exit
search serach
Неотложная помощь Киев
718. * Виклик дорослої/педіатричної бригади невідкладної допомоги в межах міста Києва (до 1,5 годин)*
4700 грн.
Більше Згорнути down

Невідкладна допомога в Києві

Кваліфікована медична допомога може знадобитися і вдень, і вночі, а також і в свята, і в будні. Послугу «невідкладна допомога» в Києві ви можете замовити в клініці МЕДІКОМ. Фахівці нашої клініки надають медичну допомогу вдома цілодобово та готові надати спеціалізовану консультацію, а також провести певні діагностичні дослідження.

Як викликати невідкладну допомогу?

Невідкладна медична допомога — це комплекс медичних заходів, які потрібні при раптових гострих станах або рецидивах хронічних захворювань. Швидка допомога необхідна і при станах, які можуть загрожувати життю, і при патологіях без явних життєзагрозних симптомів. У критичних ситуаціях, що виникають раптово, кваліфікована допомога лікаря невідкладної допомоги може рятувати життя та запобігати розвитку небезпечних ускладнень.

Невідкладна допомога - відео

Номер невідкладної допомоги 503–00–00 або 15-55

Номери доступні 24/7. Ви швидко зв'яжетесь із диспетчером та оформите виклик. Можна викликати з мобільного або стаціонарного телефону.

Під час дзвінка на будь-який інший номер клініки оператор зможе переключити вас на диспетчера невідкладної допомоги або чергового лікаря станції невідкладної допомоги МЕДІКОМ.

Під час розмови фахівець уточнить симптоми, надасть необхідні рекомендації, повідомить орієнтовний час очікування на невідкладну допомогу.

У деяких випадках диспетчер служби невідкладної медичної допомоги клініки МЕДІКОМ запропонує паралельно викликати швидку за номером 103, якщо бригада міської служби знаходиться ближче, а стан пацієнта є критичним.

Ви можете викликати невідкладну допомогу МЕДКОМ через telegram-bot.

Відкрити Згорнути down
Стаціонар
Стаціонар
Дитяча невідкладна допомога
Детская неотложная помощь
Кардіобригада невідкладної допомоги
Медичний супровід

Коли потрібно викликати невідкладну допомогу

Нижче перераховані симптоми, при яких потрібно негайно викликати невідкладну допомогу дорослому:

 • температура тіла вище 39, яка не збивається жарознижувальними препаратами;
 • утруднене дихання, сильні напади кашлю, важкий чи "гучний" вдих;
 • порушення мови;
 • судоми;
 • непритомність або напівнепритомності;
 • двоїння/мерехтіння/мушки перед очима;
 • диспепсичні розлади;
 • сильний біль в животі;
 • оніміння кінцівок, відсутність реакції на дотик;
 • відчуття здавленості в грудній клітці;
 • біль у грудях, за грудиною або біль, що віддає в руку;
 • сильний головний біль, пульсація в скронях або потилиці;
 • "гострий" живіт;
 • багаторазове рясне блювання;
 • ознаки зневоднення (млявість, блідість шкірних покривів, сонливість, сухість слизових, рідке сечовипускання);
 • різка слабкість, що супроводжується холодним потом тощо;
 • кровотеча.
Відкрити Згорнути down

Також, викликати бригаду невідкладної допомоги до дому необхідно при:

 • Різкому загостренні хронічних захворювань із погіршенням стану на фоні лікування.
 • Травмах (сильні удари, розтягнення, вивихи, підозри на переломи тощо).

транспортировка пациентов
сопровождение пациентов

Відкрити Згорнути down

Невідкладна допомога дітям

Невідкладна допомога дітям надається окремими педіатричними бригадами. У разі виклику швидкої дитині варто уважно оцінювати симптоми, оскільки розвиток небезпечних станів у дітей відбувається зазвичай швидше. 

Лікарі невідкладної допомоги обстежать дитину, проведуть лікування, в разі необхідності – реанімаційні заходи, нададуть можливість проведення додаткової діагностики. Дитяча невідкладна допомога Києва від клініки МЕДІКОМ забезпечить швидке транспортування дитини в будь-який медичний заклад столиці за запитом батьків маленького пацієнта.

