exit
search serach
Микровидеодиагностика волос в Киеве

Мікровідеодіагностика волосся в Києві

Алопеція (облисіння) - це не тільки медична, але й соціальна проблема. Людина, яка має проблеми з випаданням волосся, проходить через сильний стрес, який надає негативний вплив не тільки на її життя, а й на життя оточуючих її людей. Швидко і точно виявити проблеми стану шкіри голови і волосся, визначити причини алопеції допоможе сучасний метод дослідження волосся - комп'ютерна, або мікровідеодіагностика волосся.

У клініці МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську (м. Київ) трихолог-дерматолог перед призначенням лікування обов'язково проводить комп'ютерну діагностику волосся. Дане дослідження допомагає визначити тип шкіри, стан волосяних фолікулів, можливу причину облисіння, а також попередньо діагностувати ті чи інші порушення.

Мікровідеодіагностика волосся - це спосіб вивчення структури і стану волосся, шкіри голови за допомогою трихоскопа, спеціального апарату, що включає відеокамеру, яка підключена до монітора комп'ютера.

Відкрити Згорнути down

Консультація трихолога потрібна, якщо ви відзначаєте наступні зміни:

 1. Шкіра голови схильна до підвищеної сухості або жирності.
 2. Волосся жирніє швидше, ніж раніше.
 3. Є схильність до надмірної пітливості шкіри голови.
 4. Є прояви себореї.
 5. Волосся посічене, ламке і тьмяне.
 6. Волосся сильно випадає.
 7. Відчувається дискомфорт і свербіж шкірного покриву голови.
Відкрити Згорнути down

Причини випадіння волосся:

 • Стресові ситуації
 • Хвороби травної системи
 • Захворювання щитоподібної залози
 • Зміна гормонального фону
 • Метаболічні розлади
 • Несприятлива екологічна обстановка
 • Порушений режим харчування
 • Шкідливі звички
 • Використання косметичних засобів низької якості або з простроченим терміном зберігання
 • Часте фарбування волосся, хімічне завивання
Відкрити Згорнути down

Діагностика

Прийом у трихолога починається з бесіди, збору анамнезу, з'ясування наявності хронічних патологій. Після цього проводиться діагностика волосся і шкіри голови за допомогою сучасного цифрового трихоскопа. Апарат має різні варіанти світла, що полярізує, і об'єктиви з здатністю збільшення. Відеокамера передає зображення на монітор комп'ютера і дозволяє збільшувати отримане зображення. Отримані дані зберігаються в спеціальній програмі, дозволяючи лікарю детально і ретельно вивчити уражені місця на шкірі голови, структуру волосся і фолікули.

Відкрити Згорнути down

Підготовка до мікровідеодіагностики дуже проста і включає наступні рекомендації:

1. Не мити голову протягом 1-2 діб до відвідування лікаря.
2. Не використовувати будь-які косметичні засоби для волосся (гелі, лак, пінки і т.д.).

Дослідження волосся і шкіри голови за допомогою трихоскопії допомагає наочно оцінити ступінь ураження волосся, динаміку зміни стану волосся після відповідного курсу лікування. Діагностика волосся з використанням комп'ютерних програм дозволяє не тільки відслідковувати їх стан на різних етапах терапії, а й фіксувати кількість волосся в різних фазах росту, визначити число волосин на кв.см, оцінити стан стержня волоса. Всі отримані дані зіставляються з нормою для кожного типу волосся.

Цифрова трихоскопія дозволяє фіксувати різні показники стану волосся і шкіри в динаміці, порівнюючи їх з даними, отриманими в ході терапії. Результати всіх досліджень зберігаються в електронній картотеці.

Відкрити Згорнути down

Протипоказання до проведення процедури

Трихоскопія є повністю неінвазивним методом дослідження. Тому, протипоказання до проведення процедури практично відсутні. Однак, потрібно врахувати, що дане дослідження не проводиться при наявності на волосистій частині голови:

 • ерозій;
 • ран;
 • виразок різної етіології.

Діагностика волосся - доступний і результативний спосіб на шляху до їх здоров'я. Перевірити стан волосся і отримати необхідне лікування ви можете прямо зараз, записавшись на прийом до трихолога.

Відкрити Згорнути down

Лікування

Якщо додаткових досліджень не потрібно, лікар призначає комплекс лікувальних заходів. Сучасні методи терапії алопеції дозволяють вирішити питання випадання волосся з позитивним результатом.

Лікування волосся призначається строго індивідуально в залежності від причин алопеції і ступеня ураження. Серед методів лікування використовуються:

 • Мезотерапевтичні процедури.
 • Використання косметологічних засобів.
 • Фізіотерапія.
 • Медикаментозна корекція.

Ці процедури показали відмінні результати в лікуванні різних патологій волосся і шкіри голови. На випадання волосся, лікування патології можуть впливати стан внутрішніх органів, хронічні захворювання, стрес, постійна перевтома і втома. Тому, підхід повинен носити індивідуальний, комплексний характер з можливим усуненням всіх негативних факторів. Мікровідеодіагностика волосся дозволяє виявити ступінь проблеми і намітити шляхи її вирішення.

