exit
search serach
Дитяча лор-хірургія в Києві

Дитяча лор-хірургія в Києві

Шукаєте хорошого фахівця з дитячої лор-хірургії в Києві на Оболоні? Дитина часто хворіє, приймає ліки, але лікування, яке призначається, не є ефективним? Клініка МЕДІКОМ надає послуги у сфері дитячої отоларингології. У нас працюють досвідчені кваліфіковані фахівці, які проведуть точну діагностику захворювання, призначать ефективне лікування й допоможуть вашій дитині позбутися від будь-яких захворювань ЛОР-органів. Для діагностики та терапії в клініці використовують тільки сучасне обладнання експертного класу. А основне завдання всіх співробітників медичного центру — щоби ваша дитина була здоровою!

У реалізації цієї мети бере участь і лор-хірургія — це оперативне лікування захворювань вуха, горла, носа, а також голови й шиї. Патології цих органів частіше виникають у ранньому віці, коли імунітет недостатньо сильний, щоби протистояти численним патогенам.

Лор-операції, які виконуються

Дитяча лор-хірургія охоплює такі види хірургічних втручань:

 • аденотомію - це хірургічне видалення аденоїдів, проводиться ендоскопічним методом;
 • тімпаностомію - має на увазі установку шунта для можливості відтоку ексудату з внутрішнього вуха;
 • видалення піднебінних мигдалин - виконується при частих ангінах або розвитку захворювання серця або суглобів на тлі тонзиліту;
 • вазотомію нижніх носових раковин - дає дитині змогу повноцінно дихати через ніс без використання судинозвужувальних засобів;
 • септопластика - виконується з метою усунення викривлення носової перегородки;
 • видалення кісти з носа - усунення проблеми тільки за допомогою хірургічного втручання;
 • операції на верхньощелепних пазухах - позбавляють дитину від доброякісних новоутворень, сторонніх тіл у пазухах і порожнині носа;
 • пункцію при гаймориті - прокол спеціальною голкою для подальшого взяття біоматеріалу для аналізу або відкачування гною, який скупчився;
 • видалення поліпів - дає змогу посікти поліпозні новоутворення, щоби дитина могла повноцінно дихати;
 • репозицію носових кісток - дає можливість скорегувати зміщення або відновити зламану кістку;
 • ендоскопію лор-органів і ендоскопічну рінохірургію - дає змогу детально вивчити будову і стан лор-органів як для діагностики захворювання або патології, так і перед проведенням хірургічної операції;
 • видалення сторонніх тіл із носа, вуха, горла.

Сучасна малоінвазивна дитяча лор-хірургія дає змогу допомогти дитині не тільки швидко, але й безболісно. Малотравматичні методики роблять можливим скоротити післяопераційне відновлення до одного дня.

Захворювання ЛОР-органів

У лор-відділенні клініки МЕДІКОМ вашій дитині нададуть допомогу при наявності таких захворювань:

 • Аденоїдит
 • Абсцеси
 • Ларингіт у гострій і хронічній формі
 • Викривлення носової перегородки
 • Травми лор-органів
 • Хронічний тонзиліт
 • Доброякісні новоутворення
 • Гострий і хронічний фарингіт
 • Синдром апное
 • Носові обструкції
 • Отит
 • Синусит
 • Глухота
 • Гайморит
 • Сторонні тіла у верхніх дихальних шляхах і зовнішньому вусі
 • Раптова втрата слуху

Вартість послуг дитячої лор-хірургії залежить не тільки від складності операції, але і від використовуваного обладнання.

Коли призначають операції лор-органів дітям

Хірургічне лікування захворювань ЛОР-органів показано, коли консервативні методи терапії не дають потрібного результату.

Показанням до операції в дитячому лор-відділенні можуть стати такі симптоми:

 • анатомічні деформації лор-органів;
 • наслідки травм носа;
 • присутність новоутворень;
 • часті рецидиви тонзиліту, гаймориту, ГРВІ.

Дитяче лор-відділення працює в будь-який час року, надаючи пацієнтам ефективну допомогу.

Протипоказання

Протипоказання до операцій у лор-хірургії визначаються індивідуально, залежно від конкретного діагнозу й загального стану дитини. Особистий лікар визначить можливість проведення оперативного втручання після отримання результатів обстежень і аналізів.

Ендоскопія ЛОР-органів

Завдяки ендоскопії лор-органів можна визначити стан слизової оболонки, виявити присутність новоутворень, узяти зразки тканин для лабораторного вивчення.

Ця процедура проводиться в дитячому відділенні отоларингології за допомогою ендоскопа — приладу, що складається з трубки, маніпуляторів, відеокамери та джерела світла. Усі отримані дані виводяться на монітор комп'ютера. Лікар може контролювати процес, щоб отримати максимум необхідних даних.

Планова дитяча оперативна отоларингологія

До планових належать послуги дитячої лор-хірургії, які проводяться в сприятливий момент затихання гострої фази захворювання. У разі загострення інфекційного захворювання оперативна отоларингологія не застосовується.

У порядку планового лікування проводиться видалення поліпів, увулопалатопластика (зменшення язичка м'якого піднебіння), корекція викривлення носової перегородки та інші види втручання, що не потребує невідкладної допомоги.

Екстрена допомога

В екстреному порядку проводяться операції після травм, у разі сильної носової кровотечі, гострому гаймориті. Дитячий лор-хірург проводить репозицію кісток, тампонади носа, здійснює пункцію для видалення гною з носових пазух.

