exit
search serach
Дитяча травматологія та ортопедія Києва

Дитяча травматологія та ортопедія Києва

Захворюваннями опорно-рухової системи страждають не тільки дорослі, а й діти. Навіть якщо у малюка немає ніякої гострої патології, його час від часу повинен оглядати такий фахівець як дитячий ортопед-травматолог, в районах Оболонь та Печерськ Києва на плановий огляд можна записатися в клініку МЕДІКОМ.

Відкрити Згорнути down

Консультація лікаря ортопеда-травматолога потрібна, коли:

1. Потрібен плановий огляд дитини.
Ортопед для немовляти необхідний вже з одномісячного віку. Потім, слід показувати дитину лікарю кожні 3 місяці (тобто на 3-й, 6-й, 9-й, 12-й місяці життя). У цей час важливо не пропустити патологію тазостегнового суглоба. У віці півтора і двох років також слід відвідати фахівця, щоб він зміг оцінити формування стопи малюка. В 3 роки огляд дитини ортопедом потрібен для оцінки формування постави.

2. У дитини є вроджені патології або вона отримала травму під час пологів.
В процесі проходження пологових шляхів дитина може отримувати травми. Найбільш часто зустрічаються кефалогематоми потиличної й тім'яної областей, а також переломи ключиць і стегнових кісток. Причиною такої патології як кривошия може бути, як травма під час пологів, так і вроджене недорозвинення грудинно-ключично-сосцеподібного м'яза. Діагностикою, корекцією і лікуванням подібних проблем займається дитяча травматологія.

3. У малюка спостерігається деформація нижніх кінцівок.
Найчастішою причиною, за якою звертаються до фахівця в такій області як дитяча ортопедія, є деформації нижніх кінцівок у дитини. До них відносяться клишоногість, плоскостопість, різні варусні й вальгусні деформації. Подібні патології в дитячому віці легко піддаються корекції. Тому, чим раніше ви приведете малюка до лікаря, тим краще.

4. Є порушення постави.
Неправильна постава — це не тільки естетична проблема, але і ризик виникнення захворювань хребта. Якщо дитина сутулиться, у неї помітна асиметрія плечей або лопаток — необхідна консультація дитячого ортопеда, який визначить як саме скорегувати цей стан і не допустити прогресування порушень.

5. Дитина отримала травму.
Будь-яка травма у малюка — привід відвідати дитячого травматолога. Навіть незначний, як здається з боку, забій може стати причиною проблем. Самостійно визначити вид ушкодження найчастіше неможливо. Тому, чи загрожує щось здоров'ю дитини повинен вирішувати лікар.

Консультація ортопеда-травматолога
Відкрити Згорнути down

Симптоми, коли потрібна консультація дитячого ортопеда травматолога:

 • візуальне вкорочення ніжки та асиметрія сідничних складок у новонародженого;
 • біль в будь-якій ділянці тіла після травми або падіння (особливо, в поєднанні з запамороченням і нудотою);
 • біль і обмеження рухливості в кінцівках після травми;
 • помітне викривлення форми нижніх кінцівок у дитини, викривлення гомілок у вигляді букв О або Х;
 • відсутність ямки у внутрішнього краю підошви, трохи сплющена стопа;
 • дитина при спробі її поставити підтискає пальчики або норовить ходити навшпиньки (гіпертонус);
 • дитина почала утримувати голівку, перевертатися, сідати пізніше, ніж належить за віком (гіпотонус);
 • у дитини помітно порушення постави у вигляді сутулості, або викривлення в сторону (одне плече вище іншого).
Відкрити Згорнути down

Захворювання, які ми лікуємо в клініці МЕДІКОМ (Україна, м.Київ):

Відкрити Згорнути down

Діагностика захворювань

Огляд дитини ортопедом залежить від віку дитини, але обов'язково містить уважну оцінку стану опорно-рухового апарату. Для уточнення діагнозу лікар може призначити додаткове обстеження. У клініці МЕДІКОМ можливе проведення широкого спектра лабораторних (здача аналізів) та інструментальних (УЗД, цифровий рентген) методів досліджень.

