exit
search serach
Дитяча ЛОР хірургія
885. Консультація дитячого отоларинголога
950 грн.
Дитячий
Більше Згорнути down

Дитяча лор-хірургія в Києві

Шукаєте контакти хорошого дитячого хірурга-отоларинголога в Києві? Дитина часто хворіє, приймає ліки, та призначене лікування не допомагає? Клініка МЕДИКОМ надає послуги в області дитячої отоларингології. А у стаціонарі на Оболоні нашими спеціалістами проводяться малоінвазивні операції дітям за напрямком дитяча ЛОР-хірургія — оперативне лікування захворювань вуха, горла, носа і пазух.

Патології ЛОР-органів частіше виникають в ранньому віці, коли імунітет недостатньо "натренований", щоб протистояти численним патогенам. Щоб уникнути ускладнень, лікарі рекомендують хірургічне лікування. Та перед тим, як обрати консервативне або хірургічне лікування ЛОР-захворювань у дитини, слід провести якісне обстеження.

У клініці МЕДИКОМ використовується сучасне діагностичне обладнання експерт-класу. У нас працюють досвідчені лікарі-отоларингологи та ЛОР-хірурги, які проведуть точну діагностику. А при необхідності — малотравматичну операцію на ЛОР-органах у комфортих умовах. Ми допоможемо вашій дитині позбутися від болісних симптомів, швидко відновитися і дихати вільно.

Відкрити Згорнути down

ЛОР-операції, які виконуються

Дитяча ЛОР-хірургія охоплює такі види хірургічних втручань:

 • аденотомію - це хірургічне видалення аденоїдів, проводиться ендоскопічним методом;
 • тімпаностомію - має на увазі установку шунта для можливості відтоку ексудату з внутрішнього вуха;
 • видалення піднебінних мигдалин - виконується при частих ангінах або розвитку захворювання серця або суглобів на тлі тонзиліту;
 • вазотомію нижніх носових раковин - дає дитині змогу повноцінно дихати через ніс без використання судинозвужувальних засобів;
 • септопластика - виконується з метою усунення викривлення носової перегородки;
 • видалення кісти з носа - усунення проблеми тільки за допомогою хірургічного втручання;
 • операції на верхньощелепних пазухах - позбавляють дитину від доброякісних новоутворень, сторонніх тіл у пазухах і порожнині носа;
 • пункцію при гаймориті - прокол спеціальною голкою для подальшого взяття біоматеріалу для аналізу або відкачування гною, який скупчився;
 • видалення поліпів - дає змогу посікти поліпозні новоутворення, щоби дитина могла повноцінно дихати;
 • репозицію носових кісток - дає можливість скорегувати зміщення або відновити зламану кістку;
 • ендоскопію лор-органів і ендоскопічну рінохірургію - дає змогу детально вивчити будову і стан лор-органів як для діагностики захворювання або патології, так і перед проведенням хірургічної операції;
 • видалення сторонніх тіл із носа, вуха, горла.
Відкрити Згорнути down

Сучасна малоінвазивна дитяча лор-хірургія дає змогу допомогти дитині не тільки швидко, але й безболісно. Малотравматичні методики роблять можливим скоротити післяопераційне відновлення до одного дня.

Після ЛОР операції

Відкрити Згорнути down

Захворювання ЛОР-органів

У ЛОР-відділенні клініки МЕДІКОМ вашій дитині нададуть допомогу при наявності таких захворювань:

 • Аденоїдит
 • Абсцеси
 • Ларингіт у гострій і хронічній формі
 • Викривлення носової перегородки
 • Травми лор-органів
 • Хронічний тонзиліт
 • Доброякісні новоутворення
 • Гострий і хронічний фарингіт
 • Синдром апное
 • Носові обструкції
 • Отит
 • Синусит
 • Глухота
 • Гайморит
 • Сторонні тіла у верхніх дихальних шляхах і зовнішньому вусі
 • Раптова втрата слуху
Відкрити Згорнути down

Коли призначають операції лор-органів дітям

Хірургічне лікування захворювань ЛОР-органів показано, коли консервативні методи терапії не дають потрібного результату.

Показанням до операції в дитячому лор-відділенні можуть стати такі симптоми:

 • анатомічні деформації лор-органів;
 • наслідки травм носа;
 • присутність новоутворень;
 • часті рецидиви тонзиліту, гаймориту, ГРВІ.

Порушення носового дихання у дітей може викликати такі наслідки, як кисневе голодування мозку (гіпоксія), неврологічні, урологічні, поведінкові розлади, проблеми з концентрацією уваги і засвоєнням шкільної програми. Важливо вчасно звернутись до дитячого отоларинголога!

Відкрити Згорнути down

Протипоказання

Протипоказання до операцій у лор-хірургії визначаються індивідуально, залежно від конкретного діагнозу й загального стану дитини. Особистий лікар визначить можливість проведення оперативного втручання після отримання результатів обстежень і аналізів.

Відкрити Згорнути down

Планова дитяча оперативна отоларингологія

До планових належать послуги дитячої лор-хірургії, які проводяться в сприятливий момент затихання гострої фази захворювання. У разі загострення інфекційного захворювання оперативна отоларингологія не застосовується.

У порядку планового лікування проводиться видалення поліпів, увулопалатопластика (зменшення язичка м'якого піднебіння), корекція викривлення носової перегородки та інші види втручання, що не потребує невідкладної допомоги.

Хирург отоларинголог детям
Детский хирург отоларинголог
Відкрити Згорнути down

Екстрена допомога

В екстреному порядку проводяться операції після травм, у разі сильної носової кровотечі, гострому гаймориті. Дитячий лор-хірург проводить репозицію кісток, тампонади носа, здійснює пункцію для видалення гною з носових пазух.

