exit
search serach
Отопластика (пластика вух) в Києві

Отопластика (пластика вух) в Києві

Отопластика – це пластична операція з корекції вушних раковин і позбавлення від капловухості. Вона застосовується при необхідності корекції як у випадку придбаних, так і в разі вроджених дефектів вух. Отопластика в м. Київ в стаціонарі клініки МЕДІКОМ – гарантія естетично приємного результату. Наші фахівці виконують корекцію вух з дотриманням затверджених протоколів та інфекційної безпеки.

Медичні й естетичні проблеми, які допоможуть усунути в клініці МЕДІКОМ

 • Неправильна форма вушної раковини
 • Ефект "відстовбурчених" вух (капловухість)
 • Занадто великі або травмовані мочки вух
 • Асиметрія вух
 • Згладжена передня поверхня чаші вушної раковини й вигину хряща, що йде вздовж вуха
 • Часткова відсутність вушної раковини (незалежно від першопричини)
 • Різні наслідки травм вух тощо

Показання для отопластики:

 • необхідність усунення ефекту "відстовбурчення";
 • відсутність симетричності форми або розмірів вушних раковин;
 • необхідність моделювання вушного хряща;
 • незадоволеність розміром вух;
 • вушні раковини розташовані нижче/ вище їх звичайного положення на голові;
 • вушні раковини розташовані на різних рівнях;
 • неправильна форма, в т.ч. і деформації мочок і вух, що є наслідками травмування.

Протипоказання до отопластики

Існують як загальні, так і специфічні протипоказання отопластики.

Основними серед загальних протипоказань є:

 • онкологічні захворювання;
 • проблеми зі згортанням крові;
 • вік до 6 років;
 • період вагітності та лактації;
 • цукровий діабет;
 • проблеми з серцево-судинною системою;
 • хронічні захворювання внутрішніх органів;
 • психічні порушення;
 • алергія на медикаменти, які застосовуються в ході операції та відновлення.

До специфічних протипоказань до пластики вух відносять хворобу Рейно, ендартеріїт, запальні процеси в області вуха і щелеп (це стосується як хронічних, так і гострих процесів).

Операція

Отопластика буває двох видів (їх відрізняє обсяг виконуваного втручання, складність, тривалість операції та вартість):

 • естетична пластика вух;
 • реконструктивна пластика вушних раковин, яка має на увазі відновлення їх цілісності (в т.ч. після травматизації, пірсингу).

Підготовка до операції

Перед проведенням отопластики в клініці МЕДІКОМ практикуються наступні етапи підготовки до хірургічної корекції вух:

 1. Особиста консультація з пластичним хірургом. В ході прийому лікар вивчає ступінь відхилення від норми, а також з'ясовує причини, якими пацієнт керується у своєму бажанні зробити пластику вух.
 2. Здача лабораторних аналізів для перевірки стану крові (в т.ч. коагулограма) і сечі, а також проходження рентгенографії ОГК. Також, можуть призначити інші методи діагностики (така можливість розглядається окремо для кожного пацієнта відповідальним хірургом, який орієнтується на стан здоров'я конкретної людини).

Жорстких обмежень перед операцією пластика вух не вимагає.

Пластичні хірурги клініки МЕДІКОМ рекомендують своїм пацієнтам за 24 години до операції не пити алкоголь, не приймати гормональних препаратів і лікарських засобів, на основі Acetylsalicylic acid (ацетилсаліцилова кислота, розмовне – аспірин).

Хід операції

Як правило, отопластику проводять під знеболенням.

Фахівці рекомендують застосування місцевої анестезії, та інколи більше підходить загальний наркоз.

Починають процедури з корекції з розмітки вуха. Пластичний хірург помічає зони, які потрібно змінити або й зовсім відсікти.

Після цього лікар робить розріз по задній поверхні вушної раковини.

Через розріз хірург отримує доступ до хряща, який, найчастіше, і потребує корекції. У тому випадку, якщо необхідно «притиснути» вуха до голови так, щоб вони не відстовбурчувалися, відкоригувати висоту, недорозвинення вигину хряща, що йде вздовж вуха, і інші порушення, хірургу вистачає зробити розріз і злегка підтягти шкіру, а разом з нею і самі вушні раковини.

В кінці операції на розріз накладається косметичний шов.

Після операції на голову обов'язково надягають фіксуючу пов'язку.

Післяопераційний період і відновлення

Як правило, всі естетичні корекції зовнішності краще проводити до настання теплого сезону. Оскільки, коли приходить тепло, всі хочуть бути гарними. А отопластика, як і будь-яка інша пластична операція супроводжується реабілітаційним періодом. При отопластиці він триває від 2 до 3 тижнів. Крім того, у пластики вух існує ще й поняття "кінцевий результат" – максимально можливий прояв ефекту від операції. Зникнення залишкових побічних явищ операції (наприклад, незначних набряків) відбувається через місяць, не раніше.