дитяча невідкладна допомога
педіатрична бригада
Відкрити Згорнути down

Медичний супровід

Медичний супровід - це комплексні послуги з надання медичної допомоги, які мають на увазі наявність бригад невідкладної медичної допомоги. Вони забезпечують безпеку проведення заходу і надають медичні послуги особам, що їх потребують.

Без медичного супроводу не обійтися, якщо мова йде про концертні програми, спортивні змагання, корпоративи, фестивалі, кінозйомки, приватні заходи з великим скупченням людей, масові збори, траурні церемонії тощо.

Замовити невідкладну допомогу для супроводу заходу ви можете в клініці МЕДІКОМ. Чергування швидкої на заходах Києва здійснюється на спеціально обладнаних авто швидкої допомоги, які готові надати всі необхідні види медичної допомоги.

бригада неотложной помощи
неотложная помощь киев

За більш ніж 25 років надання медичного супроводу клініка МЕДІКОМ забезпечила медичну безпеку виконавців світового масштабу, таких як: Shakira, Deep Purple, Nazareth, Electric Light Orchestra, Uriah Heep, Scorpions, Prodigy. Також, наші лікарі були готові негайно прийти на допомогу під час Днів Києва на Подолі, Кураж Базару, проведення концертів на Майдані Незалежності, на авіашоу в Гостомелі, при проведенні Чемпіонату світу з гольфу та інших заходів.

Відкрити Згорнути down

Транспортування хворих

Транспортування хворих по Києву, України та за межі країни здійснюється на сучасних реанімобілях, які оснащені медичним обладнанням для надання екстреної допомоги. Бригади невідкладної допомоги клініки МЕДІКОМ супроводжували пацієнтів до Німеччини, Італії, Туреччини, Молдови, Білорусі.

Транспортні медичні послуги, що надає МЕДІКОМ:

 • Транспортування хворих по Україні.
 • Перевезення пацієнта для проведення додаткових діагностичних досліджень.
 • Перевезення лежачих хворих з одного медичного закладу в інший, додому.
 • Медичний супровід пацієнтів в іноземні клініки автомобільним, залізничним або водним транспортом, санітарною авіацією, або до аеропорту.
 • Транспортування пацієнта з клініки додому.

Устаткування машин невідкладної медичної допомоги

У сучасній машині швидкої допомоги нашої клініки є все, що може знадобитися для надання якісної та всебічної медичної допомоги вдома або під час транспортування до стаціонару. Для надання допомоги лікарі мають усі необхідні сертифіковані медикаменти.

Реанімобілі на базі Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI переобладнані на заводі C. MIESEN GmbH & Co KG і мають надійні характеристики для комфортного супроводу пацієнта бригадою у складі трьох медпрацівників.

Наші реанімобілі оснащені сучасним обладнанням, кардіографами, балонами кисню для штучного дихання, дефібриляторами, мобільними кушетками для виконання реанімаційних або лікувальних процедур, а також мобільними кушетками та спеціальними матрацами для правильного перевезення хворих із тяжкими травмами.

Скільки коштує виклик невідкладної допомоги?

Вартість виклику платної невідкладної допомоги визначається клінічними випадками, віддаленістю та обсягом проведених заходів.

До базової вартості входить: виїзд бригади невідкладної допомоги, огляд та надання лікувальних заходів на місці для стабілізації стану, доправлення пацієнта до місця госпіталізації у разі необхідності.

Уточнити приблизну ціну вам допоможуть диспетчери під час виклику бригади.

Платна невідкладна допомога допоможе уникнути тривалого очікування бригади медиків та гарантує наявність усіх необхідних медикаментів та апаратури для надання кваліфікованої допомоги хворому. Ми рекомендували б внести номер невідкладної допомоги МЕДІКОМ до вашої телефонної книги.

Відкрити Згорнути down

Переваги невідкладної допомоги в нашій клініці

Якщо викликати невідкладну допомогу в Києві з клініки МЕДІКОМ, можна отримати низку переваг:

 1. Режим роботи 24/7.
 2. Швидке реагування на дзвінок.
 3. Допомога надається дорослим та дітям незалежно від місця проживання та реєстрації.
 4. Висока якість послуг швидкої допомоги.
 5. Можливість отримання допомоги досвідчених лікарів.
 6. Мультидисциплінарний підхід.
 7. Індивідуальний підхід.
 8. Можливість проведення деяких аналізів та інструментальних досліджень вдома.
 9. Наявність усіх необхідних ліків.
 10. Відмінне оснащення сучасних реанімобілів.
 11. У разі необхідності після виклику невідкладної допомоги у Києві виконується госпіталізація пацієнта до міських лікарень, приватних клінік або стаціонару клініки МЕДІКОМ на Оболонській набережній.
 12. Швидка допомога виїжджає містом та за межі Києва. У разі необхідності організовується супроводження та транспортування хворих у межах Україні та за її межами (за погодженням).
Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Як відбувається транспортування пацієнта машиною невідкладної допомоги?

