exit
search serach
Проктологія консультації в Києві
96. Консультація проктолога
1170 грн.
Більше Згорнути down

Проктологія Києва

Потрібна консультація досвідченого проктолога в Києві, але вас жахає тільки одна думка про цього спеціаліста? Проте така вкрай помилкова позиція у цьому делікатному питанні призводить до дуже небажаних наслідків, зокрема високої смертності від проктологічних захворювань. За статистикою, проблеми з товстою кишкою, анусом та параректальною ділянкою виникають у кожного другого жителя планети. Біль, свербіння та відчуття жару в області заднього проходу самі по собі не зникають, хвороба з часом тільки розвивається, дає ускладнення. Тому дуже важливо звернутися до проктолога вчасно. Сучасні засоби для проктологічного огляду, які застосовують лікарі клініки МЕДІКОМ, надають змогу мінімізувати неприємні відчуття. А сьогоднішня проктологія та висока кваліфікація наших фахівців надають змогу пройти ефективне і безболісне інструментальне обстеження та лікування у відділеннях клініки на Оболоні або Печерську.

Відкрити Згорнути down

Звернутися до проктолога в клініку МЕДІКОМ слід, якщо:

 • У вас малорухливий спосіб життя.

Якщо ваша робота пов'язана з довгим перебуванням в сидячому положенні, наприклад, робота за комп'ютером або з паперами, водіння автомобіля - є ризик виникнення такого неприємного захворювання як геморой.

 • Ви жінка, яка планує вагітність, вже носить малюка або недавно народила.

Багато жінок стикаються з першими проявами геморою в ці періоди свого життя, оскільки зміни в організмі, що відбуваються під час вагітності й обмежена фізична активність сприяють виникненню проявів захворювання. Тому, консультація такого лікаря клініки МЕДІКОМ як проктолог (Київ або область) необхідна.

 • Хтось з ваших родичів страждає на захворювання товстого кишківника (в тому числі, злоякісні).

Генетичну схильність до подібних проблем не можна заперечувати, тому в якості профілактики необхідно відвідати проктолога, щоб переконатися, що особисто у вас все в нормі.

 • Ви не дотримуєтесь принципів раціонального харчування та/ або часто вдаєтеся до допомоги проносних засобів.

Недотримання режиму і ритму приймання їжі, любов до гострої, солоної їжі, фастфуду та зловживання алкоголем ведуть до розладів травлення, порушення спорожнення кишківника, і, як наслідок, виникнення проктологічних захворювань.

Відкрити Згорнути down

Симптоми, при яких потрібна консультація проктолога в Києві:

 • болісні відчуття в області заднього проходу, які з'являються при довгому сидінні або ходьбі;
 • тягнучі, ниючі, тупі та гострі, постійні або минущі болі в області ануса, куприка, попереку;
 • болі в області заднього проходу після дефекації або під час неї;
 • закрепи або інші проблеми при дефекації. Наприклад, часті рідкі випорожнення або відчуття неповного випорожнення кишківника;
 • нетримання калу і газів;
 • чергування закрепу і проносу;
 • свербіж, печіння, дискомфорт в області заднього проходу;
 • кров у калі;
 • поява в області ануса округлого утворення, яке може вправлятися після дефекації - випадіння гемороїдального вузла.

проктолог операція
хірургічне лікування гемороя
Відкрити Згорнути down

Захворювання, які ми лікуємо:

Відкрити Згорнути down

Лікування

 • Консервативна терапія.

Якщо пацієнт звернувся на ранній стадії захворювання, проктолог призначить йому консервативне лікування - тобто, лікування без хірургічного втручання. Воно охоплює прийняття таблетованих медикаментів, а також застосування місцевих засобів, у вигляді свічок або мазей.

 • Оперативне лікування.

У клініці проктології на базі нашого центру, лікар-колопроктолог може використовувати такі хірургічні методи лікування як:
- Лазерна хірургія - наприклад, для видалення епітеліальних куприкових ходів або лікування парапроктиту.
- Малоінвазивні методи лікування геморою - наприклад, латексне лігування внутрішніх гемороїдальних вузлів.
- Сучасні методи радикального лікування геморою, за допомогою методик, спрямованих на позбавлення гемороїдальних вузлів кровотоку (HAL-RAR).
- Лапароскопічна хірургія - при втручаннях на товстому кишківнику.

Для лікування геморою на базі клініки МЕДІКОМ хірурги-проктологи використовують п'ять сучасних методів лікування, комбінуючи їх для досягнення найкращого результату.