Дитяча травматологія і ортопедія
Відкрити Згорнути down

Лікування

Дитячий хірург-ортопед у своєму арсеналі має величезний вибір методів лікування, що застосовуються при різних захворюваннях. Серед них:

 1. Лікувальна гімнастика і масаж.
 2. Мануальні методи впливу.
 3. Голкорефлексотерапія.
 4. Використання ортопедичних корсетів і устілок.
 5. Іммобілізація (фіксування в певному положенні шинами, апаратами, гіпсовими пов'язками) та ін.

Досвідчений дитячий ортопед-травматолог в Києві приймає в стінах медичного центру МЕДІКОМ. Якщо ви запишетесь на прийом в нашу клініку, ви можете розраховувати на консультацію грамотного фахівця в комфортних для вас умовах.

Відкрити Згорнути down

Лікарі

Наші лікарі є провідними фахівцями в області дитячої травматології та ортопедії, регулярно відвідують профільні конференції та програми підвищення кваліфікації як в Україні, так і за її межами.

comment 38
Копєйкін Ігор Іванович
Лікар ортопед-травматолог першої категорії
comment 1
Бесараб Юрій Борисович
Лікар ортопед-травматолог вищої категорії, дитячий ортопед-травматолог
comment 11
Сахань Руслан Васильович
Ортопед-травматолог
comment 12
Христенко Юрій Олексійович
Дитячий ортопед-травматолог, дитячий хірург
comment 0
Цокало Василь Миколайович
Лікар ортопед-травматолог вищої категорії, к.м.н.

Ціни на послуги дитячого ортопеда

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
43. Консультація дитячого хірурга

950 грн

Більше Згорнути down
36. Консультація дитячого ортопеда

950 грн

Більше Згорнути down
Діагностика
1177. * Рентгенографія цифрова будь-якої анатомічної області в двох проекціях*

780 грн

Опис

Високоточна цифрова рентген система виробництва GENERAL ELECTRIC (США)

Більше Згорнути down
185. Ультразвукове дослідження кульшових суглобів у дітей

650 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
615. * Первинно-хірургічна обробка рани /до фасції/ до 4 см*

700 грн

Більше Згорнути down
616. * Первинно-хірургічна обробка рани /до фасції/ більше 4 см*

1000 грн

Більше Згорнути down
617. * Первинно-хірургічна обробка рани /з пошкодженням фасції та м'язи/ *

1600 грн

Більше Згорнути down
618. * Первинно-хірургічна обробка обширних ран (множинних, глибоких)*

5400 грн

Більше Згорнути down
625. * Туалет рани*

500 грн

Більше Згорнути down
1900. * Накладення транспортної шини*

650 грн

Більше Згорнути down

Вiдгуки

11.04.2019 22:20
Ліана

Ігор Іванович - дійсно мега-спеціаліст, він детально нам розповів про хворобу дитини, і про те, як її треба лікувати. Копейкін Ігор Іванович дуже уважна і приємна людина, поважає пацієнтів, любить малюків. І він абсолютно не намагається з вас тягнути додаткові гроші. Ми дуже йому вдячні. Він щирий як людина і швидко вирішує проблеми як лікар!

06.04.2019 18:15
Зульфия

Моей дочке-подростку поставили диагноз привычный вывих плеча. Мы не жалеем, что записались и поехали именно сюда к детскому врачу-ортопеду Копейкину Игорю Ивановичу. Игорь Иванович, нашей благодарности нет границ, доча уже и забыла думать, что ее прооперировали и скачет, как козочка, играет в бескетбол! В эту клинику мы ходим и обычные анализы сдавать, просто потому что удобно и комфортно, и персонал очень приветливый, детям здесь хорошо. И вообще теперь я клинику Медиком и Копейкина И. И. рекомендую всем, у кого детям нужен хороший детский ортопед!

18.02.2019 19:25
Павлина Котова

Мы заметили что у сына сильно выражена асимметрия складок на ножках и обратились к детскому ортопеду Бутнику Ростиславу Александровичу. Может, слишком эмоционально прозвучит, но это просто чудо-врач! Еще такого врача с таким трогательным отношением к работе я не встречала! Он кроме этой проблеммы и разной длины ножек(( у нас определил сколиоз. Но он так нам все это рассказал и подробно объяснил и изложил план действий, что я не испугалась, а настроилась бороться! И так скажем мы уже на пути к победе благодаря нашему доктору) Ездим в филиал на Анри Барбюса, 37/1 к нашему врачу Бутнику Ростиславу Александровичу, лучшему для нас в сфере детской ортопедии! Кстати в клинике делают УЗИ тазобедренных суставов, у детей организм еще не сформирован и лишние рентгены не хотелось бы, вот мы старшей дочке делали УЗИ. Дисплазию не подтвердили (заподозрили в школе).

