exit
search serach
Фейсліфтинг
4494. * Фейсліфтинг підтяжка 1/3 обличчя
62500 грн.
Більше Згорнути down

Фейсліфтинг у Києві

Кругова підтяжка обличчя відноситься до найбільш затребуваних операцій естетичної хірургії. Її метою є корекція вікових змін шкіри та глибоких структур обличчя шляхом хірургічного втручання.

Багато клінік пропонують послугу фейсліфтингу в Києві. При цьому в клініці МЕДІКОМ на Оболоні пластичні хірурги працюють не лише зі шкірою, а й з м'язами, що утворюють каркас обличчя. Тому результат операції виходить вираженим та стійким.

Завдяки високому професіоналізму та багатому практичному досвіду наших лікарів, вдається підняти опущені тканини, повністю позбутися шкірних складок та заломів.

пластичний хірург

Підтяжка обличчя зазвичай робиться пацієнтам віком від 35 до 65 років. У більш ранньому віці для збереження чітких контурів обличчя вдаються до послуг апаратної косметології.

Що таке фейсліфтінг?

Перші ознаки старіння найчастіше з'являються на обличчі, що не може не впливати на самооцінку. Якщо віддзеркалення перестає радувати і здається старшим за реальний вік, відновити молодість шкіри, покращити овал обличчя і знову повернутися до квітучої зовнішності допоможе підтяжка обличчя.

Фейсліфтинг — це комплекс пластичних операцій, метою яких є видалення надлишкового жиру, досягнення ліфтинг-ефекту та перерозподіл шкіри. Ця омолоджуюча методика успішно справляється з обвисанням м'яких тканин, глибокими зморшками і в'ялістю дерми.

Пластична операція з підтяжки обличчя — ефективний спосіб усунути обвисання шкіри, м'язів обличчя та шиї. Метою фейсліфтингу є не лише поверхневе покращення форми та зовнішнього вигляду обличчя, а й відновлення глибоких анатомічних структур, що дає можливість пацієнтам виглядати молодше на 10-12 років.

Для досягнення комплексного результату омолодження процедура підтяжки обличчя часто поєднується з іншими пластичними операціями: блефаропластикою, ліпосакцією підборіддям, підтяжкою чола, ліпофілінгом.

фейсліфтинг до після
фейсліфтинг до після

Результат до-після фейсліфтинг. Пластичний хірург Симулик Є.В.

Відкрити Згорнути down

Види підтяжки обличчя

Методика кругової підтяжки обличчя передбачає висічення надлишків шкіри з наступним натяжінням м'яких тканин. У процесі класичного фейсліфтингу хірург робить доступ у зоні зростання волосся, натягує дерму та видаляє її надлишки, моделюючи естетичні контури обличчя.

У пластичній хірургії розрізняють такі види фейсліфтингу:

 • Підтяжка нижніх ⅔ обличчя. Дозволяє усунути дефекти у вигляді зморшок, обвислих щік та носогубних складок. При корекції щік усуваються так звані «брили» та «бульдожі складки». При помітних вікових змінах шкіри шиї цей вид фейсліфтингу торкається і цієї зони. Після пластичної операції зникають зморшки шийно-підборідної зони та «друге» підборіддя.
 • Підтяжка верхньої частини обличчя (фронтліфтинг). Корекція опущення лінії брів і верхньої повіки забезпечує ефект «відкритого», молодшого та ясного погляду. Маніпуляції в області чола допомагають позбутися поперечних зморшок та глибоких міжбрівних складок.
 • Кругова підтяжка обличчя. Є одночасним ліфтингом усіх зон, що прибирає вікові зміни по всій поверхні обличчя.

Через нерівномірне старіння різних зон обличчя корекція може здійснюватися окремо на конкретній проблемній ділянці.

Відкрити Згорнути down

Показання до проведення підтяжки обличчя

Омолоджуючі операції показані чоловікам та жінкам з вираженими ознаками старіння, такими як:

 • птоз шкіри обличчя;
 • друге підборіддя;
 • втрата еластичності дерми;
 • глибокі зморшки;
 • опущення куточків губ, очей та брів;
 • надлишкова жирова тканина на шиї;
 • глибокі носогубні складки;
 • нечітка лінія підборіддя;
 • мішки під очима;
 • нависле повіко;
 • опущення щік, утворення так званих «брилів»;
 • надлишок шкіри поруч із вухами.
Відкрити Згорнути down

Протипоказання до підтяжки обличчя

Операцію не рекомендують проводити за наявності таких патологій:

 • загострення хронічних хвороб;
 • гіпертонія;
 • схильність до келоїдних рубців;
 • захворювання крові;
 • серйозні серцево-судинні патології;
 • порушення роботи ендокринної системи;
 • цукровий діабет;
 • психічні розлади;
 • хвороби нервової системи;
 • онкологічні захворювання;
 • аутоімунні патології.