Машини невідкладної допомоги клініки МЕДІКОМ укомплектовані всім необхідним для комфортного та безпечного перевезення хворих до стаціонару. Оснащення реанімобіля дає змогу виконувати правильне транспортування пацієнтів із травмами, інсультом, дихальною недостатністю, проводити лікувальні та реанімаційні заходи до прибуття до лікарні.

У чому різниця між швидкою медичною допомогою та невідкладною?

Швидка допомога потрібна у випадках травмування або коли раптовий стан без негайного надання кваліфікованої допомоги загрожує не тільки здоров'ю, а й життю пацієнта. Реагування на виклик має бути дуже швидким! Якщо травма чи стан порушує здоров'я, але не є життєзагрозним, надається невідкладна допомога.

Які аналізи можна здати вдома?

Забір біоматеріалу вдома може здійснюватися до виконання будь-яких аналізів у лабораторії. Однак під час приїзду швидкої допомоги діагностика повинна виконуватись у стислий термін, і для швидкого обстеження хворого можуть проводитись лише деякі аналізи крові, експрес-тести та аналізи сечі. В оператора контакт-центру можна дізнатися список можливих для здійснення аналізів під час виклику швидкої.

Хто входить до складу бригади невідкладної допомоги?

У складі однієї бригади невідкладної допомоги перебуває лікар швидкої допомоги, фельдшер та водій. Рівень кваліфікації лікаря має відповідати всім можливим ситуаціям. Під час оформлення виклику обов'язково враховується, кому потрібна допомога — дорослому або дитині. У деяких випадках під час формування бригади враховується профіль захворювання і вона доповнюється кардіологом, травматологом, реаніматологом або іншим вузькопрофільним фахівцем.

Чи може невідкладна допомога допомогти декільком пацієнтам?

Під час оформлення виклику невідкладної або екстреної допомоги варто обов'язково вказувати кількість пацієнтів, які потребують лікарської допомоги. Для визначення складу бригади та кількості реанімобілів спеціалісту необхідно врахувати скарги та тяжкість стану всіх хворих. Тільки в такому випадку допомога, що надається, буде якісною та повною.

Викликати лікаря додому чи невідкладну допомогу?

Ситуації, за яких потрібен виклик лікаря чи швидкої допомоги, різні. Консультація лікаря вдома потрібна, якщо медична допомога не потрібна терміново. Такі випадки виникають при незначній лихоманці, різкому кашлі, неінтенсивних болях у шлунку та інших випадках, при яких лікарська допомога необхідна, але може надаватися в нетерміновому порядку. Участь лікаря невідкладних станів потрібна в ургентних випадках, коли здоров'я та життя хворого залежить від швидкості надання кваліфікованої допомоги. У разі необхідності після виконання невідкладних заходів вдома проводиться екстрена госпіталізація хворого на стаціонар.

Лікарі

Бажаєте отримати більше інформації про перелік послуг, який надається в клініці МЕДІКОМ за спеціалізованим профілем «невідкладна допомога в Києві»? Для цього зателефонуйте до нашого кол-центру. Оператор в повному обсязі проконсультує вас, а якщо виникне потреба, перенаправить виклик на диспетчера, який прийме виклик лікаря додому або оформить виклик бригади невідкладної допомоги як для дорослого, так і для дитини.