Тому, якщо для вас важливо відновитися до теплої пори року, коли всім хочеться сяяти красою, пластика вух повинна бути проведена в осінньо-зимовий період (до середини квітня). Якщо ж для вас цей фактор не має значення, отопластику можна провести в будь-який час.

Тривалість післяопераційного періоду 2-3 години. Після цього, пацієнт може відправитися додому. Але, не потрібно забувати, що під час реабілітаційного періоду, протягом місяця, коли шви активно загоюються і зникають набряки, необхідні будуть щоденні перев'язки.

Якщо була проведена якісна отопластика, результати повинно бути добре видно при порівнянні фотографій "до" і "після". Оскільки, кращі результати отопластики – це видимі естетичні зміни.

Переваги отопластики в клініці МЕДІКОМ

 1. Доступна ціна отопластики, яка включає гнучкість вартості процедури (ціна прямопропорційна обсягу втручання).
 2. Висококваліфіковані лікарі з великим досвідом в пластичній хірургії в цілому, і в отопластиці – зокрема.
 3. Метод отопластики дозволяє усунути не тільки косметологічний, а й психологічний дискомфорт, пов'язаний з естетичною "вушною" проблемою.
 4. Відсутність помітних післяопераційних слідів: розрізи виконуються так, що їх, після загоєння, не видно.
 5. Мала травматичність процедури.
 6. Мінімальний післяопераційний період після отопластики, що дозволяє швидко повернуться до звичного життя.

Лікарі

Хочете зробити отопластику в Києві? Щоб дізнатися ціну отопластики або записатися на консультацію до пластичного хірурга – телефонуйте в наш кол-центр за номерами, вказаними на сайті. Оператори клініки обов'язково нададуть потрібну вам інформацію і допоможуть вибрати найбільш зручний час для візиту до лікаря. Вибираючи клініку МЕДІКОМ, ви робите вибір на користь кращих фахівців, безпеки і естетизму. Дозвольте собі жити здорово, безпечно і красиво! Це – не розкіш!

Авершин Валерій Іванович
Головний лікар стаціонарного відділення, лікар-хірург вищої категорії, пластичний хірург, к.м.н., доцент
comment 18
Гаврилов Григорій Олександрович
Завідувач хірургічного відділення, лікар-хірург вищої категорії, пластичний хірург, лікар-проктолог
comment 14
Запорожець Тетяна Юріївна
Лікар-отоларинголог вищої категорії, пластичний хірург, кандидат медичних наук
comment 36
Храпач Василь Васильович
Професор, доктор медичних наук, пластичний хірург
comment 7

Ціни

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Вiдгуки

04.06.2020 10:48
Валерия

У дочки с рождения была лопоухость, не сильная, но все же заметная. Пока ходила в садик, было еще ничего, но и то в последний год в садике дети начали поддразнивать, малая в садик идти не хотела. А тут школа на носу и очень не хотелось, чтобы у ребенка развивались комплексы. Хорошо, современная медицина может решить практически любую проблему. Так я и задумалась о пластической операции, Естественно, раньше с таким не сталкивалась и врачей не знаю, к кому можно обратиться и кто ребенку поможет и при этом не навредит. Пока искала информацию о решении проблемы, на одном из порталов для мам нашла отзывы о Запорожец Татьяне Юрьевне, которая оперирует в клинике Медиком на ул. Кондратюка, 8. Ну, так как другие варианты, которые внушали бы доверие, мне не попадались, то я записалась с ребенком на консультацию к Татьяне Юрьевне. Пластический хирург произвела положительное впечатление: провела внимательный осмотр нашей проблемы, рассказала как проводится отопластика, назначила необходимые анализы (их было не слишком много, но все же). На операцию я согласилась, поскольку врач продемонстрировала свою опытность и квалифицированность, ответила на все вопросы, рассказала о процессе восстановления и на что обращать внимание, при каких признаках вдруг что обращаться в клинику.

15.03.2020 09:10
Светлана Моисеенко

Нам очень помог в решении эстетической проблемы пластический хирург Храпач Василий Васильевич. Очень опытный специалист, который сразу рассказал о возможных рисках и их вероятности. Наверное, так и должно быть, врач обязан предупреждать о возможных проблемах, а не только расхваливать процедуру.

