exit
search serach
дитячий травматолог і ортопед київ

Дитяча травматологія та ортопедія Києва

Захворюваннями опорно-рухової системи страждають не тільки дорослі, а й діти. Навіть якщо у малюка немає ніякої гострої патології, його час від часу повинен оглядати такий фахівець як дитячий ортопед-травматолог, в Києві на плановий огляд можна записатися в клініку МЕДІКОМ.

Консультація лікаря ортопеда-травматолога потрібна, коли:

1. Потрібен плановий огляд дитини.

Ортопед для немовляти необхідний вже з одномісячного віку. Потім, слід показувати дитину лікарю кожні 3 місяці (тобто на 3-й, 6-й, 9-й, 12-й місяці життя). У цей час важливо не пропустити патологію тазостегнового суглоба. У віці півтора і двох років також слід відвідати фахівця, щоб він зміг оцінити формування стопи малюка. В 3 роки огляд дитини ортопедом потрібен для оцінки формування постави.

2. У дитини є вроджені патології або вона отримала травму під час пологів.

В процесі проходження пологових шляхів дитина може отримувати травми. Найбільш часто зустрічаються кефалогематоми потиличної й тім'яної областей, а також переломи ключиць і стегнових кісток. Причиною такої патології як кривошия може бути, як травма під час пологів, так і вроджене недорозвинення грудинно-ключично-сосцеподібного м'яза. Діагностикою, корекцією і лікуванням подібних проблем займається дитяча травматологія.

3. У малюка спостерігається деформація нижніх кінцівок.

Найчастішою причиною, за якою звертаються до фахівця в такій області як дитяча ортопедія, є деформації нижніх кінцівок у дитини. До них відносяться клишоногість, плоскостопість, різні варусні й вальгусні деформації. Подібні патології в дитячому віці легко піддаються корекції. Тому, чим раніше ви приведете малюка до лікаря, тим краще.

4. Є порушення постави.

Неправильна постава — це не тільки естетична проблема, але і ризик виникнення захворювань хребта. Якщо дитина сутулиться, у неї помітна асиметрія плечей або лопаток — необхідна консультація дитячого ортопеда, який визначить як саме скорегувати цей стан і не допустити прогресування порушень.

5. Дитина отримала травму.

Будь-яка травма у малюка — привід відвідати дитячого травматолога. Навіть незначний, як здається з боку, забій може стати причиною проблем. Самостійно визначити вид ушкодження найчастіше неможливо. Тому, чи загрожує щось здоров'ю дитини повинен вирішувати лікар.

Симптоми, коли потрібна консультація дитячого ортопеда травматолога:

 • візуальне вкорочення ніжки та асиметрія сідничних складок у новонародженого;
 • біль в будь-якій ділянці тіла після травми або падіння (особливо, в поєднанні з запамороченням і нудотою);
 • біль і обмеження рухливості в кінцівках після травми;
 • помітне викривлення форми нижніх кінцівок у дитини, викривлення гомілок у вигляді букв О або Х;
 • відсутність ямки у внутрішнього краю підошви, трохи сплющена стопа;
 • дитина при спробі її поставити підтискає пальчики або норовить ходити навшпиньки (гіпертонус);
 • дитина почала утримувати голівку, перевертатися, сідати пізніше, ніж належить за віком (гіпотонус);
 • у дитини помітно порушення постави у вигляді сутулості, або викривлення в сторону (одне плече вище іншого).

Захворювання, які ми лікуємо в клініці МЕДІКОМ (Україна, м.Київ):

 • Плоскостопість
 • Переломи кісток
 • Дисплазія, підвивих
 • Кривошия у немовлят
 • Порушення тонусу м'язів
 • Позиційна клишоногість
 • Варусні, вальгусні деформації кінцівок
 • Сколіоз, порушення постави

Діагностика захворювань

Огляд дитини ортопедом залежить від віку дитини, але обов'язково містить уважну оцінку стану опорно-рухового апарату. Для уточнення діагнозу лікар може призначити додаткове обстеження. У клініці МЕДІКОМ можливе проведення широкого спектра лабораторних (здача аналізів) та інструментальних (УЗД, цифровий рентген, МРТ і КТ) методів досліджень.

Лікування

Дитячий хірург-ортопед у своєму арсеналі має величезний вибір методів лікування, що застосовуються при різних захворюваннях. Серед них:

 1. Лікувальна гімнастика і масаж.
 2. Мануальні методи впливу.
 3. Голкорефлексотерапія.
 4. Використання ортопедичних корсетів і устілок.
 5. Іммобілізація (фіксування в певному положенні шинами, апаратами, гіпсовими пов'язками) та ін.

