exit
search serach
Эндовенозная лазерная коагуляция в Киеве
1685. * Ендовенозна лазерна коагуляція приток*
8100 грн.
Більше Згорнути down

Ендовенозна лазерна коагуляція в Києві

Лікування хронічної венозної недостатності — одна з ключових проблем судинної хірургії. Сучасним і результативним способом лікування варикозної хвороби є ендовенозна лазерна коагуляція (Київ, клініка МЕДІКОМ).

Ендовенозна лазерна коагуляція (ЕВЛК) — це малотравматична операція з видалення уражених варикозом вен з використанням теплової енергії лазерного випромінювання. Найчастіше лікування вен лазером використовують як малоінвазивну альтернативу зондовому видаленню підшкірних вен.

Відкрити Згорнути down

Показання до ендовенозної лазерної коагуляції

Основним показанням до проведення ендовенозної лазерної абляції є варикозна хвороба, яку можуть викликати численні фактори: вагітність, сидяча робота або діяльність, пов'язана зі статичним навантаженням на ноги (учитель, перукар, продавець-консультант), надмірна вага (спортсмени, які спеціалізуються на важкій атлетиці, штангісти тощо).

Показання до ЕВЛК:

 • біль у ногах;
 • набряклість і судоми;
 • косметичні дефекти, вузли, набряклі вени, синці від уражених вен;
 • лімфовенозний застій.
Відкрити Згорнути down

сосудистый хирург
варикоз

Клінічний кейс: ЕВЛК при варикозній хворобі нижніх кінцівок, судинний хірург Ковальчук В.М.

У клініку звернувся чоловік зі скаргами на набряки та біль у лівій нозі. Встановлено діагноз: варикозна хвороба нижніх кінцівок, рефлюкс крові по великій кишківній вені та притоках.

Проведено комплексне оперативне лікування: ендовенозна лазерна коагуляція великої підшкірної вени, мініфлебектомія приток та склеротерапія. Операцію провів Володимир Ковальчук, судинний хірург, провідний експерт із флебології.

Своєчасна хірургічна допомога при варикозі дозволяє уникнути серйозних ускладнень. Таких як тромбофлебіт, трофічні виразки, тромбоз.

Відкрити Згорнути down

ЕВЛК: протипоказання

 • неможливість самостійно пересуватися після хірургічного втручання;
 • гострий тромбоз глибоких вен ніг;
 • загальний важкий стан;
 • порушення згортання крові;
 • хронічна артеріальна ішемія нижніх кінцівок;
 • наявність осередків запалення в зоні запланованого втручання;
 • алергія на анестетики.
Відкрити Згорнути down

Підготовка до ЕВЛА

Перед проведенням ендовенозной лазерної коагуляції пацієнт обов'язково відвідує флеболога, проходить необхідний комплекс лабораторних досліджень (ЗАК, ЗАС, аналіз на згортання крові), доплерографію судин і вен нижніх кінцівок.

На консультації у флеболога ви можете дізнатися особливості проведення та підготовки до ендовазальної лазерної коагуляції, протипоказання, можливі ускладнення і вартість процедури.

Як проходить ендовенозна лазерна коагуляція вен

Лазерне видалення вен засноване на фізичному впливі енергії лазерного випромінювання на венозну стінку. Гемоглобін поглинає енергію лазера і переводить її на тепло. Червоні кров'яні тільця крові руйнуються, утворюючи мікробульбашки пари (вапоризація).

Ендовенозна лазерна облітерація заданої потужності призводить до рівномірного впливу теплової енергії на всю внутрішню поверхню вени, у результаті чого відбувається пошкодження венозної стінки і утворення асептичного тромбозу.

Велике значення у вираженості теплового впливу на стінки вени грають довжина хвилі випромінювання і значення енергії лазерного імпульсу. Енергія взаємодії повинна бути такою, щоб тепловий вплив не поширився за межі стінки судини і не пошкоджував навколишні тканини.

флебология
минифлебектомия

Етапи ендовазальної лазерної коагуляції

 1. Підготовчий.

  Судинний хірург проводить розмітку видимих уражених вен, уточнює їх розмір і хід. Уся процедура лазерного лікування варикозу проводиться під постійним ультразвуковим контролем. Спочатку спеціальним катетером роблять пункцію вени і проводять по ній світловод до основного ураженого клапана, де і фіксують його у такому положенні.

 2. Створення анестезуючої та захисної муфти.

  Навколо вени під контролем ультразвуку вводять знеболюючий препарат (анестетик). Анестезію проводять найтоншою голкою, що дозволяє зробити процедуру абсолютно безболісною. Анестетик створює вздовж вени своєрідну «подушку», яка знеболює та охороняє оточуючі вену тканини від теплового впливу лазера.

