exit
search serach
Хірургія ЛОР захворювань в Києві

Хірургія ЛОР-захворювань у Києві

Захворювання вуха, горла, носа — одні з найпоширеніших у світі. Часто їхня небезпека та підступність полягає не лише в гостроті перебігу, але й у можливості швидкої хронізації. Найчастіше консервативних методів лікування для досягнення повного одужання недостатньо. Повернути здоров'я та підвищити якість життя можливо хірургічним шляхом, за допомогою ЛОР-операцій у Києві у центрі МЕДІКОМ на Оболоні.

У клініці МЕДІКОМ надається весь спектр сучасної хірургічної допомоги пацієнтам із ЛОР-захворюваннями. Хірургія широко застосовується, якщо медикаментозні та фізіотерапевтичні методи не дали належного результату або ж діагноз передбачає хірургічне втручання. Тільки лікар-отоларинголог може поставити точний діагноз і запропонувати найефективніший метод лікування. Хірургія при ЛОР-патології займає вагому частину, оскільки інколи пацієнт не отримує бажаних результатів від консервативного медикаментозного лікування або, що особливо прикро, просто проігнорував сигнали свого організму щодо уваги на етапі, коли з хворобою можна було впоратися без оперативного втручання.

Відкрити Згорнути down

Хірургія отоларингології охоплює кілька напрямів:

Ендоскопічна ЛОР-хірургія

Ендоскопічна хірургія — це хірургія, під час якої лікар під контролем високоточної ендоскопічного обладнання проводить операцію з максимальною точністю та мінімальним травматизмом. Насьогодні це — золотий стандарт рішення медичної проблеми при багатьох захворюваннях і в багатьох напрямах.

ендоскопічна ЛОР хірургія

У клініці МЕДІКОМ ендоскопічний метод використовують при:

 • хронічних синуситах (гайморитах, фронтитах, сфеноїдитах);
 • новоутвореннях навколоносових пазух (кісти, гранульоми, остеоми, фіброми, папіломи, поліпи);
 • операції в порожнині носа внаслідок викривлення носової перегородки (щадні часткові ендоскопічні резекції та септопластика);
 • операції на гратчастій кістці (поліпозне ураження гратчастої кістки та поліпи порожнини носа);
 • операції в носоглотці (аденотомія, видалення кіст і поліпів носоглотки, хоанальних поліпів).

Гайморотомія — поширена ендоскопічна процедура, що дає змогу видалити за допомогою ендоскопа надлишкові виділення з гайморових пазух.

Відкрити Згорнути down
Лечение голосовых связок
Лікування голосових зв'язок
Тонзилектомія
Тонзилектомія
Септопластика
Септопластика
Эндоскопическая гайморотомия
Ендоскопічна гайморотомія
Аденотомия
Аденотомія
Фронтотомия
Фронтотомія

Лазерна ЛОР-хірургія

Операції ЛОР-органів із використанням хірургічного лазера — інноваційний метод лікування патологій в отоларингології. Лазерний промінь, проникаючи в організм, викликає активізацію процесів мікроциркуляції в тканинах, стимулює відновлювальні процеси в організмі та клітинне зростання, нормалізує окислювально-відновні процеси. Лазер — надійний помічник лікаря в кожному оперативному втручанні, особливо у роботі зі слизовими та м'якими тканинами.

лазерна ЛОР хірургія

Хірурги клініки МЕДІКОМ використовують лазер при:

 • лікуванні хронічних гіпертрофічних фарингітів;
 • рецидивуючих носових кровотечах;
 • видаленні залишків мигдалин після тонзилектомії, безпосередньо лазерна тонзилектомія;
 • видаленні післяопераційних або посттравматичних синехій, рубців порожнини носа;
 • усуненні ронхопатії (хропіння);
 • лікуванні хронічного тонзиліту;
 • видаленні кіст, папілом та інших доброякісних пухлин глотки, гортані, порожнини носа;
 • лікуванні вазомоторних, алергічних, гіпертрофічних ринітів.
Відкрити Згорнути down

Які переваги використання лазера в процесі виконання хірургічної операції:

