exit
search serach
Ендовенозна лазерна коагуляція в Києві

Ендовенозна лазерна коагуляція в Києві

Лікування хронічної венозної недостатності — одна з ключових проблем судинної хірургії. Сучасним і результативним способом лікування варикозної хвороби є ендовенозна лазерна коагуляція (Київ, клініка МЕДІКОМ).

Ендовенозна лазерна коагуляція (ЕВЛК) — це малотравматична операція з видалення уражених варикозом вен з використанням теплової енергії лазерного випромінювання. Найчастіше лікування вен лазером використовують як малоінвазивну альтернативу зондовому видаленню підшкірних вен.

Показання до ендовенозної лазерної коагуляції

Основним показанням до проведення ендовенозної лазерної абляції є варикозна хвороба, яку можуть викликати численні фактори: вагітність, сидяча робота або діяльність, пов'язана зі статичним навантаженням на ноги (учитель, перукар, продавець-консультант), надмірна вага (спортсмени, які спеціалізуються на важкій атлетиці, штангісти тощо).

Показання до ЕВЛК:

 • біль у ногах;
 • набряклість і судоми;
 • косметичні дефекти, вузли, набряклі вени, синці від уражених вен;
 • лімфовенозний застій.

На консультації у флеболога ви можете дізнатися особливості проведення та підготовки ендовазальної лазерної коагуляції, протипоказання, можливі ускладнення і вартість процедури.

ЕВЛК: протипоказання

 • неможливість самостійно пересуватися після хірургічного втручання;
 • гострий тромбоз глибоких вен ніг;
 • загальний важкий стан;
 • порушення згортання крові;
 • хронічна артеріальна ішемія нижніх кінцівок;
 • наявність осередків запалення в зоні запланованого втручання;
 • алергія на анестетики.

Як проходить ендовенозна лазерна коагуляція вен

Підготовка до ЕВЛА

Перед проведенням ендовенозной лазерної коагуляції пацієнт обов'язково відвідує флеболога, проходить необхідний комплекс лабораторних досліджень (ЗАК, ЗАС, аналіз на згортання крові), доплерографію судин і вен нижніх кінцівок.

Лазерне видалення вен засноване на фізичному впливі енергії лазерного випромінювання на венозну стінку. Гемоглобін поглинає енергію лазера і переводить її на тепло. Червоні кров'яні тільця крові руйнуються, утворюючи мікробульбашки пари (вапоризація).

Ендовенозна лазерна облітерація заданої потужності призводить до рівномірного впливу теплової енергії на всю внутрішню поверхню вени, у результаті чого відбувається пошкодження венозної стінки і утворення асептичного тромбозу.

Велике значення у вираженості теплового впливу на стінки вени грають довжина хвилі випромінювання і значення енергії лазерного імпульсу. Енергія взаємодії повинна бути такою, щоб тепловий вплив не поширився за межі стінки судини і не пошкоджував навколишні тканини.

Етапи ендовазальної лазерної коагуляції

 1. Підготовчий.

  Судинний хірург проводить розмітку видимих уражених вен, уточнює їх розмір і хід. Уся процедура лазерного лікування варикозу проводиться під постійним ультразвуковим контролем. Спочатку спеціальним катетером роблять пункцію вени і проводять по ній світловод до основного ураженого клапана, де і фіксують його у такому положенні.

 2. Створення анестезуючої та захисної муфти.

  Навколо вени під контролем ультразвуку вводять знеболюючий препарат (анестетик). Анестезію проводять найтоншою голкою, що дозволяє зробити процедуру абсолютно безболісною. Анестетик створює вздовж вени своєрідну «подушку», яка знеболює та охороняє оточуючі вену тканини від теплового впливу лазера.

 3. Ендовазальна лазерна коагуляція варикозного стовбура.

  В кожному окремому випадку обираються найбільш оптимальні методи лікування варикозу лазером, які залежать від діаметра ураженої вени і важкості патологічного процесу. Тільки після цього судинний хірург приступає до безпосередньої процедури лазерної коагуляції. Лазерне лікування варикозу повністю руйнує уражену вену. Зазвичай пацієнт не відчуває ніякого дискомфорту, але іноді можливе незначне поколювання.

 4. Еластична компресія.