Досвідчений дитячий ортопед-травматолог в Києві приймає в стінах медичного центру МЕДІКОМ. Якщо ви запишетесь на прийом в нашу клініку, ви можете розраховувати на консультацію грамотного фахівця в комфортних для вас умовах.

Лікарі

Наші лікарі є провідними фахівцями в області дитячої травматології та ортопедії, регулярно відвідують профільні конференції та програми підвищення кваліфікації як в Україні, так і за її межами.

Шепета Олег Ігоревич
Лікар ортопед-травматолог другої категорії, дитячий ортопед-травматолог
comment 3
Бутнік Ростислав Олександрович
Дитячий лікар-ортопед-травматолог другої категорії, дитячий лікар-хірург першої категорії
comment 7
Вітязь Володимир Миколайович
Дитячий ортопед-травматолог вищої категорії, кандидат медичних наук
comment 0
Копєйкін Ігор Іванович
Лікар ортопед-травматолог першої категорії
comment 16
Христенко Юрій Олексійович
Дитячий ортопед-травматолог, дитячий хірург
comment 3

Ціни

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Без типу цін
1177. Рентгенографія цифрова будь-якої анатомічної області у двох проекціях

699 грн.

Більше Згорнути down
Консультації
43. Консультація дитячого хірурга

639 грн.

Більше Згорнути down
36. Консультація дитячого ортопеда

699 грн.

Більше Згорнути down
Діагностика
185. Ультразвукове дослідження кульшових суглобів у дітей

529 грн.

Більше Згорнути down

Лікар додому

З якихось причин Ви особисто або Ваш родич, близька людина, дитина не може потрапити на прийом до лікаря травматолога-ортопеда в клініку? Ви можете оформити виклик лікаря додому. Такий візит включає: огляд, збір анамнезу, встановлення діагнозу, призначення лікування. Також вдома може бути проведений ряд діагностичних досліджень для уточнення діагнозу — УЗД, ЕКГ, забір крові та сечі, інше.

Відгуки

11.04.2019 22:20
Ліана

Ігор Іванович - дійсно мега-спеціаліст, він детально нам розповів про хворобу дитини, і про те, як її треба лікувати. Копейкін Ігор Іванович дуже уважна і приємна людина, поважає пацієнтів, любить малюків. І він абсолютно не намагається з вас тягнути додаткові гроші. Ми дуже йому вдячні. Він щирий як людина і швидко вирішує проблеми як лікар!

06.04.2019 18:15
Зульфия

Моей дочке-подростку поставили диагноз привычный вывих плеча. Мы не жалеем, что записались и поехали именно сюда к детскому врачу-ортопеду Копейкину Игорю Ивановичу. Игорь Иванович, нашей благодарности нет границ, доча уже и забыла думать, что ее прооперировали и скачет, как козочка, играет в бескетбол! В эту клинику мы ходим и обычные анализы сдавать, просто потому что удобно и комфортно, и персонал очень приветливый, детям здесь хорошо. И вообще теперь я клинику Медиком и Копейкина И. И. рекомендую всем, у кого детям нужен хороший детский ортопед!

18.02.2019 19:25
Павлина Котова

Мы заметили что у сына сильно выражена асимметрия складок на ножках и обратились к детскому ортопеду Бутнику Ростиславу Александровичу. Может, слишком эмоционально прозвучит, но это просто чудо-врач! Еще такого врача с таким трогательным отношением к работе я не встречала! Он кроме этой проблеммы и разной длины ножек(( у нас определил сколиоз. Но он так нам все это рассказал и подробно объяснил и изложил план действий, что я не испугалась, а настроилась бороться! И так скажем мы уже на пути к победе благодаря нашему доктору) Ездим в филиал на Анри Барбюса, 37/1 к нашему врачу Бутнику Ростиславу Александровичу, лучшему для нас в сфере детской ортопедии! Кстати в клинике делают УЗИ тазобедренных суставов, у детей организм еще не сформирован и лишние рентгены не хотелось бы, вот мы старшей дочке делали УЗИ. Дисплазию не подтвердили (заподозрили в школе).

