exit
search serach
Ортопедия и травматология Киева

Ортопедія та травматологія Києва

Вас турбує біль у коліні, болять суглоби, зростає кісточка на нозі? Ви підозрюєте, що в результаті травми отримали вивих або перелом? Ортопед-травматолог в м.Київ (Україна) в центрі МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську надасть якісні послуги: наші фахівці — кваліфіковані ортопеди-травматологи, які нададуть всю необхідну першу допомогу, проведуть діагностичне обстеження, призначать лікування і будуть супроводжувати до повного одужання.

біль в колінах і суглобах відео

Травматологія — це розділ медицини, що вивчає фактори, які надають травмуючий вплив на організм людини, способи лікування та попередження травм, а також методи реабілітації. Ортопедія вивчає причини виникнення, шляхи профілактики та корекції вроджених і набутих порушень і деформацій кістково-м'язової системи, лікування опорно-рухового апарату. Лікар-ортопед центру — фахівець вузького профілю, що володіє широкими знаннями в області травматології, хірургії та спортивної медицини.

Ортопед і травматолог клініки МЕДІКОМ в Києві надасть допомогу при:

 1. Плоскостопості.
 2. Опіках і обмороженнях.
 3. Глибоких проникаючих пораненнях.
 4. Підозрі на перелом, розрив зв'язок.
 5. Сильних ударах, вивихах, розтягненнях.
 6. Травмі хребта, грудної клітки, голови тощо.

До ортопеда-травматолога потрібно звернутися за консультацією, якщо у вас болять суглоби, спина, спостерігається обмеженість в рухах, стало боляче наступати на ноги тощо.

Закриті травми таять в собі особливу небезпеку, тому що справжні масштаби пошкоджень складно оцінити самостійно. У таких випадках не можна відкладати візит до ортопеда-травматолога. Зволікання може призвести до серйозних ускладнень і довгострокових наслідків для здоров'я.

До ортопеда-травматолога (м.Київ) також потрібно звернутися, якщо спостерігаються такі симптоми:

 • місцеве почервоніння;
 • хрускіт в суглобах при русі;
 • припухлість, збільшення розміру суглоба;
 • неприродне положення кінцівки, пальців;
 • обмеженість рухливості або нестійкість суглоба;
 • деформації в місці з'єднання кісток, викривлення грудини, кісток кінцівок тощо.

Висококваліфікований ортопед-травматолог МЕДІКОМ в дорослому травматологічному відділенні в Києві надасть вам всі види допомоги, допоможе позбутися від неприємних відчуттів в суглобах, поверне рухливість і радість руху. Пам'ятайте, чим раніше буде розпочато лікування, тим кращим буде результат.

Травматолог-ортопед центру МЕДІКОМ лікує:

Послуги, які надає травматологія та ортопедія центру:

 • Терапія поверхневих ран з накладенням швів.
 • Допомога при вивихах, розривах зв'язок, переломах.
 • Терапія опіків (при невеликій площі ураження) тощо.

Ортопед-травматолог в Киеве
Ортопедия и травматология в Киеве

Діагностика

У клініці працюють найкращі травматологи-ортопеди, готові надати швидку, компетентну допомогу при травмах будь-якої складності. Травматологія та ортопедія клініки МЕДІКОМ — це діагностичний і лікувальний центр, оснащений новітнім висококласним устаткуванням. Лікарі травматологи-ортопеди нашого центру користуються виключно сучасними методиками та індивідуальним підходом до кожного пацієнта в обстеженні й терапії захворювань кістково-м'язової системи.

Травматологи центру МЕДІКОМ в м.Київ для уточнення місцезнаходження пошкоджень і їх тяжкості проводять такі інструментальні дослідження:

 1. Рентгенологічна діагностика.
 2. Комп'ютерна томографія.
 3. МРТ.

Лікування

У нашій клініці ви можете пройти відновну терапію після травм опорно-рухової системи. Для всебічної та комплексної терапії ортопед може залучити кардіолога, ревматолога, фізіотерапевта, невролога та інших вузьких фахівців.

Також, наш медичний центр пропонує ефективне лікування переломів. Висока результативність і якість досягаються шляхом використання імплантатів сучасних конструкцій від світових виробників.

Доросла травматологія і кращі фахівці клініки пропонують ендоскопічні методи діагностики та терапії суглобів за допомогою артроскопа. Процедура займає провідне місце серед оперативних методів лікування травматичних і не травматичних патологій суглобів.