  Після того як лазерне видалення варикозу було закінчено, дії лікаря спрямовані на забезпечення здавлення варикозних вен, підданих операції. Для цього використовується компресійний трикотаж (панчохи), що дозволяє тривалий час зберігати задану ступінь стискання, створити умови максимального «спокою», щоб закриття просвіту вени відбувалося без виражених явищ запалення вен.

ЕВЛК: реабілітація

Безпосередньо після ендовазальної лазерної коагуляції вен нижніх кінцівок пацієнту рекомендовано здійснити пішу прогулянку швидким кроком і пройти мінімум 4-5 км.

У перші дні після ендовенозної лазерної облітерації важливо ходити не менше однієї години на день. Після ЕВЛО великих вен на ноги надягають компресійні панчохи і не знімають їх протягом 4 днів. Починаючи з п'ятого дня, дозволяється на ніч панчохи знімати. Душ після зняття трикотажу можна приймати в положенні сидячи, випроставшись.

При дотриманні компресійної терапії вена рівномірно та повністю заміщається рубцевою тканиною. Суворе дотримання компресійного режиму обов'язково для досягнення успіху ендовенозної лазерної коагуляції.

У перші два тижні після операції важливо утримуватися від підняття важких предметів більше 3 кг. Лазерне видалення вен не обмежує працездатності і проходить за один день.

Лікування варикозу лазером: результати та ефект

Ендовенозна лазерна коагуляція вен — найбільш дієвий і безпечний метод лікування варикозу. Операція характеризується мінімальною травматичністю, зменшенням больового синдрому і частоти ранових ускладнень. Тому процес реабілітації протікає легко.

Після операції не потрібен постільний режим. Пацієнт одразу відправляється додому і вже на наступний день може повернутися до звичного способу життя.

Лазерна абляція вен дає прекрасний косметичний ефект. На шкірі залишаються тільки незначні сліди від протоколів довжиною до 1 мм.

За даними клінічних досліджень до 95 % пацієнтів після ЕВЛК не мають рецидиву захворювання 5 і більше років. А ще у лазерної терапії, у порівнянні з іншими методами хірургічного лікування ЕВЛК, невисокий відсоток ускладнень.

Ускладнення після ЕВЛК

Видалення варикозу лазером рідко супроводжується розвитком несприятливих наслідків. Поява ускладнень безпосередньо залежить від кваліфікації і наявності практики у судинного хірурга та від дотримання правил і рекомендацій в післяопераційний період.

Ускладнення:

Переваги ендовенозної лазерної коагуляції в нашій клініці

 1. Консультації та лікування проводять досвідчені судинні хірурги, флебологи вищої категорії.
 2. Новітнє надточне діагностичне та операційне обладнання від провідних світових виробників.
 3. Лікування варикозу лазером проводиться в стаціонарі клініки на сучасному обладнанні з використанням радіального лазера під контролем УЗДГ.
 4. Операція проводиться під місцевим знеболенням без госпіталізації (амбулаторно), вся процедура займає не більше 30-40 хвилин.
 5. Мінімальна травматизація шкірних покривів і відсутність пошкоджень тканин, що оточують вену.
 6. Малоінвазивна методика з коротким і комфортним періодом реабілітації, без ризику кровотеч, утворення шрамів і рубцевих тканин.
 7. Адекватне поєднання ціни та якості. На процедуру ЕВЛК ціна різна, вона залежить від тяжкості процесу та обсягу втручання.

Лікарі

Ендовазальна лазерна коагуляція в Києві (Оболонь) в клініці МЕДІКОМ проводиться висококваліфікованими судинними хірургами з досвідом роботи як у вітчизняних, так й в зарубіжних клініках. Хочете більше дізнатися про особливості лазерної коагуляції вен, ціни на послугу, телефонуйте за номерами, вказаними на сайті. Наш оператор надасть вам всю інформацію і запише на прийом до флеболога. Вже зараз ви можете швидко та надовго повернути здоров'я ніг.

Гаврилов Григорій Олександрович
Завідувач хірургічного відділення, лікар-хірург вищої категорії, пластичний хірург, лікар-проктолог
comment 14
Счастний Володимир Михайлович
Лікар-хірург вищої категорії, судинний хірург, флеболог, проктолог, спеціаліст з бариатричної хірургії
comment 30

Ціни

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
900. Консультація судинного хірурга

739 грн

Більше Згорнути down
Діагностика
158. Ультразвукова доплерографія вен кінцівок

689 грн

Більше Згорнути down
Аналізи
289. Коагулограма

479 грн

Більше Згорнути down
Операції
1685. * Ендовенозна лазерна коагуляція приток*

6719 грн

Більше Згорнути down
1684. * Ендовенозная лазерна коагуляція стовбура з кросектомією*

10399 грн

Більше Згорнути down

Вiдгуки

29.11.2020 20:39
Босов В.І.

