exit
search serach
Ліпоскульптура в Києві

Ліпоскульптура у Києві: високоточна ліпоскульптура (HDL)

Вам не подобаються контури живота навіть після схуднення? Бажаєте покращити рельєфність м'язів на ногах чи сідницях? Виправити проблему допоможе процедура корекції фігури, яка поєднує в собі провідні технології пластичної хірургії та художнього погляду на тіло. Виконання високоточного ліпоскульптурування у Києві можна довірити досвідченим пластичним хірургам клініки МЕДІКОМ, які застосовують інноваційні технології VASER, PAL, Renuvion, J-plasma та мають великий досвід роботи з художньої корекції тіла.

Ліпоскульптурування — це малотравматична операція, яка полягає у послідовному видаленні поверхневих та глибоких шарів жирової тканини та допомагає створювати атлетичний м'язовий рельєф у області живота, талії, сідниць, ніг тощо. У медичній літературі можна зустріти інші назви ліпоскульптури — «High-Definition Liposculpture» (HDL), «спортивна ліпосакція», «HD-ліпосакція», «3D-ліпоскульптурування».

видео

Відкрити Згорнути down

Що таке ліпоскульптурування?

Естетичний результат ліпоскульптурування багато в чому перевершує звичайну ліпосакцію, яка полягає лише в усуненні надлишкового об'єму жирової тканини. Під час високоточного ліпоскульптурування тіла вдається підкреслювати мускулатуру та створювати її рельєфність, робити плавні переходи, створювати гарний прес та вузьку талію, домагатися скорочення шкіри.

Ліпоскульптурування виконується за допомогою тонких насадок для ліпосакції, якими видаляються ділянки жиру між м'язами. Роботу пластичного хірурга можна порівняти з роботою ювеліра, який здійснює гравіювання. HD-ліпосакція забезпечує тривимірність мускулатури, оскільки фахівець враховує взаємодію різних груп м'язів, що формують спину, груди, живіт, руки та ноги. У разі розширеного застосування методика дає змогу коригувати підчелюсну область і шию, чоловічі та жіночі груди, тулуб і спину.

Під час традиційної ліпосакції рельєфність живота може збільшуватися, оскільки видаляється зайвий жир, який приховує м'язи. Проте естетичний ефект не може бути настільки вираженим, якщо спочатку м'язи недостатньо розвинені. Після ліпоскульптури тіла м'язи підкреслюються виділенням сухожильного малюнка. Робота хірурга поєднує в собі знання анатомії тіла людини та мистецтво. Завдяки цьому виходять як естетичні результати, так і художня корекція м'язів. Вони підкреслюються та виглядають як добре розвинені.

Відкрити Згорнути down

Складові послуги ліпоскульптурування однієї анатомічної зони:

 • Операція на одній із зон на вибір: живіт + боки, спина + боки, руки повністю, стегна + коліна, грудна клітка (у чоловіків).
 • Пакет передопераційного обстеження.
 • Анестезія.
 • Перебування у стаціонарі – 1 добу.
 • Комплект компресійної білизни.
 • Медикаментозний супровід під час операції та перебування у стаціонарі.
Відкрити Згорнути down

Показання

Основні показання до ліпоскульптури — це:

 • відсутність гарного м'язового рельєфу та наявність надлишкових жирових відкладень;
 • бажання описати рельєф грудного м'яза у чоловіків;
 • бажання підкреслити талію, косі м'язи живота, надширокі м'язи спини, ромб Міхаеліса;
 • необхідність створити гарні трицепси, біцепси тощо.
Відкрити Згорнути down

Під час першої консультації пластичний хірург уточнює побажання пацієнта, виключає можливі протипоказання та складає план операції.

пластична хірургія на Оболоні

Відкрити Згорнути down

Протипоказання до ліпоскульптурування

Перед призначенням операції пацієнт проходить низку діагностичних досліджень для виключення протипоказань.

Ліпоскульптурування не можна проводити у разі виявлення деяких патологій та станів:

 • гострі інфекції;
 • вагітність чи період лактації;
 • цукровий діабет;
 • порушення системи згортання крові;
 • онкологічне захворювання;
 • ВІЛ;
 • декомпенсований перебіг захворювань серцево-судинної системи, нирок, печінки тощо.
Відкрити Згорнути down

Виконання ліпоскульптури не рекомендується у віці, коли тіло повністю не сформувалося. Наприклад, у жінок фігура остаточно формується приблизно у 25 років.

Відкрити Згорнути down

Підготовка до ліпоскульптури

Перед операцією хірург вибирає найоптимальніший метод ліпосакції (ультразвукова, лазерна, вібраційна, струменева ліпосакція тіла). Лікар розповідає пацієнту про техніку виконання втручання, порядок проведення післяопераційного періоду та реабілітацію.

