exit
search serach
Гематология детская
22. Консультація дитячого гематолога
1700 грн.
Дитячий
Більше Згорнути down

Дитяча гематологія Києва

Кількість захворювань крові зростає щодня. Все частіше різні патології системи крові спостерігаються у дітей. Дитячий гематолог в м. Київ в центрі МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську проведе всю необхідну діагностику для вивчення якісного і кількісного складу крові вашої дитини, оцінить роботу органів кровотворення, виявить патології системи крові й призначить необхідні терапевтичні заходи для одужання маленького пацієнта.

Гематологія — це наука, що вивчає хвороби крові та кровотворних органів, методи їх дослідження та терапії. Патології системи крові у дітей лікує дитячий лікар-гематолог.

Відкрити Згорнути down

Гематологічні дослідження показані:

 • при підозрі на запальні процеси та інфекційні захворювання;
 • при підозрі на гематологічні порушення, збої в роботі кровотворних органів;
 • при спадковій схильності до захворювань крові;
 • при вторинних змінах в кровотворній системі;
 • для контролю ефективності використовуваної терапії;
 • якщо дитина є ВІЛ-носієм;
 • при підозрі на наявність онкологічних захворювань;
 • при підготовці до хірургічного або стоматологічного лікування дітей з патологіями згортання крові.

Консультація гематолога в Києві в центрі МЕДІКОМ проводиться фахівцями, які постійно підвищують свою кваліфікацію і регулярно проходять стажування у всесвітньо визнаних клініках Європи.

Гематологія
Дитяча гематологія
Відкрити Згорнути down

Дитячий гематолог потрібен, коли з'явилися такі симптоми захворювань крові:

 • апатія і підвищена стомлюваність;
 • запаморочення;
 • задишка;
 • втрата апетиту;
 • блідість, іноді жовтушність шкіри;
 • рясна пітливість;
 • порушення в роботі серця;
 • свербіж шкіри, висип;
 • біль в кістках і суглобах;
 • зниження ваги;
 • патології шлунково-кишкового тракту;
 • збільшення лімфатичних вузлів, селезінки;
 • носові кровотечі;
 • поява синців від незначних ударів, при натисканні тощо;
 • висока температура, яка не падає навіть після прийому жарознижувальних препаратів, та ін.
Відкрити Згорнути down

Дитяча гематологія клініки МЕДІКОМ спеціалізується на діагностиці та лікуванні:

 • Еритроцитозу
 • Анемії різної етіології
 • Геморагічного васкуліту
 • Хвороб селезінки і печінки
 • Спадкових захворювань крові
 • Доброякісних утворень крові
 • Патологій системи згортання крові
 • Порушень кістково-мозкового кровотворення
 • Лейкозів, сарком та ін. хвороб
Відкрити Згорнути down

Лікування

У клініці МЕДІКОМ на консультації у дитячого гематолога збирається анамнез, визначається план діагностичних і лікувальних заходів для маленьких пацієнтів. Лікування захворювань крові здійснюється виходячи з індивідуальних особливостей дитини, віку, діагнозу, тяжкості перебігу процесу. По завершенні курсу терапії проводиться регулярний контроль за станом дитини. У нашій клініці ви отримаєте ефективне лікування і професійну психологічну підтримку на всіх етапах терапії.

У клініці МЕДІКОМ використовується найсучасніше гематологічне обладнання, що дозволяє діагностувати різні патологічні стани на найраніших стадіях їх розвитку.

Відкрити Згорнути down

Діагностика захворювань крові включає наступні методи обстеження:

 1. Ендоскопічна і пункційна біопсія.
 2. Ультразвукова діагностика (УЗД).
 3. Комп'ютерна томографія (КТ).
 4. Магнітно-резонансна томографія (МРТ).
 5. Лабораторні дослідження крові та її продуктів (загальний аналіз крові, біохімічний аналіз, лейкоцитарна формула, коагулограма, швидкість осідання еритроцитів і ін.).

Наше гематологічне відділення забезпечено сучасним обладнанням для діагностики та різних методів терапії. Також, в ньому створені всі умови для комфортного перебування дітей і постійного перебування з ними батьків. До послуг малечі та підлітків обладнані одномісні палати й харчування.

Комплексний підхід і широкі ресурси медичного центру дозволяють провести всі необхідні діагностичні та лікувальні заходи. Зателефонуйте в наш колл-центр і ви дізнаєтеся: як записатися до гематолога, коли веде прийом дитячий гематолог, ціну цієї консультації та інших послуг, що надаються клінікою.

Відкрити Згорнути down

Лікарі

Висококваліфікований дитячий гематолог в Києві в клініці МЕДІКОМ допоможе повернути здоров'я вашій дитині. 

comment 11
Кучер Олена Володимирівна
Лікар-гематолог, дитячий гематолог, генетик вищої категорії, професор

Ціна консультації дитячого гематолога

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
Більше Згорнути down
Більше Згорнути down

Лікар додому

З якихось причин Ви особисто або Ваш родич, близька людина, дитина не може потрапити на прийом до лікаря-гематолога в клініку? Ви можете оформити виклик лікаря додому. Такий візит включає: огляд, збір анамнезу, встановлення діагнозу, призначення лікування. Також вдома може бути проведений ряд діагностичних досліджень для уточнення діагнозу — УЗД, ЕКГ, забір крові та сечі, інше.

