exit
search serach
Марсупиализация кисты бартолиновой железы

Марсупіалізація кісти бартолінової залози у Києві

Не з чуток знаєте, що таке бартолініт? Втомилися шукати клініку, де вам нададуть адекватні та сучасні методи лікування гінекологічних захворювань? Тоді необхідно звернутися до медичного центру МЕДІКОМ. Провести марсупіалізацію кісти бартолінової залози у Києві варто у нашій клініці з огляду на застосування унікальної терапевтичної методики, професійний підхід лікарів та доступні ціни медичних послуг.

Марсупіалізація — це хірургічний спосіб лікування кісти, під час якого відбувається розтин її порожнини з видаленням вмісту.

Відкрити Згорнути down

Показання для проведення марсупіалізації бартолінової залози

Марсупіалізація кісти бартолінової залози має такі показання:

 • кольпіт;
 • болючість;
 • зростання кісти;
 • інфікування кісти;
 • неприємні відчуття під час ходіння;
 • запалення із загноєнням;
 • дискомфорт та болі під час статевого акту.
Відкрити Згорнути down

У нашій клініці перед проведенням операції ви зможете пройти повне обстеження, за результатами якого гінеколог ухвалить рішення про найефективніший метод лікування. У нас застосовується інноваційна техніка марсупіалізації кісти бартолінової залози.

 

Протипоказання до марсупіалізації

Марсупіалізація бартолінової залози протипоказана в таких випадках:

 • інфекційно-запальні процеси сечостатевої системи;
 • період вагітності.

Марсупіалізація кісти бартолінової залози

Відкрити Згорнути down

Як видаляють кісту бартолінової залози?

Видалення кісти бартолінової залози — хірургічна процедура, що є крайнім заходом. Найчастіше намагаються провести медикаментозне лікування кісти бартолінової залози чи дренування утворення.

Методики видалення кісти бартолінової залози:

 • екстирпація (повне вирізування залози);
 • марсупіалізація (збереження органу зі створенням функціонуючої протоки);
 • встановлення word-катетера.

Перед операційним втручанням обов'язково проводиться обстеження:

 • коагулограма;
 • мазок на флору;
 • загальний аналіз крові та сечі;
 • огляд гінеколога;
 • аналіз крові на гепатит, сифіліс, ВІЛ;
 • цитограма цервікального каналу.
Відкрити Згорнути down

Проведення марсупіалізації кісти бартолінової залози здійснюється в умовах малої операційної. Пацієнтка перебуває на гінекологічному кріслі. Наркоз може використовуватись як загальний, так і місцевий.

Під час розтину абсцесу бартолінової залози перебіг операції такий:

 1. Виконання овального надрізу у слизовій оболонці.
 2. Розтин абсцесу бартолінової залози симетрично до надрізу.
 3. Очищення від вмісту та ретельне промивання порожнини.
 4. Підшивання отриманих країв залози до країв слизової оболонки (водночас порожнина залози залишається відкритою).
 5. Обробка та дезінфекція ранової поверхні, яку необхідно повторювати регулярно.

Триває марсупіалізація кісти приблизно пів години.

Проведення марсупалізації

 

Відкрити Згорнути down

Марсупіалізації кісти бартолінової залози: післяопераційний період

Після марсупіалізації кісти бартолінової залози пацієнтка проводить у стаціонарі кілька годин, а потім може йти додому.

Відновлення після видалення кісти бартолінової залози залежить від індивідуальних особливостей організму. У середньому тривалість періоду реабілітації після марсупіалізації становить від 1,5 до 2 тижнів. При цьому пацієнтка може вказувати на дискомфорт, кров'яні виділення, помірні болі, гематоми, гіперемію слизової оболонки. Для правильного загоєння на 2 тижні необхідно відмовитися від статевого життя та регулярно проводити санацію ранової поверхні. Через 8 тижнів потрібно показатися лікарю, щоби переконатися в повному відновленні після втручання.

Відкрити Згорнути down

Ускладнення марсупіалізації бартолінової залози

Серед усіх хірургічних методів марсупіалізація кісти бартолінової залози вважається найбільш щадною та ефективною. Але після операції можуть статися ускладнення:

 • інфікування ранової поверхні внаслідок недотримання правил дезінфекційної обробки та порушення приписів лікаря;
 • рецидив бартолініту.

Однак ймовірність ускладнень під час марсупіалізації кісти бартолінової залози мала та вона повністю компенсується можливістю збереження функціональності органу.

Відкрити Згорнути down

Переваги марсупіалізації бартолініту у нашій клініці

Гінекологи клініки МЕДІКОМ мають великий досвід у проведенні операцій при бартолініті. Лікарі використовують новітні технології та методики, що дають змогу скоротити час реабілітації, зменшити ризик рецидивів та ускладнень. Так, під час марсупіалізації виконується овальний надріз, а не прямий.

Операції проводяться в комфортних умовах та із суворим дотриманням санітарно-гігієнічних норм для операційної. Після пацієнтка поміщається в сучасний та зручний гінекологічний стаціонар. Також є важливою перевагою під час видалення кісти бартолінової залози ціна. У нас найдоступніші розцінки за високої якості лікування.

У разі звернення ви зможете пройти жіночий медогляд та повне обстеження на базі клініки. До послуг пацієнток найновіше лабораторне обладнання, яке дає можливість отримати максимально точні та швидкі результати досліджень, що дуже важливо для точної постановки діагнозу та своєчасного лікування.

Багато наших клієнток назавжди позбулися проблеми бартолініту за допомогою марсупіалізації кісти бартолінової залози, відгуки про що є на сайті клініки. У МЕДІКОМ ви завжди знайдете розуміння та ввічливе обслуговування, а також можете розраховувати на повну конфіденційність.

Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Чому запалюється бартолінова залоза?

Найчастіше бартолинит виникає при ІПСШ (гонорея, хламідіоз, трихомоніаз) та інших інфекціях. Також провокуючим фактором може стати травма, носіння тісної білизни, переохолодження, операції (аборти), ослаблений імунітет, статевий контакт під час менструації, ендокринні патології, безконтрольний прийом антибіотиків.

Чи потрібно перебувати у стаціонарі після марсупіалізації бартолінової залози?

Марсупіалізація (розтин та чистка капсули) бартолінової залози триває не більше 30 хвилин, проводиться амбулаторно та належить до операцій одного дня. Після такого втручання достатньо спостереження у гінеколога.

Чи є альтернатива марсупіалізації кісти бартолінової залози?

Неускладнені форми бартолініту на ранніх стадіях успішно лікуються консервативно. Пацієнтці призначається медикаментозна терапія (антибіотики, ванни, зрошення, аплікації) та фізіотерапевтичні процедури. У разі необхідності прописують знеболювальні препарати.

Чи можна видалити кісту бартолінової залози під час вагітності?

Безпосередня наявність кіст бартолінової залози не є небезпечною ні для матері, ні для плода. Але у разі ускладнень, коли утворення збільшується та викликають болі, застосовуються засоби місцевого впливу чи вміст кісти виводиться через прокол. А хірургічне видалення кісти можна проводити тільки після пологів. Враховуючи можливі ускладнення, гінекологи рекомендують попередньо обстежитися на наявність інфекцій і пройти лікування виявлених захворювань на етапі планування вагітності.

Лікарі

Щоби потрапити на прийом до найкращих лікарів-гінекологів столиці, звертайтеся до клініки МЕДІКОМ. Тут працюють справжні професіонали своєї справи, які регулярно підвищують кваліфікацію та навчаються новітнім технологіям у медицині.

 

Вам необхідно пройти марсупіалізацію кісти бартолінової залози у Києві якісно та недорого? Запишіться на консультацію до гінеколога в поліклініці на Оболоні за телефоном або онлайн на сайті МЕДІКОМ.

comment 15
Лавренюк Юлія Василівна
Лікар акушер-гінеколог першої категорії, хірург, к.м.н.
comment 47
Піскун Ольга Валеріївна
Завідуюча гінекологічним відділенням стаціонару, лікар акушер-гінеколог, гінеколог-хірург
comment 14
Суханова Ауріка Альбертівна
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, д.м.н., професор, науковий куратор напрямку гінекології

Ціни

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Операції
4120. * Розкриття абсцесу ділянки зовнішніх статевих органів, в тому числі абсцесу бартолінової залози

7900 грн

Більше Згорнути down
4125. * Видалення кістозно-зміненої бартолінової залози

10500 грн

Більше Згорнути down
5431. * Розкриття абсцесу ділянки зовнішніх статевих органів, в тому числі абсцесу бартолінової залози у виконанні експерта Суханової А.А.

11400 грн

Більше Згорнути down
5435. * Видалення кістозно-зміненої бартолінової залози у виконанні експерта Суханової А.А.

13100 грн

Більше Згорнути down
Пов'язані послуги
Консультация гинеколога
Консультація гінеколога
Оперативная гинекология
Оперативна гінекологія
ПЦР-диагностика
ПЛР-діагностика
Анализ на свертываемость крови
Аналіз на згортання крові

Вiдгуки

14.01.2022 11:20
Ротарь Е. В.

Марсупиализация кисты бартолиновой железы в Киеве - это процедура, которую пришлось пройти ввиду закупорки железы. Елена Анатольевна Арендарь - врач-гинеколог, которая сразу определила проблему и сказала, что потребуется эта небольшая операция. По началу я, конечно же боялась, но врач уверила, что все будет хорошо, волноваться не стоит. И действительно, сама операция длилась недолго и безболезненно, теперь еще немного времени на восстановление и я снова смогу вернуться к полноценной половой жизни. Елена Анатольевна, спасибо Вам за вашу работу! И отдельное спасибо клинике МЕДИКОМ - здесь есть все условия для того, чтобы поход в гинекологию был не страшным сном, а комфортной реальностью для пациенток, во всех смыслах - и в плане отношения, и в плане обследовании (все анализы сдаются на месте), проведения операций и т.п. Все-таки многое зависит и от врача, и от тех условий, в которых оказывают помощь. И здесь во всех смыслах все хорошо, современно и продумано.

20.11.2021 15:43
Виктория

В последнее время чувствовала дискомфорт при ходьбе и ощущение что, что-то не то в области половых органов. Записалась на прием к гинекологу. На осмотре выяснилось, что это киста в бартолиновой железе. Собственно после этого мне была назначена марсупиализация кисты бартолиновой железы в Киеве. Не стала тянуть резину и записалась. Доктору спасибо за то, что сразу поставила диагноз, все подробно рассказала о процедуре, успокоив, что это не так сложно и опасно, как другие операции. Объяснила тоже, как подготовиться. Сама процедура прошла успешно, удалили гной. Все быстро зажило и теперь ничего не беспокоит. Обращением очень довольна, так что советую Медиком на Василия Тютюнника 37/1!

03.08.2021 19:06
Нина

Попала в гинекологическое отделение с воспалением кисты во влагалище. Все почистили, как следует, все быстро зажило, прошло быстро и безболезненно. Так профессионально марсупиализацию кисты бартолиновой железы в Киеве делают в клинике МЕДИКОМ. И лично я осталась удовлетворена результатом, здесь хорошие специалисты по гинекологии.

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down