Підготовка до ліпосакції та ліпоскульптурування тіла охоплює проведення таких діагностичних процедур:

Відкрити Згорнути down

У разі потреби пацієнту призначаються консультації кардіолога, ендокринолога та інших вузькопрофільних спеціалістів.

У разі відсутності протипоказань проводиться консультація анестезіолога для вибору максимально безпечного та ефективного методу знеболювання.

Відкрити Згорнути down

Як проходить ліпоскульптурування?

Перед виконанням ліпоскульптури пластичний хірург робить маркування на шкірі за допомогою спеціальних маркерів. Для знеболювання операційної процедури проводиться м'який загальний наркоз чи місцева анестезія. Метод аналгезії вибирається залежно від масштабів подальшої корекції.

Насадки для ліпосакції вводять крізь невеликі проколи. Хірург видаляє дрібні ділянки жиру в необхідних ділянках міжм'язового простору та досягає максимального художнього результату. Під час операції шкіра та м'які тканини не зазнають грубого травмування. Після завершення ліпоскульптури пацієнта виводять із наркозу. Залежно від обсягу втручання операція займає від 2,5 до 4 годин.

У клініці МЕДІКОМ працюють досвідчені пластичні хірурги. У разі необхідності спортивна ліпосакція може поєднуватись із мастопексією та іншими пластичними операціями.

Ліпоскульптурування
Відкрити Згорнути down

Реабілітація

Після операції пацієнта доправляють до палати, де він перебуває під постійним наглядом медичного персоналу до закінчення дії препаратів для наркозу. Виписування зі стаціонару проводиться через 1–2 дні. Повернутися до звичного життя, але з дотриманням низки рекомендацій та обмежень можна через 2–3 дні.

Після операції в зоні видалення жирової тканини наявні набряки та гематоми, може відчуватися незначне оніміння, слабкість та підвищена пітливість. Біль усувається за допомогою призначених лікарем анальгетиків. У разі потреби призначаються фізіопроцедури. Приблизно через 1–2 тижні дискомфортні відчуття зникають, шкіра відновлюється в тонусі та стає підтягнутішою.

Після ліпоскульптурування протягом найближчого післяопераційного періоду рекомендується:

 • обмежити фізичні навантаження;
 • не приймати гарячу ванну та душ;
 • відмовитися від відвідування солярію, лазень, саун, пляжів та басейнів;
 • уникати попадання прямих сонячних променів на шкіру;
 • не користуватися мочалкою, пілінгами та скрабами;
 • носити добрану лікарем компресійну білизну;
 • регулярно міняти пов'язку й обробляти проколи, що залишилися після ліпосакції, розчином антисептика.
Відкрити Згорнути down

Тривалість дотримання обмежень та режим носіння компресійної білизни визначається лікарем.

Відкрити Згорнути down

Результати та ефект ліпоскульптурування

Через 3–4 тижні стан шкіри значно покращується та результати ліпоскульптури стають помітнішими. Фігура стає підтягнутішою та атлетичнішою. Остаточне відновлення тканин відбувається через 2–3 місяці. Ефект цієї малоінвазивної процедури в переважній більшості випадків позитивний і дуже помітний, що підтверджується фото пацієнтів після ліпоскульптурування та відгуками на нашому сайті.

Зробивши ліпоскульптурування, не варто забувати про необхідність дотримання дієти, оскільки неправильне харчування може призводити до набору ваги. Результати у разі дотримання цього правила зберігаються багато років.

Відкрити Згорнути down

Ускладнення ліпоскульптурування

Ліпоскульптурування, наслідки від якого можуть виникнути, буває невдалим лише внаслідок недотримання рекомендацій лікаря в післяопераційному та реабілітаційному періоді. До можливих ускладнень належать:

 • гнійно-запальний процес;
 • гематоми;
 • некроз.

У клініці МЕДІКОМ операція проводиться досвідченими пластичними хірургами за допомогою сучасних технологій і дуже рідко спричиняє розвиток ускладнень.

Відкрити Згорнути down

Переваги ліпоскульптурування в нашій клініці

 1. Кваліфіковані пластичні хірурги.
 2. Інноваційне устаткування.
 3. Застосування апарата BODY-JЕT для максимально щадної ліпосакції.
 4. Індивідуальний підхід.
 5. Сучасна операційна обладнана за стандартами JCI.
 6. Гарантія стерильності.
 7. Безпечне та ефективне знеболювання.
 8. Цілодобове спостереження кваліфікованим медичним персоналом у ранній післяопераційний період.
 9. Комфортні палати.
 10. Оптимальне поєднання ціни та якості.
Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Який наркоз використовують для проведення ліпоскульптурування?