comment 9
Устьянцев Олексій Олександрович
Завідувач відділенням невідкладної допомоги, лікар невідкладних станів вищої категорії, терапевт
comment 3
Грицай Світлана Василівна
Лікар невідкладних станів другої категорії
comment 3
Дутчак Михайло Григорович
Лікар медицини невідкладних станів, лікар-кардіолог вищої категорії
comment 21
Зиньковська Софія Михайлівна
Лікар-педіатр першої категорії, лікар-педіатр бригади невідкладної допомоги
comment 9
Махіня Наталія Володимирівна
Дитячий лікар-інфекціоніст вищої категорії
comment 4
Ренчковський Валентин Анатолійович
Кардіолог, лікар-кардіолог виїзної бригади
comment 14
Римаренко Павло Володимирович
Лікар медицини невідкладних станів вищої категорії
comment 1
Терещенко Андрій Анатолійович
Лікар невідкладних станів вищої категорії
comment 2
Черненко Галина Іванівна
Лікар медицини невідкладних станів, лікар-педіатр вищої категорії

Вартість послуг невідкладної допомоги

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
1702. * Консультація терапевта на дому / в клініці в межах міста Києва*

2800 грн

Більше Згорнути down
3537. Консультація лікаря в місцях позбавлення волі в межах міста Києва

4500 грн

Більше Згорнути down
3538. Консультація лікаря в місцях позбавлення волі за межами міста Києва до 30 км

8000 грн

Більше Згорнути down
3520. Консультація медичного фахівця вузького дорослого профілю на дому / в клініку за межами міста Києва до 30 км

3300 грн

Більше Згорнути down
3519. Консультація медичного фахівця вузького дорослого профілю на дому / в клініку в межах міста Києва

2800 грн

Більше Згорнути down
783. Консультація педіатра на дому 2 (3) -х дітей на дому за межами міста Києва до 30 км (за 1 дитину)
Дитячий

2200 грн

Більше Згорнути down
785. Консультація педіатра на дому 2 (3) -х дітей на дому за межами міста Києва понад 30 км (за 1 дитину)
Дитячий

2600 грн

Більше Згорнути down
788. Консультація педіатра на дому в межах м.Києва
Дитячий

2300 грн

Більше Згорнути down
787. Консультація педіатра на дому за межами міста Києва до 30 км
Дитячий

2900 грн

Більше Згорнути down
790. Консультація педіатра на дому понад 30 км
Дитячий

3800 грн

Більше Згорнути down
3522. Консультація фахівця вузького дитячого профілю на дому / в клініці в межах міста Києва
Дитячий

2500 грн

Більше Згорнути down
3521. Консультація фахівця вузького дитячого профілю на дому / в клініці за межами міста Києва до 30 км
Дитячий

3000 грн

Більше Згорнути down
1305. Консультація фахівця вузького дитячого профілю на дому / в клініці за межами міста Києва понад 30 км
Дитячий

3800 грн

Більше Згорнути down
1715. * Робота терапевта/ інфекціоніста в офісі (1 год)

1650 грн

Більше Згорнути down
1999. Консультація лікаря невідкладних станів

1170 грн

Більше Згорнути down
3093. * Лікування абстинентного синдрому вдома за межами м.Києва до 30 км

5900 грн

Більше Згорнути down
3049. * Виклик дорослої/педіатричної бригади невідкладної допомоги за межами міста Києва до 30 км (до 1,5 годин)*

4900 грн

Більше Згорнути down
722. * Виклик спеціалізованої бригади невідкладної допомоги (спільно з фахівцем вузького профілю: невропатолога, отоларинголога, офтальмолога, уролога, хірурга, інфекціоніста, крім лікаря УЗД) в межах м. Києва *

6200 грн

Більше Згорнути down
3098. * Виклик спеціалізованої бригади невідкладної допомоги (спільно з фахівцем вузького профілю: невропатолога, отоларинголога, офтальмолога, уролога, хірурга, інфекціоніста, крім лікаря УЗД) за межами м. Києва до 30 км*

7500 грн

Більше Згорнути down
726. * Додаткова вартість 1 години роботи бригади невідкладної допомоги після 1,5 год. у пацієнта з моменту прибуття на адресу *

1600 грн

Більше Згорнути down
1400. * Обслуговування другого і наступних пацієнтів за однією адресою (крім пацієнтів з абстинентного синдром)

2100 грн

Більше Згорнути down
732. * Відмова від медичного обслуговування при прибутті бригади на адресу виклику в межах міста Києва

900 грн

Більше Згорнути down
3407. * Відмова від медичного обслуговування при прибутті бригади на адресу виклику за межами м. Києва

1100 грн

Більше Згорнути down
731. * Повторний виклик бригади невідкладної допомоги протягом 24 год. з моменту попереднього виклику за одним діагнозом в межах м. Києва*

