Цілодобово:
+38
(044)503-00-00
+38
(044)503-77-77
15-55
Візовий центр США:
+38
(050)422-62-61
запис на прийом
exit
search serach
onkologiya kiev

Онкологія м. Київ в клініці МЕДІКОМ: діємо якісно і на випередження

Онкологія (м.Київ, багатопрофільна клініка МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську) - це високоякісні послуги, які включають комплекс нових методів лікування і виявлення онкозахворювань (в т.ч. онкоскринінг). На даний момент, ракові захворювання є однією з найбільш поширених причин високої смертності у світі. Але, навіть якщо ви перебуваєте в групі ризику, не варто впадати у відчай: раннє виявлення передпухлинних станів і ранніх форм хвороби надає можливість провести ефективну терапію і запобігти прогресуванню хвороби та смерті хворого.

Консультація

Наші онкологи здійснюють діагностичні дослідження, спрямовані на виявлення онкології, й лікування раку відповідно до визнаних у світі стандартів та протоколів боротьби з онкозахворюваннями.

Консультація онколога включає: збір анамнезу, розробку плану обстеження за індивідуальною програмою для кожного пацієнта. А, в разі підтвердження діагнозу, лікар-онколог визначає стадію розвитку пухлинних утворень і найбільш продуктивне співвідношення методів лікування для підвищення шансів на одужання конкретно для певного пацієнта.

Консультація в онколога в клініці МЕДІКОМ допоможе перевірити діагноз (підтвердити або спростувати наявність онкозахворювання), отримати повну інформацію про хворобу та стан свого здоров'я. А, в разі необхідності, онколог підбере для вас індивідуальну програму дій. У складній або суперечливій ситуації онколог центру обов'язково збере консиліум за участю вузьких фахівців: хірургів, нейрохірургів, гастроентерологів, гінекологів, урологів, хіміо- та радіотерапевтів і ін.

Симптоми онкології

Онкологи МЕДІКОМ звертають увагу: часто пухлинні процеси можуть «одягати маску» інших хвороб. Тому, важливо приділяти належну увагу стану свого здоров'я і звертатися за допомогою при найменшому нездужанні й при самих незначних тривожних симптомах.

Загальні клінічні ознаки онкології:

 • різка втрата ваги;
 • проблеми з ковтанням;
 • втома і загальна слабкість;
 • субфебрильна температура тіла;
 • зміна кількості та якості сечовипускання;
 • утворення ущільнень під дермою або в будь-якому органі;
 • неминаючий тривалий біль в будь-якій частині тіла (в т.ч. шиї);
 • зміни гастрономічних уподобань, травлення та екскреції;
 • тривалі хрипота і кашель, які з'являються протягом року, без видимих на те причин;
 • поява на тілі після удару шишок і гематом, які не зникають тривалий час;
 • кровотечі (в онкохворих кров може бути в сечі, в калі, в блювотних масах і в інших біологічних рідинах, вироблених організмом) та інші неприродні виділення;
 • зміна шкірних покривів і слизової оболонки (видозміна бородавок, родимок і/або родимих плям, поява наростів, плям або ран, що не гояться, в т.ч. в ротовій порожнині). 

Всі перераховані симптоми не завжди означають рак. Але, якщо ви зіткнулися з одним або декількома з них, не ігноруйте і зверніться за консультацією до онколога (особливо, якщо у ваших близьких родичів був діагностований рак). Лікар порадить адекватну програму діагностики, до якої обов'язково має входити онкоскринінг (комплекс досліджень, який дозволяє виявити пухлинні процеси на найбільш ранніх стадіях).

Діагностика

При комплексній діагностиці раку застосовуються різні методи:

 • КТ
 • МРТ
 • Онкоскринінг
 • Мамографія
 • Гастроскопія
 • Колоноскопія
 • Ультразвукова томографія (УЗТ)
 • Рентгенографічні дослідження
 • Лабораторні дослідження (цитологія, гістологія)
 • Цифрова дерматоскопія шкірних покривів, родимих плям, родимок
 • Методи діагностики із застосуванням променевої, магнітної та ядерної фізики

Онкоскринінг

Онкоскринінг — основний метод запобігання розвитку ракових захворювань і виявлення вже наявних пухлин на найбільш ранніх етапах, які, найчастіше, протікають без будь-якої яскраво вираженої клінічної картини. Саме онкоскринінг допомагає визначити ступінь ймовірності розвитку пухлини, а також стадію раку (в разі підтвердження наявності захворювання в організмі пацієнта).