 3. Ендовазальна лазерна коагуляція варикозного стовбура.

  В кожному окремому випадку обираються найбільш оптимальні методи лікування варикозу лазером, які залежать від діаметра ураженої вени і важкості патологічного процесу. Тільки після цього судинний хірург приступає до безпосередньої процедури лазерної коагуляції. Лазерне лікування варикозу повністю руйнує уражену вену. Зазвичай пацієнт не відчуває ніякого дискомфорту, але іноді можливе незначне поколювання.

 4. Еластична компресія.

  Після того як лазерне видалення варикозу було закінчено, дії лікаря спрямовані на забезпечення здавлення варикозних вен, підданих операції. Для цього використовується компресійний трикотаж (панчохи), що дозволяє тривалий час зберігати задану ступінь стискання, створити умови максимального «спокою», щоб закриття просвіту вени відбувалося без виражених явищ запалення вен.

евлк
евлк

Відкрити Згорнути down

ЕВЛК: реабілітація

Безпосередньо після ендовазальної лазерної коагуляції вен нижніх кінцівок пацієнту рекомендовано здійснити пішу прогулянку швидким кроком і пройти мінімум 4-5 км.

У перші дні після ендовенозної лазерної облітерації важливо ходити не менше однієї години на день. Після ЕВЛО великих вен на ноги надягають компресійні панчохи і не знімають їх протягом 4 днів. Починаючи з п'ятого дня, дозволяється на ніч панчохи знімати. Душ після зняття трикотажу можна приймати в положенні сидячи, випроставшись.

При дотриманні компресійної терапії вена рівномірно та повністю заміщається рубцевою тканиною. Суворе дотримання компресійного режиму обов'язково для досягнення успіху ендовенозної лазерної коагуляції.

У перші два тижні після операції важливо утримуватися від підняття важких предметів більше 3 кг. Лазерне видалення вен не обмежує працездатності і проходить за один день.

Відкрити Згорнути down

Лікування варикозу лазером: результати та ефект

Ендовенозна лазерна коагуляція вен — найбільш дієвий і безпечний метод лікування варикозу. Операція характеризується мінімальною травматичністю, зменшенням больового синдрому і частоти ранових ускладнень. Тому процес реабілітації протікає легко.

Після операції не потрібен постільний режим. Пацієнт одразу відправляється додому і вже на наступний день може повернутися до звичного способу життя.

Лазерна абляція вен дає прекрасний косметичний ефект. На шкірі залишаються тільки незначні сліди від протоколів довжиною до 1 мм.

За даними клінічних досліджень до 95 % пацієнтів після ЕВЛК не мають рецидиву захворювання 5 і більше років. А ще у лазерної терапії, у порівнянні з іншими методами хірургічного лікування ЕВЛК, невисокий відсоток ускладнень.

Відкрити Згорнути down

Ускладнення після ЕВЛК

Видалення варикозу лазером рідко супроводжується розвитком несприятливих наслідків. Поява ускладнень безпосередньо залежить від кваліфікації і наявності практики у судинного хірурга та від дотримання правил і рекомендацій в післяопераційний період.

Ускладнення:

Відкрити Згорнути down

Переваги ендовенозної лазерної коагуляції в нашій клініці

 1. Консультації та лікування проводять досвідчені судинні хірурги, флебологи вищої категорії.
 2. Новітнє надточне діагностичне та операційне обладнання від провідних світових виробників.
 3. Лікування варикозу лазером проводиться в стаціонарі клініки на сучасному обладнанні з використанням радіального лазера під контролем УЗДГ.
 4. Операція проводиться під місцевим знеболенням без госпіталізації (амбулаторно), вся процедура займає не більше 30-40 хвилин.
 5. Мінімальна травматизація шкірних покривів і відсутність пошкоджень тканин, що оточують вену.
 6. Малоінвазивна методика з коротким і комфортним періодом реабілітації, без ризику кровотеч, утворення шрамів і рубцевих тканин.
 7. Адекватне поєднання ціни та якості. На процедуру ЕВЛК ціна різна, вона залежить від тяжкості процесу та обсягу втручання.
Відкрити Згорнути down

Лікарі

Ендовазальна лазерна коагуляція в Києві (Оболонь) в клініці МЕДІКОМ проводиться висококваліфікованими судинними хірургами з досвідом роботи як у вітчизняних, так й в зарубіжних клініках. Хочете більше дізнатися про особливості лазерної коагуляції вен, ціни на послугу, телефонуйте за номерами, вказаними на сайті. Наш оператор надасть вам всю інформацію і запише на прийом до флеболога. Вже зараз ви можете швидко та надовго повернути здоров'я ніг.