Відкрити Згорнути down

Лікарі

Кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи центру лікування волосся МЕДІКОМ (м. Київ) не тільки виявлять справжні причини погіршення стану шкіри голови і волосся, але і призначать ефективне комплексне лікування. Не відкладайте, телефонуйте прямо зараз на телефони нашого колл-центру, записуйтеся на прийом, дізнавайтеся подробиці, ціну на консультацію та діагностику - досвід і кваліфікація наших лікарів допоможуть повернути красу і здоров'я вашого волосся.

comment 50
Закордонець Валентина Петрівна
Лікар-дерматолог, дерматовенеролог вищої категорії, дитячий дерматовенеролог
comment 24
Приймак Артем Валентинович
Лікар-дерматолог, дерматовенеролог, трихолог першої категорії, к.м.н.
comment 12
Делятин Оксана Вячеславівна
Лікар дерматовенеролог, дерматоонколог першої категорії, к.м.н.
comment 6
Єфімова Вікторія Олегівна
Лікар-дерматовенеролог, дитячий дерматовенеролог, дерматолог, трихолог

Вартість діагностики волосся

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Діагностика

Опис

Діагностика утворень шкіри за допомогою ультрасучасного цифрового дерматоскопа FotoFinder (виробництво: Німеччина). Виявлення захворювань шкіри на найбільш ранній стадії. У порівнянні зі звичайним дерматоскопом - діагностика в десятки разів точніша, фотосистема FotoFinder фіксує абсолютно всі родимки і пігментні зміни на тілі людини. Радіус захоплення становить 360 градусів, зображення миттєво виводиться на екран з аналізом патологічних ділянок. Метод незамінний як для первинної діагностики, так і для контролю динаміки стану родимок.

Більше Згорнути down
3862. Цифрова фототрихограма /FOTO FINDER/

1500 грн

Опис

Метод цифрової діагностики стану волосся приладом FOTOFINDER (виробництво Німеччина) дає можливість отримати цінні показники росту волосся: щільність зростання, кількість активно зростаючих волосин, кількість волосяних фолікулів в фазі відпочинку, кількість товстого, тонкого і пушкового волосся та ін. Проводиться для первинної діагностики і для контролю ефекту проведеного лікування в динаміці.

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
Пов'язані послуги
Физиотерапия
Фізіотерапія
Трихоскопия
Трихоскопія
Консультация дерматолога
Консультація дерматолога
Дерматоскопія
Дерматоскопія

Вiдгуки

30.06.2023 11:16
Галина

Дівчата, будьте обережні з частим фарбування. Здавалося б, купувала найдорожчі фарби. Але коси почали сипатися. Довелося звертатися в Медіком і проходити цю відеодіагностику. Як там буде - побачимо. Але поки лікарі розробили план лікування на найближчий час. І про фарбування поки треба буде забути.

18.02.2022 21:58
Леонід

Буквально за кілька місяці у мене лисина на голові з'явилася на кілька сантиметрів. Вирішив скористатися такою діагностикою. За результатом зрозуміло стало причини. Зараз розпочав лікування. Вже є перші позитивні результати.

01.05.2019 21:16
Майя

Проходила лечение в этой клинике с прошлого февраля около 3 месяцев! Началась очаговая алопеция, которая с каждым разом разрасталась. Обратилась в клинику Медиком. Назначили мне курсы озона и медикаментозное лечение. Проходя лечение в этой клинике, мой лечащий врач ушел в отпуск, и мне предстояла возможность узнать и других врачей, которые делали мне озонотерапию. Скажу открыто, что все врачи замечательные и очень чуткие! Я не верила до этого в чудо медицины, что волосы можно снова вернуть и разрастание очагов прекратить, но это возможно! Сейчас с волосами все хорошо, слава Богу! Хочу пожелать всем не затягивать с лечением, а смело обращаться в Медиком!

03.04.2019 15:01
Галина

У меня давняя проблема - выпадают волосы, причем клоками волосы не лезли, выпадали как обычно, но со временем стала замечать, что волос на голове стало намного меньше, появились просветы. Сначала пыталась бороться с этим домашними методами, что только не делала - маски, припарки, танцы с бубном практически, но волос на голове больше не стало. Пока не решила, что мне нужен врач по волосам, сдала анализы, с гормонами оказалось все в норме, поставили диагноз: женское облысение (не помню, как точно называется, их несколько типов, но как правило, это наследственное). Врач назначил мне микровидеодиагностику волос. В Киеве обследовалась, не искала особо где подешевле. Прошла диагностику на Оболони пр-т Героев Сталинграда, 6Д. Современное оборудование, приветливый персонал меня подбодрили. Благодаря этой процедуре определить состояние волосяных фолликул. Совсем лысой я не стану, конечно, но это мало утешает. Бороться с этим можно, но много времени было упущено. Доктор предложил курс на сохранение моих волос. Врач-трихолог очень понравился, так как не обещал мне звезд с неба, сказала так, как есть и это очень расположило, кроме того, составив курс лечения предупредил, что если это будет дорого, можно будет что-то заменить, что-то исключить, чтобы было подешевле. Этим он меня убедил окончательно. Вот уже больше 2 месяцев я прохожу, курс лечения в этой клинике, сначала мне сделали пилинг, потом курс из 10 комплексных процедур, сейчас делаю мезо раз в неделю и дома втираю через день спец. средства. Мои волосы при мне и даже кое-где просматривается пушок.

