exit
search serach
АІ в онкодиагностиці
1330. Консультація онколога
1170 грн.
Більше Згорнути down

Онкологія в клініці МЕДІКОМ

Ракові захворювання є однією з найпоширеніших причин високої смертності у світі. Раннє виявлення передпухлинних станів та ранніх форм хвороби надає можливість провести ефективну терапію та запобігти прогресуванню хвороби.

За напрямком "онкологія" поліклініки МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську надають послуги, які включають комплекс методів виявлення онкозахворювань, ранньої діагностики (онкоскринінг) та профілактики раку. Тоді як у стаціонарі клініки МЕДІКОМ на Оболонській набережній, 9 проводять хірургічне і хіміотерапевтичне лікування раку.

Відкрити Згорнути down

Штучний інтелект в онкології

Клініка МЕДІКОМ слідкує за інноваціями і активно впроваджує нові технології. Однією з останніх є функція штучного інтелекту (AI/ШІ) в онкології, яка вивела на новий рівень інформативність ранньої онкодіагностики.

Штучний інтелект допомагає лікарю аналізувати дані, зібрані під час КТ або МРТ дослідження. Завдяки програмним алгоритмам і накопиченій базі даних знімків, програма штучного інтелекту розпізнає те, що може бути упущено людським оком. ШІ об’єднує всі обстеження даного пацієнта та проводить їх додатковий аналіз.

Це ніякому разі не замінює лікаря-рентгенолога! Технологія допомагає команді фахівців у постановці точного діагнозу, коли найменша деталь чи ознака може мати вирішальне значення.

видео

Ми використовуємо алгоритми АІ для виявлення патологічних ділянок, які є предраком або злоякісними пухлинами на ранніх стадіях. На етапі передопераційного обстеження штучний інтелект надає хірургам докладну інформацію про локалізацію новоутвореня та навколишні структури. Це дозволяє краще планувати операції та зменшує ризик ускладнень під час хірургічного втручання.

Відкрити Згорнути down

Діагностика

Для діагностики раку у клініці МЕДІКОМ застосовуються різні методи: лабораторні, ренгенологічні, магнітно-резонансні, ендоскопічні, гістологічні тощо. Багато з них включені в програми профілактичних оглядів Check Up.

 • КТ
 • Онкоскринінг
 • Мамографія
 • Гастроскопія
 • Колоноскопія
 • Рентгенографічні дослідження
 • Лабораторні дослідження (цитологія, гістологія)
 • Цифрова дерматоскопія шкірних покривів, родимих плям, родимок
 • МРТ
 • ВЕГДС
Відкрити Згорнути down
ВЕГДС
ЕФГДС
Видеоколоноскопия
Відеоколоноскопія
Компьютерная томография (КТ)
Комп'ютерна томографія (КТ)
Консультация маммолога
Консультація мамолога
Биопсия
Біопсія
Цистоскопия
Цистоскопія
Дерматоскопія
Дерматоскопія
Биопсия шейки матки
Біопсія шийки матки
Кольпоскопия шейки матки
Кольпоскопія шийки матки
Урографія
Урографія
Аналіз на онкомаркери
Аналіз на онкомаркери

Онкоскринінг

Онкоскринінг — метод діагностики розвитку ракових захворювань і виявлення вже наявних пухлин на найбільш ранніх етапах, які, найчастіше, протікають без якої-небудь яскраво вираженої клінічної картини. Саме онкоскринінг допомагає визначити міру вірогідності розвитку пухлини.

Скринінгові програми в онкології мають високий рівень специфічності та чутливості. Онкологи клініки в діагностиці раку використовують новітні тести, які були розроблені з урахуванням останніх досягнень в області молекулярних і генетичних підходів. Звернувшись за допомогою до нас, ви можете пройти скринінг раку шкіри, легенів, щитоподібної залози, шийки матки, молочної залози, товстої та прямої кишки, передміхурової залози, раку яєчників та тіла матки.

Відкрити Згорнути down
Программы скрининга рака
Програми скринінгу раку
Скринінг раку простати
Скринінг раку простати
Скринінг раку легенів
Скринінг раку молочної залози
Скринінг раку молочної залози
Скринінг раку шийки матки
Скринінг раку шийки матки
Скринінг раку щитовидної залози
Скринінг раку щитовидної залози

Симптоми онкології

Медики звертають увагу на те, що пухлинні процеси можуть «вдягати маску» інших хвороб. Найчастіше онкологія виявляється у процесі діагностики інших захворювань або під час проведення комп'ютерної томографії. Тому, важливо приділяти належну увагу стану свого здоров'я і звертатися за допомогою при нездужанні й тривожних симптомах.

Загальні клінічні ознаки онкології:

 • різка втрата ваги;
 • проблеми з ковтанням;
 • втома і загальна слабкість;
 • субфебрильна температура тіла;
 • зміна кількості та якості сечовипускання;
 • утворення ущільнень під дермою або в будь-якому органі;
 • неминаючий тривалий біль в будь-якій частині тіла (в т.ч. шиї);
 • зміни гастрономічних уподобань, травлення та екскреції;
 • тривалі хрипота і кашель, які з'являються протягом року, без видимих на те причин;
 • поява на тілі після удару шишок і гематом, які не зникають тривалий час;
 • кровотечі (в онкохворих кров може бути в сечі, в калі, в блювотних масах і в інших біологічних рідинах, вироблених організмом) та інші неприродні виділення;
 • зміна шкірних покривів і слизової оболонки (видозміна бородавок, родимок і/або родимих плям, поява наростів, плям або ран, що не гояться, в т.ч. в ротовій порожнині). 