comment 25
Гаврилов Григорій Олександрович
Завідувач хірургічним відділенням, лікар-хірург вищої категорії, пластичний хірург, хірург-проктолог, онкохірург
comment 2
Ковальчук Володимир Миколайович
Судинний хірург першої категорії
comment 39
Счастний Володимир Михайлович
Лікар-хірург вищої категорії, судинний хірург, флеболог, проктолог, спеціаліст з бариатричної хірургії

Вартість ЕВЛК

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
Більше Згорнути down
5330. Консультація судинного хірурга - флеболога Ковальчук В.М.

1300 грн

Більше Згорнути down
Діагностика
158. Ультразвукова доплерографія вен кінцівок

900 грн

Більше Згорнути down
Аналізи

730 грн

Більше Згорнути down
Операції
1685. * Ендовенозна лазерна коагуляція приток*

8100 грн

Більше Згорнути down
1684. * Ендовенозная лазерна коагуляція стовбура з кросектомією*

12500 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
5349. *ЕВЛК (ендовенозна лазерна коагуляція) І категорії складності

20000 грн

Більше Згорнути down
5350. *ЕВЛК (ендовенозна лазерна коагуляція) ІІ категорії складності

25000 грн

Більше Згорнути down
5351. *ЕВЛК (ендовенозна лазерна коагуляція) ІІІ категорії складності

30000 грн

Більше Згорнути down
Пов'язані послуги
Допплерография
Доплерографія
судинна хірургія
Судинна хірургія
Флеболог
Консультація флеболога
Склеротерапія вен
Склеротерапія вен
Ендоваскулярна хірургія
Ендоваскулярна хірургія

Виїзд по Києву та районамВиїзд бригад невідкладної допомоги здійснюється по всіх районах Києва (Оболонь, Печерськ, Поділ, Святошин, Дарниця, Голосіївський, Шевченківський, Солом'янський, Дніпровський, Деснянський) та передмістя (Вишгород, Буча, Ірпінь, Бровари).

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

10.03.2024 16:49
Катерина В.

Неприємно було на власній шкірі відчути, у що виливається відсутність нормальної рухової активності. Але назад час не повернеш. Тому доводиться радіти, що в Медікомі працюють такі чудові лікарі, які за кілька годин операції вирішили питання з моїм захворюванням.

24.01.2024 19:41
Крістіна

Проводили таку операцію батьку. Робив її лікар Ковальчук (запам'ятайте, якщо вам треба буде обирати). Можемо все оцінити тільки з позитивної точки зору. І ціна процедури нормальна в порівнянні з деякими київськими клініками.

20.04.2023 08:04
Леонід

Все пройшло добре! Вдячний клініці "Медіком" за можливість якісного, сучасного та безпечного лікування! Довіряю тільки вашим лікарям!

18.01.2023 12:14
Тарковська С.С.

Поки ще не робила, нещодавно тільки звернулася на консультацію до Григорія Олександровича Гаврилова з цього приводу. Довго намагалася лікувати набряклість та болі в ногах самостійно... Не робіть так як я! Не йдіть до лікаря коли вже з’являться набряклі вени та вузли! Зараз морально готуюся до операції, роблю останні обстеження, маю впевненість, що все пройде добре, без ускладнень. Головне правильний настрій!))))

30.06.2022 18:58
Свириденко М.

Видаляла вени лазером минулого року... Було морально подвійно складно, але затягувати не можна було. Проблеми з ногами почалися ще після пологів у 2017 році... Спочатку почала боліти ліва нога під коліном на згині, а торік після сидіння в метро "приєдналася до вечірки" права... Ноги хворіли до більше не можу, вени надувались і відчуття було ніби мені шлакоблоки до ніг прив'язали. З 2017 року я постійно користувалася якимись розрекламованими засобами, до лікарів не зверталася. А це вже пішла до флеболога, після огляду, УЗД і ряду інших обстежень Володимир Михайлович сказав, що затягнула далі нікуди((( просто компресійна білизна та інші безопераційні методи лікування не допоможуть((( На операцію погодилася відразу, терпіти практично постійні болі та дискомфорт сил не було) Операція пройшла нормально, після неї я почувала себе добре... відносно... коли анестезія відпустила нога стала трохи не те щоб боліти, але "нити". Але загалом реабілітація пройшла не погано, 4 місяці таки довелося носити компресійні панчохи. Але то того варто. Я дуже рада, що послухалася лікаря та зробила ЕВЛК. Швидка і не дуже хвороблива методика, не вимагає реабілітації в стаціонарі і лікарняного - це дуже гарно коли в тебе дві дитини, яких ні на кого залишити, особливо під час війни((( А ще не треба лежати, навпаки, чим більше ви рухатиметеся, тим краще! Я дуже задоволена результатом! Дякую лікарю!

