше Згорнути down
4202. * ЕВЛК, кросектомія

10790 грн

Більше Згорнути down
4203. * Мініфлебектомія

8440 грн

Більше Згорнути down
4204. * Тромбфлебектомія

8420 грн

Більше Згорнути down
4205. * Секторальна резекція молочної залози

13580 грн

Більше Згорнути down
4206. * Видалення доброякісних пухлин м'яких тканин

4150 грн

Більше Згорнути down
4207. * Степлерна геморроідопексія РРН по Лонго

11010 грн

Більше Згорнути down
4208. * ТНD

11010 грн

Більше Згорнути down
4209. * HAL-RAR

11010 грн

Більше Згорнути down
4210. * Лазерна абляція гемороїдальних вузлів

8420 грн

Більше Згорнути down
4211. * Лазерна тромбгеморроідектомія

8420 грн

Більше Згорнути down
4212. * Лазерне висічення тріщини

8420 грн

Більше Згорнути down
4213. * Лазерне висічення свища по Габріелю (Інтрасфінктерние свищ)

10790 грн

Більше Згорнути down
4214. * Лазерне висічення свища по Габріелю (транссфінктерний свищ)

11820 грн

Більше Згорнути down
4215. * Лазерний розтин парапроктиту з видаленням несучої крипти

11820 грн

Більше Згорнути down
4216. * Лазерне висічення анальних бахромок

8420 грн

Більше Згорнути down
4217. * Естетична анапластіка

13900 грн

Більше Згорнути down
4218. * Лазерне висічення епітеліальних копчикових ходів, кіст

9850 грн

Більше Згорнути down
4219. * Абдомінопластика

73600 грн

Більше Згорнути down
4220. * Субмускулярна імплантація молочних залоз

61000 грн

Більше Згорнути down
4221. * Мастопексія, субмускулярна імплантація

70000 грн

Більше Згорнути down
4223. * Видалення імплантів

61000 грн

Більше Згорнути down
4224. * Липосакція стегон

36850 грн

Більше Згорнути down
4225. * Липосакція живота

36850 грн

Більше Згорнути down
4226. * Ліпосакція однієї анатомічної зони

22150 грн

Більше Згорнути down
4227. * Хірургічне втручання 1-ї категорії

16300 грн

Більше Згорнути down
4228. * Хірургічне втручання 2-ї категорії

14200 грн

Більше Згорнути down
4229. * Хірургічне втручання 3-ї категорії

11620 грн

Більше Згорнути down
4230. * Хірургічне втручання 4-ї категорії

9350 грн

Більше Згорнути down
4107. * Чрезпузирна простатектомія

17450 грн

Більше Згорнути down
4232. * Лапароскопія діагностична

10800 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
490. * Альбуміносорбція (Без вартості витратних матеріалів)

2089 грн

Більше Згорнути down
492. * Внутрішньовенне лазерне опромінення крові

289 грн

Більше Згорнути down
493. * Високооб'ємний плазмаферез (Без вартості витратних матеріалів)

2149 грн

Більше Згорнути down
494. * Гемоімуносорбція (Без вартості витратних матеріалів)

2819 грн

Більше Згорнути down
495. * Гемосорбція (Без вартості витратних матеріалів)

2819 грн

Більше Згорнути down
496. * Кріоасцітосорбція (Без вартості витратних матеріалів)

2829 грн

Більше Згорнути down
497. * Лімфосорбція (Без вартості витратних матеріалів)

2829 грн

Більше Згорнути down
498. * Плазмаферез (Без вартості витратних матеріалів)

1659 грн

Більше Згорнути down
499. * Плазмаферез + кріоплазмаімуносорбція (Без вартості витратних матеріалів)

2819 грн

Більше Згорнути down
500. * Плазмаферез + плазмаімуносорбція (Без вартості витратних матеріалів)

2819 грн

Більше Згорнути down
501. * Плазмаферез + плазмасорбція (Без вартості витратних матеріалів)