Також втручання протипоказане пацієнтам молодше 18 років та жінкам у період вагітності та лактації.

Відкрити Згорнути down

Підготовка до операції з підтяжки обличчя

Перед фейсліфтингом необхідно здати комплекс лабораторних аналізів на стандартні показники крові та інфекційні захворювання, зробити кардіограму та рентгенограму. Також перед операцією пацієнт має направлення на консультацію до хірурга та анестезіолога. У разі виявлення будь-яких проблем зі здоров'ям ці вузькопрофільні фахівці можуть приймати рішення щодо призначення додаткових обстежень.

палата стаціонару

На консультації у хірурга проводиться аналіз структури обличчя, вивчається тургор та еластичність шкіри. Лікар визначає індивідуальні ризики та оцінює емоційний стан людини. Він робить попередню розмітку обличчя, обирає методику ліфтингу та складає план операції.

На консультації у анестезіолога пацієнтові розповідають про методи анестезії. У клініці МЕДІКОМ використовують загальний наркоз, зокрема сучасний інгаляційний. Анестезія підбирається індивідуально для кожного пацієнта, виходячи з його стану здоров'я та фізіологічних особливостей.

Рекомендації щодо підготовки до підтяжки обличчя для досягнення найкращих результатів операції:

 • відмова від куріння за 4 місяці до та протягом 3 тижнів після хірургічного втручання;
 • виключення прийому препаратів, у складі яких є аспірин або вітамін Е, за 3 тижні до операції;
 • утримання від фарбування волосся перед процедурою;
 • відмова від вживання алкоголю напередодні підтяжки обличчя;
 • ретельне миття волосся за день до ліфтингу;
 • останній прийом їжі за 6 годин до операції;
 • видалення всього макіяжу перед втручанням.
Відкрити Згорнути down

Як роблять ліфтинг обличчя

Перед хірургічним втручанням пацієнт вводиться під загальний наркоз. Тривалість процедури корекції та омолодження становить 2-3,5 години (залежить від обраної методики проведення).

Підтяжка обличчя в області чола та брів здійснюється у волосистій частині голови. Хірург робить розрізи довжиною до 3 см, відсікає надлишки шкіри, видаляє жирову клітковину і повертає м'які тканини в їх початкове положення.

Пластична операція з підтяжки обличчя

При проведенні ліфтингу нижніх ⅔ обличчя та шиї лікар робить розріз перед вушною раковиною, продовжуючи його за вухом та закінчуючи у волосистій частині голови. У ході операції м'які тканини обличчя переміщаються, забирається надмірна жирова клітковина, перерозподіляється шкіра, здійснюється натяг апоневротичного клаптя, накладаються внутрішньошкірні шви.

Щоб зробити підтяжку обличчя у середній зоні, пластичний хірург застосовує ендоскоп. Лікар використовує доступ на нижньому віці, в області скроні або рота. При цьому м'які тканини переміщуються нагору.

Відкрити Згорнути down

Реабілітація після фейсліфтингу

Відновлення після операції починається з накладання компресійної пов'язки для запобігання набрякам. Також під шкіру вводяться дренажні трубки. У разі виникнення болю пацієнту дають знеболювальні препарати. Кілька днів після фейсліфтингу він перебуває у стаціонарі під наглядом лікаря.

У перший день після підтяжки часто з'являються синці та набряки, які стають менш виразними, якщо тримати голову в положенні вище за тіло. Через тиждень видаляються пов'язки, оцінюється отриманий результат, знімаються шви. Пацієнту вже дозволяється приймати душ.

У цей період можна користуватися засобами, що маскують синці та набряки. Залежно від стану організму, допускаються легкі фізичні вправи. Щоб набряки швидше пройшли, рекомендується як і раніше спати в положенні, коли голова знаходиться вище ніж тіло.

Через 2 тижні після того, як ви вирішили зробити кругову підтяжку обличчя, набряки стають менш помітними. На цьому етапі можна займатися роботою, яка не потребує інтенсивних фізичних навантажень. Через кілька тижнів після пластичної операції набряки остаточно зникають та повністю відновлюється чутливість обличчя.

Весь період реабілітації необхідно утримуватись від тютюнопаління та користуватися сонцезахисним кремом. Якщо вдома є тварини, слід уникати контакту з ними на ранніх стадіях загоєння. Слід відкласти перельоти та тривалі поїздки.

Відкрити Згорнути down

Результати кругової підтяжки обличчя

Перші результати після проведення операції можна побачити вже за місяць. Максимальний ефект від фейсліфтингу досягається через 3 місяці і зберігається до 10 років. Багато в чому це залежить від звичок та способу життя пацієнта після операції.

