exit
search serach
Загальний аналіз крові

Аналіз крові (ЗАК)

Загальний аналіз крові (ЗАК) - один з найпоширеніших методів лабораторної діагностики. Його проводять для уточнення діагнозу, при оформленні дітей у школу або дошкільний заклад, під час вагітності, при профілактичних оглядах тощо. Зробити аналіз крові в Києві ви можете в клініці МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську; вона має сучасне устаткування, яке дозволяє провести швидке і якісне дослідження.

Досить інформативним є розгорнутий аналіз крові. Він допомагає виявити гематологічні розлади, оцінити основні функції крові, наявність і активність патологічного процесу. Таке дослідження обов'язково проводиться в якості контролю призначеної терапії захворювання.

Біохімічне дослідження крові дозволяє провести аналіз функціонального стану організму, роботи систем внутрішніх органів, допомагає встановити особливості обміну речовин. При цьому визначаються вміст білка, цукру, холестерину, ферментів, мікроелементів (заліза, калію, кальцію, фосфору), гази крові (кисень, вуглекислий газ) тощо.

Відкрити Згорнути down

Про що говорить загальний аналіз крові?

За аналізом крові можна:

 • встановити показник гемоглобіну;
 • визначити колірний показник, гематокрит;
 • визначити показники формених елементів крові: лейкоцитів, тромбоцитів, еритроцитів;
 • підрахувати лейкоцитарну формулу;
 • визначити швидкість осідання еритроцитів.

терміновий аналіз крові cito

Розшифровка аналізу крові допомагає:

 • диференціювати захворювання;
 • діагностувати ранні симптоми патологічних і запальних процесів;
 • дізнатися точний стан імунітету і процесів кровотворення;
 • виявити наявність анемії, алергічних реакцій, паразитарних інвазій.
Відкрити Згорнути down

В лабораторіях клініки МЕДІКОМ проводять такі види аналізів:

 • Загальний (клінічний) аналіз крові
 • Біохімічний аналіз крові
 • Дослідження крові на вміст глюкози
 • Аналіз глобуліну і його фракцій
 • Печінкові проби
 • Аналіз гормонального профілю
 • Визначення групи крові і резус-фактора
 • Полімеразна ланцюгова реакція (ПЛР)
 • Аналіз на маркери онкологічних захворювань
 • Алергологічні проби і загальний IgE
 • Хоріонічний гонадотропін людини (ХГЛ), що дозволяє визначити вагітність на ранніх термінах
 • Визначення часу згортання (аналіз Бюркера)
Відкрити Згорнути down
Анализ на ВИЧ
Аналіз на ВІЛ
ПЦР-диагностика
ПЛР-діагностика
Анализ крови - иммунограмма
Аналіз крові - імунограма
Анализ на свертываемость крови
Аналіз на згортання крові
Анализ на креатинин
Аналіз на креатинін
Анализ на тестостерон
Аналіз на тестостерон
Аналіз на онкомаркери
Аналіз на онкомаркери
Биохимический анализ крови
Біохімічний аналіз крові
Печеночные пробы
Печінкові проби
Глюкозотолерантный тест
Глюкозотолерантний тест
Анализ на С-реактивный белок
Аналіз на С-реактивний білок
Анализ на билирубин общий
Аналіз на білірубін загальний
Анализ на ТТГ
Аналіз ТТГ

Як роблять аналіз крові?

Дослідження проводиться, як правило, вранці, натщесерце. Якщо немає можливості здати кров вранці, то від їжі і пиття потрібно відмовитися за кілька годин перед аналізом. Питний режим повинен залишатися звичайним, але пити можна тільки чисту несолодку воду. Напередодні дослідження варто уникати емоційних стресів і фізичного перенапруження. За 2 дні до здачі крові потрібно відмовитися від спиртного, а безпосередньо перед забором крові - від куріння.

Під час дослідження лаборант обробляє бічну поверхню крайньої фаланги пальця антисептиком, проколює шкіру скарифікатором або ланцетом (для немовлят використовують спеціальні набори), проводить забір капілярної крові, яку переносить на предметне скло. Після чого, досвідчений лікар-лаборант вивчає кров на наявність патологічних процесів.

Здати кров у м. Київ та провести різні типи аналізів ви можете в лабораторії центру МЕДІКОМ.

