exit
search serach
fototerapija novorozhdennyh kiev

Фототерапія новонароджених в Києві

Фізіологічна жовтяниця у немовлят —  досить поширене явище, викликане підвищенням рівня білірубіну в крові. Батьків лякає жовтуватий відтінок склер, шкіри малюка, слизових оболонок. Однак, підвищена концентрація білірубіну не обмежується тільки зміною кольору шкіри, вона може викликати інтоксикацію організму. Фототерапія новонароджених в м.Київ в центрі МЕДІКОМ допоможе позбавити малюка від зайвого пігменту й повернути здоров'я організму дитини.

Світлотерапія, або фототерапія — це фізіотерапевтичний метод лікування, заснований на впливі на шкіру ультрафіолетового випромінювання. Білірубін під впливом світлових хвиль перетворюється в нешкідливі з'єднання, які природним шляхом виводяться з організму дитини.

Фототерапія. Показання:

 • дитина народилася недоношеною або з надзвичайно низькою вагою;
 • ризик розвитку у дитини гіпербілірубінемії;
 • кон'югаційна жовтяниця;
 • у малюка є значні крововиливи та гематоми;
 • гемолітична хвороба, пов'язана з несумісністю за резусом-фактором або за групою крові (АВО-конфлікт) матері та новонародженої дитини.

Ознаки жовтяниці у новонароджених проявляються протягом 1-3 днів після народження. Шкіра малюка, слизові оболонки та склери набувають жовтого кольору. Інтенсивність забарвлення залежить від концентрації білірубіну в крові —  чим вона вище, тим сильніше виражена жовтизна. З 7 доби й протягом 2-3 тижнів прояви фізіологічної жовтяниці поступово вщухають.

Консультація та діагностика

Фототерапія при жовтяниці немовлят призначається тільки після попереднього огляду неонатологом та отримання результатів всіх необхідних аналізів:

 • тест на антитіла;
 • загальний аналіз крові;
 • лейкоцитарна формула й тромбоцити;
 • морфологія еритроцитів;
 • кров на рівень білірубіну.

Фототерапія (Київ, МЕДІКОМ) призначається, якщо виявлено, що білірубін плазми крові високий і його подальші зміни можуть піддати малюка ризику розвитку різних патологічних станів. Саме тому, так важливо вчасно призначити фототерапію новонародженим, тривалість і частота проведення якої визначаються рівнем вмісту білірубіну в крові й загальним станом дитини.

Фототерапія. Протипоказання:

 • захворювання печінки у малюка;
 • обтураційна жовтяниця;
 • високий рівень прямого білірубіну;
 • недостатність кровообігу;
 • наявність новоутворень;
 • гнійно-запальні процеси;
 • природжена порфирія або порфирія в спадковому анамнезі;
 • одночасне застосування фотосенсибілізаційних лікарських препаратів.

Незважаючи на доведену ефективність використання фототерапії у немовлят, побічні ефекти іноді все ж зустрічаються. Це може бути сухість та лущення шкіри, млявість і підвищена сонливість, частий стілець, дуже рідко шкіра набуває відтінку бронзи.

Лікування

Після огляду педіатра і діагностування жовтяниці у немовля, лікування в домашніх умовах може здійснюватися безпосередньо батьками. Для цього потрібно оформити прокат лампи для лікування жовтяниці. За бажанням клієнтів, медсестра клініки може відвідувати дитину для проведення процедур за вказаною адресою — цю послугу те ж потрібно обумовити заздалегідь.

Переваги фототерапії:

 1. Безпека для дитини: комбінація зеленого й синього випромінювання запобігає перегріванню тіла та забезпечує відсутність негативного впливу на очі дитини.
 2. Компактність і мобільність апарату дозволяє легко транспортувати його й використовувати в домашніх умовах.
 3. Інтуїтивно зрозуміле управління апаратом: апарат для фототерапії має таймер і термостат безпеки, які дозволяють автоматично контролювати тривалість процедури й інтенсивність випромінювання.

Клієнти нашої клініки відзначають, що поліпшення стану дітей при фототерапії настає практично відразу без будь-яких ускладнень і негативних наслідків.

Лікарі

У оператора колл-центру ви можете дізнатися: як записатись на консультацію до лікаря, особливості проведення фототерапії, ціну на процедуру, а також як оформити оренду лампи для фототерапії в Києві в центрі МЕДІКОМ.

Стрюкова Євгенія Сергіївна
Лікар-педіатр першої категорії
comment 7
Метелиця Інна Миколаївна
Завідуюча педіатричним відділенням на Печерську, лікар-педіатр, дитячий алерголог вищої категорії
comment 8
Мамонова Олена Миколаївна
Лікар-педіатр вищої категорії
comment 8
Подколзіна Ольга Фрідріхівна
Лікар-педіатр першої категорії
comment 8
Савченко Оксана Дмитрівна
Лікар-педіатр вищої категорії
comment 3
Серга Олена Миколаївна
Лікар педіатр-неонатолог вищої категорії
comment 44
Фірсова Лаура Самвелівна
Лікар-педіатр вищої категорії
comment 12
Джалалова Вікторія Миколаївна
Лікар-педіатр, дитячий гастроентеролог вищої категорії
comment 3

Ціни

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
70. Консультація педіатра

599 грн.

Більше Згорнути down
Без типу цін
792. Медичні послуги (в межах м.Києва)

349 грн.

Більше Згорнути down
3239. Фототерапія новонароджених на дому (1 доба)

999 грн.

Більше Згорнути down

Лікар додому

З якихось причин ви особисто, ваш родич, близька людина, дитина не може потрапити на прийом лікаря в клініку? Ви можете оформити виклик лікаря додому.

