exit
search serach
мамопластика в Києві

Мамопластика у Києві

Зміна розміру, усунення естетичних і серйозних фізичних недоліків молочних залоз — давно не проблема для сучасної медицини. Мамопластика у Києві в клініці європейського рівня МЕДІКОМ допоможе досягти бажаного результату з мінімумом ризику та максимумом комфорту. Мамопластика — це загальна назва хірургічної корекції грудей із різних приводів, тому такі операції бувають показані навіть чоловікам (гінекомастія).

Відкрити Згорнути down

Результат мамопластики

Після пластики молочної залози більшість неприємних відчуттів та набряки зникають, зовнішній вигляд грудей остаточно формується від 6 до 12 місяців. Після мастопексії та операції зі зменшення грудей рубці «дозріють» не раніше ніж через пів року. У деяких випадках потрібно приблизно 12 місяців, щоби шрамики зблідли та стали непомітними.

Підсумком роботи досвідчених хірургів клініки МЕДІКОМ стануть красиві груди природного вигляду, які дають змогу позбутися комплексів і подарують почуття впевненості.

Відкрити Згорнути down

Види мамопластики

Найчастіше термін мамопластика вживається в контексті збільшення грудей. Проте мамопластика охоплює кілька видів хірургічних операцій різного спрямування із загальною метою — корекції або усунення естетичних недоліків:

 • аугментаційні (збільшення грудей імплантом);
 • редукційні (хірургічне зменшення грудей);
 • мастопексія (підтягування грудей);
 • корекція сосково-ареолярного комплексу;
 • ліпофілінг грудей (корекція об'єму за рахунок власного жиру);
 • реконструктивні (відновлення грудей).
Відкрити Згорнути down

Збільшення молочних залоз досягається за допомогою ліпофілінгу грудей або ендопротезів (круглих або анатомічних). Залежно від виду імплантату, будови грудної клітки, пропорційного співвідношення частин тіла та інших даних вибирається метод установлення. Визначення об'єму імпланта в клініці МЕДІКОМ проводиться за системою GOLDEN 5, яка є еталоном якісного підбору імпланта. Вона дає можливість не тільки досягти максимального естетичного ефекту, а й гарантувати пацієнту, що:

 • об'єм імпланта підібрано медично-обґрунтованим методом;
 • краї імпланта не контуруватимуться й будуть перебувати під м'язами, а верхня частина — під тканиною молочної залози;
 • тканина молочної залози не буде розтягуватися (мінімізується ризик атрофії), а це надасть можливість успішної лактації.

мамопластика
мамопластика

Результат до-після мамопластика, пластичний хірург Симулик Є.В.

Водночас ліпофілінг грудей — це сучасний метод її збільшення за допомогою перенесення жирових відкладень з інших частин тіла до молочних залоз. Його позитив у тому, що він не вимагає використання жодних сторонніх компонентів. Процедура ліпофілінгу грудей не передбачає розрізів шкіри, після яких залишаються шрами. Сама операція триває недовго. Також і відновлювальний процес не займає надто багато часу. У результаті груди стають не тільки красивими, але і є повністю натуральними.

Реконструктивна мамопластика здійснюється в процесі мастектомії або через кілька місяців після неї. Варіант вибирається лікарем з огляду на стан здоров'я пацієнтки. Під час часткової мастектомії імплант молочної залози зазвичай ставиться одномоментно. Під час тотальної мастектомії реконструкцію проводять із використанням розширювача та імпланта або власного підшкірно-жирового прошарку (ліпофілінг грудей). Можливе комбінування способів.

мамопластика
мамопластика

Результат до-після мамопластика, пластичний хірург Симулик Є.В.

Редукційна маммопластика (зменшення грудей) — також досить поширена операція, оскільки дуже часто жінки з макромастією (надмірним об'ємом грудей) відчувають від цього фізичні незручності. Також завеликі розміри молочної залози спричиняють психологічний дискомфорт. Ця складна, комплексна операція зі зменшення грудей триває в середньому приблизно 3 години. Через Т-подібний розріз видаляється надлишок жирової тканини, потім шкіри, і переміщується сосково-ареолярний комплекс.

Мастопексія (підтяжка грудей) проводиться у разі вікової деформації грудей, птозі, втраті об'єму внаслідок різкого схуднення або постлактаційної інволюції. Корекція проводиться шляхом перерозподілу тканин, перенесення сосково-ареолярного комплексу, висічення шкірного прошарку. Операція може тривати від 2 до 4 годин.

