exit
search serach
Підтяжка брів
4517. * Підтяжка брів
46000 грн.
Більше Згорнути down

Підтяжка брів у Києві

Опущення або птоз брів є неминучим наслідком впливу зовнішніх факторів на м'які тканини. Вікові зміни на обличчі стають причиною надлишку шкіри, що провокує появу горизонтальних зморшок на лобі та опущення лінії брів. Обличчя набуває втомленого, хворобливого вигляду. Локальні естетичні операції здатні впоратися із проблемою птозу брів. Вони набувають усе більшої популярності завдяки безпеці та відсутності тривалої реабілітації. Операції з підтяжки брів у Києві проводять у клініці МЕДІКОМ. Ми пропонуємо різні методики корекції верхньої третини обличчя, дотримуючись індивідуального підходу до кожного пацієнта.

Ліфтинг брів — це хірургічна операція з корекції положення брів. Вона дає змогу зменшити обвисання шкіри над верхніми повіками та коригувати лобові зморшки, міжбрівну зону та область зовнішніх кутів очей.

Методики ліфтингу брів

 • коронарна підтяжка брів — проводиться за допомогою виконання розсічення в напрямку росту волосся з відділенням тканин та їхнім підтягуванням вгору. Паралельно з підняттям брів загладжуються поздовжні зморшки та піднімається лінія чола;
 • ендоскопічна підтяжка брів — популярний метод ліфтингу, що характеризується малою інвазивністю та коротким періодом відновлення. Операція проводиться шляхом виконання кількох маленьких проколів під волоссям. Крізь них вводяться гачки біониток, що підтягують м'язові тканини;
 • скроневий ліфтинг (“лисячі очі”) — виконується в разі опущення бічних відділів брів. Розрізи роблять у області скронь.
Відкрити Згорнути down

Показання до підтяжки брів

 • виражені поперечні зморшки на лобі;
 • віковий птоз верхньої частини обличчя;
 • асиметрія брів;
 • опущення брів;
 • деформація тканин із низькою лінією брів та важкими повіками;
 • надто виразна міжбрівна складка.
Відкрити Згорнути down

Протипоказання до підтяжки брів

 • онкологічні захворювання;
 • порушення згортання крові;
 • захворювання серцево-судинної, ендокринної, нервової системи;
 • гострі інфекції.
Відкрити Згорнути down

Особливості підготовки до пластичної операції з підняття брів

На консультації пластичного хірурга здійснюється первинний огляд. Спільно з пацієнтом лікар обирає методику проведення операції, уточнює етапи її проведення та очікуваний результат. Також пацієнт отримує направлення на лабораторні аналізи, електрокардіограму та рентгенограму. За їхніми результатами анестезіолог підбирає відповідний вид наркозу та контролює стан пацієнта в процесі хірургічного втручання.

Відкрити Згорнути down

Як проходить операція з підтяжки брів?

Якщо пластика брів проводиться коронарним методом, хірург робить розріз уздовж росту волосся від скроні до скроні. Після цього здійснюється перерозподіл шкіри та глибоких шарів тканин із висіченням надлишків. Потім лікар накладає шви чи спеціальні скріпки. Броупексія відбувається під загальною анестезією, її тривалість становить 1–2 години. До переваг методу належить тривалий ефект та невидимі рубці. Мінуси — тривалий період відновлення та висока травматизація.

Ендоскопічний ліфтинг брів триває трохи більше 2 годин. Хірург робить доступ за допомогою невеликих проколів у зоні росту волосся, крізь які вводить ендоскопічний інструмент. З його допомогою лікар підтягує м'язи, які відповідають за підтримку брів. Головна перевага методу — мала травматичність тканин та швидке загоєння.

Під час скроневої підтяжки брів висікаються надлишки шкіри в скроневій ділянці. Операція триває менше 1 години та відрізняється коротким терміном реабілітації та малою травматичністю.

