exit
search serach
Вакцинация АДС - прививка от дифтерии и столбняка в Киеве
911. * Вакцинація "АДС"
159 грн.
Більше Згорнути down

Вакцинація "АДП" - щеплення від дифтерії та правця в Києві

Щеплення АДП є одним з найбільш важливих в графіку щеплень. Дифтерія і правець — серйозні інфекційні захворювання, які можуть призвести не тільки до небезпечних ускладнень, але навіть до смерті. Природного захисту проти інфекційного ураження не існує, а імунітет після перенесеного захворювання зовсім нетривалий. Захиститися від хвороби допоможе вакцинація АДП, зроблена в клініці МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську в Києві.

Правець — інфекційне захворювання, що характеризується ураженням нервової системи, сильною напругою і судомами м'язів. Вірогідність захворіти на правець різко підвищується в районах з жарким і вологим кліматом. Особливо, якщо не дотримуються санітарно-гігієнічні норми та немає доступу до якісної медичної допомоги.

Дифтерія — інфекційне захворювання, що протікає у вигляді запалення верхніх дихальних шляхів, очей і шкіри. Бактерії виробляють сильнодійний токсин, що вражає серце, судини та нервову систему.

Відкрити Згорнути down

Показання до щеплення АДП

Щеплення від дифтерії та правця проводиться дітям, підліткам та дорослим.

Кому показана вакцинопрофілактика дифтерії та правця:

 • дітям у віці понад 3 роки;
 • обов'язково проводиться щеплення від дифтерії в епідзонах;
 • дітям, у яких спостерігалися ускладнення після вакцинації АКДП;
 • при плановій ревакцинації АДП в 6, 16 років і в наступні роки через кожні 10 років;
 • дітям, в анамнезі яких є коклюш (щеплення проводиться замість АКДП в будь-якому віці);
 • дорослим, у яких не збереглася інформація про щеплення проти правця і/ або щеплення від дифтерії;
 • повинні бути вакциновані АДП люди, що належать до таких професій як: працівники освіти, медицини, торгівлі, виробництва продуктів харчування тощо.

Якщо дитина не була щеплена до 7 років, то вакцинація проводиться двічі з інтервалом в 30-45 днів. Дуже важливо дотримуватися саме цього періоду. Перша ревакцинація АДП показана через 9-12 місяців, друга — через 5 років.

Вакцинацію нещеплених раніше дорослих проводять АДП-М - анатоксином з інтервалом в 1 місяць і з наступною ревакцинацією через 6-9 місяців.

У клініці МЕДІКОМ щеплення від правця і дифтерії проводять вакциною АДП (виробник Фармстандарт-Біолік (Харків). Її аналогом можна вважати більш ослаблену вакцину АДП-М, що володіє подібними властивостями. Анатоксин дифтерійно-правцевий веде до формування специфічного антитоксичного імунітету проти дифтерії та правця.

Відкрити Згорнути down

Протипоказання

При проведенні щеплення АДП протипоказаннями є: висока чутливість до компонентів вакцини і вагітність. Жінки, які планують вагітність, повинні зробити АДП за 1,5-2 місяці до зачаття.

Відкрити Згорнути down

Щеплення від правця та дифтерії. Наслідки:

 • погане самопочуття;
 • висока температура тіла;
 • загострення алергії або короткочасні алергічні реакції;
 • невелике почервоніння, набряклість і болючість в місці ін'єкції.

Після щеплення АДП реакція на анатоксин може розвиватися не пізніше 2-3 діб після ін'єкції та триває не більше 48-72 годин.

Захистити вас і ваших рідних від розвитку небезпечних захворювань допоможе щеплення від дифтерії та правця, протипоказання до якого мінімальні.

