exit
search serach
Гематология детская
22. Консультація дитячого гематолога
1800 грн.
Дитячий
Більше Згорнути down

Дитяча гематологія Києва

Кількість захворювань крові зростає щодня. Все частіше різні патології системи крові спостерігаються у дітей. Дитячий гематолог в м. Київ в центрі МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську проведе всю необхідну діагностику для вивчення якісного і кількісного складу крові вашої дитини, оцінить роботу органів кровотворення, виявить патології системи крові й призначить необхідні терапевтичні заходи для одужання маленького пацієнта.

Гематологія — це наука, що вивчає хвороби крові та кровотворних органів, методи їх дослідження та терапії. Патології системи крові у дітей лікує дитячий лікар-гематолог.

Відкрити Згорнути down

Гематологічні дослідження показані:

 • при підозрі на запальні процеси та інфекційні захворювання;
 • при підозрі на гематологічні порушення, збої в роботі кровотворних органів;
 • при спадковій схильності до захворювань крові;
 • при вторинних змінах в кровотворній системі;
 • для контролю ефективності використовуваної терапії;
 • якщо дитина є ВІЛ-носієм;
 • при підозрі на наявність онкологічних захворювань;
 • при підготовці до хірургічного або стоматологічного лікування дітей з патологіями згортання крові.

Консультація гематолога в Києві в центрі МЕДІКОМ проводиться фахівцями, які постійно підвищують свою кваліфікацію і регулярно проходять стажування у всесвітньо визнаних клініках Європи.

Гематологія
Дитяча гематологія
Відкрити Згорнути down

Дитячий гематолог потрібен, коли з'явилися такі симптоми захворювань крові:

 • апатія і підвищена стомлюваність;
 • запаморочення;
 • задишка;
 • втрата апетиту;
 • блідість, іноді жовтушність шкіри;
 • рясна пітливість;
 • порушення в роботі серця;
 • свербіж шкіри, висип;
 • біль в кістках і суглобах;
 • зниження ваги;
 • патології шлунково-кишкового тракту;
 • збільшення лімфатичних вузлів, селезінки;
 • носові кровотечі;
 • поява синців від незначних ударів, при натисканні тощо;
 • висока температура, яка не падає навіть після прийому жарознижувальних препаратів, та ін.
Відкрити Згорнути down

Дитяча гематологія клініки МЕДІКОМ спеціалізується на діагностиці та лікуванні:

 • Еритроцитозу
 • Анемії різної етіології
 • Геморагічного васкуліту
 • Хвороб селезінки і печінки
 • Спадкових захворювань крові
 • Доброякісних утворень крові
 • Патологій системи згортання крові
 • Порушень кістково-мозкового кровотворення
 • Лейкозів, сарком та ін. хвороб
Відкрити Згорнути down

Лікування

У клініці МЕДІКОМ на консультації у дитячого гематолога збирається анамнез, визначається план діагностичних і лікувальних заходів для маленьких пацієнтів. Лікування захворювань крові здійснюється виходячи з індивідуальних особливостей дитини, віку, діагнозу, тяжкості перебігу процесу. По завершенні курсу терапії проводиться регулярний контроль за станом дитини. У нашій клініці ви отримаєте ефективне лікування і професійну психологічну підтримку на всіх етапах терапії.

У клініці МЕДІКОМ використовується найсучасніше гематологічне обладнання, що дозволяє діагностувати різні патологічні стани на найраніших стадіях їх розвитку.

Відкрити Згорнути down

Діагностика захворювань крові включає наступні методи обстеження:

 1. Ендоскопічна і пункційна біопсія.
 2. Ультразвукова діагностика (УЗД).
 3. Комп'ютерна томографія (КТ).
 4. Магнітно-резонансна томографія (МРТ).
 5. Лабораторні дослідження крові та її продуктів (загальний аналіз крові, біохімічний аналіз, лейкоцитарна формула, коагулограма, швидкість осідання еритроцитів і ін.).
Відкрити Згорнути down
Педиатрия
Консультація педіатра
УЗИ детям
УЗД дітям
Биопсия
Біопсія
Биохимический анализ крови
Біохімічний аналіз крові

Наше гематологічне відділення забезпечено сучасним обладнанням для діагностики та різних методів терапії. Також, в ньому створені всі умови для комфортного перебування дітей і постійного перебування з ними батьків. До послуг малечі та підлітків обладнані одномісні палати й харчування.

Комплексний підхід і широкі ресурси медичного центру дозволяють провести всі необхідні діагностичні та лікувальні заходи. Зателефонуйте в наш колл-центр і ви дізнаєтеся: як записатися до гематолога, коли веде прийом дитячий гематолог, ціну цієї консультації та інших послуг, що надаються клінікою.

Відкрити Згорнути down

Лікарі

Висококваліфікований дитячий гематолог в Києві в клініці МЕДІКОМ допоможе повернути здоров'я вашій дитині. 

comment 13
Кучер Олена Володимирівна
Лікар-гематолог, дитячий гематолог, генетик вищої категорії, професор

Ціна консультації дитячого гематолога

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
Більше Згорнути down
Більше Згорнути down

Лікар додому

З якихось причин Ви особисто або Ваш родич, близька людина, дитина не може потрапити на прийом до лікаря-гематолога в клініку? Ви можете оформити виклик лікаря додому. Такий візит включає: огляд, збір анамнезу, встановлення діагнозу, призначення лікування. Також вдома може бути проведений ряд діагностичних досліджень для уточнення діагнозу — УЗД, ЕКГ, забір крові та сечі, інше.