27.12.2018 17:44
Мальцева Дарья

Выражаем благодарность всей семьей детскому хирургу Христенко Юрию Алексеевичу! Быстро принял нас, отправил на цифровую рентгенографию в 2 проекциях, поставил диагноз, лечимся! Улучшения уже налицо! Диагноз у нас есть основной, там все непросто, и еще стоит диагноз вальгусная деформация стоп, у детей массажем это лечится теперь, и очень эффективно, если вас лечит такой спец как Христенко Юрий Алексеевич.

14.11.2018 17:30
Стефания

Спасибо доктору Витязю Владимиру Николаевичу за проведенный моему сыну остеосинтез лучевой кости! У ребенка был непростой перелом проксимального отдела этой кости, хирурга-травматолога детского мы в Киеве ни одного не знали, но помнили, как нам в клинике Медиком помогли вылечить нарушения, которые могут давать серьезные последствия. Нас успешно тогда вылечил Витязь Владимир Николаевич, но мы не знали, что он еще и оперирует! Обратились в клинику снова, задали несколько вопросов, и выяснилось, что наш доктор вновь нам готов помочь. Мы сдали там же предоперационные анализы и врач нас быстро прооперировал! И очень успешно! Ручка работает будто и не было травмы. Мы действительно рады, что нашли где есть превосходная детская травматология в Киеве!

30.09.2018 15:15
Александр Анатольевич

Надя, запишитесь на консультацию и сами узнаете все. Цены ведь приемлемые. Могу ошибаться, но в вашем сообщении мне видится паника, а с детьми паниковать не стоит, нужно просто записаться к врачу и вместе со специалистом решать проблему. Ваш случай ведь не такой уж страшный. От себя могу посоветовать доктора Христенко Юрий Алексеевич, лечили дочь с аналогичной проблемой, успешно. И - спокойствие. Удачи вам и вашей малышке.

21.09.2018 22:45
Надя

Помогите, не могу найти кто бы нам помог. как убрать косолапость у ребенка, если с рождения?(( Можно как то без операции? Нам здесь помогут? Мы никак не найдем куда нам обратиться так чтоб уж наверняка в вопросах детской травматологии и ортопедии. Так мало хороших специалистов, а на здоровье ребенка не хотелось бы ставить опыты((

12.08.2018 21:45
Рита

Спасибо, наш любимый доктор! Бутник Ростислав Александрович - вы лучший! После рождения у нашего сына была выявлена немаленькая кефалогематома. Отзывы о клинике Медиком были положительные, и расположение тоже подкупало. К доктору Бутнику Р. А. мы попали наобум. Очень понравилось отношение к пациентам - как к нашему малышу, так и к нам, родителям. Терпеть наше нервозное состояние тогда, надо признать, было непросто))) Простите, если что не так. И еще раз спасибо! От Стасика привет).

30.06.2018 22:05
Павел

Выражаю искреннюю благодарность ортопеду Христенко Ю. А. за точную быструю диагностику, подробные доходчивые консультации, направление на УЗИ тазобедренных суставов и эффективный план лечения дочки!

09.05.2019 20:17
Макар и Анна

От всего сердца благодарим травматолога-ортопеда из клиники Медиком, замечательного доктора Шепета Олега Игоревича за быстрое и эффективное лечение левосторонней кривошеи и гипертонуса у ребенка 7 месяцев. Нашему малышу намного лучше, лечение подходит уже к завершению. Олег Игоревич - очень позитивный, улыбчивый, образованный и уверенный врач, а именно таким должен быть детский доктор! Конечно многие малыши боятся врачей, но благодаря таким замечательным специалистам этот страх уходит. И в самой клинике очень хорошая умиротворяющая атмосфера. Анализы у деток там тоже очень хорошо берут. Мы были на ул. Анри Барбюса, 37/1, но есть и другая клиника, может кому-то если далеко ехать. С такими проблемами, как у нас, определенно стоит записаться и идти к хирургу, ортопеду и травматологу в одном лице. Спасибо большое, если вы нас читаете, Олег Игоревич!

Показати ще 3

arrow

Всього 10 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down