exit
search serach
Детский ЛОР на Оболони

Дитяча отоларингологія в Києві

Якщо у вашої дитини утруднене дихання, він скаржиться на болі в горлі або у вусі, спостерігається хропіння і нерівне дихання під час сну, часті виділення з носа, є підозра на зниження слуху, то вам обов'язково потрібно звернутися за консультацією до отоларинголога. Дитячий отоларинголог на Оболоні і Печерську в Києві в центрі МЕДІКОМ проведе повне обстеження носоглотки та вух вашої дитини й, при нагальній потребі, призначить відповідне лікування.

Отоларингологія - це наука, що вивчає особливості анатомо-морфологічної будови й функціонування ЛОР-органів, їх патологічні зміни, методи лікування та профілактики. Слизова оболонка носоглотки й вух виконує бар'єрну функцію на шляху агресивного впливу патологічних мікроорганізмів і негативних факторів навколишнього середовища. Дитяча отоларингологія вивчає ЛОР-захворювання у дітей у віці від народження до 16 років.

Відкрити Згорнути down

Консультація дитячого отоларинголога

На консультації дитячого ЛОР-лікаря дитина пройде первинний огляд, лікар призначить необхідне лабораторне (аналіз крові, сечі й ін.) та інструментальне обстеження. На підставі отриманих результатів лікар підбере необхідні засоби терапії. Дитина не завжди може правильно й об'єктивно описати свої скарги. Тому, в дитячому ЛОР-відділенні МЕДІКОМ ви можете пройти повну інструментальну діагностику.

Способи діагностики та терапевтичних заходів в практиці дитячих лікарів мають суттєві відмінності від ведення дорослих пацієнтів. Кожен хоче, щоб його дитину обстежував хороший дитячий ЛОР. У Києві, дитячі отоларингологи клініки МЕДІКОМ - це висококваліфіковані фахівці, які використовують у своїй роботі сучасні методи діагностики та новітні досягнення в лікуванні ЛОР-захворювань. Дитячий ЛОР цілодобово здійснює прийом маленьких пацієнтів.

маленька дитина ЛОР

Відкрити Згорнути down

Методи діагностики ЛОР-захворювань в клініці МЕДІКОМ:

 1. Лабораторна діагностика.
 2. Ендоскопічні методи (бронхоскопія, фарингоскопія, отоскопія, фіброскопія тощо).
 3. Рентгенографія.
 4. Риноцитограма.
 5. Ультразвукове обстеження ЛОР-органів.
 6. Комп'ютерна томографія.

Консультація дитячого лор-лікаря
Діагностика ЛОР-захворювань
Відкрити Згорнути down

Захворювання, які лікують наші ЛОР-лікарі:

Відкрити Згорнути down

Поширеним ЛОР-захворюванням є запалення аденоїдів у дітей. Лікування аденоїдита без операції здійснюється з використанням фізіопроцедур, спреїв і крапель в ніс, що містять кортикостероїди, загальнозміцнювальних препаратів. Якщо консервативне лікування не допомагає, а стан дитини погіршується, то наші лікарі оперативно видаляють аденоїди.

Відкрити Згорнути down

Фізіотерапевтичні методи лікування, що застосовуються в дитячій отоларингології:

 • Ультразвукова терапія
 • Лазерна терапія
 • Електрофорез
 • Пайлер-світло
 • Ультрафіолетова терапія.
Відкрити Згорнути down

Косультація дитячого отоларинголога вдома

Лікар вухо, горло, ніс - фахівець в різних напрямках медицини. Крім основної спеціалізації, він може бути хірургом, алергологом, онкологом. Тільки дитячий ЛОР-лікар може врахувати всі анатомо-морфологічні особливості організму дитини й підібрати найбільш адекватне лікування.

Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Як підготувати дитину до прийому в дитячого ЛОРу?

Специфічної підготовки дитини до прийому ЛОРа не потрібно. Їй просто треба пояснити, що відбуватиметься. Дитина під час огляду не має бути напруженою або очікувати болю.

Для кожного віку доречна своя підготовка. Дорослішим дітям можна пояснити те, що відбувається на огляді за допомогою дитячої енциклопедії. А до дітей молодшого віку краще застосувати ігровий підхід. Пограйте з дитиною в «лікарню». Огляньте вушка, носик, рота іграшці. Розкажіть іграшці про її здоров'я. Поставте діагноз. Варто похвалити дитину та іграшку за хоробрість і нагородити смаколиком або фруктом.

Важливо утримуватися від крапель, мазей за 3-4 години до консультації.

Чи можна годувати дитину перед консультацією в ЛОРа?

Підготовка до прийому в дитячого ЛОРа серед іншого включає дотримання певного часового інтервалу між останнім прийманням їжі та оглядом. Це допоможе уникнути блювотного рефлексу під час огляду горла.