Підтяжка брів
операція з підтяжки брів
Відкрити Згорнути down

Броуліфтинг: реабілітація

Пластичні хірурги клініки МЕДІКОМ використовують сучасні методики броупексії, що дає змогу максимально скоротити процес відновлення та знизити ризик ускладнень. Першу добу після операції пацієнт проводить у комфортній одномісній палаті стаціонару під наглядом медперсоналу. На область хірургічного втручання накладають еластичну пов'язку, що фіксує зміщені тканини. За показаннями може призначатися антибіотикотерапія, протизапальні та знеболювальні препарати.

Залежно від обраної методики операції, у зоні корекції можуть спостерігатися набряки та гематоми. Період повного відновлення м'яких тканин після ліфтингу брів становить до 2–3 тижнів. Протягом місяця після корекції варто утриматися від тяжких фізичних навантажень та термічних процедур. Також варто відмовитися від алкоголю та тютюнопаління.

Відкрити Згорнути down

Результати ліфтингу брів: відгуки та ефект

Оцінити результат операції можна після зникнення набряків. Він зберігається на кілька років, значно омолоджуючи обличчя. Після броупексії погляд стає легшим, брови набувають гарного вигину, зникають зморшки на лобі та в міжбрівній області.

Відкрити Згорнути down

Броуліфтинг: наслідки

У разі звернення до досвідчених фахівців ризик негативних проявів після процедури зведений до абсолютного мінімуму. Але все ж таки неприємними наслідками проведення підтяжки брів можуть бути:

 • оніміння та біль у зоні корекції;
 • несиметричність брів;
 • обмеження міміки;
 • порушення лінії зростання волосся;
 • інфікування шва.

У клініці МЕДІКОМ працюють висококваліфіковані пластичні хірурги з багаторічним практичним досвідом. Це є запорукою, що броуліфтинг проведеться на найвищому рівні з мінімальним ризиком ускладнень та максимальним естетичним результатом.

підтяжка брів

Відкрити Згорнути down

Переваги підтяжки брів у нашій клініці

 1. Команда кваліфікованих лікарів із великим практичним досвідом. Ми цінуємо свою репутацію з 1992 року.
 2. Операційна, оснащена ламінарними потоками за принципом «повітряного капсулювання», забезпечує найвищий рівень інфекційної безпеки.
 3. Власне Центральне стерилізаційне відділення, що відповідає міжнародним стандартам JCI.
 4. Високоякісні шовні матеріали з міжнародними стандартами безпеки та якості.
 5. Комфортний стаціонар з одномісними палатами готельного типу. У вартість входить харчування, індивідуальне туалетне приладдя, піжама та капці.
 6. Зручне розташування стаціонару на Оболоні в мальовничій парковій зоні.
 7. Індивідуальний підхід кожного пацієнта. Вибір відповідної методики операції, супровід у реабілітаційному періоді формується за індивідуальним планом.
 8. Прийнятна вартість підтяжки брів та можливість її поєднання з процедурою блефаропластики.
 9. Багато позитивних відгуків від наших пацієнтів.
Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Скільки тримається ліфтинг брів?

Операція підтяжки брів дає тривалий візуальний ефект тривалістю до 5–10 років. Чим молодший пацієнт, тим тривалішим буде результат броуліфтингу.

Чи можна одночасно робити підтяжку брів із блефаропластикою?

Броуліфтинг можна поєднувати з іншими видами естетичних операцій. При вираженому птозі верхньої повіки операцію з підтяжки брів часто проводять разом із блефаропластикою.

Під яким наркозом роблять підтяжку брів?

Вибір анестезії проводиться на етапі передопераційної підготовки. Анестезіолог вивчає аналізи пацієнта та визначає вид та дозування наркозу. Операція броупексія зазвичай проводиться під загальним наркозом чи в аналгоседації. Скроневий ліфтинг проводиться під місцевою анестезією. Тривалість операції — 30–40 хвилин.

Скільки триває реабілітація після підтяжки брів?