Всі перераховані симптоми не завжди означають рак. Але, якщо ви зіткнулися з одним або декількома з них, не ігноруйте і зверніться за консультацією до лікаря. Він порадить адекватну програму діагностики.

МРТ онкодіагностика
діагностика рака

Відкрити Згорнути down

Хто проводить операції з онкології?

Онкохірург - спеціаліст, який проводить операції з видалення злоякісних та доброякісних пухлин. На консультацію до хірурга-онколога спрямовує лікар-онколог. При цьому часто перед тим, як зробити операцію при раку, пацієнти самостійно шукають альтернативну думку.

Практика експертної консультації фахівця в онкології - друга думка - має на меті уточнення діагнозу та плану лікування.

Якщо пацієнт має сумнів щодо необхідності операції, на консультації онкохірурга в Клініці МЕДІКОМ ми проведемо порівняльний аналіз усіх можливих методів лікування. За потреби буде зібрано консиліум лікарів-експертів та проведено додаткові дослідження. В роботі консиліуму приймає участь лікар-онколог, хімієтерапевт, Кричевська Олена Іванівна.

Ми будемо відкриті, чесні та знайдемо для вас найкраще рішення!

Відкрити Згорнути down

Хірургічне лікування раку

Онкохірургія часто залишається єдиним ефективним засобом лікування пухлинних захворювань, ракових та передракових новоутворень. Своєчасне хірургічне лікування раку дозволяє досягати стійкої ремісії із збереженням якості життя.

онкоурологія
онкологія молочних залоз

У хірургічному стаціонарі Клініки МЕДІКОМ на Оболонській набережній, 9 займаються хірургією ракових захворювань за такими напрямками:

Передракові стани також лікуються хірургічно. Саме своєчасно проведена операція з видалення доброякісного новоутворення попереджає його рецидив та ризик перетворення на рак.

Види онкологічних операцій

 • радикальні з повним видаленням пухлини разом із ураженим органом, прилеглими тканинами та лімфовузлами;
 • циторедуктивні з максимальним видаленням з пухлинного органу разом з метастазами;
 • резекція із видаленням частини ураженого органу;
 • діагностичні з відеоендоскопом та забором зразка для уточнення діагнозу;
 • паліативні, спрямовані на полегшення стану тяжкого хворого;
 • реконструктивні, що проводяться на відновлення функції та звичного зовнішнього вигляду органу.

онкогінекологія
онкогінеколог

Технічна база Клініки МЕДІКОМ дозволяє проводити як радикальні операції, так і малоінвазивні лапароскопічні органозберігаючі оперативні втручання. Хірургічна діагностика онкозахворювань.

Хірургічна діагностика онкозахворювань

Біопсія відноситься до хірургічних методів діагностики, що широко використовуються. Під час проведення цієї маніпуляції під анестезією виробляється вилучення частини тканини пухлини для подальшого лабораторного дослідження.

До переваг даного методу відносять високу інформативність. Результати гістологічного дослідження допомагають точно встановити наявність та вид раку. Без проведеної біопсії постановка діагнозу неможлива.

Відкрити Згорнути down
Гинеколог-онколог
Онкогінекологія
Консультація онкоуролога
Онкоурологія
Мастектомія
Мастектомія
Рак шийки матки
Рак шийки матки
Онкодерматологія
Онкодерматологія
Консультація онкоендокринолога
Онкоендокринологія
Онкологія шлунково-кишкового тракту
Онкологія ШКТ
Отоларинголог-онколог
ЛОР-онкологія
Онкопроктологія
Онкопроктология

Чому варто обрати наш медичний центр?

 1. Високоточна діагностика на апаратах експерт-класу.
 2. Хірурги-онкологи з міжнародним досвідом.
 3. В клініці працює лікар-хіміотерапевт вищої категорії.
 4. Команда досвідчених анестезіологів та хірургічних медсестер.
 5. Мультидисциплінарний підхід.
 6. Малотравматичні лапароскопічні операції.
 7. Сучасні операційні.
 8. Комфортні умови хірургічного стаціонару.
 9. Цілодобове спостереження та супровід після операції.
 10. Ми цінуємо свою репутацію з 1992 року.

Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Як часто потрібно спостерігатись у лікаря після операції з видалення раку?

Схема моніторингу після видалення пухлини пропонується індивідуально. Лікар оцінює ймовірність рецидиву хвороби та ризик розвитку тривалих побічних ефектів. Крім того, частота обстежень багато в чому залежить від виду та стадії раку. Зазвичай спостереження у лікаря після оперативного лікування раку включає огляди фахівцем тричі на рік у перші два-три роки, двічі на рік у наступні два роки, щорічно після п'яти років. При цьому лікар може призначити інструментальні та лабораторні дослідження.

Скільки може тривати ремісія при раку?

Ремісія при раку триває від кількох тижнів до кількох років. Багаторічні (повні) ремісії розглядаються як повне одужання. При рецидиві онкології цілком реально домогтися повторної ремісії. Головною умовою є своєчасне виявлення новоутворення та отримання якісного лікування (в т. ч. променевої та хіміотерапії).

Як перевірити схильність до раку?

Щоб виявити схильність до раку, необхідно звернутися до онколога. Після збору анамнезу (зокрема сімейного) лікар призначить необхідні види діагностики. Обстеження на спадкову схильність може включати загальний та біохімічний аналіз крові, аналізи на онкомаркери, цитологічне дослідження, генетичний тест Oncotype DX (генетичний тест для раку молочної залози), УЗД, КТ, МРТ, ендоскопію тощо. Іноді онколог рекомендує пройти консультацію генетика.

Чому трапляються рецидиви раку?

