exit
search serach
Цифровий рентген органів грудної клітини - флюорографія
2053. * Рентгенографія цифрова органів грудної клітки (флюорографія)*
700 грн.
Більше Згорнути down

Цифрова рентгенографія органів грудної клітини в Києві

Цифрова рентгенографія органів грудної клітини (ОГК) – це швидкий і безпечний метод рентгенологічного дослідження грудної клітини. Обстеження (м. Київ, клініка МЕДІКОМ) проводиться за допомогою високоточної цифрової рентгенологічної системи Canon MRAD-A80S. Апарат автоматично регулює дозу опромінення до мінімально можливої. При цьому він забезпечує чітку візуалізацію великих і малих структур.

Цифрова рентгенографія ОГК належить до скринінгових методів досліджень. Може використовуватися у профілактичних цілях чи діагностичних та при необхідності підтвердити/ спростувати таке серйозне захворювання, як туберкульоз.

Профілактична рентгенографія органів грудної клітини (флюорографія) проводиться з метою профілактики захворювань. НЕ передбачає друк на плівці та запис знімку на будь-який цифровий носій. Пацієнт отримує виписку з описом для пред'явлення.

Діагностична рентгенографія органів грудної клітини проводиться лише за призначенням лікаря при підозрілих симптомах або за наявної на патологію. Обов'язковим при цьому є друк результатів обстеження на плівку з описом для лікаря.

Відкрити Згорнути down

Рентгенографія органів грудної клітини профілактична (флюорографія)

Існує чимало причин, з яких може знадобиться рентгенологічне дослідження органів грудної клітини. З профілактичною метою його рекомендують проходити щорічно особам старше 15 років (без скарг та симтомів). Та обов'язково - працівникам закладів медичної, соціальної та освітньої сфер. 

Також, профілактична рентгенографія органів грудної клітини (флюорография) входить до переліку обов'язкових досліджень при профілактичному огляді та чекапі.

Якщо у ході обстеження буде виявлено відхилення, лікар-рентгенолог запропонує діагностичну рентгенографію органів грудної клітини з друком результатів на плівці. В цьому випадку на базі клініки МЕДІКОМ можна буде отримати додаткові консультації онколога, фтизіатра, пульмонолога, кардіолога, інфекціоніста, хірурга.

Рентгенография в Киеве
Рентген в Киеве
Відкрити Згорнути down

Кому може знадобиться флюорографія?

Цифрова рентгенографія органів грудної клітини профілактична може знадобиться:

 • випускникам шкіл і абітурієнтам ВНЗ;
 • людям, які хочуть пройти скринінг туберкульозу (це профілактичне дослідження рекомендується проводити абсолютно всім 1 раз на рік);
 • при наймі та подальших профілактичних обстеженнях домашнього персоналу (няні, особисті водії, гувернантки, репетитори, кухарі);
 • при наймі та подальших профілактичних обстеженнях персоналу салонів, ресторанів, виробництв, ритейлу, пологових будинків, туберкульозних лікарень, санаторіїв, диспансерів тощо;
 • людям, яким необхідна медична книжка під час влаштування на роботу;
 • при важких патологіях з хронічним перебігом – діабет, бронхіальна астма, виразка шлунка, ВІЛ і т.п., а також тим, хто відбував термін в місцях позбавлення волі;
 • при наявності контактів з людиною, інфікованою туберкульозом (флюорографію рекомендують проводити кожні 6 місяців);
 • людям, які оформляють візи;
 • людям, які планують лікування в стаціонарі/ санаторії;
 • при обстеженні партнера для партнерських пологів;
 • при проходженні регулярного Check up з обстеженням легень.
Відкрити Згорнути down

Кому флюорографія не проводиться?

Цифрова рентгенографія органів грудної клітини профілактична не проводиться:

 • дітям до 15 років;
 • вагітним жінкам.
Відкрити Згорнути down

Цифрова рентгенографія органів грудної клітини діагностична

Цифрову рентгенографію ОГК застосовують при діагностиці захворювань плеври, середостіння, діафрагми, легенів, бронхів, серця і ребер. Дослідження проводится за призначенням лікаря: пульмонолога, терапевта, педіатра, отоларинголога, фтізіатра.  

