exit
search serach
Цифровая флюорография (рентген органов грудной клетки) в Киеве

Цифрова флюорографія (рентген органів грудної клітини) в Києві

Цифрова флюорографія – це швидкий і безпечний метод рентгенографії органів грудної клітини. Цифрова флюорографія (м. Київ, клініка МЕДІКОМ) проводиться за допомогою високоточної цифрової рентгенологічної системи виробництва GENERAL ELECTRIC (США, 2013 рік). Наш апарат забезпечує низьку дозу опромінення – в 30 разів меншу, ніж в тому випадку, якщо б ви робили рентген легень/ флюорографію грудної клітки на аналоговому рентгені. Цей апарат автоматично регулює дозу опромінення до мінімально можливої, а його рентген-трубка з подвійним фокусом забезпечує чітку візуалізацію великих і малих структур не тільки на повноцінному цифровому рентгені органів грудної клітини, а й на цифровій флюорографії.

Показання до флюорографії

Існує чимало причин, з яких може знадобиться рентгенологічне дослідження органів грудної клітини. І це не тільки проблеми з легенями і бронхами. Якщо вам знадобилося зробити флюорографію в Києві, то якісне обстеження ви зможете пройти в наших поліклініках на просп. Героїв Сталінграда, 6Д і вул. Василя Тютюнника, 37/1. Залежно від результатів, на базі клініки МЕДІКОМ можна отримати додаткові консультації онколога, фтизіатра, терапевта, кардіолога, інфекціоніста, а також виконати хірургічні втручання.

Симптоми:

 • ускладнене дихання;
 • тривалий кашель;
 • здавлення, больові відчуття в грудній клітці;
 • тривале підвищення температури тіла;
 • диспное (задишка);
 • різка втрата ваги;
 • відкашлювання мокроти з кров'ю з гортані, бронхів або легень;
 • підвищене потовиділення, швидка стомлюваність при наявності інших симптомів.

Захворювання

Цифрова флюорографія (рентгенографія) – це метод діагностики, який відноситься до скринінгових досліджень. І використовується при необхідності підтвердити/ спростувати такі серйозні захворювання як туберкульоз та рак легень.

Також, флюорографія застосовується для діагностики:

 • Ускладнень бронхіальної астми
 • Пневмонії (запалення легень)
 • Ускладнень артеріальної гіпертензії
 • Запальних процесів в легенях і бронхах
 • Змін легеневої тканини
 • Порушень функціонування судин
 • Кіст, новоутворень, абсцесів, інфільтратів і фіброзу легень
 • Гіпертрофії порожнин серця, кардіомегалії, зміщення органів
 • Саркоїдозу
 • Склерозу судин

Флюорографію застосовують при діагностиці медичних проблем плеври, середостіння, діафрагми, коронарних судин, що знаходяться в грудній клітці, серця і ребер. Також, рентгенографія органів грудної клітини входить до переліку обов'язкових досліджень при профілактичному огляді.

Крім того, флюорографію легень цифровим способом призначають з метою контролю динаміки лікувального процесу, для передопераційного обстеження й оцінки ефекту після проведеного хірургічного втручання (в деяких випадках).

Кому може знадобиться профілактична рентгенографія?

Цифрова флюорографія (рентген) органів грудної клітини з метою профілактики може знадобиться:

 • випускникам шкіл і абітурієнтам ВНЗ;
 • людям, які хочуть пройти скринінг туберкульозу (це профілактичне дослідження рекомендується проводити абсолютно всім 1 раз на рік);
 • при наймі та подальших профілактичних обстеженнях домашнього персоналу (няні, особисті водії, гувернантки, репетитори, кухарі);
 • при наймі та подальших профілактичних обстеженнях персоналу салонів, ресторанів, виробництв, ритейлу, пологових будинків, туберкульозних лікарень, санаторіїв, диспансерів тощо;
 • людям, яким необхідна медична книжка під час влаштування на роботу;
 • при важких патологіях з хронічним перебігом – діабет, бронхіальна астма, виразка шлунка, ВІЛ і т.п., а також тим, хто відбував термін в місцях позбавлення волі;
 • при наявності контактів з людиною, інфікованою туберкульозом (флюорографію рекомендують проводити кожні 6 місяців);
 • людям, які оформляють візи;
 • людям, які проходять лікування в стаціонарі/ санаторії;
 • при обстеженні партнера для партнерських пологів;
 • при проходженні регулярного Check up з обстеженням легень.

