exit
search serach
психотерапія
72. * Консультація психотерапевта
1700 грн.
Більше Згорнути down

Психотерапія Києва - консультація психолога

У вас серйозна стресова ситуація і внутрішній стан заважає повноцінному життю? Рідна і близька людина страждає від алкогольної чи іншої залежності, і ви не знаєте, як їй допомогти? Психотерапевт (м. Київ, МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську) проведе необхідне діагностичне обстеження, встановить причини порушень, надасть кваліфіковану допомогу по виведенню людини зі стану депресії, стресу, різних фобій. Психотерапевт - це лікар, який має відповідну медичну освіту і спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці різних межових станів і розладів психіки.

Відкрити Згорнути down

Записатися на консультацію до психотерапевта варто, якщо:

 1. Виникла серйозна психічна травма, людина відчула сильний стрес і потрясіння.
 2. Спостерігаються постійна нервозність, пригнічений стан або різкі перепади настрою без видимих на те причин.
 3. Відчуття хронічної втоми не проходить навіть після повноцінного нічного сну.
 4. Є ознаки професійного або емоційного «вигорання».
 5. Присутня неконтрольована боязнь чогось або когось (фобії).
 6. Необхідно виключити психосоматичний характер деяких захворювань (виразковий коліт, бронхіальна астма, нейродерміт, мігрень, ревматоїдний артрит та ін.).

Слабо виражені прояви порушень психіки можуть виникнути у будь-якої людини. Важливо вчасно звернутися за допомогою до психотерапевта.

Відкрити Згорнути down

Симптоми межових станів:

 • різкі перепади настрою;
 • часті напади гніву, тривожності або депресії;
 • крайня ступінь непевності у власних силах або звеличення;
 • ставлення до оточення може варіюватися від крайнього презирства до фанатичного возвеличення;
 • відчуття внутрішньої порожнечі, знедоленості та ін.;
 • нав'язливі бажання до конкретних дій (ігроманія, вуайєризм, шопінгоманія тощо);
 • суїцидальні нахили тощо.
Відкрити Згорнути down

Захворювання і стани, які лікує психотерапевт нашої клініки:

Відкрити Згорнути down

Психолог-психотерапевт клініки займається:

 • Корекцією сімейних взаємин.
 • Наданням психологічної допомоги в стресових ситуаціях.
 • Нормалізацією відносин з оточуючими людьми.
 • Виведенням зі станів підвищеної тривожності, депресії і т.п.
 • Вирішенням внутрішніх, особистісних, проблем пацієнта тощо.

У своїй роботі кваліфіковані психологи клініки використовують спеціальні психологічні науково-обґрунтовані методи.

Відкрити Згорнути down

Психотерапія. Основні напрямки лікування:

1. Психоаналіз і психоаналітична психотерапія.
Проводяться в особливій атмосфері безпеки і довіри між психотерапевтом і пацієнтом, при активній участі останнього. Метод дозволяє людині краще зрозуміти самого себе, проаналізувати почуття, пов'язані з минулим, сьогоденням і майбутнім.

2. Гештальт-терапія.
Метод, заснований на пошуку свого «Я», усвідомлення себе, своїх потреб, подій, навколишнього світу і т.п.

3. Екзистенціальна психотерапія.
Напрямок психології, що базується на основних проблемах існування людини і допомагає ій побороти відчай.

Психотерапевт клініки МЕДІКОМ (м. Київ, Україна) при корекції і лікуванні патологічних психічних станів використовує психологічні засоби та методи лікарського впливу. Психотерапевти медичного центру призначають медикаментозні препарати для поліпшення стану пацієнта тільки за певними, суворими показаннями і після повного діагностичного обстеження.

У клініці працює досвідчений психолог - фахівець, який надає психологічну допомогу психічно здоровим людям і використовує в своїй роботі тільки психологічні засоби надання допомоги. Досвідчені фахівці центру допоможуть повернути вам душевну рівновагу, знайти вихід зі складної ситуації, нормалізувати відносини з близькими і оточуючими людьми.

У центрі МЕДІКОМ веде прийом дитячий психотерапевт. Досвідчений лікар за допомогою ігор, спеціальних психологічних методик і тестів допоможе розібратися і скорегувати поведінку дитини. Наші психотерапевти допоможуть нормалізувати відносини з батьками та оточуючими, впоратися з гіперактивністю, поганими звичками, безпричинними страхами, посттравматичними станами тощо.

Відкрити Згорнути down

Лікарі

Висококваліфікований психотерапевт (м. Київ, МЕДІКОМ) надасть всю необхідну допомогу для нормалізації вашого внутрішнього стану і рішення проблем будь-якої складності. Приходьте до нас, і вас приємно здивує атмосфера клініки, професіоналізм наших фахівців, а також вартість послуг. Телефонуйте в наш колл-центр і записуйтеся на прийом вже зараз!

comment 6
Антонова Олена Юріївна
Лікар-психіатр першої категорії
comment 2
Бабій Алла Олексіївна
Лікар-імунолог вищої категорії, медичний психолог
comment 6
Тарасенко Олена Валеріївна
Лікар-психотерапевт, психіатр
comment 5
Шункова Леся Сергіївна
Психолог другої категорії

Ціна консультації психотерапевта

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
Більше Згорнути down
3023. * Сеанс психотерапії за медичними показниками

1800 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
4862. Консультація психіатра

1700 грн

Більше Згорнути down
4874. Консультація лікаря-психіатра на дому в межах міста Києва

3800 грн

Більше Згорнути down
4875. Консультація лікаря-психіатра на дому за межами міста Києва до 30 км

4800 грн

Більше Згорнути down
4876. Консультація лікаря-психіатра на дому за межами міста Києва понад 30 км

5900 грн

Більше Згорнути down

Лікар додому

З якихось причин Ви особисто або Ваш родич, близька людина, дитина не може потрапити на прийом до лікаря-психотерапевта в клініку? Ви можете оформити виклик лікаря додому. Такий візит включає: огляд, збір анамнезу, встановлення діагнозу, призначення лікування. Також вдома може бути проведений ряд діагностичних досліджень для уточнення діагнозу — УЗД, ЕКГ, забір крові та сечі, інше.