27.12.2018 17:44
Мальцева Дарья

Выражаем благодарность всей семьей детскому хирургу Христенко Юрию Алексеевичу! Быстро принял нас, отправил на цифровую рентгенографию в 2 проекциях, поставил диагноз, лечимся! Улучшения уже налицо! Диагноз у нас есть основной, там все непросто, и еще стоит диагноз вальгусная деформация стоп, у детей массажем это лечится теперь, и очень эффективно, если вас лечит такой спец как Христенко Юрий Алексеевич.

14.11.2018 17:30
Стефания

Спасибо доктору Витязю Владимиру Николаевичу за проведенный моему сыну остеосинтез лучевой кости! У ребенка был непростой перелом проксимального отдела этой кости, хирурга-травматолога детского мы в Киеве ни одного не знали, но помнили, как нам в клинике Медиком помогли вылечить нарушения, которые могут давать серьезные последствия. Нас успешно тогда вылечил Витязь Владимир Николаевич, но мы не знали, что он еще и оперирует! Обратились в клинику снова, задали несколько вопросов, и выяснилось, что наш доктор вновь нам готов помочь. Мы сдали там же предоперационные анализы и врач нас быстро прооперировал! И очень успешно! Ручка работает будто и не было травмы. Мы действительно рады, что нашли где есть превосходная детская травматология в Киеве!

30.09.2018 15:15
Александр Анатольевич

Надя, запишитесь на консультацию и сами узнаете все. Цены ведь приемлемые. Могу ошибаться, но в вашем сообщении мне видится паника, а с детьми паниковать не стоит, нужно просто записаться к врачу и вместе со специалистом решать проблему. Ваш случай ведь не такой уж страшный. От себя могу посоветовать доктора Христенко Юрий Алексеевич, лечили дочь с аналогичной проблемой, успешно. И - спокойствие. Удачи вам и вашей малышке.

21.09.2018 22:45
Надя

Помогите, не могу найти кто бы нам помог. как убрать косолапость у ребенка, если с рождения?(( Можно как то без операции? Нам здесь помогут? Мы никак не найдем куда нам обратиться так чтоб уж наверняка в вопросах детской травматологии и ортопедии. Так мало хороших специалистов, а на здоровье ребенка не хотелось бы ставить опыты((

12.08.2018 21:45
Рита

Спасибо, наш любимый доктор! Бутник Ростислав Александрович - вы лучший! После рождения у нашего сына была выявлена немаленькая кефалогематома. Отзывы о клинике Медиком были положительные, и расположение тоже подкупало. К доктору Бутнику Р. А. мы попали наобум. Очень понравилось отношение к пациентам - как к нашему малышу, так и к нам, родителям. Терпеть наше нервозное состояние тогда, надо признать, было непросто))) Простите, если что не так. И еще раз спасибо! От Стасика привет).

30.06.2018 22:05
Павел

Выражаю искреннюю благодарность ортопеду Христенко Ю. А. за точную быструю диагностику, подробные доходчивые консультации, направление на УЗИ тазобедренных суставов и эффективный план лечения дочки!

09.05.2019 20:17
Макар и Анна

От всего сердца благодарим травматолога-ортопеда из клиники Медиком, замечательного доктора Шепета Олега Игоревича за быстрое и эффективное лечение левосторонней кривошеи и гипертонуса у ребенка 7 месяцев. Нашему малышу намного лучше, лечение подходит уже к завершению. Олег Игоревич - очень позитивный, улыбчивый, образованный и уверенный врач, а именно таким должен быть детский доктор! Конечно многие малыши боятся врачей, но благодаря таким замечательным специалистам этот страх уходит. И в самой клинике очень хорошая умиротворяющая атмосфера. Анализы у деток там тоже очень хорошо берут. Мы были на ул. Анри Барбюса, 37/1, но есть и другая клиника, может кому-то если далеко ехать. С такими проблемами, как у нас, определенно стоит записаться и идти к хирургу, ортопеду и травматологу в одном лице. Спасибо большое, если вы нас читаете, Олег Игоревич!

Показати ще 3

arrow

Всього 10 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
Заказ звонка принят. Мы Вам уже звоним!
Хотите, перезвоним Вам?
Например: 067 000 00 00
Свободных операторов на линии: 6
Заказов звонков сегодня: 100+
Заказ звонка принят. Мы Вам уже звоним!
Хотите, перезвоним Вам?
Например: 067 000 00 00
Свободных операторов на линии: 6      Заказов звонков сегодня: 100+
Заказ звонка принят. Мы Вам уже звоним!
Хотите, перезвоним Вам
в удобное время?
КНОПКА
СВЯЗИ
page-down