29.11.2020 20:39
Босов В.І.

У цю клініку звернувся в перший раз і відразу потрапив на прийом до хорошого судинного хірурга - Гаврилову Г.А. Дякую Вам за високий професіоналізм і терпіння, зрозумілі поради. Окремо хочу відзначити оснащення лікарні, діагностичну і лікувальну базу. Повне відчуття, що оперувався в одній з країн Західної Європи. Дякуємо!!!

14.10.2020 11:15
Олена Володимирівна

Доброго флеболога в Києві шукала за відгуками, і не тільки на сайті цієї клініки. Мій вибір зупинився на Щасному В.М. Скажу чесно, ні секунди не пошкодувала, що прийшла в клініку на Кондратюка, 8! Роботу лікарів і персоналу тут я б охарактеризувала трьома словами - ввічливість, люб'язність і професіоналізм. Володимир Михайлович, спасибі за вашу працю і приголомшливе ставлення до пацієнта!

09.08.2020 17:32
Илья

Слова глубокой благодарности Владимиру Михайловичу Счастному. Именно этот врач помог вернуть здоровье моим ногам и уверенность в себе. Проблемы с ногами у меня начались довольно рано, где-то в 25 лет. На ногу спокойно смотреть не мог. Жуткая огромная вена начинала выпирать из-под колена и тянулась до самой стопы. Больно не было, но и раздеться в спортзале спокойно не мог. Все обращали внимания и по лицам других понимал, что зрелище, мягко говоря, неприятное. Со временем появились неприятные ощущения и дискомфорт в ноге. Состояние начало ухудшаться. По совету знакомых обратился в клинику на Кондратюка, 8. Даже не ожидал, что проблема может решиться так быстро: минимальное количество анализов, осмотр, и уже через несколько дней назначили процедуру лазерного лечения варикоза. После операции не осталось и следа. Жалею, что не обратился раньше. Спасибо всему коллективу и лично Владимиру Михайловичу!

02.08.2020 22:37
Ірина

Від лікаря і від клініки залишилися тільки позитивні враження! Григорій Олександрович - лікар від бога! Він не тільки відповів на всі мої запитання, докладно пояснив, що зі мною відбувається, призначив лікування. Лікар дав мені дуже цінні поради, щоб я і ніколи більше не поверталася до варикозу. Операцію поки не робила, але якщо радити когось для того, щоб вам поставили правильний діагноз, то йдіть тільки Гаврилову Г.А.! (Обов'язково розповім пізніше, як пройшла операція).

21.06.2020 20:06
Ирина П

Отличный метод лечения варикоза! Куда я только не обращалась за помощью! Облегчение наступало ненадолго, а потом все возвращалось вновь. Только на Кондратюка, 8 мне предложили лечение лазером. Встретилась с врачом Г.А. Гавриловым. Скажу прямо, хирург сразу произвел на меня очень хорошее впечатление. После операции уже прошло 2 недели. Чувствую себя отлично. Однозначно рекомендую тем, кто хочет избавиться от варизной болезни.

04.04.2020 08:35
Светлана

У Г.А. Гаврилова я наблюдаюсь уже давно. Отличный врач, я вообще считаю, что лучший в Киеве. К сожалению, после родов вены так и не вернулись в нормальное состояние и варикоз остался. Григорий Александрович посоветовал лазерное лечение. Анализы сдавала минимальные, плюс сделали УЗИ сосудов. Сама процедура тоже заняла немного времени - минут 30-40. Окончательно о результатах говорить еще рано, прошла только неделя и я еще хожу в специальных чулках. Но уверена, все прошло отлично!

12.03.2020 16:23
Юленька

Отличная клиника и очень хорошие доктора. Безумно боялась процедуры, лазер внутри сосуда - даже представить не могу! Спасибо Владимиру Михайловичу, нашел нужные слова, чтобы успокоить и приободрить. Вся процедура прошла довольно быстро. Небольшой дискомфорт и все. Совсем не сравнить с той болью, которая была до операции. Если кто-то ищет, где можно вылечить варикоз лазером, то вам сюда - на Кондратюка, 8.

Показати ще 3

arrow

Всього 12 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down