exit
search serach
Эзофагогастродуоденоскопия (видеогастроскопия) в Киеве

Езофагогастродуоденоскопія (відеогастроскопія) в Києві

Найбільш інформативним методом обстеження для виявлення захворювань стравоходу, шлунка і дванадцятипалої кишки є відеоезофагогастродуоденоскопія (езофагогастродуоденоскопія, гастроскопія, фіброгастроскопія). Даний метод діагностики дозволяє лікарю візуально оцінити стан слизової оболонки цих органів. У момент проведення процедури доктор також може взяти шматочок тканини для додаткового лабораторного дослідження. Якщо вам необхідно пройти таке ендоскопічне обстеження як відеоезофагогастродуоденоскопія (ВЕГДС) (Київ або область), ви повинні знати, що в клініці МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську його виконують обережно і в комфортних умовах. 

Відеоезофагогастродуоденоскопія (ВЕГДС) використовується для:

 • Оцінки стану слизової травного тракту і діагностики патологічних змін в ній.
 • Отримання зразків змінених тканин слизової оболонки (біопсії).
 • Доступу при малотравматичних ендоскопічних маніпуляціях і операціях (видалення поліпів, ЕРХПГ, зупинка кровотечі).

При проведенні езофагогастродуоденоскопія (ВЕГДС) можна виявити такі патології:

 • Запальні і дегенеративні процеси в слизовій (наприклад, езофагіт, гастрит, дуоденіт, ерозії і виразки в шлунка і дванадцятипалій кишки).
 • Доброякісні новоутворення (поліпи).
 • Злоякісні процеси (пухлини стравоходу, шлунка і тонкого кишечника).
 • Вроджені та набуті анатомічні дефекти - стеноз, дивертикули і рубцеві зміни органів травного тракту.
 • Наявність зараження Хелікобактер Пілорі (шляхом дослідження тканин, узятих за допомогою біопсії).

Також можна провести диференціальну діагностику патологічних змін слизової оболонки методом хромоендоскопіі - фарбуванням слизової спеціальними нешкідливими речовинами з метою вивчення її рельєфу і структури. 

Проведення ВЕГДС рекомендується гастроентерологом в ситуаціях, коли:

1. Є симптоми, що характерні для захворювань травного тракту, а саме:

 • біль в епігастральній ділянці (області шлунка) до або після прийому їжі;
 • печія, відрижка повітрям з кислим присмаком, з запахом "тухлого яйця";
 • відчуття гіркоти, "металевий" або інший неприємний присмак у роті;
 • нудота, блювота після прийому їжі або натщесерце, відраза до їжі;
 • блювота з домішкою крові, особливо в поєднанні зі слабкістю, запамороченням, і стільцем, який має темний (чорний) колір - в цій ситуації обов'язково потрібна гастроскопія.

2. Діагностовано хронічні захворювання шлунка або 12-палої кишки.

3. Близькі родичі страждають на виразкову хворобу шлунка або у них було діагностовано онкологічні ураження шлунково-кишкового тракту. 

Як виконується езофагогастродуоденоскопія в клініці МЕДІКОМ (Київ)? 

При езофагогастродуоденоскопії у шлунок пацієнта через рот і стравохід вводять спеціальний гнучкий зонд, який є частиною спеціального апарату для ендоскопічного огляду (гастроскопа).  Завдяки будові апарату, кінчик зонда може згинатися в декількох напрямках і передавати зображення на монітор. 

Ми радимо проходити дане дослідження в процесі медикаментозного сну. При такому підході процедура є найменш травматичною для пацієнта і дає лікареві можливість в повній мірі дослідити всі ділянки, що його цікавлять. 

Підготовка до процедури, про яку обов'язково розповість лікар-гастроентеролог, дуже проста - вона полягає в проведенні огляду натщесерце. Останній прийом їжі напередодні ВЕГДС повинен бути не пізніше 18.00. 

Під час обстеження робиться відеозапис, який можна перенести на цифровий носій. Запис зберігається в архів.

Яке устаткування використовується для відеоезофагогастродуоденоскопії (ВЭГДС) в клініці МЕДИКОМ?

У поліклінічних відділеннях МЕДИКОМ на Оболоні та Печерську ВЕГДС виконується сучасними відеоендоскопами виробництва Pentax (Японія).

Відеогастроскопи з різним діаметром трубки, що вводиться, можуть використовуватися для обстеження дітей старше 15 років і дорослих, у тому числі пацієнтів зі стенозами верхніх відділів шлунково-кишкового тракту.

Завдяки високій якості зображення без спотворень з природним перенесенням кольорів, лікар-ендоскопіст може детально вивчити стан слизової оболонки стравоходу, шлунку, дванадцятипалої кишки. При необхідності, зображення, отримане при ВЕГДС, можна багаторазово збільшити.

У стаціонарному відділенні клініки МЕДИКОМ на Оболонській Набережній, 9 ВЕГДС виконується на ендоскопічному устаткуванні експерт-класу (відеогастроскоп Pentax EG27-i10, високопродуктивний HD+ відеопроцесор EPK-i7010 з режимом узкоспектрального освітлення i-scan, професійний медичний монітор "Pentax 27").

