Цілодобово:
+38
(044)503-00-00
+38
(044)503-77-77
15-55
Візовий центр США:
+38
(050)422-62-61
запис на прийом
exit
search serach
вакцинація дорослих в києві

Вакцинація дорослих в Києві

Багато хто вважає, що робити щеплення потрібно тільки дітям. Однак, дорослі не меншою мірою схильні до зараження небезпечними інфекційними захворюваннями. До того ж, як правило, вони переносять інфекції набагато важче, ніж діти. Вакцинація дорослих в Києві здійснюється в медичному центрі МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську.

Вакцинація дорослого населення необхідна:

 • За епідеміологічними показниками, коли існує підвищений ризик зараження інфекційними захворюваннями (грип, кір, дифтерія, менінгококова інфекція).
 • Людям, які знаходяться в групі ризику зараження на підставі професійної діяльності (працівники медичних, освітніх установ, сфери обслуговування, харчових виробництв і т.п.).
 • Тим, хто збирається в поїздку за кордон (особливо, до країн з несприятливою епідеміологічною обстановкою).
 • Батькам, чия дитина ще не досягла рекомендованого віку для вакцинації або не може її пройти за станом здоров'я.
 • Людям, у яких підійшов час ревакцинації. Деякі щеплення дорослим для збереження імунітету потрібно робити кожні 10 років (правець, дифтерія).

Також, вакцинація дорослих необхідна пацієнтам, котрі мають якісь хронічні захворювання (цукровий діабет, імунодефіцити, хвороби серця й органів дихання та ін.). У таких випадках щеплення дорослим показані проти грипу, пневмококової інфекції та ряду інших захворювань.

Графік вакцинації для дорослих може бути розширений шляхом вакцинації від туберкульозу, грипу, ВПЛ (до початку статевого життя), сказу, менінгіту, пневмококової інфекції та т.п.

Обов'язкові щеплення для дорослих включають вакцинацію (Київ, Україна):

 • АКДС
 • Епідпаротиту
 • Кору
 • Краснухи
 • Вітряної віспи
 • Гепатиту А і В
 • Поліомієліту
 • Енцефаліту

Підготовка до вакцинації

У медичному центрі МЕДІКОМ вакцинація проводиться тільки після ретельної діагностики. Підготовка до вакцинації дорослих включає консультацію терапевта, в разі потреби - імунолога (алерголога) або інших фахівців (за показаннями). За результатами обстеження лікар складає індивідуальний графік вакцинації, який розробляється з урахуванням всіх індивідуальних особливостей і стану здоров'я пацієнта.

Ревакцинація

Зроблені в дитинстві щеплення не можуть захистити людину від інфекції протягом усього життя. Тому, після 18 років, проводиться ревакцинація дорослих - повторне введення вакцини через певний час після щеплення для вироблення антитіл. Перед тим як зробити щеплення, лікар за аналізом крові повинен встановити наявність антитіл до інфекційного агента і перевірити чи відсутні протипоказання до вакцинації.

У кабінеті вакцинації в клініці МЕДІКОМ щеплення проводяться виключно вакцинами закордонних виробників, визнаних у всьому світі. Такі вакцини несуть мінімальні ризики розвитку ускладнень після щеплення.

Протипоказання до щеплень у дорослих:

 • схильність до алергії;
 • серцева недостатність;
 • лейкоз;
 • хіміотерапія;
 • гіперчутливість до наявних компонентів вакцини;
 • період перед операціями з пересадки тканин або органів;
 • наявність гострого інфекційного захворювання;
 • хронічні захворювання в стадії загострення (гіпертонія, серцева недостатність, бронхіальна астма, захворювання нирок, наднирників, органів дихання, крові, серйозні патології ендокринної та нервової системи).

Тільки після ретельного обстеження призначаються щеплення для дорослих (Україна, МЕДІКОМ), особам, у яких в анамнезі відсутні важкі ускладнення після щеплень. З особливою обережністю в клініці проводиться вакцинація дорослих, які страждають алергією та у яких в анамнезі присутні ускладнення після подібних процедур. Щеплення для дорослих можуть спровокувати гострі реакції, тому вакцина вводиться виключно під контролем лікаря.

У координатора колл-центру ви можете дізнатися, які щеплення роблять дорослим, як зробити щеплення і де можна придбати вакцину, як записатися в клініку МЕДІКОМ на вакцинацію, ціни на послуги.

Лікарі

В нашій клініці працюють найкращі спеціалісти, які нададуть Вам допомогу в ситуації будь-якої складності. Один дзвінок — і Ви дізнаєтесь, коли можна записатися на прийом, які послуги надає медичний центр, ціну консультації тощо.

Келемен Лариса Вікторівна
Завідуюча поліклінікою на Печерську, лікар загальної практики-сімейної медицини, лікар-терапевт вищої категорії
comment 9
Старунова Тетяна Григорівна
Завідуюча терапевтичним відділенням на Оболоні, лікар-алерголог вищої категорії
comment 9

Ціни

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Процедури/Маніпуляції
1408. Вакцинація 'Ваксігрип' (1 особа в клініці)

439 грн.