Основною причиною рецидиву раку є стрес та інші несприятливі умови, які сприяють активації невиявлених ракових клітин. При «активації» вони можуть почати розвиватися не тільки на ділянці початкової онкології. Під ударом виявляються інші органи та/або лімфатичні вузли. 

За статистикою, у ¾ випадків протягом 5 років після лікування трапляються рецидиви раку. Найбільш небезпечними є рецидиви, що виникають протягом перших кількох місяців після активного лікування. Вони агресивні. Тому найменше зволікання при лікуванні рецидивів раку може закінчитися несприятливим результатом для пацієнта.

Що потрібно робити, щоб не було рецидиву раку?

Під час ремісії для попередження рецидивів раку необхідно:

 • вести здоровий спосіб життя (у т. ч. відмовитись від шкідливих звичок);
 • правильно харчуватися;
 • дотримуватись помірних фізичних навантажень;
 • виключити фізичні та емоційні стреси;
 • дотримуватись рекомендацій лікаря.

Особливо важливо дотримуватись рекомендованої схеми медичного спостереження. Регулярні профілактичні огляди в онколога роблять можливим виявлення рецидиву на максимально ранній стадії.

Чи можна вилікуватись від раку повністю?

Відповідь на це питання в кожному конкретному випадку буде своєю. Все залежить від своєчасності виявлення онкології, типу пухлини, раціональності проведеного лікування тощо. При лікуванні раку на ранніх стадіях прогноз більш сприятливий, ніж при значному поширенні процесу та метастазах. Також перші 5 років після активного лікування прийнято говорити про ремісію. І лише на шостий рік може йтися про повне вилікування онкології.

Експерт у напрямку:

Завідуюча онкологічним відділенням, лікар-онколог другої категорії, онкомамолог

Лікарі

Відділення онкології клініки МЕДІКОМ в Києві - це компетентні фахівці, обстеження по найбільш прогресивним медичним технологіям і консультації за сучасними методиками лікування, згідно з європейськими медичними протоколами. Записатися на консультацію можна, зателефонувавши до кол-центру клініки.

comment 26
Гаврилов Григорій Олександрович
Завідувач хірургічним відділенням, лікар-хірург вищої категорії, пластичний хірург, хірург-проктолог, онкохірург
comment 26
Іванкова Ірина Миколаївна
Лікар акушер-гінеколог, гінеколог-онколог, дитячий гінеколог, к.м.н.
comment 20
Іванкова Оксана Миколаївна
Лікар-хірург, мамолог вищої категорії, к.м.н.
comment 29
Кваченюк Андрій Миколайович
Лікар-хірург-ендокринолог вищої категорії, д.м.н., Заслужений лікар України
comment 10
Когут Віктор Вікторович
Лікар-уролог, хірург вищої категорії, к.м.н., доцент. Провідний фахівець урологічного напрямку.
comment 11
Подмастерчик Ольга Валеріївна
Завідуюча онкологічним відділенням, лікар-онколог другої категорії, онкомамолог
comment 35
Саввін Костянтин Едуардович
Завідуючий відділенням урології стаціонару, лікар-уролог вищої категорії, хірург
comment 23
Товстолит Валерій Павлович
Завідуючий стаціонарним ЛОР-відділенням, лікар-отоларинголог вищої категорії, ЛОР-хірург
comment 11
Коваленко Андрій Петрович
Лікар-хірург, онкохірург, к.м.н.
comment 3
Проценко Володимир Вікторович
Лікар ортопед-травматолог, лікар-онколог вищої категорії, професор. Заслужений лікар України.
comment 0
Собченко Сергій Олександрович
Лікар-хірург, онколог, онкохірург вищої категорії, к.м.н.
comment 42
Яковлєв Олександр Олексійович
Завідуючий відділенням ендоскопічної діагностики стаціонару, лікар-ендоскопіст вищої категорії

Вартість прийому лікаря-онколога

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
4646. Консультація торакального хірурга, онкохірурга, кандидата медичних наук Соколова В.В.

3100 грн

Більше Згорнути down
4746. Консультація дерматолога-онколога (включена вартість мікровідеодіагностики)

1500 грн

Більше Згорнути down
4973. Консультація провідного онколога Подмастерчик О.В.

1400 грн

Більше Згорнути down
4978. Консультація провідного онколога Подмастерчик О.В. повторна

1100 грн

Більше Згорнути down
5047. * Консультація променевого терапевта, професора Іванкової В.С.

1700 грн

Більше Згорнути down
5327. * Онкоконсиліум

4600 грн

Більше Згорнути down
5329. Первинна консультація онколога-ортопеда/травматолога професора Проценко В.В.

1720 грн

Більше Згорнути down
Діагностика
3107. Цитологічне дослідження пунктату щитоподібної залози

760 грн

Більше Згорнути down
4307. Пункційна біопсія новоутворень

1460 грн

Більше Згорнути down
4299. Цитологічне дослідження пунктату молочної залози

860 грн

Більше Згорнути down
4304. Трепан-біопсія кісткового мозку

8900 грн

Більше Згорнути down
4811. Діагностика гострих лейкозів (цитоморфологічне дослідження, імунофенотип)

3820 грн

Більше Згорнути down
4813. Діагностика мієлодиспластичного синдрому (FISH). Делеція 5q, 7q, 11q, 17p, 20q

9440 грн

Більше Згорнути down
4814. Гістологічне дослідження при трепан-біопсії кісткового мозку

2200 грн

Більше Згорнути down
4815. Каріотипування при онкогематологічних захворюваннях

6260 грн

Більше Згорнути down
5220. Компресійна еластографія одного анатомічного утвору

700 грн

Більше Згорнути down
5221. Ультразвукове дослідження (УЗД) м'яких тканин з компресійною еластографією