Відкрити Згорнути down

Особливості введення АДП-вакцини:

 • наявність гострого захворювання (включаючи алергію в стадії загострення) відсуває проведення вакцинації на період до 1 місяця після повного одужання;
 • при хронічних патологіях щепитися можна тільки після ремісії.
Відкрити Згорнути down

Пам'ятайте, тільки вакцинація здатна вберегти від важких ускладнень, які викликають правець і дифтерія:

 • Сепсис
 • Абсцес
 • Дифтерійний гепатит
 • Поліорганна недостатність
 • Набряк головного мозку
 • Деформації хребта
 • Розриви м'язів і сухожиль
 • Автопереломи кісток і хребта
 • Порушення згортання крові
 • Порушення мозкового кровообігу
 • Патології нервової системи (параліч черепно-мозкових нервів, паралічі і парези кінцівок тощо)
 • Ураження кардіосистеми (міокардити, інфаркт міокарда, тромбоемболія та ін.)
 • Набряк легенів, асфіксія
 • Пневмонія
 • Бронхіт
Відкрити Згорнути down

Як вводиться АДП-М вакцина?

Щеплення від дифтерії та правця проводиться в маніпуляційному кабінеті клініки МЕДІКОМ (м.Київ) в стерильних і комфортних умовах. АДП-М вакцина вводиться внутрішньом'язово в сідницю, стегно або під лопатку. В день проведення процедури дитину (дорослого) оглядає педіатр (терапевт) клініки. При необхідності запрошуються лікарі вузької спеціалізації — алерголог і імунолог.

Після вакцинації імунітет деякий час ослаблений і, щоб уникнути реакції на щеплення, лікарі не рекомендують купатися до 3 днів.

Анатоксин дифтерійно-правцевий — один з найбільш слабореактогенних препаратів. Однак у людей з підвищеною чутливістю можуть спостерігатися незначні реакції на його введення.

Щеплення АДП можна поєднувати з щепленням від поліомієліту.

Ознайомитися з умовами надання послуг з вакцинації можна за посиланням.

Відкрити Згорнути down

Вакцинація

Переваги вакцинації в клініці МЕДІКОМ:

 1. Досвід вакцинації понад 20 років.
 2. Ретельне обстеження перед проведенням вакцинації.
 3. Мінімальний ризик виникнення ускладнень після щеплення.
 4. Вакцинація сучасними препаратами європейського виробництва.
 5. Висока якість виробництва вакцини та дотримання умов зберігання препарату для вакцинації.
 6. Надання повної інформації про вакцину, особливості проведення процедури, можливі ускладнення.
 7. Зручний запис через колл-центр з докладними роз'ясненнями про підготовку до вакцинації.

Від важких наслідків інфекції ваших близьких вбереже щеплення АДП. Вакцинація здійснюється тільки під безпосереднім наглядом кваліфікованих лікарів.

Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Куди роблять щеплення від дифтерії і правця?

Щеплення від дифтерії і правця може бути зроблене у верхній зовнішній квадрант м'язи сідниці, м'яз стегна або глибоко підшкірно в підлопаткову область, а також дельтоподібний м'яз плеча. Дітям, найчастіше, вакцину вводять внутрішньом'язово в передньозовнішню область стегна. А у підлітків і дорослих, крім внутрішньом'язового введення, допускається глибоке підшкірне введення (тільки в підлопаткову область). Тому, вибір зони ін'єкції залежить від віку і самого прищепного препарату (в т.ч. інструкції до нього від виробника).

Від чого щеплення АДС?

Вакцинація АДС проводиться для формування специфічного імунітету від таких небезпечних інфекційних захворювань як дифтерія (протікає у вигляді запалення верхніх дихальних шляхів, очей і шкіри, згубно впливає на серце, судини і нервову систему) і правець (характеризується ураженнями нервової системи, сильною м'язовою напругою і судомами). Є замінником АКДС-щеплення для дітей, у яких спостерігалася важка реакція на компонент кашлюку, а також використовується для продовження імунного захисту від правця і дифтерії при повторній вакцинації дорослих (при наявності щеплення від коклюшу).

Чи можна митися після щеплення від дифтерії і правця?

Більшість фахівців не рекомендують мочити місце щеплення протягом 3 діб. Якщо ви не можете відкласти водні процедури на стільки днів, то після вакцинації краще користуватися душем, а не ванною. При цьому, в будь-якому випадку, потрібно постаратися не мочити місце уколу перші 24 години. І, дуже важливо, відразу ж проконсультуватися з лікарем про можливі наслідки.