3200 грн

Більше Згорнути down
3097. * Повторний виклик бригади невідкладної допомоги протягом 24 год. з моменту попереднього виклику за одним діагнозом за межами м.Києва до 30 км

3950 грн

Більше Згорнути down
3108. * Повторний виклик бригади невідкладної допомоги протягом 24 год. з моменту попереднього виклику з лікування абстинентного синдрому за межами м.Києва

5900 грн

Більше Згорнути down
Діагностика
796. * Електроенцефалографія (ЕЕГ) на дому

6000 грн

Більше Згорнути down
Аналізи
5488. * При невідкладній допомозі. Глюкоза

180 грн

Більше Згорнути down
5489. * При невідкладній допомозі. Трипсиноген-2 - експрес-діагностика гострого панкреатиту

470 грн

Більше Згорнути down
Програми
3479. * Медичний супровід бригадою невідкладної допомоги пацієнтів гінекологічного та акушерського профілю у спеціалізовані профільні лікувальні заклади (1 година)*

4800 грн

Більше Згорнути down
3507. * Медичний супровід новорічних заходів для дітей
Дитячий

2800 грн

Більше Згорнути down
736. * Медичний супровід громадських заходів в межах міста Києва (1 год)*

2800 грн

Більше Згорнути down
3101. * Медичний супровід громадських заходів за межами м. Києва (1 год)*

2800 грн

Більше Згорнути down
3112. * Медичний супровід стаціонарного пацієнта на діагностичні дослідження в структурні підрозділи Клініки "Медиком" або інші медустанови м.Києва (1 год) у супроводі медперсоналу стаціонару

950 грн

Більше Згорнути down
1967. * Медичний супровід стаціонарного пацієнта на дослідження в структурні підрозділи Клініки "Медиком" або інші медустанови м. Київ (1 год)

1650 грн

Більше Згорнути down
3132. * Медичний супровід з/в аеропорт "Бориспіль" (робота бригади до 1,5 годин)*

4900 грн

Більше Згорнути down
733. * Супровід пацієнта бригадою невідкладної допомоги в межах міста Києва (1 год)*

3400 грн

Більше Згорнути down
734. * Супровід пацієнта бригадою невідкладної допомоги за межами міста Києва (1 год)*

3600 грн

Більше Згорнути down
3082. * Супровід пацієнта реанімаційною бригадою невідкладної допомоги в межах міста Києва (1год)*

4300 грн

Більше Згорнути down
3159. * Супровід пацієнта реанімаційною бригадою невідкладної допомоги за межами міста Києва (1година)*

3950 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
3102. * Виконання лікарських призначень фельдшером невідкладної допомоги вдома (проведення маніпуляцій і процедур, у тому числі забір аналізів) без вартості маніпуляцій і процедур, проведених досліджень за межами міста Києва до 30 км*

980 грн

Більше Згорнути down
977. * Виконання лікарських призначень фельдшером невідкладної допомоги вдома (проведення маніпуляцій і процедур, у тому числі забір аналізів) без вартості маніпуляцій і процедур, проведених досліджень*

950 грн

Більше Згорнути down
1433. * Виконання фельдшером невідкладної допомоги функціональних досліджень (ЕКГ вдома) в межах міста Києва*

1300 грн

Більше Згорнути down
3113. * Виконання фельдшером невідкладної допомоги функціональних досліджень (ЕКГ вдома) за межами м. Києва до 30 км*

1800 грн

Більше Згорнути down
3968. * Проведення терапії пацієнтам з COVID-19 за місцем виклику

1650 грн

Опис

Місце проведення: за місцем виклику. Виконавці: лікар + фельдшер відділення невідкладної допомоги. Предмет послуги: виконання призначень лікаря для пацієнта з встановленим діагнозом COVID-19. Дана послуга є доповненням до послуги Виклик бригади НМП.