Середня тривалість відновлювального періоду після класичного броуліфтингу становить 2–3 тижні. Ендоскопічна підтяжка брів має менший реабілітаційний період — 1 тиждень. У ранньому післяопераційному періоді відзначається виражена набряклість тканин у зоні корекції. Остаточний результат від броуліфтингу можна буде оцінити через 2–3 місяці.

Як записатися на підтяжку брів?

Для запису на первинну консультацію до пластичного хірурга зателефонуйте до цілодобового кол-центру клініки. Ви також можете записати онлайн через відповідну форму на нашому сайті.

Лікарі

Хочете зробити підтяжку брів у Києві, але не знаєте, як вибрати відповідну клініку? Орієнтуйтесь на кваліфікацію, досвід лікарів, кількість проведених операцій із підтяжки брів та ціни. У Києві в клініці МЕДІКОМ броупексію проводять хірурги з великим практичним досвідом. Для запису на первинну консультацію зателефонуйте до нашого цілодобового кол-центру або залиште заявку на сайті, і ми вам передзвонимо.

comment 11
Симулик Євген Володимирович
Пластичний хірург вищої кваліфікаційної категорії, судинний хірург, к.м.н.

Ціна підтяжки брів

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Операції

46000 грн

Більше Згорнути down
Схожі послуги
Блефаропластика (пластика повік)
Блефаропластика (пластика повік)
Хейлопластика
Хейлопластика
Видалення грудок Біша
Видалення грудок Біша
Платизмопластика (подтяжка шеи)
Платизмопластика (підтяжка шиї)
Фейслифтинг
Фейсліфтинг

Вiдгуки

20.07.2023 20:13
Валентина

Після підтяжки брів я відчуваю, що відбулося справжнє перевтілення! Ця процедура надала моєму обличчю виразності. Тепер мій вигляд став більш свіжим та молодим, що додає мені впевненості та позитивного настрою. Дякую професіоналам клініки Медіком!

15.01.2023 09:42
Nataliy Melnuchenko

Неодноразово користуюся послугами цієї клініки. Доступні ціни, уважне ставлення фахівців, якісна робота (скроневий ліфтинг) перевершили мої сподівання. Величезне спасибі спеціалістам, що позбавили моє обличчя від старості.

31.07.2022 16:28
Ілона Ф.

Робила підтяжку брів у стаціонарі на Оболонській набережній у пластичного хірурга Симуліка. Це не перша моя операція у нього. Тільки найкращі рекомендації!

29.06.2022 10:08
Виктория

Давно хотела исправить форму и угол бровей, но все как-то не решалась. По отзывам нашла хирурга Е.В. Симулика и пошла на консультацию. Врач мне понравился, очень внимательный и грамотный. После осмотра предложил мне варианты решения проблемы. В результате доктор делал мне подтяжку бровей с одновременной блефаропластикой. Результат превзошел все ожидания. У меня теперь совсем другое лицо! Будто вернулась на 20 лет назад!

13.05.2022 20:35
Лариса Пономаренко

У мами був ювілей, і я вирішила її порадувати, подарувавши операцію з ліфтингу брів. Вона в мене красуня і завжди стежить за своєю зовнішністю. Тому такому подарунку була дуже рада. Операція пройшла чудово, ефект став помітним вже через місяць, коли зійшли всі набряки. Мамочка помолодшала на очах! Операція не така складна, як фейсліфтінг, а результат від неї приголомшливий.

21.02.2022 16:52
Ольга

Я пришла в клинику с желанием изменить верхнюю часть лица, устранить “тяжелый взгляд” и усталый вид лица. На консультации мне предложили сделать блефаропластику с одномоментной подтяжкой бровей. Врач рассказал все нюансы проведения операции и реабилитационного периода. Я взвесила все за и против и согласилась. Сдала необходимые анализы, ЭКГ. Операция длилась около часа, потом я находилась в одноместной палате в стационаре на Оболони. Условиями и уходом осталась очень довольна. Через месяц заменила первый результат от операции. Лицо преобразилось, взгляд стал открытым, более распахнутым. Не устаю получать комплименты от знакомых!

Показати ще 3

arrow

Всього 6 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down