Скринінгові програми в онкології мають високий рівень специфічності та чутливості. Онкологи клініки в діагностиці раку використовують новітні тести, які були розроблені з урахуванням останніх досягнень в області молекулярних і генетичних підходів. Звернувшись за допомогою до нас, ви можете пройти скринінг раку шкіри, легенів, щитоподібної залози, шийки матки, молочної залози, товстої та прямої кишки, передміхурової залози.

Лікування

Багатопрофільна клініка МЕДІКОМ — один з провідних медичних центрів України, що займаються лікуванням раку. Наші онкологи в лікуванні пухлин застосовують комплексний підхід і індивідуальний принцип.

Основні види надання лікувальної допомоги онкохворим:

 • хіміотерапія;
 • радіаційна терапія;
 • гормональна терапія;
 • паліативне хірургічне втручання;
 • таргетна (молекулярно-прицільна) терапія;
 • лікування пухлин імунологічними препаратами (за допомогою антитіл);
 • оперативне видалення пухлин і віддалених вторинних вогнищ патологічного процесу (метастазів).

Лікарі-онкологи клініки, в залежності від стадії розвитку пухлини, її локалізації, тяжкості перебігу, можуть призначити комбіноване лікування раку, яке буде складатися з декількох прогресивних методик.

Чому варто обрати наш медичний центр?

 1. Оперативна реакція на проблему.
 2. Використання новітньої апаратури.
 3. Система знижок для постійних клієнтів.
 4. Отримання показників біопсії в короткі терміни.
 5. Психологічний супровід хворих та їхніх родичів.
 6. Висока вірогідність результатів онкоскринінгу та інших обстежень.
 7. Високий рівень надання послуг провідними онкологами України та іншим медичним персоналом.
 8. Застосування останніх досягнень медицини в лікуванні та відновленні після хвороби.
 9. Індивідуальний комплексний підхід до кожного пацієнта як в обстеженні організму, так і в призначенні лікувальної терапії.

Лікарі

Відділення онкології (м.Київ, в МЕДІКОМ) - це компетентні фахівці, обстеження по найбільш прогресивним медичним технологіям і комплекс сучасних методик лікування. Провідні фахівці клініки зроблять все для вашого одужання і поліпшення якості життя. Записатися на консультацію до онколога, а також на проходження онкоскринінгу та інших видів обстеження можна, зателефонувавши до кол-центру клініки.

Бацей Іван Сидорович
Лікар хірург-онколог вищої категорії
comment 9
Лобанова Ольга Євгеніївна
Лікар-онколог, онкохірург вищої категорії, кандидат медичних наук
comment 0
Чепурнатий Михайло Володимирович
Лікар-уролог першої кваліфікаційної категорії, лікар онколог, лікар УЗД
comment 5

Ціни

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Програми
1905. * Скринінг раку молочної залози до 40 років

1069.3 грн.

Більше Згорнути down
1906. * Скринінг раку молочної залози після 40 років

1492.15 грн.

Більше Згорнути down
1908. * Скринінг раку простати

1374.45 грн.

Більше Згорнути down
1909. * Скринінг раку товстої та прямої кішки (безболісно, під наркозом)

4324.8 грн.

Більше Згорнути down
1907. * Скринінг раку шийки матки

1974.55 грн.

Більше Згорнути down
1911. Скринінг раку легенів

1557.65 грн.

Більше Згорнути down
1910. Скринінг раку щитовидної залози

1468.8 грн.

Більше Згорнути down
Консультації
1330.

669 грн.

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
3094. Пункційна біопсія щитовидної залози

1602 грн.

Більше Згорнути down
Діагностика
3107. Цитологічне дослідження пунктату щитовидної залози

379 грн.

Більше Згорнути down

Відгуки

19.04.2019 20:42
Семен

Хочу выразить благодарность врачу хирургу-онкологу Бацей Ивану Сидоровичу за внимательное и добросовестное отношение. Весь медперсонал клиники Медиком и в частности онкологического диспансера был тоже очень доброжелателен. Находились на лечении с октября 2018 по январь 2019. Все лечение было очень качественным. Спасибо, что дали нам надежду! Огромная благодарность!

26.02.2019 17:30
Арина

В сентябре столкнулись с такой проблемой, как онкология. У папы обнаружили рак желудка, низкодифференцированная аденокарцинома, по рекомендации знакомых обратились в клинику МЕДИКОМ по адресу пр-т Героев Сталинграда, 6Д! На все проверки и анализы у нас ушло около недели, нам делали ФЭГДС со взятием биопсии. Поступили мы на лечение к Доктору Бацей Ивану Сидоровичу, я вот честно слов подобрать не могу, какой он замечательный врач и человек, оказалось он будет нашим оперирующим хирургом, все прошло просто замечательно, хотя и обнаружили в процессе метастазы, по итогу их все удалили и оставили 1/5 часть желудка. Впереди химия! После операции у папы выскочил герпес на губе, и была небольшая температура, сразу были сданы анализы и вызван бактериолог, не выписали, пока не вылечили! Я всегда могла написать и позвонить нашему доктору, всегда брал трубку, даже после выписки звонила - все объяснил, разъяснил! Доктор приходил очень часто и всегда поддерживал папу! Самый лучший доктор на свете, он навсегда в моем сердце и в моей памяти, спасибо вам огромное, Иван Сидорович!