Як часто потрібно відвідувати дитячого ЛОР-лікаря?

Планові профілактичні огляди в дитячого ЛОРа в перший рік життя дитини проводяться в 6 та 12 місяців. Далі рекомендовані профілактичні огляди щорічно, решта — за показаннями.

Як проводиться діагностична ендоскопія ЛОР-органів для дітей?

Ендоскопічне обстеження ЛОР-органів у дітей проводиться введенням в порожнину носа гнучкої тонкої трубки ендоскопа. Це дає змогу отоларингологу провести візуальне оцінювання стану органів, включно з вухами, слизовою оболонкою носоглотки, аденоїдами (носоглотковими мигдаликами), носовою перегородкою А також зробити забір матеріалу для лабораторного дослідження (за потреби). Середня тривалість діагностичної ендоскопії ЛОР-органів у дітей — 5-15 хвилин. Малим дітям процедура може проводитись під медикаментозним сном для більш якісної діагностики.

Як відбувається первинний огляд у дитячого отоларинголога?

Первинний огляд у дитячого ЛОРа зазвичай включає опитування батьків та/або дитини (якщо це дає змогу її вік), збір анамнезу (лікар уточнює скарги та динаміку розвитку хвороби). Проводиться огляд горла, носа, вух, пальпація лімфовузлів. Також лікар з'ясовує, які хвороби ЛОР-органів були в дитини раніше. У рамках первинної консультації можуть бути призначені лабораторні аналізи сечі та крові, рекомендовано перевірку слуху тощо.

Лікарі

Дитячий отоларинголог (м.Київ, центр МЕДІКОМ) зробить все для збереження здоров'я і якості життя вашої дитини. 

comment 22
Товстолит Валерій Павлович
Завідуючий стаціонарним ЛОР-відділенням, лікар-отоларинголог вищої категорії, ЛОР-хірург
comment 4
Горбач Ольга Миколаївна
Лікар-отоларинголог першої категорії, дитячий лікар-отоларинголог
comment 25
Кот В'ячеслав Федорович
Лікар-отоларинголог, дитячий отоларинголог вищої категорії
comment 1
Лятичевська Олена Володимирівна
Лікар-отоларинголог, дитячий ЛОР
comment 32
Миронюк Борис Миколайович
Лікар-отоларинголог вищої категорії, кандидат медичних наук
comment 5
Рубан Ігор Іванович
Лікар-отоларинголог, дитячий лікар-отоларинголог вищої категорії
comment 39
Сергієнко Віталій Андрійович
Лікар-отоларинголог вищої категорії, дитячий отоларинголог другої категорії.
comment 3
Шевченко Альона Володимирівна
Лікар-отоларинголог, дитячий отоларинголог
comment 2
Щадко Юлія Вікторівна
Отоларинголог, дитячий отоларинголог
comment 0
Яніогло Олеся Олексіївна
Лікар-отоларинголог, дитячий отоларинголог, ЛОР-хірург

Вартість послуг дитячого ЛОР-лікаря

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
Більше Згорнути down
5483. Консультація провідного дорослого/дитячого отоларинголога Ветрова О.М.

1300 грн

Більше Згорнути down
Аналізи
3938. * Коронавірусна інфекція SARS-CoV-2, метод ПЛР, якісне визначення

1120 грн

Більше Згорнути down

Опис

Строк виконання - 2 робочі дні, контрагент - лабораторія ІМД. Біоматеріал: сироватка крові, пробірка біохімічна.

Більше Згорнути down
3947. * Коронавірусна інфекція, SARS-CoV-2, антитіла IgG, метод ІФА на виїзді, кров

1000 грн

Більше Згорнути down
5269. Комплексне дослідження матеріалу з вуха: ідентифікація мікроорганізмів, грибів Candida spp. Антибіотикограма та антимікотикограма

1170 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
654. Промивання лакун піднебінних мигдаликів

670 грн

Більше Згорнути down
656. Промивання ППН методом переміщення

650 грн

Більше Згорнути down
5103. Промивання зовнішніх слухових проходів (обох вух)

900 грн

Більше Згорнути down
5104. Промивання зовнішнього слухового проходу (одного вуха)

500 грн

Більше Згорнути down

Лікар додому

У координатора колл-центру ви можете оформити виклик дитячого ЛОРа за своєю адресою, а також дізнатися як приймає дитячий ЛОР, ціну за надання послуг тощо.