Корекцію сосків та ареол можна провести разом з іншим типом пластики грудей чи окремою операцією. Процедура займає трохи більше години та може виконуватися під місцевою анестезією.

Відкрити Згорнути down

видео

Показання до мамопластики

Показання до мамопластики поділяються на дві групи:

 1. Бажання пацієнтки зробити мамопластику та усунути естетичні недоліки, що не є хворобою.
 2. Пластика грудей із метою корекції чи усунення дефектів під час хірургічного лікування захворювань.

Отже, пластика грудей показана при таких порушеннях та естетичних недоліках, як:

 • ателія (вроджена відсутність сосків);
 • амастія (немає однієї або обох грудей);
 • полімастія (додаткові соски та залози);
 • птоз (опущення);
 • асиметричність грудей та сосків;
 • занадто великі груди (макромастія);
 • значне зниження пружності, втрата форми;
 • мікромастія (недорозвиток молочних залоз);
 • дефект після травми грудей;
 • гінекомастія (у чоловіків);
 • необхідність реконструкції грудей після мастектомії - видалення молочної залози при онкологічному захворюванні.
Відкрити Згорнути down

Протипоказання до мамопластики

Існують протипоказання до операції. До них належать:

 • вік до 18 років;
 • венеричні захворювання;
 • гемофілія та порушення згортання крові;
 • новоутворення в молочній залозі, онкологія;
 • інфекційні захворювання;
 • вагітність, грудне вигодовування;
 • ендокринні порушення (ожиріння);
 • цукровий діабет;
 • патології, що не дають змогу скористатися наркозом.
Відкрити Згорнути down

Операції не проводять, якщо з моменту лактації минуло менше року, а також у разі загострення хронічних захворювань. Консультація спеціаліста потрібна при онкологічних хворобах.

Відкрити Згорнути down

Підготовка до мамопластики та її проведення

Для зниження ризику ускладнень та індивідуального підходу до вибору методики пластики проводитися попереднє обстеження та «співбесіда» з пацієнткою. Лікар пояснює особливості мамопластики, попереджає про наявність реабілітаційного періоду та необхідність носіння компресійної білизни. Також визначається ціна мамопластики та вид імпланта (у разі корекції розміру). Підготовка до самої операції охоплює передопераційні лабораторні дослідження (повний перелік пацієнт отримує в клініці після прийому у лікаря) та консультацію анестезіолога та суміжних фахівців за показаннями.

Молочні залози повинні пройти УЗ-дослідження. Усім пацієнтам перед мамопластикою призначають ЕКГ.

осмотр груди
УЗИ молочных желез
Відкрити Згорнути down

Відновлення після маммопластики

В умовах стаціонару клініки МЕДІКОМ пацієнт після операції перебуває в комфортних палатах протягом першої доби. Після цього разом із лікарем приймається рішення про подальше перебування або виписку пацієнта зі стаціонару на амбулаторний супровід. Повна реабілітація після мамопластики займає приблизно два місяці, а оцінювання естетичного ефекту операції проводяться через 4–6 місяців.

Щоби повністю відновити груди після мамопластики, необхідно виконувати всі рекомендації лікаря. Під час реабілітації потрібно обов'язково носити компресійну білизну, спати на спині (не менше місяця) у ліжку з високим узголів'ям. Також необхідний правильний раціон, прогулянки, прийом призначених медикаментів та регулярні огляди лікаря. Рекомендовано уникати стресових ситуацій, відмовитися від фізичних навантажень, не відвідувати сауну та солярій. Найближчі пів року планувати вагітність не рекомендується.

Відкрити Згорнути down

Ускладнення після мамопластики

Важливо пам'ятати, що дотримання рекомендацій лікаря в післяопераційний період впливає на естетичний результат, який пацієнт хоче отримати. Також приживання імпланту та відновлення функцій залежить від особливостей організму. До можливих ускладнень належать:

 • зниження чутливості;
 • інфікування;
 • скупчення серозної рідини в місці імплантації;
 • зсув, розрив ендопротезу;
 • рубцювання тканин.
Відкрити Згорнути down

Найрідше ускладнення викликаються лікарськими помилками. Надійна клініка та професіоналізм медиків гарантує відсутність негативних наслідків. З лікарями МЕДІКОМ все пройде максимально комфортно як у фізичному, так і психологічному плані.