Післяопераційний період

Завдяки малій травматичності операцій і використання новітнього обладнання, термін перебування дитини в хірургічному стаціонарі зводиться до 1 доби.

По закінченні цього часу необхідно дотримуватися домашнього режиму ще від 3 до 7 днів. Водночас не бажана надлишкова фізична активність.

Іноді після втручання лор-хірурга проявляються підвищення температури й інші неприємні симптоми. У разі дотримання рекомендацій лікаря і прийманні призначених ним препаратів відновлення після операції проходить швидко.

Оснащення дитячої лор-хірургії

Відділення дитячої лор-хірургії в підрозділі клініки МЕДІКОМ на Оболоні оснащене сучасним діагностичним обладнанням, яке відповідає вимогам світових стандартів.

Для лікування маленьких пацієнтів наші лікарі використовують апарат комп'ютерної томографії з новим програмним забезпеченням, систему моніторингу стану пацієнта під анестезією, мобільну систему моніторингу стану пацієнта від Nihon Kohden (Японія), медичну техніку та інструменти від виробників Stryker, Karl Zeiss, KARL STORZ.

Переваги оперативної отоларингології при захворюваннях лор-органів у дітей

Завдяки обладнанню високої точності й роботі фахівців вищої категорії, лікування лор-патологій у дітей проводиться успішно. Відновленню після операції сприяє можливість перебування в затишній палаті разом із батьками.

За станом дитини від моменту надходження й до виписки стежить турботливий і уважний медичний персонал, що робить лікування не тільки ефективним на всіх етапах, а й менш психологічно складним для пацієнта і його родичів.

Лікарі

У відділенні дитячої лор-хірургії в Києві працюють одні з найкращих фахівців України. Вони не тільки відмінно володіють теорією, а й мають практичний досвід успішного лікування багатьох хвороб, патологій і станів, про що свідчать вдячні відгуки батьків та опікунів наших маленьких пацієнтів.

Дитяче лор-відділення клініки в Києві готове приймати своїх пацієнтів як для планових, так і для невідкладних операцій. Якщо у вас залишилися питання, потрібна консультація фахівця або хочете пройти лікування в дитячому лор-відділенні, зв'яжіться з нами за телефонами, вказаними на сайті, або залиште заявку на зворотний дзвінок в онлайн-формі, і наші оператори зв'яжуться з вами найближчим часом.

Герасименко Сергій Іванович
Завідувач ЛОР-відділенням, лікар-отоларинголог вищої категорії, кандидат медичних наук
comment 27
Запорожець Тетяна Юріївна
Лікар-отоларинголог вищої категорії, пластичний хірург, кандидат медичних наук
comment 36
Миронюк Борис Миколайович
Лікар-отоларинголог вищої категорії, кандидат медичних наук
comment 21
Сергієнко Віталій Андрійович
Лікар-отоларинголог вищої категорії
comment 29

Вiдгуки

08.06.2021 13:27
Анна

Огромное спасибо лор-врачу, Татьяне Юрьевне Запорожец за то, что вернула здоровье и возможность дышать нашему ребенку! Нашей Полине, стало трудно дышать носом уже почти месяц назад. Никакие капли не помогали. О Татьяне Юрьевне, прочитали много отличных отзывов, да и клиника находилась совсем рядом — на Оболонской набережной, 9. После обследования и анализов нам предложили удалить полипы в полости носа. Все прошло отлично! Огромное всем спасибо за моё солнышко!

17.04.2021 18:48
Василь

Хочу відзначити роботу лікаря Віталія Андрійовича Сергієнко. Фахівець високого рівня. Знаходить спільну мову не тільки з дитиною, а й з батьками)). Хворобливу і неприємну процедуру моя дочка перенесла відмінно, без крику і плачу. Дякую!

02.04.2021 08:20
Ирина К

Даже не знаю как благодарить врача Герасименко Сергея Ивановича и весь коллектив клиники на Оболони. Настоящие профессионалы своего дела! Стала замечать, что сын меня не всегда слышит. Обращаешься по несколько раз, а в ответ тишина. Вот и решила показать его лор-врачу. После осмотра Сергей Иванович сразу установил причину, сказал, что у детей образование серных пробок не такое уж редкое явление. В этот же день провел процедуру удаления пробки. Сейчас все хорошо! Мой ребенок снова хорошо слышит и все благодаря Вам, Сергей Иванович! Всем рекомендую только эту клинику!

10.02.2021 14:12
Віктор

В клініку на Оболоні звернулися з дочкою, у якою була вже довго нежить. Борис Миколайович рекомендував процедуру "кукушка". Трохи боявся, адже малій тільки 3 виповнилося. Та все пройшло відмінно. Пройшли 4 сеанса, ефект став помітний вже після першого разу. Зараз дитина дихає вже вільно. Трохи засмутило, що в клініці немає ігрової зони. Було б чим зайняти дитину поки робили аналізи. А в іншому від клініки тільки хороші враження.

23.01.2021 20:46
Галина

Хочу висловити подяку лікарю Б.Н. Миронюк. В клініку на Оболонській Набережній, 9 приїхали з дуже сильним болем у правому вусі. І хоч ми не записувалися заздалегідь, Борис Миколайович нас відразу прийняв, оглянув і призначив аналізи. В цей же день лікар призначив сину лікування і процедури. Біль зникла практично відразу. Зараз уже все добре. Якщо ще коли доведеться шукати хороших фахівців, то в першу чергу буду звертатися сюди. Спасибі вам велике!

Показати ще 2

arrow

Всього 5 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down