Відкрити Згорнути down
Статті на тему
Депресія
Депресія: симптоми, причини, види
Тривожний розлад
Як лікувати тривожний розлад?
Як побороти стрес?
Як побороти стрес?
Посттравматичний стресовий розлад
Діагноз ПТСР

Вiдгуки

22.05.2023 12:34
Чаплич Ф.

Були у Олени Юріївни Антонової з фобіями у сина (16 років)... Дуже молода, але компетента лікарка, дуже нам допомогла. Доступно то розгорнуто пояснила план дій. Будемо продовжувати користуватися послугами фахівця!

26.02.2023 07:47
Еріка

Почала лікування місяць тому, вже стало трохи легше. Велике дякую!

19.11.2022 22:12
Андрей Кохан

Был у Тарасенко Елены Валерьевны. Очень квалифицированная консультация. До того как попал к ней, достаточно скептично относился к психотерапии, думал, что психотерапевт сможет мне помочь не больше, чем обычный собеседник, которому можно выговорится... По крайней мере, так через призму фильмов воспринималось)))) Потом меня что называется уговорили сходить хоть раз... В общем я доволен, что пошел) Теперь по поводу моих проблем вопросов больше не возникает...

02.05.2019 13:03
Жанна

Если ищите, где работает хороший психотерапевт и психиатр, обратите внимание на эту клинику. Лозицкая Светлана Васильевна - это тот специалист, который не останется в стороне любой вашей проблемы. Мы к ней обращались, она спасла наш брак!

14.02.2019 16:01
Антонина Петровна

Записалась в клинику “Медиком” к психологу. Но когда пришла, оказалось, что не того врача выбрала, нужно было идти к психотерапевту. Благодарна и доктору и девочкам на ресепшене за их терпимость. Меня безо всяких упреков записали к нужному специалисту и дали ответ на мой вопрос: чем психолог отличается от психотерапевта? В итоге мои сеансы психотерапии провела врач Лозицкая Светлана Васильевна, и я ей очень благодарна за помощь. Чувствую себя бодро, стараюсь быть на позитиве. Светлана Васильевна отличный специалист и очень добрый человек. Приходила к ней на Героев Сталинграда, 6д. Для того, чтобы убедить меня, что все хорошо, я здорова и готова к полноценной жизни, доктор порекомендовала сдать общие анализы и проконсультироваться с терапевтом, чтоб еще и физически прийти в норму - и за это ей отдельное спасибо. Смело идите в “Медиком”, если нужны услуги таких врачей. А если задаетесь вопросом - сколько стоит консультация психотерапевта? - загляните на сайт клиники, именно по нему я сориентировалась. Цены тут вполне человеческие.

12.11.2018 11:55
Юлия

Лозицкая Светлана Васильевна избавила меня от глубокой депрессии! Она помогла ощутить, что счастье в моей жизни есть и научила ценить то, чем я обладаю, и стремиться к цели, а не депрессовать из-за того, чего у меня нет. Работает этот врач в клинике Медиком. Психотерапия Киева будет на высоте и у нее будет будущее, если все доктора будут такими! Из-за депрессии у меня ухудшилось даже физическое самочувствие и начались проблемы со здоровьем. После лечения у этого врача сдала анализы, и они были безупречны! Так что, если вам нужен психотерапевт и психолог, приходите к ней, она обязательно вам поможет!

14.06.2018 20:04
Владимир

В клинике “Медиком” все врачи хорошие. Я там обслуживаюсь уже несколько лет, и всем советую. Однажды и к психотерапевту попал, именно к Лозицкой Светлане Васильевне. Она действительно хороший врач. Смело идите!

02.06.2018 16:32
Галина

Добрый день! Меня интересует вопрос: чем занимается врач психотерапевт? В чем разница между психиатром и психотерапевтом? Слышала в клинике МЕДИКОМ есть хороший психотерапевт Лозицкая Светлана Васильевна. Стоит ли к ней идти?

11.05.2018 15:51
Ирина

Искала хороший психологический центр. Обратилась в эту клинику. Нервные срывы не давали покоя. Благодарна доктору-психотерапевту Лозицкой Светлане Васильевне за серьезный подход к лечению.

25.01.2018 17:48
Татьяна

“Медиком” - клиника, где работают по-настоящему квалифицированные специалисты. Мне нужен был психотерапевт в Киеве и я обратилась сюда к доктору Лозицкой Светлане Васильевне. Она проанализировала мое состояние и выяснила, что причиной моей депрессии является нарушение в работе организма. Оно как-то взаимосвязано. Плохое самочувствие провоцирует депрессию, а депрессия в свою очередь угнетала физическое состояние. Я сдала анализы. Лечила обе - и физическую, и моральную - стороны. Сейчас здорова на все 100! Спасибо специалистам “Медикома” за комплексный подход!

Показати ще 3

arrow

Всього 10 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down