exit
search serach
Терапевт в Києві
76. * Консультація терапевта*
1170 грн.

Опис

Досвідчені лікарі-терапевти Медиком - лікарі зі стажем роботи від 10 років, переважно з вищою категорією, деякі з науковим ступенем "КАНДИДАТ МЕДИЧНИХ НАУК". Відмінні діагности та грамотні клініцисти, які мають нові знання з терапії. Ведуть прийом щодня, БЕЗ ВИХІДНИХ.

Більше Згорнути down

Терапія Києва

Найбільш затребуваним серед пацієнтів фахівцем був і буде лікар-терапевт - Київ це чи будь-яке інше місто України, не має значення. Саме до цього фахівця найчастіше пацієнти приходять на первинний прийом. Це - не дивно, адже терапія - «Королева медицини» - наука про діагностику і лікування «внутрішніх хвороб», тобто захворювань практично всіх внутрішніх органів. Грамотний лікар після опитування й уважного огляду правильно зорієнтує пацієнта щодо діагностики та лікування його проблеми, а також направить до вузького спеціаліста, якщо в цьому буде нагальна потреба.

Відкрити Згорнути down

Коли потрібна консультація терапевта?

1. Якщо у вас ГРЗ - гостре респіраторне захворювання.
Гострі вірусні та бактеріальні інфекції органів дихання - одна з найчастіших причин звернення до лікаря-терапевта, особливо в зимовий період. Відрізнити одне захворювання від іншого й оцінити тяжкість стану може тільки кваліфікований сімейний терапевт. Тому, при перших ознаках погіршення самопочуття потрібно звернутися до лікаря, а не до фармацевта, як багато хто з нас робить.

2. При перших ознаках будь-яких захворювань внутрішніх органів.
Терапевт - це доктор, який володіє величезним багажем знань і досвідом. Він може провести диференціальну діагностику патології внутрішніх органів, вивчити скарги та грамотно зібрати анамнез - історію захворювання, оцінити можливість наявності тої чи іншої патології, а також порадить, які аналізи допоможуть перевірити попередній діагноз. Адже те, що пацієнт вважає болем в серці насправді може виявитися проявом міжреберної невралгії, на фоні поширеного остеохондрозу хребта. Виходячи з діагнозу, терапевт може направити пацієнта до фахівця вузького профілю.

3. При проходженні профілактичного медичного огляду.
Лікар-терапевт зазвичай є завершальним фахівцем при проходженні профогляду. Саме він, на основі всіх отриманих даних, виносить вердикт про стан здоров'я пацієнта. Навіть, при відсутності проблем зі здоров'ям, необхідно щорічно проходити профілактичні огляди у лікаря.

4. При проведенні диспансерного спостереження.
Якщо ви страждаєте яким-небудь хронічним захворюванням серцево-судинної, травної, ендокринної, сечовидільної системи, необхідно регулярно відвідувати (в відведені терміни) як профільного фахівця, так і терапевта. Частота візитів залежить від конкретного захворювання і складності його протікання.

огляд терапевта
консультація терапевта
Відкрити Згорнути down

За яких симптомів потрібно звернутися до лікаря-терапевта на Оболоні або Печерську в клініку МЕДІКОМ (м.Київ):

Відкрити Згорнути down

Консультація терапевта в рамках поліклініки включає:

 • Огляд пацієнта і докладне опитування.
 • Визначення напрямків діагностики для подальшого уточнення діагнозу (лабораторні та інструментальні методи).
 • Направлення на консультацію до фахівця вузького профілю.
 • Аналіз результатів обстеження.
 • Бесіда з пацієнтом з роз'ясненням особливостей поточного стану, а також чинників, які призвели до розвитку захворювання.
 • Підбір і призначення схеми індивідуальної терапії.
 • Рекомендації лікаря терапевта зі зміни способу життя, попередження про можливі ризики порушення режиму лікування.
 • Оцінка якості проведеної терапії.