Частота проведення діагностики залежить від цілей і показань до флюорографії, а також рекомендацій лікаря – пульмонолога, терапевта, сімейного лікаря, отоларинголога, педіатра, фтизіатра.

Флюорографія: протипоказання

Флюорографія грудної клітини умовно протипоказана:

 • дітям до 15 років;
 • вагітним;
 • жінкам в період годування;
 • пацієнтам з важким станом здоров'я, що не можуть приймати вертикальне положення.

Якщо у пацієнта встановлено кардіостимулятор, то про це потрібно обов'язково повідомити лікаря.

Також, об'єктивним протипоказанням до флюорографії може стати ситуація, коли сумарна радіаційна доза конкретного пацієнта досягла допустимого максимуму. У подібних випадках, якщо це можливо, лікар намагається підібрати альтернативні діагностичні методи.

Підготовка і проведення

Флюорографія не вимагає ніякої спеціальної підготовки з боку обстежуваного. Пацієнт просто приходить в клініку в призначений час і обстежується. Єдина рекомендація, якої варто дотримуватися перед проходженням флюорографії (рентгенологічного дослідження) органів грудної клітини, – утримання від паління протягом декількох годин перед дослідженням і наявність легкого сніданку.

Перед тим як зробити флюорографію, пацієнту потрібно роздягнутися зверху до пояса, зняти всі металеві аксесуари, прикраси, оскільки вони знижують якість зображення. Після чого лікар встановлює його перед апаратом, фіксує в правильному положенні. Рентгенівський знімок робиться тільки на максимальному вдиху з затримкою дихання.

Переваги цифрової флюорографії в МЕДІКОМ:

 1. Дослідження не вимагає спеціальної підготовки з боку пацієнта.
 2. Максимальний час обстеження – 5 хвилин, а вплив випромінювання – частки секунд, повна безболісність і комфорт для пацієнтів.
 3. Наша клініка використовує для рентгенологічних досліджень грудної клітини високоточну американську рентгенологічну систему виробництва GENERAL ELECTRIC (2013 рік), яка забезпечує низьку дозу опромінення – в 30 разів меншу, ніж у аналогових рентгенів, і самостійно регулює опромінення до мінімального.
 4. Точність і чітка візуалізація великих і малих структур на знімку.
 5. Опис рентгена можна отримати протягом 10 хвилин.
 6. Можливо відправити знімок на електронну пошту в будь-яку точку світу.
 7. Вартість флюорографії доступна кожному.

Лікарі

Клініка МЕДІКОМ пропонує пройти цифрову флюорографію (цифровий рентген) грудної клітини в м. Київ (Оболонь, Печерськ) на високоточному обладнанні, отримати опис знімка від досвідчених фахівців, а також відвідати додаткові консультації лікарів, які можуть знадобитися після отримання результатів дослідження. Зателефонувавши в наш колл-центр, ви можете: дізнатися як записатися на рентген легень, ціна якого в нашій клініці доступна кожному, яка вартість цифрового дослідження, як і в яких випадках проводиться цифрова рентгенографія дітям, які лікарі ведуть прийом, а також записатися на додаткові консультації вузьких фахівців. Ми пропонуємо своїм клієнтам безпеку і точність!