 1. Безкровність.
 2. Швидкість виконання.
 3. Стерильність.
 4. Полегшений післяопераційний період.
 5. Малотравматичність.
Відкрити Згорнути down

Радіохвильова ЛОР-хірургія

Радіохвильова хірургія — спеціальна технологія розрізу та з'єднання тканин м'якого типу з використанням високочастотних радіохвиль. Його основна відмінність — безконтактність. Під час проведення операції енергія високої частоти зосереджується на краєчку «хірургічного» електрода, чим провокує різке зростання внутрішньоклітинної енергії організму на молекулярному рівні. Вона прогріває тканини, практично викликаючи випаровування клітин. У цьому випадку прямий дотик електрода до самих клітин не відбувається. Водночас радіохвилі, проходячи крізь тіло пацієнта, не спричиняють стимуляції м'язової активності або судомних скорочень.

Радіохвильова терапія при лор-захворюваннях є малою хірургічною операцією, однією з переваг якої є можливість оперувати лор-пацієнта без госпіталізації (амбулаторно), водночас короткий період реабілітації та швидке відновлення. Втручання проводиться безкровно з використанням місцевої анестезії.

У МЕДІКОМ радіохвильова хірургія в ЛОР-напрямі застосовується при:

Відкрити Згорнути down

Шейверний метод

Шейверний метод хірургічного втручання полягає у використанні спеціального інструмента (шейвера або мікродебридера) з ріжучими насадками всередині порожнистої трубки. Видалення тканин відбувається під час обертання леза.

У МЕДІКОМ шейверний метод широко використовують під час видалення:

 • поліпів;
 • аденоїдів;
 • доброякісних пухлин;
 • піднебінних мигдалин;
 • гіпертрофованих і змінених тканин ЛОР-органів.
Відкрити Згорнути down

А також у лікуванні вазомоторних ринітів.

Хирург отоларинголог детям
Детский хирург отоларинголог

Лікування ЛОР-захворювань

Найзатребуваніша ЛОР-операція — видалення мигдалин. Досвідчений ЛОР у м. Києві в клініці МЕДІКОМ визначить, чи дійсно необхідне видалення мигдалин, або можливо провести медикаментозне лікування з відновленням структури та функцій мигдалин. Отоларинголог розповість, як позбавитися від хропіння сучасними методами. Порекомендує ефективне лікування гаймориту.

Відкрити Згорнути down
Лечение храпа
Лікування хропіння
Гайморит
Лікування гаймориту
Фронтит
Лікування фронтита
Викривлення носової перегородки
Операція з виправлення носової перегородки
Полипы в носу
Поліпи в носі
Сфеноидит
Лікування сфеноїдиту
Синехии полости носа
Синехії порожнини носа
Киста в гайморовой пазухе
Кіста в гайморовій пазусі
Отосклероз
Лікування отосклерозу

Консультація ЛОР-хірурга

Консультація хірурга-отоларинголога обов'язково необхідна у разі лікування у стоматолога зі складним діагнозом, який вимагає видалення зубів, об'ємне лікування, імплантацію та протезування, ортодонтію з виправленням прикусу.

ЛОР-хірург є надійним помічником стоматолога або щелепно-лицьового хірурга після невдалого видалення зуба або ускладнень, що виникли після його видалення, у разі формування свища.

Відкрити Згорнути down
Диагностика лор-заболеваний
огляд ЛОР

Переваги ЛОР-хірургії в клініці МЕДІКОМ

 1. Кваліфіковані лікарі. Згуртований колектив медиків-професіоналів із багаторічним стажем і науковими медичними званнями впорається з лікуванням захворювання будь-якої складності.
 2. Високоточне обладнання. Клініка забезпечена технікою кращих світових виробників у галузі медицини для точної діагностики та ефективного лікування.
 3. Сертифікований лабораторний комплекс, що дає змогу оперативно отримати результати різноманітних аналізів.
 4. Ендоскопічна діагностика та малотравматичні операції, що виконуються за допомогою ендоскопічного обладнання.
 5. Швидкий процес одужання. Багато операції проводяться в межах одного дня з найкоротшим відновним періодом. Це допомагає пацієнтам швидко повернутися до звичайного життєвого ритму.
 6. Власне Центральне стерилізаційне відділення, що діє згідно з міжнародними протоколами. Це дає змогу підняти рівень інфекційної безпеки до 100 %.
 7. Комфортне перебування в стаціонарі. Наявність денного стаціонару. Під час лікування пацієнту надаються умови, наближені до готелю. Все включено — видаються індивідуальні постіль, засоби гігієни, халати, тапочки.
 8. Цілодобовий стаціонар розташований у парковій зоні за адресою — Оболонська набережна, 9.
Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Яка підготовка потрібна перед ЛОР-операцією?