Лікар-терапевт може призначити аналізи, додаткову інструментальну діагностику, функціональну діагностику, рентген, КТ, МРТ. Завдяки високому рівню координації та співпраці між фахівцями, клініка МЕДІКОМ надає пацієнтам можливість отримати повний спектр медичних послуг у одному місці. Це робить лікування більш комфортним та ефективним.

Терапія Києва
Відкрити Згорнути down

Програми

Піклуючись про своїх пацієнтів, ми розробили комплексні програми профілактичних оглядів, які мають оптимальний набір досліджень, з урахуванням особливостей здоров'я чоловіків і жінок в різні вікові періоди. Кожна програма включає:

 1. Набір лабораторних та інструментальних досліджень.
 2. Консультації вузьких фахівців.
 3. Підсумкову консультацію терапевта.

При виборі даного пакету послуг, ви отримаєте приємну знижку на всі пункти програми. Спеціально для ваших близьких ми розробили програми «Медогляд» для батьків, які включають консультації найважливіших фахівців, понад 25 аналізів, інструментальну діагностику і, звичайно ж, консультацію терапевта:

для мами
для тата

Представникам сильної статі ми можемо запропонувати три варіанти пакетів обстеження для чоловіків. Який з них вибрати, залежить від мети звернення та стану здоров'я:

 • Програма консультацій та досліджень для чоловіків «Стандарт».
 • Програма консультацій та досліджень для чоловіків «Преміум».
 • Програма консультацій та досліджень для чоловіків «Преміум» з експертною ВЕГДС.

Ми також розробили три спеціальні програми Check Up для жінок, кожна з яких містить ідеальний набір фахівців, необхідних для профілактичного огляду в залежності від віку та індивідуальних потреб:

 • Програма консультацій та досліджень для жінок «Стандарт».
 • Програма консультацій та досліджень для жінок «Преміум».
 • Програма консультацій та досліджень для жінок «Преміум» з експертною ВЕГДС.

Хочемо зазначити, що на базі медичного центру працює відділення терапії, в якому ви можете пройти не тільки якісне обстеження, але й дієве лікування в комфортих умовах стаціонару на Оболоні.

терапевтичний стаціонар на Оболоні

Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Навіщо проходити терапевта під час вагітності?

Вагітній потрібно буде відвідати терапевта при постановці на облік, а також – у рамках 3-го триместру, з 30-го по 34-й тиждень вагітності. Область відповідальності лікаря-терапевта під час ведення вагітних – діагностика та контроль захворювань внутрішніх органів (винятком є гінекологічні проблеми). Відвідування терапевта включені до програм ведення вагітності та є важливим фактором здоров'я майбутньої мами.

Чим терапевт відрізняється від педіатра?

Головна відмінність педіатра від терапевта – вік пацієнтів. Великою мірою, педіатр — це той самий лікар-терапевт, який спеціалізується на збереженні та відновленні дитячого здоров'я. Він знайомий з особливостями дитячого організму та клінікою захворювань у дітей, її відмінностями від перебігу захворювання у дорослих (у т. ч. нормативними показниками лабораторних досліджень, які суттєво відрізняються у кожній віковій групі). І якщо терапевт працює безпосередньо зі своїм пацієнтом, то дитячий лікар і з пацієнтом, і з його батьками.

Що потрібно взяти із собою на прийом до терапевта?

Підготовка до прийому у терапевта залежить від того, які цілі носить візит, чи є він первинним або вторинним. Якщо ви йдете на перший візит до лікаря і у вас до цього не було призначених обстежень, достатньо записатися і прийти на прийом у призначений час. У тому випадку, коли це ваш другий візит або вже раніше зверталися до цього або іншого лікаря з аналогічною проблемою, крім запису, обов'язково потрібно підготувати і взяти з собою документацію про стан здоров'я, результати інструментальної діагностики та лабораторні аналізи.

Чи можна отримати консультацію лікаря-терапевта телефоном?