Більше Згорнути down
730. * Лікування абстинентного синдрому вдома в межах м.Києва

5400 грн

Більше Згорнути down
1818. * Повторний виклик бригади невідкладної допомоги протягом 24 год. з моменту попереднього виклику з лікування абстинентного синдрому в межах м.Києва

4400 грн

Більше Згорнути down
Послуги
3990. * Супроводження важкохворого пасажира від повітряного судна до медичного пункту Аеропорту «Бориспіль» автомобілем невідкладної допомоги МЕДІКОМ, за одне супроводження

2900 грн

Більше Згорнути down
3989. * Супроводження важкохворого пасажира від медичного пункту Аеропорту «Бориспіль» до повітряного судна автомобілем невідкладної допомоги МЕДІКОМ, за одне супроводження

2900 грн

Більше Згорнути down
3992. * Транспортування важкохворого пасажира від повітряного судна до медичного пункту Аеропорту «Бориспіль» автомобілем швидкої допомоги медпункту Аеропорту, за одне перевезення

3200 грн

Більше Згорнути down
3991. * Транспортування важкохворого пасажира від медичного пункту Аеропорту «Бориспіль» до повітряного судна автомобілем швидкої допомоги медпункту Аеропорту, за одне перевезення

3200 грн

Більше Згорнути down
Пов'язані послуги
Оперативная гинекология
Оперативна гінекологія
Травматологічне відділення на Оболоні
Оперативна ортопедія та травматологія
Вызов врача на дом
Виклик лікаря додому
Терапевтический стационар
Терапевтичний стаціонар
Хірургічний стаціонар
Травмпункт
Травмпункт 24/7

Вiдгуки

05.07.2024 17:52
Полховська Людмила

Пишу відгук уже вдруге і як завжди зі словами подяки. Викликала швидку Медиком 03.07.2024 о 9.13. У мами підозри на інсульт сказала оператору, що світла немає і доведеться її спускати вручну... Приїхали двоє лікарів чоловіків і лікар дівчина, боже як вони на собі несли мою маму, це просто справжні люди та лікарі. Поки їхали в 1 лікарню, лікар розповів про час, який не можна втрачати і обладнання, яке необхідно терміново підключити. Маму врятували та врятували без тяжких наслідків, мова відновилася. І це все завдяки швидкій Медикому!

18.09.2023 14:03
Аннін А.О.

Дякую бригаді невідкладної допомоги....

Відкрити Згорнути down
Неотложная помощь
13.06.2023 23:15
Мулюков В.О.

Я являюся постійним клієнтом (більше 15 р). Дуже гарний персонал, особливо лікарі ШД, дуже добросовісно відносяться до своїх обов'язків і доброзичливі до пацієнтів.

12.06.2023 13:49
Ірина Василівна

Перш за все, хочу виразити щиру безмежну подяку за Вашу працю, за турботу та небайдуже ставлення. На жаль, біда нас познайомила. 1 травня 2023 року у мого чоловіка стався інсульт. Спочатку оператор швидкої допомоги дуже уважно віднеслась до виклику. Було запропоновано безліч варіантів по наданню допомоги і потім до приїзду бригади швидкої допомоги весь час оператор була зі мною на зв язку. Бригада швидкої допомоги дуже швидко і професійно надали першу допомогу перш ніж госпіталізувати чоловіка. На жаль, я не знаю прізвищ медиків, але згадую їх добрим словом і весь час безмежно їм дякую. Ці тендітні дівчата виконували важку чоловічу роботу (дуже оперативно і професійно) - допомагали перевозити каталку, де треба - підтримували і супроводжували. Перед тим як доставити чоловіка у приймальне відділення організували проходження всіх необхідних процедур, здачі аналізів, проходження обстеження. Все було на височайшому рівні. Дівчатка-медики і водій - будьте здорові, хай Вас береже Господь, і Ваші родини. ДЯКУЮ!!!!

02.06.2023 10:04
Русених Ольга Фрідівна

Дуже вдячні персоналу стаціонарного відділення та бригаді швидкої допомоги за професіоналізм та людяність, турботу та повагу до пацієнтів!

12.04.2023 16:46
Тарташник В.І.

Все добре... Велика подяка лікарям і медперсоналу!