800 грн

Більше Згорнути down
5222. Ультразвукове дослідження (УЗД) молочних залоз з компресійною еластографією

980 грн

Більше Згорнути down
5223. Ультразвукове дослідження (УЗД) лімфатичних вузлів з компресійною еластографією (1 зона)

780 грн

Більше Згорнути down
5500. * OncoTarget — панель для пошуку мішеней для таргетної терапії

18700 грн

Більше Згорнути down
Аналізи
4308. Цитологічне дослідження пунктату

860 грн

Більше Згорнути down
4301. Мазок-відбиток (зішкріб) поверхневого новоутворення

800 грн

Більше Згорнути down
4302. Цитологічне дослідження мазка-відбитка поверхневого новоутворення

430 грн

Більше Згорнути down
4324. Базальна мембрана гломерулярного апарату (GBM), антитіла IgG

460 грн

Більше Згорнути down
4505. Цитологічне дослідження відбитків та пунктатів кісткового мозку

650 грн

Більше Згорнути down
4506. Дослідження препаратів кісткового мозку та крові на гемобластози (цитоморфологічний та цитохімічний методи)

3080 грн

Більше Згорнути down
4507. Цитологічне дослідження мазка крові

550 грн

Більше Згорнути down
4526. * Імуногістохімічне дослідження ІГХ (p16, Ki-67) верифікація HSIL

1830 грн

Більше Згорнути down
4527. * Імуногістохімічне дослідження ІГХ (CD138) верифікація хронічного ендометриту

1110 грн

Більше Згорнути down
4532. * Імуногістохімічне дослідження ІГХ на молекулярний тип раку молочної залози (ER, PR, HER2, Ki-67)

2550 грн

Більше Згорнути down
4748. Діагностика випітних рідин при метастатичних процесах

3500 грн

Більше Згорнути down
5015. Панель MyAction Solid, 67 генів (для солідних пухлин, гістологічний матеріал, NGS, illumina M069)

23320 грн

Більше Згорнути down
5023. Визначення статусу мікросателітної нестабільності (MSI), ПЛР М054

9330 грн

Більше Згорнути down
5024. Ампліфікація HER-2/neu (FISH) F001

11450 грн

Більше Згорнути down
5025. Транслокація ALK (FISH) F004

10920 грн

Більше Згорнути down
5026. Транслокація ROS1 (FISH) F002

7740 грн

Більше Згорнути down
5027. EGFR (Екзони 18; 19; 20; 21) (ПЛР) M001

6790 грн

Більше Згорнути down
5028. KRAS (Кодони 12; 13; 59; 61; 117; 146) (ПЛР) M002

5200 грн

Більше Згорнути down
5029. NRAS (Кодони 12; 13; 59; 61; 117; 146) (ПЛР) M003

5200 грн

Більше Згорнути down
5030. BRAF (V600) (ПЛР) M004

5200 грн

Більше Згорнути down
5031. Базова панель для колоректального раку, мутації в генах KRAS, NRAS, BRAF та HRAS (ПЛР) M328

5200 грн

Більше Згорнути down
5032. PIK3CA (екзон 9 та 20) (ПЛР) M008

5410 грн

Більше Згорнути down
5033. Діагностика колоректального раку (KRAS, NRAS, BRAF, PIK3CA, AKT) (ПЛР) M022

13570 грн

Більше Згорнути down
5034. Панель EGFR-сигнального шляху EGFR, KRAS, NRAS, BRAF N M099

15060 грн

Більше Згорнути down
5035. PD-L1 (22С3), чутливість до імунотерапії (ІГХ) H136

4460 грн

Більше Згорнути down
5036. ALK (5А4) чутливість пухлин до ALK інгібіторів (ІГХ) H131

1590 грн

Більше Згорнути down
5037. ROS1 чутливість до ROS1-інгібіторів (ІГХ) H132

1590 грн

Більше Згорнути down
5038. NTRK чутливість до NTRK інгібіторів (ІГХ) H133

1590 грн

Більше Згорнути down
5039. Визначення білків репарації помилок компліментарності ДНК (мікросателітна стабільність/нестабільність пухлини) H159

4140 грн

Більше Згорнути down
5040. ALK (D5F3) чутливість пухлин до ALK інгібіторів (ІГХ) H212

4990 грн

Більше Згорнути down
5066. MyGene HRR (NGS-панель спадкових мутацій у 32 генах для раку яєчника, простати, грудної та підшлункової залози, кров, Illumina) М089

14310 грн

Більше Згорнути down
5101. Інцизійна біопсія при бульозних дерматитах та аутоімунних ураженнях шкіри

3780 грн

Більше Згорнути down
5315. Ген JAK2, мутації L611V та V617F, метод піросеквенування, кількісне визначення

2300 грн

Більше Згорнути down
5324. Генетичний ризик розвитку раку простати (BRCA1 3 поліморфізми, BRCA2 1 поліморфізм) кров, ПЛР

1640 грн

Більше Згорнути down
5356. Розширена панель для спадкових форм раку (88 генів, NGS) кров

27800 грн

Більше Згорнути down
5495. Зонулін в калі

2200 грн

Більше Згорнути down
5501. Онкомаркер білок S-100

850 грн

Більше Згорнути down
Програми
Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
4300. * Програма « Мазок-відбиток (зішкріб) поверхневого новоутворення з цитологічним дослідженням»

1230 грн

Більше Згорнути down
4306. * Програма «Пункційна біопсія новоутворень (м’яких тканин та лімфоузлів) з цитологічним дослідженням пунктату»

2320 грн

Більше Згорнути down
4303. * Програма «Трепан-біопсія кісткового мозку с дослідженням на гемобластози»