Стандартна підготовка до ЛОР-операції включає лабораторні аналізи (зокрема коагулограму, клінічний і біохімічний аналіз крові, загальний аналіз сечі), ЕКГ, КТ, рентгенографію легень, ехокардіографію, консультацію терапевта / педіатра. Також рекомендується не їсти та не пити після 22:00 напередодні операції, не наносити косметику на обличчя та зняти манікюр, відмовитися від куріння та алкоголю. Приймання медикаментозних препаратів здійснюється за погодженням із лікарем. Вживання деяких ліків (наприклад, тих, що впливають на згортання крові) треба тимчасово припинити за погодженням з лікарем.

Що не можна робити після хірургії на ЛОР-органах?

Під час відновлення після ЛОР-операції треба:
 • уникати знаходження в запорошених, задушливих і спекотних приміщеннях;
 • обмежити купання в гарячій воді;
 • виключити інтенсивні фізичні навантаження, підняття важких предметів;
 • зменшити частотність відвідування громадських місць;
 • не вживати алкоголю, гарячої, гострої їжі;
 • виключити сморкання тощо.
Тривалість та точний перелік обмежень визначається лікарем.

Що може турбувати пацієнта після операції на ЛОР-органах?

Тривалість відновного періоду після операції на ЛОР-органах залежить від виду, обсягу та методу хірургічного лікування. Відразу після операції може спостерігатися головний біль, закладеність носа, біль у горлі, набряклість, підвищення артеріального тиску та / або температури тіла, осиплість голосу, сонливість. Також у деяких випадках можливе одноразове блювання.

Які ускладнення можливі після операції на ЛОР-органах і як їх уникнути?

У деяких випадках можуть розвинутись ускладнення після хірургії ЛОР-органів. Це кровотечі, інфекції, сильна набряклість тощо. Кровотечі іноді виникають через аномалії будови носоглотки, судин носоглотки, глотки. А причина решти ускладнень — недотримання післяопераційного режиму. Тому, щоб реабілітація після операції на ЛОР-органах минула з мінімальним ризиком розвитку ускладнень, потрібне суворе дотримання рекомендацій лікаря. І, звичайно, відповідальний вибір місця проведення лікування.

Що таке ендоскопія горла?

Ендоскопія гортані (ендоскопія горла, ларингоскопія) — інформативний, малоінвазивний діагностичний метод, який проводиться за допомогою ендоскопа (тонкої гнучкої трубки з камерою). Вона дає змогу провести візуальне оцінювання стану гортані та голосових зв'язок. У Клініці МЕДІКОМ обстеження проводиться на сучасному обладнанні, яке здатне забезпечити високу роздільну здатність зображення.

Який наркоз роблять під час операцій на ЛОР-органах?

Хірургічне лікування ЛОР-органів у Клініці МЕДІКОМ здійснюється в стерильних умовах та з використанням якісних анестетиків. Може застосовуватися місцева та загальна анестезія. Вибір анестезії під час проведення ЛОР-операцій залежить від виду оперативного втручання, обраного методу хірургії, віку пацієнта, загального стану, наявності протипоказань тощо. Саме тому потрібна консультація анестезіолога.
Відкрити Згорнути down

Лікарі

Робота ЛОР-лікарів у медичному центрі МЕДІКОМ на Оболоні ґрунтується на їхньому високому професіоналізмі, досвіді та самовідданості. Терапія, хірургія та профілактика ЛОР-захворювань проводиться згідно з Європейськими протоколами доказової медицини.

