exit
search serach
Фототерапия новорожденных в Киеве
4510. Фототерапія (УФБ-терапія, 311нм) (1 процедура)
410 грн.
Більше Згорнути down

Фототерапія новонароджених в Києві

Фізіологічна жовтяниця у немовлят —  досить поширене явище, викликане підвищенням рівня білірубіну в крові. Батьків лякає жовтуватий відтінок склер, шкіри малюка, слизових оболонок. Однак, підвищена концентрація білірубіну не обмежується тільки зміною кольору шкіри, вона може викликати інтоксикацію організму. Фототерапія новонароджених в м.Київ в центрі МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську допоможе позбавити малюка від зайвого пігменту й повернути здоров'я організму дитини.

Світлотерапія, або фототерапія — це фізіотерапевтичний метод лікування, заснований на впливі на шкіру ультрафіолетового випромінювання. Білірубін під впливом світлових хвиль перетворюється в нешкідливі з'єднання, які природним шляхом виводяться з організму дитини.

Відкрити Згорнути down

Фототерапія. Показання:

 • дитина народилася недоношеною або з надзвичайно низькою вагою;
 • ризик розвитку у дитини гіпербілірубінемії;
 • кон'югаційна жовтяниця;
 • у малюка є значні крововиливи та гематоми;
 • гемолітична хвороба, пов'язана з несумісністю за резусом-фактором або за групою крові (АВО-конфлікт) матері та новонародженої дитини.

Ознаки жовтяниці у новонароджених проявляються протягом 1-3 днів після народження. Шкіра малюка, слизові оболонки та склери набувають жовтого кольору. Інтенсивність забарвлення залежить від концентрації білірубіну в крові —  чим вона вище, тим сильніше виражена жовтизна. З 7 доби й протягом 2-3 тижнів прояви фізіологічної жовтяниці поступово вщухають.

Відкрити Згорнути down

Консультація та діагностика

Фототерапія при жовтяниці немовлят призначається тільки після попереднього огляду неонатологом та отримання результатів всіх необхідних аналізів:

 • загальний аналіз крові;
 • лейкоцитарна формула й тромбоцити;
 • морфологія еритроцитів;
 • кров на рівень білірубіну.

Фототерапія (Київ, МЕДІКОМ) призначається, якщо виявлено, що білірубін плазми крові високий і його подальші зміни можуть піддати малюка ризику розвитку різних патологічних станів. Саме тому, так важливо вчасно призначити фототерапію новонародженим, тривалість і частота проведення якої визначаються рівнем вмісту білірубіну в крові й загальним станом дитини.

Відкрити Згорнути down
Педиатрия
Консультація педіатра
Анализ крови (ОАК)
Аналіз крові (ЗАК)
Неонатология
Прийом неонатолога
Анализ на билирубин общий
Аналіз на білірубін загальний

Фототерапія. Протипоказання:

 • захворювання печінки у малюка;
 • обтураційна жовтяниця;
 • високий рівень прямого білірубіну;
 • недостатність кровообігу;
 • наявність новоутворень;
 • гнійно-запальні процеси;
 • природжена порфирія або порфирія в спадковому анамнезі;
 • одночасне застосування фотосенсибілізаційних лікарських препаратів.

Незважаючи на доведену ефективність використання фототерапії у немовлят, побічні ефекти іноді все ж зустрічаються. Це може бути сухість та лущення шкіри, млявість і підвищена сонливість, частий стілець, дуже рідко шкіра набуває відтінку бронзи.

Відкрити Згорнути down

Лікування

Після огляду педіатра і діагностування жовтяниці у немовля, лікування в домашніх умовах може здійснюватися безпосередньо батьками. Для цього потрібно оформити прокат лампи для лікування жовтяниці. За бажанням клієнтів, медсестра клініки може відвідувати дитину для проведення процедур за вказаною адресою — цю послугу те ж потрібно обумовити заздалегідь.

Відкрити Згорнути down

Переваги фототерапії:

 1. Безпека для дитини: комбінація зеленого й синього випромінювання запобігає перегріванню тіла та забезпечує відсутність негативного впливу на очі дитини.
 2. Компактність і мобільність апарату дозволяє легко транспортувати його й використовувати в домашніх умовах.
 3. Інтуїтивно зрозуміле управління апаратом: апарат для фототерапії має таймер і термостат безпеки, які дозволяють автоматично контролювати тривалість процедури й інтенсивність випромінювання.

Клієнти нашої клініки відзначають, що поліпшення стану дітей при фототерапії настає практично відразу без будь-яких ускладнень і негативних наслідків.

Відкрити Згорнути down

Лікарі

У оператора колл-центру ви можете дізнатися: як записатись на консультацію до лікаря, особливості проведення фототерапії, ціну на процедуру, а також як оформити оренду лампи для фототерапії в Києві в центрі МЕДІКОМ.

comment 60
Серга Олена Миколаївна
Лікар педіатр-неонатолог вищої категорії
comment 6
Бурчак Олена Костянтинівна
Лікар-педіатр першої категорії, дитячий гастроентеролог
comment 22
Подколзіна Ольга Фрідріхівна
Лікар-педіатр вищої категорії

Вартість фототерапії

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
Дитячий

1170 грн

Опис

ПЕДІАТРИ Медиком - ДОСВІДЧЕНІ лікарі лише ВИЩОЇ та ПЕРШОЇ КАТЕГОРІЇ. ІНДИВІДУАЛЬНИЙ підхід до кожної дитини від 0 до 18 років. Сучасні методи ЛІКУВАННЯ, засновані на принципах ДОКАЗОВОЇ медицини.