Колоноскопія
Відкрити Згорнути down

Діагностика захворювання

1. Збір анамнезу та огляд.
На початку консультації лікар-проктолог обов'язково детально розпитує пацієнта про його проблему, як і коли вона виникла, а також про симптоми, які його турбують. Огляд у проктолога охоплює проведення пальцевого дослідження прямої кишки та аноскопію (огляд заднього проходу).
Проведення даних маніпуляцій необхідно для того, щоб лікар міг тактильно і візуально оцінити прояви захворювання. Щоб він міг це зробити, пацієнту слід підготуватися до огляду заздалегідь - зробити очисну клізму за одну-дві години до прийому. Якщо в силу якихось причин провести процедуру в домашніх умовах не виходить, зробити клізму можна у нас в клініці.

2. Колоноскопія.
Це сучасний метод огляду товстого кишківника за допомогою гнучкого ендоскопа з камерою, який дозволяє лікареві-проктологу максимально докладно оглянути стан слизової кишківника. Під час проведення процедури лікар може відщипнути шматочок тканини для проведення гістологічного дослідження - тобто, зробити біопсію. Вся процедура безболісна для пацієнта, на час дослідження його занурюють в медикаментозний сон.

3. Іригоскопія.
Це рентгенологічний метод дослідження кишківника, побудований на візуальній оцінці будови й роботи кишківника, завдяки введеній контрастній речовині. Цей метод допомагає проктологу виявити вади розвитку кишківника, побачити наявність в ньому новоутворень або специфічних ознак деяких захворювань. У нашій клініці знаходиться сучасний комп'ютерний рентген-апарат. Доза опромінення, яку може отримати пацієнт під час дослідження мінімальна (в рази менша, ніж в інших лікувальних установах).

4. Лабораторні дослідження.
У клініці МЕДІКОМ (Київ) є своя лабораторія, яка виконує широкий спектр аналізів будь-якого напрямку, результати яких можна отримати «день в день» і без черги. Забір і робота з матеріалом для діагностики проводяться за міжнародними стандартами якості.

Якщо ви турбуєтеся про своє здоров'я і хочете насолоджуватися повноцінним життям, запишіться на консультацію, адже проктолог - це фахівець, похід до якого відкладати не слід.

Відкрити Згорнути down
Видеоколоноскопия
Відеоколоноскопія
Компьютерная томография (КТ)
Комп'ютерна томографія (КТ)
Анализ на свертываемость крови
Аналіз на згортання крові
Аноскопія
Аноскопія

Питання-Відповідь

Чим проктолог відрізняється від колопроктолога?

Колопроктологія та проктологія — це один і той же напрямок (раніше вони дійсно поділялися). Спеціальність лікаря — проктолог. Зараз фахівці в галузі проктології займаються захворюваннями прямої кишки та захворюваннями ободової кишки.

Чи можна їсти перед відвідуванням проктолога?

Безпосередньо перед відвідуванням проктолога дозволено легку вечерю та легкий сніданок (прийом їжі повинен бути не пізніше ніж за 60 хвилин до консультації у лікаря). Увечері допустимо вживати нежирний бульйон, відварене м'ясо риби або птиці, нежирний зернистий сир. Вранці — яйце, невеликий шматочок сиру та неміцний чай. Краще уникати їжі, що викликає метеоризм.

Як підготуватися до прийому проктолога?

Якщо ви йдете на запланований раніше прийом або вам потрібно пройти колоноскопію або іригоскопію, то підготовка до огляду проктолога буде включати певний режим харчування напередодні та вранці в день прийому (дієта, що рекомендується — хлібні вироби без зерен і висівок, чай і кава без додавання молочних продуктів, бульйон на нежирних сортах м'яса, нежирне м'ясо риби або птиці, яйця, негазована мінеральна вода тощо), очисна клізма або прийом проносного засобу. При ургентних випадках (гострий біль, кровотеча, сторонні тіла у прямій кишці тощо) підготовка не потрібна, оскільки вона може обтяжити стан пацієнта.

Чи можна йти до проктолога без клізми?

При ургентних (невідкладних) станах, коли кожна хвилина на рахунку, підготовка до відвідування проктолога не потрібна, в деяких випадках вона може навіть посилити стан хворого. Крім того, при гострому болю, кровотечі, травмах і виявленому сторонньому тілі в прямій кишці можуть бути проведені екстрені проктологічні операції, без спеціальної підготовки.

