exit
search serach
Гематология
80. Консультація гематолога
1800 грн.
Більше Згорнути down

Гематологія Києва в клініці МЕДІКОМ

Патології системи крові та кровотворних органів (кісткового мозку, тимусу, лімфатичних вузлів), методи їх дослідження та терапії вивчає гематологія. Гематолог в м. Київ в клініці МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську проведе всю необхідну діагностику для вивчення якісного і кількісного складу крові, оцінить роботу органів кровотворення, поставить діагноз і призначить необхідні терапевтичні заходи для повного одужання і відновлення організму.

Гематолог — це лікар, який займається діагностикою та лікуванням захворювань крові, визначає зміни показників крові при інших захворюваннях. Він тісно співпрацює з лікарями інших вузьких спеціалізацій — хірургами, онкологами, кардіологами тощо. Злоякісні новоутворення системи крові та кровотворних органів лікує онколог-гематолог.

Відкрити Згорнути down

Коли необхідна консультація гематолога (Київ, МЕДІКОМ):

 1. Якщо людина є ВІЛ-носієм.
 2. При вторинних змінах кровотворної системи.
 3. Для контролю ефективності терапії, що використовується.
 4. При підозрі на наявність онкологічних захворювань.
 5. При спадкової схильності до захворювань крові.
 6. При підозрі на запальні процеси та інфекційні захворювання.
 7. При підозрі на гематологічні порушення, збої в роботі кровотворних органів.
 8. При підготовці до хірургічного або стоматологічного лікування пацієнта з патологіями згортання крові.

Також, записатися на прийом до гематолога потрібно, якщо ви плануєте зачати дитину, при настанні вагітності, якщо ви проживаєте або працюєте на території з підвищеним радіоактивним фоном.

Відкрити Згорнути down

Симптоми

Гематологічні захворювання протікають по-різному. Їх клінічні прояви залежать від особливостей патології, тяжкості хвороби, загального стану пацієнта.

Хвороби крові. Симптоми захворювань:

 • задишка;
 • зниження ваги;
 • запаморочення;
 • втрата апетиту;
 • свербіж шкіри, висип;
 • рясна пітливість;
 • носові кровотечі;
 • біль в кістках і суглобах;
 • порушення в роботі серця;
 • апатія і підвищена стомлюваність;
 • блідість, іноді жовтушність шкіри;
 • патології шлунково-кишкового тракту;
 • збільшення лімфатичних вузлів, селезінки;
 • поява синців від незначних ударів, при натисканні та інше;
 • висока температура, яка не падає навіть після прийому жарознижувальних препаратів, тощо.

Висококваліфікований гематолог в Києві в клініці МЕДІКОМ допоможе повернути здоров'я і поліпшити якість життя.

Відкрити Згорнути down

Гематологи-імунологи клініки лікують:

 • Еритроцитози
 • Геморагічний васкуліт
 • Хвороби селезінки і печінки
 • Анемії різної етіології
 • Спадкові захворювання крові
 • Лімфоми
 • Новоутворення крові (лейкози, саркоми та ін.)
 • Патології згортання крові
 • Порушення гемостазу (коагулопатія, тромбоцитопатії)
 • Порушення кістково-мозкового кровотворення
 • Тромбоцитопенія
Відкрити Згорнути down

Діагностика гематологічних захворювань

Діагностика

Гематологічне відділення клініки МЕДІКОМ (м.Київ) має новітнє обладнання, яке дозволяє діагностувати різні патологічні алергічні та імунологічні стани на найбільш ранніх стадіях їх розвитку.

Діагностика захворювань крові включає наступні методи обстеження:

 • імунограма;
 • комп'ютерна томографія (КТ);
 • ультразвукова діагностика (УЗД);
 • ендоскопічна і пункційна біопсія;
 • рентгенологічне дослідження крові;
 • магнітно-резонансна томографія (МРТ);
 • лабораторні дослідження крові та її продуктів (загальний аналіз крові, біохімічний аналіз, лейкоцитарна формула, коагулограма, швидкість осідання еритроцитів тощо).

Комплексний підхід і широкі ресурси медичного центру дозволяють провести всі необхідні діагностичні та лікувальні заходи.

Відкрити Згорнути down
УЗ-диагностика
УЗ-діагностика
Анализ крови - иммунограмма
Аналіз крові - імунограма
Анализ на свертываемость крови
Аналіз на згортання крові
Биохимический анализ крови
Біохімічний аналіз крові

Лікування

Відділення гематології клініки оснащено всім необхідним для ефективного лікування гематологічних та імунних патологій з використанням сучасних методів терапії. У ньому створено всі умови для комфортного перебування пацієнтів і лікування в умовах стаціонару.

Лікування захворювань крові та кровотворних органів в клініці МЕДІКОМ здійснює висококваліфікований лікар гематолог-імунолог, який має багаторічний досвід роботи. На консультації лікар-гематолог розробляє індивідуальну схему лікування для кожного пацієнта, виходячи з індивідуальних особливостей організму, віку, діагнозу, тяжкості перебігу патологічного процесу.

Відкрити Згорнути down

Лікарі

Наші лікарі постійно підвищують свою кваліфікацію і регулярно проходять стажування у всесвітньо визнаних клініках Європи. Зателефонуйте в наш колл-центр, і ви дізнаєтеся: коли приймає лікар-гематолог, як записатися на консультацію, ціну цієї консультації та інших послуг, що надаються клінікою.

comment 11
Кучер Олена Володимирівна
Лікар-гематолог, дитячий гематолог, генетик вищої категорії, професор
comment 15
Орлов Віталій Миколайович
Лікар-гематолог вищої категорії, к.м.н.