Артроскопія — малоінвазивне оперативне лікування суглобів, яке показано при:
- Артритах, артрозах.
- Промиванні суглоба.
- Хронічному синовіті.
- Затисканні сідничного нерва.
- Незрозумілому клінічному діагнозі.
- Відновленні хрестоподібної зв'язки.
- Мікротріщинах хрящів і травмах меніска тощо.

Протипоказання для проведення артроскопії:
- Анкілоз.
- Інфікування рани.
- Гнійні інфекції суглоба.
- Відкриті травми суглобів.
- Крововиливи в порожнину суглоба.

Переваги лікування в МЕДІКОМ:

 • Можливість отримання екстреної допомоги цілодобово.
 • Лікування проходить відповідно до європейських стандартів.
 • Використовується тільки сучасні методи анестезії, з мінімальними побічними ефектами. Клініка має широкий вибір препаратів для анестезії.
 • Стабільна фіксація кісток і мала травматичність дозволяють швидко повернутися до повноцінного життя і значно скоротити термін реабілітації.
 • Використання сучасних високотехнологічних матеріалів, що дозволяють пацієнтам активно користуватися пошкодженими частинами тіла набагато раніше, ніж настане повне одужання.
 • Для здійснення стабілізації уламків і збереження кровопостачання використовується остеосинтез переломів — сучасний метод з'єднання кісток з використанням спеціальних сучасних засобів для фіксації (в тому числі з біоінертних матеріалів).

Питання-Відповідь

Як уникнути захворювань опорно-рухової системи?

Щоб уникнути захворювань опорно-рухового апарату, необхідно: правильно розраховувати фізичне навантаження під час тренувань, обов'язково проводити "розминку" та "заминку"; особам, які ведуть малоактивний і сидячий спосіб життя, потрібно частіше міняти види діяльності; приділяти достатньо часу відпочинку, уникати нервового і емоційного перенапруження; при підозрі на генетичну схильність до захворювання, звернутися за консультацією для своєчасної діагностики та профілактики.

Чи можна сидіти при переломі шийки стегна?

Перелом шийки стегна - це серйозна травма. Особливу небезпеку цей перелом представляє для осіб похилого віку. Через 2-3 доби після травми, і виключно з дозволу лікаря, можна підніматися в сидяче положення за допомогою планки, розташованої над ліжком. Підтягнути тіло до планки потрібно плавно і без різких ривків, які можуть призвести до серйозних ускладнень. Підніматися можна до декількох разів в день, але на дуже нетривалий час. Починаючи з 2 тижня, можливо ненадовго сідати на ліжко, поступово збільшуючи час.

Що означає хрускіт в коліні?

Хрускіт в коліні - це ніяк не невинне явище, він може бути симптомом серйозного ураження колінного суглоба. Хрускіт в коліні можуть викликати: псоріатичний артрит, ревматоїдний артроз, запальні ураження колінного суглоба і навколосуглобової сумки (бурсит, тендиніт), розриви зв'язкового апарату, ураження менісків, подагра, переломи в анамнезі, ускладнення інфекційних захворювань, вікові зміни, надмірна вага, несприятлива спадковість.

Чи шкідливо хрустіти пальцями?

Багато хто любить"похрустіти" кісточками пальців рук або хребцями шиї. Насправді пальці “не хрустять”. Специфічний хрускіт видають бульбашки повітря, що лускаються, які утворюються в синовіальній (навколосуглобовій) рідині. Таке явище негативного навантаження на суглоби не робить.

Чи можна гріти коліна при артрозі?

Коліна при артрозі гріти можна (тільки після консультації з лікарем). При цьому використовуються компреси, озокеритові та парафінові аплікації, електрогрілки, різні фізіопроцедури. Не можна гріти коліна в гострій стадії гонартрозу.

Лікарі

Шукаєте хорошого травматолога-ортопеда? Рання діагностика, дієві методи обстеження й терапії в нашому центрі допомагають своєчасно виявити та попередити розвиток багатьох захворювань опорно-рухового апарату. У оператора колл-центру клініки МЕДІКОМ ви можете записатися на консультацію до травматолога, а також дізнатися вартість послуг, що надаються.

Денисенко Олександр Олександрович
Лікар ортопед-травматолог вищої категорії
comment 6
Лисун Юрій Миколайович
Лікар ортопед-травматолог
comment 0
Рудик Ольга Іванівна
Лікар ортопед-травматолог першої категорії
comment 2
Сахань Руслан Васильович
Ортопед-травматолог
comment 1
Усаковський Микола Георгійович
Лікар ортопед-травматолог вищої категорії
comment 11
Харлап Ігор Васильович
Лікар-невролог, вертебролог, мануальний терапевт вищої категорії, рефлексотерапевт вищої категорії
comment 13
Циганков Максим Анатолійович
Завідувач ортопедичного відділення в стаціонарі, лікар ортопед-травматолог другої категорії, кандидат медичних наук
comment 5

Ціни

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
94. Консультація ортопеда-травматолога

739 грн

Більше Згорнути down
4231. Консультація провідного травматолога Циганкова М.А.