11980 грн

Більше Згорнути down
4504. Діагностика лімфопроліферативних захворювань (цитоморфологічне дослідження, імунофенотип), кістковий мозок

4010 грн

Більше Згорнути down
4749. * Програма « Панч біопсія з гістологічним дослідженням»

2780 грн

Більше Згорнути down
Операції
4414. * Лапароскопічна адреналектомія 1 категорії складності

31300 грн

Більше Згорнути down
4415. * Лапароскопічна адреналектомія 2 категорії складності

34100 грн

Більше Згорнути down
4590. * Видалення доброякісних пухлин великих розмірів чи складної локалізації

16000 грн

Більше Згорнути down
4632. * Діагностична лапароскопія з біопсією лімфатичних вузлів та новоутворень черевної порожнини і заочеревинного простору

16900 грн

Більше Згорнути down
4744. * Видалення новоутворень великих розмірів

16200 грн

Більше Згорнути down
4758. * Лімфодисекція

23500 грн

Більше Згорнути down
5067. * Видалення пухлини брижі тонкої кишки

35700 грн

Більше Згорнути down
5110. * Лапароскопічна дистальна субтотальна резекція шлунку при онкопатології

43200 грн

Більше Згорнути down
5111. * Лапароскопічна проксимальна субтотальна резекція шлунка при онкопатології

54000 грн

Більше Згорнути down
5112. * Лапароскопічна парціальна резекція шлунка при онкопатології

54000 грн

Більше Згорнути down
5113. * Лапароскопічна гастректомія з D2-лімфодисекцією

64800 грн

Більше Згорнути down
5114. * Лапароскопічна гастроєюностомія при онкопатології

21600 грн

Більше Згорнути down
5116. * Видалення пухлини заочеревинного простору 1 категорії складності

43200 грн

Більше Згорнути down
5115. * Лапароскопічна субтотальна резекція шлунку або не з розширеною лімфодисекцією, що перевищує D2

54000 грн

Більше Згорнути down
5117. * Видалення пухлини заочеревинного простору 2 категорії складності

54000 грн

Більше Згорнути down
5118. * Видалення пухлини заочеревинного простору 3 категорії складності

64800 грн

Більше Згорнути down
5119. * Резекція тонкого кишківника при онкопатології 1 категорії складності

43200 грн

Більше Згорнути down
5120. * Резекція тонкого кишківника при онкопатології 2 категорії складності

59400 грн

Більше Згорнути down
5121. * Комбіновані радикальні операції при значному поширенні пухлини тонкого кишківника 1 категорії складності

54000 грн

Більше Згорнути down
5122. * Комбіновані радикальні операції при значному поширенні пухлини тонкого кишківника 2 категорії складності

64800 грн

Більше Згорнути down
5123. * Комбіновані радикальні операції при значному поширенні пухлини тонкого кишківника 3 категорії складності

75600 грн

Більше Згорнути down
5124. * Паліативні комбіновані операції при значному поширенні пухлини тонкого кишківника 1 категорії складності

43200 грн

Більше Згорнути down
5125. * Паліативні комбіновані операції при значному поширенні пухлини тонкого кишківника 2 категорії складності

54800 грн

Більше Згорнути down
5126. * Паліативні комбіновані операції при значному поширенні пухлини тонкого кишківника 3 категорії складності

64800 грн

Більше Згорнути down
5127. * Накладання двохствольної стоми тонкого кишківника при онкопатології

21600 грн

Більше Згорнути down
5128. * Правобічна геміколектомія з лімфодисекцією 1 категорії складності

54000 грн

Більше Згорнути down
5129. * Правобічна геміколектомія з лімфодисекцією 2 категорії складності

75600 грн

Більше Згорнути down
5130. * Лівобічна геміколектомія з лімфодисекцією 1 категорії складності

54000 грн

Більше Згорнути down
5131. * Лівобічна геміколектомія з лімфодисекцією 2 категорії складності

75600 грн

Більше Згорнути down
5132. * Резекція сигмоподібної кишки з лімфодисекцією 1 категорії складності

54000 грн

Більше Згорнути down
5133. * Резекція сигмоподібної кишки з лімфодисекцією 2 категорії складності

75600 грн

Більше Згорнути down
5134. * Резекція попереково-ободової кишки з лімфодисекцією 1 категорії складності

54000 грн

Більше Згорнути down
5135. * Резекція попереково-ободової кишки з лімфодисекцією 2 категорії складності

75600 грн

Більше Згорнути down
5136. * Анатомічна резекція сегмента печінки при онкопатології

64800 грн

Більше Згорнути down
5137. * Діагностична лапаротомія при онкозахворюванні

19500 грн

Більше Згорнути down
5138. * Діагностична лапароскопія при онкозахворюванні

23800 грн

Більше Згорнути down
5139. * Передня та низька передня резекція прямої кишки при онкопатології 1 категорії складності

59400 грн

Більше Згорнути down
5140. * Передня та низька передня резекція прямої кишки при онкопатології 2 категорії складності

81000 грн

Більше Згорнути down
5141. * Передня резекція прямої кишки при онкопатології 1 категорії складності

59400 грн

Більше Згорнути down
5142. * Передня резекція прямої кишки при онкопатології 2 категорії складності

81000 грн

Більше Згорнути down
5143. * Черевно-промежинна екстирпація прямої кишки при онкопатології 1 категорії складності

64800 грн

Більше Згорнути down
5144. * Черевно-промежинна екстирпація прямої кишки при онкопатології 2 категорії складності

86400 грн

Більше Згорнути down
5145. * Черевно-промежинна екстирпація прямої кишки при онкопатології 3 категорії складності