У цю клініку звернувся в перший раз і відразу потрапив на прийом до хорошого судинного хірурга - Гаврилову Г.А. Дякую Вам за високий професіоналізм і терпіння, зрозумілі поради. Окремо хочу відзначити оснащення лікарні, діагностичну і лікувальну базу. Повне відчуття, що оперувався в одній з країн Західної Європи. Дякуємо!!!

14.10.2020 11:15
Олена Володимирівна

Доброго флеболога в Києві шукала за відгуками, і не тільки на сайті цієї клініки. Мій вибір зупинився на Щасному В.М. Скажу чесно, ні секунди не пошкодувала, що прийшла в клініку на Кондратюка, 8! Роботу лікарів і персоналу тут я б охарактеризувала трьома словами - ввічливість, люб'язність і професіоналізм. Володимир Михайлович, спасибі за вашу працю і приголомшливе ставлення до пацієнта!

09.08.2020 17:32
Илья

Слова глубокой благодарности Владимиру Михайловичу Счастному. Именно этот врач помог вернуть здоровье моим ногам и уверенность в себе. Проблемы с ногами у меня начались довольно рано, где-то в 25 лет. На ногу спокойно смотреть не мог. Жуткая огромная вена начинала выпирать из-под колена и тянулась до самой стопы. Больно не было, но и раздеться в спортзале спокойно не мог. Все обращали внимания и по лицам других понимал, что зрелище, мягко говоря, неприятное. Со временем появились неприятные ощущения и дискомфорт в ноге. Состояние начало ухудшаться. По совету знакомых обратился в клинику на Кондратюка, 8. Даже не ожидал, что проблема может решиться так быстро: минимальное количество анализов, осмотр, и уже через несколько дней назначили процедуру лазерного лечения варикоза. После операции не осталось и следа. Жалею, что не обратился раньше. Спасибо всему коллективу и лично Владимиру Михайловичу!

02.08.2020 22:37
Ірина

Від лікаря і від клініки залишилися тільки позитивні враження! Григорій Олександрович - лікар від бога! Він не тільки відповів на всі мої запитання, докладно пояснив, що зі мною відбувається, призначив лікування. Лікар дав мені дуже цінні поради, щоб я і ніколи більше не поверталася до варикозу. Операцію поки не робила, але якщо радити когось для того, щоб вам поставили правильний діагноз, то йдіть тільки Гаврилову Г.А.! (Обов'язково розповім пізніше, як пройшла операція).

21.06.2020 20:06
Ирина П

Отличный метод лечения варикоза! Куда я только не обращалась за помощью! Облегчение наступало ненадолго, а потом все возвращалось вновь. Только на Кондратюка, 8 мне предложили лечение лазером. Встретилась с врачом Г.А. Гавриловым. Скажу прямо, хирург сразу произвел на меня очень хорошее впечатление. После операции уже прошло 2 недели. Чувствую себя отлично. Однозначно рекомендую тем, кто хочет избавиться от варизной болезни.

04.04.2020 08:35
Светлана

У Г.А. Гаврилова я наблюдаюсь уже давно. Отличный врач, я вообще считаю, что лучший в Киеве. К сожалению, после родов вены так и не вернулись в нормальное состояние и варикоз остался. Григорий Александрович посоветовал лазерное лечение. Анализы сдавала минимальные, плюс сделали УЗИ сосудов. Сама процедура тоже заняла немного времени - минут 30-40. Окончательно о результатах говорить еще рано, прошла только неделя и я еще хожу в специальных чулках. Но уверена, все прошло отлично!

12.03.2020 16:23
Юленька

Отличная клиника и очень хорошие доктора. Безумно боялась процедуры, лазер внутри сосуда - даже представить не могу! Спасибо Владимиру Михайловичу, нашел нужные слова, чтобы успокоить и приободрить. Вся процедура прошла довольно быстро. Небольшой дискомфорт и все. Совсем не сравнить с той болью, которая была до операции. Если кто-то ищет, где можно вылечить варикоз лазером, то вам сюда - на Кондратюка, 8.

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down