859 грн

Більше Згорнути down
Діагностика
1177. * Рентгенографія цифрова будь-якої анатомічної області в двох проекціях*

739 грн

Опис

Високоточна цифрова рентген система виробництва GENERAL ELECTRIC (США)

Більше Згорнути down
1176. * Рентгенографія цифрова будь-якої анатомічної області в одній проекції*

669 грн

Опис

Високоточна цифрова рентген-система виробництва GENERAL ELECTRIC (США)

Більше Згорнути down
1178. * Рентгенографія цифрова будь-якої анатомічної області в одній проекції, без опису (включена вартість плівки або CD)*

589 грн

Опис

Високоточна цифрова рентген-система виробництва GENERAL ELECTRIC (США)

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
1616. Кінезіологічне тейпування (1 зона)

369 грн

Більше Згорнути down
592. * Накладення гіпсової пов'язки /циркулярна/ мала (1 сегмент)*

669 грн

Більше Згорнути down
593. * Накладення гіпсової пов'язки /циркулярна/ велика (більше 2-х сегментів)*

839 грн

Більше Згорнути down
595. * Накладення пов'язки скотчкаст великої (гомілка до в/3 стегна)

1679 грн

Більше Згорнути down
596. * Накладення пов'язки скотчкаст малої (пальці, кінцівка)

839 грн

Більше Згорнути down
597. * Накладення пов'язки скотчкаст середньої (передпліччя, верхня кінцівка, гомілка)

1439 грн

Більше Згорнути down
615. * Первинно-хірургічна обробка рани /до фасції/ до 4 см*

659 грн

Більше Згорнути down
616. * Первинно-хірургічна обробка рани /до фасції/ більше 4 см*

879 грн

Більше Згорнути down
617. * Первинно-хірургічна обробка рани /з пошкодженням фасції та м'язи/ *

1509 грн

Більше Згорнути down
618. * Первинно-хірургічна обробка обширних ран (множинних, глибоких)*

4918 грн

Більше Згорнути down
625. * Туалет рани*

399 грн

Більше Згорнути down
1900. * Накладення транспортної шини*

599 грн

Більше Згорнути down
3754. Ударно-хвильова терапія в ортопедії - одна зона (один сеанс)

429 грн

Більше Згорнути down
3894. * Зняття гіпсової лонгети*

149 грн

Більше Згорнути down
3975. * Накладення гіпсової пов'язки / лонгета, мала

289 грн

Більше Згорнути down
3976. * Накладення гіпсової пов'язки / лонгета, середня

579 грн

Більше Згорнути down
3977. * Накладення гіпсової пов'язки / лонгета, велика

919 грн

Більше Згорнути down

Лікар додому

З якихось причин ви особисто, ваш родич, близька людина, дитина не може потрапити на прийом ортопеда-травматолога в клініку? Ви можете оформити виклик лікаря додому. Такий візит включає: огляд, збір анамнезу, встановлення діагнозу, призначення лікування. Також, вдома може бути проведений ряд діагностичних досліджень для уточнення діагнозу — УЗД, ЕКГ, забір крові та сечі й тому подібне.

Вiдгуки

02.03.2021 09:37
Юлия Доронина

Хочу выразить огромную благодарность врачу травматологу-ортопеду Сахань Руслану Васильевичу. Обратилась в клинику на Тютюнника с болью, которая не проходила уже месяц. Врач провел обследование, необходимые манипуляции, поставил тейпы и все очень подробно объяснил, почему возникла боль, как вылечить и как в последующем избежать повторения. А через неделю позвонил и поинтересовался, как мое самочувствие. Руслан Васильевич очень внимательный, спокойный и доброжелательный врач. Спасибо ему большое!

06.05.2019 22:20
Настасья

Неудачно приземлилась в ванной, после чего не смогла стать на ногу, доковыляв до телефона, позвонила клинику Медиком, так как уверена в профессионализме их врачей и, обрисовав ситуацию, попросила, чтобы приехал травматолог на дом. Киев конечно большой, пробок полно, думала - не дождусь. На удивления, врач приехал быстро. Абрамович Евгений Александрович (специалист, который приехал) зарекомендовал себя большим специалистом, такие вообще один на миллион. Оказал первую помощь, затем отвезли в клинику, сделали снимок....загипсовали. Уже все срослось и хожу я, как и прежде. Спасибо, что ортопедия и травматология в Киеве в Медиком на таком высоком уровне! Хоть есть куда обратиться!