108000 грн

Більше Згорнути down
5146. * Операція Гартмана

64800 грн

Більше Згорнути down
5147. * Паліативна черевно-промежинна екстирпація прямої кишки 1 категорії складності

64800 грн

Більше Згорнути down
5148. * Паліативна черевно-промежинна екстирпація прямої кишки 2 категорії складності

86400 грн

Більше Згорнути down
5149. * Дистальна резекція підшлункової залози при онкопатології

64800 грн

Більше Згорнути down
5150. * Широке висічення шкіри без пластики дефекту при онкопатології

21600 грн

Більше Згорнути down
5151. * Широке висічення шкіри з пластикою дефекту при онкопатології

32400 грн

Більше Згорнути down
5152. * Широке висічення шкіри та регіонарною лімфодисекцією з/без пластики дефекту шкіри

43200 грн

Більше Згорнути down
5153. * Видалення первинного вогнища на шкірі та віддалених метастазів з регіонарною лімфодисекцією

43200 грн

Більше Згорнути down
5154. * Туморектомія при онкопатології молочної залози

32400 грн

Більше Згорнути down
5155. * Лампектомія (секторальна резекція) при онкопатології

40000 грн

Більше Згорнути down
5156. * Гемімастектомія та лімфаденектомія при виявленні мтс в регіонарних лімфовузлах 1 категорії складності

40000 грн

Більше Згорнути down
5157. * Гемімастектомія та лімфаденектомія при виявленні мтс в регіонарних лімфовузлах 2 категорії складності

54000 грн

Більше Згорнути down
5159. * Радикальна мастектомія однобічна 2 категорії складності

59400 грн

Більше Згорнути down
5160. * Підшкірна мастектомія з одномоментною реконструкцією (імплант чи аутологічні тканини) без вартості імпланту при онкопатології

59400 грн

Більше Згорнути down
5161. * Лімфодисекція при онкопатології молочної залози 1 категорії складності

21600 грн

Більше Згорнути down
5162. * Лімфодисекція при онкопатології молочної залози 2 категорії складності

32400 грн

Більше Згорнути down
5163. * Радіохвильова конізація шийки матки при онкопатології

8700 грн

Більше Згорнути down
5164. * Пангістеректомія 2 типу при онкопатології шийки матки 1 категорії складності

54000 грн

Більше Згорнути down
5165. * Пангістеректомія 2 типу при онкопатології шийки матки 2 категорії складності

75600 грн

Більше Згорнути down
5166. * Пангістеректомія 3 типу при онкопатології шийки матки

64800 грн

Більше Згорнути down
5167. * Пангістеректомія 2 типу з тазовою ліфмодисекцією, резекцією великого чепця, перитонеальними змивами 1 категорії складності

59400 грн

Більше Згорнути down
5168. * Пангістеректомія 2 типу з тазовою ліфмодисекцією, резекцією великого чепця, перитонеальними змивами 2 категорії складності

83200 грн

Більше Згорнути down
5169. * Гістерорезекція з абляцією ендометрія при онкопатології матки

23800 грн

Більше Згорнути down
5170. * Трахелектомія 1 категорії складності

59400 грн

Більше Згорнути down
5171. * Трахелектомія 2 категорії складності

83200 грн

Більше Згорнути down
5172. * Висічення пухлини <2см при онкопатології вульви

19500 грн

Більше Згорнути down
5173. * Радикальна вульвектомія при онкопатології

21600 грн

Більше Згорнути down
5174. * Розширена вульвектомія з пахвинно-стегновою лімфодисекцією

27000 грн

Більше Згорнути down
5175. * Комбінована вульвектомія (резекція суміжних органів) з пахвинно-стегновою лімфодисекцією 1 категорії складності

81000 грн

Більше Згорнути down
5176. * Комбінована вульвектомія (резекція суміжних органів) з пахвинно-стегновою лімфодисекцією 2 категорії складності

107000 грн

Більше Згорнути down
5177. * Однобічна аднексектомія, резекція контрлатерального яєчника з інтраопераційним патологічним дослідженням, оментектомія 1 категорії складності

54000 грн

Більше Згорнути down
5178. * Однобічна аднексектомія, резекція контрлатерального яєчника з інтраопераційним патологічним дослідженням, оментектомія 2 категорії складності

70200 грн

Більше Згорнути down
5179. * Екстирпація матки з додатками та резекція великого чепця, біопсія л/вузлів за показами при онкопатології яєчників 1 категорії складності

48600 грн

Більше Згорнути down
5180. * Екстирпація матки з додатками та резекція великого чепця, біопсія л/вузлів за показами при онкопатології яєчників 2 категорії складності

64800 грн

Більше Згорнути down
5181. * Екстирпація матки з додатками та резекція великого чепця, біопсія л/вузлів за показами при онкопатології яєчників 3 категорії складності

81000 грн

Більше Згорнути down
5182. * Перитонеальні змиви при онкопатології

19500 грн

Більше Згорнути down
5183. * Циторедукція — екстирпація або надпіхвова ампутація матки з додатками, оментектомія, видалення по можливості всіх осередків пухлини: в черевній порожнині, заочеревинному простору, л/вузлах 1 категорії складності

54000 грн

Більше Згорнути down
5184. * Циторедукція — екстирпація або надпіхвова ампутація матки з додатками, оментектомія, видалення по можливості всіх осередків пухлини: в черевній порожнині, заочеревинному простору, л/вузлах 2 категорії складності

81000 грн

Більше Згорнути down
5185. * Циторедукція — екстирпація або надпіхвова ампутація матки з додатками, оментектомія, видалення по можливості всіх осередків пухлини: в черевній порожнині, заочеревинному простору, л/вузлах 3 категорії складності