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

03.05.2019 20:18
Ольга

У моего маленького ребенка был поставлен диагноз: нейтропения, поэтому мне был необходим гематолог. Киев я не очень хорошо знала, так что искала по отзывам куда податься и нашла прекрасного специалиста врача-гематолога в клинике Медиком. Консультация была достаточно информативной. Доктор объяснил ситуацию, назначил лечение. Понравилось его позитивное отношение к детям и при этом профессионализм. Спасибо!

11.04.2019 15:44
Лола

Клиника Медиком была нам рекомендована друзьями. Обращалась в нее второй раз, и очень довольна. К гематологу обратились, так как у сына в последнее время появилась сильная отдышка, головокружение, плохой аппетит и как результат потеря веса, точнее мы обратились к терапевту, а она сказала, что нам нужна консультация гематолога. Врач назначил анализы. По их результатам нам выписали лечение. Не было назначено ничего лишнего. Врач не сомневается, видно, что он разбирается в своей сфере. Все было очень быстро и грамотно. К лечению уже приступили, оно рассчитано на месяц, прошла только половина, но уже видны улучшения. Я поведу сына к нему на контрольный прием, и буду всем рекомендовать.

25.02.2019 13:21
Виктор

Клиника Медиком на Оболони на проспекте Героев Сталинграда, 6Д находится в 10 минутах от центра, но кроме удачного расположения у нее много хороших отзывов. Нам необходима была коагулограмма крови перед операцией, а бесплатно ее как оказалось не делают, пришлось обращаться в частные инстанции. Клиника хорошая, современная. На ресепшене работает доброжелательная девушка. Она все подробно объяснила и показала.

18.11.2018 17:39
Алик

У дочки острый лимфобластный лейкоз, лечение от этого онкологического заболевания моя дочь проходила в Германии, после возвращения в Украину не могли найти специалиста, который бы понимал специфику нашего заболевания и протокол нашего лечения, пока не попали на прием к врачу-гематологу в клинике Медиком. Специалист высочайшего класса не только в своей области, но и во многих смежных областях, всегда очень внимателен, с человечным, неравнодушным подходом к каждому своему пациенту! Очень рады, что имеем возможность наблюдаться у него!

20.08.2018 12:35
Аврелия

Я была с тринадцатилетним ребенком на приеме у врача-гематолога в Медиком. Педиатр направила нас к гематологу, но ни в нашем, ни в ближайшем городе не было гематолога. Тогда мы стали искать врача в интернете. Гематолог - очень узкая специализация. Так как нам нужно было к детскому гематологу, что еще более узкая специализация, найти врача было еще сложнее. Поэтому решили ехать в Киев. В клинике “Медиком” очень внимательно отнеслись к нам. Врач очень подробно, скрупулезно изучил все анализы, которые мы привезли. Задал вопросы ребенку. Исчерпывающе все сделал. После диагностики был поставлен диагноз анемия. Это рак или нет?... это первое что я спросила. Доктор объяснил, что это может быть одним из симптомов онкологии. Сделали ряд дополнительных анализов в том числе коагулограмму. Цена в сравнении с другими клиникам приемлемая. Рака не было поэтому мы приступили к лечению анемии. По прошествию трех месяцев сыну стало лучше... от анемии мы избавились, но периодически приезжаем на контроль.

17.06.2018 15:16
Алена

Низкий поклон детскому гематологу клиники Медиком! Выслушав наши жалобы и просмотрев анамнез, врач назначил анализ крови на лейкоз. Диагноз подтвердился и лечение мы проходили здесь. С врачом было спокойно, всегда доверяли и следовали его назначениям, сдавали анализы и проходили назначенные обследования. Всегда на связи, всегда выслушает, поможет и ответит на все вопросы! (не просто ответит, а подробно расскажет что, как, почему именно так). Сын здоров, ну а мы продолжаем консультироваться с врачом и придерживаемся всех его рекомендаций. Детская гематология в Киеве в Медиком действительно спасает жизни деток, поэтому и рекомендую!

13.02.2018 19:24
Лера

С моей 12-летней дочкой обратились к гематологу в клинику Медиком. К такому специалисту нас направил педиатр. Дело в том, что в последнее время дочка стала по непонятной причине падать в обмороки, плохо себя чувствовала, была бледной и плохо кушала, хотя температуры не было, достаточно долго наблюдались у педиатра. Врач на приеме еще по внешним признакам и расспросив нас подробно поставил предварительный диагноз - анемия, причинами которой является дефицит железа. После обследований диагноз подтвердился. Доктор расписал для нас лечение, всё по нему объяснил и дал ценные советы по питанию. Нам понадобилось около двух месяцев, чтобы состояние дочки нормализовалось. Сейчас анализы абсолютно нормальные. Большое спасибо за помощь! Детская гематология в Киеве сегодня находится на уровне лучших Европейских клиник, надеюсь, что в будущем все клиники подтянутся до такого уровня,который поддерживает клиника МЕДИКОМ!

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down