 

І не забувайте, що хворобливі симптоми в області вуха, горла, носа, що здаються незначними, можуть вказувати на розвиток захворювань, які здатні дуже швидко загострюватися та переходити в хронічну форму. У деяких випадках уже не обійтися без хірургічного втручання. Тому діяти потрібно на випередження. Записатися на консультацію до отоларинголога та дізнатися ціну всіх супутніх послуг у Києві ви можете в оператора кол-центру. Все, що потрібно — зателефонувати за номером, вказаним на сайті клініки МЕДІКОМ.

comment 6
Товстолит Валерій Павлович
Завідуючий стаціонарним ЛОР-відділенням, лікар-отоларинголог вищої категорії, ЛОР-хірург
comment 32
Герасименко Сергій Іванович
Лікар-отоларинголог вищої категорії, к.м.н.
comment 18
Кот В'ячеслав Федорович
Лікар-отоларинголог, дитячий отоларинголог вищої категорії

Вартість процедур та ЛОР-операцій

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
4650. * Консультація отоларінголога дорослого / дитячого Товстоліта В.П., завідувача відділенням

1100 грн

Більше Згорнути down
Діагностика
4756. Медикаментозно-ініційована ендоскопія під час сну (MISE) при ронхопатії

1700 грн

Більше Згорнути down
Операції
668. * Аденотомія

9700 грн

Більше Згорнути down
674. * Мірінготомія / парацентез (з однієї сторони)

3500 грн

Більше Згорнути down
677. * Підслизова резекція носової перегородки

11600 грн

Більше Згорнути down
710. Радіохвильова бі-полярна каутерізація носових раковин при вазомоторноу риніті

1400 грн

Більше Згорнути down
711. Радіохвильова каогуляція судин при рецидивуючій кровотечі 1 сеанс

350 грн

Більше Згорнути down
708. Радіохвильова сомнопластика при ронхопатії (храп) 1 сеанс

1800 грн

Більше Згорнути down
712. Радіохвильова точкова коагуляція гранул слизової глотки при хронічному фарингіті

800 грн

Більше Згорнути down
713. Радіохвильове видалення доброякісних новоутворень слизової носу та зіву: одиничні

800 грн

Більше Згорнути down
714. Радіохвильове видалення доброякісних новоутворень слизової носу та зіву: множинні

800 грн

Більше Згорнути down
678. * Репозиція (редресація) кісток носа

7200 грн

Більше Згорнути down
680. * Септопластика

15500 грн

Більше Згорнути down
681. * Тонзилотомія

8100 грн

Більше Згорнути down
683. * Тонзилектомія

12300 грн

Більше Згорнути down
686. * Видалення вушного привіска

7000 грн

Більше Згорнути down
694. * Ендоскопічна пансинусотомія

21300 грн

Більше Згорнути down
696. * Ендоскопічна сфеноідотомія

13500 грн

Більше Згорнути down
1969. * Видалення синехій порожнини носа

5950 грн

Більше Згорнути down
3135. * Пластика нижніх носових раковин з латеролізаціей, двостороння вазотомія нижніх носових раковин

6800 грн

Більше Згорнути down
3927. * Тонзилектомія кобляційна (холодноплазменний метод, без вартості насадки)

11600 грн

Більше Згорнути down
4654. * Тимпанопластика

30000 грн

Більше Згорнути down
4668. * Ендоскопічна радикальна гайморотомія (з резекцією латеральної стінки порожнини носа)

23250 грн

Більше Згорнути down
4670. * Ендоскопічне видалення доброякісних новоутворень носа/носоглотки

10900 грн

Більше Згорнути down
4672. * Пластика хоан

15000 грн

Більше Згорнути down
4674. * Пластика перфорації носової перегородки

30000 грн

Більше Згорнути down
4675. * Видалення дермоїдної кісти носа

20000 грн

Більше Згорнути down
4676. * Видалення остеоми / мукоцеле придаткових пазух носа

21000 грн

Більше Згорнути down
4677. * Ендоскопічна біопсія новоутворень порожнини носа / носоглотки / пазух носа

5200 грн

Більше Згорнути down
4678. * Видалення доброякісних новоутворень глотки, піднебіння, піднебінних дужок