25.03.2019 18:02
Эдуард

Хочу выразить благодарность персоналу клиники. Лечение проводят четко, профессионально. Не пытаются впарить дополнительные услуги. Принимал меня врач-трихолог, к которому я пришел так появились первые признаки облысения. Объяснил, что в моем случае процесс пошел, остановить его полностью уже нельзя, но можно притормозить путем введения препаратов. Пошел третий месяц после лечения и могу сказать, что лысина “законсервировалась” и пока не становится больше. Вернусь сюда за следующим курсом процедур. Рекомендую!

03.03.2019 20:33
Асия

Хочу выразить огромную благодарность очень граммотному, отзывчивому, доктору-трихологу! На протяжении 8 месяцев, доктор оказывает мне огромную помощь в лечении волос. Самое удивительное, что еще в июле, доктор дал мне прогноз поэтапного восстановления волос, ни на 1 месяц, ни в чем не прогадав! Спасибо Вам огромное!!! Все что у меня наросло за 8 месяцев это результат не только препаратов и процедур, но и доверия, которое вы внушили своей человечностью!!!

13.10.2018 17:24
Марина

Обратилась в клинику Медиком так, как замучили прыщи на голове и выпадают волосы. Я уже и шампуни меняла и чаще мыла. Меня направили к врачу-тихологу. Сначала была консультация и общие рекомендации, затем осмотр, так же мне была назначена микровидеодиагностику волос в Киеве. Я проходила это обследование по адресу пр-т Героев Сталинграда, 6Д и сдала кровь на анализ на гормоны. Клиника порадовала чистотой, удобным расположением, квалифицированным персоналом и современным оборудованием. Анализы подтвердили гормональный сбой, диагностика показала состояние кожи волосяных фолликул. Мне были назначены гормональные препараты, рекомендована диета и процедуры. Все выполняю прыщи уже почти сошли, да и выпадают не так сильно. Врач от Бога, спасибо Вам огромнейшее.

01.09.2018 18:47
Егор

Прохожу, лечение облысения в клинике Медиком раньше даже не подозревал, что придется столкнуться с такой проблемой. Сначала сильно испугался, когда обнаружил небольшой участок без волос на темечке. Перелопатил много медицинской литературы, в итоге пришел сюда. Врач говорит, что я вовремя обратился, иначе процесс бы был необратимым.

18.07.2018 16:36
Дарина

Не ожидала такого подхода!!! Приехав на прием к врачу, по дороге попали под ужасный ливень, нас напоили вкусным чаем с печеньками, высушили, после приема врача, остались в полном восторге, доктор назначил несколько анализов и микровидеодиагностику волос по их результатам выписал препараты, все подробно объяснил, что зачем и сколько пользоваться. Сказал, что первые результаты будут не раньше, чем через 3 месяца. Прошло 1.5 месяца, и я их уже вижу! Так приятно осознавать, что есть высококвалифицированные врачи и теплый прием клиники Медиком. Спасибо большое!

30.06.2018 10:28
Екатерина

Хочу выразить благодарность трихологу за профессиональный и душевный (не побоюсь этого слова) прием! Очень подробная консультация, врач нашел для меня нужные слова. Я не зря приехала к Вам из другого города, уезжаю с надеждой и благодарностью! Спасибо, Успехов Вам! Если Вам нужен высококлассный специалист по волосам, то к нему.

21.06.2018 19:54
Алена

Волосы после весны начали как то больно активно выпадать, и стали тусклыми. Поинтересовалась, может кто посоветует врача, подруга сказала, что есть один хороший трихолог в Киеве. Отзывы про него только положительные, я перед приемом почитала. Могу сказать, что действительно ваш врач профессионал своего дела. Проконсультировал, назначил необходимые анализы и микровидеодиагностику волос, выявил причину и назначил лечение. Я прохожу необходимые процедуры и пью витамины, волосы потихоньку приобретают блеск.

20.02.2018 14:40
Аркадий

В клинике Медиком замечательные врачи и персонал. Высокий уровень профессионализма и внимательный подход. Молодцы! От всей души желаю не останавливаться на достигнутом и продолжать помогать людям бороться за их здоровье и волосы! Огромное спасибо!

Показати ще 3

arrow

Всього 12 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down