Відкрити Згорнути down
Пов'язані послуги
Лазерная ЛОР-хирургия
Лазерна ЛОР-хірургія
Удаление серной пробки
Видалення сірчаної пробки
Эндоскопическая гайморотомия
Ендоскопічна гайморотомія
КТ носа
КТ пазух носа
Аденотомия
Аденотомія

Виїзд по Києву та районамВиїзд бригад невідкладної допомоги здійснюється по всіх районах Києва (Оболонь, Печерськ, Поділ, Святошин, Дарниця, Голосіївський, Шевченківський, Солом'янський, Дніпровський, Деснянський) та передмістя (Вишгород, Буча, Ірпінь, Бровари).

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

19.02.2024 22:07
Віталіна Р.

Дуже переживала, щоб гайморит у сина не перейшов у хронічну форму. Але лікування провели швидко і жодних негативних наслідків не залишилося.

30.11.2023 19:56
Фаїна

Лікували в сина поліпи в носі. Прийомом Ольги Горбач задоволені. Так само як допомогою її колег.

11.09.2023 18:31
Юлія Дрозд

Звернулася в клініку стосовно доньки, в якої хронічний тонзиліт перейшов у фолікулярну ангіну. Державна лікарня по суті нічим не допомогла, хвороба затяглася. Тільки марно витрачений час та гроші. Тут в клініці дитина швидко одужала. Вже за 3 дні температура стабілізувалася, донька ожила, з'явився апетит. Уважність та скрупульозність лікаря мені дуже сподобалась. Дитина пройшла всі необхідні обстеження, здала аналізи, лиш тоді було підібране лікування. Також сподобалось обслуговування клініки та доступні ціни. Буду рекомендувати!-)

05.03.2023 13:45
Ярослава

Хочу подякувати лікарю-отоларингологу Коту В.Ф. за професійне діагностування та ефективне лікування моєї донечки. Вона швидко здолала проблему з вушками і носиком, тому що лікарські рекомендації були чіткі та ясні. Вячеслав Федорович дуже позитивний лікар, відразу мене і дитину налаштував на швидке одужання. Донечка говорить, що клініка - це місце, де можна і гратися, і лікуватися, і лікаря не боятися.)))

17.09.2022 10:28
Людмила Прищепа

Були з дитиною 6 років на прийомі у лора в клініці. Дуже задоволена. Лікар швидко знайшов підхід до дитини, бо хлопчик у нас не дуже комунікабельний. Лікарю не тільки дав себе оглянути, а й навіть зробити не дуже приємну маніпуляцію. Ми виконували рекомендації лікаря і дуже швидко забули про хворобу.

20.12.2021 19:20
Валерія Бондар

Дякую за одужання моєї донечки. Клініка справді дуже допомогла в лікуванні хронічного ларингіту дитині. Як вона намучилась! Упродовж місяця ми самотужки боролися з цією болячкою, а потім звернулися за допомогою до фахівця. Висловлюю подяку лікарю-лору Коту В.Ф. за особливий підхід до дитини (вона дуже боїться лікарів), за позитивний настрій, за добрі слова, за відновлюючу терапію. Ми дотримуємося Ваших рекомендацій і не хворіємо!

31.05.2019 19:51
Татьяна

Мой ребенок панически боится уколов и заодно врачей, потому что думает, что все ему захотят эти уколы сделать. Плановые прививки для нас ужас. А как умудрились заболеть ангиной, я не знала что и делать. Нашего педиатра ребенок к себе не подпустил, не дал себя осмотреть, а я не стала издеваться и принуждать силой. Что оставалось делать? Пробовать найти врача в “необычной” больнице. Сестра посоветовала обратиться в клинику Медиком. Мы попали на прием к Протас С.А.. Ребенок сначала капризничал, когда понял, куда его привели, но потом ничего. Дал доктору себя осмотреть, а потом и разговорился, куда и боязнь делась. В общем, врач супер!

18.04.2019 16:30
Скобелева Марина

Выражаю огромную благодарность доктору-отоларингологу Миронюку Борису Николаевичу!!! По моему мнению, это лучший детский ЛОР в Киеве! Отзывы в ходе поисков хорошего врача перечитали где только могли, а уж потом выбрали, куда обращаться. Это просто профессионал своего дела, врач от Бога! Нас беспокоило ухудшение слуха и периодическая боль в ушах у ребенка, лечение нормальное никто назначить не мог, как и поставить окончательный диагноз. К тому же дочка очень боится врачей, запугали грубые тетки в горбольнице, и как следует ее осмотреть было всегда крайне сложно. Но Борис Николаевич оказался еще и первоклассным психологом. Он нашел подход к ребенку, провел осмотр, быстро поставил диагноз, объяснил на пальцах при дочке, что такое серные пробки в ушах, как избавиться от них, привел примеры, как разные дети реагируют на процедуру. Он это так классно сделал, что дочка самой процедуры не боялась вообще, ребенок даже не дернулся! Для нас это удивительно, мы теперь только в клинику МЕДИКОМ и только к нашему доктору! Тут детская отоларингология в Киеве организована превосходно! Хороший детский ЛОР, как показал опыт, редко где найдется. К тому же, тут цены демократичные, и есть результат, главное! Проблема-то у нас оказалась пустяковой, по сути, только запущенной. А никто раньше не мог помочь, даже осмотреть не могли. В общем, мы теперь даже просто сдавать анализы будем только здесь, а Миронюка Б.Н. рекомендуем всем. Спасибо!