Технічні характеристики цього ендоскопа дозволяють проводити складні дослідження і широкий спектр маніпуляцій, включаючи видалення доброякісних новоутворень у важкодоступних місцях. Під час обстеження робиться відеозапис, який можна перенести на цифровий носій. Запис зберігається в архів.

Ультра-тонкий відеогастроскоп Pentax EG1690К в стаціонарному відділенні клініки МЕДИКОМ на Оболонській Набережній, 9 може використовуватися для виконання ВЕГДС трансназально. Проведення ендоскопа робиться через носовий хід. Головна перевага трансназальної ВЕГДС — значне зниження рівня блювотного рефлексу (чи його повна відсутність). При цьому якість діагностики залишається на високому рівні!

Просимо звернути увагу на протипоказання для проведення трансназальної гастроскопії, до яких відносяться: травми носа і носоглотки, множинні поліпи, викривлення перегородки носа, підвищена контактна кровоточивість.

Ви можете бути впевнені у безпеці та стерильності процедури. Організація технологічного процесу очищення гнучких ендоскопів в клініці МЕДИКОМ робиться згідно з рекомендаціями МОЗ України з використанням дезінфектантів фірми BODE (Франція).

Спосіб очищення регламентований чинними санітарними правилами та відповідає стандартам дезінфекції високого рівня. Обробка включає: попереднє передстерилізаційне очищення внутрішніх каналів ендоскопа щітками й цикл в автоматичній мийній машині для ендоскопів.

Якщо ви у пошуках лікувальної установи, в якій проводиться гастроскопія (Київ), рекомендуємо зупинити свій вибір на клініці МЕДИКОМ.

Лікарі

У нас працюють лікарі-ендоскопісти вищої категорії, що володіють навичками проведення ФГДС, біопсії і малотравматичних ендоскопічних операцій.  Співробітники нашої клініки регулярно беруть участь в міжнародних конференціях та тренінгах, постійно вдосконалюючись в професійному плані.

Карповська Людмила Петрівна
Лікар-ендоскопіст вищої категорії
comment 8
Кравець Леонід Аркадійович
Лікар-гастроентеролог, ендоскопіст вищої категорії
comment 23
Яковлєв Олександр Олексійович
Лікар-ендоскопіст вищої категорії
comment 29
Ялтонський Андрій Володимирович
Лікар-гастроентеролог, ендоскопіст першої категорії
comment 18

Ціни

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Діагностика
1280. ВідеоЕГДС

889 грн

Опис

Повністю цифровий відеопроцесор Pentax EPK-100p (виробництва: Японія). Відмінна якість зображення, висока точність діагностики. Товщина зонда 8-9 мм. Високий рівень безпеки - сучасні методи обробки зонда після кожного пацієнта. Тривалість процедури - близько 10 хвилин.
Більше Згорнути down
4314. ВідеоЕГДС (з функцією I-SCAN) ( в умовах стаціонару)

1179 грн

Більше Згорнути down
Програми
1669. * Пакет «ВідеоЕГДС під наркозом» (в умовах поліклініки)

3253.5 грн

Опис

Повністю цифровий відеопроцесор Pentax EPK-100p (вир. Японія). Відмінна якість зображення, висока точність діагностики. Товщина зонду - 8-9 мм. Високий рівень безпеки - сучасні методи обробки зонду після кожного пацієнта. Тривалість процедури - близько 10 хвилин.
Більше Згорнути down

Вiдгуки

07.02.2021 13:16
Смілка Оксана

Вчора проходила обстеження ФГДС у лікаря Карповська Людмила Петрівна! Весь негатив цієї неприємної процедури був зведений до мінімуму, завдяки золотим рукам і чуйному серцю Людмили Петрівни. Фахівець високого класу і дуже гарна людина! Велика подяка їй!!! В кого буде необхідність проведення даного обстеження, рекомендую цього лікаря! Будьте всі здорові!

16.04.2019 15:35
Элла

Проходила эту мало приятную процедуру в частной клинике, так как не очень доверяю гастроэнтерологу по месту прописки. Процедуру мне проводил Ялтонский Андрей Владимирович. Доктор сразу разъяснил, что за анализ такой гастроскопия, как подготовиться к нему. Если вкратце, то делать нужно натощак. При этом лучше дня за 2-3 исключить из рациона все продукты, которые вызывают газообразование: капусту, черный хлеб, фасоль и горох, и все такое. Для меня всегда бывает довольно сложным заглотить "кишку", поскольку начинаются рвотные спазмы, из глаз льются слезы и дышать глубоко и ровно, как советует врач, не всегда удается. Но с Андреем Владимировичем все прошло гораздо лучше и легче. Спасибо за ваши золотые руки!