Як підготуватися до щеплення АДС?

Перед вакцинацією необхідно здати ЗАК (а при необхідності і ЗАС), проконсультуватися з фахівцем (терапевт, сімейний лікар, педіатр), виключити з ужитку харчові продукти, які є алергенами (горіхи, цитрусові, мед і т.п.), простежити за власним самопочуттям і / або самопочуттям дитини (від щеплення потрібно відмовитися, якщо є будь-які підозри на зародження або загострення хвороби).

Чи потрібно робити щеплення від правця і дифтерії дорослим?

Без щеплення АДС дорослим не обійтися, якщо вони хочуть зберегти імунний захист від цих небезпечних захворювань. Якщо ви були щеплені в дитинстві, то повторно перша доза дифтерійно-правцевії вакцини вводиться в 26 років, а потім повторюється через кожні 10 років. Точніше про те, коли вам потрібно зробити щеплення, ви можете проконсультуватися з терапевтом.

 Програма вакцинації АДП

Відкрити Згорнути down

Лікарі

Зробити безпечне та якісне щеплення АДП і АДП-М в Києві ви можете в клініці МЕДІКОМ. Записатися на прийом до педіатра або терапевта, дізнатися особливості введення щеплення АДП, реакції на ін'єкцію та інші ваші запитання ви можете, зателефонувавши в наш колл-центр по одному з номерів, вказаних на сайті клініки.

comment 5
Корсунова Таміла Іванівна
Лікар-педіатр вищої категорії
comment 1
Прунцева Христина Олександрівна
Лікар-алерголог, педіатр вищої категорії

Ціни

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Програми
755. * Програма Вакцинація "АДСМ"

1159 грн

Більше Згорнути down
754. * Програма Вакцинація "АДС"

1159 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
911. * Вакцинація "АДС"

159 грн

Більше Згорнути down
896. * Вакцинація "АДСМ"

159 грн

Більше Згорнути down

Вiдгуки

13.03.2019 12:55
Лиза

Мы всегда ходим на приемы к Оксане Дмитриевне Савченко. Она отличный квалифицированный врач. Любит детей и свою работу. За прививкой адс тоже к ней пришли. Она рассказала нам о возможных последствиях, о том что делать, если намочил прививку от столбняка, сказала что при вакцинации ребенок должен быть здоровым и отправила на обследование. Вакцину вкололи, никаких страшных последствий не было.

03.02.2019 20:24
Катерина

Обратилась в клинику “Медиком” на Героев Сталинграда, 6д, чтобы меня проконсультировали по поводу вакцинация “АДС”. Нас с ребенком направили к доктору Серге Елене Николаевне, и я сразу же спросила о побочных действиях. Читала, что ребенок потом несколько дней мучается, не спит, не ест и т.д. Но оказалось все не совсем так, как я начиталась. Врач рассказала, что прививка от столбняка и дифтерии нужна, так как эти болезни могут привести к непоправимым последствиям, а побочные действия бывают только если ребенка не обследовали перед вакцинацией и не выявили противопоказания. Также Елена Николаевна сказала, что всем своим маленьким пациентам она укол от столбняка делает, родители не отказываются, расписала нам график вакцинации. После разговора с ней я поняла, что не все врачи халатно относятся к детскому здоровью и проведению вакцинации и “Медиком” - клиника, куда стоит обращаться. Всю ответственность за вакцину и возможные осложнения они берут на себя, но только в случае, если придерживаться их рекомендаций. Не пройти анализы и обследования перед вакцинацией у них не выйдет. Мы вот сделали эту прививку и теперь спокойны. Спасибо!

27.01.2019 16:22
Кристина

Отлично что в клинике этой делают прививки на дому. Сначала обследуют малыша как положено, а потом назначают день вакцинации. К нам приезжала Мамонова Елена Николаевна и мы ей очень благодарны! Ребенок избежал стресса от похода в больницу!