Онлайн-консультації лікарів найчастіше можливі для тих пацієнтів, які вже були на огляді у спеціаліста в клініці. Тобто це повторна консультація терапевта, яка проводиться онлайн за попереднім записом через оператора (пацієнт заздалегідь повинен оплатити послугу через розрахунковий рахунок клініки та надати на ознайомлення результати дообстежень та аналізів). З дозволу пацієнта може вестись запис онлайн-консультування.

Чи можна пройти призначене терапевтом лікування у денному стаціонарі?

Так можна. Пацієнт може пройти призначене терапевтом лікування в денному стаціонарі, якщо стан здоров'я не потребує цілодобового лікарського спостереження, але призначені процедури не можна виконати самостійно. Наприклад, у випадках, коли людині призначено курс внутрішньовенних інфузій.

Лікарі-терапевти

Якщо ви шукаєте, де приймає грамотний терапевт у Києві або області, ми раді запросити вас на консультацію в клініку МЕДІКОМ. Наші фахівці залишать тільки позитивне враження, завдяки своєму професіоналізму і великому клінічному досвіду. 

comment 26
Васкес Абанто Анна Естуардівна
Лікар-терапевт, гастроентеролог
comment 12
Келемен Лариса Вікторівна
Завідуюча поліклінікою на Печерську, лікар загальної практики вищої категорії, терапевт
comment 34
Овчиннікова Наталія Миколаївна
Завідуюча консультативно-діагностичним і терапевтичним відділенням стаціонару, лікар-терапевт вищої категорії
comment 11
Папуша Ірина Андріївна
Завідуюча терапевтичним відділенням, лікар-кардіолог першої категорії, терапевт вищої категорії
comment 13
Рикова Олена Іванівна
Завідуюча поліклінікою на Оболоні, лікар-терапевт вищої категорії, ендокринолог
comment 20
Рудковська Наталія Миколаївна
Заступник медичного директора стаціонару, лікар-терапевт, кардіолог першої категорії
comment 2
Бортник Оксана Григорівна
Лікар-терапевт вищої категорії, лікар-кардіолог першої категорії
comment 18
Ганчева Олена Анатоліївна
Лікар-терапевт вищої категорії, гастроентеролог другої категорії
comment 19
Голод Андрій Григорович
Лікар-кардіолог вищої категорії, терапевт, к.м.н.
comment 18
Капшук Олена Володимирівна
Лікар загальної практики та сімейної медицини першої категорії
comment 13
Кіслова Оксана Леонідівна
Лікар-терапевт вищої категорії, гастроентеролог, дієтолог
comment 11
Міщенко Альона Юріївна
Лікар-терапевт вищої категорії
comment 6
Мусіяка Юрій Вікторович
Лікар-кардіолог другої категорії, лікар-терапевт
comment 10
Огієнко Наталія Юріївна
Лікар-терапевт, гастроентеролог першої категорії
comment 6
Оксенюк Інна Анатоліївна
Лікар загальної практики вищої категорії
comment 6
Оніщук Вероніка Вадимівна
Лікар-терапевт другої категорії, лікар-кардіолог другої категорії
comment 9
Піонова Олена Миколаївна
Пульмонолог, терапевт вищої категорії, к.м.н.
comment 6
Седобіна Олена Юріївна
Лікар-терапевт другої категорії
comment 12
Юркіна Алла Валеріївна
Лікар-алерголог, пульмонолог першої категорії

Ціна консультації терапевта

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
1. * Консультація лікаря спеціалізованого медичного закладу

1900 грн

Більше Згорнути down
3822. * Консультація провідного терапевта*

1400 грн

Більше Згорнути down

Опис

Досвідчені лікарі-терапевти Медиком - лікарі зі стажем роботи від 10 років, переважно з вищою категорією, деякі з науковим ступенем "КАНДИДАТ МЕДИЧНИХ НАУК". Відмінні діагности та грамотні клініцисти, які мають нові знання з терапії. Ведуть прийом щодня, БЕЗ ВИХІДНИХ.