108000 грн

Більше Згорнути down
5186. * ТУР передміхурової залози 1 категорія складності при онкопатології

27600 грн

Більше Згорнути down
5187. * ТУР передміхурової залози 2 категорія складності при онкопатології

43200 грн

Більше Згорнути down
5188. * Однобічна орхіектомія при онкопатології

32400 грн

Більше Згорнути down
5189. * Двобічна орхіектомія при онкопатології

43200 грн

Більше Згорнути down
5190. * Лапароскопічна резекція нирки при онкопатології 1 категорії складності

54000 грн

Більше Згорнути down
5191. * Лапароскопічна резекція нирки при онкопатології 2 категорії складності

81000 грн

Більше Згорнути down
5192. * Лапаротомічна резекція нирки при онкопатології 1 категорії складності

43200 грн

Більше Згорнути down
5193. * Лапаротомічна резекція нирки при онкопатології 2 категорії складності

64800 грн

Більше Згорнути down
5194. * Резекція сечового міхура з уретероцистонеостомією та двобічною тазовою лімфаденектомією 1 категорії складності

43200 грн

Більше Згорнути down
5195. * Резекція сечового міхура з уретероцистонеостомією та двобічною тазовою лімфаденектомією 2 категорії складності

70200 грн

Більше Згорнути down
5196. * Резекція сечового міхура з уретероцистонеостомією та двобічною тазовою лімфаденектомією 3 категорії складності

86400 грн

Більше Згорнути down
5197. * Радикальна цистектомія з двобічною уретерокутанеостомією 1 категорії складності

43200 грн

Більше Згорнути down
5198. * Радикальна цистектомія з двобічною уретерокутанеостомією 2 категорії складності

64800 грн

Більше Згорнути down
5199. * Радикальна цистектомія з формуванням кондуїту з тонкої кишки (по Штудеру) 1 категорії складності

140400 грн

Більше Згорнути down
5200. * Радикальна цистектомія з формуванням кондуїту з тонкої кишки (по Штудеру) 2 категорії складності

167400 грн

Більше Згорнути down
5201. * Радикальна цистектомія з ортотопічною кишковою реконструкцією сечового міхура по Брикеру 1 категорії складності

118800 грн

Більше Згорнути down
5202. * Радикальна цистектомія з ортотопічною кишковою реконструкцією сечового міхура по Брикеру 2 категорії складності

140400 грн

Більше Згорнути down
5203. * Гемітиреоїдектомія при онкопатології

28500 грн

Більше Згорнути down
5204. * Тиреоїдектомія з футлярно-фасціальною лімфодисекцією або операція Крайля

33000 грн

Більше Згорнути down
5158. * Радикальна мастектомія однобічна 1 категорії складності

43200 грн

Більше Згорнути down
5306. * Ревізія, санація та дренування гнійних порожнин з некректомією

4120 грн

Більше Згорнути down
5307. * Видалення об'ємного утворення (ліпома/кіста) на обличчі

30000 грн

Більше Згорнути down
5321. * Детекція та видалення сигнальних лімфатичних вузлів

16000 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
3094. Пункційна біопсія щитоподібної залози

2300 грн

Більше Згорнути down
4298. Пункційна біопсія новоутворення молочної залози

1800 грн

Більше Згорнути down
4663. Трепан-біопсія органів черевної або заочеревинного простору ( в умовах стаціонару)

6270 грн

Більше Згорнути down
4745. Дерматоскопія FOTO FINDER (HandscopePRO)

900 грн

Більше Згорнути down
5081. * Проведення 1 циклу бісфосфонатотерапії з перебуванням в палаті денного стаціонару

1620 грн

Більше Згорнути down
5105. Внутрішньоміхурове введення імуно/хіміопрепаратів лікарем урологом

1080 грн

Більше Згорнути down
5108. Санація нефростоми

540 грн

Більше Згорнути down
5235. Трепан-біопсія кісткової тканини

6270 грн

Більше Згорнути down
5311. *Біопсія печінки

15000 грн

Більше Згорнути down
Послуги
4987. * Оформлення спеціалізованої медичної документації за напрямком «Онкологія»

2300 грн

Більше Згорнути down

Виїзд по Києву та районамОбслуговуємо всі райони Києва та передмістя: Оболонь, Печерськ, Поділ, Святошин, Дарниця, Голосіївський, Шевченківський, Солом'янський, Дніпровський, Деснянський.

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

28.12.2023 20:30
Ганна Пилипівна

У батька виникли серйозні негативні симптоми. Час не тягнули. І швидко направились на обстеження в Медіком. В результаті виявили онко. На ранній стадії. В цьому випадку все вдалося вирішити за допомогою променевої терапії. Зараз батько на реабілітації. А прогноз на повне одужання є високим.

22.08.2023 12:46
Римма Юзефівна

Дякую, мої дорогі! Хай вам бог дає здоров'я за те, що так боретесь за життя людей і допомагаєте. Буду завжди молитися за своїх лікарів з Медікому!

08.06.2023 14:03
Людмила

Словами свою признательность выразить сложно. Но врачи действительно дали мне второй шанс для жизни. Боремся дальше!

09.03.2023 09:51
Валерія М.

Протягом останніх кількох місяців значно погіршився стан здоров'я і гінеколог в моїй поліклініці сказала, що симптоми вказують на онкологію. Звернулася до Медіком для додаткового обстеження, бо знаю, що тут дуже кваліфіковані лікарі та сучасне обладнання. На жаль, діагноз підтвердився. Тепер попереду в мене довгий шлях лікування. Але я хочу подякувати персоналу клініки за чуйне та уважне ставлення, дуже детально мене проконсультували, дали відповіді на всі питання і навіть заспокоїли!