Які аналізи може призначити проктолог?

До переліку лабораторних аналізів, які може призначити фахівець з проктології, входять: загальний аналіз крові (іноді з підрахунком відсоткового співвідношення різних форм лейкоцитів у сироватці крові та підрахунок їх числа в одиниці об'єму), загальний аналіз сечікоагулограма (аналіз на згортання крові), визначення рівня глюкози у крові, копрограма, аналіз калу на приховану кров. А також тестування на ВІЛ, сифіліс, вірусні гепатити та інші дослідження, які вважає за потрібне лікар для підтвердження та уточнення діагнозу.

Коли можна йти до проктолога після пологів?

Тим, кому робили кесарів розтин, планувати відвідування проктолога після пологів потрібно приблизно через 4 тижні після народження дитини. Більш ранній візит не має сенсу, оскільки організму потрібен час для реабілітації. А ось після пологів природним шляхом без ускладнень, можна звертатися за консультацією щодо проктології вже через 14 днів. Лікар може діагностувати геморой та наявність інших проктологічних патологій. При гострому больовому синдромі звернення жінки до проктолога рекомендовано у будь-який час, коли з'явиться біль чи кровотеча.

Лікарі

Якщо вам потрібен хороший проктолог у Києві на Оболоні або Печерську, фахівці нашої клініки раді запропонувати вам свої послуги. Всі співробітники відділення проктології центру МЕДІКОМ мають високу кваліфікацію і вміють делікатно знайти підхід до будь-якого пацієнта. 

comment 25
Гаврилов Григорій Олександрович
Завідувач хірургічним відділенням, лікар-хірург вищої категорії, пластичний хірург, хірург-проктолог, онкохірург
comment 11
Коваленко Андрій Петрович
Лікар-хірург, онкохірург, к.м.н.
comment 33
Корнієнко Олександр Володимирович
Лікар-хірург вищої категорії, проктолог
comment 43
Меркотан Володимир Георгійович
Лікар-хірург вищої категорії, проктолог першої категорії
comment 5
Паламарчук Леся Дмитрівна
Лікар-хірург, проктолог другої категорії
comment 41
Счастний Володимир Михайлович
Лікар-хірург вищої категорії, судинний хірург, флеболог, проктолог, спеціаліст з бариатричної хірургії
comment 41
Яковлєв Олександр Олексійович
Завідуючий відділенням ендоскопічної діагностики стаціонару, лікар-ендоскопіст вищої категорії

Вартість прийому проктолога

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
Більше Згорнути down
4884. Консультація провідного проктолога Корнієнко О.В.

1400 грн

Більше Згорнути down
Діагностика

Опис

Відеопроцесор ЕКСПЕРТ класу PENTAX EPK-i7010 (виробництво: Японія) 2019 року. Новітня модель OPTIVISTA, що поєднує в собі кращі розробки PENTAX. Технологія i-scan і електронний зум, що дозволяють діагностувати онкопатологію на самій ранній стадії і видалити поліпи найменшого розміру. Високий рівень безпеки - сучасні методи обробки ендоскопа в автоматичній миючої машині дезінфікуючими засобами високої якості. Обробка після кожного пацієнта.

Більше Згорнути down
987. Відеоаноскопія

980 грн

Більше Згорнути down
2005. Відеосігмоскопія

1350 грн

Більше Згорнути down

750 грн

Більше Згорнути down
Аналізи
2019. Кальпротектін (маркер запалення кишечника)

1100 грн

Більше Згорнути down
5031. Базова панель для колоректального раку, мутації в генах KRAS, NRAS, BRAF та HRAS (ПЛР) M328

5200 грн

Більше Згорнути down
5033. Діагностика колоректального раку (KRAS, NRAS, BRAF, PIK3CA, AKT) (ПЛР) M022

13570 грн

Більше Згорнути down
Операції
4714. * Лазерна гемороїдектомія

15400 грн

Більше Згорнути down
4830. * Видалення поліпа прямої кишки

16200 грн

Більше Згорнути down
5326. * Висічення норицевого ходу за методом LIFT з висіченням анальної кріпти

19000 грн

Більше Згорнути down

Лікар додому

З якихось причин Ви особисто або Ваш родич, близька людина, дитина не може потрапити на прийом до лікаря-проктолога в клініку? Ви можете оформити виклик лікаря додому. Такий візит включає: огляд, збір анамнезу, встановлення діагнозу, призначення лікування. Також вдома може бути проведений ряд діагностичних досліджень для уточнення діагнозу — УЗД, ЕКГ, забір крові та сечі, інше.