Більше Згорнути down
77. * Консультація терапевта - повторна*

1020 грн

Опис

Повторна консультація терапевта - ПРОТЯГОМ ОДНОГО МІСЯЦЯ з дня первинної, за тим же захворюванням, яке було встановлено на первинній консультації.

Більше Згорнути down
3383. * Консультація терапевта на дому / в клініці за межами м.Києва до 30 км*

3200 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
110. Консультація лікаря за даними історії хвороби

1070 грн

Більше Згорнути down
4580. * Консультація лікаря перед вакцинацією

1070 грн

Більше Згорнути down
4662. * Консультація ендокринолога експерта Рикової О.І. - повторна

1300 грн

Більше Згорнути down
4857. Консультація кардіолога/терапевта Папуші І.А., завідуючої відділенням для дорослих

1500 грн

Більше Згорнути down
4925. Консультація лікаря спеціалізованого медичного закладу на дому в межах Києва

3800 грн

Більше Згорнути down
4926. Консультація лікаря спеціалізованого медичного закладу на дому за межами Києва до 30 км

4800 грн

Більше Згорнути down
4927. Консультація лікаря спеціалізованого медичного закладу на дому за межами Києва понад 30 км

5900 грн

Більше Згорнути down
4988. Консультація терапевта для проходження спеціалізованої комісії

1170 грн

Більше Згорнути down
5069. Консультація терапевта Рикової О.І.,завідуючої дорослим відділенням повторна

1200 грн

Більше Згорнути down
5420. Консультація сімейного лікаря

1170 грн

Більше Згорнути down
5421. Консультація сімейного лікаря повторна

1070 грн

Більше Згорнути down
Діагностика
Більше Згорнути down
4767. Бронхоскопія експертного класу

3000 грн

Більше Згорнути down
4972. Ультразвукова доплерографія сонних та стегнових артерій (скринінг атеросклерозу)

950 грн

Більше Згорнути down
Аналізи
3106. Антитіла до фосфоліпідів IgМ

730 грн

Більше Згорнути down
3105. Антитіла до фосфоліпідів IgG

730 грн

Більше Згорнути down
1334. Креатинін (Cito!)

240 грн

Більше Згорнути down
229. Проба Реберга (кліренс ендогенного креатиніну)

520 грн

Більше Згорнути down

210 грн

Більше Згорнути down
1822. Креатинін в сечі

160 грн

Більше Згорнути down
269. Мікроальбумін + Креатинін в сечі

480 грн

Більше Згорнути down
3938. * Коронавірусна інфекція SARS-CoV-2, метод ПЛР, якісне визначення

1120 грн

Більше Згорнути down

Опис

Строк виконання - 2 робочі дні, контрагент - лабораторія ІМД. Біоматеріал: сироватка крові, пробірка біохімічна.

Більше Згорнути down
3947. * Коронавірусна інфекція, SARS-CoV-2, антитіла IgG, метод ІФА на виїзді, кров

1000 грн

Більше Згорнути down
4975. С-реактивний білок, високочутливий

320 грн

Більше Згорнути down
Програми
4980. * Програма консультацій та досліджень для чоловіків "Преміум"

18128 грн

Більше Згорнути down
4982. * Програма консультацій та досліджень для чоловіків "Преміум" з експертною ВЕГДС

19008 грн

Більше Згорнути down
4984. * Програма консультацій та досліджень для жінок "Преміум"

19480 грн

Більше Згорнути down
4985. * Програма консультацій та досліджень для жінок "Преміум" з експертною ВЕГДС

20360 грн

Більше Згорнути down
5382. Обстеження на туберкульоз

1250 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
4322. Санаційна бронхоскопія

1520 грн

Більше Згорнути down
Послуги
3746. Експертний висновок медичного фахівця

3700 грн

Більше Згорнути down
3755. Експертний висновок медичного фахівця (в ургентних ситуаціях)

3670 грн

Більше Згорнути down
4059. * Стаціонарне лікування в дорослій одномісній терапевтичній палаті з триразовим лікувальним харчуванням (1 доба)

6450 грн

Більше Згорнути down

Виклик терапевта додому

Також, консультацію одного з наших терапевтів можна отримати вдома - щоб викликати лікаря, зателефонуйте нам.