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

03.05.2019 20:18
Ольга

У моего маленького ребенка был поставлен диагноз: нейтропения, поэтому мне был необходим гематолог. Киев я не очень хорошо знала, так что искала по отзывам куда податься и нашла прекрасного специалиста врача-гематолога в клинике Медиком. Консультация была достаточно информативной. Доктор объяснил ситуацию, назначил лечение. Понравилось его позитивное отношение к детям и при этом профессионализм. Спасибо!

11.04.2019 15:44
Лола

Клиника Медиком была нам рекомендована друзьями. Обращалась в нее второй раз, и очень довольна. К гематологу обратились, так как у сына в последнее время появилась сильная отдышка, головокружение, плохой аппетит и как результат потеря веса, точнее мы обратились к терапевту, а она сказала, что нам нужна консультация гематолога. Врач назначил анализы. По их результатам нам выписали лечение. Не было назначено ничего лишнего. Врач не сомневается, видно, что он разбирается в своей сфере. Все было очень быстро и грамотно. К лечению уже приступили, оно рассчитано на месяц, прошла только половина, но уже видны улучшения. Я поведу сына к нему на контрольный прием, и буду всем рекомендовать.

25.02.2019 13:21
Виктор

Клиника Медиком на Оболони на проспекте Героев Сталинграда, 6Д находится в 10 минутах от центра, но кроме удачного расположения у нее много хороших отзывов. Нам необходима была коагулограмма крови перед операцией, а бесплатно ее как оказалось не делают, пришлось обращаться в частные инстанции. Клиника хорошая, современная. На ресепшене работает доброжелательная девушка. Она все подробно объяснила и показала.

18.11.2018 17:39
Алик

У дочки острый лимфобластный лейкоз, лечение от этого онкологического заболевания моя дочь проходила в Германии, после возвращения в Украину не могли найти специалиста, который бы понимал специфику нашего заболевания и протокол нашего лечения, пока не попали на прием к врачу-гематологу в клинике Медиком. Специалист высочайшего класса не только в своей области, но и во многих смежных областях, всегда очень внимателен, с человечным, неравнодушным подходом к каждому своему пациенту! Очень рады, что имеем возможность наблюдаться у него!

20.08.2018 12:35
Аврелия

Я была с тринадцатилетним ребенком на приеме у врача-гематолога в Медиком. Педиатр направила нас к гематологу, но ни в нашем, ни в ближайшем городе не было гематолога. Тогда мы стали искать врача в интернете. Гематолог - очень узкая специализация. Так как нам нужно было к детскому гематологу, что еще более узкая специализация, найти врача было еще сложнее. Поэтому решили ехать в Киев. В клинике “Медиком” очень внимательно отнеслись к нам. Врач очень подробно, скрупулезно изучил все анализы, которые мы привезли. Задал вопросы ребенку. Исчерпывающе все сделал. После диагностики был поставлен диагноз анемия. Это рак или нет?... это первое что я спросила. Доктор объяснил, что это может быть одним из симптомов онкологии. Сделали ряд дополнительных анализов в том числе коагулограмму. Цена в сравнении с другими клиникам приемлемая. Рака не было поэтому мы приступили к лечению анемии. По прошествию трех месяцев сыну стало лучше... от анемии мы избавились, но периодически приезжаем на контроль.

17.06.2018 15:16
Алена

Низкий поклон детскому гематологу клиники Медиком! Выслушав наши жалобы и просмотрев анамнез, врач назначил анализ крови на лейкоз. Диагноз подтвердился и лечение мы проходили здесь. С врачом было спокойно, всегда доверяли и следовали его назначениям, сдавали анализы и проходили назначенные обследования. Всегда на связи, всегда выслушает, поможет и ответит на все вопросы! (не просто ответит, а подробно расскажет что, как, почему именно так). Сын здоров, ну а мы продолжаем консультироваться с врачом и придерживаемся всех его рекомендаций. Детская гематология в Киеве в Медиком действительно спасает жизни деток, поэтому и рекомендую!

13.02.2018 19:24
Лера

С моей 12-летней дочкой обратились к гематологу в клинику Медиком. К такому специалисту нас направил педиатр. Дело в том, что в последнее время дочка стала по непонятной причине падать в обмороки, плохо себя чувствовала, была бледной и плохо кушала, хотя температуры не было, достаточно долго наблюдались у педиатра. Врач на приеме еще по внешним признакам и расспросив нас подробно поставил предварительный диагноз - анемия, причинами которой является дефицит железа. После обследований диагноз подтвердился. Доктор расписал для нас лечение, всё по нему объяснил и дал ценные советы по питанию. Нам понадобилось около двух месяцев, чтобы состояние дочки нормализовалось. Сейчас анализы абсолютно нормальные. Большое спасибо за помощь! Детская гематология в Киеве сегодня находится на уровне лучших Европейских клиник, надеюсь, что в будущем все клиники подтянутся до такого уровня,который поддерживает клиника МЕДИКОМ!

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down