Більше Згорнути down
3038. * Вакцинація «Ваксигрип» дітей, які ніколи не вакциновані щепленнями проти грипу імпортного виробництва і ніколи до цього не хворіли грипом (ревакцинація через 4 тижні)

439 грн.

Більше Згорнути down
3556. * Вакцинація «Індіраб»

819 грн.

Більше Згорнути down
4050. ВИКЛИК лікаря для проведення вакцинації на території Замовника за межами м.Києва до 30 км

1429 грн.

Більше Згорнути down
4051. ВИКЛИК лікаря для проведення вакцинації на території Замовника за межами м. Києва понад 30 км

1629 грн.

Більше Згорнути down
909. * Вакцинація "Тіфім Ві"

879 грн.

Більше Згорнути down
896. * Вакцинація "АДСМ"

159 грн.

Більше Згорнути down
921. * Вакцинація "Імовакс-поліо"

279 грн.

Більше Згорнути down
910. * Вакцинація "Твінрікс"

992 грн.

Більше Згорнути down
3123. * Вакцинація "Менактра"

1559 грн.

Більше Згорнути down
3127. * Вакцинація "Верораб"

756 грн.

Більше Згорнути down
3205. * Вакцинація "Бустрікс Поліо"

899 грн.

Більше Згорнути down
Програми
3557. * Програма Вакцинація «Індіраб»

1348 грн.

Більше Згорнути down
3206. * Програма Вакцинація "Бустрікс Поліо"

1428 грн.

Більше Згорнути down
Консультації
755. *Вакцинація 'АДСМ' (включена консультація педіатра)

688 грн.

Більше Згорнути down
1227. *Вакцинація 'Варилрикс' (включена консультація педіатра / терапевта)

1718 грн.

Більше Згорнути down
3128. *Вакцинація 'Верораб' (включена консультація терапевта)

1285 грн.

Більше Згорнути down
758. *Вакцинація 'Імовакс-поліо' (включена консультація терапевта/педіатра)

808 грн.

Більше Згорнути down
3124. *Вакцинація 'Менактра' (включена консультація терапевта/педіатра)

2088 грн.

Більше Згорнути down
1717. *Вакцинація 'Ротарикс' (включена консультація педіатра)

1320 грн.

Більше Згорнути down
770. *Вакцинація 'Тифім Ві' (включена консультація терапевта/педіатра)

1408 грн.

Більше Згорнути down
772. *Вакцинація 'Хаврикс' (включена консультація терапевта/педіатра)

1138 грн.

Більше Згорнути down
1237. *Вакцинація 'Хіберикс' (включена консультація педіатра)

1048 грн.

Більше Згорнути down
773. *Вакцинація 'Енджерикс В’ (включена консультація терапевта)

828 грн.

Більше Згорнути down
1241. *Вакцинація 'Енджерикс В' (включена консультація педіатра /терапевта)

738 грн.

Більше Згорнути down
Аналізи
271. Загальний аналіз крові

389 грн.

Більше Згорнути down
273. Загальний аналіз сечі

339 грн.

Більше Згорнути down

Вакцинація вдома

Вакцинація дорослих (Київ, МЕДІКОМ) - процедура, яка допоможе запобігти хворобі й зберегти здоров'я для повноцінного життя. У нашому центрі можна оформити вакцинацію дорослого населення у себе вдома.

Відгуки

23.04.2019 16:01
Елена Анатольевна

По стране столько вспышек кори, что реально жить страшно. Я почитала статьи, что это за болезнь и чем она опасна - не зря же от нее есть обязательная вакцинация. Задумалась не на шутку, что и мне, и моим родным нужна прививка от кори. Как часто делать ее можно я не знала, но здорово, что рядом есть клиника “Медиком”. Сюда записалась на консультацию к терапевту для начала. Меня принимала Келемен Лариса Викторовна. Она то и пояснила, что в этом вопросе только индивидуальный подход. Сначала сдать кровь и узнать, есть ли антитела и сколько их, а потом уже решать вопрос о вакцинации. Мы все сдали, оказалось, что прививка нужна только моему мужу, у остальных уровень антител высокий. А я теперь знаю, что если нужна вакцинация взрослых, в Киеве есть отличная клиника, где это можно сделать без километровых очередей и проволочек.

15.04.2019 12:25
Александра

Я делаю прививки себе и своим детям только в клинике Медиком. Обращаемся в филиал на Печерске на ул. Анри Барбюса, 37/1, так как тут удобно - отделения для детей и для взрослых, а девочки из колл-центра всегда идут навстречу и подбирают нам время приема, чтоб мы везде успевали. Я вот лично наблюдаюсь у терапевта Келемен Ларисы Викторовны. Мне очень нравится, что специалисты поликлиники не скрывают состав вакцин, которые используют в своей работе и охотно показывают всю документацию по ним, а еще перед прививками проводится осмотр. Спасибо, что ответственно относитесь к своей работе. Осложнений не возникало!