24.10.2022 12:44
Олексієвець Вікторія

Звернулися до лікарні з проблемою онкології, дякую лікарям ,що змогли професійно проконсультувати і порадити.

19.04.2019 20:42
Семен

Хочу выразить благодарность врачу хирургу-онкологу Бацей Ивану Сидоровичу за внимательное и добросовестное отношение. Весь медперсонал клиники Медиком и в частности онкологического диспансера был тоже очень доброжелателен. Находились на лечении с октября 2018 по январь 2019. Все лечение было очень качественным. Спасибо, что дали нам надежду! Огромная благодарность!

26.02.2019 17:30
Арина

В сентябре столкнулись с такой проблемой, как онкология. У папы обнаружили рак желудка, низкодифференцированная аденокарцинома, по рекомендации знакомых обратились в клинику МЕДИКОМ по адресу пр-т Героев Сталинграда, 6Д! На все проверки и анализы у нас ушло около недели, нам делали ФЭГДС со взятием биопсии. Поступили мы на лечение к Доктору Бацей Ивану Сидоровичу, я вот честно слов подобрать не могу, какой он замечательный врач и человек, оказалось он будет нашим оперирующим хирургом, все прошло просто замечательно, хотя и обнаружили в процессе метастазы, по итогу их все удалили и оставили 1/5 часть желудка. Впереди химия! После операции у папы выскочил герпес на губе, и была небольшая температура, сразу были сданы анализы и вызван бактериолог, не выписали, пока не вылечили! Я всегда могла написать и позвонить нашему доктору, всегда брал трубку, даже после выписки звонила - все объяснил, разъяснил! Доктор приходил очень часто и всегда поддерживал папу! Самый лучший доктор на свете, он навсегда в моем сердце и в моей памяти, спасибо вам огромное, Иван Сидорович!

12.01.2019 19:05
Мила

Я уже дважды была у доктора Чепурнатого Михаила Владимировича и мне все понравилось. Считаю, что он хороший, тактичный, умный и воспитанный специалист. Его профессиональные качества я бы оценила на 5 баллов. Он прекрасно меня проконсультировал, рассказал мне правильные вещи, на мой взгляд, так же было направление на онкоскрининг. Цена обследования приемлемая, я не разорилась. Он мне очень помог, я получила от него необходимые рекомендации. Буду и дальше его посещать, считаю, что в такой области как онкология Киева, он один из лучших специалистов!.

03.12.2018 18:55
Елизавета

В августе 2018 я прошла курс лучевой терапии. Огромная искренняя благодарность за высокий профессионализм, внимание и заботу радиологам, а также отдельная благодарность лечащему врачу-онкологу Бацей Ивану Сидоровичу. Желаю вам здоровья, успехов, терпения, сил душевных и физических! Также хочу поблагодарить специалистов, невидимых нами, пациентами, но принимающих участие в планировании лучевой терапии, и от которых во многом зависит результат лечения. Большое спасибо всей команде! Кроме облучения, доктор также каким должно быть питание при онкологии, оказалось это тоже очень важно. Сердце радуется, когда видишь, какие прекрасные специалисты, работают, в такой непростой отрасли медицины, как онкология. В Киеве да и в Украине пациентов с такой проблемой достаточно и каждый нуждается в таком отношении и таком лечении, как получила я. Побольше бы таких специалистов!

31.10.2018 20:15
Рита

Это - отзыв великой благодарности, радости и счастья! Спасибо всем сотрудникам клиники Медиком за то, что спасли мою маму. Уже в третий (!) раз. Вы делаете невозможное - дарите людям жизнь. Добрые, профессионалы своего дела, понимающие, чуткие. Дай Бог вам и вашим семьям здоровья. Бацей Ивану Сидоровичу прекрасный специалист, который не просто помог маме справиться с раком желудка терапевтически, а и морально пережить этот этап.

17.08.2018 12:25
Ирина Алексеевна

Прохожу лечение в клинике “Медиком” с такой проблемой как рак горла и хочу выразить огромную благодарность всем, кто помогает мне избавиться от этой болезни. Особенно от всей души хочу выразить благодарность и сказать искреннее человеческое спасибо доктору хирургу-онкологу Бацей Ивану Сидоровичу, это не только квалифицированный высококлассный специалист, но и добрый, заботливый человек. Для него не существует выходных. Он в любое время дня и ночи придет на помощь. Я всегда могла написать и позвонить нашему доктору, Иван Сидорович всегда брал трубку и отвечал на мои вопросы, давал советы. Дай Бог вам здоровья и успехов в вашем таком необходимом нам и нелегком труде. Перед вами всегда человеческая трагедия. Можно написать много разных слов, но главное, что благодаря Вам, в душе появляется надежда, необходимая в такой тяжелый и трудный период жизни.

20.07.2018 15:45
Тамара

Только из клиники приехала, решила сразу оставить отзыв. Пока была первая консультация с врачом. Первое впечатление - очень хорошее, хирург компетентен и внимателен (зовут Чепурнатый Михаил Владимирович). Подробно обсудили мою проблему, рассказал, какие анализы надо предварительно сдать, например анализ на онкологию (несколько засчитают из уже готовых, сделанных в другой клинике), Мне понравилась атмосфера здесь. И что важно - много довольных пациентов, видела, как они благодарят врачей, у меня это сразу вызывает положительные эмоции. Да и пришла я сюда не случайно, посоветовала двоюродная сестра, она у этого хирурга оперировалась, и все прошло более чем хорошо.

Показати ще 3

arrow

Всього 12 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down