exit
search serach
Вакцинація "Енджерикс-В" для дітей в Києві
1242. * Вакцинація "Енджерікс В"
480 грн.
Більше Згорнути down

Вакцинація "Енджерикс-В" для дітей в Києві

Гепатит В — інфекція, що вражає печінку і викликає в ній гострі та хронічні патологічні процеси. Вакцинація «Енджерикс-В» в поліклініці для дітей медичної мережі МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську — це надійний бар'єр між вашою дитиною і вірусом з його ускладненнями, які несуть ризик не тільки для здоров'я, але і для життя. Крім того, це щеплення є ефективною профілактикою раку та цирозу печінки, які можуть виникнути у людини в майбутньому.

Для вакцинації в клініці МЕДІКОМ застосовують вакцину «Енджерикс-В» (Engerix B, виробництво Бельгія). Дана вакцина проти гепатиту В складається з: допоміжних речовин і S-протеїну з поверхневим HBsAg-антигеном. Разова доза препарату щеплення для дитячої та підліткової групи — 0,5 мл (діюча речовина в кількості 10 мкг HBsAg). Після введення препарату щеплення, як і в інших випадках імунізації, відбувається формування специфічних антитіл до вірусу.

Відкрити Згорнути down

Показання «Енджерикс-В»

Щеплення від гепатиту В лікарі-педіатри радять всім дітям від народження до підліткового віку. Але, особливо тим, хто більш за інших схильний до ризику зараження інфекцією. Однак, при наявності симптомів захворювання вакцинація не проводиться. Оскільки, щеплення є профілактикою, а не лікуванням.

Групу ризику становлять:

 1. Батьки дитини — медичні працівники.
 2. Пацієнти, у яких є потреба в переливанні крові, операції, інвазивних методах лікування і діагностики.
 3. Пацієнти, які живуть в регіоні з підвищеним епідеміологічним рівнем гепатиту В.
 4. Пацієнти з серпоподібноклітиною анемією (спадкова гемоглобінопатія, пов'язана з порушенням будови білка гемоглобіну).
 5. Пацієнти, які чекають пересадку органів або тканин.
 6. Пацієнти, які перебувають в контакті з носіями або потенційними носіями вірусу гепатиту В.
Відкрити Згорнути down

Ускладнення гепатиту В:

 • Цироз
 • Депресивні стани
 • Сильний головний біль
 • Гепатоцелюлярна карцинома
 • Загальна інтоксикація організму
 • Гостра печінкова недостатність
 • Порушення когнітивних здібностей
Відкрити Згорнути down

Протипоказання

Для вакцинації препаратом «Енджерикс-В» існують абсолютні та тимчасові обмеження.

Абсолютні протипоказання:

 • сильна алергія (аж до анафілактичного шоку) на попереднє введення препарату щеплення;
 • алергія на компоненти препарату щеплення в анамнезі;
 • інфекції в стадії гострого перебігу хвороби;
 • загострення хронічних патологій;
 • онкологія.
Відкрити Згорнути down

Вакцинація Енджерикс-В

Особливості вакцинації «Енджерикс-В»

У поліклініках МЕДІКОМ (м.Київ) при вакцинації дітей від вірусного гепатиту В використовується 2 основні схеми імунізації. Яка з них більше підходить вашій дитині — визначить лікар-педіатр після детальної консультації.

Види імунізації:

1. Звичайна.
Робиться новонародженим (протягом перших 12 годин життя) з наступним введенням двох додаткових доз в 1 і 6 місяців.

2. Прискорена.
Проводиться з моменту народження дитини 3 рази з перервою в 30 днів. Для підвищення титру антитіл: через 1 рік після введення першої дози роблять обов'язкову ревакцинацію.

Вакцину «Енджерикс-В» можна використовувати для продовження вже початого курсу придбання імунітету (в т.ч. іншими вакцинами) і для повторного введення вакцини. У разі відхилення імунізації від календаря щеплень, лікар-педіатр підбере оптимальну для вашої дитини схему імунізації. Вакцинація робиться триразово та забезпечує імунітет проти вірусу на все життя.