Відгуки про підтяжку обличчя в МЕДІКОМ — найкращий доказ того, як цей метод пластичної хірургії покращує зовнішній вигляд та якість життя. Наші пацієнти почуваються впевненіше і знову радіють своєму віддзеркаленню. 

Відкрити Згорнути down

Ускладнення після підтяжки обличчя

Як і всі види хірургічних втручань, підтяжка обличчя пов'язана з певним ступенем ризику. Тому важливо проводити операцію у сертифікованому медичному центрі з гарною репутацією.

Можливі післяопераційні ускладнення:

 • рубці, що розташовуються вздовж лінії росту волосся, у складках обличчя і вух (більш грубими і помітними вони стають у курців);
 • набряки та синці, які можуть стати причиною виникнення гематом;
 • оніміння окремих ділянок обличчя;
 • некроз шкіри через погане кровопостачання;
 • алопеція, пов'язана з травмою волосяних фолікулів (трапляється через недотримання техніки розрізів).

У клініці МЕДІКОМ працюють висококваліфіковані пластичні хірурги з великим практичним досвідом. Наші лікарі постійно вдосконалюють свої навички.

Використання хірургічного інструменту експерт-класу, сучасне обладнання в операційній з ламінарними потоками — важливий критерій при виборі клініки пластичної хірургії.

Високий рівень професіоналізму хірургів, високий ступінь очищення повітря в операційній, високотехнологічне обладнання дозволяють мінімізувати післяопераційні ризики.

Ми цінуємо свою репутацію з 1992 року, тому пропонуємо зробити підтяжку обличчя у Києві безпечно, на найвищому рівні у центрі пластичної хірургії МЕДІКОМ на Оболонській набережній, 9.

Відкрити Згорнути down

Переваги проведення підтяжки обличчя у нашій клініці

 1. Операційна з ламінарними потоками, що забезпечують максимальний рівень інфекційної безпеки.
 2. Команда пластичних хірургів з підтвердженою кваліфікацією та величезним практичним досвідом.
 3. Власне Центральне стерилізаційне відділення, що відповідає стандартам JCI.
 4. Підтяжка обличчя у Києві проводиться в комфортному стаціонарі з одномісними палатами готельного типу.
 5. Високоякісні шовні матеріали, що відповідають міжнародним стандартам безпеки.
 6. Використання високоточних лазерних технологій.
 7. Швидке відновлення після проведеного втручання та швидке повернення до звичного способу життя.
 8. Якісні передопераційні консультації — ми будемо чесні та відверті.
 9. Індивідуальний підхід до пацієнта. План операції та післяопераційної реабілітації складається окремо під кожний конкретний випадок, враховуючи персональні потреби та особливості організму.
Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Скільки триває операція з підтяжки обличчя?

Тривалість процедури фейсліфтингу залежить від обраного виду втручання та його рівня складності. Зазвичай підтяжка обличчя займає 1,5-3 години. Але тут треба врахувати, що фейсліфтинг — це не хірургія одного дня, доведеться кілька днів побути у стаціонарі під наглядом лікарів.

Що не можна робити після фейсліфтингу?

Після операції пацієнт обов'язково отримує консультацію пластичного хірурга щодо обмежень та рекомендацій на час, необхідний для відновлення після операції. Зазвичай, для отримання максимально естетичного ефекту слід: утриматися від інтенсивних фізичних навантажень, як мінімум, протягом 1 місяця, не можна відвідувати сауну, лазню, приймати гарячу ванну, в перші 7 днів не можна водити автомобіль.

Як довго тримається ефект після кругової підтяжки обличчя?

Тривалість результату від фейсліфтингу багато в чому залежить від способу життя пацієнта, його генетики та віку, в якому було проведено операцію. Щоб підвищити ефективність підтяжки обличчя та продовжити молодість, слід пам'ятати про щоденний догляд. Пластичний хірург формує ідеальні контури, а про стан шкіри людина повинна піклуватися самостійно. Для цього необхідно відвідувати косметолога та користуватися якісними косметичними засобами, що дозволить тривалий час підтримувати красу та пружність дерми, відповідно, зберегти ефект від операції на 10 років.

Коли найкраще робити фейсліфтінг?

Виходячи зі статистики, частіше в 40+, при появі перших ознак старіння, багато хто починає задумуватися про пластичну хірургію. З точки зору медицини, для кругової підтяжки обличчя немає ідеального віку, все залежить від стану шкіри обличчя. Наразі, операції з підтяжки обличчя успішно проводять як пацієнтам молодше 40, так і старше 65 років. Все залежить від наявності показань та бажання омолодитися самого пацієнта.

Де можна зробити підтяжку обличчя?