Відкрити Згорнути down
Пов'язані послуги
Вакцинация взрослых
Вакцинація дорослих
Check-up для мужчин
Check-up для чоловіків
Check-up для женщин
Check-up для жінок
Лаборатория
Лабораторна діагностика

Виїзд по Києву та районамВиїзд бригад невідкладної допомоги здійснюється по всіх районах Києва (Оболонь, Печерськ, Поділ, Святошин, Дарниця, Голосіївський, Шевченківський, Солом'янський, Дніпровський, Деснянський) та передмістя (Вишгород, Буча, Ірпінь, Бровари).

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

10.08.2023 20:08
Антоніна Жигадло

Завдяки програмі медогляду, який запропонувала пройти терапевт, повністю прозондувала стан здоров'я своїх тата і мами. Неприємно, що знайшлися у них болячки. Але для віку 70+ це передбачувано. Добре, що виявили все своєчасно і тепер знаємо, що робити далі.

18.04.2023 18:33
Віта Жиленко

Хочу подякувати Наталії Рудковській. У мене виникло деяке непорозуміння з обслуговуючим персоналом, але вона миттєво втрутилася, розібралася в ситуації, вибачилася за незручності. Таке людське ставлення до пацієнтів я дуже ціную. І це в наш час не часто побачиш.

16.01.2023 14:43
Валерія

Нещодавно переїхала до Києва і шукала собі терапевта, бо маю хронічне захворювання і потребую регулярних обстежень. Звернулась до Медіком за порадою подруги. Перша консультація пройшла добре, лікар уважно мене вислухав, ознайомився з історією моєї хвороби, обстежив і вже після здачі аналізів дав мені всі необхідні рекомендації. Буду тепер відвідувати цю клініку на постійній основі, бо такого професійного і чуйного ставлення до своїх пацієнтів я давно не зустрічала.

29.06.2022 23:25
Віталій Мірошниченко

Нарешті я знайшов лікаря-терапевта та клініку, в яких мене все влаштовує. Навіть аналізи всі зробили досить швидко!

07.06.2022 15:35
Ольга Ивановна

Нужна была консультация врача-терапевта по хроническим проблемам, срочно нужно было откорректировать лечение. А так как я приезжая легче всего обратиться в частную клинику. Была приятно удивлена качеством сервиса и человеческим отношением. Врач достался очень внимательный, деликатный, все подробно расспросил, изучил мед.карту, назначил несколько анализов, после чего в режиме онлайн консультации откорректировал лечение. Стоимость приема у терапевта в соотношении с качеством оказания услуг стоит своих денег. Самочувствие стало лучше.

12.05.2022 09:52
Zvereva

Я залишилася задоволена послугами терапевта, лікарка прискіпливо мене оглянула, на всі мої запитання відповіла, все нормально.

09.04.2022 18:09
Елена

Плохо себя чувствовала, нужен был осмотр терапевта, желательно со специализацией кардиология. Позвонила в поликлинику - запись на прием к терапевту на 1,5 нед вперед, потом решила посмотреть отзывы по частным клиникам, так по отзывам нашла Медиком. Записалась к свободному доктору, которого посоветовала оператор. Всё устроило. Очень понравилось, что Андрей Григорьевич не назначил лечения пока не были готовы анализы. Анализы, кстати, сдала в этот же день. Всё удобно и по-человечески

21.02.2022 12:23
VELES

Сиваш Н.В. - лучший терапевт! Обращался к ней уже много раз, грамотный, приятный в общении человек и врач. Единственный минус этого обращения - работа колл-центра, дозвонился далеко даже не со 2го раза.

15.01.2022 20:55
Даниил В

Был в принципе в клинике на Оболони впервые. Все устроило, через 2 дня иду на повторный прием терапевта. Доктор попался хороший.