Відкрити Згорнути down

Процедура

Зробити щеплення вакциною «Енджерикс-В» в нашій клініці ви можете тільки після попереднього огляду дитини у педіатра. Лікар оцінить загальний стан дитини, наявність негайних показань або навпаки протипоказань для введення вакцини. У разі необхідності лікар може призначити додаткові лабораторні обстеження.

Після цього, в тому випадку, якщо лікар-педіатр не виявить у дитини протипоказань до введення препарату, в маніпуляційному кабінеті клініки їй буде введена вакцина «Енджерикс-В». Вона вводиться внутрішньом'язово. Новонародженим і дошкільнятам ін'єкцію роблять в передньобічну область стегна, дітям старшої вікової групи та підліткам — в поверхневий м'яз плеча.

Ознайомитися з умовами надання послуг з вакцинації можна за посиланням.

Відкрити Згорнути down

Реакція на щеплення, наслідки, ускладнення

У більшості випадків після введення бельгійської вакцини проти гепатиту В ніяких побічних реакцій не виникає. Але в окремих випадках після вакцинації у дітей можуть спостерігатися такі реакції:

 • біль при дотиках і зміна шкіри в місці введення препарату щеплення;
 • погане самопочуття;
 • слабкість;
 • переднепритомний стан (запаморочення);
 • підвищена температура тіла;
 • сильний головний біль;
 • алергічні прояви на шкірі.

Вкрай рідко можуть розвиватися анафілактичні реакції на введення препарату, паралічі, неврити, судоми, лімфаденопатія, синдром бронхоспазма. Маніпуляційні кабінети нашої клініки обладнані всім необхідним для надання медичної допомоги в разі розвитку алергії. Крім того, при погіршенні самопочуття після щеплення може знадобиться повторна консультація педіатра.

Відкрити Згорнути down

Переваги вакцинації в нашій клініці

Вакцинація дітей в м. Київ в клініці МЕДІКОМ має низку переваг:

 1. Використання тільки якісних препаратів останнього покоління від виробника.
 2. Безпека та зберігання препарату щеплення відповідно до встановлених норм.
 3. Проведення вакцинації тільки після консультації з кваліфікованими педіатрами.
 4. Спостереження за станом здоров'я дитини до, під час і після щеплення.
 5. Забезпечення довічного імунітету від вірусу гепатиту.

Вакцинація «Енджерикс-В» в клініці МЕДІКОМ забезпечить ефективний захист вашої дитини від гепатиту В і його ускладнень.

Відкрити Згорнути down

Програма вакцинації Енджерикс-В

Відкрити Згорнути down

Лікарі

У оператора нашого колл-центру ви можете дізнатися: як проводиться вакцинація, до якого педіатра ви можете звернутися в зручний для вас час, щоб докладніше обумовити схему вакцинації та можливі протипоказання до щеплення. Телефонуйте і ви отримаєте відповіді на всі ваші запитання!

comment 25
Волова Катерина Федорівна
Завідуюча педіатричним відділенням на Печерську, лікар-педіатр вищої категорії
comment 60
Серга Олена Миколаївна
Лікар педіатр-неонатолог вищої категорії
comment 20
Антропова Тетяна Вікторівна
Завідуюча педіатричним відділенням на Оболони, лікар-педіатр вищої категорії
comment 14
Бондаренко Марія Сергіївна
Лікар-педіатр, консультант з грудного вигодовування
comment 9
Бурчак Олена Костянтинівна
Лікар-педіатр першої категорії, дитячий гастроентеролог
comment 21
Лисенко Олена В'ячеславівна
Лікар педіатр-неонатолог першої категорії
comment 22
Подколзіна Ольга Фрідріхівна
Лікар-педіатр вищої категорії
comment 31
Попович Світлана Михайлівна
Лікар-педіатр першої категорії
comment 1
Прунцева Христина Олександрівна
Лікар-алерголог, педіатр вищої категорії

Вартість вакцинації "Енджерікс В"

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Програми
1241. * Програма Вакцинація "Енджерікс В", дитяча

1390 грн

Опис

Високоочищена вакцина для профілактики ВІРУСНОГО ГЕПАТИТУ В. Виробник: БЕЛЬГІЯ, ГлаксоСмітКляйн. У ВАРТІСТЬ входить консультація ЛІКАРЯ перед вакцинацією. ВІК: з народження. Дози: триразове введення за схемою 0-1-6 місяців (звичайна) або 0-1-2 місяці (прискорена). ВВЕДЕННЯ: внутрішньом'язово в передньо-бокову область стегна або в дельтоподібний м'яз.