29.03.2019 19:40
Екатерина

К Кулеве Александру Валерьевичу я пришла после неудачного консервативного лечения открытого оскольчатого перелома лучевой кости в одной из известных муниципальных больниц. После выписки рентген показал, что перелом сместился и просел. Понять мое психологическое состояние в тот момент может, наверное, лишь тот, кто через такое проходил, просто скажу, что с момента перелома я не спала ни одной ночи в течение двух недель. Лишь Александр Валерьевич мне объяснил, что произошло, срочно направил на операцию, которая в моем случае была показана, оказывается, сразу же после травмы. Назначил лечение, благодаря которому я узнала, что, оказывается, есть таблетки для ускорения сращивания перелома, от онемения пальцев, для устранения отека - все то, о чем в известной муниципальной больнице никто ни словом даже не обмолвился. Кроме того, доктор срочно велел сдать анализ на витамин Д, который выявил его большую нехватку. После сделанной по направлению Кулева операции остеосинтез прошел месяц, рукой активно пользуюсь, пронация/супинация почти полностью получаются. Огромное спасибо Вам, Вы лучший ортопед Киева и отличный человек, никогда не забуду, что благодаря Вам и хирургу я снова могу пользоваться как раньше левой рукой!

25.01.2019 22:08
Олег

Обратился в клинику Медиком, так как она расположена неподалеку ул. Анри Барбюса, 37/1. Денисенко Александр Александрович очень внимательный и вежливый, он сам занимался вправление вывиха плеча. Проконсультировал меня о дальнейших действиях. Думаю, врач понимает в своей работе и в связанных с ней вопросах. Рекомендации помогают мне.

04.12.2018 18:19
Женя

Врач оказался очень хорошим. Я попала к нему с небольшой травмой и совсем не пожалела. Абрамович Евгений Александрович осмотрел аккуратно, внимательно. После снимка обрадовал меня тем, что перелома нет, рассказал о том, как будет проходить лечение, и выписал мне всё самое необходимое. Благодаря его назначениям уже в самом скором времени я почувствовала себя лучше. Также в связи с тем, что я занялась недавно борьбой, объяснил как оказывается первая помощь при вывихе. Большое спасибо доктору за квалифицированную помощь и доброе отношение. Буду обращаться к нему снова, ведь уверена в компетентности этого профессионала.

15.10.2018 20:35
Валентина

Очень довольна, тем, что обратилась в клинику Медиком, доктор ортопед-травматолог Денисенко Александр Александрович компетентен. Какие вопросы были, доктор на все ответил. Каких-то недочетов я не заметила. Отношение ко мне было доброжелательным и внимательным. Доктор провел диагностику и дал мне рекомендации. То, за чем приходила на консультацию, я получила. Всем довольна, частная травматология не разочаровала.

22.08.2018 23:12
Диана

К доктору Денисенко Александру Александровичу я пришла по рекомендациям своих знакомых и в принципе, меня все устроило. Доктор был очень доброжелательным, вежливым и отзывчивым по отношению ко мне. Обратилась я, так как у меня был перелом шейки бедра. Все очень профессионально, наложили гипс, потом приходила еще на проверку. Сейчас все срослось, хожу нормально, спасибо за Ваш труд. Когда ортопедия и травматология Киева представлена такими специалистами, то, как то на душе спокойнее.

30.06.2018 21:50
Игнат

Кулева Александр Валерьевич прекрасный ортопед-травматолог. На мой взгляд, профессиональный специалист. С пониманием и сочувствием относится к пациентам. Обратился я к доктору с болью в плече, он поставил мне первичный диагноз, направил на анализы и обследования и диагноз подтвердился! Врач объяснил мне из-за чего, и как могла возникнуть боль, также рассказал, как снять ее. Доктор Кулева назначил мне лечение, прописал прием капсул, и процедуры, которые планирую у него проходить. Доктор спокойно выслушал и осмотрел, меня. Все прошло хорошо. Доктор уточнял детали у меня, например, когда появилась боль, что произошло, в каком месте болит и как. Пропальпировал и полностью осмотрел. У меня еще назначен прием, буду и дальше проходить лечение в клинике “Медиком”.

Показати ще 3

arrow

Всього 8 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down