Відкрити Згорнути down

Виїзд по Києву та районамВиїзд бригад невідкладної допомоги здійснюється по всіх районах Києва (Оболонь, Печерськ, Поділ, Святошин, Дарниця, Голосіївський, Шевченківський, Солом'янський, Дніпровський, Деснянський) та передмістя (Вишгород, Буча, Ірпінь, Бровари).

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

19.02.2023 16:56
Осипов Тарас

15.02. консультувався з лікарем Яковлевим щодо операції... Ми з ним один одного почули. Тепер буду думати, його аргументи переважують...

14.12.2022 11:38
Михайло

Кваліфікована допомога. Кваліфікований підхід. Лікар дуже прискіпливий. Навіть на прийомі у такого спеціаліста може бути комфортно.

30.10.2022 14:11
Cristal

Благодарю за хорошую организованность и комфортную атмосферу. Назначенное и проведенное в клинике лечение, помогает. Что важнее всего.

02.10.2022 19:44
K.Т.

Велика подяка Корнієнко О. В. за професійний та уважний підхід. Проблема вирішена. Рідкісний випадок коли лікар зацікавлений в результаті. Таких лікарів як Олександр Володимирович можна і треба цінувати та берегти. Як би хотілось, щоб в медицину йшли саме такі люди. Однозначно - рекомендація.

26.08.2022 18:36
Марина Алексеенко

Спасибо! Приём прошёл в комфортной обстановке.

13.07.2022 21:13
Раїса М.

11.07.2022 була на прийомі у Володимира Георгійовича. Обстежив добре, розпитав, вивчив результати попередніх обстежень. Сказав точний діагноз. Уважний, спокійний, зрозуміло пояснює. Все добре.

05.06.2022 13:19
Давид Сергеевич

Всё устроило. Рекомендую!

24.05.2022 12:37
RENO

Задоволений професіоналізмом, уважністю та ввічливістю Коваленко Андрія Петровича. Консультувався з ним з приводу операції. Вміє заспокоїти.

17.04.2022 20:54
Іван

Дякую за змістовну консультацію. Щоправда записатися на зручний для мене час було завданням не з легких.

10.05.2019 21:22
Нелли

Большое спасибо врачу Корниенко Александру Владимировичу за высококвалифицированную помощь и внимание. Я обращалась к нему только однажды, нужна была консультация проктолога. Киев я тогда не очень хорошо знала, так что пошла по рекомендации, и всем осталась довольна. Специалист очень профессиональный, добрый и опытный. В интересующей меня теме оказался компетентен, дал четкие и точные ответы на все мои вопросы, а также дал мне действительно полезные рекомендации. Всем советую обращаться к Корниенко. Он добросовестный человек и высококлассный специалист в сфере проктологии. В Киеве это может быть даже самый лучший врач!

30.03.2019 17:05
Алик

Клиника Медиком, не раз выручала нашу семью, и этот раз стал не исключением. Поэтому я и записался на прием к доктору. Добрался до клиники быстро. Расположена она недалеко от центра на Оболони пр-т Героев Сталинграда, 6Д.. В клинике нет суеты, мне это нравится, и персонал всегда приветливый. Работает все у них как часы. Принял врач меня в назначенное время. С диагнозом он не торопился. Я прошел обследование полное. Только потом доктор назначил лечение. Хотинский Роман Романович хороший проктолог! Спасибо!

16.02.2019 20:50
Стася

Проктологу и хирургу Меркотану Владимиру Георгиевичу только искреннюю благодарность могу написать. Если бы не он, я бы и дальше мучилась, терпела. Хорошо, что вообще решилась с такой проблемой в больницу обратиться. Поздновато, конечно, кроме как удаление геморроя операбельно мне уже ничего не могли предложить, но зато сейчас все отлично. Я просто в восторге от этого доктора! Впечатления остались только великолепные, прием прошел очень тепло. Я шла к доктору со страхом, сами понимаете, какая специальность, проблемы тут очень деликатные. Но после приема он стал моим любимым врачом. Искала я такого специалиста давно. Клиника Медиком относительно близко к дому, и на их сайте я нашла этого доктора. Сейчас прохожу обследование. Владимир Георгиевич, как специалист, как человек располагает к себе, что общаешься с ним без стеснения. Страх пропадает сразу. Объясняет он все достаточно доступно и понятно. Если бы все врачи были бы такие, то были бы только положительные результаты. По времени принимает вовремя, без задержек. На приеме все рассказал. Одним словом, я осталась довольна.