Крім того, діагностичну цифрову рентгенографію призначають з метою контролю динаміки лікувального процесут а оцінки ефекту після проведеного хірургічного втручання (у деяких випадках).

Відкрити Згорнути down

Симптоми для призначення цифрової рентгенографії ОГК діагностичної:

 • ускладнене дихання;
 • тривалий кашель;
 • здавлення, больові відчуття в грудній клітці;
 • тривале підвищення температури тіла;
 • диспное (задишка);
 • різка втрата ваги;
 • відкашлювання мокроти з кров'ю з гортані, бронхів або легень;
 • підвищене потовиділення, швидка стомлюваність при наявності інших симптомів.
Відкрити Згорнути down

Діагностична рентгенографія ОГК застосовується для захворювань:

 • Ускладнень бронхіальної астми
 • Пневмонії (запалення легень)
 • Ускладнень артеріальної гіпертензії
 • Запальних процесів в легенях і бронхах
 • Змін легеневої тканини
 • Кіст, новоутворень, абсцесів, інфільтратів і фіброзу легень
 • Саркоїдозу
 • Онкології легень
Відкрити Згорнути down

Підготовка і проведення

Рентгенографія ОГК не вимагає ніякої спеціальної підготовки з боку обстежуваного. Пацієнт просто приходить в клініку в призначений час і обстежується. 

Пацієнту потрібно роздягнутися зверху до пояса, зняти всі металеві аксесуари, прикраси, оскільки вони знижують якість зображення. Після чого лікар встановлює його перед апаратом, фіксує в правильному положенні. Рентгенівський знімок робиться тільки на максимальному вдиху з затримкою дихання.

Відкрити Згорнути down

Переваги цифрової рентгенографії ОГК в МЕДІКОМ:

 1. Дослідження не вимагає спеціальної підготовки з боку пацієнта.
 2. Максимальний час обстеження – 5 хвилин, а вплив випромінювання – частки секунд, повна безболісність і комфорт для пацієнтів.
 3. Наша клініка використовує для рентгенологічних досліджень грудної клітини високоточну рентгенологічну систему Canon MRAD-A80S, яка забезпечує низьку дозу опромінення, автоматично регулюючи опромінення до мінімального.
 4. Точність і чітка візуалізація.
 5. Опис рентгена можна отримати протягом 20 хвилин.
 6. Вартість флюорографії доступна кожному.
Відкрити Згорнути down

Вам знадобилося зробити рентгенографію органів грудної клітини в Києві? Якісне обстеження ви зможете пройти в наших поліклініках на просп. Володимира Івасюка, 6Д і вул. Василя Тютюнника, 37/1.

Відкрити Згорнути down

Лікарі

Клініка МЕДІКОМ пропонує пройти цифрову рентгенографію органів грудної клітини, у тому числі, профілактичну рентгенографію ОГК або флюорографію в м. Київ (Оболонь, Печерськ) на високоточному обладнанні, отримати опис знімка від досвідчених фахівців, а також відвідати додаткові консультації лікарів, які можуть знадобитися після отримання результатів дослідження. Зателефонувавши в наш колл-центр, ви можете: дізнатися як записатися на рентген легень, яка вартість цифрового дослідження, як і в яких випадках проводиться цифрова рентгенографія діагностична або профілактична, які лікарі ведуть прийом, а також записатися на додаткові консультації вузьких фахівців. Ми пропонуємо своїм клієнтам безпеку і точність!

comment 10
Коваль Станіслав Сергійович
Завідувач відділенням променевої діагностики (стаціонар), лікар-рентгенолог, к.м.н. (Ph.D.)
comment 3
Богдановський Олександр Олексійович
Лікар-рентгенолог другої категорії
comment 2
Дворянова Тетяна Миколаївна
Лікар-рентгенолог, радіолог вищої категорії
comment 4
Собко Михайло Григорович
Лікар-рентгенолог вищої категорії
comment 0
Юрчук Наталія Юріївна
Лікар-рентгенолог
comment 2
Ящук Юрій Іванович
Лікар-ренгенолог першої категорії