11.12.2021 15:45
Дмитрий

Дутчак Михаил Григорьевич, я очень благодарен вам за мое спасение. У меня ночью начались очень сильные боли в сердце и обычные таблетки совсем не помогали. Жена испугалась и вызвала бригаду скорой помощи из клиники МЕДИКОМ, в которой я наблюдаюсь у кардиолога. Вызывать обычную скорую не решилась, поскольку живем мы за Киевом и помощи можно и не дождаться. Служба среагировала настолько быстро, что мы не ожидали этого. Михаил Григорьевич провел осмотр, сделал ЭКГ, выяснил что у меня инфаркт миокарда, дал мне необходимые препараты и порекомендовал срочную госпитализацию. По дороге в больницу мне поставили капельницы прямо в машине. Что именно мне кололи я уже точно не помню, но кислородом я точно дышал. Меня сопровождала и жена. Мы очень быстро добрались до больницы на Оболонской набережной, тут я продолжал лечение. Все закончилось благополучно. Я очень благодарен специалистам скорой помощи за такое быстрое реагирование и профессионализм! Как много рассказов я слышу от знакомых, к которым приезжали обычные скорые, в которых не было нужных лекарств или приборов... Как плачевно порой заканчиваются такие истории. Медикомовская скорая - образец для подражания! Быстро приехали, сделали все что нужно, помощь оказывалась даже в дороге. Так должны работать все неотложки! Спасибо вам за спасение и отношение к людям!

29.11.2021 08:53
Яна

Моя дочка чем-то отравилась, и я вызывала скорую помощь из клиники МЕДИКОМ. Бригада врачей приехала очень быстро. Врач провела осмотр, промыла дочурке желудок и порекомендовала нам госпитализацию в стационар. Спасибо ей за бдительность и профессионализм! Состояние дочки было очень нестабильное, но в больнице она быстро пошла на поправку. Спасибо врачу и всей бригаде за ваши руки, знания, чуткость и доброту!

14.11.2021 21:46
Элина

Бригада Неотложной помощи приятно удивила высокой Квалификацией: уровень диагностики, назначение лечения, забор анализов ! Внимательность и Доброжелательность ! Только лучшие впечатления ! Благодарность за Человечность и Профессионализм !

28.09.2021 10:15
Евгений Владиславович

Очень благодарен специалистам скорой помощи МЕДИКОМ за спасение моего сына. Он - байкер и попал в аварию. Хорошо, что его друзья вызвали скорую помощь из МЕДИКОМ. Бригада прибыла на вызов очень быстро, даже молниеносно. В реанимобиле было все для безопасной транспортировки в больницу, а травма была очень тяжелая и от правильности положения тела зависело многое. Сын уже заканчивает лечение и все будет хорошо. Спасибо специалистам клиники за ваш профессионализм и самоотдачу! Вы спасаете жизни людей!

30.08.2021 08:20
Лариса

У сына ночью поднялась очень высокая температура, и я вызвала скорую помощь из клиники Медиком. К нам очень быстро приехала Наталья Махиня. После осмотра ребенка она сделала укол, и температура стала быстро снижаться. Врач порекомендовала нам обратиться к врачу днем, назначила анализы. Работа скорой мне понравилась, все на хорошем уровне, немного дороговато, но зато быстро и качественно. Наталья Владимировна, спасибо вам!

08.07.2021 14:55
Дмитро

Велика подяка лікарям швидкої допомоги. Професійно, швидко, увага до кожної деталі, людяність та ефективність. Щиро можу стверджувати, що приїхали на допомогу висококоасні спеціалісти. Залишається лише ще раз подякувати!

16.06.2021 14:07
Валентина

Огромное Спасибо бригаде №1 скорой помощи Медиком, очень внимательные и прекрасные специалисты! Доктор Наталья Мирославна Григорив и ее коллега Дмитрий Алексеевич Белый настоящие врачи, доктор не только оказала необходимую помощь в момент вызова, но и ознакомилась с заболеваниями пациента, дала необходимые рекомендации. На данный момент часто приходится обращаться к врачам, но к сожалению не все врачи готовы помогать своим пациентам. У этих докторов человеческий фактор и профессионализм на высоте! Спасибо за профессиональную помощь и оперативность!!!!

26.11.2020 09:17
Вита

Спасибо большое бригаде скорой помощи Медиком очень внимательные и прекрасные специалисты!

04.09.2020 19:33
Елена Березовская

Хочу поблагодарить персонал хирургического отделения клиники за профессионализм, внимательное и чуткое отношение. Благодаря вашей заботе мое непростое восстановления после операции прошло намного мягче и приятнее, чем я даже могла представить. Человеческий фактор на высоте! Отдельная благодарностьи низкий поклон медсестре Валентине Николаевне!

13.10.2019 14:24
Сергій

Спасибо большое за профессиональную помощь и оперативность.