Більше Згорнути down

Вiдгуки

06.07.2019 12:55
Яна

Каламанова Е.П. самый замечательный педиатр! Уже несколько лет она ведет нас со старшей дочерью. Всегда чуткий и профессиональный подход, все по делу. Поэтому и здоровье второго ребенка мы доверили только этому врачу. Я точно знаю, что будут назначены только необходимые анализы, график прививок будет полностью соблюден, а если вдруг возникнут проблемы будет оказана высококвалифицированная помощь. Без преувеличения, это один из лучших педиатров Украины!

05.05.2019 20:33
Танюша

Вся моя беременность проходила под наблюдением врачей клиники. И вот долгожданный малыш появился! Теперь за нами наблюдает прекрасный врач-педиатр Фирсова Лаура Самвеловна. Я точно знаю, что все анализы и процедуры, которые нам назначают, действительно необходимы. Всегда можно задать любой интересующий вопрос по уходу за ребенком, и гарантированно получишь подробный ответ. Все прививки мы решили делать только в проверенной клинике и под наблюдением действительно надежных врачей. Так получилось, что наша первая прививка - от гепатита В сделана в клинике на 5 день после рождения. Ребенок очень хорошо перенес вакцину Энджерикс В, никаких ни побочных эффектов, и осложнений. Кстати, прививку нам сделали прям дома (и плата была чисто символическая). Если вы хотите доверить своего ребенка только профессиональному и квалифицированному врачу - записывайтесь на прием к врачу на пр-те Героев Сталинграда, 6Д. Это от чистого сердца!

16.03.2019 17:50
Полина

О прививках для детей существует множество мнений, и не знаешь чему верить. Но ведь своему ребенку хочется только лучшего! Развеять все мои страхи о прививке от гепатита В помогла врач-педиатр Вишневская Лариса Владимировна. Спасибо огромное за чуткость, понимание и человечность!

20.02.2019 18:28
Лера

Самый классный педиатр. Если вы все еще не нашли для вашего ребенка врача, Екатерина Федоровна Волова - это лучший выбор. У меня двое маленьких детей, и их здоровье я могу доверить только ей. Я всегда переживаю, как пройдет очередная процедура вакцинации. Вот и в последний раз, назначили прививку от гепатита В, отзывы о которой, если верить интернету, мягко говоря не очень хорошие. Но, процедура как и всегда прошла без "сучка и задоринки". Спасибо Екатерине Федоровне за ее ежедневный и нелегкий труд!

23.12.2018 11:16
Инесса

Сам Бог послал нам Вишневскую Ларису Владимировну! Дети, как правило, бояться врачей. Но не в этом случае. Наверное, дети чувствуют, как трепетно и с какой нежностью врач-педиатр относится к каждому ребенку. Я полностью доверяю здоровье своего ребенка Ларисе Владимировне. Это чудесный врач, который оправдал все наши ожидания!

10.10.2018 16:44
Оксана

Прием у врача прошел в очень приятной и благожелательной атмосфере. Подколзина Ольга Фридриховна заслуживает самых лучших отзывов, которые только можно оставить. Профессиональный и адекватный доктор. Спокойно ознакомилась со всеми нашими медицинскими документами, осмотрела дочь, рассказала, когда лучше привить ребенка Энджерикс детским. Обязательно в следующий раз обратимся только к ней!

06.03.2018 10:02
Ольга

Спасибо за чуткое и бережное отношение к детям и их здоровью Мамоновой Елене Николаевне! Очередная вакцинация прошла отлично! Вакцина Энджерикс, отзывы о которой в клинике самые лучшие, оправдала все наши ожидания!

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down