Відкрити Згорнути down

Переваги мамопластики в нашій клініці

У Клініці МЕДІКОМ працює згуртована команда з великим клінічним досвідом. Кваліфіковані лікарі-хірурги успішно використовують різні способи корекції грудей. Звертаючись до нашого медичного центру, пацієнти мають можливість переконатися у високих стандартах передопераційного обстеження, а також у відмінному результаті та швидкій реабілітації після мамопластики. Якісний медичний сервіс гарантує:

 • мінімум ризику та ускладнень завдяки ламінарним потокам, що забезпечують стерильний повітряний простір над операційним столом;
 • сучасне медичне обладнання (система Radrex, інструменти та стійки від Karl Storz, УЗД Logiq P9), оснащені за останнім словом техніки операційні, встановлення сертифікованих силіконових імплантів;
 • комфортні умови, сучасні палати, можливість обстеження та консультацій з усіма спеціалістами в межах одного медичного центру;
 • доступна вартість пластичної операції грудей, зручна форма запису до лікаря та локація клініки (Оболонь).

Відгуки про мамопластику в клініці МЕДІКОМ доступні прямо на сайті нашого медичного центру.

Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Чи можна збільшити груди під місцевим наркозом?

Перед проведенням втручання щодо корекції форми та розміру грудей обов'язково проводиться консультація анестезіолога для визначення методу знеболювання майбутньої процедури. Найчастіше під час мамопластики робиться загальний наркоз, який дає змогу хірургу максимально концентруватися на установці ендопротезу. Місцева анестезія під час виконання мамопластики застосовується, якщо у пацієнтки є протипоказання до загального наркозу або майбутнє хірургічне втручання не триватиме багато часу. У разі необхідності скорочення дози місцевого анестетика, який при передозуванні здатний спричинити аритмію та судоми, здійснюється за рахунок седації.

Чи потрібно проходити обстеження перед мамопластикою?

Перед мамопластикою обов'язково призначається комплексне обстеження для уникнення можливих протипоказань до операції або методу знеболювання.

До звичайного плану діагностики належать такі методи:

На основі одержаних результатів профільні лікарі розробляють схему проведення можливого втручання.

Чи може не прижитися імплант?

Чинники, які можуть спричинити відторгнення імплантатів:

 • неправильна оцінка загального стану здоров'я;
 • приховування медичної інформації від лікаря;
 • розвиток системних захворювань після мамопластики;
 • встановлення імплантатів, що не пройшли сертифікацію;
 • недотримання рекомендацій;
 • куріння.

Консультація пластичного хірурга допомагає скоротити ризики. Важливим нюансом є підбір якісних імплантатів, що добре зарекомендували себе, після всебічного обстеження, отримання результатів аналізів, вивчення анамнезу життя та хвороб. Істотно зменшує ймовірність відторгнення дотримання лікарських рекомендацій у післяопераційному періоді.

Коли можна займатися спортом після мамопластики?

Відновлення після мамопластики триває 3 місяці, відповідно заняття спортом у післяопераційний період забороняються. Легкий фітнес може дозволятись через 1-2 місяці. Види допустимих вправ мають пропонуватися досвідченим інструктором. Після консультації з лікарем розпочинаються заняття ЛФК та йогою. Повноцінне повернення до спорту після завершення реабілітації обов'язково обговорюється із лікарем. Повне навантаження зазвичай дозволяється через 6 місяців після операції. Від занять деякими силовими та ігровими видами спорту, що вимагають значного навантаження на грудний м'яз і мають високий ризик травматизації, доведеться відмовитися.

Лікарі

Щоби збільшити груди в Києві або провести іншу корекцію, достатньо звернутися до нашої клініки. Фахівці з високою кваліфікацією — лікар-мамолог та пластичний хірург — врахують індивідуальні особливості, акуратно та відповідально проведуть операцію, а також грамотно проконтролюють процес реабілітації.

comment 28
Авершин Валерій Іванович
Заступник Головного лікаря стаціонару з хірургії, хірург вищої категорії, пластичний хірург, к.м.н., доцент
comment 25
Гаврилов Григорій Олександрович
Завідувач хірургічним відділенням, лікар-хірург вищої категорії, пластичний хірург, хірург-проктолог, онкохірург
comment 11
Симулик Євген Володимирович
Пластичний хірург вищої кваліфікаційної категорії, судинний хірург, к.м.н.