Шукаєте клініку, щоб зробити фейсліфтінг у Києві? У клініці МЕДІКОМ на Оболоні працюють пластичні хірурги із багаторічним досвідом роботи. Крім того, наші фахівці використовують найновіше обладнання та сучасні методики виконання естетичних операцій. Ви можете записатися на попередню консультацію, щоб дізнатися вартість підтяжки обличчя, особливості її проведення та актуальність методики у вашому випадку.

 

Лікарі

comment 11
Симулик Євген Володимирович
Пластичний хірург вищої кваліфікаційної категорії, судинний хірург, к.м.н.

Фейсліфтинг: ціни підтяжки обличчя

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Операції
Більше Згорнути down
4495. * Фейсліфтинг підтяжка 2/3 обличчя

124000 грн

Більше Згорнути down
4599. * Скроневий ліфтинг

48500 грн

Більше Згорнути down
Схожі послуги
Блефаропластика (пластика повік)
Блефаропластика (пластика повік)
Хейлопластика
Хейлопластика
Видалення грудок Біша
Видалення грудок Біша
Платизмопластика (подтяжка шеи)
Платизмопластика (підтяжка шиї)
Підтяжка брів
Підтяжка брів

Вiдгуки

31.05.2023 11:26
Софья Иннокентьевна

Этот результат не является чудом, это проявление мастерства и опыта врача, ювелирная работа его рук. Я изменилась, лицо приобрело свежий и здоровый вид, а печать усталости ушла из глаз. Кажется, я выгляжу лучше, чем даже в молодости. Я сделала правильный выбор, когда обратилась именно в клинику Медиком, чтобы сделать подтяжку лица. Красота спасет мир, а он спасет красоту.

11.02.2023 22:54
Bohdana S.

Нещодавно зробила пластичну підтяжку обличчя в клініці Медіком і не шкодую. Операція прошла для мене непомітно, ніби поспала. Своїм результатом дуже задоволена. Обличчя виглядає натурально ніби зтерли з нього 10 років. Знайомі помітили велику різницю після фейсліфтингу. Кажуть що шкіра підтягнута, шия молода, відкритий погляд. Я й сама собою не налюбуюсь. Однозначно рекомендую звертатися в цю клініку. І респект пластичному хірургу за моє перевтілення.

27.08.2022 13:10
Ангеліна

Висловлюю величезну подяку пластичному хірургу клініки Медіком! Це чудовий лікар і дуже уважна людина. Проводив мені підтяжку обличчя півроку тому. Сьогодні я виглядаю мінімум на 10 років молодше! Я дуже рада, що зважилася на цю операцію і почуваюся божественно )

03.08.2022 15:25
Вера Сергеевна

Делала свою круговую подтяжку лица 3 месяца, но я уже вижу замечательный результат! Пропали брыли, ушел ненавистный подбородок, улучшился овал лица, исчезли глубокие морщины на лбу. Одновременно с подтяжкой лица врач сделал мне блефаропластику. Это просто чудо-процедура, после которой взгляд становится открытым, как в юности. Лицо сразу преображается, выглядит моложе и привлекательнее. Очень довольна работой врача и эффектом от операции.

10.07.2022 19:42
Елена Марченко

Большое спасибо клинике МЕДИКОМ и пластическому хирургу Симулик Е. В. Я решила сделать подарок своей маме и записала ее на консультацию к хирургу по вопросу фейслифтинга. Врач маме очень понравился, быстро расположил к себе и вызвал доверие. Все необходимые анализы сдавались здесь же и результаты пришли очень быстро. Процедура прошла успешно. Мама осталась на несколько дней в стационаре на Оболонской набережной 9. Палаты действительно супер! Очень комфортные кровати, питание отличное, уход за мамулей был тоже на высшем уровне. Результат от подтяжки лица стал заметен уже через месяц. Мама просто светится от счастья. Большое спасибо!

21.06.2022 08:05
Віктор

Моя дружина робила підтяжку обличчя на Оболоні. Клініку обирав сам, щоб рішення було зваженим без емоцій. Чесно? Я в шоці! Результат неперевершений! Оля дуже задоволена, бо помолодшала років на 20. Не шкодую грошей. Сервіс в клініці на вищому рівні!

31.05.2022 16:58
Лілія

Пластичний хірург Євген Володимирович - дуже досвідчений лікар. Пішла до нього на консультацію після того, як побачила результат підтяжки обличчя у своєї подруги. Вона настільки помолодшала, що я її ледь впізнала. Мені лікар також дуже сподобався. На консультації розповів про тонкощі операції, про ризики та можливі ускладнення. Попередив про реабілітаційний період. Я наважилась на операцію та не пожалкувала. Все пройшло відмінно! Я в захваті від результату. Дуже дякую вам, Євген Володимирович!

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down