20.03.2019 20:50
Валентин

Если вам необходима эндоскопическая диагностика, то не бойтесь и смело идите. Лечение у стоматолога намного неприятнее. Делал эту процедуру я в клинике "МЕДИКОМ", на Оболони ул. Кондратюка, 8. Стоит это недешево. Но я остался доволен работой врача и медсестры. Анализ делал врач-эндоскопист Лужанский Роман Владимирович. Для более комфортного проведения делают обезболивание для горла. Где-то через полчаса заморозка проходит и можно кушать. Горло не болит. Большое спасибо за профессионально выполненную процедуру.

26.01.2019 10:40
Элеонора

Были направлены на обследование, правда причина изначально, казалось бы, и не была связана с желудком, гастритом и прочим. Но после тщательного опроса по поводу жалоб, после, того как Васкес-Абанто Анна Эстуардовна сделала пальпации животика появилось подозрение именно на гастрит. Изначально предложили сделать ФГС. Но по результатам ЭКГ сделанного за месяц до этого, пришли к выводу, что все, же дочке не стоит делать ФГС, ибо есть риски по сердцу. И решили делать хелпил тест Голодный желудок не менее 6 часов обязательное условие. Сначала дочке дали выпить один маленький стаканчик со специальной жидкостью, она подышала несколько минут, ей дали выпить еще один стаканчик. Проводится он специальным маленьким электронным приборчиком с трубочкой. Ее нужно вставить в рот и дышать. Огромное спасибо за предложенную альтернативу.

12.11.2018 18:43
Марианна

Были у меня проблемы с желудком, и местный гастроэнтеролог сказал, что процедура эзофагогастродуоденоскопия в Киеве лучше проводится, чем в районной поликлинике. И, правда, Медиком оправдал все ожидания. Клиника комфортабельная, современная доктора не просто специалисты от Бога, но и прекрасные люди. Особенно хотелось поблагодарить Васкес-Абанто Анну Эстурадовну это человек, который умеет быть профессиональным и добросердечным.

30.10.2018 19:27
Вячеслав

Обратился в клинику из-за болей в желудке после еды и частой отрыжки. Швец Олег Витальевич сказал, что часто проблемы с желудком обусловлены бактерией и рассказал, что такое helicobacter pylori. Эта бактерия вызывает воспаление слизистой оболочки желудка, приспосабливаясь к агрессивной среде, и приводит к гастриту и язве. Процедура проводится довольно просто: сначала выдыхаешь воздух в специальный пакет (нулевая проба). Потом, не разжевывая, проглотить препарат и запить ее половиной стакана воды. Через 10 минут снова выдохнуть воздух во второй пакет. По результатам назначили лечение, которое дает свои плоды. Спасибо огромное за прекрасный персонал, докторов - специалистов в своем деле!

15.07.2018 13:17
Тамара

Вчера прошла гастроскопию желудка. Или как её ещё называют полностью - эзофагогастродуоденоскопия. Цена вышла что-то около восьмисот гривен, в областях наверное дешевле. Проходила такое обследование впервые. Очень сильно боялась, начиталась негативных отзывов в интернете. Я трусливая (признаюсь честно). Боялась, что для такой штуки как эзофагогастродуоденоскопия подготовка сложная. Оказалось, все просто. В день перед процедурой кушать надо не позднее 19.00, а водички можно и позже попить. А вот на саму процедуру нужно идти натощак, нельзя пить, курить, принимать лекарства, жевать жвачку... Короче, ничего нельзя. Ещё нельзя проходить процедуру, если приболеешь и заложен нос - на обследование нельзя, это мне сразу сказали. Вначале процедуры обработали горло каким-то препаратом, что почти не было рвотных позывов во время введения зонда и минимум дискомфорта. Перед этим спросили, есть ли аллергия. Потом уложили на кушетку, на левый бок, щёчку на салфетку. В рот вставили специальный фиксатор (не знаю как называется, но это чтоб никто зонд не цапнул зубами) с отверстием посередине. Сказали во время обследования лежать в одном положении, не дергаться, ничего не трогать руками. Кстати, скажите врачу, что вы делаете данную процедуру впервые (если это так) и не стесняйтесь признаться, что боитесь. К вам будут относиться более внимательно, по крайней мере мой гастроэнтеролог Васкес-Абанто Анна Эстурадовна очень меня поддержала и все объяснила. Потом постепенно введут шланг. Процедура длится минуты две, придется потерпеть, успокоиться. Нужно просто спокойно и глубоко дышать. Боли никакой нет. Рада, что попала к такому классному специалисту. Всё прошло довольно гладко. Я и не ожидала такого.

02.04.2018 23:02
Анжела

Думаю, что многим из вас знакома эта процедура гастроскопия. Без боли правда редко где делают( Поэтому вряд ли кто-либо скажет, что добровольно готов ее повторить. Мне ее назначали пару раз. В последний раз была гастроскопия во сне, и знаете, процедура так проходит в миллион раз проще и лучше, чем без наркоза. Лично для меня это был выход. Спасибо за совет и компетентность Лужанскому Роману Владимировичу и вообще могу сказать, что эзофагогастродуоденоскопия в Киеве проводится на порядок выше, чем в небольших городах

Показати ще 3

arrow

Всього 8 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down