Вартість мамопластики

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Операції
3596. * Повторна мамопластика 1 категорії

93500 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
3593. * Збільшуюча мамопластика 2 категорії

104000 грн

Більше Згорнути down
Пов'язані послуги
Консультация маммолога
Консультація мамолога
Пластична хірургія
Пластична хірургія
УЗД молочних залоз
УЗД молочних залоз
Мастопексия (Подтяжка груди)
Мастопексія (Підтяжка грудей)
Редукційна мамопластика

Вiдгуки

30.06.2023 21:17
Біла та пухнаста

Лікарі багато чого обіцяли, але результат мене просто шокував в позитивному плані. На тілі не залишилося навіть найменшого сліду від операцію. Я на сьомому небі від щастя!

16.02.2023 21:23
Лілія

Мені мамопластику робив пластичний хірург Авершин. Якщо комусь потрібна позитивна рекомендація - то ось вона! Я повністю задоволена результатом.

20.12.2022 20:46
Т. С.

Не знаю, як-хто..,але я довго комплексувала через розмір грудей. У підсумку наважилася на мамопластику та нітрохи не жалію. Дякую лікарям (особливо Валерій Івановичу) за відмінну роботу.

28.10.2021 18:16
Елена

Как хорошо, что мы живем в такое время, когда можно без проблем исправить "недоработки" природы. У меня с грудью всегда были проблемы, она не то что маленькая, а ее нет. Все ждала, когда подрасту и что-то изменится. Ничего не менялось. Кто-то откровенно издевался, кто-то успокаивал, мол в этом твоя изюминка. Но я хотела совсем другого! По правде долго искала хорошую клинику в Киеве, так, чтобы и отзывы были реальные и врачи с практикой и квалификацией. Все это я нашла здесь. И хочу сказать: девочки, кто хочет исправить грудь - только на Оболонскую набережную, 9. Ни минуты не пожалела, что обратилась сюда. Операция по увеличению и коррекции груди прошла отлично. Чувство уверенности выросло на все 200 %! И поклонников стало намного больше.

13.09.2021 11:27
Ольга Мельникова

Дякую пластичним хірургам клініки! З підліткового віку комплексувала з приводу різного розміру грудей. Різниця була не в один розмір, і з віком це тільки погіршувалося. До 25 років я все ж таки зважилася звернутися до пластичних хірургів. Правда довелося трохи накопичити грошей, але воно того було варте! Дуже коректне і доброзичливе ставлення, мінімум аналізів. Але найголовніше - відчуття, коли всі пов'язки зняли і ти побачила себе новою! Напевно, перший раз в житті я плакала від радості. Ще раз дякую!

19.07.2021 20:02
Анатолій Ротко

Хочу подякувати клініці та всіх співробітників, хто допоміг повернути моїй дружині красу та впевненість! Сама вона писати не буде, а я хочу, щоб якомога більше жінок не сумнівалися і змогли зробити операцію на грудях у таких відмінних фахівців та прекрасних лікарів.

23.06.2021 16:47
Татьяна

Долго не решалась изменить форму груди, но огромное желание измениться перебороло чувство страха. Подкупили внимание, профессионализм и компетентность хирурга на первой консультации. Позже я только в этом еще больше убедилась. Именно врач помог подобрать мне импланты, за что ему огромное спасибо!

04.05.2021 13:11
Олександр

Після того, як скинув майже 50 кг зайвої ваги, почалися проблеми іншого характеру. Треба було позбавлятися від зайвої шкіри. Але найбільше неприємностей доставляла обвисла шкіра грудей. Хочу віддати належне пластичним хірургам клініки - вони не тільки мої груди привели в порядок, але і інші ділянки тіла теж. Дуже приємно, що за рівнем обслуговування та професіоналізму ми вже можемо на рівних конкурувати з європейцями.

17.03.2021 10:34
Надежда Николаевна

Перед тем, как решиться на операцию, промониторила не только сайты клиник, но и соцсети, посмотрела работы множества хирургов. Потом к выбранным сходила на прием и посмотрела, кто как консультирует. В итоге остановилась на этой клинике. Результатом осталась очень довольна. Да и взгляды мужчин и женщин говорят о многом.

Показати ще 3

arrow

Всього 9 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down