19.11.2021 07:40
Margo

Віталій Олександрович Даневський - дуже професійний лікар. Лікувалася у нього і як у інфекціоніста, і як сімейного лікаря відвідуємо його теж. Про саму клініку "Медіком" в мене тільки гарні відгуки. Лікарі та інші співробітники клініки завжди доброзичливі та добре все пояснюють. Раджу!

30.05.2021 23:05
Охрименко

Очень важно счетание профессионализма и человечности у врача. Это всё присутствует у М.М. Крапивнер. К терапевту-кардиологу - только к ней!

13.04.2019 15:22
Инга

Как не крути, а Сиваш Нелли Васильевна мне действительно помогла. Я очень долго болела, оббегала кучу клиник и уже не надеялась на выздоровление, а этот замечательный врач меня вылечила. Теперь я здорова и счастлива!

28.02.2019 19:45
Алексей

Вызов терапевта на дом в Киеве из частной клиники стоит прилично, но мы пользуемся этой услугой часто, т.к. мама болеет много. Я в командировках, жена дома с детьми, маму сама не может возить в больницу. Это удобно, когда можно вызвать врача домой. К нам приезжают доктора из клиники “Медиком”. Чаще всего посещает врач-терапевт Сиваш Нелли Васильевна. Мы ей благодарны за заботу и внимание, она проводит тщательные обследования, назначает нужные анализы в случае необходимости. Вот у старшего сына постоянные бронхиты, как сляжет - никакой учебы, но спасибо Нелли Васильевне, она нашла способ от них избавиться. Это тот доктор, который всегда готов прийти на помощь. Она на связи днем и ночью, дает дельные советы и подсказывает. Мама под ее наблюдением лежала и на Кондратюка,8 в стационаре. Благодаря таким специалистам терапия в Киеве только развивается!

17.12.2018 13:24
Слава

Люблю ответственных врачей. И таким является Овчинников Сергей Анатольевич. Была проблема с почками, на его Узи все выяснилось. Благодарю от души! Хороший доктор, наилучший, если сравнивать с теми, у которых мне приходилось бывать.

07.10.2018 12:36
Леся

Качественную консультацию и не менее качественное лечение нам провела врач кардиолог Алексеенко Елена Ивановна. Она заведует в клинике МЕДИКОМ терапевтическим отделением. Взяла в свои руки папино сердце. Не сомневаюсь, что она лучший врач-терапевт и кардиолог в Киеве. Он под ее наблюдением лежал неделю в стационаре.

15.09.2018 17:06
Алена

Врач-терапевт Даневский Виталий Александрович отличный специалист, профессионал своего дела. Мы с ним познакомились в клинике “Медиком” и стали его постоянными пациентами. Как только что болит - сразу к нему. Если нужна консультация терапевта в Киеве или вызов терапевта на дом, обращайтесь к нему. Он поможет от проблем со здоровьем.

30.07.2018 21:19
Жанна Александровна

Доктор Тычук Надежда Витальевна - лучший терапевт на Оболони. Мы не раз к ней обращались в клинику Медиком и она всегда нас спасала. Если нужен врач-терапевт на дом, мы тоже вызываем Надежду Витальевну - она ведь наш семейный врач. Воспаление легких с осложнениями мужу вылечила, да и с другими проблемами она отлично справляется! Анализов лишних не назначает и дает понятные ответы на все вопросы. Большое ей спасибо! Если вы ищете качественную терапию в Киеве - рекомендую не суетиться, а сразу обращаться в эту клинику!

11.05.2018 20:17
Игорь

Нужен был частный терапевт в Киеве и я обратился в эту клинику. Не пожалел! Гришило Антон Павлович избавил меня от постоянных аллергических реакций непонятно на что. Если вы ищете, куда записаться на прием к терапевту - не раздумывайте, не тратьте время, приходите сюда, не разочаруетесь!

Показати ще 3

arrow

Всього 18 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down