20.02.2019 19:45
Гуменюк Илья

Делали сыну риносептопластику (еще называется подслизистая резекция носовой перегородки) в клинике Медиком после неудачной такой же операции в другой клинике. В предыдущий раз плохо сделали, только зря ребенок промучился, а оказывается, так и не делает уже никто. Сейчас делали у Запорожец Татьяны Юрьевны. К этому детскому лору (Оболонь) мы поехали, несмотря что для нас путь неблизкий. Хочется обратиться к доктору. Вы не только профессиональный врач с легкой рукой, но и позитивный очаровательный человек. У такого врача на приеме перестаешь чувствовать тревогу, как-то успокаиваешься. Все зажило у него моментально. Успехов в работе вам и счастья в жизни! Рекомендую! Доктор принимала нас в клинике на Героев Сталинграда 6Д!

09.01.2019 15:10
Катерина

Поддерживаю! У моего ребенка сочетанная ЛОР-проблема. Проще сказать чего у нас нет, чем перечислить что есть. Всю жизнь ходим по ЛОР-центрам детским. И только в этой клинике мы поняли, что тут лечат, а не мы просто “ходим по врачам” и оббиваем пороги. Мы сюда ходим выздоравливать. Переобщались с пациентами некоторых докторов-отоларингологов. Недовольных просто нет! И пусть это платный прием ЛОРа, зато результаты есть сразу и чувство, что ребенок в надежных руках, врач знает, что делать! Раньше таскалась по клиникам с чувством, как в интернет-меме “Катя, 28 лет, не понимает, что происходит”)))) А теперь Катя понимает всё, знает, какие процессы протекают в организме её ребенка, почему вдруг из уха течет жидкость с неприятным запахом, и куда обратиться, чтобы это вылечить! ) Так как поставлен диагноз и найдена причина, почему это повторяется. И эту причину доктор устранил после снятия воспалительного процесса.

27.11.2018 14:55
Анна Артуровна

Ну вы меня даже не успокоили, а воодушевили. Спасибо. Если бы я сама шла на прием, не волновалась бы так, но за детей всегда волнительно. Хороший доктор-отоларинголог у нас почему-то на вес золота. И это в столице. Хорошо, что здесь работают квалифицированные врачи. Нашим доктором я тоже довольна. Просто менять специалиста боюсь.

20.11.2018 20:40
Гюзель

Моя дочь лечилась у Кот В. Ф., был хронический аденоидит. Уже год ни на что не жалуется. С сыном я попала впервые к Сергиенко Виталию Андреевичу, экстренно. Извлекали инородное тело из гортани, а затем лечили гайморит, так как врач ребенку понравился. У него есть метод лечения хронических гайморитов с помощью катетера ЯМИК, вот так мы и лечились. Больше нам этих ужасных пункций не делают, лечение оказалось успешным, и сам врач приятный, нравится детям. Вообще клиника МЕДИКОМ хорошая, проверено на личном опыте, не волнуйтесь.

28.10.2018 21:15
Анна Артуровна

Кто был на приеме и лечился у Кот Вячеслава Федоровича? Нам назначено удаление аденоидов. У детей это чревато стрессом, хотелось бы больше знать о враче. Мы лечились у Герасименко Сергея Ивановича, он замечательный врач, но из-за моей работы у нас не совпадают графики, мы попадаем только к Коту. Поделитесь впечатлениями. Я верю, что квалификация врача хорошая, потому что клиника высокого уровня. Но материнское сердце оно такое, переживаю на каждом шагу.

12.08.2018 15:50
Лариса

Хочу поблагодарить сотрудников клиники “Медиком”, врачей лучшей детской отоларингологии Киева! Так вышло, что нам надо было срочно сделать аудиометрию ребенку перед выездом. О том, что нас не примет завтра наш врач, мы узнали только в 11 вечера! Не надеясь, стали звонить в клинику. И дозвонились сразу! Нам рекомендовали клинику в Печерском районе, так как нам это ближе, а также вошли в наше положение и направили нас на утренний прием. Утром мы приехали на прием к Горишному Игорю Ивановичу. Он посмотрел все наши анализы, провел осмотр, дал заключение. Отношение к ребенку очень хорошее. Спасибо.

Показати ще 3

arrow

Всього 14 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down