8000 грн

Більше Згорнути down
4679. * Увулопалатопластика

8000 грн

Більше Згорнути down
4680. * Видалення шилоподібного відростка

15000 грн

Більше Згорнути down
4681. * Опорно-підвісна мікроларингоскопія з видаленням новоутворень гортані/біопсія

16000 грн

Більше Згорнути down
4682. * Хордектомія

26000 грн

Більше Згорнути down
4683. * Ларингектомія

45000 грн

Більше Згорнути down
4684. * Трахеостомія

8750 грн

Більше Згорнути down
4685. * Пластика трахеостоми/ларингостоми

12000 грн

Більше Згорнути down
4686. * Видалення серединної / бокової кісти шиї

21000 грн

Більше Згорнути down
4687. * Шунтування барабанної перетинки (з однієї сторони)

7200 грн

Більше Згорнути down
4688. * Шунтування барабанної перетинки ( з двох сторін)

13200 грн

Більше Згорнути down
4689. * Видалення шунтів барабанної перетинки (одно / двобічно)

4000 грн

Більше Згорнути down
4690. * Видалення преаурикулярної нориці

16000 грн

Більше Згорнути down
4691. * Видалення екзостозу зовнішнього слухового проходу

17000 грн

Більше Згорнути down
4694. * Ендоскопічна етмоїдотомія (поліпетмоїдотомія) з використанням шейвера

13750 грн

Більше Згорнути down
4695. * Ендоскопічна гайморотомія (з видаленням кісти/міцетоми/стороннього тіла)

12800 грн

Більше Згорнути down
4697. * Видалення доброякісних новоутворень зовнішнього вуха / білявушної ділянки

6000 грн

Більше Згорнути down
4698. * Тимпанопластика з оссикулопластикою

37000 грн

Більше Згорнути down
4699. * Антромастоїдотомія

25000 грн

Більше Згорнути down
4700. * Радикальна операція на вусі (аттикоантротомія)

29000 грн

Більше Згорнути down
4701. * Роздільна аттикоантротомія

31000 грн

Більше Згорнути down
4702. * Стапедопластика

27000 грн

Більше Згорнути down
4703. * Едоскопічна балонна дилятація слухової труби (з однієї сторони, без вартості розхідних матеріалів)

8000 грн

Більше Згорнути down
4706. * Ендоскопічна фронтотомія

16000 грн

Більше Згорнути down
4707. * Ендоскопічна шейверна поліпотомія порожнини носа ( в т.ч. видалення хоанального поліпа)

9500 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
658. Пункція верхньощелепної пазухи з дренуванням

1200 грн

Більше Згорнути down
659. Пункція лобової пазухи з дренуванням

2000 грн

Більше Згорнути down
1819. Тимпанопункція

1600 грн

Більше Згорнути down
4666. * Біопсія новоутворенням правого верхньощелепного синуса

4600 грн

Більше Згорнути down
4671. * Ендоскопічна дакріоцисториностомія

20000 грн

Більше Згорнути down
4673. * Коагуляція судин зони Кісельбаха носової перегородки

6500 грн

Більше Згорнути down

Виїзд по Києву та районамВиїзд бригад невідкладної допомоги здійснюється по всіх районах Києва (Оболонь, Печерськ, Поділ, Святошин, Дарниця, Голосіївський, Шевченківський, Солом'янський, Дніпровський, Деснянський) та передмістя (Вишгород, Буча, Ірпінь, Бровари).

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

26.02.2023 14:27
Олександр М.

Все пройшло чудово. Дякую!

13.12.2022 21:48
Наталя Смірнова

Валерій Павлович Товстолит - лікар від Бога. Величезна йому подяка від щирого серця! Можна сказати, що врятував життя мого батька. І це не просто слова, він вже майже не міг дихати. Зараз тато почувається молодше років на 10!!! Хоча операція була важка, відновлення йде швидко

30.10.2022 13:38
Володимир

Все сподобалось. Лікар Герасименко дуже професійний і уважний.