Будь-яка зміна стану організму відразу знаходить відображення в загальному аналізі крові. У Києві ціна такої діагностики сильно коливається від виду медичної установи.

Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Чи можна дізнатися про рак за загальним аналізом крові?

У результатах загального аналізу крові при раку можуть спостерігатися такі зміни: підвищення ШОЕ, зниження кількості лімфоцитів, збільшення кількості нейтрофілів. Але встановити точний діагноз це дослідження не дозволяє. Однак ЗАК входить до складу комплексних обстежень при онкозахворюваннях, разом з аналізами на онкомаркери, біохімічним аналізом крові та іншими дослідженнями.

Що в крові вказує на запальний процес?

Визначити наявність запального процесу за аналізом крові можна за збільшенням швидкості осідання еритроцитів (ШОЕ), підвищенням кількості лейкоцитів, зсувом лейкоцитарної формули вліво.

Як визначити за аналізом крові: вірусна чи бактеріальна інфекція в організмі?

Під час визначення типу інфекції звертають увагу на загальну кількість лейкоцитів, співвідношення лімфоцитів і нейтрофілів у ЗАК. Підвищена кількість лімфоцитів при наявності інфекції вказує на розвиток вірусного захворювання, а збільшення числа нейтрофілів попередньо свідчить про бактеріальну інфекцію. Але ЗАК є загальним дослідженням, тому для більш точної діагностики необхідні додаткові дослідження.

Коли не можна здавати кров на загальний аналіз?

Відповідно до рекомендацій, перед ЗАК потрібно дотримуватися правил підготовки, завдяки яким можна уникнути отримання помилкових результатів. За добу слід відмовитися від авіаперельотів, фізичних та емоційних навантажень, уникати перегріву або переохолодження, порушення режиму сну. Деякі медичні процедури впливають на показники крові, тому виконання масажу, рентгенографії, УЗД, інструментальних досліджень, фізіотерапії є протипоказаннями до здачі загального аналізу крові одразу після їх завершення.

Що може вплинути на результати загального аналізу крові?

Результати загального аналізу крові залежать від дотримання правил підготовки до здачі аналізу, вживання їжі, кофеїновмісних напоїв, алкоголю, прийому лікарських препаратів. Впливає на результат також стать пацієнта, раса, вік, рівень його психоемоційних та фізичних навантажень, день циклу або наявність вагітності у жінок, час доби, коли проводиться взяття крові, а також дія деяких інших факторів.

Чи можна чистити зуби перед здачею загального аналізу крові?

На відміну від підготовки до біохімічного аналізу крові, під час підготовки до здачі загального аналізу крові можна чистити зуби.

Де здати аналіз крові

Здати аналізи в Києві недорого і якісно ви можете в клініці МЕДІКОМ.

У оператора колл-центру ви можете дізнатися перелік послуг і їх вартість, як здати аналізи в Києві, записатися на прийом для отримання консультації фахівця.

Професіонали з багаторічним досвідом роботи проводять забір матеріалу, досліджують його і надають повні результати аналізу крові.

Ціни на аналіз крові

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Аналізи
1307. Загальний аналіз крові (Cito!), (час виконання 60 хв.)

650 грн

Більше Згорнути down

Аналізи на дому

Клініка МЕДІКОМ надає можливість здати аналізи на дому (м. Київ). Для цього вам необхідно подзвонити по одному з вказаних на сайті клініки номерів.

Відкрити Згорнути down

Виїзд по Києву та районамОбслуговуємо всі райони Києва та передмістя: Оболонь, Печерськ, Поділ, Святошин, Дарниця, Голосіївський, Шевченківський, Солом'янський, Дніпровський, Деснянський.

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

17.08.2023 13:57
Оксана

Всі аналзи здаю в Медіком! Подобається обслуговування. Дуже чемні лаборанти, все роблять швидко і непомітно. Навіть дітки виходять з кабінету з посмішкою! Результати - трохи більше години. Одразу доступні лікарю. Сама переглядаю і зберігаю у додатку. Рекомендую клініку!

22.04.2019 16:44
Раиса

Я резко поправилась за пару месяцев на 30 кг, притом, что ем я немного. Моя гинеколог назначила мне анализ крови на гормоны. Цена на них конечно кусучая но здоровье того стоит. Анализ сдавала в этой клинике, цены здесь адекватные, а доктор в лаборатории мировая женщина выслушала, поддержала и при этом работу свою выполнила грамотно, быстро. Спасибо Вам Ткачева Д.Л.