Відкрити Згорнути down

Післяопераційний період

Завдяки малій травматичності операцій і використання новітнього обладнання, термін перебування дитини в хірургічному стаціонарі зводиться до 1 доби.

По закінченні цього часу необхідно дотримуватися домашнього режиму ще від 3 до 7 днів. Водночас не бажана надлишкова фізична активність.

Іноді після втручання лор-хірурга проявляються підвищення температури й інші неприємні симптоми. У разі дотримання рекомендацій лікаря і прийманні призначених ним препаратів відновлення після операції проходить швидко.

Відкрити Згорнути down

Оснащення дитячої ЛОР-хірургії

Відділення дитячої лор-хірургії в підрозділі клініки МЕДІКОМ на Оболоні оснащене сучасним діагностичним обладнанням, яке відповідає вимогам світових стандартів.

Для лікування маленьких пацієнтів наші лікарі використовують апарат комп'ютерної томографії з новим програмним забезпеченням, систему моніторингу стану пацієнта під анестезією, мобільну систему моніторингу стану пацієнта від Nihon Kohden (Японія), медичну техніку та інструменти від виробників Stryker, Karl Zeiss, KARL STORZ.

Відкрити Згорнути down

Ендоскопія ЛОР-органів

Завдяки ендоскопії лор-органів можна визначити стан слизової оболонки, виявити присутність новоутворень, узяти зразки тканин для лабораторного вивчення.

Ця процедура проводиться в дитячому відділенні отоларингології за допомогою ендоскопа — приладу, що складається з трубки, маніпуляторів, відеокамери та джерела світла. Усі отримані дані виводяться на монітор комп'ютера. Лікар може контролювати процес, щоб отримати максимум необхідних даних.

Відкрити Згорнути down

Переваги оперативної отоларингології при захворюваннях ЛОР-органів у дітей

Сучасні методики - "хірургія 1 дня"

Більшість операцій в отоларингології дітям виконуються за принципом "хірургія одного дня". Швидкому відновленню пацієнтів сприяє застосування малоінвазивних хірургічних методик (ендоскопічна, радіохвильова, шейверна, лазерна, кріо-хірургія, електро-хірургія, холодноплазмова коблація). 

Завдяки обладнанню високої точності і роботі фахівців вищої категорії, лікування лор-патологій у дітей в стаціонарі клініки МЕДІКОМ проводиться успішно.

ЛОР стаціонар 1 дня для дітей

Турбота і психологічний комфорт

За станом дитини від моменту надходження і до виписки стежить турботливий і доброзичливий медичний персонал. Маленькі пацієнти можуть розміщуватися в палаті з батьками або супроводжуючою особою. Для цього передбачено повноцінне спальне місце. Індивідуальні одноразові піжами, халати, посуд, капці, гігієнічні дрібнички включено. Все це робить лікування не тільки ефективним на всіх етапах, а й психологічно комфортним.

Стаціонар клініки МЕДІКОМ розташований на Оболонській набережній поблизу паркової зони з прекрасним видом на Дніпро. У нас працює кафе, а палати більше нагадують номер готелю.

Чистота за міжнародними стандартами

Чистота усіх приміщень контролюється відповідно до міжнародних стандартів JCI. У клініці працює Центральне стерилізаційне відділення (ЦСО) з автоматами виробництва США для стерелізація хірургічного інструменту. Є своя пральня, яка використовує сертифіковані засоби для прання та дезінфекції.

Репутація

Запишіться на консультацію лікаря-отоларинголога щодо операції через цілодобовий контакт-центр. Ми подбаємо про те, щоб лікування вашої дитини проходило належним чином у найкращих умовах. Адже ми цінуємо свою репутацію з 1992 року.

Відкрити Згорнути down

Вартість операції

Вартість послуг дитячої лор-хірургії залежить не тільки від складності операції, але і від використовуваного обладнання. А також від обсягу діагностичних та передопераційних обстежень.

На консультації з дитячим лікарем-отоларингологом ви зможете обговорити всі подробиці та альтернативи. Разом ми знайдемо ефективне рішення за оптимальною вартістю.

Відкрити Згорнути down

Лікарі

У відділенні дитячої лор-хірургії в Києві працюють одні з найкращих фахівців України. Вони не тільки відмінно володіють теорією, а й мають практичний досвід успішного лікування багатьох хвороб, патологій і станів, у тому числі, при ЛОР Інституті. Це засвідчують і вдячні відгуки від батьків та опікунів наших маленьких пацієнтів.

Дитяче лор-відділення клініки в Києві готове приймати своїх пацієнтів як для планових, так і для невідкладних операцій за попереднім узгодженням з приймальним відділенням. Якщо у вас залишилися питання, потрібна консультація фахівця або хочете пройти лікування в дитячому лор-відділенні, зв'яжіться з нами за телефонами, вказаними на сайті. Або залиште заявку на зворотний дзвінок в онлайн-формі, і наші оператори зв'яжуться з вами найближчим часом.

comment 6
Товстолит Валерій Павлович
Завідуючий стаціонарним ЛОР-відділенням, лікар-отоларинголог вищої категорії, ЛОР-хірург
comment 32
Герасименко Сергій Іванович
Лікар-отоларинголог вищої категорії, к.м.н.
comment 35
Сергієнко Віталій Андрійович
Лікар-отоларинголог вищої категорії, дитячий отоларинголог другої категорії.
Пов'язані послуги
Тонзилектомія
Тонзилектомія
Полипы в носу
Поліпи в носі
Септопластика
Септопластика
Эндоскопическая гайморотомия
Ендоскопічна гайморотомія
Аденотомия
Аденотомія
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down