12.01.2019 19:05
Мила

Я уже дважды была у доктора Чепурнатого Михаила Владимировича и мне все понравилось. Считаю, что он хороший, тактичный, умный и воспитанный специалист. Его профессиональные качества я бы оценила на 5 баллов. Он прекрасно меня проконсультировал, рассказал мне правильные вещи, на мой взгляд, так же было направление на онкоскрининг. Цена обследования приемлемая, я не разорилась. Он мне очень помог, я получила от него необходимые рекомендации. Буду и дальше его посещать, считаю, что в такой области как онкология Киева, он один из лучших специалистов!.

03.12.2018 18:55
Елизавета

В августе 2018 я прошла курс лучевой терапии. Огромная искренняя благодарность за высокий профессионализм, внимание и заботу радиологам, а также отдельная благодарность лечащему врачу-онкологу Бацей Ивану Сидоровичу. Желаю вам здоровья, успехов, терпения, сил душевных и физических! Также хочу поблагодарить специалистов, невидимых нами, пациентами, но принимающих участие в планировании лучевой терапии, и от которых во многом зависит результат лечения. Большое спасибо всей команде! Кроме облучения, доктор также каким должно быть питание при онкологии, оказалось это тоже очень важно. Сердце радуется, когда видишь, какие прекрасные специалисты, работают, в такой непростой отрасли медицины, как онкология. В Киеве да и в Украине пациентов с такой проблемой достаточно и каждый нуждается в таком отношении и таком лечении, как получила я. Побольше бы таких специалистов!

31.10.2018 20:15
Рита

Это - отзыв великой благодарности, радости и счастья! Спасибо всем сотрудникам клиники Медиком за то, что спасли мою маму. Уже в третий (!) раз. Вы делаете невозможное - дарите людям жизнь. Добрые, профессионалы своего дела, понимающие, чуткие. Дай Бог вам и вашим семьям здоровья. Бацей Ивану Сидоровичу прекрасный специалист, который не просто помог маме справиться с раком желудка терапевтически, а и морально пережить этот этап.

17.08.2018 12:25
Ирина Алексеевна

Прохожу лечение в клинике “Медиком” с такой проблемой как рак горла и хочу выразить огромную благодарность всем, кто помогает мне избавиться от этой болезни. Особенно от всей души хочу выразить благодарность и сказать искреннее человеческое спасибо доктору хирургу-онкологу Бацей Ивану Сидоровичу, это не только квалифицированный высококлассный специалист, но и добрый, заботливый человек. Для него не существует выходных. Он в любое время дня и ночи придет на помощь. Я всегда могла написать и позвонить нашему доктору, Иван Сидорович всегда брал трубку и отвечал на мои вопросы, давал советы. Дай Бог вам здоровья и успехов в вашем таком необходимом нам и нелегком труде. Перед вами всегда человеческая трагедия. Можно написать много разных слов, но главное, что благодаря Вам, в душе появляется надежда, необходимая в такой тяжелый и трудный период жизни.

20.07.2018 15:45
Тамара

Только из клиники приехала, решила сразу оставить отзыв. Пока была первая консультация с врачом. Первое впечатление - очень хорошее, хирург компетентен и внимателен (зовут Чепурнатый Михаил Владимирович). Подробно обсудили мою проблему, рассказал, какие анализы надо предварительно сдать, например анализ на онкологию (несколько засчитают из уже готовых, сделанных в другой клинике), Мне понравилась атмосфера здесь. И что важно - много довольных пациентов, видела, как они благодарят врачей, у меня это сразу вызывает положительные эмоции. Да и пришла я сюда не случайно, посоветовала двоюродная сестра, она у этого хирурга оперировалась, и все прошло более чем хорошо.

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
Заказ звонка принят. Мы Вам уже звоним!
Хотите, перезвоним Вам?
Например: 067 000 00 00
Свободных операторов на линии: 6
Заказов звонков сегодня: 100+
Заказ звонка принят. Мы Вам уже звоним!
Хотите, перезвоним Вам?
Например: 067 000 00 00
Свободных операторов на линии: 6      Заказов звонков сегодня: 100+
Заказ звонка принят. Мы Вам уже звоним!
Хотите, перезвоним Вам
в удобное время?
КНОПКА
СВЯЗИ
page-down