12.05.2019 13:45
Кристи

Благодарю врача скорой помощи Дмитрия Павловича Голуба за то, что приехали быстро и купировали мне приступ стенокардии. Я очень перепугалась. Доктор серьезный но мягкий в общении и меня успокоил а также порекомендовал хорошего врача кардиолога и какие сдать анализы. Сейчас занимаюсь своим здоровьем. Мне хватило одного испуга и рекомендации врача, чтоб основательно заняться своим здоровьем.

07.03.2019 16:55
Bamsy

Так внизу страницы на сайте написано. Круглосуточно можно звонить по телефонам прямо к ним 0445030000 или в колл-центр клиники 0445037777, это общие номера для всего Киева. И про перевозку тоже есть на сайте прайс. Вот: Сопровождение пациента бригадой неотложной помощи в пределах города Киева - написано, что 1 час стоит 1 100 грн. За город они тоже выезжают. И даже за границу. А вообще, лучше позвоните и позадавайте вопросы, вам точно ответят.

02.03.2019 21:50
Рита

Подскажите номер детской неотложки, надо чтобы он всегда был под рукой, чтобы в случае чего не искать как тут пишут в панике как вызвать неотложку ребенку. Откуда скорая приезжает? Только из стационара? Или из отделения на Анри Барбюса 37/1 тоже? Не то чтоб принципиально, просто хотелось бы знать как долго едет. И скажите сколько стоит перевозка лежачих больных, цены наверное не маленькие.

31.01.2019 18:25
Алла

Сердечно благодарим врача детской неотложки Черненко Галину Ивановну! Вы наша спасительница! Из-за чего-то по непонятной причине ребенок стал задыхаться и опухать! Мы в панике с дрожащими руками искали в интернете скорую по запросу что-то типа “вызвать врача на дом киев без прописки” и нам попалась на глаза клиника Медиком, тогда даже не заметили, что за клиника, просто позвонили и мгновенно нам ответили. Бригада приехала в течение 7 минут! Мы живем недалеко от филиала клиники, видимо оттуда скорая и примчалась. К нам приехала врач-педиатр Галина Ивановна Черненко, диагностировала отек Квинке, сделала уколы, после чего ребенок очень быстро нормально задышал и опухоль начала спадать!1 Галина Ивановна нам посоветовала обратиться к аллергологу, так как состояние это очень опасное, ведь страшно подумать но ребенок с отеком Квинке может задохнуться! Я просто была в панике и боялась что все повторится, но доктор объяснила, что препараты действуют и сейчас ничего не будет, но нужно обязательно обследоваться и сделать аллергопробы. Такой душевный доктор! Обычно врачи на скорой все циничные и сухие, а здесь все совсем не так! И стоимость вызова скорой помощи этой невысокая совсем. И конечно оно стоит того. Сколько раз такое было что скорую вызываешь, а к тебе приезжают и еще издеваются когда и так плохо и страшно! Вся наша семья желает Черненко Галине Ивановне всего наилучшего и благодарит за помощь!

04.12.2018 20:43
Кукуруза Ольга

Очень здорово, что есть в этой клинике такие услуги, как сопровождение врачом скорой помощи тяжелых пациентов. Я работаю, а мама нуждалась в лечении. И по городу из станционара в другую больницу, и на все обследования и анализы, а потом, что просто потрясающе, в НЕМЕЦКУЮ клинику маму сопровождал врач неотложной помощи из Медикома! И отдельное спасибо доктору Ольге Владимировне Богдан за внимательное чуткое отношение к пожилому человеку!

28.10.2018 22:15
Евгений

К нашему ребенку был вызван врач скорой неотложной помощи Ярослав Сергеевич Слеб! Он неонатолог, специалист по новорожденным! Благодарим Вас за спасение сына! Не знаю насчет остальных но Слеб Я. С. Уверенный грамотный специалист! Хорошо, что существует платная неотложная помощь для детей и у нас есть выбор!

15.08.2018 10:55
Лиана

Спасибо Смирнову Алексею Витальевичу из неотложки Медикома! И водителю их конечно тоже. Приехали быстро, несмотря на пробки, оказали нужную помощь.

08.07.2019 10:43
Artem

Спасибо Римаренко Павлу Володимировичу за профессионализм и помощь.

Показати ще 3

arrow

Всього 24 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down