Відгуки

22.04.2019 11:45
Анна Григорьева

Как лечить желтушку у новорожденного правильно мне рассказали только в клинике Медиком, в районной поликлинике так настращали, что чуть с ума за ночь не сошла. Уже под ночь записалась на прием к Мамоновой Елене Николаевне. Она оказалась отличным педиатром. По-настоящему, специалист своего дела. Заставила нас сдать дополнительные анализы и пройти по второму кругу обследования. Потом приступили к фототерапии, новорожденным от нее только польза, врач объяснила, что противопоказания есть, но их мало и бывают они в редких случаях. Что могу сказать по самой процедуре, фотолампа для новорожденных здесь современная, европейского производства, оснащена таймером и термостатом, которые контролируют время процедуры и интенсивность излучения. Излучает зеленые и синие лучи. Как объяснила Елена Николаевна они не перегревают тело и не имеют негативного влияния на глаза малыша. Мы успешно прошли лечение, понизили билирубин и очень благодарны доктору за внимание и аккуратность при процедуре. Я отдала своего ребенка в надежные руки и была совершенно спокойна и уверена, что его не будут обижать.

18.03.2019 21:50
Алена

Сдали анализы, у ребенка повысился билирубин. Наш врач-педиатр объяснил, что новорожденным очень часто нужна такая процедура как фототерапия. Посоветовал обратиться в клинику МЕДИКОМ, потому что они дают аппарат на дом. Почитала о клинике отзывы - положительные. Читала на разных сайтах, спрашивала людей... Решили с мужем обратиться к ним на Василя Тютюнника 37/1. Вежливые девочки на ресепшене направили нас к доктору Джалаловой Виктории Николаевне. Она Специалист своего дела, имеет много опыта, приветливая и позитивно настроена. Одно удовольствие ходить на прием к таким врачам. Прежде, чем назначить процедуру, направила на обследование и на анализы, чтобы самой убедиться в предварительном диагнозе. Объяснила как снизить билирубин у новорожденного и сколько лежать под лампой при желтухе. Я ей очень благодарна за качественное лечение. У меня это первый ребенок, поэтому все страшно и я многого не знаю. Спасибо Виктории Николаевне за ее выдержку и компетентность, и опыт!. Я очень рада, что попала именно к ней.

23.01.2019 16:51
Юлия

Я стояла на учете в клинике Медикоме. Будучи беременной много слышала о том, что может быть желтушка у новорожденного... И как сама притянула. Буквально сразу после рождения ребенка меня огорошили диагнозом. Обратилась за помощью сюда, в детскую поликлинику к педиатру Метелице Инне Николаевне. Консультация прошла хоть и в темпе, но лечение было получено, лампа арендована, медсестра приехала и помогла ее установить, показала как пользоваться. В итоге, мы вылечились! Но нервов потрачено не мало...

28.11.2018 15:38
Алина

Всем рекомендую обращаться с проблемой повышенного билирубина у новорожденного ребенка в клинику “Медиком”. Я в свое время так и сделала. Врач педиатр Подколзина Ольга Фридриховна доступно объяснила мне какое действие производит фото лампа от желтушки, как лечить желтуху у новорожденных и сколько длится фототерапия при желтухе новорожденных. Очень приятно, что уделили особое внимание нам с малышом и моему эмоциональному состоянию, напомнив мне, что мои истерики сделают ребенку еще хуже. Благодарю Ольгу Фридриховну за профессионализм и доброту!

04.09.2018 19:12
Карина

У нас двое, близнецы. И так случилось, что у одного желтушка. Т.к. я стояла на учете по беременности в клинике “Медиком”и так мы с мужем обращаемся сюда же, решили и детей вести к их врачам-педиатрам, хотя и не знали как тут с этим, доверились общему имиджу клиники. Впоследствие жалеть не пришлось. Искреннее спасибо Савченко Оксане Дмитриевне. Она к нам приехала на дом и лампу привезла, и мы очень довольны и благодарны ей! Лечение помогло!

15.07.2018 20:47
Владимир

Огромное человеческое спасибо Джаловой В.Н.!!!! У нас женой трио, но таких опытных педиатров, которые действительно делают все с заботой о ребенке, мы еще не встречали. У нашего 3го была проблемка сразу после рождения, так благодаря ее советам и фототерапии все достаточно быстро решилось. Теперь только сюда! И поликлинику для детей на ГС советую все своим знакомым с детьми! Уютно, тепло (и это не о температурном режиме), с заботой!

29.04.2018 10:45
Элла

У нас была неонатальная желтуха, затяжное течение. помогли в этой клинике. Благодарю за терпение и щепетильность Стрюкову Евгению Сергеевну и весь персонал клиники МЕДИКОМ,который нам помогал. Повторные анализы, консультация по использованию лампы, помощь с установкой... и много-много еще чего, в том числе моральная поддержка! Да и не везде лампу домой дают, а ездить на процедуры такое себе удовольствие, особенно когда еще и старшие детки есть

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
Заказ звонка принят. Мы Вам уже звоним!
Хотите, перезвоним Вам?
Например: 067 000 00 00
Свободных операторов на линии: 6
Заказов звонков сегодня: 100+
Заказ звонка принят. Мы Вам уже звоним!
Хотите, перезвоним Вам?
Например: 067 000 00 00
Свободных операторов на линии: 6      Заказов звонков сегодня: 100+
Заказ звонка принят. Мы Вам уже звоним!
Хотите, перезвоним Вам
в удобное время?
КНОПКА
СВЯЗИ
page-down