12.01.2019 15:25
Эвелина

На приеме все очень понравилось, осталось хорошее впечатление. Доктор Хотинский Роман Романович очень внимательный. Провел обследование, назначил анализы, проконсультировал, как лечить геморрой. Дал разные советы, практически лайфхаки. Выписал необходимые лекарства. Назначенные лекарства помогли, уже вижу результат. К доктору снова пойду. Если кому то знакомым будет нужно, буду рекомендовать его.

21.12.2018 17:45
Мирон

В Киев переехали недавно, клиника Медиком находится недалеко от нас, так что в экстренных случаях обращались туда, поэтому с такой деликатной проблемой снова к ним. Клиника светлая, чистая, современная. Персонал приветливый. Меркотан Владимир Георгиевич очень компетентный колопроктолог. Он провел мне необходимые диагностические процедуры, поставил мне диагноз, и назначил лечение. Его профессионализм не вызывает у меня никаких вопросов. Отношение ко мне было довольно внимательным. Мне предстоит еще его посетить для контроля.

06.11.2018 19:40
Иванка

Корниенко Александр Владимирович оставил о себе хорошие впечатления. К нему на прием ходил мой муж, я его записывала и, в принципе, мы остались удовлетворены приемом. Врач нам однозначно помог: провел мужу осмотр, выявил проблемы, назначил лечение и дал такие рекомендации, чтобы таких проблем больше не возникало. Врач назначил лечение больше медикаментозные: он назначил специальные препараты и скорректировал даже питание. По его назначениям нам все было полностью понятно. Врач совершенно не спешил, времени нам уделил много, несмотря на то, что мы сами немного опоздали. Он полностью нас проконсультировал по всем вопросам. Сейчас, моему мужу уже становится лучше, т. е результат его лечения оказался положительным. Отличный проктолог в Киеве, буду советовать его тем, кому понадобится помощь врача данной специализации.

27.09.2018 20:55
Алексей

Обратился в клинику “Медиком” к проктологу Корниенко Александру Владимировичу, так как была боль в заднем проходе, очень хороший доктор, очень внимательный. Делал видеосигмоскопию, для определения диагноза. Перед процедурой необходимо сделать очистительную клизму водой или препаратом “Нормакол”. Как делать клизму я не знал, доктор все объяснил, так что все без проблем проделал. Все прошло безболезненно и без каких-либо явных слишком неприятных ощущений. Мне понравилось, что врач не просто смотрит, а сопоставляет все факты. Он даже просмотрел все мои предыдущие анализы, которые я ему принес, просмотрел даже анализы крови. Дал мне свои рекомендации и дополнительно отправил меня на консультации к другим специалистам. Александр Владимирович деликатный и сведущий врач. Одним словом - профессионал. В дальнейшем я однозначно наблюдаться буду именно у него. Качеством проделанной работы я остался, полностью доволен, без нареканий. Тут лучшая проктология в Киеве, на мой взгляд.

23.08.2018 22:30
Эмилия

Меркотан Владимир Георгиевич хороший доктор, сведущий в своей специальности. Я получила полную консультацию по интересующим меня вопросам. Мне были проведены необходимые обследования и даны наставления касательно будущего лечения. Специалист с хорошими знаниями. Я бы предложила другим пойти к нему, если необходим грамотный специалист в такой деликатной сфере, как проктология. В Киеве не так много реально хороших специалистов - их нужно знать.

20.07.2018 23:35
Гриша

Выбрал клинику по рекомендации коллеги. Консультация началась в назначенное время. Александр Владимирович был заинтересован в том, чтобы разобраться в ситуации. Провел обследование и дал рекомендации по дальнейшим действиям. Все объяснил и прокомментировал. В кабинете были комфортные условия. Врач-проктолог Корниенко Александр Владимирович - профессионал в своем деле. Обращусь к нему снова в случае необходимости.

11.06.2018 21:40
Леонид

Я не первый раз обращался к Хотинскому Роману Романовичу Он добросердечный доктор. Работает оперативно и качественно. Его профессионализм меня полностью устраивает. Он проводит всю необходимую диагностику. У лечения, которое Роман Романович назначал, есть положительный эффект. Рекомендую его.

Показати ще 3

arrow

Всього 19 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down