Для знеболювання ліпоскульптурування застосовують загальний наркоз чи місцеву анестезію. У разі необхідності вдаються до поєднаних методів. Показання для вибору оптимального способу визначаються анестезіологом залежно від обсягу операції, індивідуальних особливостей стану здоров'я пацієнта та рівня його больового порогу.

Чи травмуються тканини під час ліпоскульптурування?

Ліпоскульптурування належить до малотравматичних операцій, оскільки шкіра та м'які тканини не піддаються резекції та механічному впливу. У зоні видалення жирової тканини можуть формуватися набряки та гематоми, але вони досить швидко проходять і не потребують спеціального лікування. Незначні болі та відчуття дискомфорту легко усуваються за допомогою знеболювальних препаратів.

Ліпоскульптуру можна зробити під місцевою анестезією?

Ліпоскульптурування на невеликих ділянках може проводитися під місцевою анестезією, але процедура переноситься дискомфортно. Саме тому для отримання максимального ефекту знеболювання рекомендується введення пацієнта у м'який загальний наркоз.

Де зробити ліпоскульптурування (спортивну ліпосакцію)?

Бажаєте покращити свою фігуру та зробити її атлетичною? Провести спортивну ліпосакцію у Києві в досвідчених фахівців можна у підрозділі клініці МЕДІКОМ на Оболоні. Записатися на прийом до пластичного хірурга можна, зателефонувавши за вказаним номером або заповнивши спеціальну форму для онлайн запису або замовлення зворотнього дзвінка. Оператори контакт-центру швидко зв'яжуться з вами, нададуть відповіді на питання щодо ліпоскульптурування, вартості процедури та запишуть на прийом до лікаря у зручний для вас час. Звертайтесь — і ми допоможемо вам зробити вашу фігуру досконалою!

comment 28
Авершин Валерій Іванович
Заступник Головного лікаря стаціонару з хірургії, хірург вищої категорії, пластичний хірург, к.м.н., доцент
comment 25
Гаврилов Григорій Олександрович
Завідувач хірургічним відділенням, лікар-хірург вищої категорії, пластичний хірург, хірург-проктолог, онкохірург
comment 11
Симулик Євген Володимирович
Пластичний хірург вищої кваліфікаційної категорії, судинний хірург, к.м.н.

Вартість спортивної ліпосакції (ліпоскульптурування)

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Вiдгуки

23.11.2021 17:55
Мария

Авершин Валерий Иванович, спасибо вам огромное за красивую фигуру! Я очень благодарна этому пластическому хирургу, который так изменил мою жизнь. После родов у меня испортились контуры тела, в спортзал ходить было некогда. Приняла решение провести эту операцию и не пожалела. Клинику МЕДИКОМ мне порекомендовала подруга, которая делала тут абдоминопластику. Подготовка к операции не заняла много времени. Врач внимательно выслушал меня, осмотрел, назначил анализы и другие диагностические процедуры. Все прошла за день, быстро получила результаты, и хирург смог назначить день операции. Меня осмотрел анестезиолог и выбрал самый безопасный способ обезболивания, поскольку небольшие проблем с сердцем у меня были. Процедура прошла на ура! Боли я не чувствовала совсем, быстро очнулась от наркоза. Отеки и синяки быстро прошли и стал заметен первый эффект. Уже через 2-3 недели он стал более явным. Никаких осложнений у меня не было. Я строго выполняла все назначения врача. Тело теперь у меня как у завсегдатая фитнес-центра. Талия манит изгибом, на ногах и животе красивые мышцы. Теперь я подтянутая и стройная! Муж очень доволен, и я на седьмом небе от счастья. Валерий Иванович, я не забуду вас никогда и буду всем рекомендовать! Клиника тоже отличная - чисто, уютно, нет очередей. Решили наблюдаться тут всей семьей.

30.10.2021 11:04
Светлана

Я очень не люблю ходить в спортзал. Это для меня пытка. Но очень хотела красивую атлетическую фигуру и благодаря липоскульптуре я ее получила. Операцию проводил Гаврилов Григорий Александрович, который работает в клинике МЕДИКОМ, ул. Оболонская набережная, 9. Все прошло на высоте! Быстро восстановилась и смогла вернуться на работу. Уже через 2-3 недели были заметны первые результаты. Через 1,5 месяца не могу налюбоваться собой. Все знакомые удивлялись как мне удалось так изменить все. Григорий Александрович, спасибо вам! Вы настоящий скульптор! Отдельная благодарность всему персоналу клиники. Вы мне очень помогли. Буду рекомендовать всем!

16.06.2021 20:11
Дмитрий Бондарев

Я фотомодель и мне необходимо красивое тело. Для улучшения внешнего вида мышц на животе обратился в клинику Медиком. Операцию делали в стационаре на Оболони. Проводил спортивную липосакцию Авершин Валерий Иванович. Все прошло как надо. Претензий нет. Валерий Иванович, спасибо вам.

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down