Ціна флюорографії

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Діагностика
2053. * Рентгенографія цифрова органів грудної клітки (флюорографія)*

700 грн

Більше Згорнути down
Пов'язані послуги
Консультация пульмонолога
Консультація пульмонолога
УЗИ легких
УЗД легень
Детский фтизиатр
Консультація фтизіатра
КТ легких
КТ легенів

Виїзд по Києву та районамОбслуговуємо всі райони Києва та передмістя: Оболонь, Печерськ, Поділ, Святошин, Дарниця, Голосіївський, Шевченківський, Солом'янський, Дніпровський, Деснянський.

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

16.09.2021 09:28
Наталія

1176. * Рентгенографія цифрова будь-якої анатомічної області в одній проекції* Что єто значит ? Какие еще можно делать обследования . кроме легких.

22.03.2020 12:35
Любов

Шановна Ірина Іванівна Гуріна, я дуже вдячна вам за якісну діагностику та чіткі пояснення щодо стану моїх легенів! На щастя, нічого критичного не було, але ознаки пневмонії були, отож мені знадобилась консультація пульмонолога, який також є в клініці. Отож, покидаючи клініку з результатами обстежень, записалась наступного дня на візит до пульмонолога. Мені допомогли обрати зручний час відвідин. Дуже добре, що персонал йде назустріч клієнтам.

29.02.2020 10:05
Марина

В связи с пневмонией получила направление на цифровую флюорографию. Как я успела узнать, такая процедура меньше облучает и не такая вредная, а качество обследования лучше. Ну это ж современные технологии, конечно! Мою процедуру проводил рентгенолог Собко Михаил Григорьевич. Я конечно не великий специалист в хождении в полуголом виде перед врачами-мужчинами, было неловко, но Михаил Григорьевич проявил такт, не одергивал меня, не торопил, не психовал. В общем, по-человечески себя повел. Я проходила процедуру в клинике МЕДИКОМ на пр-т. Героев Сталинграда 6д и могу сказать, что осталась полностью довольна. результаты получила очень быстро, прислали на почту без проволочек и так в клинике диск отдали с изображением, чтоб я его своему врачу отнесла. Очень довольна, что решилась на флюорографию в частной клинике и не стала экономить, отстаивать километровые очереди в горбольнице и все такое. Очень рекомендую, хоть недешево, но очень хорошо!

18.01.2020 19:12
Виктория

Собко Михаил Григорьевич - очень компетентный врач-рентгенолог, провел очень быстро обследование и я пошла сдавать анализы по своей болячке дальше.

20.12.2019 22:11
Макс Вербин

Я успел сдать все анализы, но нужно было еще сделать снимок. Я попал на процедуру к рентгенологу Гуриной И.И. Снимок сделан оперативно и качественно, результаты выданы сразу же. Не пришлось еще раз переться через полгорода ради результатов. Молодцы, адекватно все организовали для комфорта клиентов!

30.11.2019 16:20
Єгор

Юрчук Наталія Юріївна - дуже класний фахівець, мені сподобалося її ставлення при обстеженні, хоча я прийшов не зі скаргою, а просто для планового огляду. Мене не сприйняли, наче я тут взимку, коли повно хворих, просто так вештаюсь.

05.10.2019 18:55
Тетяна Ємченко

Богдановський Олександр Олексійович - великий спеціаліст! Мені подобається його професійність! Дуже раджу звертатися саме до нього!

17.08.2019 21:25
Елена

Я довольна тем, как оперативно и качественно Юрчук Н.Ю. провела цифровую флюорографию. Одно что мне не понравилось - это что очередь большая на процедуру, пришлось 2 дня ждать, хотя обследование было достаточно срочным.

Показати ще 3

arrow

Всього 8 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down