Богдановський Олександр Олексійович
Лікар-рентгенолог 2-ї категорії
comment 0
Гуріна Ірина Іванівна
Завідувач відділення променевої діагностики, лікар-рентгенолог вищої категорії
comment 3
Собко Михайло Григорович
Лікар-рентгенолог вищої категорії
comment 1
Юрчук Наталія Юріївна
Лікар-рентгенолог
comment 0

Ціни

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Діагностика
2053. * Рентгенографія цифрова органів грудної клітки (флюорографія)*

419 грн

Опис

Високоточна ЦИФРОВА рентген система виробництва GENERAL ELECTRIC (США) 2013 року. Доза опромінення в 30 разів МЕНША ніж у аналогових рентгенів. Система АВТОМАТИЧНО регулює дозу опромінення до МІНІМАЛЬНО можливої. Рентген трубка з ПОДВІЙНИМ фокусом забезпечує ЧІТКУ візуалізацію великих і малих структур. ОПИС видається протягом 10 ХВИЛИН. Є можливість ВІДРАЗУ ж відправити знімок на е-мейл в будь-яку точку світу.

Більше Згорнути down

Вiдгуки

22.03.2020 12:35
Любов

Шановна Ірина Іванівна Гуріна, я дуже вдячна вам за якісну діагностику та чіткі пояснення щодо стану моїх легенів! На щастя, нічого критичного не було, але ознаки пневмонії були, отож мені знадобилась консультація пульмонолога, який також є в клініці. Отож, покидаючи клініку з результатами обстежень, записалась наступного дня на візит до пульмонолога. Мені допомогли обрати зручний час відвідин. Дуже добре, що персонал йде назустріч клієнтам.

29.02.2020 10:05
Марина

В связи с пневмонией получила направление на цифровую флюорографию. Как я успела узнать, такая процедура меньше облучает и не такая вредная, а качество обследования лучше. Ну это ж современные технологии, конечно! Мою процедуру проводил рентгенолог Собко Михаил Григорьевич. Я конечно не великий специалист в хождении в полуголом виде перед врачами-мужчинами, было неловко, но Михаил Григорьевич проявил такт, не одергивал меня, не торопил, не психовал. В общем, по-человечески себя повел. Я проходила процедуру в клинике МЕДИКОМ на пр-т. Героев Сталинграда 6д и могу сказать, что осталась полностью довольна. результаты получила очень быстро, прислали на почту без проволочек и так в клинике диск отдали с изображением, чтоб я его своему врачу отнесла. Очень довольна, что решилась на флюорографию в частной клинике и не стала экономить, отстаивать километровые очереди в горбольнице и все такое. Очень рекомендую, хоть недешево, но очень хорошо!

18.01.2020 19:12
Виктория

Собко Михаил Григорьевич - очень компетентный врач-рентгенолог, провел очень быстро обследование и я пошла сдавать анализы по своей болячке дальше.

20.12.2019 22:11
Макс Вербин

Я успел сдать все анализы, но нужно было еще сделать снимок. Я попал на процедуру к рентгенологу Гуриной И.И. Снимок сделан оперативно и качественно, результаты выданы сразу же. Не пришлось еще раз переться через полгорода ради результатов. Молодцы, адекватно все организовали для комфорта клиентов!

30.11.2019 16:20
Єгор

Юрчук Наталія Юріївна - дуже класний фахівець, мені сподобалося її ставлення при обстеженні, хоча я прийшов не зі скаргою, а просто для планового огляду. Мене не сприйняли, наче я тут взимку, коли повно хворих, просто так вештаюсь.

05.10.2019 18:55
Тетяна Ємченко

Богдановський Олександр Олексійович - великий спеціаліст! Мені подобається його професійність! Дуже раджу звертатися саме до нього!

17.08.2019 21:25
Елена

Я довольна тем, как оперативно и качественно Юрчук Н.Ю. провела цифровую флюорографию. Одно что мне не понравилось - это что очередь большая на процедуру, пришлось 2 дня ждать, хотя обследование было достаточно срочным.

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 067 000 00 00
Передзвоніть
Наприклад: 067 000 00 00
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 067 000 00 00
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down