04.10.2022 17:16
YOY

Гарна клініка. Дуже дієво пролікували мені храп. Моя жінка вдячна :)

19.08.2022 20:21
ALya

За останній рік, з того часу як я переохолола й схопила першу в житті ангіну, яку доволі довго не могла вилікувати, поки не звернулася до Медіком, я спілкувалася з багатьма лікарями, але тут у Сергія Івановича я зрозуміла, що цей лікар мене вилікує. Відразу видно, що він вміє працювати й по своєму профілю, і психологічно підтримати. Є лікарі, які прям залякують... А цей не наганяв страхи, а навпаки спокійно розписав, що будемо робити і чому потрібно саме видалення гланд... Пройшло 2 місяці після операції, ніякого болю в горлі. Дуже вдячна! P.S. Сама клініка також зе бест!

17.03.2019 14:50
Кристина

Сергей Александрович Протас делал мне удаление миндалин. Спасать там было уже нечего, после всяких разных таких-сяких лечений из-за постоянных ангин от них уже ничего не осталось практически. Только были источником для повторного заболевания. Так что я не жалею, что решилась на операцию. Зато теперь чувствую себя хорошо и знаю, что такая беда меня больше не побеспокоит.

20.12.2018 19:05
Ярослава

Толчинскому Вадиму Викторовичу - огромное спасибо!!! Наверное, вы лучший хирург-ЛОР во всем Киеве! Записаться к лору в клинику МЕДИКОМ посоветовали друзья, друг семьи делал на Кондратюка-8 операцию от храпа, помогло, мы расспрашивали что да как, с каким диагнозом оперировался. А причиной была опухоль небных дужек. Ему удалял Томин Александр Николаевич. А я к нему не попала и записалась к Толчинскому. Диагноз оказался пугающий - опухоль гортани, но Вадим Викторович успокоил, объяснил, что не надо раньше времени нервничать и все сейчас лечат. После удаления гистология показала доброкачественный процесс, слава богу! Рана или как там называется затянулась быстро. Я больше не испытываю неудобства, не срывается голос. А главное, ничего страшного не успело произойти со мной, не выросла онкология. Анализы хорошие. И клиника эта очень хорошая, ЛОР-хирургия тут поставлена на совесть, что важно.

07.06.2018 11:12
Валентина

Спасибо, успокоили меня. То, что в этой клинике лечат хорошо, это я тоже слышала. И кто попало сюда не устроится работать. Значит, иду.

06.06.2018 17:03
Торовна

Вадим Викторович Толчинский сделал мне два года назад блестяще эндоскопическую гайморотомию. Отзывы о нем не зря только хорошие. Еще помню, что вышло очень недорого по сравнению с ценами по городу. Валентина, анализы примут, если они свежие. Но могут отправить делать и еще какие-то обследования, если ваших анализов не хватит.

05.06.2018 18:20
Гюзель

Мы лечились с дочкой у Кот В. Ф., в этой клинике, у дочки хронический аденоидит. Лечение успешно. К Герасименко Сергею Ивановичу идите смело. Все врачи клиники Медиком хорошие, и отзывы об этом враче слышу всегда добрые. Вам не надо волноваться.

03.06.2018 10:19
Валентина

Кто скажет, к Герасименко Сергею Ивановичу стоит идти в Медиком? Надо делать эндоскопическое удаление кисты гайморовой пазухи. Цена в Киеве в нашей городской клинике кусается как для “бесплатной” медицины, доктор очень молодая, как-то страшновато. А тут вроде отзываются хорошо, и цены в клинике человечные)) Примут ли там анализы из поликлиники? Спасибо.

05.01.2018 08:03
Кузьмина

Огромное человеческое спасибо Миронюку Борису Николаевичу и всем работникам клиники Медиком, кто помогал ему в проведении мне операции! Теперь ни постоянных отитов, ни тугоухости! Слышу хорошо, как в детстве! Кстати, палаты очень хорошие в этой клинике, как и сама ЛОР-хирургия, врачи пряморукие, людей не калечат. Лучше заплатить, но зато получить превосходное обращение и первоклассное лечение, чем сэкономить и потом годами разгребать последствия.

14.05.2019 08:26
Михаил Какеготамов

Благодарю за качественную риносептопластику Запорожец Татьяну Юрьевну! Платный отоларинголог это не страшно, страшно непонятно к кому попасть. Запорожец Т. Ю. в клинике “Медиком” - проверенный врач высокой квалификации.

Показати ще 3

arrow

Всього 13 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down