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
3239. Фототерапія новонароджених на дому (1 доба)
Дитячий

1400 грн

Більше Згорнути down

Лікар додому

З якихось причин ви особисто, ваш родич, близька людина, дитина не може потрапити на прийом лікаря в клініку? Ви можете оформити виклик лікаря додому.

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

22.04.2019 11:45
Анна Григорьева

Как лечить желтушку у новорожденного правильно мне рассказали только в клинике Медиком, в районной поликлинике так настращали, что чуть с ума за ночь не сошла. Уже под ночь записалась на прием к Мамоновой Елене Николаевне. Она оказалась отличным педиатром. По-настоящему, специалист своего дела. Заставила нас сдать дополнительные анализы и пройти по второму кругу обследования. Потом приступили к фототерапии, новорожденным от нее только польза, врач объяснила, что противопоказания есть, но их мало и бывают они в редких случаях. Что могу сказать по самой процедуре, фотолампа для новорожденных здесь современная, европейского производства, оснащена таймером и термостатом, которые контролируют время процедуры и интенсивность излучения. Излучает зеленые и синие лучи. Как объяснила Елена Николаевна они не перегревают тело и не имеют негативного влияния на глаза малыша. Мы успешно прошли лечение, понизили билирубин и очень благодарны доктору за внимание и аккуратность при процедуре. Я отдала своего ребенка в надежные руки и была совершенно спокойна и уверена, что его не будут обижать.

18.03.2019 21:50
Алена

Сдали анализы, у ребенка повысился билирубин. Наш врач-педиатр объяснил, что новорожденным очень часто нужна такая процедура как фототерапия. Посоветовал обратиться в клинику МЕДИКОМ, потому что они дают аппарат на дом. Почитала о клинике отзывы - положительные. Читала на разных сайтах, спрашивала людей... Решили с мужем обратиться к ним на Василя Тютюнника 37/1. Вежливые девочки на ресепшене направили нас к доктору Джалаловой Виктории Николаевне. Она Специалист своего дела, имеет много опыта, приветливая и позитивно настроена. Одно удовольствие ходить на прием к таким врачам. Прежде, чем назначить процедуру, направила на обследование и на анализы, чтобы самой убедиться в предварительном диагнозе. Объяснила как снизить билирубин у новорожденного и сколько лежать под лампой при желтухе. Я ей очень благодарна за качественное лечение. У меня это первый ребенок, поэтому все страшно и я многого не знаю. Спасибо Виктории Николаевне за ее выдержку и компетентность, и опыт!. Я очень рада, что попала именно к ней.

23.01.2019 16:51
Юлия

Я стояла на учете в клинике Медикоме. Будучи беременной много слышала о том, что может быть желтушка у новорожденного... И как сама притянула. Буквально сразу после рождения ребенка меня огорошили диагнозом. Обратилась за помощью сюда, в детскую поликлинику к педиатру Метелице Инне Николаевне. Консультация прошла хоть и в темпе, но лечение было получено, лампа арендована, медсестра приехала и помогла ее установить, показала как пользоваться. В итоге, мы вылечились! Но нервов потрачено не мало...

28.11.2018 15:38
Алина

Всем рекомендую обращаться с проблемой повышенного билирубина у новорожденного ребенка в клинику “Медиком”. Я в свое время так и сделала. Врач педиатр Подколзина Ольга Фридриховна доступно объяснила мне какое действие производит фото лампа от желтушки, как лечить желтуху у новорожденных и сколько длится фототерапия при желтухе новорожденных. Очень приятно, что уделили особое внимание нам с малышом и моему эмоциональному состоянию, напомнив мне, что мои истерики сделают ребенку еще хуже. Благодарю Ольгу Фридриховну за профессионализм и доброту!

04.09.2018 19:12
Карина

У нас двое, близнецы. И так случилось, что у одного желтушка. Т.к. я стояла на учете по беременности в клинике “Медиком”и так мы с мужем обращаемся сюда же, решили и детей вести к их врачам-педиатрам, хотя и не знали как тут с этим, доверились общему имиджу клиники. Впоследствие жалеть не пришлось. Искреннее спасибо Савченко Оксане Дмитриевне. Она к нам приехала на дом и лампу привезла, и мы очень довольны и благодарны ей! Лечение помогло!

15.07.2018 20:47
Владимир

Огромное человеческое спасибо Джаловой В.Н.!!!! У нас женой трио, но таких опытных педиатров, которые действительно делают все с заботой о ребенке, мы еще не встречали. У нашего 3го была проблемка сразу после рождения, так благодаря ее советам и фототерапии все достаточно быстро решилось. Теперь только сюда! И поликлинику для детей на ГС советую все своим знакомым с детьми! Уютно, тепло (и это не о температурном режиме), с заботой!

29.04.2018 10:45
Элла

У нас была неонатальная желтуха, затяжное течение. помогли в этой клинике. Благодарю за терпение и щепетильность Стрюкову Евгению Сергеевну и весь персонал клиники МЕДИКОМ,который нам помогал. Повторные анализы, консультация по использованию лампы, помощь с установкой... и много-много еще чего, в том числе моральная поддержка! Да и не везде лампу домой дают, а ездить на процедуры такое себе удовольствие, особенно когда еще и старшие детки есть

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down