04.03.2019 12:11
Настя

Записала свою пожилую маму(76 лет с переломом лодыжки и плохим зрением) к терапевту Маме необходим пакет документов для операции по поводу катаракты (всех специалистов прошли и анализы) но по невнимательности сотрудников пропал анализ крови на свертываемость. А без этого анализа крови не состоится операция, квота пропадет, ждали её год!!! Так что нужно было срочно что-то делать. Мы обратились в клинику Медиком, так как их лаборатория на Оболони пр-т Героев Сталинграда, 6Д расположена не далеко от нас. Все сделали быстро, качественно. Сотрудницы лаборатории очень аккуратные и внимательные.

22.01.2019 13:27
Алина Станиславовна

Обратилась в ходе медосмотра к гастроэнтерологу Кравцу Леониду Аркадьевичу, хотела проверить состояние печени. Врач направил на узи, которое показало наличие жира в печени. Доктор назначил мне ряд анализов, в числе которых и печеночные пробы. Как берут их, я была не в курсе, но воображение разыгралось не на шутку. Я спустилась к девочкам в лабораторию и они, посмеявшись, сказали не паниковать, это всего лишь забор небольшого количества крови из вены в локтевом сгибе. Оказалось, процедура проводится по стандартным правилам: натощак (в течение 10-12 часов не кушать), никаких физических нагрузок, никакого алкоголя и утром не курить. В общем-то ничего заумного. А я как раз пришла в больницу натощак, ничего не кушала и не пила. Кровь у меня брала старший врач-лаборант Ткачева Дарья Леонидовна. Все прошло быстро и без болезненных ощущений, гематомы потом не было, что опять же приятно. Леонид Аркадьевич по результатам выдал ряд рекомендаций, среди которых и рекомендации по продуктам способствующих восстановлению печени. Через пол года нужно будет прийти повторно.

19.11.2018 20:06
Рамина

В Пн. должна была быть диспансеризация, но я катастрофически не успевала сдать необходимые анализы. Одним из важных пунктов был развернутый анализ крови, откуда берут его, я не знала, и поэтому побаивалась. Для быстрого результата я обратилась в клинику по совету подруги. В лаборатории было чисто, никакой толкотни и возмущений. Старший врач-лаборант Дарья Леонидовна Ткачева объяснила, что эту процедуру не стоит бояться - это обычный забор из пальца. К тому же и особой подготовки не нужно, главное условие сдается ОАК натощак. Все сделала быстро четко и за непринужденной беседой я не успела даже ойкнуть. Спасибо за Ваш профессионализм.

26.09.2018 12:28
Олег

Мне нужно было максимально быстро сделать анализ крови. Для этого обратился не в гос, а в частную клинику, уже научен. Эта клиника отличная чистая, сотрудники приветливые, врачи-лаборанты большие молодцы. Получил результаты через 30 минут, делал анализ на группу крови. Спасибо большое Ткачевой Дарье Леонидовне за профессионализм и корректность.

21.06.2018 15:48
Паша

Хочу выразить благодарность врачу-аллергологу Гришило Антон Павлович и старшему врачу-лаборанту Ткачевой Дарье Леонидовне за профессионализм, человечность и за помощь в избавлении от вечного насморка и заплаканных глаз. В клинике я сдал анализы на аллергию. Выявили аллергию на цветение, Антон Павлович выписал лекарства, и теперь я подружился с растениями, которые цветут, а не только с фикусом. Единственное, что хотелось бы, чтоб выдавали результаты анализов и обследований и на английском языке.

30.03.2018 19:37
Ася

Ничего не предвещало беды, пока мой уже бывший парень не сказал что у него Хламидии. Я обратилась к своему гинекологу Пискун Ольге Валерьевне. Доктор назначила мне анализ крови пцр. Сколько стоит анализ пцр я была без понятия, но выбора не было. Итак, оказалось, что стоит Хламидия Clamidia psittaci методом ПЦР 455 грн. Спасибо милый за подарок. Врач назначила медикаментозное лечение, чем сейчас и занимаюсь. Спасибо Ольге Валерьевне за поддержку, а так же хотелось бы отдельно поблагодарить доктора-лаборанта Дарью Леонидовну за добрые слова и прекрасно выполненную работу.

Показати ще 3

arrow

Всього 8 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down