30.11.2018 19:31
Яна

Меня по поводу прививки АДС консультировала Кирдан Наталья Александровна. Она рассказала, какая может быть реакция на прививку от столбняка и убедила не волноваться. Не скажу, что все прошло гладко, наш малыш капризный, но в принципе я довольна.

25.09.2018 18:20
Инна Игоревна

Спрашивала у Воловой Екатерины Федоровны, почему прививка от столбняка болит. Она дала мне исчерпывающий ответ и объяснила еще много нюансов о которых я не знала. Мы прошли эту вакцинацию в клинике на Анри Барбюса 37/1 в детском отделении. Остались довольны и самой процедурой, и тем как ребенок чувствовал себя после. Екатерина Федоровна детский врач от Бога! Сходу нашла к дочке моей подход. Малая у врачей обычно сидит трусится, а тут разговорилась, игрушку свою показала. Я была удивлена)

10.07.2018 21:18
Алексей

Читал о прививке адс отзывы. Думали с женой стоит ли делать ее детям, пишут такие страсти, то капец. Все-таки склонились к тому что да и отправились в клинику “Медиком” на Оболони. Нас принимала врач педиатр Каламанова Елена Петровна. Думали все по-быстрому, укололи и до свидания, но не тут то было. Отправили нас с малышом еще на анализы и через некоторое время после укола назначили прием. Вакцинация без последствий. Елене Петровне огромная благодарность!

22.04.2018 17:27
Виктория

Нам нужна была прививка от дифтерии. Отзывы о клиниках Киева неоднозначны, кто-то хвалит, кому-то наоборот... Поди угадай. Но все таки я выбрала клинику Медиком. Слышала, что здесь хорошие педиатры и адекватные цены. Оказалось правда. Мы приходили на прием к Фирсовой Лауре Самвеловне, она сначала нас проконсультировала и направила делать анализы крови, мочи и т. д. Тут без анализов прививок не делают и это очень подкупает! Часто слышала, что прививка от дифтерии болит, но врач успокоила, сказала, что если все сделать правильно, соблюдать рекомендации после вакцинации, все будет хорошо. Ей огромное человеческое спасибо, за выдержку к моим вопросам и за хорошее отношение к ребенку. Вакцинация АДС прошла для нас более-менее безболезненно. Здесь действительно ответственно относятся к пациентам и делают все, чтобы манипуляции были выполнены спокойно и без отклонений. Спасибо специалистам и особенно Лауре Самвеловне!

10.03.2018 15:16
Вероника

Обратилась в клинику “Медиком” с вопросом нужна ли вакцинация АДС. Отзывы об этой клинике меня впечатлили, поэтому сюда и пришла. Доктор Вишневская Лариса Владимировна отличный педиатр, она знает свое дело и дала четкие ответы на все мои вопросы. Прививку делали у нее, после анализов и в указанный срок. Благодарю!

15.02.2018 07:47
Вита

Благодарю доктора Елену Николаевну Сергу за внимательность в ее работе! она лучший педиатр, который нас когда либо принимал! Вожу своих троих деток только к ней, в клинику, которая недалеко от станции метро "Печерская". В вопросах вакцинации доверяю на миллион процентов!!!

15.07.2019 09:22
Татьяна

Долго тянула с ревакцинацией ребенка из-за недоверия к врачам и вакцинам. В конце-концов решилась обратиться в клинику "Медиком" и очень довольна. Доктор Кирдан Наталья Александровна внимательно отнеслась к нам, все рассказала, объяснила. Вакцину мне показали со всех сторон :-) А на следующий день после вакцинации доктор перезвонила - поинтересовалась состоянием ребенка. Спасибо большое клинике и такому подходу!

13.05.2019 15:26
Юлия

мы в этой клинике постоянные клиенты, и прививки тоже делаем здесь. Все устраивает от порога до окончания процедуры. Здесь всегда приветливо встречают и предоставляют квалифицированную помощь. Недавно делали малышу прививку адс, как всегда все хорошо. Среди педиатров наша Фирсова Лаура Сергеевна - лучшая на наш взгляд! Спасибо ей!

Показати ще 3

arrow

Всього 11 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down