2819 грн

Більше Згорнути down
502. * Ультрафільтрація (Без вартості витратних матеріалів)

2869 грн

Більше Згорнути down
503. * Ультрафільтрація + гемоімуносорбція (Без вартості витратних матеріалів)

5849 грн

Більше Згорнути down
504. * Ультрафільтрація + гемосорбція (Без вартості витратних матеріалів)

5579 грн

Більше Згорнути down
615. * Первинно-хірургічна обробка рани /до фасції/ до 4 см*

659 грн

Більше Згорнути down
616. * Первинно-хірургічна обробка рани /до фасції/ більше 4 см*

879 грн

Більше Згорнути down
617. * Первинно-хірургічна обробка рани /з пошкодженням фасції та м'язи/ *

1509 грн

Більше Згорнути down
618. * Первинно-хірургічна обробка обширних ран (множинних, глибоких)*

4918 грн

Більше Згорнути down
625. * Туалет рани*

399 грн

Більше Згорнути down
826. * Ексфузія крові (Без вартості витратних матеріалів)

819 грн

Більше Згорнути down
1557. * Овосорбція (Без вартості витратних матеріалів)

3099 грн

Більше Згорнути down
1582. * Локальне введення плазми, збагаченої тромбоцитами (PRP)*

1979 грн

Більше Згорнути down
1604. * Плазмаферез + кріоплазмосорбція (Без вартості витратних матеріалів)

2819 грн

Більше Згорнути down
4008. * Гемоексфузія (кровопускання)

319 грн

Більше Згорнути down
4222. * Редукційна маммопластика

49140 грн

Більше Згорнути down
Послуги
9999. Передоплата за стационарне лікування
Дитячий

10000 грн

Більше Згорнути down
2066. Професійний переклад медичного документа на англійську/російську мову (1 аркуш А4)
Дитячий

288 грн

Більше Згорнути down
3025. Робота професійного медичного перекладача на англійську мову (1 година)
Дитячий

600 грн

Більше Згорнути down
3646. Робота професійного медичного перекладача на англійську мову з 20.00 до 8.00, а також у вихідні та святкові дні (1 година)
Дитячий

820 грн

Більше Згорнути down
3746. Експертний висновок медичного фахівця

2972 грн

Більше Згорнути down
3755. Експертний висновок медичного фахівця (в ургентних ситуаціях)

3396 грн

Більше Згорнути down
4048. Супровід хірурга при фістулографії

409 грн

Більше Згорнути down
4059. * Стаціонарне лікування в дорослій одномісній терапевтичній палаті з триразовим лікувальним харчуванням (1 доба)

4700 грн

Більше Згорнути down
4060. * Стаціонарне лікування в дорослій одномісній хірургічній палаті з триразовим лікувальним харчуванням (1 доба)

4500 грн

Більше Згорнути down
4061. * Стаціонарне лікування в дорослій одномісній хірургічній палаті з триразовим лікувальним харчуванням (0,5 доби)

2300 грн

Більше Згорнути down
4062. * Денне стаціонарне лікування в дорослій палаті в умовах стаціонару (1 година)

230 грн

Більше Згорнути down
4067. * Стаціонарне лікування в палаті інтенсивної терапії для дорослих (1 доба)

7700 грн

Більше Згорнути down
4068. * Денне стаціонарне лікування в палаті інтенсивної терапії в умовах стаціонару для дорослих (1 година)

500 грн

Більше Згорнути down
4071. * Додаткове місце в хірургічній/ терапевтичній палаті для дорослих

600 грн

Більше Згорнути down
4073. * Добове додаткове харчування
Дитячий

450 грн

Більше Згорнути down
4074. * Індивідуальний пост медичної сестри в умовах стаціонару (1 доба)
Дитячий

2500 грн

Більше Згорнути down
4075. * Індивідуальний пост медичної сестри в умовах стаціонару (1 година)

150 грн

Більше Згорнути down

Вiдгуки

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down