01.03.2020 11:07
Марина

Я уже какое-то время прохожу косметологические процедуры у Халиловой Натальи Геннадьевны, но только недавно узнала, что она еще и пластический хирург. Так вот во время процедуры обмолвилась, что у сына непропорциональные ушки. Наталья Геннадьевна сказала, что такая проблема поправима, но необходим осмотр для точного прогноза операции, также сказала, что она сама оперирует и может посмотреть ребенка. Я записалась к ней на консультацию на следующий день в клинику “Медиком” на ул. Кондратюка, 8. На этой консультации врач осмотрела ребенка очень внимательно, объяснила по какой тактике в нашей ситуации может проводиться отопластика, сказала какие анализы необходимо сдать до операции. Мы сдали анализы, с результатам пришли планировать операцию. В назначенную дату все сделали, операция длилась примерно 2 часа, еще через 3 часа нас отпустили домой. Выполняли все рекомендации врача, делали своевременно перевязки и ухаживали за швами и все зажило без осложнений. В общем, процедура не страшная, если проводит хороший специалист и если выполнять адекватно рекомендации после.

19.02.2020 13:02
Юлия Алексеевна

У меня нет слов, чтобы выразить благодарность Запорожец Татьяне Юрьевне! Она прекрасный специалист в сфере хирургии! Желаю ей дальнейших успехов!

13.01.2020 21:25
Семья Величко

Нам очень понравился замечательный специалист В.И. Авершин. Мы обратились в клинику “Медиком” по рекомендациям. Перед операцией сдали все анализы, получили добро. Сейчас проводит процесс восстановления, ждем положительного результата!) Пока осложнений нет!)

14.12.2019 19:52
Іванна

Велика людська подяка Халіловій Наталії Геннадіївні! Наталія Геннадіївна - дуже крутий пластичний хірург, дуже професійний. А операції вартують досить розумно, не занадто. Звісно, є “розумні”, які “заощаджують” та оперуються десь у підвалах, а потім не знають куди бігти. Звісно, можна знайти дешевше, але ризик великий що потім другий раз доведеться платити і ще й більше за повторну операцію.

01.11.2019 19:16
Каріна

Як на мене, найкращий пластичний хірург якщо не в Україні, то в Києві точно - це Авершин Валерій Іванович. Досвідчений, кваліфікований, приємний в спілкуванні, знає підходи до пацієнтів.

15.10.2019 14:26
Катерина

Моему ребенку отопластику проводила Татьяна Юрьевна Запорожец. Я постоянных клиент клиники Медиком, всем тут довольна, потому тут и искала адекватного пластического хирурга. Не ошиблась и такой специалист нашелся. Вообще мне в этой клинике нравится, что врачи в своем обучении не остановились на том, чтоб только окончить университет. Знаю, что врачи Медикома регулярно ездят на курсы и даже за границу, получают опыт. Потому у врачей таких всегда есть пациенты, которые понимают как правильно найти хорошего врача.

23.09.2019 20:18
Станислав

Мне перед операцией Храпач В.В. расписал нужные анализы и обследование. Ничего лишнего, все по сути. Благодарен за адекватное отношение.

12.08.2019 18:47
Діна

Мені порекомендували звернутися з проблемою несиметричних вух до Василя Васильовича Храпача. Знайома також у нього оперувалася та відгукнулася про нього як про дуже класного на професійного пластичного хірурга. Я власне побоювалася оперативного втручання, але Василь Васильович на консультації детально пояснив всі моменти, які мене цікавили. Я дізналася детально що за процедура отопластика, які треба сдати аналізи перед операцією, які обстеження пройти. Обстеження прошла по місцю в клініці МЕДІКОМ на вул. Кондратюка, 8. Дуже зручно, що тут є все потрібне для заощадження часу на поїздки містом. Все в одному місці за короткий час, того ж дня віддали всі результати. Отож, наступного дня я все була у лікаря за плануванням дати операції. Спланували, про все домовилися, у потрібний час була в лікарні. Операція пройшла за планом. Після кілька днів турбував біль, вживала легки знеболювальні. Але це перетерпіти можна, заради того, щоб позбутися проблеми.

10.06.2019 17:13
Кристина и Ванечка

Григорий Александрович Гаврилов аккуратно и очень хорошо исправил нашу проблему лопоухости. Все зажило отлично, даже следов не осталось. Остались только воспоминания о проблеме на детских фото.

22.04.2019 16:54
Максимова Наталья

Наша семья давно знает Гаврилова Григория Александровича и как проктолога, и как хирурга. А теперь вот познакомились и как со специалистом в области пластики ушей. Отличный специалист, деликатный и квалифицированный. Если уж к кому обращаться, так к нему - смело!

07.03.2019 15:08
Дарья

Мне очень понравилась Н.Г. Халилова. Подробно ответила на все вопросы, расписала анализы, предупредила о рисках - я довольна полученной информацией.

27.02.2019 12:40
Евгения

Нам очень помог Валерий Иванович Авершин. Прооперировал асимметрию так, что если не знать какая она была, то и не догадаешься, что была операция.

20.12.2018 10:23
Анна

Большая благодарность Авершину В.А. за качественно проведенную операцию и оказанную моральную поддержку. Вы не только замечательный специалист, но еще и очень-очень хороший человек!!!!!!

Показати ще 3

arrow

Всього 15 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down