20.03.2019 19:44
Валентин

Я не паникер, но то что по стране ходит корь, меня как-то мало радует. Читал, что пройти вакцинацию не помешает, а также читал, что взрослым вакцина платная. Так подумал и пошел к частным специалистам, как-то доверия больше, тем более такой вопрос, что вдруг мне и нельзя вообще вакцинироваться, мало ли что. Попал на прием к Келемен Ларисе Викторовне. Я ж сразу сходу врачу, что так и так, нужна прививка. Она мой энтузиазм сразу чуть уменьшила - отправила сдавать анализ на антитела к кори. Оказывается, если антител достаточно, то прививку делать вообще никак нельзя. Сдал кровь, оказалось, что низкие антитела и вакцинироваться мне можно. После этого врач меня еще и осмотрела. Когда делают прививку от кори, надо быть здоровым, чтоб боком не вышло. Я благодарен врачу за адекватный подход. Пусть заплатил, зато врачам не наплевать что будет с пациентом.

29.11.2018 21:33
Святослав

Раньше очень часто болел гриппом и с каждым разом все тяжелее переносил это заболевание. Раньше я много слышал о целесообразности проведения вакцинации, но как-то с опаской к этому относился. Еще и в интернете начитался разных отзывов, как людям потом плохо было после процедуры. Но если учесть, какие осложнения после гриппа бывают и сколько уходит на лечение, я так подумал, что наверное стоит рискнуть. Перед тем как пойти “на заклание”, решил ознакомиться, какие хоть есть прививки от гриппа, цена где какая. После подробного изучения инфы в инете, куда можно обратиться для вакцинации взрослых в Киеве, я выбрал клинику Медиком. На прием я попал к Келемен Ларисе Викторовне. Она просто потрясающий врач. Прежде чем назначать мне вакцинацию, она отправила меня сдать анализы. Т.к. я аллергик, отправили меня еще и на консультацию к аллергологу. Тут меня приняла Старунова Татьяна Григорьевна. Замечательный специалист. Прошел все обследования, к вакцинации меня допустили. После прививки в течение пары дней я чувствовал небольшое недомогание, но меня заранее предупредили, что это нормально. С того момента прошло почти 10 месяцев и я ни разу не подхватил даже ОРВИ. Спасибо всем специалистам, которые мною занимались, за профессионализм и индивидуальный подход к пациенту. Теперь то я знаю, что вакцинация взрослых в Украине - это необходимость. И не только от гриппа! Вот этот опыт в Медикоме заставил меня внимательнее следить за здоровьем!

14.09.2018 13:38
Вера Анатольевна

Я уже не молода, но здоровье хочется сохранить как можно дольше. В 2016 я заболела гриппом так, что даже в последствии зрение упало. У такого никудышного врача лечилась. А была бы в надежных руках - не было бы таких последствий. После того случая я обращаюсь только к частным специалистам. Стою на учете у Келемен Ларисы Викторовны. Она большая умничка, знает когда делать прививку от гриппа, не забывает о своих пациентах. Я уже дважды вакцинировалась в начале осени от гриппа и зиму чувствовала себя отлично. Человеческое спасибо вам.

16.07.2018 11:56
Марина

Большое спасибо Келемен Ларисе Викторовне! Мне нужна была прививка от гепатита взрослым. Отзывы смотрела в интернете, чтоб не прогадать куда обратиться. В конечном итоге выбрала эту клинику и ничуть не жалею. Нужная процедура мне предоставлена, а перед этим я получила максимум информации. Рекомендую обращаться! Здесь от пациентов не отмахиваются как от назойливых мух!

24.05.2018 14:15
Николай

Благодарен Келемен Ларисе Викторовне за человечность и профессионализм. Я взрослый дядька, а уколов как-то побаиваюсь. С одной стороны смешно, а с другой у всех свои страхи и свои слабости. Я помню, какая 10 лет назад у меня была реакция на прививку от дифтерии. Как я мучился и даже в больнице лежал. Как я уже сейчас понимаю после консультации в клинике “Медиком”, тогда мне ее могли вкатить без осмотра, а если человек болеет, то есть противопоказания. А тут Лариса Викторовна меня осмотрела, отправила сдать анализы, а уж только потом направила на вакцинацию. Вот таким должен быть настоящий врач!

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
Заказ звонка принят. Мы Вам уже звоним!
Хотите, перезвоним Вам?
Например: 067 000 00 00
Свободных операторов на линии: 6
Заказов звонков сегодня: 100+
Заказ звонка принят. Мы Вам уже звоним!
Хотите, перезвоним Вам?
Например: 067 000 00 00
Свободных операторов на линии: 6      Заказов звонков сегодня: 100+
Заказ звонка принят. Мы Вам уже звоним!
Хотите, перезвоним Вам
в удобное время?
КНОПКА
СВЯЗИ
page-down