Ціни

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
4741. Консультація гематолога експерта Гусєвої С. А, професора

1800 грн

Більше Згорнути down
Аналізи
5482. Фактор фон Віллебранда (VWF): Антиген ( Ag VWF) +Активність фактору (Activity VWF) + Колаген-зв'язуюча активність (CBA VWF) + Ристоцетин-кофактор фактору фон Віллебранда (RCo VWF) + Співвідношення (RCo VWF/Ag VWF)

4900 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
4008. * Гемоексфузія (кровопускання)

1730 грн

Більше Згорнути down

Лікар додому

З якихось причин Ви особисто або Ваш родич, близька людина, дитина не може потрапити на прийом до лікаря-гематолога в клініку? Ви можете оформити виклик лікаря додому. Такий візит включає: огляд, збір анамнезу, встановлення діагнозу, призначення лікування. Також вдома може бути проведений ряд діагностичних досліджень для уточнення діагнозу — УЗД, ЕКГ, забір крові та сечі, інше.

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

10.12.2023 19:08
Руслан Р.

Спасибі пані Кучер за лікування нашої доньки. Це дуже неприємно зустрічати такі захворювання в дитячому віці. Але своєю роботою Олена Володимирівна переконує нас, що все буде добре.

23.04.2023 18:57
Уляна

Дуже подобається, що всі процедури та призначення ліків у Медікомі проводять згідно з нормативами ВООЗ. Я уважно за цим слідкую, бо бачила на свої очі медичні процеси в клініках Європи.

29.11.2022 12:50
Аліна

Можу сказати, що лікарі витиснули максиму, щоб мене не турбували симптоми анемії. Зараз все стабілізувалося. Почуваю себе цілком нормально.

15.02.2022 21:56
Тетяна Леонардівна

Особливо здивувало з позитивного боку, як легко в клініці взаємодіють гематолог, кардіолог, ортопед для встановлення діагнозу. Не треба довга паперова тяганина з направленнями і години, висиджені під різними кабінетами.

02.08.2021 20:41
Сергійович

Був на прийомі у Орлова Віталія Миколайовича. Лікар хороший, справжній професіонал. Назначає все по ділу, ніяких зайвих аналізів, як часто буває в приватних клініках... У мене попереду ще лікування, але враховуючи рівень медичних послуг у Медіком, за своє здоров'я я спокійний.

31.01.2020 15:26
Ткач Ліза

Консультація пройшла на 5+! Лікар дуже уважний та приємний, все мені "по поличках розклав". Вже не вперше звертаюсь до Медіком і завжди тільки приємні враження.

17.05.2019 10:19
Юрий Бенедиктович

Спасибо доктору гематологу Орлову В. Н. за быструю постановку диагноза! Клиника Медиком - замечательная. Тут наверное все отделения классные, но уж гематология по Киеву точно лучшая!

26.01.2019 16:08
Наташа

У Орлова Виталия Николаевича на приеме спокойно и умиротворенно себя чувствуешь. И он настоящий профессионал. Не отказывается дать подробную информацию пациентам, но при этом не старается заболтать и запудрить мозг!

03.10.2018 23:37
Раиса

Орлов Виталий Николаевич один из лучших в клинике, хотя там все профессионалы. Я хожу на приемы в клинику на Героев Сталинграда 6Д. Я так понимаю у вас общий анализ крови будет с собой. Ну а остальное он назначит. Гемолитическая анемия еще бывает, и ее видно внешне, а бывают еще разные другие. Что вам сдать и как вас лечить - решит гематолог, а не его пациенты. Не надо так волноваться, вы попали в надежные руки.

01.10.2018 18:26
Кристина

Я много лет являюсь пациентом Орлова Виталия Николаевича, он прекрасный гематолог и понимающий человек. Он в этом плане находка для хроника).

30.09.2018 17:15
Мария

Вы записались к хорошему врачу. Орлов Виталий Николаевич это прекрасный специалист в области гематологии. То, какие анализы назначает гематолог, зависит от многих факторов, вам обязательно нужно сначала прийти на прием. Вы можете не замечать симптомы болезни крови, а врач по результатам опроса и осмотра что-то для себя заметит. Анализ ваш тоже берите, по нему он тоже сделает свои выводы. Ведь не просто так врачи учатся так долго))) Если бы мы могли сами решать, какие сдать анализы, то наверное и расшифровать их могли бы сами, научившись. Но все не так просто)

26.09.2018 15:03
Панасенко

Здравствуйте, подскажите, я вот записался к гематологу Орлову Виталию Николаевичу. Это хороший гематолог? Киев, ау! И я могу анализы для гематолога этого принести свои? Что вообще делают на приеме у гематолога? Он осмотр делает или просто отправляет на анализ? Он же не увидит мою кровь на приеме, а тогда что вообще происходит в кабинете? Я может быть задаю глупые вопросы но правда мне это непонятно. Может я понесу не те анализы? Мне сказали что нужна диагностика анемии. У меня есть мой анализ крови и он новый. Сказали что бывает железодефицитная анемия и какая-то еще. И надо определить какая она у меня чтобы ее можно было лечить. Так может мне надо сразу какие-то еще анализы сдать и потом к Виталию Николаевичу идти? В этой клинике же принимают анализы почти любые если смотрнеть по прайсу. Подскажите какие сдать. Или уже если записался то идти сразу?

05.03.2018 14:31
Лиля

Хочу поблагодарить гематолога Орлова В. Н. и весь персонал клиники за теплое отношение и быструю диагностику! Лечимся, будем выздоравливать!

Показати ще 3

arrow

Всього 13 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down